Take a fresh look at your lifestyle.

شما هم با پول کم سرمایه گذاری بزرگ کنید !!!!

شما هم با پول کم سرمایه گذاری بزرگ کنید !!!!Reviewed by Marjan on Jul 17Rating:

اگر شما دارای سرمایه اندکی و هم چنین می خواهید با سرمایه گذاری با پول کم سودی ماهیانه برای خودتان داشته باشید و هم چنین جز افرادی هستید که ریسک پذیر نیستید و  نمی توانید سرمایتون رو داخل کاری سرمایه گذاری کنید.

سرمایه گذاری کم ریسک  انجام بدهید

شما هم با پول کم سرمایه گذاری بزرگ کنید !!!!1

یکی از راه هایی که به شما پیشنهاد می کنیم این است که سرمایتون رو به طور دراز مدت توی بانک سپرده گذاری کنید به این شکل که به در اینترنت و شبکه های اجتماعی جست و جو کنید که کدام بانک معتبر می باشد و هم چنین به سرمایه و پولی که قرار است شما در ان جا سپرده گذاری کنید سود بیشتری میدهد.

سپس بانک را انتخاب و به یکی از شعب ان بانک مراجعه و تقاضای افتتاح حساب در سپرده های بلند مدت یا روز شمار را بنا به دلخواه خودتون بدید. با افتتاح حساب هر ماه طبق قانون سودی مشخص که از قبل تعیین شده به حساب شما واریز می شود شاید این سود مقدار خیلی کمی باشد اما جز سرمایه گذاری های بسیار کم ریسک می باشد

 

قدرت ریسک کردن داشته باشید

 

ولی اگر شما  افرادی ماجرا جویی هستید و قدرت ریسک پذیری بالایی دارید به شما بازار بورس را پیشنهاد می کنیم به این شکل که شما با صرف زمان و مطالعه روی بازارهای جهانی و بین الملی و هم چنین داخلی اطلاعاتی را کسب می کنید سپس به تالار بورس مراجعه می کنید و از کارشناسانی که ان جا حضور دارند تقاضای افتتاح حساب می کنیدو با توجه به اطلاعات خودتون روی سهام یک یا چند شرکت سرمایه گذاری می کنید.

این نکته را حتما باید بدانید که سرمایه گذاری روی بورس بر خلاف سپرده گذاری در بانک دارای خطر هم می باشد به این شکل که اگر شما سرمایه خود را روی سهام شرکتی بگذارید و سهام ان شرکت افت پیدا بکند سرمایه شما هم دارای ضرر می شود اغلب دیده شده افراد بدون تجربه و سواد کافی وارد این بازار می شوند و دچار ضررهای جبران ناپذیری می شوند. یکی دیگر از کارهایی که شما می توانید انجام بدهید این است که از کارشناسان بورس کمک بخواهید و از انها مشاوره های زیادی بگیرید تا به شکل کار در بازار بورس تسلط پیدا کنید.

فارکس , آلپاری راهی سخت و دشوار

یکی دیگر از بازارهای پرریسک دنیای امروز فارکس و آلپاری می باشد به این شکل که شما روی کالایی سرمایه گذاری می کنید به طور مثال نفت طلا یا دلار ودر لحظه اگر دچار ضرر بشوید از سرمایه شما کم و اگر هم سود کنید به سرمایه شما اضافه خواهد شد

ولی ما به طور کلی اصلا کار کردن با سرمایه های کم را در این نوع بازار پیشنهاد نمی کنیم.

 

 

خرید و فروش اجناس دست دوم را داشته باشید

 

شما هم با پول کم سرمایه گذاری بزرگ کنید !!!!3

 

یکی دیگر از کارهایی که شما می توانید با سرمایه گذاری با پول کم انجام بدهید خرید و فروش اجناس دست دوم می باشد به این شکل که شما اجناس دست دوم خراب یا کمی مستهلک را خریداری می کنید و با صرف کمی سلیقه و سلیقه ان کالا را تعمیر  می کنید هم چنین با مواد شوینده کمی هم برای ظاهر ان وقت می گذارید و به قول معروف تمیز و زیبایش می کنید حال شما می توانید ان کالا را با سود در بازار بفروش برسانید.

برای انجام این کار هم می توانید به سمساری های سطح شهر مراجعه کنید هم اینکه به اپلیکیشن هایی از جمله دیوار و شیپور مراجعه کنید و محصولات و اجناس را در ان جا تهیه و در ان جا هم بفروش برسانید.

با توجه به گسترش و پیشرفت تکنولوژی قطعا می توانید ازاین اپلیکیش ها بیشتر از ان چه که تصورش را کنید استفاده کنید.

راه اندازی یک کسب و کار و فکر جدید را انجام بدهید

 

راه اندازی یک کسب و کار و فکر جدید4

اگر می خواهید با سرمایه گذاری با پول کم به نتیجه بسیار قابل توجهی برسید باید بسیار انسان خلاقی باسید و کاری را انجام بدهید که تا بحال کسی ان را انجام نداده است و هم چنین این که مورداستقبال اکثرمردم نیز قرار بگیرد. برای شمایک مثال می زنیم

اپلیکیشن اسنپ و ثروتی بی انتها

شاید برای شما این موضوع قابل هضم نباشد که درامد کسی که این اپلیکیشن را راه اندازی کرده است در روز بالای یک میلیارد تومن است. همه روزه در شهر افراد زیادی با این اپلیکیشن اتومبیل برای خود کرایه می کنند و به مسافرت های درون شهری خود می پردازند. افراد زیادی نیز با این اپلیکیشن کسب درامد می کنند به این طریقه که جز راننده های این اپلیکیشن می باشند.

به این گونه بود که با گذشت تنها چند هفته در بین مردم انقدر با استقبال مواجه شد که به صدر دانلود اپلیکیشن های موجود در اینترنت در کشور بدل شد

حال نکته این جاست که این اپلیکیشن تنها توسط ی مهندس برنامه نویس و با صرف هزینه ای زیر 10 میلیون تومان ساخته  و راه اندازی شده است پس همیشه داشتن یک ایده و فکر جذاب می تواند برای شما پلی به سوی ثروتمند شدن باشد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.