Take a fresh look at your lifestyle.

گارانتی مکتوب دوره هو شمالی پلاس

گارانتی مکتوب دوره هو شمالی پلاسReviewed by Marjan on Jul 10Rating:

سلام دوستان من امیدوارم حالتان عالی باشد. می‌خواهم قوی‌ترین مطلب زندگی‌ام را در طول این چند سال که دارم در حوزه آموزش فعالیت می‌کنم، ارائه دهم. به نظر من بعد از این مطلب تمام معلمان ایران خودشان را متعهد‌تر می‌دانند و کیفیت آموزششان را افزایش می‌دهند و این مطلب آینده آموزش ایران را تحت تأثیر قرار خواهد داد. کسانی که در هر زمینه‌ای می‌خواهند بر روی خودشان سرمایه‌گذاری کنند بعد از ارائه این مطلب به نظر من خیلی ریسک کارشان پایین خواهد امد و خیلی راحت می‌توانند بر روی خودشان سرمایه‌گذاری کنند.

گارانتی کتبی و قانونی دوره هوش مالی پلاس

 

گارانتی مکتوب دوره هو ش مالی پلاس1

 

نزدیک به چهار سال از زمان، انرژیِ، فکر و پول ما در مجموعه ماهان تیموری سرمایه‌گذاری شده است و بعد از 4 سال تحقیق، مطالعه وکلی تجربه از سمینار و آموزش‌های مختلف من دوره هوش مالی پلاس را معرفی کرده‌ام و بعد از 4 سال دوره‌ای را ارائه کرده‌ام که به نظر خودم قوی‌ترین دوره در حوزه مسائل آموزشی مالی است. با اقتدار کامل گارانتی 100% برای دوره هوش مالی پلاس تعیین کرده‌ام و امروز می‌خواهم تمام تعهد خودم را نسبت به این گارانتی و نسبت به کسی که در این دوره شرکت کرده است به صورت کتبی و خیلی قانونی انجام بدهم. زمانی که ما کارمان را شروع کردیم سه نفر بودیم و و امروز در تیم ما بیشتر از 32 نفر فعالیت می‌کنند و تیم محتوای ما شامل چند مجموعه شده است.

به روز‌ترین اطلاعات

مترجمانی که به روز‌ترین اطلاعات مالی دنیا را ترجمه می‌کنند، کسانی که مطالعه می‌کنند کتابها و مطالبی را که در این حوزه چاپ شد است و به روز‌ترین اطلاعات را دریافت می‌کنند و همچنین افرادی را داریم که محقق هستند و به صورت تحقیقی در داخل بازار کسب و کار مشکلات مدیران، کارمندان و کسانی که در کشور درحال کار کردن هسند را پیدا می‌کنند و برایشان راهکار پیدا می‌کنیم و خدا را شاکرم که این قدرت و شجاعت را به من داده است که در این زمینه خیلی با قدرت و قشنگ سرمایه‌گذاری کنم و پیش بروم و ممنونم از تمام اعضا تیم آموزشی ماهان تیموری که خیلی سخت تلاش می‌کنند که  بتوانیم  رسالتمان را به خوبی انجام بدهیم.

20 میلیون تومان وجه نقد

به تازگی جایزه‌ای را تعیین کرده‌ایم به مبلغ 20 میلیون تومان وجه نقد که اطلاعاتی پیدا بشود بهتر از اطلاعات دوره هوش مالی پلاس و این کار را به خاطر این نکرده‌ام که بگویم ما از همه بهتر هستیم. این کار به این منظور انجام شده است که اگر اطلاعات بهتری است به دست ما برسد و ما بتوانیم آن را ارائه بدهیم و کیفیت کار ما افزایش پیدا کند. دوسان من زمانی که دوره هوش مالی پلاس را ثبت‌نام می‌کنید به مدت یک ماه گارانتی بدون قید و شرط خواهد داشت. 30 روز از تاریخی که شما دوره را تهیه می‌کنید بدون هیچ دلیلی اگر تماس بگیرید و برگه گارانتی را پر کنید همکاران من موظف هستند که طبق مسائل قانونی کشور تمام پول شما را عودت کنند.

توضیحاتی در مورد قرارداد گارانتی دوره هوش مالی پلاس

 

گارانتی مکتوب دوره هو ش مالی پلاس2

 

این قرارداد گارانتی توسط وکیل مجموعه ما تنظیم شده است. من از آقای کمالی تشکر می‌کنم که خیلی بر روی این قرارداد فکر و کار کرد که چطور به صورت رسمی و قانونی باشد. شما می‌توانید فایل این گارانتی را از روی کانال و وب سایت ما دانلود کنید و این قرارداد را پر کنید و اگر به هر دلیلی از دوره هوش مالی پلاس نتوانستید، استفاده کنید ظرف مدت یک ماه تماس می‌گیرید و همکاران من ظرف مدت 3 تا 7 روز کاری تمام پول شما را به صورت کامل و بدون حتی پرسیدن یک سوال برای شما عودت خواهند کرد.

این توافقنامه به صورت کاملاً رسمی است و بین من و شما می‌باشد که در ابتدا شما می‌توانید نام و نام خانوادگی خودتان را بنویسید. آدرس، شماره تلفن همراه، تاریخ خرید دوره، بانکی که پولتان را به آن واریز کردید و شماره پیگیری را وارد می‌کنید و من این قرارداد را امضاء می‌کنم و امضای وکیل مجموعه ما نیز داخل آن است. و فایل پی دی اف آن در دسترس شما خواهد بود و خیلی راحت می‌توانید آن را پر کنید و بر روی خودتان سرمایه‌گذاری کنید.

نتیجه‌گیری

فکر می‌کنم بعد از این مطلب خیلی راحت و با ذهنیت باز می‌توانید اطلاعات هوش مالی پلاس را به دست بیاورید. زمانی که دوره هوش مالی پلاس را می‌گیرید، دوره هوش مالی به همراه دوره گفتگو با میلیونر‌ها به صورت رایگان به شما داده خواهد شد که این دو دوره مکمل دره هوش مالی پلاس هستند من با روش‌های مختلف این را ثابت کرده‌ام که هدف اول مجموعه ما پول نیست. اولویت اول ما این است که شما عالی‌ترین نتیجه را بگیرید از آموزش‌های مالی و بتوانید که سطح خودتان را افزایش دهید. خدا را شاکرم که به من این قدرت را داده است که بتوانم در این مسیر گام بردارم.

از شما فقط می‌خواهم که یک سال و نیم از عمرتان را با من همراه باشید و روی خودتان سرمایه‌گذاری کنید، به حرف‌های من گوش بدهید و به من باور داشته باشید و به اطلاعاتی که به شما می‌دهم عمل کنید. بعد از یک سال و نیم شما نتیجه را خواهید دید. نتیجه از نظر من حساب بانکی شما است و انرژی و اطلاعات شما نیست. خدا را شاکرم که به من این قدرت را داده است که بتوانم به دیگران کمک کنم که زندگی بهتری داشته باشند و خودم هم زندگی بهتری داشته باشم. از شما ممنونم. این گارانتی فکر می‌کنم برای همیشه جواب سوالات شما را داد. برای شما بهترین‌ها را ارزو می‌کنم. شاد و پیروز و سربلند باشید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.