Take a fresh look at your lifestyle.

۷ قدم ساده برای ۷ برابر کردن فروش

۷ قدم ساده برای ۷ برابر کردن فروشReviewed by حسین تیموری on Feb 10Rating: 5.0

 

۱. استراتژی بازاریابی تعیین کنید یا استژی فعلی را بهبود دهید، خواهش میکنم وقت بزارید:

مهم نیست چقدر آنها را دوست داری. اگر آنها کار نمی کنند، احتمالا در آینده هم کار نخواهند کرد! آیا شما همان تبلیغی را در روزنامه برای یک سال، بدون یک تماس انجام داده اید باز میخواهید انجام دهید؟ شاید شما بتوانید همان استراتژی را استفاده کنید، اما تبلیغ را به روز کنید!

 

۲. دقیقا چقدر زمان و پول را میخواهید در تلاشهای بازاریابی آینده صرف کنید:

شما باید یک بودجه برای بازاریابی داشته باشید و این ممکن است بین 10 تا 25 درصد باشد.

 

۳. خلاق باش:

اگر شما گل فروشی دارید، داوطلب شوید برای انجام برخی از ترتیبات برای رویدادهای اجتماعی. اگر شما یک طراح وب سایت هستید، ایجاد یک وب سایت را به حراج سکوت خیریه محلی اهدا کنید. اگر شما یک دلقک هستید، داوطلب برای نقاشی چهره برای پیک نیک جامعه باشید. اگر شما یک عکاس هستید، داوطلب برای گرفتن عکس برای خبرنامه اتاق بازرگانی. حتما همیشه یک کارت پستال و کارت کسب و کار با کمک خود داشته باشید تا بتوانید اعتبار کامل دریافت کنید. همه بازاریابی در مورد تبلیغات رادیو، تلویزیون یا روزنامه نیست. شما می توانید سرگرم کننده خلاق باشید!

 

۴. شما می توانید یک متخصص بازاریابی استخدام کنید:

من فقط این را پیشنهاد می کنم اگر کسب و کار شما متوسط و بزرگ باشد. کسب و کارهای کوچک به سادگی معمولا منابع برای استخدام یک متخصص بازاریابی ندارند، بلکه شما می توانید با مربی کسب و کار مشورت کنید. مربی کسب و کار می تواند به شما کمک کند تا ایده هایتان را مطرح کنید و با افراد کلیدی که به کسب و کار شما کمک می کنند، ارتباط برقرار کنید.

 

۵. درک احساس مشتری از خرید محصول شما چیست:

تمرکز بر اینکه چگونه محصول یا سرویس شما به مردم کمک می کند و آنها را خوشحال می کند، مردم به اینکه تا کی از محصول مراقبت می کنید اهمیت می دهند و یا اینکه تا کی خدمات پس از فروش دارید باعث می شود حس خوب به شما داشته باشند.

 

۶. چک کردن Google AdWords:

بسیاری از شرکت های کوچک معتقدند که بازاریابی در Google AdWords هر دو مقرون به صرفه است و واقعا کمک می کند تا شرکت خود را به عنوان یک شرکت واقعی احساس کنید یک بودجه ساده از 100 هزار تومان در ماه می تواند به تعداد زیادی در سال تبدیل شود! و شما در صفحه اول گوگل نشان دهد.

 

۷. با تولید کنندگان خود صحبت کنید:

بسیاری از تولیدکنندگان به شما کمک می کنند تبلیغات را با پرداخت هزینه های تبلیغاتی خود انجام دهید. این وجوه ممکن است روش های تبلیغاتی را ایجاد کند که برای شما بسیار گران تر است ولی شما را با تولید کنندگان آشنا میکند و میزان فروش شما رشد دارد و به یک عمده فروش تبدیل می شوید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.