Take a fresh look at your lifestyle.

راز ثروت یهودیان فاش شد !!!

راز ثروت یهودیان فاش شد !!!Reviewed by حسین تیموری on Aug 8Rating: 5.0

 

دوست من سلام امیدوارم حالت عالی باشه  و پر از انرژی باشی. امروز می خوام در مورد نکته خیلی مهمی صحبت کنم،  یک سری از افراد هیچ موقع ثروتمند نمیشند چون باورهای مذهبی مناسبی نسبت به ثروت ندارند. امروز می خوام در مورد یهودیها باهات صحبت کنم به نظرت چرا با اینکه یهودی ها در دنیا تعداد خیلی پایینی هستند اما خیلی خیلی ثروتمند اند و بخش عمده ای از ثروت دنیا دسته یهودی هاست . امروز می خوام در مورد چند تا از قانون هاشون باهات صحبت کنم. ازت می خوام قشنگ دقت کنی چون به نظرمن تو بنز داری اما از بنزت استفاده نمی‌کنی.

خصوصیات بارز یهودی ها

 

راز ثروت یهودیان فاش شد !!!2

 

 یکی از خصوصیت های بارز یهودی ها در مسائل مالی چون اینکه بسیار بسیار منطقی هستند می دونید که سم هوش مالی چیزی که به مسائل مالی زندگی تو آسیب میزنه احساسات.  بسیار یهودیها حسابگر هستند و کاملا منطقی رفتار می کنند در مورد مسائل مالی شان. خیلی حساب کتاب می کنند نه زیاد میدن نه کم می دهند خیلی هم اصولی رفتار می کنند.

اهمیت پول در قوم یهود

در بین قوم یهود پول اهمیت زیادی دارد و آنها غالباً حمایت گرند در بین اقوام شان خودشون یعنی صندوق‌های رو دارند که حمایت میکنند اگر شما در قم یهود باشی و ورشکسته بشی میتونی بری وام بگیری و دوباره سر و پا بشی و دوباره بیزینس خودتو راه بندازی و خیلی حمایت میکنند همدیگر را یکی از خصوصیات شان اینه که این افراد یعنی تو قوم یهود سرمایه گذاری هایی را انجام میدهند که نقدشوندگی های بالایی رو داشته باشد مثل طلا مثل ارز. این نکته خیلی مهمی است یکی از خصوصیت هاشون که اکثراً دارند و خیلی جالب اینکه زمانی که یک بچه در قم یهود به وجود میاد به دنیا میاد عذرخواهی  می کنم با هر چقدر پولی که  دارند سعی می کند یه جایی یه زمینی براش بخرند برای آیندش چون میدونند زمین تا بیست سال دیگه ای که این بچه بزرگ بشه  قطعاً یک ارزش افزوده خوبی خواهد داشت.

به این میگن هوش مالی یعنی اکثرا یهودی‌ها  هوش مالی خوبی دارند و اونا خودشون هم این را میگن که ما هوش مالی خوبی داریم قوانین مالی را به بچه هاشون آموزش میدهند اینکه چطور با پول باید رفتار کنند و یکی از خیلی کارهای خاصی که انجام می دهند و حتی من شنیدم دولت امریکا هم بهشون بدهکاره اینه که وام میدن و سود می گیرند و خصوصیات بسیار بسیار زیادی دارند میدونی چی میگم در اهر عتیق که یکی از کتاب های مقدس شانه خیلی در مورد برکت یا برخا اگر درست تلفظ کنم یابرخا خیلی صحبت می کنند یعنی هر چیزی رو خیلی اعتقاد دارند وهر چیزی هم که میخورم خدا رو شکر می کنم خیلی به برکت اعتقاد دارد.

صداقت در قوم یهود

راز ثروت یهودیان فاش شد !!!3

 

 من اینها را دارم می گم که شما خوشحال نباشیا  دارم میگم که برگردیم به یک بعد دیگه قضیه مثل یهودی ها خیلی اعتقاد دارند که ما صادق هستیم خودشون میگن که ما خیلی صادق هستیم و این صداقتشان در بیزینس شون خیلی تاثیر گذاشته.  میدونید در دنیا از امریکا علمی اومدی به نام ‏crm نحوه ارتباط با مشتری. چگونه ارتباط با مشتری برقرار کنیم که میگه  آقا کم فروشی نکنید مراقب باشید هوای مشتری داشته باشید. روی درواقع  احساسات مشتری خیلی تمرکز کنید که بهش حس خوب انتقال بدید

اهمیت ثروت در دین اسلام

جالب ایجاست همه این موارد توی قرآن خودمون و توی  اسلام خودمون هست که ما روایت داریم که آقا کم فروشی نکنید . یک کاسب نباید کم فروشی کند. صداقت داشته باشه.  حالا اون ها اجرا می کنند اما میان میگن که این یک علم ما خودمون ابداع کردیم ولی ما قبلاً اینها را داشتیم. به نظرم ما نسبت به دینمون  اطلاعات خوبی نداریم در مورد مسائل مالی.  اگه میخوای رشد کنی در مورد مسائل مالی خودت شخصا تحقیق کن در مورد دین اسلام چون اون چیزهایی که شنیدی شاید دروغ باشه. برو و تحقیق کن اسلام به ما میگه قناعت کن و درسته اما قناعت رو معنیش رو مفهوم شو برای ما به درستی ترجمه نکردند. به ما گفتن قناعت کن یعنی نخور، نپوش نرو، گرسنگی بکش.

معنای واقعی قناعت در اسلام

 

راز ثروت یهودیان فاش شد !!!1

 

 در صورتی که قناعت این نیست قناعت میگه آقا منطقی رفتار کن اسراف نکن. نمیگه نخور، نپوش، خوب نگرد، خوب مسافرت نرو نه میگه  اسراف نکن. دقیقا داره میگه آقا در مورد مسائل مالی منطقی باش الکی بریز بپاش و ولخرجی و این جور مسائل نداشته باش قناعت مفهومش اینه که در اسلام گفته شده ما چقدر آیات و روایات داریم که توصیه شده یک مسلمان باید ثروتمند باشد برای اینکه بتونه ببخشه ما روایت داریم از امام صادق میگه یک مرد سعادتمند یک مسلمان سعادتمند باید سه تا چیز داشته باشد . یک مرکب خوب که امروز  میشه بنز و بی ام و پورشه و مازراتی و ماشین خوب.  دو همسر خوب. سه خانه وسیع آپارتمان ۴۰ متری. اینا توصیه هایی که اسلام کرده ولی ما نشنیدیم یا اگرم شنیدیم اشتباه شنیدیم اکثر ادم ها فکر می کنند امام های ما خیلی فقیر بودند مثلا در مورد امام علی خیلی این فکر میکنن  که این کاملا اشتباهه . ما روایت داریم که امام علی در زمان خودش نسبت به بقیه اعراب ۳۲ برابر درامد داشته ۳۲ برابر فقط دوست داشته ساده زندگی کنه این خرماها را وقتی در می آورد از سر نخلستان ها توی مسیر می داده به اینایی که پول ندارند، فقیرند،  بدبختند، بیچاره اند .خانمی که همسرش را از دست داده بی بضاعت وگرنه ثروتمند بودن اسلام بارها و بارها تشویق کرده که آقا ثروتمند شو

اهمیت پول در گسترش دین اسلام

اصلا  اگه پول نبود اسلام انقدر نمیتونست گسترش پیدا کنه اگه حضرت خدیجه یعنی اگه پیامبر با حضرت خدیجه ازدواج نمیکرد انقدر سریع نمیتونست اسلام گسترش بده اگر توصیه های خدا را دقت کنیم گفت باید بیای به من سر بزنید کی وقتی پول داشتی. یه مکه واجب یه حج واجب الان بخوای بری باید 40-50 میلیون هزینه کنی قربون تو برم من. اسلام توصیه های زیادی را کرده در مورد این که برکت زیاده پول زیاد خداوند به همه میده خداوند گفته  آقا یه قدم بردار من ده قدم نزدیکت میشم اما اینها را ما نشنیدیم من یه توصیه ای دارم اگر جزو اون آدم هایی هستید که فکر می کنید دینت بهت گفته که آیا پول خوب نیست توصیه می کنم خیلی تحقیق کنی چرا که این در واقع مثل یک طناب میمونه که تو رو بسته به یک درخت مثل یه زنجیر می مونه و یک گوی آهنی که تورو انداختن طرح دریا و نمیتونی خودتو بکشی کنار باید این را باز کنی و بفهمی که اعتقادات دینت، مذهبت، چی بهت گفته حقیقت چیه برو دنبال حقیقت زندگی خودت بگرد و من خیلی دنبالش گشتم و خیلی خیلی میتونم صحبت کنم تایم محدوده .

برو تحقیق کن و ببین چقدر اسلام توصیه کرده که تو باید ثروتمند باشی به نظر ما هم در دین خودمون بنز داریم  چون اسلام تکمیل ترین دینه. ما در دین خودمون بنز داریم  و اسلام ما بنزما ولی چون این بنز ماله ما هست  ازش استفاده نمی کنیم فکر می کنی هیوندای کیا بقیه آدم‌ها در ادیان دیگه اون خوبه چون اونو ما  نداریم.  قشنگ من ازت می خوام که سوار بنزت  بشی و قشنگ تحقیق کنی ببینی که چه توصیه هایی که در دینت مطرح شده چون ما تا اعتقادات قلبی مونو نسبت به پول درست نکنیم برای رسیدن به مسائل مالی برای رسیدن به پول برای ثروتمند شدن اقدام نمی کنیم. من قبلا اینارو خودم کار کردم در این زمینه و نتیجه شو گرفتم به تو هم توصیه می کنم خواهش می کنم ازت  درخواست می کنم ازت برو و خودت دین تو قشنگ بررسی کن

نتیجه گیری

 خیلی خوشحالم که این کلیپ گرفتم مدت‌ها بود الان فکر می‌کنم سبک شدم فکر می کنم سبک شدم امیدوارم نتیجه بگیرید از این کلیپ و یاد بگیری که باید چطور رفتار کنیم نسبت به اعتقادات مذهبی حتما این کلیپ رو بفرست برای کسی که یکی از عزیزان و اگه تازه با ما آشنا شدی حتما کلیپ های قبلی را ببین برات بهترینها را آرزو می کنم شاد و پیروز باشید و سربلند باشی.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر ۱
  1. امیررضا کاربر می‌گوید

    خیلی جالب و عالی بود.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.