Take a fresh look at your lifestyle.

با انواع سرمایه گذاری ها با پول کم آشنا شوید

با انواع سرمایه گذاری ها با پول کم آشنا شویدReviewed by Marjan on Jul 5Rating:

شما با سرمایه گذاری با پول کم بر روی یک شغل زود بازده می توانید سرمایه ای که بر روی این نوع کارها می گذارید زود برگشت داشته باشد و به همراه خود نیز سود را به همراه داشته باشد. یکی از این نوع سرمایه گذاری ها پخت غذای خانگی و پخش ان در سطح شهر می باشد.

کار زود بازده را در اولویت بگذارید

 

 

با توجه به گسترش شهر نشینی و حاضری خور شدن مردم شما می توانید با این کار خیلی راحت با یک سرمایه کوچک کسب و کاری زود بازده را راه اندازی کنید به این گونه که با تبلیغ در سطح شهر و پخش تراکت در جاهایی که شرکت ها و دفاتر حضور دارند می توانید برای خود مشتری های ثابتی دست و پا بکنید.کافیست فقط مقداری ذوق و سلیقه داشته باشید .

در اپلیکیش های تبلیغاتی کار تبلیغات انجام بدهید در سطح شهر برای این که این کسب و کار شما دیده بشود بروشور ها و تراکت هایی پخش بکنید.

یکی دیگر از کارهای زود بازده برای شما تهیه ترشی خانگی و فروش آن به مشتریان می باشد شما می توانید با تهیه چند نوع ترشی و تبلیغات در سطح شهر محصول خود را به فروش برسانید.

 

تخصص کسب کنید

 

با انواع سرمایه گذاری ها با پول کم آشنا شوید2

 

اگر جز افرادی هستید که می خواهید سرمایه گذاری خود را با پول کم انجام بدهید به شما پیشنهاد می کنیم به سراغ کارهایی بروید که کمی به تخصص نیاز دارند. برای مثال کارهای تعمیرات وسایل خانگی یا راه اندازی کولر را فرا بگیرید. شما می توانید با خرید چند عدد دستگاه از جمله دریل و پیچ گوشتی برقی و از این قبیل کارهای خدماتی برای مشتریان خود انجام بدهید.

می توانید دوره های راه اندازی یک وسیله و محصول یک برند خاص مثل اجاق گاز یک شرکت را فرا بگیرید و به عنوان نصاب و کسی که از طرف شرکت برای راه اندازی محصول استخدام شده و با صرف زمان کم و سرمایه گذاری اندک این کار را انجام بدهید و برای خودتان کسب درامد بکنید

 

آموزش ببینید و  آموزش دهید

اگر می خواهید با سرمایه گذاری با پول کم به نتیجه برسید یکی از این راه ها آموزش دادن نرم افزار ها و تخصص ها است.

به این شکل که شما یک نرم افزار یا تخصص را یا به صورت حرفهای بلد هستید یا اینکه هیچ تخصصی درباره این خدمات ندارید. کافیست فقط با اموزش دیدن و کسب تجربه در این کار این نوع خدمات را ه طور حرفه ای فرا بگیرید.بعد می توانید برای کسانی که تمایل به یادگیری این تخصص دارند کلاس اموزشی برگزار کنید و از این راه کسب درامد بکنید.

البته ما به شما پیشنهاد می کنیم به سراغ نرم افزار یا خدذماتی بروید که در شهر شما نیروی متخصص یا حرفه ای نداشته باشد حتی اگر برایتان مقدور بود برای اموزش این خدمات بهشهرهای بزرگتر یا خارج از کشور مسافرت بکنید.

قطعا با توجه به گسترش تکنولوژی و میل جوانان به یادگیری این نرم افزار ها و تخصص ها قطعا بعد از فراگیری این تخصص برای ساکنین شهر شما بسیار جذاب خواهد بود که این تخصص را در داخل شهر خود یاد بگیرند.

 

برگزار کردن تور  راهی دیگر برای کسب درآمد از سرمایه های کم

 

اگر کسی هستید که از قبل خیلی زیاد اهل مسافرت بوده اید واکثر جاهای دیدنی را رفته اید می توانید برای کسانی که بسیار تمایل دارند با کسی که در این کار حرفه ای است و به رموز مسافرت به جاهای ناشناخته اشنایی دارد سفر کنند تورهای یک یا چند روزه برگزار بکنید.

فقط کافی است شما برای گرفتن مجوز های لازم را از ادارات وسازمان های مربوطه اقدام کنید و سپس برای این کار یک دفتر کار اجاره کنید . بعد با تبلیغات  می توانید برای تورهای خود مشتری جذب کنید. نکته اینجا است که اگر می خواهید در کارتان موفق باشید و با گذشت زمان مشتری های بیشتری به شما مراجعه کنند باید در کارتان نو اوری داشته باشید. جاهایی را برای سفر انتخاب کنید که دیگر تور ها از انججام تور در ان مکان انجام نمی دهند یااینکه برای مسافران در طول مسیر ساعات و لحظات خوشی را  رقم بزنید.

 

کسب و کار خانگی داشته باشید

شما می توانید با سرمایه گذاری با پول خیلی کم روی کاری که می توانید در منزل به همراه خانواده خود انجام بدهید کسب و کاری را شروع بکنید.برای مثال بر روی یک کار که یکی از اعضای خانواده بر روی ان تخصص دارد فوکوس کنید و آن را عملی کنید به طور مثال ساخت عروسک های خانگی یا تهیه مربا و سبزی پاک شده و سرخ کرده.

 

کسب و کار های روستایی می تواند بسیار پر رونق باشد

 

با انواع سرمایه گذاری ها با پول کم آشنا شوید3

 

شما اگر در داخل روستا هستید و می خواهید با سرمایه گذاری با پول کم برای خود درامد کسب کنید می توانید با فروش محصولات لبنی از جمله شیر ماست کره و تخم مرغ برای خود کسب درامد کنید.

نتیجه گیری

البته اگر بخواهید درامدی مستقل از درامد خانواده خود داشته باشید باید تعدادی گوسفند یا مرغ برای اینکار داشته باشید و با جمع اوری شیر و محصولاتی که از شیر گوسفندها بدست می اورید برای خود درامد داشته باشید یا اینکه تخم مرغ های خود را بفروش برسانید. این کسب و کار احتیاج به پول زیادی ندارد و میتوانید با صرف هزینه اندکی در این کار موفق باشید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.