Take a fresh look at your lifestyle.

رموز ثروتمند شدن

رموز ثروتمند شدنReviewed by مدیر سایت on Sep 21Rating:
مدت زمان تخمینی برای مطالعه این مقاله 2 دقیقه می باشد

مقدمه

رموز ثروتمند شدن و ثروتمند شدن در خود شماست. این اصلاً شعار نیست، واقعیت است. رموز ثروتمند شدن نتیجه‌ای است که هزاران میلیاردر از آن صحبت می‌کنند. کتاب‌های بسیار خوبی درزمینه‌ی ثروت  و پولدار شدن  نوشته‌شده است که غالباً توسط انسان‌های موفق و ثروتمند جمع‌آوری‌شده است.

بیش از صد کتاب در این حوزه مطالعه کرده‌ام که همه از چگونگی جذب ثروت و رموز ثروتمند شدن حرف می‌زدند. رموز ثروتمند شدن را می‌توان در رشد شخصیت شناسی خلاصه کرد. انسان‌های موفق همه به‌ نوعی انسان‌های خودساخته‌ای هستند که برای رسیدن به آن جایگاه بسیار تلاش کرده‌اند. خودساخته‌اند چون باور داشتند که برای موفق شدن باید تبدیل به انسانی شوند که لایق موفق شدن است.

رموز ثروتمند شدن

رموز ثروتمند شدن چیست؟

رموز ثروتمند شدن بستگی به این دارد که ثروت را چه چیز معنا کنید؟ ثروت می‌تواند داشتن یک خانواده‌ی سالم باشد، می‌تواند داشتن ارتباط‌ موثر باشد، سلامت روح وجسم و روان باشد یا اعتماد به نفس سالم و البته می‌تواند پول باشد. پول نیز نوعی ثروت است که غالباً ثروت را با همین مورد می‌شناسند. پول موضوعی بسیار مهم در زندگی است به‌طوری‌ که نمی‌توان بدون آن‌ کسی را خوشبخت دانست.شاید بگویید پول خوشبختی نمی‌آورد! اما این حرف دلتان نیست، این حرف بر خواسته از باورهای ضد ثروت در شماست. باوری چون پول مهم نیست! یک دروغ بزرگ است به خودمان! این را همه می‌دانیم بدون پول همه‌ چیز به هم می‌ریزد. یک رابطه‌ی عاشقانه، احترام بین افراد، شخصیت یک فرد متشخص،سلامتی، آرامش و… همه‌چیز به هم می‌ریزد؛ بنابراین پول مهم است.

رموز ثروتمند شدن

در پکیج کسب درآمد به‌ طور کامل به این موضوع پرداختیم و بیش از صد باور ضد ثروت را موردبررسی قراردادیم. صدها نفر از افراد شرکت‌ کننده در دوره‌های آموزشی کسب ثروت و آرامش با شناسایی این باورها و جایگزینکردن باورهای ثروت ساز به موفقیت‌های بزرگی رسیده‌اند و این باعث افتخار گروه آموزشی ماهان تیموری است.

نتیجه گیری

با دنبال کردن مطالب ارائه‌ شده در این سایت می‌توانید به رازهای کسب ثروت و آرامش در زندگی پی ببرید. شما می‌توانید مقالات جدید را به‌ صورت روزانه مطالعه کنید و برای هر چه‌ بهتر کردن زندگی‌تان استفاده کنید.ثروتمند شدن آسان است زمانی که از رموز ثروتمند شدن آگاه می‌شوید. پیشنهاد می‌کنم مقاله‌ی راز یک‌ میلیون دلاری من را در سایت مطالعه کنید. یکی از بهترین مقالات در این زمینه همین گزینه است.

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تندخوانی مراجعه نمایید

خواهشمندیم با دیدگاه سازنده  خود ما را در ارائه هرچه بهتر مقالات یاری نمایید

تیم آموزشی ماهان تیموری

ارائه دهنده آموزش های کسب و کار ، کارآفرینی ، مدیریت زمان 

برای دانلود PDF مقاله روی لینک زیر کلیک نمایید

با عرض پوزش تصویر فایل دانلود درست بارگذاری نشده است

من ماهان تیموری هسیتم و در راه رسیدن به ثروت و آرامش شما را یارب میکنم.

کتاب زیر را از دست ندهید:

با عرض پوزش تصویر با مشکل مواجه است

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.