Take a fresh look at your lifestyle.

۳ رکن اساسی رسیدن به ثروت

امروز می خوام در مورد موضوع خیلی مهم باهات صحبت کنم ۳ رکن اساسی رسیدن به ثروت در واقع در مورد چند این چند سالی که من در حوزه ی آموزش کار کردم و به اون درکی که رسیدم.

میدونی من با آموزش زندگی می کنم در واقع تو انتهای این کلیپ یاد میگیری چطور و با انجام دادن چه کارهایی سریعتر رشد کنی.

خوب من از سال ۸۶ در حوزه آموزش وارد شدند اون موقع سخنرانی نمیکردم بیشتر در اجرای سمینار ها کمک می کردم و کارهای اجرا را انجام می دادم.

و بالاخره سال ۹۳ اولین باری بود که من در واقع در حوزه آموزش به عنوان یک سخنران وارد شدم تا سال ۹۴ خیلی رشد کردم. سال ۹۴ خیلی بیشتر از ۵۰۰ سمینار گذاشتم در کلان شهرهای ایران در کل ایران چرخیدم و برنامه گذاشتم.

تا امروز که دارم باهات صحبت می کنم نزدیک ۱۵ تا کارگاه آموزشی داشتم یعنی دوره های آموزشی که تعداد آدمهایی که در آن شرکت می‌کردند تو هر کدوم از اینا دویست، سیصد نفر بودند یعنی تعامل داشتم با انسان ها در ایران. افرادی  که دارند تو ایران کار می‌کنند، بیزینس می‌کنند.

نزدیک به 12 جلد کتاب pdf تحلیف کردم، دو جلد کتاب چاپی که پرفروش‌ترین کتاب‌های بوده که سال ۹۶ وارد بازار شده بود.

چون رکورد زدند این کتاب. اگر دارم اینها را بهت می گرم می خوام بهت بگم که در چند سال من چه اتفاقاتی رو تونستم به وجود بیارم خوب برنامه های رادیو و تلویزیون به عنوان کارشناس برنامه دعوت می شدم و خیلی کارها را انجام میدادم بیشتر از صدها مشاوره داشتم با کارمند ها با مدیران کسب و کار و با افرادی که جویای کار بودند.

و در طول این مسیر به یک نکته ای رسیدم که اون اینه: آدم ها برای اینکه به موفقیت مالی برسند نیاز به سه چیز دارد و این شد هوش مالی پلاس را خلق کردم و دارم روش کار می‌کنم و دارم براش زحمت میکشم.

می دونی من با زندگی می کنم و شب ها احتمالا خواب کارمون می‌بینم و لذت بخش برام.

کمتر کسی پیدا میشه ۱۲-۱۴- ۱۶ ساعت کار کنه و لذت ببره ، متوجه این خردی که در این مدل کارکردن آدمها پیدا می‌کنند زیاد.

هوش مالی پلاس

بعد از این پروسه از تجربه در حوزه آموزش مسائل مالی میگم به یک نکته رسیدم، که انسانها برای اینکه به موفقیت مالی برسند به چه چیزهایی نیاز دارند؟ به سه تا چیز نیاز دارند.

یک: ذهنیت و باورها، دو: شخصیت مالی و سه: هوش مالی.

تکرار می کنم برات یک: ذهنیت و باورها، دو: شخصیت مالی و سه: هوش مالی.

که من سالها روی ذهنیت و مسائل شخصیتی کار کردم و سه سال هست روی هوش مالی کار کردم و این دفعه اومدم هوش مالی پلاس یعنی مثبت هوش مالی را ارائه دادم با این دیدگاه که اگر انسان‌ها  این سه تا را داشته باشند می تونند فوق العاده در واقع قوی عمل کنند.

هوش مالی، ذهنیت درست و شخصیت قوی

 

۳ رکن اساسی رسیدن به ثروت

 

 

 خیلی ها درآمد خیلی خوبی دارن به خاطر این که هوش مالی خوبی دارند.

خیلی ها درآمد خوبی دارند به این جهت که اونها باورهای خوبی دارن، ذهنیات شان درسته ، اقدام می‌کنند، تلاش می‌کنند.

خیلیا درآمد خوبی دارند به این جهت که شخصیت قوی دارند توانمندند اقدام می کند عمل می کنند اعتماد به نفس خوبی دارند ارتباطاتشان خیلی خوبه سوال اینه چه افرادی هستند که در واقع در طول چند سال می تونند  به درآمدهای فوق العاده عالی و چند صد میلیونی برسد.

جواب خیلی ملموس و خیلی ساده است کسانی که هر سه اینها را داشته باشند یعنی ذهنیت و باورهای مالی خوبی را داشته باشند شخصیت توانمندی برای خودشان ساخته باشند و هوش مالی فوق العاده ای داشته باشند. ببینید همه ی ما نکاتی رو میدونیم در مورد خودمون در واقع بهتره بهتون بگم من هیچ موقع ضعف دیگران سعی می کنم بهشون نگم، چون به این نتیجه رسیدم که آدمها خودشان ضعف‌های خودشون را میدونن نیازی نداره من بهشون بگم الان ازت.

امتیاز دهی به خود

 می خوام یه کار کوچولو انجام بدی و به خودت نمره بدی همین الان از نظر ذهنیت و باورهای مالی به خودت چه نمره ای میدی، از نظر شخصیت به خودت چه نمره ای میدی و از نظر هوش مالی به خود چه نمره ای میدی.

خوب قبل از اینکه بخوای نمره بدی شاید نتونی الان نمره بدی.

من می خوام الان  یک مقدار زیر فصل ها یا سر فصل ها یا زیر مجموعه های این سه تا را بهت بگم خیلی کوتاه همه را هم نمیگم. فقط یک جور صحبت می کنم که بتونی درکش کنی.

مثلا زیر مجموعه باورهای مالی چیه؟ ما باورهای مالی شاخه های خیلی زیادی داره که موضوع باورهای مالی یه موضوع بسیار بسیار مفصلی است که من در دوره هوش مالی پلاس ماه دوم قشنگ توضیحش دادم.

باورهای محدودیت

 

۳ رکن اساسی رسیدن به ثروت1

 

 ما یک سری باورها داریم به عنوان باورهای محدودیت که بهمون می گه نمیشه، نکن، الان نمیشه پول درآورد، قبلا میشد پول درآورد، پول به مقدار کافی نیست همه نمیتونند پولدار باشند از یه عدد بیشتر نمیتونی در بیاری، زمانمون محدوده پس پول کمی میتونی در بیاری و محدود میکنه ما رو اقدام کردن مارو ، عملکردن ما را برای این که بخوای پول بسازی بشه این باورهای محدودیت. یه سری از باور هستند من بهشون میگم ارزش لیاقت طرف خودش را لایق یک جای خوب نمی دونه میگه آقا ما باید ساده زندگی کنیم این برای از ما بهترون پول زیاد ما از بچگی یاد من کارمند بودم تو خانواده ی کارمند بودم اصلا خودم را لایق یه جای خوب نمیدونم آقای تیموری.

حس های درونی

فکر می‌کنم میدونی حس های درونی شان از نظر ارزشمند بودن لیاقت.

خوب بعضی وقتا آدم فکر می کنند تو این زمینه نه من خوبم ولی وقتی ما تست می‌گیریم می‌بینیم نه مسئله وجود داره یا مثلا باورهای عوامل بیرونی که خیلی فکر می‌کنند سن، خانواده محیط فکر می‌کنند این جور مسائل که  تاثیر گذار اصلی.

اقتصاد. فکر می کنند همه چیز مهمتر از خودشونه یعنی به این نمی اندیشند که آقا من مهم ترم و من همه این مسائل می تونم خودم تغییر بدم این زیرمجموعه باوره.

ببین به خودت نمره چند میدی از صفر تا صد همین الان به خودت نمره بده شخصیت اونایی که اعتماد به نفس بالایی دارند روابط اجتماعی خیلی خوبی دارن خوب میتونند چونه بزنن مذاکره میتونند کننده خیلی قوی متقاعد میتونند کنند خیلی قوی کاریزما دارند و خصوصیت های بسیار زیادی که در مورد شخصیت آنهاست که باید رو خودشان کار کنند که تو این زمینه ها قوی شند.

نتیجه گیری

به خودت چه نمره ای میدی یا هوش مالی که مهمترین موضوع به نظر من چطور کار راه بندازم، چطور کارمو رشد بدم چطور تبلیغات کنم چطور بتونم مالیات کمتری پرداخت کنم چطور قرارداد بنویسم چطور چک بگیرم یا بهتربهتون بگم در مورد مسائل مهم تری مثل اینکه چطور سرمایه گذاری کنم  بورس چطور میتونم ازش پول در بیارم از املاک و مستغلات چطور میتونم پول دربیارم چطور فروش مجموعم را افزایش بدم چطور ورشکسته نشم به اینا میگن هوش مالی این سه زاویه بود حالا ازت می خوام به خود نمره بدی که آقا تو اینها چندی و ازت می خوام تا فردا شب مهلت داری این کار را انجام بدی. یادداشت کن توی کدوم یک از این زمینه‌ها باید رشد کنی باید پیشرفت کنی برای اینکه خیلی سریعتر به موفقیت مالی بزرگتری دست پیدا کنی.

تو کدوم یک از این زمینه ها باورهای مالی،  ذهنیت مالی، شخصیت مالی یا هوش مالی. باورها، شخصیت،هوش مالی.

ببین تو کدوم یک از زمینه‌ها باید زیاد هستی و برای من کامنت بذار.

یعنی نمره خودتو برام کامنت کن بذار  داخل سایت یا داخل پیج اینستاگرام یا برای من بنویس مثلا  آقای تیموری مثلا نمره من  در هوش مالی بیست هست، در شخصیت مالی پنجاه،  در باورهای مالی هفتاد. نمرتو برام کامنت بزار ببین تو کدومش باید رشد کنی برای اینکه سریعتر بتونی به اون خواسته هات برسی.

این ویدیو رو حداقل ۳ بار ببین چون هرچقدر بیشتر ببینی به ریشه صحبت‌های من بیشتر می رسی درک بیشتری خواهی پیدا کرد دو تا نکته حتما این ویدیو را بفرست برای یکی از دوستات که کمک کنی اون هم یاد بگیره و بتونه رشد کنه بهترین کسی که میشناسی یعنی عزیزترینت.

این ویدیو رو بهش هدیه بده و حتما اگه  تازه با ما آشنا شدی ویدیو قبلی رو نگاه کن شاید دانلود کردن مثلا ده تا ویدیو برای تو هزینه اینترنتش در بیاد دو هزار تومان اما بهت قول میدم اطلاعاتی که به دست میاری دانش مالی تو رو به اندازه ی ۲ میلیون تومان افزایش بده برات بهترینها را آرزو می کنم امیدوارم هرجا هستی شاد باشی حتما این ویدیو رو چند بار ببین و حتما کامنت برای من بذار. شاد و پیروز و سربلند باشی.

خداحافظ

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر ۱
  1. امیرحسین اکبری کاربر می‌گوید

    باور مالی۱۰۰
    شخصیت مالی ۵۰
    هوش مالی۷۰

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.