Take a fresh look at your lifestyle.

ترس بزرگترین خائن زندگی آدم ها چیست؟

ترس بزرگترین خائن زندگی آدم ها چیست؟Reviewed by مدیر سایت on Dec 11Rating:

تا به حال به این موضوع فکر کردید که بزرگترین خائن زندگی آدمها چیست؟ شکسپیر تا بزرگترین خائن زندگی انسان ها ترس ها و تردیدهایی است که مانع رسیدن انسان ها به موفقیت است. یکی از مهمترین کارهایی که باید برای رسیدن به موفقیت انجام دهید مقابله و روبه رو شدن با ترستان است و باید به آن غلبه کنید. دوستان ترس تاثیر زیادی در اعتماد به نفس و رفتار شما دارد.

 

به ترسهای خودتون غلبه کنید و با شجاعت آن را به امری طبیعی تبدیل کنید. بسیاری از آدم ها از ترسی به نام فوبیا رنج میبرند.

این نوع ترسها که آدم ها از تاریکی، سوسک، موش و …  دارند باعث پایین آمدن اعتماد به نفس رفتاری می شود.

شما اگر ترس از تاریکی دارید باید در آن شرایط خود را قرار دهید؛ ترس از ارتفاع همینطور.

در این ویدیو من تصمیم گرفتم که بر ترس خودم غلبه کنم و با آن مقابله کنم.

یک سالی بود که به این موضوع فکر میکردم که این ترس را از بین ببرم تا تاثیر آن را در زندگیم ببینم و این کار را انجام دادم.

من در تبلیغی دیدم که در توچال زیپ لاین راه اندازی شده است و احساس کردم که زمان آن رسیده که این کار را برای غلبه بر ترسم انجام دهم.

دوستان باور کنید که بعد از انجام این کار، من به شدت شجاعت پیدا کردم و حاضر بودم سخت تر از آن را انجام دهم .

این امر با کسب و کار بسیار مرتبط است .

اگر شما از انجام کاری میترسید باید آن را انجام دهید تا به موفقیت برسید. غلبه کردن به هر ترسی بر روی زندگی و شخصیت شما بسیار تاثیر دارد.

این مسئله را بسیار جدی بگیرید و بدانید ترس بسیار بزرگتر از مواجه شدن با آن است شما هنگام مواجه شدن با آن این مسئله را به خوبی درک می کنید.

کلیپ زیر را حتما ببینید.

شاد و پیروز باشید.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 نظر
 1. خاک نژاد کاربر می‌گوید

  با سلام و تشکر بی پایان، بسیار عالی بود. منهم چنین تجربه ای را ابتدا 7 سال پیش داشتم که به نوعی هم می ترسیدم و هم احساس عجز می کردم از اینکه صاحب آن مهارت کامپیوتری شوم که باید می داشتم، بالاخره ریز ریز واردش شدم و هر جا لازم بود از دوستان کمک و راهنمایی می گرفتم تا جایی که دیدم میتوانم گلیم خود را از آب بیرون بکشم. از آن زمان، اعتماد به نفس بیشتری پیدا کردم طوری که باعث شد بر ترس دوم ام نیز بتوانم غلبه کنم.

 2. سعید کاربر می‌گوید

  اگه بخوام از بین این همه مدعی یکی رو بعنوان آنتونی رابینز ایران معرفی کنم، شما رو معرفی می کنم.

 3. یوسف شرقی کاربر می‌گوید

  با سلام مجدد خدمت جناب تیموری و همکاران پر تلاششون و دوست گرامی سینا کنعانیان و دوستان و اعضای محترم سایت
  جناب تیموری عالی عمل کردی دمت گرم بنده خودم این ترس از ارتفاع رو دارم و امیدوارم یه روزی یه جایی کاری بیشتر از این یعنی از ارتفاع خیلی بالا تر و یا پرواز با پارا گلایدر رو داشته باشم و بتونم فیلم اون رو برای شما هم بفرستم
  ای کاش از اقای کنعانیان هم فیلم میگرفتی و اون رو در کلیپ قرار میدادی واقعا بهتون تبریگ میگم جناب تیموری اگر واستون امکان داشت موسیقی این کلیپ رو واسم ایمیل بکنید یا حداقل اسم اهنگ انگیزشی رو واسم بفرستید
  اما با اجازه شما مطالبی رو هم در مورد ترس بیان میکنم:
  ترس واژه ای است غریب و از جمله غرایزی طبیعی است که خداوند بخشنده و مهربان در وجود هر ادمی قرار داده که برای زندگی بشر بسیار لازم است البته در حد طبیعی مثلا اگر ما ترس از ماشین و عواقب برخورد با ان را ندانیم ممکن است هر روز با تصادف های گوناگون و مشکلات جدی برخورد کنیم اما این ترس طبیعی باعث میشود که با احتیاط بیشتری از خیابان عبور کنیم چیزی که باعث میشه که این ترس ها از حد طبیعی خود خارج شود و ما به موجودی ترسو تبدیل بشیم پذیرش ترس از سوی ضمیر ناخود اگاه ادم میباشد همان طور که جناب تیموری در یک قسمت از کلیپ خود بیان کردند ضمیر ناخود اگاه فرق بین واقعیت و توهم و یا تصویر را نمیداند و اتفاقاتی رو که در ذهن خود تصور میکنیم با اتفاقات واقعی یکسان فرض میکند پس قبول واقعیت ترس توسط ضمیر ناخود اگاه باعث ترس بیشتر میشود بزاریید یک مثال بزنم به عنوان مثال اگر ما از کودکی مرتب در مورد یک مساله ترس اور به صورت مداوم مورد توجه قرار گیریم و اگر این مساله به صورت احساسی بیشتر بیان گردد در بزرگسالی هم در این مورد بیشتر از دیگران ترس داریم پس یکی از راه های ایجاد ترس در ادمی القاییات اجتماع و خانواده و دوستان و پدر و مادر میباشد اما اگر این ترس به صورت طبیعی پرورش یابد و از حالت طبیعی خود خارج نشود در بزرگسالی هم به صورت خیلی عادی میتونیم غلبه کنیم جناب تیموری در یک قسمت از کلیپ در مورد نحوه مقابله بر ترس توضیح دادن اما تحقیقات جدیدی هم در مورد هیپنو تراپی و کاشتن القاییات هم در ذهن مورد بررسی قرار گرفته که با استفاده از هیپنوتراپی و همچنین فایل های سابلیمینال هم میتوان بر بسیاری از ترس ها غلبه کرد توضیحا فایل های سابلیمینال فایل های صوتی میباشند که بر روی ضمیر ناخود اگاه تاثیر مستقیم میذارند و با بردن ذهن به حالت الفا و یا حالت تتای ذهنی و ایجاد ریلکسیشن تاثیرات مستقیم خود را بر روی ضمیر ناخود اگاه میذارند که بزرگترین شرکت تولید کننده این امواج یا فایل های ذهنی شرکت برین سینک میباشد دوستان گرامی از اینکه حوصله فرمودید و این نظر بنده رو مطالعه نمودید بسیار بسیار خداوند را سپاسگذارم و از سایت ماهان تیموری و جناب ایشان که این بستر رو واسه ما فراهم نموده اند هم بسیار سپاسگذارم خدایا شکرت دوستان همیشه شکر گذار باشید و از کنار مسایل زندگی براحتی عبور نکنید و این مساله رو هم باید بگم که سپاسگذاری و شکر گذاری نزدیکترین فرکانس به خداوند بزرگ میباشد خدایا شکرت
  دم همتون گرم

 4. داود نوپرست کاربر می‌گوید

  سلام آقاي تيموري من شما را پدر انگيزش ايران مينامم .ممنون از اين همه محبت كه به هموطنان داريد . بنده داوود نوپرست هستم درخصوص ديدگاه ترس درست و كامل فرموديد بنده سال 90 همچين تجربه اي داشتم ، كتابي چاپ كردم به نام درسهاي شگفت انگيز از بزرگان در 6000 نسخه ، انتشارات برايم پخش نكرد خودم آستين رو زدم بالا و گفتم كسي كه در مورد موفقيت تحقيق ميكنه بايد كاري كنه تو جهان خودش ، راه لفتادم بررسي كردم در خصوص فروش به قدري خوب غرق فروش شدم كه در عرض 120 روز 6000 كتاب را تو متروي كرج به تهران فروختم بسيار خوشحال بودم از اين كه ترس را زير پا گذاشتم و بعضي از نگاههاي تمسخر آميز مردم را ماديده ميگرفتم ، حدود 90 درصد مردم استقبال گرمي از اين موضوع داشتند ، اين بود كه كتاب دوم را به نام چگونه مي توانيم فروش خود را جند برابر كنيم چاپ كدم و آن را بين كاسبها به فروش رساندم . ممنونم از خدا و بنده هاي خوب خدا كه نگاه و نگرش مثبت را در جامع در ايرانمان رواج ميكنند ، بنده بسار خوشحال و سعادتمند خواهم بود اگر وقت ملاقاتي به بنده بدهيد .

 5. fateme soleimani
  fateme soleimani کاربر می‌گوید

  سلام و خداقوت خدمت استاد محترم و اعضای سایت
  بسیار عالی بود.به نظر من همیشه ترس وجود داره یعنی وقتی یه کاری را می خوای تازه شروع کنی ویا اصلا هیچ اطلاعی در موردش نداشته باشی ترس داری اما بعد از شروع کار و مواجه شدن با اون ساده و ساده تر و عادی به نظر می رسه.

 6. محمدرضا امانی
  محمدرضا امانی کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت استادوتیم شون
  ترس مانند دیو ظالمی می مونه که شب وروز ما رو آزار می ده و وقتی ازدیو علتش رو می پرسی ما رومقصر می دونه چون ما اون روخلق کردیم واینقدر بهش بها دادیم که همه جوره مارو آزار میده واگر باهاش مقابله نکنیم روز به روز قوی تر وظالمانه تر میشه واین طبیعت ترسی ست که ما اون رو پذیرفتیم
  ترس می تونه یک نفر رو که لایق بهترین جایگاه وبالاترین شایستگی ست رو به سوی فقر،بیماری،عدم مسئولیت پذیری،نداشتن اعتماد به نفس و… سوق بده و اونها رو ازپای دربیاره .بعضی از افراد نمی تونند این حقیقت روبپذیرند ” ترس زاده اندیشه وفکر ماست وبس ”
  هرچند سخت به نظربیاد ولی ماقدرت این روداریم که ترسمون روبرای همیشه از بین ببریم ولی کسانی هستند برای سالهای طولانی طعمه ی این دیو بودند وترس جزئی ازوجودشون شده وهرحرکتی که انجام می دهند تحت کنترل این دیو ست .
  ترس آرزو وبلند پروازی روکشته ویك عامل بازدارنده بزرگه و مانع عمل کردن به کاری میشه که فرد كاملا می تونه از عهده اش بربیاد
  ترس ترمز كارایی هر انسانی ست.اگر بخواهیم خوشبخت ، نیرومند شویم باید به نحوه تفكری كه به خوشبختی ختم میشه دست یابیم. نباید بذاریم یه مشت خرافات و ترس هایی كه ما را ضعیف می كنه در وجودمون رخنه کنه و با «ایمانی كه ترس رو نابود میکنه» باتوکل برخدا محكم و استوار به سوی هدف گام برداریم
  باتشکر

 7. احسان اميري
  احسان اميري کاربر می‌گوید

  سلام آقاي تيموري واقعا من با ديدن اين كليپ خيلي به شما افتخار كردم كه خودتون بعنوان الگو به درون ترس رفتيد .
  راستش منم ترس از ارتفاع رو دارم ،ميخوام من هم اين كار شما رو انجام بدم و فيلم بگيرم براتون بفرستم منتها اول دو مرحله اول رو انجام بدم وبعدش وارد ترس بشم.
  ممنونم

 8. احسان اميري
  احسان اميري کاربر می‌گوید

  سلام آقاي تيموري واقعا من با ديدن اين كليپ خيلي به شما افتخار كردم كه خودتون بعنوان الگو به درون ترس رفتيد .
  راستش منم ترس از ارتفاع رو دارم ،ميخوام من هم اين كار شما رو انجام بدم و فيلم بگيرم براتون بفرستم منتها اول دو مرحله اول رو انجام بدم وبعدش وارد ترس بشم.
  ممنونم

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.