Take a fresh look at your lifestyle.

پویائیسم موفقیت چیست؟

 

پویائیسم موفقیت

موضوعی که می خواهیم در این یکشنبه به آن بپردازیم پویائیسم موفقیت است. اگر می خواهید یک فرد بسیار موفق باشید (در اصطلاح پویائیسم موفقیت باشید) و به ثروت برسید باید سه عملکرد را در خودتان ایجاد و تقویت کنید. فراموش نکنید شما باید هر روز در این سه زمینه رشد کنید، بنابراین نیاز به زمان و تلاش مداوم دارید.

اولین مورد رشد و بهبود شخصی

 

 

 

اولین اصل در افرادی که پله های موفقیت را یکی پس از دیگری طی می کنند، این است که بر روی بهبود شخصی و رشد شخصیتشان کار می کنند. این افراد که بهتر است عنوان انسان های فوق برتر را برایشان انتخاب کنیم، برای این کار زمان در نظر می گیرند و تلاش می کنند تا هر روز بهتر و عالی تر از قبل باشند. رشد شخصی اولین گزینه و اولویت آن ها در زندگی است. این افراد داری هفت صفت بارز هستند:

•    اعتماد به نفس بالایی دارند
•    قابلیت برقراری ارتباط موثر با دیگران از دیگر صفات این افراد می باشد
•    این افراد می توانند راحت در هر جمعی صحبت کنند. فن بیان بالایی دارند
•    فنون مذاکره را بلدند، میدانند باید چطور صحبت کنند؟ 
•    مهارت متقاعد سازی را یاد گرفته اند، می توانند به راحتی اطرافیان خود را در هر موضوعی متقاعد کنند.
•    افراد دنباله رو موفقیت کاریزما دارند، این افراد جذاب هستند، همه دوست دارند با آن ها ارتباط برقرار کنند و به قولی آن ها را در کنار خودشان داشته باشند.
•    آخرین مورد این است که در زندگی هدف دارند، برای زندگی شان برنامه ریزی کرده اند، این افراد اهداف شان را به اهداف کوتاه مدت (برنامه روزانه) تبدیل کرده اند و برای رسیدن به آن ها گام های استوار بر میدارند.

اگه می خواهید تبدیل به یک انسان فوق برتر شوید، باید این هفت هدف را در برنامه ی روزانه ی خود قرارداده و برای هر یک برنامه و زمان در نظر بگیرید. تک تک این موارد را به هدف و برنامه روزانه تبدیل کنید و هر روز در راستای آن ها قدم بردارید و هر روز در آن ها رشد کرده تا به زودی به جمع برترین ها بپیوندید.

دومین مورد توسعه مهارت هایی که تخصصشو دارن

شما از چه کاری پول کسب می کنید؟؟؟؟؟؟؟
هرکاری که می کنید باید متخصص آن باشید، باید مهارت های خودتان را افزایش دهید، باید در کار خودتان بهترین باشید. اگه آموزگار هستید، راننده هستید، بستنی فروشی دارید و یا هرکاری که انجام می دهید، فکر کنید ببینید چطور می توانید در  کسب و کار خودتان بهترین باشید؟ زمان بگذارید، مطالعه کنید و هر کاری لازم است انجام دهید تا خاص شوید. برای بهترین شدن، برای تک شدن، برای نابغه شدن تلاش کنید و از همین امروز در راستای رسیدن به اهدافتان گام بردارید.

سومین مورد فروش تخصص و مهارت خودتان است

باید یاد بگیرید چطور راحت تر بفروشید؟ چطور می توانید تبلیغات و بازاریابی کنید؟ یاد بگیرید چطور کارتان را توسعه بدهید؟ چطور می توانید با تبلیغات در تلگرام و تبلیغات در اینستاگرام به ثروت برسید؟
پس شما باید برای خودتان و رشدتان در این سه زمینه زمان در نظر بگیرید، باید برای تقویت این سه زمینه کار کنید. شما باید در تک تک این موارد و زمینه ها متخصص شوید. پیشنهادی که در این زمینه برای شما دارم مطالعه ی  کتاب متخصص شغل خود شو است.

برای دانلود این کتاب می توانید به سایت  تیم آموزش ماهان تیموری رفته و در بخش کتاب های تیم آموزشی آن را پیدا کرده و دانلود کنید و یا از لینک آن در همین خط استفاده کنید. در این کتاب به طور کامل توضیح دادم که چطور به یک متخصص در کسب و کار خودتان تبدیل شوید. حتما مطالعه کنید و از راهکارهایی که گفته شده در کسب و کارتان استفاده کنید.
مژده ای که در این هفته برای شما دارم جایزه ی 1 میلیون تومانی برای کلیپ این هفته برای شماست.

مشارکت تک تک شما عزیزان در کنار هم و ارائه ی دیدگاه های خودتان در مورد کلیپی که مشاهده کرده اید معیار سنجش ما برای برنده ی جایزه ی این هفته است. جایزه متعلق به بهترین دیدگاه خواهد بود. دیدگاه های شما برای ما بسیار ارزشمند و سازنده خواهد بود. قطعا خواندن داستان موفقیت های شما عزیزان و سؤالات و صحبت های شما برای ما و همه ی اعضای محترم سایت آموزشی ماهان تیموری ارزشمند است.

با به اشتراک گذاشتن نظرات ارزشمندتان از دو طریق سود خواهید برد: اول به اشتراک گذاشتن دیدگاه تان و اینکه همه با خواندن دیدگاه شما راهکاری، تجربه ای و نکات ارزشمندی را یاد می گیریم و موضوع دوم که شاید جنبه ی مادی داشته باشد بردن جایزه ی بهترین دیدگاه یعنی جایزه ی یک میلیون تومانی خواهد بود. پویایی شما در مشارکت در جمع ها و گروه های هم مدار ثروت و موفقیت، تأثیر بسیار زیادی در میزان موفقیتتان خواهد گذاشت.

 

و در آخر برای جمع بندی به چند نکته توجه کنید:

ببینیم در کدام مورد مشکل داریم و یا نیاز به تقویت آن داریم؟ اولویت بندی کنیم و یکی یکی به رشد و تقویت هر یک بپردازیم. انجام این موارد و دقت در آن می تواند شما را ظرف مدت کوتاهی به موفقیت های بسیار بزرگ برساند. ما ایمان داریم این کلیپ برای تک تک شما عزیزان بسیار اثرگذار و کاربردی خواهد بود.

در صورت نیاز بارها این کلیپ را تماشا کنید و نکات مهم و مورد علاقه ی خودتان را یادداشت کنید و حتما در برنامه ی خود جایی برای آن ها ایجاد کرده و حتما زمان گذاشته و قدم هایی را در راستایشان بردارید.
شما باید در طی روز 4 ساعت زمان برای خودتون در نظر بگیرید و در این زمان بررسی کنید ببینید در کدام یک از زمینه ها ضعیف هستید و نیاز به کار کردن در آن زمینه دارید؟ اولویت بندی کنید و برای بهبود خودتان گام بردارید. امیدوارم هرکجا هستید بلند شوید و یک قدم بردارید و خودتان را به آن جایگاهی که لیاقتش را دارید برسانید.
شاد و پیروز و سربلند باشید

 

تیم آموزشی ماهان تیموری

ارائه دهنده آموزش های کسب و کار ، کارآفرینی ، کسب درآمد اینترنتی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

63 نظر
 1. رضا کاربر می‌گوید

  تاثیری نداشت همش مطالب تکراری از کتاب برایان تریس کپی نکنید همشو فوتم

  1. مريم فاطمي کاربر می‌گوید

   سلام
   آقا رضا تو كدوم كتاب برايان تريسي در اين مورد اطلاعات بيشتر وجود داره راهنمايي كنيد لطفا
   از استاد عزيزم ممنونم من در قسمت اول خيلي مورد دارم و خيليم تمايل دارم كه رفع أشكال كنم دوستان اگه كسي مي تونه راهنمايي كنه

  2. رضا کاربر می‌گوید

   تقریبا همه کتابشو خوندم همش میگه کتاب بخونید برنامه بچینید متخصص شوید

  3. farshid کاربر می‌گوید

   سلام دوست من
   منم چنتا از کتابهای برایان تریسی رو دارم و خوندم درسته در اکثر کتابها روی مطالعه هدفگذاری و تخصص داشتن تاکید کردن اما چرا ناراضی هستی دوست عزیز؟! اگر به گفته هاش عمل کنی میتونی سطح خودت رو بالا ببری اما اگه واقعا عمل کنی.
   درباره ی کلیپ استاد عزیزم حتما نظرم رو مجزا می نویسم اما فکر می کنم هیچ کجا به این شیوه دسته بندی نشده مطالب
   عالی بود برای من چون مطالبی رو یاد گرفتم که حتما در نظر خودم می نویسم
   مؤید باشید

 2. حجت امیرآبادی زاده کاربر می‌گوید

  سلام
  من هر روز صبح زود بلند میشم و برای هر سه موردی که استاد عزیز گفتند برنامه دارم. برای رشد بهبود شخصی روزانه 2 ساعت، برای توسعه مهارت 2 ساعت، و برای فروش 1 ساعت صرف راه های بازار یابی میکنم.توصیه میکنم برنامه مشخص داشته باشد وبرنامه خودتون رو شب قبل حتما روی کاغذ بنویسید و زمان مشخص برای هر کدام اختصاص بدهید
  با تشکر

  1. farshid کاربر می‌گوید

   سلام آقای امیر آبادی
   برنامه داشتن برای هر روز خیلی عالیه
   موضوعاتی که استاد فرمودن در کلیپ خیلی عالیه و مطمئنم افراد موفق از این شیوه برای موفقیتاشون استفاده کردن
   خداروشکر طی این چند سال به موفقیتای بزرگی رسیدم و اگر بخوام یکی از دلایل رو اینجا بگم همین برنامه ریزی برای موضوعاتی هست که استاد بهش اشاره کردن
   من تمام روز حتی در خواب به موفقیت بیشترم فکر می کنم و هر روز شرایطم بهتر میشه در نظر خودم حتما رازهای موفقیت خودم رو خواهم گفت
   موفق باشی دوست من

  2. m m کاربر می‌گوید

   آفرین بر پشتکار و تلاشِ شما
   تلاش ِ با برنامه کلید رسیدن به موفقیت و پیروزی است.
   به امید فتح قله های موفقیت برایتان .

 3. رضا کاربر می‌گوید

  یک چیز جدید نیست یک چیز نو میخواهیم شعبده بازی خوب بود

  1. farshid کاربر می‌گوید

   سلام دوباره به شما آقا رضا
   من همیشه نظرات رو از اول تا انتها مطالعه می کنم و به این کار علاقه دارم و همیشه از این کار لذت می برم چون نظرات مختلف هیجان انگیزن
   به نسبت پیام اول شما که اولین نظرم بود مشخصه آدمی هستین که به دنبال کشف چیزای جدید و بکری این عالیه از خودت بیشتر بگو این فرصت خوبیه برای آشنایی بیشتر دوستان

  2. m m کاربر می‌گوید

   درود اقا رضا
   شعبده بازی خوب بود ولی به جای اینکه ماهی آماده بدستمون برسه ماهیگیری یاد بگیریم بهتر نیست ؟؟؟

 4. سعید کاربر می‌گوید

  این بحث از این نظر عالی بود که موفقت رو در سه خط به نحو زیبایی خلاصه کرده بود.من به اینها پشتکار و پیگیر بودن رو هم اضافه می کنم. واقعا هم اگر کسی این چهار تا رو باهم داشته باشه احتمال اینکه در بلند مدت موفق نشه در حد صفره.
  1-رشد شخصی(اعتماد به نقس،ارتباط موثر،فنون مذاکره، متقاعد ساز،هدف داشتن)
  2- متخصص شغل خود شدن
  3-بازاریابی موثر(یاد گیری فنون بازاریابی برای فروش محصولات و خدمات)

 5. یوسف شرقی کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت جناب تیموری و همکاران پر تلاششون
  خیلی خوشحال شدم که بار دیگر یکی از کلیپ یک شنبه ها رو دیدم و خدا رو شکر که میتونم نظر دیگری رو در سایت جناب ماهان تیموری بذارم سه موردی رو که جناب تیموری در این کلیپ بیان کرد شاید بتوان خلاصه ای از اصول های موفقیت و ثروت و خود شناسی است که با تبحر کامل در کمتر از 7 دقیقه بیان فرمودند واقعا دست مریزاد ما ایرانیها اکثرا چون از اعتماد به نفس کمتری برخوردار هستیم کلمات و جملاتی رو که از کتابها و منابع خارجی در هر زمینه ای که باشد به طور کامل و صد درصد قبول داریم اما اگر همین کلمات و جملات رو خودمون و بازبون عامیانه خودمون بیان کنیم اکثرا یا اهمیت نمیدهیم و یا کمتر مورد پسند قرار میگیرد در صورتی که واقعا این طور نیست همان طور که امار دقیقی از ثروت افراد در ایران عزیزمان منتشر نمیشود و در دسترس نیست متاسفانه افرادی رو هم که در زمینه موفقیت و ثروت فعالیت میکنند کمتر در مجلات و روزنامه ها منتشر میشوند که این به نوبه خود در رابطه با این قضیه صدق میکند دوستان گرامی موفقیت و خودشناسی رو میتوان پایه و اساس هر زندگی نامید و تا به خود شناسی نرسیم نمیتونیم به موفقیت های بزرگی برسیم و یکی از را ه های خود شناسی مطالعه و سرمایه گذاری بر روی خود میباشد ما باید روزانه در زمینه های سلامت- موفقیت – روابط و ثروت به طور مداوم مطالعه داشته باشیم تا به خود شناسی از خودبرسیم کتابهای زیادی در مورد موفقیت و ثروت در بازار وجود دارد که من به شخصه دوکتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین و علم ثروت والاس ولتز رو خیلی خیلی دوست دارم و به شما دوستان گرامی هم توصیه میکنم که برای یک بار هم که شده این دو کتاب را مورد بررسی قرار دهند البته کتابهای راندا برن و وین دایر هم خالی از لطف نیست مورد دومی رو هم که جناب تیموری در مورد کسب مهارت در مورد شغل خودتان است باید بگم که به لطف دنیای اینترنت امروزه سایتها و مطالب خیلی زیادی در هر زمینه شغلی وجود دارد که با کمی تلاش و پشتکار میتوانید در زمینه شغلی خود بسیار موفق شوید مثلا اگر شغل شما نجاری هست و میخواهید در زمینه نجاری و اصول و روش های نجاری مطالب یاد بگیرید و در زمینه شغلی خود موفق شویید میتوانیید خیلی راحت هزاران هزار مطلب و مقاله و فیلم در مورد نجاری دانلود کرده و تبحر را در نجاری بالا ببریدکه بنده دوستان گرامی همیشه یک مطلب رو در نطر داشته باشید اگر در یک حرفه و شغل مورد علاقه خود به درجه استادی برسید دیگر کار تمام است و شما میتونید حتی در سراسر جهان حرف برای گفتن داشته باشید اما در مورد مطالب در مورد فروش هم با اجازه نظرات خودم را مینویسم برای اینکه شما در زمینه شغلی مورد علاقه خود خود فروش داشته باشید باید همیشه دو مورد رو مدنظر داشته باشید :اولا اینکه در مورد جنس یا خدمتی که میخواهید ارایه بدهید حتما اطلاعات کامل و جامعی داشته باشید به طوری که مشتری احساس کنشما به عنوان مشاور و راهنمای او دارید عمل میکنید نه صرفا فروشنده ای که میخواد جنسی رو به شما قالب کند و بفروشد و اگر در تمام کالا ها و خدماتی که انجام میدهید به این درجه از تبحر و استادی برسید دیگران شما رو به عنوان مشاور خود در زمینه فروش و ارایه خدمات میبینند و همیشه فروشگاه و دفتر شما پر مشتری میباشد و فرقی هم نمیکند که شما چه چیزی رو ارایه میدهید و یا چه خدمتی رو ارایه میکنید حتی اگر یک سایت هم باشد پس همیشه سعی کنید در زمینه فروش و ارایه خدمات یک مشاور کامل باشید نه صرفا یک فروشنده در مورد اجناس مورد فروش خود تحقیق کنید در مورد ماده به کاررفته در ان جنس تحقیق کنید در مورد کارخانه سازنده ان و محصولات دیگر ان کارخانه توضیح ارایه بدید سعی کنید مشتری به شما دلگرم شود و نکته دوم هم این است که همیشه در بحث ارایه و فروش سعی کنید بیش تر از مبلغ فروش خدمت ارایه بدهید مثلا اگر قیمت جنسی 10000تومان میباشد شما سعی کنید بیش از این مبلغ به خریدار آفر بدید مثلا به مشتری بگیید که در ازای این مقدار خرید یک جنس دیگر به عنوان هدیه به شما میدهم یا تا دوماه از خدمات پس از فروش این جنس به طور رایگان استفاده کنید و مطلب دیگری هم که در مورد فروش لازم است بدانید که همیشه با مشتری به عنوان کسی که نیاز به کمک شما دارد نگاه کنید و نه صرفا یک مشتری و با تغییر دیدگاهتان کنید رابطه خوب و صمیمی با اوداشته باشید
  دم همتون گرم

  1. جواد تيموري کاربر می‌گوید

   با سلام جناب آقاي شرقي ، كامنتي كه بنده گذاشتم رو مطالعه بفرماييد. يكي از مخاطبين آن شما هستيد.

  2. m m کاربر می‌گوید

   سلام
   خداقوت
   از کجا و از چه منبعی فرمودید ایرانی ها از اعتماد به نفس کمتری برخورددارند ؟؟؟

 6. مینا انصاری کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری عالی بود. تمام نکته ها را در 3مورد خلاصه گفتید.
  من هر روز 4 صبح از خواب بیدار میشم و تمام کارهایی که به رشد شخصی من کمک میکنه انجام میدم تمرینات لازم را انجام میدم. کتاب میخونم. و…. اما در زمینه مورد دوم و سوم تلاش کمی دارم. تصمیم میگیرم از امروز وقت بیشتری برای این کار بگذارم.
  سپاس

 7. محمد کاربر می‌گوید

  سلام خداقوت کل صحبت این هست که چندبعدی باشیم بایک بعدپیشرفت چشمگیری نداریم شاید درحدمتوسط باشیم

 8. جواد تيموري کاربر می‌گوید

  بنام خدا و با سلام خدمت دوستان

  در ابتدا تشكر ميكنم از شما دوست عزيز كه داريد منّت ميگذاريد و كامنت بنده رو مطالعه ميفرماييد، اميدوارم كه شما هم مثل خود من، قبلش كامنت خودتون رو گذاشته باشيد و بعد مشغول خوندن نظريات بقيه شده باشيد. بايد خدمت شما عرض كنم كه نوشتن مطالب پيش روي شما، بيش از 6 ساعت از من زمان برده، يعني ابتدا در محيط word نوشته و بعد در اينجا كپي شدند. البته اميدوارم نخوندن نظريات بقيه قبل از نظر دادنم، باعث نشده باشه مباحث تكراري رو مطرح كرده باشم. هر چند كه اگه موضوعي مهم و كليدي باشه، تكرار كردنش ميتونه حتي مفيد هم باشه.
  پس اگه قصد داريد شما هم نظرتون رو بنويسيد، پيشنهاد ميكنم كه اول كامنت خودتون رو بنويسيد و بعد كامنت بقيه دوستان رو بخونيد. به جايزه‌ش هم خيلي فكر نكنيد ! قانون جذب كارش رو خيلي خوب بلده. همين كه شما الآن آگاهانه توي اين سايت هستيد و به چنين موضوعاتي علاقه داريد و داريد كامنت كاربران و خوانندگان رو با اين دقت ميخونيد، جايزه تون رو گرفتيد. يه خواهش كوچيك هم داشتم و اون اينكه اگه موافق با نظر بنده هستيد، ممنون ميشم كه اون رو لايك كنيد.
  دوستان، اين رو بايد بدونيم كه صرفاً دونستن اين اطلاعات و قوانين به خودي خود كافي نيست، بايد بهشون عمل كرد. بعضي وقتها مطالعه كتب مختلف و زياد، برعكس باعث ايجاد شك و ترديد و كم شدن ايمان به قوانين كيهاني در آدم ميشه. چون گاهي اوقات افراد و مكاتب مختلف ممكنه در برخي مباحث گفته ها و نظريه هاي همديگه رو نقض كنند. چند روز پيش يك جمله زيبا خوندم كه خوبه اون رو با شما هم به اشتراك بذارم : خواستن به تنهايي كاري از پيش نخواهد برد، خواستن بايد با برخاستن همراه باشه.
  1) اگه ما تنبلي مي‌كنيم، اگه پشتكار براي اقدام كردن نداريم و با اينكه ميدونيم يه كاري درسته و برامون مفيده، ولي انجامش نميديم، يكي از مهمترين دلايلش ميتونه برعكس بودن اهرم رنج و لذت در سيستم مغزي ما باشه. چيزي كه از بيرون از ما و توسط ديگران قابل مشاهده نيست و فقط خودمون ميتونيم روي اون تاثيرگذار باشيم.
  اينكه فردي پويايي و شور و اشتياق كافي و انگيزاننده براي رشد و بهبود شخصي‌اش و براي توسعه مهارتها و تخصص هاش نداره ، به اين دليل هست كه يا اون فرد به شرايط فعلي خودش قانع هست و يا احساس ميكنه كه شرايط فعليش، با وجود مصائب و سختيهاي احتماليش ، قابل تحمله و ميتونه فعلاً زندگيش رو بهمين منوال ادامه بده و هنوز به فلاكت و بدبختي نيفتاده! اگه اين فرد بياد با دستكاري كردن در سيستم مغزي خودش و ترسيم آينده اي بد ، منفي و منزجركننده در اثر موندن و درجازدن در شرايط فعلي براي خودش، رنج تغيير نكردن رو براي خودش واضح و ملموس‌تر كنه، و از طرفي هم آينده خوبي كه در اثر تغيير كردن در انتظارش هست رو تجسم و تصويرسازي كنه و همه اينها رو بنويسه و تا رسيدن به نتيجه ، هر روز ببينه، اون وقت موجب ميشه تا انگيزه خيلي زيادي براي اقدام و عمل پيدا كنه.
  اگه انسان براي انجام كاري انگيزه و علاقه و عشق داشته باشه (حرف اوّل در مدل عاپا) ، نتيجه اش ميشه پشتكار (حرف سوّم در مدل عاپا) و برعكس، بي‌انگيزگي و عدم عشق و علاقه، منجر به حالتي ميشه كه ما بهش «تنبلي» ميگيم. بخاطر همين هست كه ما افراد به ظاهر تنبلي رو مي‌بينيم كه در زمينه هاي خاصي، اتفاقاً خيلي هم زرنگ هستند.
  2) ولي تنها داشتن انگيزه به تنهايي كافي نيست و در نهايت ما رو به زندگي متوسطي ميرسونه. موضوع مهم ديگه «داشتن ايمان كامل» به قوانين كيهاني و قوانين حاكم بر جهان هستي است. يعني هنوز كاملاً باور نكرديم و كاملاً ايمان نداريم كه اين قوانين و روشها جواب ميدن. شايد قبلاً نشانه هاي كوچكي از اونها رو ديديم، ولي پيش خودمون گفتيم خب اين بار شانسي و تصادفي بوده و لزوماً هميشه اين اتفاقها نميفتند و به نتايج دلخواهمون نميرسيم.
  با انجام دادن يه سري كارها و رشد و بهبود شخصي خودمون ميتونيم اين باور و ايمان رو در خودمون قوي و قويتر كنيم. مثلاً با مطالعه زندگي افراد موفق كه قبل از موفقيتشون شرايطي شبيه به ما يا بدتر از ما داشتند، ديدن الگوهاي موفق، تجسم خلاق، توجه كردن به نتايج كوچك از قانون جذب در زندگي روزمره مون و تاييد اونها و …
  3) رضايت و قناعت – يك باور غلط و محدود كننده‌ي ديگه كه از بچگي به ماها ياد دادند اينه كه «قانع باش! اگه ميخواي توي زندگيت رفاه و آسايش و آرامش داشته باشي، قانع باش، والاّ هر چي هم پول و ثروت بدست بياري، باز تو رو سير نميكنه و حريص تر ميشي !»
  تقريباً قريب به اتفاق مردم، كلمات «رضايت» و «قناعت» رو به اشتباه، معادل هم قرار ميدن. يادمون باشه كه ما هميشه و همواره بايد از زندگيمون «راضي» باشيم و نسبت به نعمتهايي كه خداوند بهمون داده شكرگزار باشيم، ولي هيچ وقت نبايد به داشته هامون «قانع» باشيم.
  4) فرصت و امنيت – خيلي‌ها به جاي اينكه بدنبال يافتن فرصتهاي جديد و بهتر توي زندگيشون باشند، بيشتر دنبال امنيت و تضمين هستند. آقاي داگلاس مك آرتور جمله زيبايي دارند كه ميگه : امنيت هيچ وقت وجود نداشته، بلكه اين فرصتها هستند كه وجود دارند و در صورت استفاده درست از اونها، امنيت خودبخود بوجود مياد.
  بعد از برنامه ريزي كردن براي هدفمون، بايد اقدام كنيم و منتظر نباشيم يكي از بيرون بياد ما رو به جلو هل بده و مجبورمون كنه كه كاري رو (كه به نفع مون هست) انجام بديم.
  5) اعتبار و برندساري – چيزي كه بعد از كسب مهارت و تخصص و چه بسا بيشتر از اون اهميت داره، كسب «اعتبار» توي حوزه كاري و فعاليتمون هست كه با ارزش ترين دارايي ما محسوب ميشه. اين دارايي باارزش، يك شبه بدست نمياد، بلكه در طي چند سال و در نتيجه اعتماد مردم به ما بدست مياد.
  پس خيلي خوبه كه از همين حالا براي خودمون يك بيانيه، خط مشيء يا مأموريت فردي تنظيم كنيم. به اين فكر كنيم كه اگه بخواهند سه سال ديگه يا پنج سال ديگه راجع به ما تحقيقات بازار بكنند، دوست داريم ما رو با چه خصوصيات و ويژگيهايي بشناسند؟ به قول استاد ماهان تيموري، هر روز اين سئوال رو از خودمون بپرسيم كه چطور ميتونم كارم رو بهتر و با كيفيت تر انجام بدم؟
  وقت و تمركز خودمون رو به جاي صرف كردن روي كارهاي بي ارزش و كم اهميت، روي كارهاي مهم و با ارزش بكنيم. يادمون باشه ما مديرعامل شركت خدمات خودمون هستيم. هر چند وقت يكبار لازمه كه خودمون رو بازبيني كنيم و تواناييهامون رو ارتقاء بديم. اگه مي‌بينيم كه كار فعليمون ديگه كارآيي نداره بايد خودمون رو باز آفريني كنيم. موفقيت با كار زياد بدست نمياد، بلكه با صرف نكردن انرژي روي كارهاي بي اهميت و در عوض تمركز انرژي روي كارهاي مفيد بدست مياد.
  6) همه كاره بودن و هيچ كاره بودن – متأسفانه يك طرز فكر اشتباه در بين افراد جامعه اينه كه فكر مي‌كنند هر چي اطلاعات عمومي يك فرد زياد باشه، آدم موفق تريه! احتمالاً شما هم اين جمله رو شنيديد كه : داشتن يك چاه با عمق زياد، بهتر و باارزش تر از داشتن يك درياچه به عمق 5 سانتيمتر است. بعضيا هستند كه همه كاره اند و هيچ كاره.
  عيبي نداره اطلاعات عمومي آدم زياد باشه، ولي الويت بايد اين باشه كه در حوزه كاري مون، توي يك زمينه خاص، متخصص و استاد بشيم.
  داشتن اطلاعات عمومي زياد، فقط به درد جدول حل كردن و مسابقات تلويزيوني ميخوره.

  7) به روز رساني مهارتها – مهارت ها و تخصص هاي ما، تاريخ انقضاء دارند. توي مسير زندگيمون بايد حواسمون به آمپر بنزين باشه. ما هر چند وقت يكبار بايد در حوزه تخصصي مون، اطلاعات جديدي وارد مغزمون بكنيم. نبايد به مدرك تحصيلي يا آموزش هاي ده سال پيش خودمون اكتفا كنيم و ارتباطمون رو با علم روز از دست بديم. تغييرات بازار رو بايد درك كنيم و خودمون هم با اونها تغيير كنيم.
  آدمهاي موفق بمحض اينكه آمپر زندگيشون اومد پايين، يعني درآمدشون ثابت موند يا پيشرفتشون متوقف شد يا درآمدشون كم شد، پيش خودشون ميگن يه جاي كار داره مي لنگه ! بايد برم اطلاعات بيشتري بدست بيارم و دوباره بايد براي آموزش خودم وقت بذارم و آمپر رو ببرم بالا.
  يكي از خصوصيات ديگه‌ي افراد موفق اينه كه زياد سئوال مينند. خجالت و تنبلي و تعارف رو كنار ميذارن ، هر چيزي كه نميدونند رو مي پرسند، آموزش مي‌بينند، اطلاعاتشون رو به روز مي‌كنند.
  8) بيشتر از 80% مردم جامعه اي كه توش زندگي ميكنيم، دنبال شغلهايي ميرن كه طبق عرف رايج در اجتماع، در آمد بالايي دارند. يادمون باشه كه مهمترين عامل در رسيدن به موفقيت و ثروت، استعدادها و تواناييها و مهارتهاي خود ماست.
  همونطور كه با يك پيچ گوشتي چهارسو نميشه يك پيچ آلن رو باز كرد، شايد بيراه هم نگفتند كه هر كسي رو بهر كاري ساخته اند. ضمن اينكه نميشه گفت آچار بهتره يا پيچ گوشتي يا انبردست. اگه از يك پيچ گوشتي بعنوان چكش استفاده كنيم، نه تنها نميتونه به خوبي يه چكش عمل كنه، بلكه ممكنه به خراب شدن پيچ گوشتي منجر بشه.
  9) يك باور قديمي كه اشتباه ازش استفاده شده اينه كه اگه ميخواي توي زندگي موفق بشي، بايد از تجربه ديگران استفاده كني. خب، مشكل اينجاست كه تعداد آدمهايي كه سراغ تجربه آدمهاي موفق ميرن، اندك هست. اونها از تجربه هر كسي كه دم دستشون مياد استفاده ميكنند. بدون اينكه توجه داشته باشند كه آيا خود اون فرد در حوزه كاري خودش، موفقيتي داشته يا خير؟ در اين جمله اگه بجاي كلمه «ديگران» از كلمه «افراد موفق» استفاده كنيم، اون وقت جمله درست ميشه.
  همون طور كه استاد ماهان تيموري هم در فايلهاي متعددي به اين موضوع اشاره كردند، متاسفانه خيلي از افراد جامعه ، از افراد شكست خورده الگوبرداري ميكنند.
  آدمهاي موفق از ابتداي تولدشون موفق نبوده اند، روي خودشون وقت گذاشتند، آموزش ديدند، تخصص بدست آوردند. اونها يك سري رفتارها، يك سري طرز فكرها رو به عمد انجام ميدن.
  در بيشتر محيط هاي كاري، غالباً تجربه كاري رو با سابقه و سنوات كاري، يكي ميدونن، مثلاً اگه از كسي بپرسي چند سال تجربه داري؟ ميگه من 20 ساله اين كاره ام، اما نميگه كه من 20 ساله كه دارم اين كار رو به همين شكل و روش انجام ميدم. در واقع اون فرد يكسال تجربه داره.

  با تشكر از توجه شما
  شاد و سلامت و ثروتمند باشيد

  1. m m کاربر می‌گوید

   باسلام خدمت شما جناب آقای جواد تیموری
   در کل از مباحثی که مطرح فرمودید سپاس گزارم ولی چند نقد کوچک :
   – جنابعالی در بخش هایی از مطلبتان از مواردی یاد کردید که حاصل تفکر و بینش های فرقه ها ضاله ای هستند تمام ما نباید فراموش کنیم که این جهان دارای خالقی یکتا و توانا است که تمامی امور و حوادث با اذن و اجازه ی او رقم می خورد و خود کیهان به خودی خود ذی شعور نیست و درکی از وقایع ندارد البته که قوانینی بر تمامی امور دنیا حاکم است و تمام این قوانین توسط خداوند وضع و اجرا درآمده و جامعه ی بشری موفق به تنها بخشی از این قوانین شده پس شایسته نیست که از واژه ی شعور کیهانی که واژه اصلی حلقه های ضاله ی عرفان های کاذب هستند استفاده کرد و این سیاره نه بلکه تمام کرات و مخلوقات دارای نشاناتی از خداوند هستند و هر کدام به نوعی از آفریدگار خود یاد میکنند و قوانین وضع شده نیز بیانگر وجود خالقی مدیر و مدبر است .
   البته مطالبی که شما یاد آوری کردید حائز اهمیت است و در بخشی که شما فرمودید که فقط باید با نسان های موفق مشورت کرد و از تجربیات آن ها استفاده نمود هم کمی تندروی کردید بلکه انسان های موفق زیادی در جامعه کنار همه ی ما زندگی می کنند و الزاما نشانه ی موفقیت آن ها نباید مولتی میلیونر بودن آنها باشد و یا نه حتی میشود از انسان های شکست خورده نیز درس آموخت و عوامل که سبب شکست آن ها شد را درست بر انداز کنیم خود را در مواجهه با آن عوامل ایزوله کنیم و در نهایت حرف شما کاملا صحیح است و آدم های موفق از همان اول موفق به دنیا نیامده اند و با تلاش و پشتکارشان شایسته ی موفقیت شده اند .
   “سلامت و پیروز باشید”

 9. علی جهانگیری کاربر می‌گوید

  با دیدن کلیپ تحت تاثیر قرار گرفتم و 3 عمکرد موفقیت در رابطه با پویاییسم که فرمودین بسیار عالی بود و تاثیر گذار بود و من فکر میکنم رشد بهبود شخصی از همه اینها مهتر باشه و تاثیر زیادی در زندگی و موفقیت ما داشته باشه
  همچنین ارتباط سازنده هم توی فرمایش هاتون که بوده و بران یاد آور شد که باید بیشتر و بهتر روش کار کنم
  صحبت و فن بیان هم قطعا سازندست استاد هم چنین شفاف بیان کردن صحبت ها بسیار عالیه و من دارم روش کار میکنم
  مقالات علم فنون مذاکره هم از سایت مطالعه میکنم و تاثیرش رو دیدم
  جذابیت و داشتن جذبه هم تاثیری فراوان داره در حوزه کسب و کار و موفقت هامون
  توسعه مهارت هام در تخصصص بسیار بیتظیز بوده و جنبه درآمد بیشتر رو هم داشته برامون
  پایان کار و اصل کار هم که فروشه که روش تاکیدی داشتید !
  بسیار بسیار ویدیو تاثیر گزاری بود
  سپاسگذارم

 10. یوسف شرقی کاربر می‌گوید

  با سلام مجدد خدمت جناب ماهان تیموری و همکاران پر تلاش سایتشون و همچنین سلام خدمتجناب اقای جواد تیموری که نظر مفیدی رو گذاشتن جناب جواد تیموری با اکثر نظرات شما موافق هستم و خیلی ممنون که راهنمایی به جا و ارزشمندی فرمودید در تکمیل عرایض شما بنده هم چند مطلب عرض میکنم:
  1.از اینکه چنین بستری فراهم امده که در ایران عزیزمان مطالب موفقیت کم کم دارد راه خود را در درون خانواده ها و گروه ها پیدا میکند خداوند بزرگ و بلند مرتبه را سپاسگذارم الهی شکرت که داری قوانین جهان هستی رو بوسیله افرادی که راه رو بلد شدن به ما نشان میدهی
  2.قوانین جهان هستی ثابت و لایتغیر هستند و برای افرادی که راه و قوانین رو یاد بگیرند میشه انتظار معجزه های بزرگ رو داشت و باید گفت که خداوند کسانی رو که به گسترش جهان هستی کمک میکنند بیشتر مورد حمایت خود قرار میدهد دوستان گرامی نمیدونم که این جمله رو دقیقا کجا دیده و یا شنیده ام ولی اون رو خیلی دوست دارم و هر وقت که به ظاهر در تنگنا قرار میگیرم از اون استفاده میکنم و اون هم اینه که”خداوند ذهن نامحدود جهان هستی است” پس به او اعتماد کرده چون راه های او حکیمانه میباشد.
  3.اگر کسی مطالب و جهان هستی رو نادیده بگیرد مانند کسی است که هروز به طور عمد از راه بیراهه میخواهد به مقصد برسد در صورتی که نمیخواهد راه درست را پیدا و انتخاب کند و این کار اشتباهی میباشد.
  و در پایان از تمام کسانی که وقت کرده و نظر بنده رو مطالعه میکنند و کرده اند بسیار سپاسگذارم

 11. ساسان کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز ، همه موارد فوق درست جلوه می کنه، همه مطالب مکمل یکدیگر می باشد . اما مهمترین عامل از دید بنده باور و توانایی ارائه آن می باشد و اگه ما مهارتامونو افزایش بدیم و رشد شخصیمونو افزایش بدیم ولی نتونیم اونارو ارائه بدیم و به دیگران عرضه کنیم ، اگه این باور رو نداشته باشیم که ما می تونیم این کارارو انجام بدیم و توو این زمینه بهترین هستیم هیچگاه به موفقیت دست پیدا نمی کنیم. کتابی که اخیرا مطالعه داشتم 53 اصل متقاعد سازی بوده حتما بخونیدش کتاب خیلی خوبیه واسه اینکه بتونه شما رو به موفقیت و کسب ثروت نزدیکتر کنه . ما باید بتونیم به عنوان یک حرفه ای توانایی داشته باشیم از هرچیزی کسب درآمد کنیم اینکه کارو وارد بشیم که سود آوره یه کار روتین و معمولیه کار شما زمانی می درخشه که کاریو انجام بدین که هیچکس تا اون لحظه نتونسته از اون به درآمد برسه
  پیروز باشین

  1. m m کاربر می‌گوید

   سلام
   البته بحثی که مطرح کردید کاملا صحیح است و اگز تمامی موارد محیا باشه و فقط برای عرضه مشکل داشته باشیم مثل این میمونه که هیچ کاری انجام نشده باشه.
   بابت معرفی کتاب تشکر

 12. فرانک فیض آبادی کاربر می‌گوید

  سلام ممنون از کلیپ خوب و سازندتون من فکر میکنم در ابتدا این که یک انگیزه ای وجود داشته باشه برای شروع کردن و بلند شدن خیلی مهمه و این که حتما شخصیت خودمون رو به خوبی بشناسیم زمانی که به این سطح از خودشناسی برسیم می تونیم خودمون رو رشد بدیم و به رشد و بهبود شخصی برسیم .زمانی که درست خودمون رو بشناسیم میفهمیم چه مهارت هایی داریم و برای تخصص یافتن در اون تلاشمون رو روز به روز افزایش میدیم.
  سه عاملی که فرمودید بسار تاثیرگذار بود .ممنون از سایت خوبتون.
  مانا باشید

 13. یوسف شرقی کاربر می‌گوید

  با سلام مجدد خدمت جناب ماهان تیموری و تمامی همکاران پر تلاش ایشون و همچنین تمامی اعضای محترم وب سایت ایشون
  دوستان گرامی مطلب جدیدی که قبلا در یکی از کارگاه های انلاین فرا گرفته بودم و با دیدن مجدد این کلیپ دوباره به یاد ان افتادم و در زمینه افزایش مهارت های شخصی و اعتماد به نفس است برای شما عزیزان به اشتراک میذارم هر چند گاهی اوقات خودم هم یادم میرود که از این دو تکنیک ارزشمند استفاده کنم اما دوستان به شما قول میدهم که اگر از این دوتکنیک به خوبی استفاده کنید شاهد موفقیت های بزرگی در زندگی خواهید شد تکنیک اول تکنیک اینه است و تکنیک دوم هنر عرضه کردن خود میباشد
  خب به سرغ تکنیک آینه میرویم ببینید دوستان انسان هر باوری رو که از خودش داشته باشد نتیجه همون باو رو در زندگی خود میبیند یعنی اگر شما در ذهن خود باور ی از موفقیت و زیبایی از خود داشته باشید موفقیت و زیبایی در زندگی شما بوجود می اید به وسیله تکنیک آینه شما میتوانید باورهای زیبا و قشنگ و پر از موفقیتی رو در زندگی خودتان بوجود بیاورید این تکنیک به این صورت هست که شما هرروز و در هر لحظه که احساس ناخوشایندی از خودتان داشتید و یا اینکه هر وقت که سرحال و یا با نشاط بودید هیچ فرقی نمیکند که در چه حالتی باشید جلو یک اینه بایستید ترجیحا آینه قدی بهتر است و جلو این آینه به تعریف از خود میپردازید مثلا به چشمان خود نگاه کنید و بگویید من چه چشمان قشنگ و زیبایی دارم بهترین چشم قشنگ جهان مال من است و یا به دهن و یا قد بلند خودتان تمرکز کرده و به طور مداوم از خودتان تعریف و تمجید کنید ممکن است در اوایل سخت باشد و ذهن شما مقاومت زیادی کند و حتی به خودتان بخندید اما به شما قول میدهم که در مدت کمی به این تمرین عادت میکنید و اتفاقات زیبا و جالبی در زندگی برای شما رخ میدهد ترجیحا بیست و یک روز پشت سر هم این تمرین رو انجام دهید
  تمرین و یا تکنیک بعدی که در بالا بردن اعتماد به نفس خیلی خیلی نقش دارد تکنیک عرضه کردن خودتان است یعنی اینکه شما اول یک قلم و کاغذ اماده میکنید و اسم فامیلی خودتان رو به این صورت مینویسید مثلا : من یوسف شرقی هستم و بعد یک صری خوصیات و مهارتهایی رو که دارید بعد از ان مینویسید مثلا من دارای مهارت خوشنویسی و یا نجاری و نقاشی هستم و بعد از ان محل کار و یا جایی رو که میتونن به شما مراجعه کنند همراه با ذکر ادرس و تلفن روی ان مینویسید و هر چقدر این لیست بلند بالا تر باشد بهتر است بعد از ان شما این لیست رو جلوی چند نفر از همکاران و یا اعضای خانواده و یا در مهمانی میخوانید مثلا در یک مهمانی یا در جمع دوستان و همکاران و یا بالاتر از اون در یک میدان مهم شهر خودتون این کاتالوگ از خود را بخوانیید دوستان به شما قول میدم که اگر فقط یک بار از این تکنیک استفاده کنید چنان اعتماد به نفسی پیدا میکنید که مثال نزدنی و فوق العاده میباشد دوستان گرامی اگر وقت و حوصله اجازه می داد مثال ها و تکنیک های دیگری رو هم برای بالا بردن حس اعتماد به نفس مینوشتم امیدوارم که خسته نشده باشید
  و از اینکه حوصله کردید و این نظر بنه رو هم مطالعه نمودید سپاسگذارم
  دم همتون گرم

 14. ََali nori کاربر می‌گوید

  سلام. خیلی خوب بود.
  راه موفقیت رو خیلی خلاصه گفتید و این کمک می کنه تا بدونیم در چه جایگاهی هستیم و چه ضعف هایی داریم تا برای رسیدن به موفقیت در آن زمینه تلاش بیشترکنیم.
  ممنون از تلاش و پشتیبانیتون

  1. m m کاربر می‌گوید

   ان شا ا… قله های موفقیت یکی پس دیگری به سلامتی فتح کنید
   موفق و سربلند باشید

 15. نگین کاربر می‌گوید

  با سلام و تشکر از زحمات شما استاد بزرگوار
  دقیقا من علت مشکل خودمو در مهارت ونحوه ارائه مهارت میبینم و الان با دیدن کلیپتون متوجه شدم و گرنه از اعتماد به نفس و ارتباطات خوبی برخوردارم. واقعا همیشه از کلیپها و مقالات سایتتون که بسیار ارزنده هستن استفاده میکنم.

 16. Bahman کاربر می‌گوید

  سلام و عرض احترام خدمت جناب آقای ماهان تیموری و همه ی عزیزان حاضر در این جمع
  من از طریق اینستاگرام با شما و تیم شما آشنا شده ام و مدتی است با شما همراه هستم
  قبل از ابلاغ نظرم درباره ی کلیپ می خواهم نظر کلی خودم را درباره ی سایت عرض کنم. سایت پر محتوایی دارید و اینطور که بنده دیدم مطالب خوب و کاربردی ارائه کرده اید شخصا دیروز جذب بخش کلوپ میلیاردرها شدم و عضویت گرفتم مطالب خوبی آموزش داده اید و همچنین طرح گردهمایی هایی که با همین عنوان کلوپ میلیاردرها داشته اید فکر می کنم بسیار کاربردی و موثر باشد.اطلاع رسانی بفرمایید مشتاق به حضور در این جلسه هستم به نظر جلسات بسیار پر محتوایی باشند و زمینه ی شناخت افراد موفق محیا باشد
  شاید شنیدن صحبت های کسی با سن و سال من که به قول معروف دنیا را دیده ام برای خواننده ی این متن جالب باشد امروز بعد از این همه سال با اطمینان مطالبی که گفته اید را قبول دارم آدم های زیادی را دیده ام که از دوستانم هستند و جزء افراد موفق جامعه هستند همه ی این افراد تمام مواردی که در این کلیپ گفته اید را تبدیل به عادات زندگی خود کرده اند و انجام میدهند در پیام ها فردی از تکراری بودن موضوع صحبت کرده بودند این صحبت من با ایشان است زندگی چیز پیچیده ای نیست تفاوت انسان ها با هم در تفکرات و اعمالشان است یک شخص می تواند با انجام کارهایی و یا انجام ندادن کارهایی مسیر زندگیش را تغییر دهد زندگی عمل کردن به همین حرف ها و درس هاست همیشه همین بوده و بعد از ما هم خواهد بود پدر من انسان فرهیخته ای بود و کلامش برای همه ارزشمند بود همیشه به سحرخیزی ما و برنامه های روزانه ما کنترل داشت و در آن زمان برای من بسیار سخت بود تا اثرات این نصیحت ها و درس ها را درک کنم امروز سفارش من به فرزندان خودم همان درس هایی است که از پدرم یاد گرفته ام چون امروز شخصیتی در خودم می بینم که نتیجه ی همان عاداتی است که از کودکی در من پایه ریزی شده است اگر به همین درسها و شاید از نظر بعضی افراد بدیهیات عمل کنیم زندگی خوب و پر ثمری خواهیم داشت و اگر خیر همانی که هستیم می مانیم
  آموزش ارزشمندی بود. خوشحالم از اینکه با این جمع دوستانه که همه به دنبال موفقیت هستند آشنا شده ام. از نظرات بقیه دوستان استفاده کردم و سپاس از همه

  1. m m کاربر می‌گوید

   سلام و درود
   نکته ای که فرمودید صحیح و روش های معرفی شده توسط استاد کاملا عملی و قابل اجرا است که چرا ایشون از تجربیات خودشون برای آموزش استفاده می کنند و در مورد کسب و کار و موفقیت تحقیق و پژوهش های زیادی انجام داده اند .

 17. امیر کاربر می‌گوید

  با عرض سلام خدمت استاد ماهان تیموری عزیز و تمامی اعضای وب سایت
  من که خیلی برام جذاب و خوب بود. شاید 80 درصد این مطالب رو قبلا دیده بودم یا می دونستم ولی به این شکل مدون و مرتب نبود و پراکنده بود و راستش زمان نمیذاشتم. بیان این مطالب به این شکل و بصورت تصویری خیلی بهتره و بیشتر تاثیر داره و بعضا در طول روز یه قسمتاییش یادم میاد و در موردش فکر میکنم. به نظر من مهمترین بخش این کلیپ عمل کردن میتونه باشه.
  بسیار ممنون از شما بابت همه ی کلیپ ها و مطالب

 18. سعید کاربر می‌گوید

  استاد تیموری عزیز سلام. یه سوال برام پیش اومد، اینکه شما فرمودید روزانه چهار ساعت زمان صرف ارتقاء این سه مهارت کنیم، آیا منظورتون اینه که غیر از کار روزانه، چهار ساعت تخصصی به این کار اختصاص بدیم ؟ آیا در عمل این امکانپذیره؟ مثلا منی که ساعت 7 از خونه خارج میشم و ساعت 7میرسم خونه این چهار ساعت رو از کجا باید تامین کنم؟

  1. m m کاربر می‌گوید

   سلام
   در مورد زمانی که مطرح کردید میشه از زمان های مرده (مثل زمانی که برای رفت و امد مصرف میشه «داخل اتوبوس »«داخل ماشین»«زمان ناهار»«زمان هایی که چند دقیقه به نظر میرسند ولی در مجموع و در کل به چند ساعت میرسند » استفاده کرد ، مثل استفاده از کتابهای صوتی ، کلیپ ها چند دقیقه ای «مثل همین برنامه ی یکشنبه های استاد ، فوت کوزه گری استاد » استفاده درست و بهینه از رسانه ها و … این زمان رو بدست اورد .

 19. m.alipoor.7m7@gmail.com کاربر می‌گوید

  سلام وقت بخیر خلاصه و جامع بود
  من با مطالعه یاد نمی گیرم و درک نمی کنم اما با آموزش حضوری در سمینارها معمولا نتیجه گرفتم برای کسب این مهارت ها آموزشی در نظر دارید؟ درست است که یک فرد برای موفق شدن به این موارد نیاز دارد اما تمام این ها در یک کتاب یا چند کتاب جمع نمی شوند به همین دلیل یک آموزش جامع می خواهم؟

  1. m m کاربر می‌گوید

   درود
   درسته که نمیشه کتابی رو پیدا کرد که از همه لحاظ جامع و کامل باشه ولی با مطالعه ی مقاله هایی که تو سایت وجود داره و مطالبی که استاد راهنمایی می کنند و مشورت با چند نفر خِبره میشه موفق شد .

   .

 20. یوسف شرقی کاربر می‌گوید

  با سلام مجدد خدمت جناب تیموری و همکاران پر تلاش و ارزشمندشون
  دوستان گرامی در مورد رشد شخصی و افزایش مهارت های شخصی مطلبی الان به ذهنم رسید که من خودم بعضی از مواقع که در این مورد واسم مشکل پیش میاد استفاده میکنم امیدوارم که برای شما دوستان گرامی هم مثمر ثمر باشد دوستان گرامی شاید همه شما به اهمیت خواب و تاثیر ان در جسم و روح و روان ادمی و همچنین در پیشرفت کارهای روزانه واقف باشید اما متاسفانه کسانی وجود دارند که در مورد خوابیدن مشکل دارن و نمیتونن به راحتی به خواب بروند تونی بازان در یکی از کتابهای خود که در مورد حافظه میباشد این تکنیک رو بیان میکند و به نظر من تکنیک بسیار عالی میباشد ببینید دوستان هنگامی که شما خواستید بخوابید و افکار مزاحم به شما فشار اورد و نذاشت بخوابید کارهایی رو که از صبح هنگام بلند شدن انجام دادید تا شب در ذهن خود مرور کنید مثلا صبح اول وقت از خواب بیدار شدید بعد لباسهایتان رو پوشیدید بعد یک دوش گرفتید بعد خودتون رو خشک کردید و به صبحانه خوردن مشغول شدید همان طور کارها رو پشت سر هم در ذهن خود مرور کنید و اگر این مرور همراه با تصویر سازی و عکس باشد بهتر است به شما قول میدهم کارها به ظهر نرسیده شما کنترل ذهن خود را از دست میدهید و به خواب میروید امیدوارم که حوصله کرده باشید و این تکنیک رو یاد گرفته باشید ممنون
  دمتون گرم

 21. محمد کرمیار کاربر می‌گوید

  سلام
  برای مورد اول کار کردن روی عزت نفس میتونه بسیار روی تقویت همه جانبه بهبود شخصی کمک کنه . برای این کار بهتره شخص ابتدا در موضوعات مختلف زندگی برا یخودش یک سری حریم هایی رو مشخص کنه و تمام توانش رو بذاره که از اونها تخطی نکنه. مثلا اینکه وقتی در جمعی حاضر میشه تمام نگرانی ها و ناراحتی هاش رو کنار بزاره یک فلسفه برای این شرایطه . یا اگه در جمعی عصبانی شد این عصبانیت رو بروز بده یا نه و یا در مسافرت چگونه برخورد کنه . مثلا د رعروسی ها چطور باشه و …
  مشخص کردن یک چهارچوب در شرایط مختلف و مکتوب کردن و بعد عمل کردن به اونها به شدت رفتار قاطعانه رو در این شخص افزایش میده و این بسیار روی توسعه فردی شحص اثر میذاره . حتی در این شرایط نوع کلام فرد هم تغییر میکنه و خیلی محکم تر و قاطع تر صحبت میکنه .
  2- بعد از این چهارچوب و عمل به اون خیلی مسائل و نحوه برخورد در شرایط مختلف براش روشن میشه و اتفاقا اطرافیان سریعا بازخورد نشون میدن و اون رو یک فرد قاطع و ثایت قدم میبینن و این یعنی جذابیت .

  3-حالا فرد میتونه با توجه به تجربه هایی که کسب میکنه در شرایط مختلف یک سری تبصره هایی رو به این چهارچوبش اضافه کنه و وارد مسائل جزئی تر بشه . مثلا اگه در یک مهمونی یک مسئله ای پیش اومد که در خط مشی خودش قرار بوده واکنش قاطعی نشون بده میتونه در اون تبصره ها طرز دیگه ای عمل کنه ولی خوب باید حتما جایی رو که باید اون تبصره رو انجام بده مشخص کنه تا نوع برخوردش همیشه براش روشن باشه .این روش طولانیه که بیش از این جلو نمیرم….

  4- حالا فرد میتونه روی مهارتهای دیگه ای مانند زبان بدن و فن بیان و نحوه گوش دادن صحیح و چگونه پرسشگر عالی بشه و … کار کنه البته اگه این کارها رو با عشق انجام بده در مدت زمان خیلی کوتاه نتایج شگفت آوری میگیره.

  مورد دوم :
  1-میگن برای اینکه نفر اول کارت بشی 2500 ساعت باید زمان صرف کنی برای نفر اول کشورت 5000 ساعت و برای نفر اول جهان 10000 ساعت .
  2-اینطور نباید فکر کرد چون ی شخصی سالیان زیادی در یک حرفه هست حتما تا الان خیلی چیزها یاد گرفته . چون اگه یادگرفته هاش رو به ساعت حساب کنیم میبینیم برای اغلب افراد حتی به 1000 ساعت هم نمیرسه و بعد اون دانسته ها رو مدام در این سالها تکرار کردندو تو همین دانسته های فعلی خودشون صاحب تجربه شدن . مثلا سالها بود که در صنعت مبل ساز در ایران یک روندمشخص وجود داشت . یک مواد و یک طرز کار . اگه الان تولیدات مختلفی رو با جنسهای مختلف و قابل رقابت با خارج از کشور میبینین این حاصل تلاش چند تا جوان بوده که ابتدا نحوه کارشون مورد تمسخر قدیمیها قرار میگرفته بعد وقتی استقبال مردم را دیدن خودشان هم وارد این نوع تولیدات شدن که البته جالب اینجاست با این همه سال کار کردن از آن تازه واردها عقب افتادن.
  3-مطالعه و عمل مستمر بسیار ضروریست . باور کنید اگه تصمیم بگیرید ( نه اراده کنید چون نمیشود) آنهم با عشق که هر روز نیم ساعت در مورد حرفه خود و یا کاری که به آن علاقه دارید . هرچند الان انجامش نمیدهید . اثراتش خیلی زود پدیدار میشود. اگر کار مورد علاقه انسان باشد یادگیری در آن بسیار سریع و جذاب خواهد بود.

  مورد سوم :
  1- در مورد فروش سیمنارها و دوره ها و کتابهای بسیار ی وجود دارد . ولی اگر کاری که انجام میدهید حتی اگر کار مورد علاقه تان نباشد ولی در آن شرایط بپذیرید و آنرا با عشق انجام دهید مورد فروش بسیار راحت میشود . اصلا فروش یک کار بسیار راحت است . درک این مسئله و باور آن بسیار به هر فردی در فروش کمک می کند .
  2-این مسئله رد ترفند های فروش نیست . البته من ترفندهایی را میپذیرم که هدفش خدمت و مشتری مداری باشد .

  3-در تجارت، مذاکره، سخنرانی و فن بیان و ارتباط و … همیشه این دو آیه را مد نظر قرار میدهم و از وقتی این کار را انجام دادم نتایج جادویی نصیبم شده :
  آیه اول:
  ای کسانی که ایمان آورده اید چرا چیزی را میگوئید که خود عمل نمیکنید؟
  آیه دوم :
  ای کسانی که ایمان آورده اید حق را به باطل نپوشانید و حقیقت را در حالی که به آن آگاهی دارید پنهان نکنید.

  1. m m کاربر می‌گوید

   باسلام
   روشی که معرفی کردید (ایجاد خط قرمز هایی و رعایت این خط قرمز ها ) در کل زندگی کنترل ذهنی و روانی انسان رو فوق العاده بالا میبره آستانه ی تحمل و هم زیستی در شرایط مختلف رو هم تامین میکنه .
   واقعا احسنت به این ریز بینی شما

 22. نگین کاربر می‌گوید

  با سلام
  مطالب گفته شده قبل از هر چیز بنظر من دسته بندی جامع و کاملی رو داشت.
  ب اعتقاد من مقدمه و لازمه ی شروع هر نوع حرکت و فعالیتی ک بتونه منجر به موفقیت و ثروت بشه،خودشناسی هست.صحبتهای جناب تیموری هم به نوعی موید این هست که باید خودمونو بشناسیم:نقاط قوت و ضعف خودمون رو درک کنیم و براشون بصورت مستمر،روزانه و قابل ارزیابی،وقت بذاریم.
  و مورد دیگه:اینکه : فکر کنیم؛و یا به قول ایشون”قلم و کاغذ برداریم و بنویسیم”…
  موفقیت از قدمها و مراحل کوچیک شروع میشه و رقم میخوره…
  با تشکر
  به امید موفقیت جوونهای مملکتمون….

 23. جواد تيموري کاربر می‌گوید

  بنده قبلا نظرم رو گذاشتم.
  این کامنت صرفا جهت بیان یه اتفاق جالب هست. بنده یک پسر هشت ساله دارم بنام پارسا. توی خونه خیلی وقتها بر سر دیدن تلویزیون مشکل داریم. من خودم چون معمولا اخبار و سریال و فیلم و برنامه های تلویزیونی نمیبینم، اغلب فیلمهای آموزشی تصویری در حوزه موفقیت، بهبود شخصی و روانشناسی ثروت و کسب و کار اینترنتی و بازاریابی می بینم. اون هم به تعداد دفعات زیاد و تکرار ، تا تاثیرگزاری بیشتری داشته باشند.

  از طرفی پارسا (پسرم) خیلی علاقه به دیدن کارتون و بازی و سرگرمی داره و همیشه از اینکه مبینه سر من توی این کلیپهای آموزشی گرمه، ناراحت و عصبانی میشه و میگه : بازم میخوای از اون فیلمها ببینی که آقاهه داره همش حرف میزنه ؟؟!

  یکی از راهکارهای خودم برای رفع این مشکل، جابجا کردن زمان مشاهده کلیپها به مواقعی هست که یا خواب باشه، یا خونه نباشه، یا سرگرمی دیگه ای غیر از تلویزیون داشته باشه و …

  خودش هم این موضوع رو میدونه. چند روز پیش خواست یه جوری از روی ترحم در حقم لطف و محبت کنه، اومد جلوم وایساد و کنترل تلویزیون رو داد دستم و بهم گفت : بابا، بیا اینم کنترل، اگه میخوای از اون کلیپها ببینی اشکال نداره ببین، اما فقط از کلیپهای اون آقاهه ببین که خیلی پرانرژیه و سرحاله!
  ازش پرسیدم کدوم آقا رو میگی؟ گفت : همونی که شاده، همونی که میخنده، بعضی وقتها بشکن میزنه، انرژی داره، همون که فامیلیش مثل ماست! و بعد نشونه هایی از بعضی کلیپها داد که فهمیدم اون هم کلیپهای استاد تیموری رو به همراه من می دیده ولی من متوجه این قضیه نشده بودم.

  ازش پرسیدم : چرا فقط اجازه دارم فیلمهای ماهان تیموری رو ببینم !؟؟ چرا بقیه نه !؟

  جواب داد : آخه بقیه همه بیحالند! آدم خوابش میگیره! حوصله آدمو سر میبرند. اما این خیلی باحال حرف میزنه، با انرژیه، آدمو خسته نمیکنه، قشنگ حرف میزنه، نمیدونم چی میگه بعضی وقتها ولی میدونم داره راست میگه

  اون موقع، ضمن خوشحالی از اینکه در یه مورد با هم به تفاهم رسیدیم، فکرای جالبی به ذهنم اومد، اینکه سخنران انگیزشی یعنی این! یعنی کسی که شنونده ش رو فارغ از سن و سالش، مجذوب خودش بکنه. پس میشه از فنون بیان و سخنرانی این سخنران الگوبرداری کرد.
  و یه نکته دیگه اینکه، پسر کوچک من با اینکه متوجه نمیشه که استاد ماهان تیموری چی میگن، چطور حس میکنه که داره راست میگه و دروغ نمیگه؟؟
  شاید فرکانس ها و انرژیهایی دریافت میکنه که ما بزرگها اونها رو دریافت نمیکنیم.

  خلاصه اینکه هنوز هم در گیر یافتن جواب سئوالاتم راجع به این موضوع هستم و صمیمانه به استاد ماهان هم تبریک میگم که اینچنین تاثیرگذار صحبت میکنند.

  ضمن اینکه چند ماه پیش خودم هم متوجه این نکته شده بودم که وقتی سطح انرژیم میاد پایین، دیدن کلیپهای استاد ماهان تاثیر بیشتری نسبت به کلیپها و آهنگهای انگیزشی داره روی من، یعنی آموزش توام با ایجاد انگیزه و انرژی

 24. سایه کاربر می‌گوید

  سلام بر دوستان گرامی و تیم آموزشی جناب آقای ماهان تیموری کلیپ پویائیسم،بسیار کلیپ موثر و خلاصه شده ای بود . به نکات خوبی اشاره شده بود ای کاش به مولفه ای به نام واکنش افراد به موقعیتهای زندگی هم اشاره ای میشد .تمام خصیصه هایی که استاد گرامی از افراد موفق اشاره فرموده بودند صحیح است ولی افراد موفق ویژگی های متعدد بیشتری دارند به خصوص این افراد در موقعیتهای مختلف واکنش مناسب از خود نشان میدهند .وخیلی بهتر از افراد عادی با حقایق روبرو میشوند وضمن استفاده بهینه از موقعیتهای مختلف در زندگی مدام به فکر بهبود وضعیت هستند … همواره موفق و پویا باشید .

 25. نسیم کاربر می‌گوید

  با سلام .خیلی عالی بود.ممنون.من متوجه شدم که باید روی مورد سوم برای خودم کار کنم و خیلی خوشم اومد که زمان مورد نیازشو گفتین .چون هر وقت موردی به برنامه های توی ذهنم اضافه میشه اضطراب می گیرم اما اگه واقعاً با روزی فقط یک ساعت کارکردن روی مورد سوم به نتیجه برسم عالی میشه.خیلی خیلی ممنون

 26. محسن کاشی پزها کاربر می‌گوید

  تک تک پارامترهایی که عنوان شد عالیه اما افراد مختلف چقدر انرژی برای این پارامترها صرف می کنند. قطعا اونی که بیشترین انرژی رو از راه صحیح در این راه صرف میکنه بیشترین نتیجه رو خواهد برد. و واقعیت هم همینه:
  وَأَنْ لَيْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَى (ترجمه: و اينكه براى انسان جز حاصل تلاش او نيست) [ قرآن کریم – سوره نجم – آیه 39 ]

  1. m m کاربر می‌گوید

   درود
   حقیقت هم همینه و آیه ای هم که ذکر کردید دلیل محکم بر حقانیت این قانونه
   هرکس به اندازه ای که تلاش کند نتیجه می بیند .

  2. جواد تيموري کاربر می‌گوید

   إِنَّ اللَّهَ لا يُغَيِّرُ ما بِقَومٍ حَتّىٰ يُغَيِّروا ما بِأَنفُسِهِم ۗ (خداوند سرنوشت هیچ قوم (و ملّتی) را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند!) سوره مبارکه الرعد آیه ۱۱

 27. یوسف شرقی کاربر می‌گوید

  سلام بر دوستان گرامی و جناب تیموری و همکاران ارزشمند و پر تلاششون
  دوستان داریید عالی عمل میکنید دم همتون گرم من که خودم لذت میبرم از اینکه این نظرات رو با این کیفیت بالا میخوانم و ازشون استفاده میکنم یکی از عواملی که در قانون جذب و مدارها به اون پرداخته میشه تمرکز بر روی خواسته ها و اتفاقات مثبت است و یکی از را ه های تمرکز بر روی اتفاقات مثبت نوشتن ان میباشد پس دوستان گرامی در هر سایتی از موفقیت که عضو هستید حتما در مورد خواسته هایتان و اتفاقات و مسایل مثبت مطلب بگذاریید کاری نداشته باشید چه سایتی هست و چه کسی مطالب شما رو میخونه اصلا نخونن مهم نیست شما فقط به خودتان کار داشته باشید دوستان گرامی اگر هر روز و در هر لحظه بر روی مسایل مثبت تمرکز داشته باشید اتفاقات خوبی برای شما رخ میدهید مثلا امروز صبح خود من وقتی از خواب بیدار شدم دیدم مبلغی بعنوان کارانه به حسابم واریز شده بود و اولین چیزی رو که در موبایلم دیدم واریز این پول و این مبلغ بود دوستان گرامی به قول فلورانس اسکاول شین خداوند هر گز دیر نمیکند همیشه منتظر اتفاقات خوب و مثبت باشید تا ان اتفاقات برایتان رخ دهد
  دم همتون گرم

  1. m m کاربر می‌گوید

   عالی بود
   خداوند هرگز دیر نمیکند همیشه منتظر اتفاقات خوب و مثبت باشید تا ان اتفاقات برایتان رخ دهد
   به امید رخ دادن اتفاقات خوب برای همه

  2. جواد تيموري کاربر می‌گوید

   احسنت به شما جناب آقاي شرقي

 28. farshid کاربر می‌گوید

  سلام به استاد عزیزم و همه ی دوستان موفقم
  بعد از این چند روز تعطیلی چون گفته بودم از رازهای موفقیت خودم میخوام صحبت کنم به سایت اومدم و وقتی با این همه نظرات خوب و عالی روبرو شدم خیلی خوشحال شدم و انرژی گرفتم
  همونطور که در کلیپ استاد تیموری بزرگوار اشاره کردن در سه زمینه باید کار کنیم تا بتونیم در هر موقعیتی قوی عمل کنیم و بهترین جایگاه رو به خودمون اختصاص بدیم و بشیم یه سوپر موفق
  من از همون بچگی به کارهای فنی علاقه ی زیادی داشتم معمولا از درس و کلاس فراری بودم و تا دیپلم به ضرب و زور خانواده پیش رفتم البته مدارک مختلف و معتبری از جاهای مختلف دانشگاه های مختلف و آموزشگاه های مختلف در زمینه ی مهارتی خودم کسب کردم اما بعدهااا
  بعد از اتمام مدرسه بعنوان شاگرد تویه مغازه ی مکانیکی شروع به کار کردم شبها وقتی به خونه میومدم مادرم وقتی دستهای سیاه منو میدید غصه میخورد و من این رو میدیدم خواهر بردارام بخاطر صورت کثیفم مسخرم میکردن و شرایطی که وقتی الان به اون زمان فکر می کنم به این نتیجه می رسم که هیچ دلیلی به جز عشق و علاقه ام به این کار نبوده که وارد این کار شدم
  تک تک موضوعاتی که جناب تیموری عزیز در این کلیپ گفتن از همون زمان در من داشت رشد می کرد اعتماد به نفس مهمترین دلیلی بود که سرپانگه ام میداشت اینکه بلد بودم چطور با اوستام صحبت کنم و چطور با مشتریاش ارتباط برقرار کنم مهمترین دلیل بود که مشتری های بیشتری رو جذب کنم اینکه به راحتی با مردم صحبت می کردم بهشون حس صمیمیت میداد و این تاثیر زیادی داشت برای اینکه مشتری ثابت ما باشن استاد شما گفتین افراد موفق کاریزما دارن و از اینجا میشه فهمید کسی کاریزما داره که همه دوست دارن باهاش ارتباط برقرار کنن الان که فکر می کنم میبینم اینطوری بودم و هستم حتما یکی دیگه از رازای موفقیت الانم همین کاریزما بوده
  یادمه وقتی با اوستام میشستیم حرف میزدیم از هدفام حرف میزدم براش خدا رحمتش کنه یکی از مشوقهای من همین مرد بود هم پدر بود برام هم اوستا خیلی هوامو داشت مسئولیت هایی که با سن کمم بهم میداد بزرگم کرد هر روز اعتماد به نفسمو بالا برد و الان که موفق شدم هر پنجشنبه براش خیرات میکنم شاید ذره ای جبران زحماتش رو بکنه خدا رحمتش کنه
  من روز به روز در کارم متخصص میشدم و چم و خم کارو یاد میگرفتم وقتی تصمیم گرفتم از اوستام جدا شم تقریبا کارو یاد گرفته بودم مشتریای اوستام مشتریای منم میشدن قصد جدا شدن نداشتم چون اوستام منم شریک کرده بود ولی به پیشنهاد خودش گفت مستقل شو تا روی پای خودت وایستی هدفای بزرگی داشتم که بعد از این حرف همه رو روی کاغذ نوشتم و براش برنامه ریزی کردم کم کم به سن ازدواجم رسیده بودم و قصد تشکیل خانواده ام داشتم همسرم یکی دیگه از هدیه های خدا بود همراه دلسوز و مهربونی که با تمام شرایطم ساخت تا الان در این جایگاه باشم
  الان صاحب پنج مکانیکی در سطح شهرم هستم که اگر به نگاه کارآفرینی نگاه کنیم میشه گفت یک کارآفرین هستم خداروشکر میکنم بخاطر یاری خدا و دعای مادرم و همراهی همسرم و تمام درس هایی که از اوستا مراد مکانیک مهربون و با خدایی که مثل پدر بود برام و باعث خیر شد برام و باعث شد که من دنبال علاقه ام برم و الان موفق بشم
  جایزه ی قبلی رو من بردم و این برام خیلی ارزشمند بود این بار فقط خواستم از خودم و موفقیتام بگم امیدوارم دوستانی که انقدر علاقمند هستن و در اینجا جمع شدن از حرف های من استفاده کنن و یه روزی هم اون ها از موفقیت هاشون برای ما بنویسن.
  جا داره از استاد تیموری بخاطر جایزه ی پکیج کسب ثروت تشکر کنم و از گفتگوی میلیونر ها
  با هر بار دیدن آموزش دوره ی ثروت تحول بزرگی روی باورای مالیم ایجاد میشن برای مثال مدت ها بود قصد راه اندازی شعبه ی جدیدم رو داشتم اما محدودیت ذهنی که داشتم به تاخیر مینداختم وقتی از محدودیت ذهنی در پکیج صحبت می کردید و پیشنهاد دسته چک ثروت که دادید خیلی ذهنم آماده تر شد برای رشد کسب و کارم گفتگوی میلیونر ها رو هم توی ماشین مدام گوش میدم و کلی ایده برای رشد کسب و کارم و موفقیت بیشترم بهم میده واقعا کار بزرگی کردین جمع آوری صحبت های آدمای موفق به این شیوه ی جذاب که حوصله ی آدمو سر نمیبره واقعا دست مریزاد داره
  ارزش این جایزه برای من خیلی بیشتر از یک میلیون تومن هست این حرف شما رو نوشتم زدم بالای میزکارم که گفتین ثروت واقعی آگاهی شما برای کسب ثروته
  وقتی آگاهی بالا میره محدودیت ها کم میشه و میتونی رشد کنی ثروت بیشتری کسب کنی و از زندگی لذت ببری دوست داشتم داستان موفقیم رو با اعضای وب سایت فوق العاده شما به اشتراک بزارم تا شاید کسی بتونه استفاده کنه
  به امید موفقیت های بیشتر همه ی دوستان
  جناب تیموری به قول دوستمون آقای جواد تیموری شیوه ی تدریس شما عالیه هر کسی میتونه آموزش شما رو درک کنه
  موید باشید

  1. جواد تيموري کاربر می‌گوید

   با تشكر از شما دوست عزيز به جهت خوندن نظرم

 29. یوسف شرقی کاربر می‌گوید

  با سلام مجدد خدمت جناب تیموری و دوستان گرامی و همکاران پر تلاش و ارزشمند ایشون
  دوستان گرامی حدود یک هفته ای هست که جشن هایی در کشور امریکا به خاطر سپاسگذاری برقرار هست و مردم در انجا به دیدن همدیگر میرند و جشن میگیرند به خاطر نعمت هایی که خداوند به انها داده است و اکثر مدارس و ادارات دولتی هم یک هفته تعطیل میباشد
  دوستان گرامی یکی از چیزهایی که باعث میشه انسان به موفقیت های خیلی بالا دست پیدا کند شکر گذاری میباشد توصیه میکنم کتاب معجزه شکر گذاری و یا مجیک راندا برن را حتما مطالعه کنید همین امریکا که تبلیغات خیلی در رسانه ها برعلیه ان میشود یکی از ثروتمند ترین کشورهای جهان میباشد که وفور نعمت و فروانی در ان خیلی خیلی فراوان است دوستان گرامی طی تحقیقاتی که بنده داشته ام این کشور و مردمان ان یکی از ارام ترین مذدمان جهان میباشند که حتی در بسیاری از مسایل مذهبی هم خیلی موارد را رعایت میکنند ولی چیزی که خیلی واسم مهم بود این عیدی هست که هرساله به مدت یک هفته به عنوان جشن سپاسگذاری برگذار میکنند و در ان به شکار بوقلمون میروند و بوقلمون صرف میکنند دوستان ارجمند ما هم در ایران عزیزمان میتونیم به خاطر نعمت های زیادی که خداوند بزرگ و رزاق به ما داده است شکر گذار باشیم توصیه میکنم که دفتری تهیه کنید و هروز به خاطر 10 مورد از نعمت های خداوند سپاسگذاری خودتان را در ان بنویسید و جزأ وعده های خداوند است که اگر سپاسگذاری کنید برای شما زیاد میکنم و ظرف وجودیتان را بالا و بالاتر میبرم
  دم همتون گرم

 30. m m کاربر می‌گوید

  با عرض سلام و خـــدا قوت خدمت استاد بزرگوار و همه ی دوستان
  مطالبی که استاد ماهان تیموری تیتروار و البته بر محور موفقیت در کسب و کار معرفی کردند مطالبی مفید و خلاصه و به صورت انگیزشی بود ،به نظر من : همان طور که برای روشن کردن خرمن هیزم به جرقه ای کوچک نیاز هست این کلیپ ها و ویدئو ها مانند همان جرقه های راه انداز اولیه هستند که توانایی آن را دارد که آن درون سرد و خاموش و بی تحرک را به جنبش و بخشیدن حرارت و شتاب وادارد سرعت بیدار شدن و حرکت کردن به درون مایه ی فرد بستگی دارد که چه زمان طول می کشد تا این درون خاموش شده ، روشن و متحرک شود مانند تفاوت بین روشن کردن شعله ی هیزم و شعله ی سوخت بنزین ، همانطور که سوخت بنزین نسبت به هیزم زود تر و سریع تر و با حرارت زیادتری شعله ور می شود برای بیدار کردن آن انرژی و درون پویا و پر توان برخی افراد باید زمان و امکانات بیشتری مصرف شود تا پویایی خود را به دست آورند و به آن اعتماد کنند .
  در کنار این عناوین : 1- رشد و بهبود شخصیتی ( که خود شامل هفت شاخه ی : اعتماد به نفس بالا ، برقراری ارتباطات عالی ، راحت صحبت کردن ، فراگیری فنون مذاکره ، هنر متقاعد سازی ، داشتن زندگی هدفمند و برنامه داشتن و در نهایت بودن فردی جذاب می باشد ) ، 2- توسعه ی مهارت و تخصص 3- چگونگی فروش مهارت و تخصص که توسط استاد تیموری معرفی شدند باید شهامت عمل کردن و به اجرا در آوردن دانش و اطلاعات تئوری خود را هم اضافه کنیم ، چرا که امروزه اکثر افراد از سطح علمی و مطالعه ی خوبی بر خورد دارند و فقط ایمان به تلاش خود و پشتکار اولیه را ندارند و منتظر معجزه هایی هستند که بدون تلاش اولیه محقق نمی شوند و به اصطلاح در گوشه ای نشستند و طلب روزی بی نهایت می کنند ؛ قدیمی تر ها جملات زیبایی داشتند و به آن جملات لباس عمل را به زیبایی می پوشاندند جملاتی مانند : از تو حرکت و از خدا برکت و یا یک قدم بردار تا خدا برایت صد قدم بردارد که امروزه این مفاهیم جملات به جملات : تو کاری را که شروع کنی تمام کائنات و تمام هستی جهان برای رسیدن به خواسته و مقصودت تو را یاری می کنند . تغییر کرده اما اصل هیچ تغییری نکرده و این اصل این است که اول باید بذر کاشت بعد منتظر درو ماند و در کل باید توجه کرد که عمل و به اجرا در آوردن و تلاش از مهم ترین اهرم های کسب ثروت و در آمد است البته که مطالعه شخص ، تحقیق ، پژوهش ، مشورت ، هدف گزاری ، برنامه ریزی و داشتن تخصص از شروط لازم است اما بدون تلاش و عمل و پشتکار کافی برای رسیدن موفقیت نمی باشد و بدون تلاش انتظار کشیدن برای رسیدن به پیروزی های بزرگ کار خام و ناپخته ای است ، تمام عناصر معرفی شده توسط جناب آقای تیموری سبب پیشرفت و موفقیت در کسب و کار و شغل خود میشود و بستر ایجاد شده منجر به تبادل اطلاعات و گردش تجربیات افراد مختلف می شود که توسط گروه آموزشی ماهان تیموری فراهم شده است و سبب انتقال تجربیات و پیشنهاد راهکار ها توسط افراد نیز به یکدیگر شده است .
  باسپاس فراوان از تمامی دوستان
  “محمد”

 31. شایان کاربر می‌گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم آموزشی ماهان تیموری ، نظر من درباره ی کلیپ پویایسم موفقیت این است که خیلی عالی بود و توانست بهم کمک کنه کمی در زمینه های ذکر شده تحقیق کنم و سعی میکنم نتیجه تحقیق رو در اختیار دیگران هم قرار دهم :
  همونطور که استاد فرمودند :
  مرحله اول کار بر روی رشد و بهبود شخصی : این است که باعث شود افرادی که از پویایسم موفقیت استفاده می کنند موفق تر ، شادتر و دوست داشتنی تر نشان داده بشوند حالا این موضوع از کجا قابل بررسی است ؟ بر فرض مثال اگر یکی از افرادی که در نزدیکی شما هست به خوبی نتواند درجمع صحبت کند شما چه حسی نسبت به او خواهید داشت ؟ اگر او به خودش و زندگی شخصیش توجه نکند چگونه می تواند یک فرد مرتب و شیک برای خانواده و همسر خود باشد ؟ اگر نتواند برای خودش روابطی خوبی را در تعاملات به رقیبان ، مشتریان و … ایجاد کند نمی تواند به موفقیت دست پیدا کند . برای بررسی این سوال و رسیدن به این پاسخ ها باید این نکات را در نظر داشت که افراد موفق یا بهتر است بگوییم با پویائیسم موفقیت بالا دارای یکسری از خصوصیات هستند که افراد معمولی آنها را نمی بینند : یکی از آن ها این است که افرادی دارای پویائیسم بالایی هستند اعتماد به نفس کافی دارند و از این موضوع می تواند در رفتارها و واکنش ها استفاده کنید بحث دومی که باید روی آنها تمرکز کرد ارتباطات عالی هست که می توانند در هر شرایط و مکان نسبت به موقعیت با افرادی آشنا شده و ارتباطات سازنده ایجاد کنند ، مورد سوم که به صورت راحت و شفاف می توانند حرف خودشان را بزنند و خواسته هایشان را مطرح کنند و با استفاده از فنون مذاکرده می توانند با شما در زمینه های مختلف وارد مذاکره شوند، مورد بعدی این است که آن ها جذاب هستند و دارای یک جذابیت خاصی هستند که افراد دوست دارند با آنها ارتباط برقرار کنند یا مورد بعدی اینکه افرادی هستند که با استفاده از برنامه ریزی های هفتگی و ماهانه برای خودشان تصمیم می گیرند و بر اساس آن عمل می کنند . افرادی که دارای خصوصیات توضیح داده شده هستند قطعا در زندگی شخصی شان از نظر رشد و بهبود شخصی می توانند همیشه در صدر جدول موفقیت باشند این یک تلنگر برای افرادی است که هنوز برای خودشان ، آینده ی زندگی و فعالیت کاری اشان برنامه ریزی نکردند، در یک جایی مطلبی در مورد بهبود شخصی مطالعه می کردم و آن این بود که افرادی که برای خود حاضر نیستند به مدت 1 ساعت روزانه وقت بگذارند در آینده مجبورا 10 ساعت وقت بگذارند تا اشتاباهات الان خود را جبران کنند سعی کنید با استفاده از این فرمول مشخص که به شما خیلی کمک می کند حتما روند خوبی را پیش بگیرید و استفاده کنید.
  مورد بعدی که بسیار نکته ای جالب و حائز اهمیت است این بود که بتوانیم در شغل و فعالیتمان متخصص شویم و بر روی آن کار کنیم تا بتوانیم آن تخصص را توسعه دهیم و به نتایج کاری مورد نظر خود دست پیدا کنیم .یکی از نکاتی که همیشه اکثر انسان ها آن را رعایت نمی کنند این است که اگر از آنها سوال کنی هدفت از معلم شدن چیست ؟ می گوید یک آب باریکه ای باشد تا بتوانیم زندگی کنیم یا هدف خاصی ندارم به تدریس علاقه مند بوده ام این دلایل قانع کننده ای نیست ، خب معلوم است یک فردی با چنین طرز فکری جایی برای متخصص شدن و پیشرفت در حوزه کاری خود را ندارد ،هر شخصی که می خواهد در کسب و کار و فعالیت تجاری خودش موفق و پیروز شود باید ابتدا به آن شغل و بیزینس خودش علاقه مند باشد و حاضر باشد حتی بدون دریافت مزد هم برای خودش در آن بیزینس فعالیت کند و ادامه دهد . سپس بعد از آن باید بتواند جستجو کند که چه کسانی شبیه به خودش وجود دارند؟ و کسی که میخواهد در زمینه تدریس حرفه ای شود باید حتما این موضوع را مد نظر داشته باشد که باید از چه کسانی استفاده کند ؟ باید چه چیزهایی را اضافه تر یاد بگیرد و باید چگونه برنامه ریزی کند که بتواند در یک بازه ی زمانی مشخص در شغل خودش متخصص شود ؟ اینها تنها راه هایی ساده هستند که یک فرد می تواند با شناسایی آنها خودش را به درصد مشخص و قابل قبولی برساند که به دیگران حضور خود را با فعالیت هایش اطلاع می دهد و رقیبانی که با این شخص همفکر و هم مسیر هستند در یک مدار قرار خواهند گرفت و همگی به یک سمت پیش خواهند رفت .
  مورد بعدی که باید به آن خیلی دقت شود نحوه فروش تخصص یا مهارت هایمان است که در این کلیپ هم خیلی خوب توضیح داده شود بود باید یاد بگیریم که چگونه از تخصصی که داریم پول در بیاوریم چگونه و از چه راه هایی می توانیم محصولمان را به پول برسانیم و چطور می توانیم تبلیغات کنیم ؟ یادگیری این مورد یا بند می تواند زندگی شخص را دگرگون کند هر فرد با استفاده از تکنیک های بازاریابی و فروش می تواند در این زمینه خوب عمل کند به شرطی که خوب یاد گرفته باشد و به کار خود ایمان داشته باشد ، هستند افرادی که با کار خود ایمان ندارند و نیازبه تایید دیگران را دارند اینها افرادی هستند که نمیتوانند در زمینه بازاریابی و فروش موفق شوند چون اگر یک فردی به آنها بگوید که کارتان مورد پسند من واقع نشده است این افراد سریعا کل ذهینتشان از فروش و بازاریابی خراب خواهد شد و دیگر سمت این موضوع نخواهند رفت ، باید یاد بگیرید که چگونه با استفاده از کمترین هزینه بهترین تبلیغات را انجام دهید و از چه ابزارهایی استفاده کنید برای رسیدن یا نزدیکتر شدن به اهدافتان در کسب و کار خودتان ، این ابزارها به شما کمک خواهند کرد سریعتر به اهداف خودتان برسید ، سعی کنید همیشه از ابزارهایی استفاده کنید که مردم با آنها سروکله می زنند این روزها شبکه های اجتماعی بحث های داغ هر محفلی است که اگر شما کمی خلاقیت داشته باشید می توانید بر روی این موضوع سرمایه گذاری کنید و فروشتان را افزایش دهید .
  با تشکر از تیم آموزشی ماهان تیموری

  1. سعید کاربر می‌گوید

   واقعا زیبا بود.

 32. اصغر عبادی کاربر می‌گوید

  با سلام
  ویدیو بسیار قدرتمند و تاثیر گذاری بود، علاوه بر نکات کلیدی ؛ از شور و شوق و اشتیاق فراوانی که شما در این ویدیو داشتین بسیار لذت بردم
  همچنین باید ازین موارد در کسب و کار و زندگیم لذت ببرم
  با سپاس

 33. parvane.khosravi کاربر می‌گوید

  سلام خدمت شما استاد تیموری و تیم آموزشی ماهان تیموری
  بسیار عالی بود.
  قدم اول برای موفقیت همانطور که گفتید رشد شخصی است و تا مهارت های شخصی رو در خودمون پرورش ندهیم به نتیجه دلخواه نمی رسیم و ممکن است از مسیر هدف دور شویم.
  وهمه چیز در ذهن ماست تا نتوانیم در آن تغییری ایجاد کنیم هیچ چیز عوض نمی شود.
  وقتی زندگینامه افراد موفق رو می خوندم دیدم که علت موفقیت همه ی افراد موفق مهارت های فردی از جمله اعتماد به نفس و ارتباط موثر داشتند و هدفمند در تخصص خودشون مهارت کسب می کردند و مهارت هاشون رو توسعه می دادند.
  و دونستن این موارد باعث شد که من تصمیم بگیرم از همین حالاشروع کنم و در کارم متخصص بشم
  از جناب استاد تیموری و تیم آموزشی ماهان تیموری که در راستای موفقیت تلاش می کنند .سپاسگذارم.

 34. ترنم قهرمانی کاربر می‌گوید

  کلیپ آموزنده و موثری بود امیدوارم هرروز بهتر و بهتر و بهتر و موفق تر بشید

 35. یوسف شرقی کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت جناب تیموری و همکاران محترم ایشون و دوستان گرامی
  جناب اقای شایان تبریک میگم که برنده شدید انشالله در تمام مراحل زندگیتان برنده وموفق و موید باشید
  دم همتون گرم

 36. جواد تيموري کاربر می‌گوید

  با سلام و تبريك به برنده اين مسابقه (شايان)

  با احترام كامل به نظر اين دوست گرامي و فرهيخته و همچنين به انتخاب ايشان بعنوان برنده، فكر ميكنم نظرات بهتري هم بودند كه نويسندگان آنها وقت زيادي را بابت گردآوري و نوشتن نظراتشون صرف كرده بودند، از جمله خود من.
  بهتر نبود نفرات دوم و سوم هم انتخاب ميشدند و به آنها هم جوايزي تعلق ميگرفت !؟ صرفاً جهت انگيزه براي مشاركت بيشتر در مسابقات بعدي

 37. جواد تيموري کاربر می‌گوید

  خب البته شباهت فاميلي بنده به استاد هم شايد بي تاثير نبوده و ممكنه براي كاربران شبهه ايجاد كنه كه يكي از اقوام ايشان انتخاب شده اند.
  بهرحال از شما سپاسگزارم و براي تيم شما آرزوي موفقيت روزافزون دارم.

 38. جواد تيموري کاربر می‌گوید

  با سلام
  لطفا چنانچه احیانا معیار و ملاکی در انتخاب برنده وجود داشته اعلام بفرمایید.
  فکر نمیکنید به شعور بقیه توهین می کنید؟ و به وقت و زمانی که صرف نوشتن نظراتشون کردند؟

  کاملا میشه ضعف تیم تون رو در برگزاری مسابقه مشاهده کرد. البته این بخشی از سایر ضعفها در بقیه جاهای سایت است.

  آقای ماهان تیموری هم که بعید میدونم حتی هفته ای ده دقیقه به سایت سر بزنند. ولی با اطمینان و قاطع میگم که تیم پشتیبانی کننده سایت اصلا اینکاره نیستند و برند استاد رو هم خراب میکنند.

  دلایل انتخاب برنده رو هم باز فراموش نکنید بگید.
  و یا اینکه دیگه مسابقه نذارید وقتی توانییش رو ندارید.

  1. ماهان تیموری کاربر می‌گوید

   سلام میکنم خدمت دوست وهمراه عزیزمان جواد تیموری
   جواد عزیز نظرات توسط تیم بررسی و انتخاب میشن .
   اما ارزش این نظر شما برای ما بسیار بالا بوده و در همین راستا حتما اقداماتی انجام خواهیم داد
   ما خیلی دوست داریم که برنده مسابقه توسط اعضا وب سایت انتخاب شود
   همین جهت با قسمت فنی وب سایت جلسه ای برگزار کردیم و احتمالا تا انتهای ماه آینده این قابلیت رای به نظرات را به وب سایت اضافه خواهیم کرد
   شاد و پیروز و سربلند باشید

 39. omidzolfaghary کاربر می‌گوید

  چرا کلیپ صدا ندارد؟

  1. صابر خلیلی کاربر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   مرورگر سیستم رو عوض کنید و با یک مرورگر دیگه امتحان کنید درست میشه

کد تخفیف ۱۰٪
تو بهترینی
کد تخفیف ۲۰٪
نزدیک بودا
کد تخفیف ۳۰٪
یکبار دیگه تلاش کن
کد تخفیف ۴۰٪
خوش شانس نبودی
کد تخفیف ۵۰٪
تو عالی هستی
شانس خودِت رو برای برنده شدن یک فرصت امتحان کن!
برای استفاده از این فرصت لطفاً ایمیل و تلفن همراه خودت رو وارد کن.
قوانین بازی :
 • هر کاربر ۳ بار فرصت دارد.
 • کسی که تقلب می‌کند، شناسایی می‌شود.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.