Take a fresh look at your lifestyle.

تعریف هوش مالی و راز پنهان موفقیت مالی

موفقیت مالی در کسب و کار به آموزش دقیق و کامل احتیاج دارد؛ دوره هوش مالی تنها دوره تخصصی در ایران است که برای اولین بار توسط استاد ماهان تیموری بنیان گذاری شده و هدف آن بالا بردن هوش مالی و اعتماد به نفس مالی همه عزیزان ایرانی است. در ادامه با توضیحاتی ابتدایی درباره این دوره ارزشمند در خدمت شما هستیم.

 

تعریف هوش مالی:

 

تعریف هوش مالی

 

هوش به معنای فهمیدن است و هوش مالی به مجموعه حواس و توانایی گفته می شود که به شما کمک می کند تا ایده ها، فرصت ها و موقعیت های مالی رو ببینیند و برای هر چه ثروتمند تر شدن خود از آن ها استفاده کنید. اگر هوش مالی خود را افزایش دهید صاحب ثروت شده و پول خلق خواهید کرد.

موضوع بسیار مهم رفتار مناسب بنابر اطلاعات ارائه شده در دوره هوش مالی است. در این دوره شما آموزش خواهید دید که چطور به ثروت برسید و درآمد خود را افزایش دهید.

موضوعی که اینجا پیش میاد و سؤالی که مطرح می شود این است که چطور می توانیم به ثروت برسیم؟ چطور می توانیم به موفقیت مالی برسیم؟

اگر می خواهید اصولی رفتار کنید و انسان های خود ساخته ایی باشید، از سه طریق می توانید به هوش بالای مالی بالایی دست یابید. باید بدانید که:

  • چطور درآمدزایی کنید و همزمان با آن درآمد خود را افزایش دهید.
  • چطور پول خود را حفظ کنید. اهمیتی ندارد که چه مقدار پول بدست آورده اید. چه 100 هزار تومان و چه 10 میلیون تومان باید بدانید که چه طور آن را مدیریت کنید و برای آن برنامه ریزی کنید.
  • چطور سرمایه گذاری کنید و چگونه درآمد کسب شده را در جایی سرمایه گذاری کنیم تا برای ما پول بسازد.

در دوره کامل و جامع هوش مالی، هدف اطلاع رسانی درباره این موضوعات و ارائه روش های کاربردی نه تئوری برای رسیدن به درآمد های میلیونی، موفقیت مالی و نحوه افزایش آن می باشد. پس تمام وقت و تمرکز خود را بر روی این دوره بگذارید تا نتایج متحیر کننده آن، شما را به وجد بیاورد.

 

نکاتی به یادماندنی از دوره هوش مالی

 

نکاتی به یادماندنی از دوره هوش مالی

 

دوستان عزیز، هنگامی که برای گوش دادن و تماشای فایل های صوتی و تصویری این دوره آورزشی زمان می گذارید تنها از 1 جمله در ذهن خود دوری کنید. بعضی افراد اطلاعات مالی و اقتصادی قوی دارند و احساس می کنند که دیگر لزومی ندارد تا مطالب بیشتری را بیاموزند، به همین دلیل در ذهنشان یک جمله نقش می بندد که آن هم « من این را می دانم» است. ذهن خود را از این تصور اشتباه پاک کنید که چون موضوعی را می دانید دیگر نیازی به آموزش دیدن نیست. همانطور که امام علی (ع) می فرمایند:

« هر زمان احساس کردی که چیزی را میدانی بدان که جلوی یادگیری خودت را گرفتی»

 

جزئیات دوره

 

جزئیات دوره

 

دوره جامع و کامل هوش مالی در 10 ماه ارائه شده و هر ماه فایل ها به صورت صوتی و تصویری خدمت خریداران محترم ارائه خواهد شد و در آن از ماه اول، به بالا بردن هوش مالی افراد پرداخته شده است.

ماه اول:

در ماه اول توضیحاتی درباره اطلاعات ریشه ای و اصطلاحات کلیدی که درباره مسائل مالی باید بدانید، ارائه شده است. مفاهیم ریشه ای دوره هوش مالی شامل تعریف درآمد، سود، هزینه و سرمایه گذاری است.

 متأسفانه بسیاری از افراد درک درستی از این مفاهیم ندارند و نیازمند آموزش هستند.

ماه دوم:

ماه دوم درباره هرم هوش مالی با شما صحبت خواهد شد، این هرم نشان دهنده این است که شما طبق درآمد بدست آمده در کدام طبقه از هوش مالی قرار دارید. جزء کدام دسته هستید، هوشیاران یا ناهوشیاران مالی؟ و راهکارهایی برای پیشرفت بیشتر و رسیدن به درآمد بالاتر به شما ارائه می شود.

ماه سوم:

در ماه سوم در مورد اطلاعات حقوقی توضیحات کاملی ارائه خواهیم داد، که همه باید آن را بدانند. بعضی از افراد با ندانستن مسائل حقوقی، مشکلات فراوانی را در کسب وکار تجربه کرده و متضرر شده اند. آن ها بدون آگاهی از قوانین چک و قراردادها از آن استفاده می کنند و به دلیل ناآگاهی از این افراد در انجام معاملات سوء استفاده های بسیاری می شود.

ماه چهارم:

ماه چهارم یکی از مهمترین مسائل به شما آموزش داده می شود. در این ماه درباره مدیریت دخل و خرج همچنین اطلاعاتی درباره دزدان درآمد شما ارائه می شود. دزد تنها کسی که کیف پول یا منزل شما را سرقت می کند نیست! بلکه افرادی هستند که در کاهش درآمد شما نقش دارند و زندگی مالی شما را تحت تأثیر قرار می دهند.

ماه پنجم:

در ماه پنجم راه هایی درباره نحوه پس انداز درست و داشتن عادات مالی مطلوب و روش های عاقلانه خرج کردن پول و درست هزینه کردن به شما عزیزان ارائه می شود در این ماه استاد ماهان تیموری به شما خواهند گفت که چگونه عادات نامطلوب را شناسایی کرده و از خود دور کنید.

ماه ششم:

در ماه ششم در مورد مدیریت هزینه ها اطلاعات شما را تکمیل خواهیم کرد و درباره کنترل هزینه ها و روش های خلاص شدن از شر بدهی ها به شما اطلاع رسانی می کنیم.

ماه هفتم:

در ماه هفتم که مطالب بسیار مهم است، درباره مدیریت سرمایه گذاری و اهرم سازی صحبت می کنیم.

اهرم سازی در خلق درآمدهای بالا مؤثر است. شما از مزایای اهرم سازی آگاه خواهید شد و ویژگی های یک سرمایه گذار موفق را خواهید شناخت و با نحوه ایجاد این خصوصیات در خود آشنا می شوید. با عادات سرمایه گذاری خود به طور کامل آشنایی پیدا می کنید و موقعیت های مناسب را برای سرمایه گذاری به راحتی خواهید دید و دلیل اینکه خیلی اوقات سرمایه گذاری های شما به نتیجه نرسیده را خواهید فهمید.

ماه هشتم:

در ماه یا گام هشتم در مورد مواردی مثل روش های بیدار کردن نبوغ مالی صحبت خواهد شد تا چطور تبدیل به یک نابغه مالی شوید و به اهمیت مسیر فکری در رسیدن به موفقیت مالی اشاره خواهد شد. همچنین اطلاعات کاملی در اختیار شما درباره نحوه رفتار در هنگام برخورد با بحران های مالی  قرار می گیرد.

زمانی که شما با بحرانی روبه رو می شوید مخصوصاً بحران مالی، PFC مغز شما از کار می افتد و شما تصمیمات اشتباهی می گیرید. PFC جایگاهی برای تصمیم گیری است. پس برای تصمیم گیری درست باید آموزش دیده باشید. مورد بعدی این است که افراد نابغه چه ویژگی دارند.

ماه نهم:

در ماه نهم درباره بازار املاک به شما اطلاعات کامل ارائه می شود و در مورد هوش املاک اطلاع رسانی خواهد شد. استاد ماهان تیموری در این ماه به شما خواهند گفت که چگونه در بازار املاک سرمایه گذاری کنید و درباره مسائل اقتصادی کشور صحبت خواهند کرد، تا شما درک کاملی از این موضوعات پیدا کرده و اصولی تصمیم بگیرید.

در این ماه به روشهای افزایش ارزش املاک پرداخته می شود و به شما آموزش داده می شود که چگونه حتی با یک هزار تومان پول بتوانیم ملک بخریم! جذاب است درسته؟!

ماه دهم:

 ماه دهم یا گام پایانی دوره جامع هوش مالی که حتی ممکن است به ماه یازدهم و دوازدهم هم برسد. در این ماه به طور کامل به ویژگی هوشیاران مالی اشاره خواهیم کرد.

همانطور که می دانید هوشیاران مالی بالاترین درجه هرم هوش مالی را به خود اختصاص داده اند؛ این افراد درآمد های بسیار بالا دارند و با تمامی اصول و روش های حفظ و افزایش پول خود آشنایی کامل دارند. آن ها به نحوی در رسیدن به موفقیت مالی قوی عمل کردند که برای ناهوشیاران مالی الگو محسوب می شوند.

 

نتیجه گیری:

 

در این مقاله اشاره کاملی داشتیم به جلسه اول از دوره هوش مالی که با خرید پکیج کامل آن می توانید اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید. اگر جزء افرادی هستید که درآمد بسیار کمی دارند، می توانید توسط این پکیج به درآمد بیشتر و موقعیت شغلی بهتر دست پیدا کنید و کسب و کار خود را رونق داده و به موفقیت مالی برسید.   

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر ۱
  1. مجیدبراری تاری کاربر می‌گوید

    بنظر من درسته هوش مالی خوبه ولی قیمت دوره برای ما شهرستانیا بالاست اگه ۵۰۰ میشد کلا باز میشد یه کاریش کرد ممنونم

کد تخفیف ۱۰٪
تو بهترینی
کد تخفیف ۲۰٪
نزدیک بودا
کد تخفیف ۳۰٪
یکبار دیگه تلاش کن
کد تخفیف ۴۰٪
خوش شانس نبودی
کد تخفیف ۵۰٪
تو عالی هستی
شانس خودِت رو برای برنده شدن یک فرصت امتحان کن!
برای استفاده از این فرصت لطفاً ایمیل و تلفن همراه خودت رو وارد کن.
قوانین بازی :
  • هر کاربر ۳ بار فرصت دارد.
  • کسی که تقلب می‌کند، شناسایی می‌شود.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.