Take a fresh look at your lifestyle.

تئوری عقاب ها (قسمت دوم)

تئوری عقاب ها (قسمت دوم)Reviewed by صابر خلیلی on Jul 5Rating:

تئوری عقاب ها:

سلام دوستان عزیز در ادامه تئوری عقابها امروز میخوام بهتون بگم که چرا خود من در دسته اردک ها دسته بندی شدم. خیلیا میان بهم میگن که آقای تیموری چرا شما در تئوری عقاب ها میگید اردک بودم. واسه همین من تصمیم گرفتم از بچگیم و کودکیم براتون بگم.

زندگی ماهان تیموری در دوران ابتدایی

من وقتی بچه بودم هر اتفاقی که می افتاد گردن من مینداختن و به خاطر همین در دوره ابتدایی با کابل تنبیه شدم. یادم میاد یکی از بچه ها شانسی خریده بود، باباش دعواش کرد اونم شانسی رو داد به من و منم اونو گرفتم و شروع کردم به فروختن و بعدش یه شانسی دیگه درست کردم و همینطور میفروختم که یک روز یکی اومد و یه شانسی خرید و سه تا جایزه برد و پولی بهم نداد و من نتونستم حقمو بگیرم و اگه اردک نبودم حتما حقمو می گرفتم.

در دوران راهنمایی ماهان تیموری در تئوری عقابها چه وضعیتی داشته است

در دوران راهنمایی بازم هر اتفاقی می افتاد گردن من می انداختند. من جثه کوچیکی داشتم و از همه کتک میخوردم. یکبار مدیر مدرسه اومد داخل کلاسمون و یکی داد زد مدیر به من نگاه کرد و توو گوشم زد که هنوز صداشو دارم میشنوم و بهم گفت تیموری تو هیچی نمیشی.

من از اون شانسی ذهنیت خوبی پیدا کرده بودم و به پول رسیده بودم واسه همین از هر فرصتی به دور از چشم خانواده میرفتم پول دربیارم، مثلا داخل نانوایی میرفتم و نون درمیاوردم. یه روز پختمون تموم شده بود و داشتیم نون میفروختیم که یک خانم مسنی اومد و از من دوتا دونه نون رایگان خواست و من اجازه نداشتم بهش بدم. ولی همونجا بزرگترین جرقه زندگیم خورد و با خودم گفتم ماهان اگه به سمت پولدار شدن قدم برنداری باید تو این سن سرت رو جلو اینو اون خم کنی و این واقعا سکوی پرتاب من بود.

همونطور که بهتون قبلا هم گفتم تصمیمات ما نتایج ما رو خلق خواهد کرد.

نقطه پرش ماهان تیموری کجا بوده؟؟؟

شاید ازم بپرسید که آقای تیموری شما کجا پریدید ؟؟ کی پریدید؟؟؟

اولین پرش من همون بود که به دور از چشم پدر و مادرم سرکار میرفتم و اگه بابام میفهمید خیلی عصبی میشد.

پرش بعدی من سن 15 سالگیم بود که هجرت کردم و به تهران اومدم و 5 سال شرایط سختی رو گذروندم.

پرش بعدیم این بود که تو سن 20 سالگی موسسه پیک کتاب رو راه اندازی کردم، اولش خیلی استرس داشتم که شایت نشه.

پرش بعدیم احداث کارخونه مگنت تارا بود که همین الان داخل قم مشغول به فعالیت هست و برادرم و پدرم و 6 نفر دیگه مشغول به فعالیت هستن.

پرش بعدیم زمانی بود که میخواستم پیک کتاب تهران رو رها کنم و وارد کار آموزش شدم و تیم آموزشی ماهان تیموری رو تاسیس کردم.

آیا من در همه پرشهام موفق شدم؟؟؟

نه این یک دروغه، پرشی که به تهران داشتم خیلی سخت بود و 5 سال طول کشید که من نتیجه بگیرم.

احداث کارخونه یه اشتباه بود چون خودم بالای سرمایم نبودم و اون چند صد میلیونی که اونجا خوابوندم اگه دانش الان رو داشتم میتونستم خیلی استفاده ها ازش بکنم.

آیا اردکی داریم که به موفقیت مالی رسیده باشه؟؟؟

اردک پولدار

من بهت میگم بله. من دوستی دارم که شخصیت خیلی اردکی داره ولی میتونم بگم که توو کارش خیلی موفقه و میدونم که اگه این کارشو ازش بگیریم دیگه نمیتونه تو شغل دیگه ای موفق بشه ولی همین سال 95 چند صد میلیون پول درآوردن.

عقاب ها در هرکاری به موفقیت میرسن.

با توجه به تئوری عقابها آیا عقابی داریم که به موفقیت مالی نرسیده باشه؟؟؟

جواب این سوالم مثبته. بله نه یک عقاب بلکه عقاب های زیادی هستن که به موفقیت مالی نرسیدن. چون نپریدن، شاید در خانواده اردک ها بودن و یا شاید دوستاشون اردک بودن.

راهکارهایی طلایی برای شما در تئوری عقابها

اردک هایی که در خانواده اردک ها هستن چطور میتونن به موفقیت برسن ؟؟؟

تغییر محیط ، از محیط های ضعیف خارج شید و سعی کنید تلاش کنید برای خلق یا پیدا کردن موقعیت های مالی که این مورد رو در دوره هوش مالی دارم به طور کامل میگم. دوستان خودتون رو عوض کنیدو تصمیم جدید اینه که فوت های کوزه گری رو که خیلی خاصه فقط برای افرادی میذاریم که در دوره هوش مالی شرکت کرده اند.

روی بهبود فردیتون کار کنید. و شخصیت خودتون رو تقویت کنید.

اردکهایی که در خانواده عقاب ها هستن چه باید بکنند؟؟؟؟

اکثر این افراد به خاطر اینکه بهشون توجه نشده و اعتماد به نفس خودشون رو از دست دادن باید خیلی رو خودشون کار کنند و باید عزت نفسشون رو افزایش بدن. باید غول درونشون رو بیدار کنند و خودشون رو به خودشون ثابت کنند.

راهکار عقاب هایی که در خانواده عقاب ها به دنیا آمده اند چیست؟؟؟؟

محدودیت ذهنیت رو باید برداری و اونوقته که نتیجه ای که میگیری چندین برابر خونوادته. اطلاعات خاص کسب کن و از اون اطلاعات استفاده کن. شاید خانواده شما عقاب باشه ولی اطلاعاتش سنتیه و باید اطلاعاتت رو خاص و بروز کنی. بپرید و کسب و کار خود و خونوادتون رو متحول کنید. حتما اینکارارو انجام بدید.

عقابهایی که در خانواده اردکها به دنیا اومدن باید چیکار کنند؟؟؟

شما هم باید محیطتتون رو تغییر بدید، اطرافیانتون رو تغییر بدید و تمرکز کنید روی پریدن و اقدام کردن. اونوقت نتیجه ای که میگیرید فوق العادس.

لیاقت شما عقاب بودنه.

امیدوارم هرجای ایران هستید تصمیم بگیرید عقاب باشید.

ازتون میخوایم نظرات خودتون و حتی اگه خاطره ای از پرش یا نپریدن خودتون دارید در قسمت دیدگاهها ارسال کنید تا ما و همه دوستانمون بتونیم از اون استفاده کنیم

تیم آموزشی ماهان تیموری

ارائه دهنده آموزش های کسب و کار ، کارآفرینی ، فن بیان ، کاریزما

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

34 نظر
 1. بهنام ناصری کاربر می‌گوید

  باسلام وخسته نباشید خدمت شما استادگرانقدروتیم خستگی ناپذیرتان استادواقعا بجه های تیمتون عالی هستند امروزواقعا حسودیم شد چقدراین دوستان عالی کارمیکنندویکسره انلاین ودرحال پاسخگویی وراهنمایی ماهستند واقعادستشون دردنکنه وتبریک به شمابرای موفقیتهاتون حسودی ازاین بابت بودچون بخاطرضعف خودم تیم من خیلی ضعیف عمل میکنه وازشما انرژی گرفتم ودارم دوباره سازماندهی میکنم

  1. صابر خلیلی کاربر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   دوتا نکته رو مد نظر قرار بدید
   اول اینکه شما باید نیازهای کارکنانتون رو بشناسید و به اونها اهمیت بدید، اگه هرم مزلو رو بررسی کنید و ببینید نیازهای کارکنانتون چیست و به اونها اهمیت بدید اونوقته که میتونید از حداکثر ظرفیت کارکنانتون استفاده کنید در نظر داشته باشید که به همه افراد نباید به یک شکل توجه کرد و نیازهای افراد باهم تفاوت داره.
   نکته بعد برگزاری جلسات هفتگی یا ماهیانه هست که باید حتما داشته باشید و تا اونجا که میتونید همه افراد در اون جلسات شرکت کنند. اهداف سازمان رو بهشون بازگو کنید و بهشون یادآور بشید که چه نقش مهمی در سازمان شما دارن و شما روی اونا حساب کردید

 2. بهنام ناصری کاربر می‌گوید

  استادمن هم پرواز داشتم درنوجوانی تاجوانی کارهای مالی مختلف انجام دادم اولین فرصت بزرگ زندگیم درسن بیست سالگیم بودکه اگرعلم وپشتوانه وازهمه مهمترجرات میداشتم مجوز یک کارخانه عروسک سازی درکرمانشاه بودسال1375ومن یک کارگاه کوچک عروسک سازی درهمونجاداشتم وداخل شهرتولیداتموپخش میکردم وپروازاصلی من که متاسفانه خیلی بعدتربوددرسن 28سالگی من بود که یک مجوزخیلی عالی رودریافت کردم وماشینموفروختم و5میلیون هم وام گرفتم وراه اندازی کردم وتاالانمشغول هستم ودرحال حاضرهمین امروزباهمکاری یک دوستم استارت پروازبعدیم روزدم که ازیک کارگاه داریم شروع میکنیم ومطمئنم تاحداکثردوسال اینده به کارخانه تبدیلش میکنم وخدامیدونه هیچ سرمایه ای ندارم وفقط گفتم باید شروع کنم ومطمئنم بایاری خداهمه چی فراهم میشه

  1. صابر خلیلی کاربر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   ممنونیم از دیدگاه خوبتون و اینکه شما هم به فکر پریدن هستید و به سمت موفقیت قدم برمیدارید

 3. امید کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت آقای تیموری و تیم بسیار موفق و تاثیر گذار ایشان. من در تئوری عقابها(قسمت اول) اولین نفری بودم که مطالب زیادی را نوشتم. اینجا هم اولین هستم. وهدف دارم از این اولین بودن. دیدگاه من نسبت به این قسمت دوم اینه که متاسفانه می بایست(یعنی عرف یا رسم است یا شاید هم توقع ما زیاد است) دارای کیفیت مطالب بالاتری می بود نسبت به قسمت اول. امید وارم قسمت های بعدی پر محتوا تر باشد. بهر حال تشکر و سپاس. اگر هم خواستید ما همکاری کنیم لطفاً راه ارتباطی را بیان کنید. ممنون

  1. صابر خلیلی کاربر می‌گوید

   سلام دوست عزیز

   ممنون از نظرات خوبتون شما میتونید با شماره های دفتر که در پایین سایت اومده تماس بگیرید

 4. امید کاربر می‌گوید

  سلام دوستان لازم دونستم مطالبی را بیان کنم در خصوص هرم نیازهای مازلو و آن هم این است که انتقادهای بسیاری بر این نظریه شده است و به نظر من بهتره که در این سایت به این خوبی روی نظریاتی که منتقدان زادی دارد زیاد تاکید نشه. برای روشن تر شدن مسئله به این چند نکته توجه بشه بهتره.واقعيت اين است که امروزه، شواهد جدی برای تاييد ترتيب ارائه شده در اين طبقه بندی وجود ندارد يا حتی اگر بخواهيم کمی جدی‌تر بگوييم اساساً وجود اين نوع از طبقه بندی چندان قابل دفاع نيست. نظريه سلسله مراتب نيازهای مازلو، ساده، منظم، قابل درک شهودی، جذاب و به نوعی ايجاد کننده‌ی نظم در آشوب است. کسی که برای کشورش به جنگ می‌رود و شهيد می‌شود، آيا نيازهای اوليه خود را تامين کرده بوده و اکنون در بالاترين نقطه هرم، در حال ارضاء نياز خودشکوفايی است؟ آيا دقت کرده‌ايد که بسياری از انسانها، حضور در شبکه های اجتماعی را از نيازهای اوليه خود می‌دانند‌؟ آيا تا به حال کسانی را نديده‌ايد که بازديد از فيس بوک و ارسال پيام توييتر و جستجوی پروفايل گوگل پلاس را بر شام و ناهار و خواب و خوراک خود ترجيح دهند؟ با تاکيد بر رفتارهايی که امروزه از انسانها در مواجهه با شبکه های اجتماعی ديده می‌شود اشاره می‌کند. شايد فکر کنيم که توجه به نيازهای اجتماعی،‌ حاصل توسعه تکنولوژی‌های ارتباطی طی سالهای اخير است. اما به نظر می‌رسد واقعيت فراتر از اينهاست. نيازهای اجتماعی و ارتباط با ديگران، صرفاً در دهه‌ی اخير پررنگ نشده‌اند. «ارتباط اجتماعي» از گذشته نيز وجود داشته است. انسانها قطعاً تنهايی بر ماموت‌ها و حيوانها و غول‌های بزرگ قديمی پيروز نشده‌اند. انسانها قلعه‌های بزرگ و بناهای عظيم و امنيت شهرهای خود را به تنهايی انجام نداده‌اند. واقعيت اين است که Connection و ارتباط، پيش نيازی است که بی توجهی به آن، حتی تامين نيازهای فيزيولوژيک و امنيتی را نيز تهديد می‌کند. بايد بپذيريم که تدوين سلسله نيازها توسط مزلو، ضمن اينکه کار ارزشمندی بود و توانست در آشفته بازار مديريت و کسب و کار، فضايی برای فکر کردن به اولويت‌ها ايجاد کند، اما از واقعيت زندگی انسانی بسيار دور است. مغز ما پيچيده تر از آن است که اين اولويت‌ها را با چنين جديتی در نظر بگيرد. نيازهای انسانی، مانند بسياری از چيزهای ديگری که در طبيعت وجود دارند، متغير، پويا و در يک تعادل پيچيده‌ی ديناميکی با يکديگر هستند و در نظر گرفتن يک سلسله مراتب برای آنها، می‌تواند به شدت گمراه کننده باشد. شايد اگر به جای «سلسله مراتب نيازها» از واژه‌ی «طبقه بندی نيازها» استفاده کرده و به جای آن هرم معروف، ستون‌هايی را در کنار يکديگر ترسيم کنيم که سقف يک زندگی انسانی را پايدار نگاه می‌دارند،‌ کمی به واقعيت انسانی اطراف خود نزديک‌تر بشويم…

  1. صابر خلیلی کاربر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   جواب شما کاملا درسته ولی مزلو بیسی رو معرفی کرده که باید رعایت بشه درسته خیلی سادس و سلسله نیازهای انسان در 5 ردیف قرار نمیگیره ولی یک پایه کلیست که قابل تعمیم هست. ما هیچوقت نمیتونیم نیاز به فیس بوک یا نیاز به شبکه های اجتماعی رو جز نیازهای فیزولوژیک بدونیم درسته زمان زیادی رو میگذرونیم و خواب و خوراک رو از ما گرفته ولی کسی به خاطر نداشتن اینها از بین نرفته و اون نیازهای فیزیولوژیکه که در پایین ترین سطح هرم قرار داره و اگه ما نداشته باشیم از بین خواهیم رفت یعنی نیازهای اولیه.
   ولی همونطور که عرض شد کاستی های زیادی داره ولی این کاستی ها ناشی از اشتباه بودنش نیست بلکه ناشی از کلی بودنشه. از دید بنده کسیکه شهید میشه کارش خودشکوفایی نیست، بلکه در سطح دوم و سوم هرم قرار داره یعنی امنیت و خانواده، این درسته که هرم میگه باید اینها تامین بشه ولی روح انسانی مخصوصا در جامعه ما این رو باعث میشه که انسان خودش درپی تامین این برآید و این حس انسان دوستانه موجب میشه که گاهی برای تامین امنیت و خانواده از جان خودمون خرج کنیم.
   ولی هرم مزلو رو بهتره در کسب و کار و برای افراد مختلف سازمان در نظر بگیریم چون گسترشش توو عرصه های مختلف خیلی مشکلات دیگه ای به وجود میاره

 5. برنج کاربر می‌گوید

  بسیار عالی

 6. حامد سلیمی پور کاربر می‌گوید

  به نظرم عقابهايي كه در خانواده اردك ها هستند بجاي اينكه محيط اطرافشان را تغيير بدهند و بقيه را عقاب سازند بهتر است محيط خودشان را تغيير داده و از افراد انرژييخوار فاصله بگيرند تا زودتر نتيجه بگيرند

  1. صابر خلیلی کاربر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   قرار نیست عقاب ها بقیه رو عقاب کنند با تغییر محیط یعنی اینکه دوستان و کسانی که باهاش معاشرت دارند رو باید تغییر دهند

 7. ارش سلیمی کاربر می‌گوید

  سلام من امروز باشما اشنا شدم وتصمیم گرفتم یه تکونی به زندگی ام بدم لطفا راهنمایی کن از کجا شروع کنم زیر صفر ام یه پسر پنج ساله هم دارم که باید به تنهایی بزرگش کنم دنبال یه نقطه شروع میگردم

  1. صابر خلیلی کاربر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   شما میتونید مطالب سایت رو دنبال کنید خیلی بهتون کمک میکنه

 8. سعدى حمزهء کاربر می‌گوید

  سلام

  مطالب آموزنده ی زیادی داشت.

  ممنون

 9. علیرضا رضایی کاربر می‌گوید

  سلام استاد چرا همه سمینارهاتون تو تهرانه یک بار مشهد هم بیاید باور کنید به اندازه تهران ثبت نام میشه !!!!

 10. Malihe کاربر می‌گوید

  سلام من تازه با اين باشما آشنا شدم وخيلي دوست دارم توي كارم موفق باشم
  من هم يك پرش كوچك داشتم
  گفتم با شما در جريان بزارم به نظر خودم من اردكي بودم كه در خانواده عقاب بزرگ شدم تا سن٣٠سالگي دقيقا نميدونستم چه هدفي دارم ولي كاملا يك دفعه از اين طرز زندگي خسته شدم و روي استعدادهايم و علايقه ام سرمايه گذاري كردم واون هم هنر بود
  من خيلي كم خياطي بلدم بودم اولين پرش من آموزش دراين زمينه به صورت حرفه اي بود وبه دليل استعدادي كه داشتم خيلي زود تونستم به جلو حركت كنم دومين پرش من اين بود كه بعد ٢سال از كار توي خونه با پس اندازه اي جمع كرده بودم مزون خودم رو افتتاح كردم هم زمان هم در همين رشته يعني طراحي ودوخت دانشگاه پذيرفته شدم وهر ٢كار رو باهم انجام ميدادم به علاوه اينكه هم متاهل م وهم اينكه داراي يك فرزند
  والان بعد از ٦سال ميخوام كارم رو گسترش بدم واز اين يكنواختي كار بيرون بيام براي همين ٢ماه تابستون را تعطيل كردم كه روي كارم تمركز كنم ويه تصميم جديد وخوب براي پرش بعدي بگيرم
  واميدوارم با آشناي با شما به هدفم برسم
  شايد هم خواست خدا بوده كه باشما آشنا شدم

 11. امید قاسمی کاربر می‌گوید

  باسلام و خسته نباشید و با عذر خواهی فراوان سوال غیر مرتبی دارم ببخشید.
  من امروز در قسمت ارتباط با ما، موضوعی را به عرض رساندم ولی نمیدونم چطور پیگیر نتیجه بشم اگر امکان دارد راهنمایی بفرمائید. ممنون

  1. صابر خلیلی کاربر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   همکاران ما به سرعت از طریق ایمیل پاسخگوی شما خواهند بود

 12. محمدرضا پیمانی کاربر می‌گوید

  با سلام ممنون از زحمت شما.یه سوال داشتم در این مورد که من در اردک ها بزرگ شدم و احساس میکنم خودم هم اردک باشم من به رشته ی پرستا ی اومدم نه از روی علاقه، از روی رتبه بد اومدم و الان فارغ از تحصیل شدم.نمیدونم الان بعد از 4 سال به شغل پرستاری مشغول شم و مقداری سرمایه جمع کنم به مدت دو سال یا سمت کاری برم که خودم بسازمش؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

  1. صابر خلیلی کاربر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   شما سایر ویدئو های سایت ما رو نگاه کنید خیلی بهتون کمک میکنه. و راه حل بهتر اینکه اگه پکیج هوش مالی رو تهیه کنید کاملا شما در مسیر کاریتون راهنمایی خواهید شد

 13. محمدابراهیم تاتار کاربر می‌گوید

  باسلام منم ادم بلندپروازی بودم ودرسن۲۸سالگی به موففیتهای عالیم رسیدم ولی بایک اشتباه همه چیزبربادرفت هنوزباگذشت چندین سال نتونستم ازجام بلندشم.

  1. صابر خلیلی کاربر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   تموم تلاشتون رو کنید و ناامید نشید و قوی تر از قبل بلند شید

 14. رضا میان آبادی کاربر می‌گوید

  سلام خدمت جناب ماهان تیموری و تیم آموزشی شان.
  جناب تیموری بایستی عرض کنم نمی دانم به خودم لقب عقاب در خانواده اردک را بدهم یا نه؟ ولی مطمئن هستم که لقب اردک مختص خانواده ای است که در آن به دنیا آمده ام. من در سن ابتدائی دست فروشی کردم. تنقلات می فروختم. در زمان فارغ التحصیل شدن در مقطع دیپلم و با تشویق برادر بزرگترم که مشوق من برای یادگیری علم رایانه بود توانستم تایپیست قهاری بشوم و در هفته 1000 صفحه تایپ کنم و درآمد خوبی داشته باشم. در زمان دانشجوئی با انجام پروژه های دانشجوئی کسب درآمد می کردم ولی خیلی محدود. در زمان کار با یک پیشنهاد از طرف یک مدیر عامل که به نظر من ایشان هم عقابی بودند وارد عرصه پیمانکاری شدم و توانستم سرمایه خوبی دست و پا کنم در حد 150 میلیون در 3 سال (سالهای 87 تا 90) و با پیشنهاد من و مشارکت برادر بزرگم ساخت یک مجتمع مسکونی بود که متاسفانه بعد از اتمام کار ساختمان به رکود بازار مسکن برخورد کردیم و چون تمام فعالیت من در زمینه ساختمان محدود شده بود در این دوران زندگی سختی را سپری کردم و اکنون به دنبال راهکاری جدیدی هستم که انشالله با لطف خداوند و راهنمائی شما به این مهم نائل گردم. به نظر شما من عقاب هستم یا اردک؟
  آیا می توانم درخواست کنم در صورتی که امکان پاسخ دادن براتون فراهم شد برای من ایمیل کنید؟ با تشکر

  1. ماهان تیموری کاربر می‌گوید

   سلام دوست عزیزم
   از نظر من شما عقاب هستی که باید مهارت های خودت رو افزایش بدی
   شاد باشید

 15. محسن آنسته کاربر می‌گوید

  سلام چگونه میتوانم با شما مشاوره حضوری داشته باشم؟

  1. صابر خلیلی کاربر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   شما با شماره های دفتر تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما رو راهنمایی کنند

 16. بهزاد چوگل کاربر می‌گوید

  سلام به دوست داشتنی ترین دوست ، آقای ماهان تیموری و تیم بسیار خوبشون.من چند ماهی بیشتر نیست که با این سایت آشنا شده ام و تمام مطالب و کلیپ ها رو پیگیری کرده ام. اما پریدن.من همین یک ماه پیش جرات پریدن به خودمو دادم و با دویست، سیصد هزار تومان سرمایه شروع کردم به راه اندازی یک بیزینس که خدا رو شکر هر روز دارم از کل ایران سفارش میگیرم و به زودی محصولات جدیدی رو هم به کارم اضافه می کنم.
  دوستانی که کنجکاو شده اند و می خواهند بدونند ، من در چه زمینه ایی دارم فعالیت می کنم می تونن از پیج من در تلگرام و انیستاگرام با این آدرس دیدن کنند.
  Rezhan_shop@

  واقعا به من ثابت شد که خواستن توانست است.
  متشکرم

 17. علی محتشمی کاربر می‌گوید

  درود بر شما،محتشمی هستم،علی محتشمی دوست دارم بیشتر در رابطه با دوره هوش مالی اطلاعات کسب کنم،چطور میتونم ارتباط داشته باشم باشما؟

 18. سولماز کاربر می‌گوید

  سلام من ماما هستم در مورد پيشرفت در كارم،از چه كسي و كجا بايد سوال بپرسم؟

 19. امیرعلی موسوی کاربر می‌گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من زیاد کار کردم ولی نتونستم حقم بگیرم چرا که فکر میکنم اگر چیزی بگم طرف مقابلم نارحت میشه یا یه چیزی توی این مایه
  با تشکر از آموزش های خوبتون

 20. اشکبوس زارعی کاربر می‌گوید

  سلام خدمت استاد عزیز
  من عقابی هستم که در خانواده اردکها بدنیا اومدم و متاسفانه بدیل نداشتن تجربه و راهنما چند بار شکست خردم ….من ۲ تا ضعف بزرگ دارم ۱_ عدم هنر برقراری ارتباطات۲_ برنامه ریزی لطفا راهکار بدید ممنون از انرژی فوق العادتون.

 21. سیدمجید شفیعی کاربر می‌گوید

  باسلام.درود به استادب اچنين نگرشي

 22. سیدمجید شفیعی کاربر می‌گوید

  باسلام.درود به استاد با چنين نگرشي

 23. مهدی کاربر می‌گوید

  با سلام و عرض ادب به انسانهای شریفی که با نفس خود زندگی کردن را می آموزانند.
  در خانواده ای بزرگ شدم که تا سن جوانی اسیر تفکر خانواده بودم،حق انجام کاری را نداشتم چرا که پدرم بازاری بود و می گفتند تو نیازی نیست کار کنی،ناگفته نماند که پدر در طول دوران زندگی هر کاری که می خواست انجام می داد ،از کتک گرفته تا ..خاطرم هست با همان سیخ هایی که کباب کوبیده می پخت باره می خواست خواهرم را کتک بزند ولی من در مسیر قرار می گرفتم و کتک میخوردم ،بارها در مغازه او خواستم کار کنم دریغ از فرصت ،او در طول زندگی خود حتی بک تکته در هیچ زمینه ای به من آموزش ندادو فقط خاطرات من از او قدرتنمایی ،فحش،فریاد بودخلاصه فرمان زندگی در دستانش بود،دوران اولین ورشکستگی پدر فرصتی شد تا بتوانم وارد مسیر رشد بشوم،در زمانی که مجدد شروع به ورود به بازار کار کرد چون دست چک برگشتی داشت،من را به مغازه برد و من خوشحال که در منار پدرم کار می کنم،تا ااینکه چون پدرم دست چک نداشت مجبورم کردند دست چک بگیرم،و من خوشحال که برای خانواده توانستم کاری انجام بدهم ،تا اینکه متوجه شدم پدرم از نیابت من امضا من راجعل می کند،و با شیوه ای که من نمی دانم از بانکها به نام من دست چک می گیرد،و ده ها برگ دست چک برگشتی ،وتازه اینجا بود که متوجه فلسفه حضورم در مغازه شدم ،تا اینکه متوجه اجازه حضورم در مغازه پدر شدم ،در همان روزها مجددا پدر بزرگوارم من را از مغازه به همراهی تماسهای مکرر مادرم ببرونم میکرد تا در مغازه باشم،ناگفته نماند که من در ماههای اول ازدواج بودم و بسیار نیازمند،،و خانواده بازاری من از فقر و نداری دم می زدند،و من در شرمنده همسر و بیکار،البته صبح تا طهر در اداره ای با حقوق ۴۰۰۰۰۰تومان مشغول بودم که حتی اجاره منزل هم نمیشد،و من شرمنده همسرم،بعدها فهمیدم که پدرم ،باغ ووبلا و زمین وماشین شاسی بلند خریده و تقریبا ماهی چندبار شمالند و از من قایم کردند ،من یک مدیر موفق هنری در برگزاری همایشها،مجری،فیلمساز، یک چهره رسانه ای بودم اما به جهت مالی نتونسته بود م برای خودم اندوخته ای داشته باشم،از طرفی خانواده ای که به من مثل پسر سر راهی نگاه می کردند و از طرف دیگر دوستانی که انقلابی بودند و گردن کج می کردند و نماز اول وقت را فراموش نمی کردند ولی حمایت از جوانان سالم را رانت می دانستند و کلا صحبت نکنیم بهتر است ،بگذریم شرایطم طوری شد که از همسرنازنینم جدا شدم و در این حین برای اینکه بتوانم برای خودم مردی بشوم و عفابی باشم ،با توجه به اینکه سابقه ای در راه اندازی رستوران داشتم ،با سرمایه ۵۰۰۰۰۰ و قول دوستان یرای سرمایه گذاری رستوران دست دوم به صورت چکی برداشتم ،در این کار ورشکست شدم ،چون برند رستوران خراب شده بود و من هم سرمایه کافی را برای کار نداشتم،و من ورشکست شدم،در سال ۹۲ حدود سی میلیون بدهکار شدم،و با مشورت تصمیم گرفتم که تا زمان گرفتن رهن مغازه و فروس اساسها چند مدت نباشم تا پولی جور شود و به تلبکارها داده شود ،دریغ از اینکه شرکا من را دزد خواندند و صاحب مغازه که در آمریکا بود ،به جهت اختلافش با وکیلش که ما مغازه را از او گرفته بودیم پول رهن را خورد و اساسها هم به باد هوارفت ،خلاصه بعد از بسته شدن مغازه خانواده من را حتی منزلشان راه ندادند،تنها مادربزرگی را هم که داشتم بیش از حدود ۵ شب من را راه نداد و یک روز صبح من را منزلش بیرون کرد،و من سرگشته خیابانهای شهر با جیب خالی خالی خالی،من اهل نماز مودب یک پر کاملا پاستوریزه ،از چهرهای هنری ،یک چهره رسانه ای که عکس و مصاحبه هایش در روزنامه ها چاپ می شد و در محضر خدا و مردم آبرویی داشت ،بی سرپناه و اصطلاحا کارتن خواب شد،شب اول در یک پارک زیر شمشادها ،فقط یک دغدغه داشتم ،خدایا چه موقع صبح میشود ، خدایا نماز صبحم را کجا بخوانم،خدا را شکر تا سحر کسی جز گربه ها مزاحمم نشدند و تازه دغدغه من برای پیدا کردن مسجدی که در آن نماز صبح برگزار شود،در پیگیریهام یکی از دوستان که در زمان مسولیتی که به عنوان دبیر یک جشنواره داشتم و در آن جشنواره از آن به عنوان پیشکسوت تقدیر کرده بودم یک پروژه افتتاحیه یک منطقه نمونه گردشگری برداشته بود که مدیریتش را به من داد،کار از من ،پروژه از اون،متاسفانه بعد از چند ماه زحمت شبانه روزی که سهم زیادی بیش از ۶۰ میلیون میتونستم داشته باشم ،در جواب گفت:همین که جای خواب بهت دادم کافیه،و البته هیئت مدیره شرکت ادامه کار را به جهت رد صلاحیت این دوست از خدا بی خبر ،و تایید صلاحیت من ،به من واگذار کردند ولی پولی دستم را نگرفت و با حقوق کارمندی نمی تونستم بدهبهام را بدم و ،…
  در این چند سال مدیریت پروزه ها ، تالار و رستورانهای برند را در دست داشتم ولی باز هم برده بود کارمند بودم ،و حبرانم حیران،الان که این متن را مب نویسم کل سرمایه زندگی من ۱۰۰۰۰ تومان هست که شاید به شارژ موبایلم هم نرسه
  خلاصه اینکه بعد از گذشت چند سال یک مرد هنرمندجوانی که دارای احترام در جامعه هست تنها و بی کس در یک اتاق زندگی می کنه و هیچ کسی نیست که از احوالش جویا بشه، و مانده ام حیران ،
  شاید بیان این داستان تلنگری برای زندگی خواننده محترم باشه و از خیرات و برکات موفقیت شما ،زندگی من هم دچار معجزه الهی

  و امروز در آرزوبم این است که ای کاش یک خانواده داشتم و مثل عقاب دورشان می گشتم،عقابی که با فلب مهربانش خانواده اس را ستایش می کرد،قدر خانواده هایتان را داشته باشید

  امروز من نه می توانم عاشق باشم،نه خانواده ،چون پول ندارم، و هیچ کس سراغم را نمی گیرد،،یاد آن روزها بخیر

  ای کاش معجزه ای شود،یاریگری بیاید،و طعم زندگی را به من بچشاند ،نیت کرده ام ‌،تا زندگی بخش باشم

  خدایا شکر که هستی

  و در پایان ،درود به انسان شریفی همچون ماهان تیموری عزیز و همکارانش که زندگی بخش هستند ،اگر پولی داشتم من هم به جرگه مشتریان شما اضافه میشدم و از این نعمت بهره مند،عزتمند باشید

  درود بر ماهان تیموری