Take a fresh look at your lifestyle.

کلید اصلی سرمایه گذاری در مدت زمان کوتاه

کلید اصلی سرمایه گذاری در مدت زمان کوتاهReviewed by Marjan on Jul 2Rating:

آیا تا به حال شنیده اید کسی که درباره سهام، اوراق قرضه یا صندوق های سرمایه گذاری صحبت کند وکمی گیج کننه باشد ؟ آیا اشاره به سرمایه گذاری یا موضوعات مالی به نظر غافلگیر کننده است؟ درک برخی از اطلاعات اساسی در مورد سرمایه گذاری های مالی می تواند اولین قدم در یادگیری سرمایه گذاری، دانستن راه برای بازنشستگی شما یا به حداکثر رساندن میزان بازپرداخت پول شما باشد.

سرمایه گذاری چیست؟

 

کلید اصلی سرمایه گذاری در مدت زمان کوتاه 3

سرمایه گذاری یک نوع دارایی است که با هدف تولید درآمد به وجود می آید. به لحاظ اقتصادی، سرمایه گذاری خرید کالاها است که امروزه مصرف نشده اند اما در آینده برای ایجاد ثروت استفاده می شوند.

در امور مالی، سرمایه گذاری یک دارایی پولی است که با این ایده که دارایی در آینده درآمد کسب می کند خریداری خواهد شد و بعدها به قیمت بالاتر برای کسب سود فروخته می شود. در امور مالی، منافع سرمایه گذاری، بازدهی نامیده می شود.

سرمایه گذاری بلند مدت

دو فعالیت اصلی که در بخش سرمایه گذاری قرار دارند، دارایی های بلندمدت و سرمایه گذاری هستند. دارایی های بلند مدت معمولا شامل دارایی های ثابت مانند وسایل نقلیه، ساختمان ها و ماشین آلات می شوند. هنگامی که شرکت یک وسیله نقلیه جدید با پول نقد خریداری می کند، جریان های پول نقد در بخش سرمایه گذاری ذکر شده اند. به همین ترتیب، اگر یک شرکت یکی از وسایل نقلیه خود را به فروش برساند، درآمد حاصل از نقدی نیز در این بخش ذکر شده است.

سرمایه گذاری ها کمی پیچیده تر از دارایی های دراز مدت است، زیرا بستگی به منبع سرمایه گذاری دارد. به عنوان مثال، پول نقد برای سرمایه گذاری های کوتاه مدت مانند اوراق بهادار تجاری و معادل نقدی در این بخش گنجانده شده است.

اصول سرمایه گذاری

کلید اصلی سرمایه گذاری در مدت زمان کوتاه 4

اصطلاح “سرمایه گذاری” می تواند به هر مکانیسم مورد استفاده برای تولید درآمد آینده اشاره کند. از لحاظ مالی، این  اصطلاح شامل خرید اوراق قرضه، سهام یا املاک و مستغلات است. علاوه بر این، یک ساختمان ساخته شده یا سایر امکانات مورد استفاده برای تولید کالاها می تواند به عنوان سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. تولید کالاهای مورد نیاز برای تولید کالاهای دیگر نیز ممکن است به عنوان سرمایه گذاری در نظر گرفته شود.

با توجه به اقدامات انجام شده در امید افزایش درآمد در آینده، می توان یک سرمایه گذاری را  نیز در نظر گرفت. به عنوان مثال، هنگام انتخاب تحصیلات اضافی، هدف اغلب افزایش دانش و بهبود مهارت در امید به رسیدن درآمد بیشتر است. درآمد حاصل از سرمایه گذاری می تواند در بسیاری از موارد، سود مالی و یا افزایش ارزش دارایی ها باشد.

سرمایه گذاری به تعهد دراز مدت اشاره دارد؛ به عنوان نقطه مقابل با معاملات یا حدس و گمان، که کوتاه مدت است و اغلب با جابجایی سنگین و در نتیجه، میزان بالاتری از ریسک همره است.

کلید اصلی سرمایه گذاری و ایجاد ثروت

 

سرمایه گذاری کلیدی هوشمند برای ایجاد ثروت است. سرمایه گذاری همیشه حاوی خطر است زیرا کسب و کاری که شما سرمایه گذاری می کنید می تواند به کاهش ارزش و یا از بین رفتن شدن به طور کامل بیانجامد. تحقیق در مورد کسب و کار و تجزیه و تحلیل ریسک سرمایه گذاری قبل از قرار دادن پول درآن مهم است.

 سرمایه گذاری نیز می تواند به زمان اشاره کند. به عنوان مثال، شما می توانید وقت خود را در کار بر روی یک پروژه و یا آموزش استعداد جوان امیدوار کننده سرمایه گذاری کنید. در هر دو حالت، همان نتیجه مطلوب به عنوان پول سرمایه گذاری می شود: شما امیدوار هستید که از مزایای آن استفاده کنید. این مزایا می تواند به شکل موفقیت حرفه ای (که می تواند منجر به سود پولی) یا رضایتمندی از حمایت کردن شخص دیگر باشد.

سرمایه گذاری و رشد اقتصادی

 

کلید اصلی سرمایه گذاری در مدت زمان کوتاه 1

رشد اقتصادی را می توان از طریق استفاده از سرمایه گذاری های صحیح در سطح کسب و کار افزایش داد. هنگامی که یک شرکت یک قطعه جدید از تجهیزات تولیدی را به دست می آورد تا مجموع خروجی کالاها را در این مرکز افزایش دهد، افزایش تولید می تواند باعث افزایش تولید ناخالص داخلی (GDP) کشور شود. این به اقتصاد اجازه می دهد تا از طریق افزایش تولید بر اساس سرمایه گذاری قبلی تجهیزات پیشرفت کند.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.