Take a fresh look at your lifestyle.

می خواهید موفقیت در زندگی را تجربه کنید ؟!

می خواهید موفقیت در زندگی را تجربه کنید ؟!Reviewed by ماهان تیموری on Oct 2Rating:

می خواهید موفق شوید؟
برای موفقیت در زندگی این 7 کار را در اوقات فراغت خود انجام دهید.

عادات دارای بهره وری کمتر خود را با عادت های سودمند تر جایگزین کنید تا مانند یک کارآفرین موفق باشید و به موفقیت در زندگی دست یابید .

لری آلتون

آیا می دانستید شکست کسب و کار های نوپا حدود چهار برابر بیشتر از موفقیت آنهاست؟ آیا می دانید چرا ایجاد کسب و کار موفق بسیار سخت است؟ این امر به عوامل متعددی وابسته است، که یکی از آن ها می تواند نحوه ی گذراندن اوقات فراغت بنیانگذاران کسب و کار باشد.

کارایی و بهره وری ایجاد شده در اوقات فراغت اغلب منجر به موفقیت در تلاش حرفه ای شما میشود، افراد موفق وقت آزاد خود را صرف کارهای بهتری از استراحت کردن بر روی کاناپه و یا وقت گذرانی در پای برنامه های تلویزیونی و تماشای طولانی مدت آن ها مینمایند.

اگر شما بدنبال موفقیت در زندگی و کارآفرینی می باشید، باید به اینکه چگونه وقتتان را در بیرون از دفتر کارتان می گذرانید نگاهی دقیق تر بیندازید و برخی از عادت های با بهروه وری کمتر را با عادات سودمندتر جایگزین نمایید.

برخی از کارهایی که برای موفقیت در زندگی باید انجام دهیم :

  1. ورزش

ورزش هم برای جسم و هم ذهن مفید می باشد. با توجه به مطالعات مختلف، افرادی که پنج بار در هفته، روزی 30 دقیقه ورزش می کنند، داری سلامت مغزی بهتری، از جمله متعادل بودن خلق و خوی، استرس کمتر، خلاقیت بیشتر و تفکر روشن تر می باشند. ورزش بهترین کار برای هشیار و سر زنده بودن در حین کسب و کار و موفقیت در زندگی می باشد.

  1. سرگرمی

آیا تا به حال دقت کرده اید که برخی از موفق ترین افرادی که میشناسید سبک زندگی جالبی در خارج از محل کار دارند. و این امر تا حد زیادی به سرگرمی های شخصی که آنها برای لذت بردن بستگی دارد. سرگرمی از بین برنده ی استرس بوده و منبع بسیار خوب خلاقیت می باشند.

  1. آموزش

موفقیت در زندگی اغلب به معنای پرورش عشق به یادگیری می باشد. اگر شما می خواهید الهام بخش درونتان برای عشق به یادگیری باشید، چیز جدیدی یاد بگیرید. بعضی از مردم دوست دارند زبان های گوناگون بیاموزندT دیگران دوست دارند همگام با جدیدترین سرمایه گذاری های فن آوری باشند. بسیاری از افراد چیزهایی را یاد میگیرند که در حرفه آنها مفید خواهد بود، مانند اصول اولیه IT. فضای قوی یادگیری کارهای جدید ,می تواند بهره وری شخصی و کسب و کار را تا 37 درصد افزایش دهد.

با آموزشهای آنلاین، دوره ها و برنامه های اطلاعاتی مبتنی بر وب که به شما یاری میرسانند، دیگر بهانه ای برای یاد نگرفتن چیزهای جدید وجود نخواهد داشت.

  1. تمرکز حواس

دلیلی که امروزه یوگا به یکی از محبوب ترین تمرین های سلامتی تبدیل شده است این است که: تمرکز حواس می تواند به شما کمک کند آرامش داشته باشید، بهره وری خود را بهبود بخشید، خلاقیت خود را بیشتر کنید و به طور کلی سلامتی خود را حفظ نمایید. توجه به این نکته مهم است که تمرین تمرکز حواس لزوما به معنای انجام یوگا یا حتی مراقبه نمیباشد، هر چند هر دوی این شیوه ها این کار را انجام میدهند. اینکار به سادگی می تواند به معنای نشستن در آرامش به مدت 20 دقیقه و دو بار در روز و یا تکیه دادن به صندلی تان، خیره شدن به سقف و فراموش کردن جهان بیرون برای مدت 10 دقیقه باشد.

  1. خدمات

خدمت به جامعه به شما کمک می کند تا در کنار کار خود به چیزهایی که ممکن است شما را قادر به ارزیابی چگونگی بهبود کسب و کارتان نماید فکر کنید. این بهترین راه برای درک اهمیت کاری که انجام میدهید و کاهش استرس می باشد که از تمرکز مداوم بر مشکلاتتان ناشی می شود.

  1. مطالعه

مطالعه بهترین راه برای همگام شدن و مطلع بودن از فعالیت های افراد موفق و کامیاب است. این که شما از آخرین اخبار مطلع باشید، یا یک کتاب خود آموز در زمینه ی کسب و کار بخوانید و یا زندگینامه فرد موفقی که او را تحسین می کنید بخوانید، همه ی این موارد می تواند به افزایش خلاقیت شما کمک نموده، روند فکری شما را در کارتان بهبود بخشد و استرس شما را پس از یک روز طولانی از بین ببرد.

  1. خانواده

هر از گاهی به خودتان استراحت دهید و تمام توجه خود را به کسانی که از همه بیشتر دوست دارید معطوف نمایید. فقط برای چند ساعت در هفته، فکر کردن در مورد چیزهایی که در محل کار اتفاق می افتد را متوقف کنید و از آنچه که در خانه میگذرد لذت ببرید.

تیم آموزشی ماهان تیموری 

ارائه دهنده ی آموزش های : کسب و کار ، کارآفرینی ، کسب و کار خانگی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.