Take a fresh look at your lifestyle.

مجموعه حقیقت یا واقعیت 1

مجموعه حقیقت یا واقعیت 1Reviewed by مدیر سایت on Jan 16Rating:

مجموعه حقیقت یا واقعیت ۱

 

دوست من سلام امیدوارم حالت عالی باشه و هرجا هستی پر انرژی باشی .

خیلی خوشحالم که بازم در خدمتت هستم و امروز اومدم تو یکی از بلندترین نقاط تهران که جنوب شهر از اینجا معموله و میخوام در مورد یک موضوع خاص  و خیلی مهم صحبت کنم.

و همینطور که میدونین ذهنم درگیر یک موضوع بود به نام واقعیت و حقیقت ، داشتم به این موضوع فکر میکردم که  از شمال شهر تهران که پر از برجه 

تا جنوب شهر تهران که اگر ترافیک نباشه کلا ۲۰ دقیقه تو راه هستیم.

اما برای بعضی ها زندگی کردن در شمال شهر تهران و جنوب شهر تهران به اندازه هزاران سال تو کیفیت زندگیشون فرقشه ،با وجود اینکه اینهمه بهشون میگم                                                                                   

  میتونی پولدار بشی میتونی کسب وکارت رو رشد بدی میتونی  یک زندگی مطلوب در خور خودت و خانوادت داشته باشی که میگن آقای تیموری نمیشه ،اونایی که پولدارن بهشون ارث رسیده اونا دزدی کردن و خیلی چیزای دیگه.

که این واقعیت و حقیقت زندگی افراده که  باهم خیلی فرق داره.

حقیقت زندگی و درآمد بعضی از افراد همین امروز در تهران میدونم که ۱۰۰۰۰۰۰۰۰ هست و میدونم افرادی هم هستن که بخاطر نداشتن ۲میلیون تومان پول میافتن زندان

و شاید بخاطر نداشتن این پول عزیزشون تو بیمارستان داره جونش رو از دست میده .

و حقیقت زندگی این دو فرد کاملا باهم فرق داره و ما نمی تونیم بگیم که هیچ کسی نمیتونه ثروتمند بشه یا همه اونایی که پول بدست آوردن از راه خلاف بوده.

 

حقیقت و واقعیت زندگی ما چیه ؟

 

از بچگی به ما دروغ گفتن  به ما گفتن بزرگ میشی یادت میره  یادته؟؟؟؟

آیا اون چیزایی که بهت گفتن بزرگ میشی یادت میره یادت رفته ؟!!!!

یا فقط همونارو یادته یا همونارم از یاد بردی ؟

سال گذشته یه مشکلی برای خونم پیش اومده بود که یه تعمیر کاری اومده بود کارمو انجام بده که خیلی اتفاقی منو شناخت و همینجوری که داشت از آشناییش با مجموعه ما صحبت میکرد میگفت :

آقای تیموری من خیلی سختی کشیدم و وقتی من و همسرم در شهرستان که بودیم بخاطر اینکه پول نداشتم بدم دندونمو درست کنم مجبور شدیم دندون هامونو  از دست بدیم  به خاطر نداشتن پول !

و این حقیقت زندگی اون فرد شده بود.  که اومد تهران و کسب و کارش رو گسترش داد و زندگیش بهتر شد.

همین الان شما برین یک سر بزنین به دادگاه ها ،‌دادگاه های طلاق مخصوصا برین بشینین باهاشون صحبت کنید ببینین چرا دارن از هم جدا میشن ! مشکل اصلیشون چیه؟

و من وقتی با دوسه تاشون صحبت کردم مشکل اصلیشون غالبا پول بود.مسائل دیگه ای هم بود اما در نهایت میرسیدی به پول .

من این رو الان درک میکنم که وقتی در دوران ابتدایی بودم پدرم چرا به قولش عمل نمی کرد !

مثلا میگفت اگه سوم رو قبول شی با نمره خوب برات دوچرخه میخرم ،گفت چهارم میخرم نخرید ! گفت پنجم میخرم نخرید ! تا روزی که دادش بزرگم شاکی شد رفت برام دوچرخه خرید. 

اما من الان درکش می کنم و شرمنده هستم از اینکه هی درخواست می کردم که برام دوچرخه بخره و این رو نمی دونستم که شاید اصلا پول نداشته و چقدر من با درخواست هام اذیتش کردم  و چقدر باعث شدم که پدرم خود خوری کنه چون وقتی یک پدر نتونه برای بچش چیزی بخره خیلی براش سخته خیلی.

چند روز پیش تو یک مهمونی یکی از دوستان بودیم که اوضاع مالیشون زیاد قوی نبود و پسر بچه ۵ سالش  رو دیدم که در همون مهمونی چقدر پدرش رو اذیت میکنه  از اونطرف در همون مهمونی پسر عموم هم بود که وضعشم خیلی خوبه و پسرش خیلی بااحترام به پدرش می گفت پدرم  چکار کنم بعد اون بچه ۵ ساله همش  بی احترامی می کرد و حتی پسر بچه هایی رو میبینی که در سن ۱۵ -۲۰ سالگی چقدر طلب کارانه با پدرشون صحبت میکنن !

که اگه نمیتونستی خرج منو بدید چرا منو به دنیا آوردین  و چقدر پدر مادرها رو میشناسم که سر این موضوع اذیت میشن .

 اگه پول داشتن قطعا این اتفاق نمی افتاد.  و این حقیقت زندگی اون هاست .

یک بار با یه کارمندی صحبت میکردم گریه می کرد جلوی من  مرده بزرگ ۳۷ ساله گریه می کرد جلوی من! و میگفت که آقای تیموری میخوان تعدیل نیرو کنن و بچه من ۱۲ سالشه و بچه دومم ۶ ماهشه و ما ۴ نفریم و من هیچ کار دیگه ای بلد نیستم آقای تیموری . اگر من رو از این موسسه و سازمان بیرون کنن من هیچ جا هیچ کاری نمیتونم کنم چی کار کنم؟

چطور هزینه های خانواده ام رو بدم؟ و چقدر افرادی هستن که بخاطر نداشتن پول میرن وام میگیرن میرن نزول میکنن و الان زندگیشون پر از تنشه

و این حقیقت زندگیشونه که لحظه لحظش پر از استرسه .

و میخام درباره یک واقعیت تلخ زندگی که خودم اون رو تجربه کردم باهاتون صحبت کنم ،‌من همیشه فکر میکردم که مقوله ازدواج یک مقوله عاشقانس و احساسیه و یکی از سه مقوله ای که واقعا بهم فشار آورد فهمیدم که یکیش  ازدواجه و ازدواج یک مقوله کاملا منطقیه ،مردها با توجه به اینکه کاملا منطقی هستن احساسی ازدواج میکنن و برعکس خانم ها باتوجه به اینکه کاملا احساسی هستن ،

منطقی ازدواج میکنن و اگه شرایط مالی خوبی نداشته باشی کمتر کسی بهت بله میگه و حاضر میشه که باهات زندگی کنه و این حقیقت زندگیه خیلی هاست.

نمیدونم سال ۹۳ یک سمیناری داشتم در اصفهان که داشتم از خیابون رد میشدم که یک خودروی ۲۰۶ اومد و زد نصف ماشین من رو داغون کرد . پیاده شدم سلفی گرفتم میخندیدم و همه یک جوری به من نگاه میکردن که انگار دیوانم که یکی دوتا تیکه هم شنیدم که : بنده خدا دلت خوشه ها ماشینتو داغون کردن .

که همین تصادف به من ۳۰ میلیون خسارت وارد کرد و من همون شب به این فکر میکردم که اگر ماشین من بیمه بدنه نداشت من چقدر اذیت میشدم ؟؟؟

فرداش تو سمینار همین موضوع رو گفتم بچه هایی که اصفهانن میدونن  : اگر که خدایی نکرده موضوع مرگ زندگی برای خودت یا یکی از عزیزانت ،بچت ،پدرت یا مادرت پیش بیاد مثلا بیان بگن تو باید ۵ میلیون بدی فردا صبح تو باید تا آخر هفته ۵۰ میلیون پول جور کنی تو باید تا آخر هفته ۵۰۰ میلیون پول جور کنی تو باید تا آخر هفته ۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰  جور کنی این عددی که  زندگی شما رو به چالش می کشونه چقدره ؟

 با چقدر زندگیتون به چالش کشیده میشه ؟  بهش فکر کن !!!!

و واقعا ببین اگه فردا اتفاقی برات بیافته واقعا میتونی کاری انجام بدی؟ و ازت میخام خیلی بهش فکر کنی …

ازت می خوام بیای داخل سایت و  بنویسی با چقدر پول زندگیت به چالش کشیده میشه ؟؟؟

و ازت میخام بنویسی حقیقت زندگیت در حال حاضر چیه ؟

در کلیپ شماره ۲  از مجموعه حقیقت یا واقعیت که ۳تا ویدئو هست من خیلی از جوابهای شما رو خیلی از نظراتتون رو میخونم و در موردش صحبت می کنم که چطور شرایط رو بهتر کنی.

همین الان بیا داخل وبسایت و نظرت روبگو  .

نتیجه 

امیدوارم موضوع حقیقت و واقعیت براتون درک شده باشه و من بهتون کمک می کنم که حقیقت زندگیتون هرچیزی که هست بهترش کنید و این فاصله و اختلاف  ۲۰ دقیقه ای  رو شما به بهترینش برسین .

امیدوارم هرجا که هستی در هر پله که هستی شاد و پیروز باشی و  این کلیپ رو بفرست برای یکی از عزیزانت و حتما داخل وبسایت نظرت رو بگو و بنویس که حقیقت زندگیت چیه و با چقدر زندگیت به چالش کشیده میشه ؟

شاد باشید و خدانگهدار.

 

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
درآمدزایی وحشتناک از کارهای فری لنسری
از این مطلب خوشت اومد پس لایکش کن

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,027 نظر
 1. M.j کاربر می‌گوید

  با سلام 5میلیون

  0
  1. یوسف اکبری کاربر می‌گوید

   سلام بهترین راهکار جمع کردن پول هست وگذاشتت تو بانک وگرفتن وام درصد پایین وهمون پولم گذاشتن تو بانک،،،این روش موجب میشه لسترست بشدت کم بشه ،اعتماد به نفست بره بالا بعدا به فکر بیزینس باشی

   0
  2. mahnoush72 کاربر می‌گوید

   با سلام من هم با ٥ ميليون كلا ديگه نميدونم چيكار كنم..

   0
  3. محمد کاربر می‌گوید

   سلام و خسته نباشید جناب تیموری
   من الان ۳ساله که دنبال ۲۰ میلیون پولم
   هر کاری کردم به هر دری هم زدم جور نشد
   پروژه های مختلف کارهای مختلف ولی نشد که نشد
   الانم با ۵۰۰ هزار تومان به چالش کشیده میشه زندگیم واقعا

   0
  4. حمید رضا شعبانی کاربر می‌گوید

   با سلام جناب تیموری
   من به تازگی با وب سایت و کانال تلگرامی شما آشنا شدم
   بنده چهل و پنج سال سن دارم و دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی هستم
   من در حال حاضر با ۱۰ میلیارد هم زندگیم دچار چالش نمیشه
   حتما میپرسید چطوری
   فقط همین رو به همه دوستان بگم که من زندگی و کارم رو از زیر صفر شروع کردم ، بدون هیچ سرمایه و پشتیبانی
   تنها پشتیبان من خدا، دعای خیر والدین و تلاش هدف دار و صادقانه خودم بود
   و از طرفی همراه با کار خستگی ناپذیر ، سعی بر آن داشتم تا معلومات و مطالعه در مورد کارم رو هر روز ، آپ دیت کنم.
   و حتی همین الان هم ، همین کار رو انجام میدم
   دوستان حرف و مطلب زیاده
   فقط اینو بگم هیچوقت از لطف خدا ناامید نشید و کار هدفمند توام با صداقت و مطالعه را سرلوحه خودتون قرار بدید.
   قطعا موفق خواهید شد

   0
  5. saeed faghani کاربر می‌گوید

   سلام ماهان تيموري
   اولا من اصلا ب اين فكر نميكنم ك يروزي براي مقداري پول به دردسر بيفتم
   ذهنمو اينجوري هدايت ميكنم ك هيچوقت به اين وضعيت دچار نشم
   ولي اگه بخوام به سوالت جوابت بدم در اين لحظه شايد با يك ميليون هم به چالش بيفتم
   اما يه روزي ميشع ك شما از من به عنوان يك فرد كاملا موفق اونم تو سطح جهاني نه داخلي براي دانش اموزااتون مثال خواهي زد
   باشد تا جملگي رستگار شويم

   0
  6. علیرضا کاربر می‌گوید

   سلام ۴۱ ساله از کرج ۲۱ ساله یه کارو دنبال میکنم اوضاع تقریبا خوبه ولی نگرانیم بسیار زیاده چون وضعیت بازار توی ایران خیلی غافل گیر کننده ست درحال حاضر با یه تومن به چالش کشیده میشم البته اگه منظورتون نقد باشه با ۳۰۰
   اولین کلیپ شماست که دیدم موضوع خیلی چالش برانگیزه

   0
  7. سمیرا عمرانی کاربر می‌گوید

   سلام من تا ماه گذشته بعنوان مدیر داخلی مهدکودک درآمد ۱/۵میلیونی داشتم اما با تلاش خودم مجوز تاسیس مهدکودک رو گرفتم و با کمی وام و کمی قرض و پشتکار فراوان اکنون مراحل اولیه تاسیس رو میگذرونم…ریسک بالایی کردم و امیدوارم بتونم به زودی به درآمدزایی برسم…در حال حاظر فعلا درآمدی ندارم چون به لحاظ قانونی باید از کار قبلی استفا میدادم تا بتونم شروع به کار تاسیس کنم

   0
  8. Sala .h کاربر می‌گوید

   با سلام من تازه عضو کانال شدم ،من با یک میلیون هم زندگیم با چالش روبرو میشه و همیشه نگران از دست دادن شغلم هستم .

   0
  9. علی بهشتی زاده کاربر می‌گوید

   با سلام خدمت استاد مجموعه هوش مالی من با 30 میلیون شروع میشه به بالا چالش برام الانم من 28 سالمه خیاطی میکنم عاشق ریکسم تا الان هم ریکس زیادی کردم همش هم توش ضرر کردم اما من نمیترسم فقط اینکه نمیدونم از کجا شروع بکنم دونباله یه کاری هم دردسر کمتر سود بیشتر من حتا حاظرم شهرم و یا کشورم عوض بکنم تا برسم به اون اهدافم

   0
  10. فرزانه ابراهیمی کاربر می‌گوید

   سلام آقای تیموری
   من خودم زندگیم با 3 میلیون به چالش کشیده میشه ولی همسرم با 500 تومن هم زندگیش به چالش کشیده میشه چون کارمنده و کار دومش خوبه ولی اصلا حتی سعی نمیکنه از هوش مالیش استفاده کنه و حتی درآمد منم تا مدتها برباد میرفت با ندانم کاری ایشون الان هم می خواد باز وام بگیره برای گسترش کار دومش و میدونم باز زندگی ما بیشتر پرتنش میشه و …

   0
  11. ستاره کاربر می‌گوید

   سلام وقت بخیر جناب تیموری ممنون از شما
   زندگی و‌کسب و‌کار من با ۵۰ میلیون به چالش میوفته یه کارگاه تولیدی دارم که بابت بهبود و پیشرفت کاریم نیاز به راهنمای و‌کمک‌ شما دارم امیدوارم مثل همیشه قدرتمند و شاد باشید

   0
  12. امیر کاربر می‌گوید

   سلام فقط کافیه حقوقم را دیر بدهند به چالش کشیده می شم .
   البته این حال و روزگار اکثر مردم هست که بدون پس انداز و سرمایه هستند و گذران زندگی شون با درآمد و حقوق .و وای به روزی اتفاق پیش بینی نشده ای بیافته
   خدا نخواهد اون روز بیاد و ….‌

   0
 2. ندارمشناس نا شناس کاربر می‌گوید

  تمام دارایی من موبایل من بود که در روز قبل در یک زورگیری اونو از دست دادم، قیمت اون یک میلون بود و الان بدون اون من هیچ سرمایه و دارایی ندارم

  0
  1. سلمان کاربر می‌گوید

   با سلام خدمت استاد عزیز.حقیقت زندگی من اینه که خودمو از یک زندگی روتین جدا کردم و از سال گذشته تغییر رو شروع کردم.الان هنوز به حالت پایدار نرسیدم ولی برای هدفم دارم میجنگم.شرایط سختی رو دارم سپری میکنم.ولی میدونم با تلاش خودم و با استفاده از رهنمون های شما هرچه سریع تر اهدافم محقق میشه

   0
  2. امین کاربر می‌گوید

   با سلام خدمت استاد گرانقدر
   من با یک میلیون تومن زندگی م به چالش کشیده شده در حال حاضر…دارم برای مترجمی زبان اقدام میکنم و برای تهیه ی پولش و پاس شدن چک دارم به هر دری میزنم
   حقیقت زندگی من اینه که :من و یک دختر همو می خوایم و قول ازدواج به همدیگه دادیم
   به جرات می تونم بگم تا حالا اینجوری ریسک نکردم که با دست خالی بیام و قول خوشبختی به یک دختر بدم
   اما فکرشو که میکنم بعد از یک مدت اگه دستم خالی باشه احتمال اینکه ترکم کنه زیاده
   توکل برخدا

   0
  3. مسلم کاربر می‌گوید

   باسلام.دوست عزیزشماکه هیچ منبع درامدی ندارین،گوشی موبایل یک میلونی برای چی دست گرفتین.بایدیه جوری هزینه بکنیم که بادرآمدمون همخونی داشته باشه.

   0
  4. ن فعله گری کاربر می‌گوید

   سلام من 26 سالمە .در حال حاضر با 15میلیون تومان کە بتونم یە وانت بار تقریبا بدون خرج بگیرم دچار چالش در زندگیم میشم.

   0
  5. ن فعله گری کاربر می‌گوید

   سلام من 26 سالمە .در حال حاضر با 15میلیون تومان کە بتونم یە وانت بار تقریبا بدون خرج بگیرم دچار چالش در زندگیم میشم.
   شاید این استارت اول موفقیت زدگی من باشه

   0
 3. محمد رحمانی کاربر می‌گوید

  الان صفرم با 10 تومن زندگیم دچار چالش میشه

  0
  1. سیروس احمدی کاربر می‌گوید

   سلام استاد از شما صادق تر ندیدم واقعیت بنده هم شغلدولتی دارم هم یک استارت آپی هستم که از سال گذشته با اشتیاق فراوان شروع کردم شما برخلاف دیگر استارت اپها از خودتون تعریف نمیکنین هر روز از ناهاروشام. وهتل سلفی نمیگیرین کارتون عالیه من خودم رو یکی از بهترین کارشناسان ضد سرقت وامنیت اماکن میدونم یه شرکت هم ثبت کردم ومیدونم اولین نیاز ما امنیت ولی توی این کار موفق نشدم ولی میخواهم یه اپلی کیشن امنیت راه اندازی کنم امیدم به شماست راهنماییم کنید واقعیت زندگی من بابیلون زندگیم به هم میریزد امسال تو مسافرت ماشینم خراب شد 5میلیون خرج داشت کلی رو انداختم تا جور شد کلی عذاب کشیدم تا اینو قرض کردم چه قدر خودم رو نفرین کردم که اگر کارم میگرفت شاید روزی 5میلیون درآمد داشتم ولی به آینده امیدوار م ترس واینکن چرا نمیتونم این نیاز اساسی وپولساز رو اراعه. کنم. دیوانه کرده ریاستش هنوز سردرگمی خاصی دارم دوست تمام اطلاعاتم رو حضوری در اختیارتون قرار بدم ممنونم به امید ثروتمند شدن

   0
 4. سیروس کاظمی کاربر می‌گوید

  سلام ماهان عزیز :من سرکار یه مدیر میانی هستم ۴۰ سالمه زندگی ام می چرخه به لطف خدا ولی با ۱۰ میلیون به چالش کشیده میشم .یعنی برای این موضوع باید ماشینمو بفروشم .از خرمشهر

  0
 5. جواد خزاعی کاربر می‌گوید

  سلام
  من یه جوان شهرستانی درامد ماهیانه ام صفرتومن هست
  وکلی کلی قرض دارم ورشکسته شدم وبابیست میلیارد تومن زندگیم عوض میشه

  0
  1. سپهر رزاقی پور کاربر می‌گوید

   سلام ا استاد تیموری خداقوت من با 40- 50 میلیون زندگیم به چالش کشیده میشه

   0
  2. مصطفی وفادار کاربر می‌گوید

   سلام آقای تیموری، زندگی من با پانصد میلیون به چالش کشیده خواهد شد.

   0
 6. Mostafakhademi98 کاربر می‌گوید

  زندگی من با سی چهل میلیون ب چالش کشیده میشه

  0
 7. سعید برزشی کاربر می‌گوید

  کلیپ عالی بود الان واقعا بهش احتیاج داشتم الان دارم مجموعه هوش مالی رو دنبال میکنم ماه دومم به نتیجه های خوبی هم رسیدم مرسی از شما همینطور با قدرت ادامه بدید ارزوی موفقیت دارم واستون

  0
  1. یوسف اکبری کاربر می‌گوید

   سلام من فعلا دارم پولمو سیو میکنم استرسم خیلی کم شده

   0
 8. علی تاش کاربر می‌گوید

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد تیموری ودستندرکاران خوبتون
  چی بنویسم آقای تیموری واقعیتش نمیدونم حالا این دیگاه رو فقط شما میخونید یا دیگر دوستانم میخوننش راستش حقیقت زندگی من زیر صفر من یه دانشجوهستم که با وام دارم مخارج دانشگامو پرادخت میکنم و از یه طرفیم چند ده میلیون بدهکارم و…

  0
 9. سید محمدرضا میرصانعی کاربر می‌گوید

  سلام.من کارمند هستم.به نظرم اگه برای کاری از من مثلا تا یک هفتهشب ده میلیون بخوان به نظرم دچار بحران و چالش بدی میشم تو زندگیم.

  0
 10. Hamideh ghiassi کاربر می‌گوید

  زندگی خودم به شخصه اگر بخوام فقط خودم رو فقط درنظربگیرم چون شغلی ندارم ودرآمدم گهگاهی از راه هنری هست که دارم که بعضی وقتها هست واکثر اوقات نیست با ۱۰هزارتومان به چالش کشیده میشه با وجود سن ۳۵سال دستم هنوز تو جیب بابامه و واقعانگران آینده مالی وزندگی خودم هستم

  0
  1. مریم جمالی کاربر می‌گوید

   وااااقعا؟؟؟

   0
 11. مجید معتمدی کاربر می‌گوید

  سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیزم. من میتونم با 50میلیون زندگیمو بیمه کنم ولی متاسفانه بدون هدف و انگیزه هستم حقیقتش گیجم، پشتم خالیه. کار روغن کنجد رو هم بلدم ولی بازم دلشو ندارم که برم سراغش چون هیچ سرمایه ای ندارم و پشتم به هیچجایی گرم نیست و الان بیست میلیون بدهکاری دارم بخاطر مغازم. عاجزانه ازتون میخوام که راهنماییم کنید چون واقعا خستم از این طرز زندگی

  0
 12. آیت اله پورافشاری کاربر می‌گوید

  سلام .بنده با ده میلیون شایدم کمتر ممکنه زندگیم به چالش کشیده بشه.با اینکه سه ماه دارم شمارا دنبال میکنم و خیلی خیلی دلم میخواد دوره هوش مالی را تهیه کنم اما متاسفانه پول جور نمیشه .امیدوارم بتونم بالاخره شرکت کنم در دوره

  0
 13. مژگان قربانیان کاربر می‌گوید

  من یک خانم خانه دار هستم که با کار خیاطی در منزل سه ملیون پس انداز کردم و اون پول و طلا نخریدم و در یک موسسه گذاشتم واونم ورشکست کرد ودو میلیونش و بهم داد وحالا میخوام کار خیاطی رو خارج از منزل انجام بدم ودر یک سالن و از چند هنرمند آرایشگر و خیاط دیگر هم دعوت به همکاری کنم نمیدونم کارم درسته یا نه ؟

  0
 14. امیرحسین رحمانی کاربر می‌گوید

  من یک جوون 17ساله هستم وشدیدا به راهنمایی شما نیاز دارم.تواینستاگرام جواب منو ندادید.لطفا چون بهش نیاز دارم.درضمن با پنج میلیون.ممنون

  0
 15. مجید کاربر می‌گوید

  سلام
  بنده با ۱۰۰ میلیون پول زندگیم به چالش کشیده میشه
  استاد تیموری حقیقت زندگیم اینه که هنوز بعد از ۲۳ سال نتونستم یه هدف تو زندگیم انتخاب کنم
  و امیدوارم که شما با مشاوره های خصوصی به هر شخصی یه هدف یه راهکار پیشنهاد کنید که بتونیم به زندگی هامون سمت و سو بدیم
  ممنونم استاد تیموری

  0
  1. حسن حمیدی کاربر می‌گوید

   باسلام واحترام خدمت استاد خوبم جناب تیموری.بنده حدود16ساله کارمند هستم واز زندگی وحقوق کارمندی واقعا خسته شدم .وکانال وهمه کلیپهای انگیزشی وآموزشی جنابعالی را دنبال میکنم .در کنار آموزشهای شما کتابهای استادهایی مانند دکترآزمندیان وبریان تریسی و…رامطالعه وزندگینامه افراد موفق را دنبال میکنم ولی حقیقتا موندم در حال حاضرچه کاری تو این کشورباوضعیت اقتصاد ما جوابگو هست که راه اندازی کنم .وبتونم از لحاظ اقتصادی پیشرفت وبه بزرگترین آرزویم که کمک به زوجهای دم بخت هست برسم .لطفا راهنماییم کنید.متشکرم

   0
 16. رضا رجبی کاربر می‌گوید

  سلام من مدتی هست که از طریق تلگرام کلیپ های شما را گوش و دنبال می کنم. واقعیت زندگی من هم مثل اون آقای کارمنده که با تعدیل نیرو زندگیش به چالش کشیده می شه. درست می فرمایید و کاملا با نظرات شما موافقم متاسفانه ما کارمندان خیلی ترسو و محافظه کار هستیم و با هر نوسان کوچکی در زندگی و محیط کارمون زندگیمون بخطر می افته. ممنون از شما و نظرات سازندتون دوست دارم که من هم از تجربیات شما استفاده کنم و زندگیمو دگرگون کنم . لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید . سپاسگزارم

  0
 17. زینب جلیلیان کاربر می‌گوید

  سلام..خسته نباشید
  جواب سوالتون ک با چقدر پول زندگیتون ب چالش میفته؟
  برای من ۲۰میلیون

  من دختر مجردم یه مغازه کوچییک دارم…بوتیک
  دوسال ک کاروشروع کردم فقطم با ۲میلیون شروع کردم…پیشرفتی نداشتم ولی …کلیپای شمارو میبینم بهم انگیزه میده ولی خب شرکت کردن تو کلاساتون هزینش زیاده..شما ک میخاید کمک کنید ب اقشار کم درامدم کمک کنید..تشکر

  0
 18. حسین زنجیران کاربر می‌گوید

  با سلام حسین هستم ساکن قم
  تازه با شما اشنا شدم
  تازه سربازیم تموم شده
  ولی متاسفانه کاری نیست برم انجام بدم
  و این کلیپ دیدم و تمام حرفهای که زدین درسته
  ولی ما توی زندگیمون بی‌تفاوت ازش عبپر میکنیم و بهش فکرنمیکنیم
  زندگی من با ۱۰ هزار تومان نداشتن پول دچار مشکل میشه
  جای خنده داره ولی اینجوریه شرایط زندگی خانواده ما
  و این مطلب را با گوشی دوستم دارم مینویسم
  چون تو گوشی دوستم با شما اشنا شدم.
  شاد پیروز سربلند باشین

  0
 19. محمد غفاری کاربر می‌گوید

  درود
  شب و روز خوبی داشته باشید
  واقعا راست گفتند که حقیقت تلخه
  قطعا همه ماها از این واقعیت ها تو زندگی داشتیم و داریم
  ولی نسبت و اندازشه که فرق میکنه
  واقعا الان بیشتر از قبل تو فکر فرو رفتم
  فک میکنم مبلغ من هم زیر ده میلیون باشه
  و چالش انگیز باشه
  یه حقیقت بزرگتر اینه که ماها خودمونو قبول نداریم و باور نداریم
  و هرچی میکشیم از همین دروغ هایی بوده که از بچگی خونواده دوستان رسانه و … بهمون گفتن
  و هیشکی نبوده چشم و گوشمونو باز کنه
  منم خیلی مشکل و چالش و … از کودکی یادم مونده و همیشه ام جلوی چشمم میزارمش تا هیچوقت فراموشش نکنم

  حقیقت الان زندگی من شاید استرس و فشار زندگی که باهامه و جلوی ریسک کردن و تصمیم گیری درستو گرفته
  ایده های به نسبت خوبی دارم و دوستای خوبی ام دارم که بتونم باهاشون کار کنم ولی همین فشار زندگی و استرس ازدواجی که پیش رومه شاید کند کرده سرعت پیشرفتمو
  با تحقیق و توصیه شما شاید کار کف پوش سه بعدی رو شروع کنم (در کنار کارهای دیگه) یکی از دوستامو فرستادم کلاس تا باهم همکاری رو شروع کنیم ولی الان شاید جرات هزینه کردن و خرید مواد اولیه رو نداریم
  کار تو فضای مجازی رو استارت زدیم ایده های خوبی ام داریم ولی پول و سرمایه اولیه و اسپانسرو نمیدونیم چجوری جور کنیم
  پیشنهاد های زیادی تو حوزه ارز دیجیتالی و یه سری بیزینس خارجی هست ولی خب باز بی پولی جلوی ریسکو میگیره
  پتانسیل های زیادی دارم و خودم باورشون دارم تا حدود زیادی ولی خب لامصب همون اولش سخته
  شروعش ، یه وقتایی که درباره موضوعاتی حرف میز نید که ابهامای فکری و ذهنیم از بین میره انقد دعاتون میکنم
  خیلی حرف و حدیث پشت امثال شماست یا کلا افرادی که یکم شناخته میشن (متاسفانه) ولی من با تمام وجود تحسینت میکنم چون مشخصه که حرفاتون دلیه واقعیه تظاهر نیست و مثل خیلیا دنبال منافع شخصیتون نیستید امیدوارم روز به روز موفقیت و ثروت به شما نزدیک بشه (البته یکم فعالیتتون کم شده ها حواسمون هست (: )
  ولی از همین تریبون قول میدم تو یه پوزیشن و شرایط دیگه با هم از نزدیک هم صحبت بشیم 🙂

  0
 20. عبدالعلی غلامی کاربر می‌گوید

  سلام اقای استاد تیموری خداقوت من با 5میلیون زندگیم به چالش کشیده میشه استاد من میخام برتامتون بگیرم به دلیل بی پولی وبدهکاری نمیتونم کمکم کن تا بگیرم غلامی هستم خانم رضایی در جریان هستند

  0
 21. Mahdi Mousavi کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری.
  من کانال تلگرام شمارو دنبال میکنم و من در ابران نیستم وگرنه حتما در کلاسهاتون هم شرکت میکردم.
  من به جوون ۲۶ ساله هستم و المان تنها زندگی میکنم.حدود دوسال میشه که به المان مهاجرت کردم.فعلا درامدی ندارم اینجا ولی پول خرج و خوراک رو دولت اینجا پرداخت میکنه و من از همون پول که برای اب و نونه خودمه سعی میکنم مقداری هر چند کم پس انداز کنم و برای خانواده بفرستم شاید که روزگارشون اسونتر بگذره.
  این بود شرایط من و ممنون بخاطر راهنماییهاتون.

  0
 22. مجید اخگری کاربر می‌گوید

  از پارسال که کلاف کارم از دستم در رفته نمیتونم مشکلاتم را حل کنم لطفا کمکم کنید وبا این گروه دو روزه آشنا شدم

  0
 23. وحید امیری کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری تشکر تشکر تشکر بابت بیداری
  زندگی من با 100000تومان به چالش میوفته من یک طراح هستم طراح سیستم های امنیتی خودرو ویک اختراع کردم و 20میلیون تومان قرض از پدرم گرفتم که این طرح رو به تولید برسونم اره زندگی من الان درشرایط لب به لبه طرحم رو تولید کردم اگر به فروش برسه افتادم اگه طرحم به فروش برسه به اوج میرسم

  0
  1. Sdf کاربر می‌گوید

   سلام من با ١٠٠ميليون

   0
 24. Mm کاربر می‌گوید

  جناب تیموری حقیقت زندگی شما با چند میلیون به چالش کشیده میشه؟عدد شما چنده؟

  0
 25. عباسي کاربر می‌گوید

  بنده مدير يك نمايندگي بيمه هستم زندگي بنده با ٣٠٠ ميليون دچار مشكل ميشود دو هفته است با كانال شما آشنا شدم شديد پيگيرم ولي دوست دارم به جد در كلاس هاي شما شركت كنم و واقعيت را از نزديك ببينم

  0
 26. امیرحسین رحمانی کاربر می‌گوید

  درضمن اینم ایدی تلگرامم @Badboy0074 ممنون

  0
 27. وحید امیری کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری تشکر تشکر تشکر بابت بیداری
  زندگی من با 100000تومان به چالش میوفته من یک طراح هستم طراح سیستم های امنیتی خودرو ویک اختراع کردم و 20میلیون تومان قرض از پدرم گرفتم که این طرح رو به تولید برسونم اره زندگی من الان درشرایط لب به لبه طرحم رو تولید کردم اگر به فروش نرسه افتادم اگه طرحم به فروش برسه به اوج میرسم

  0
 28. حميرااميروارثي کاربر می‌گوید

  درود وسپاس
  اوضاع ماليم صفر انشاالله باتوانايي كه دارم ازخدا ميخواهم كه توفيق بده بهتر باشم
  دراين لحظه كلا به چالش افتادم موجوديم صفر

  0
 29. جواد نظری کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت استاد عزیز
  من الان با حقوق میانگین1/5مشغول بازاریابی مواد غذایی هستم،
  و یک ماشین دارم که با اون ویزیت میکنم،
  برا من همون 1/5-2تومن ب چالش کشیده میشم.
  الانم به سختی دوره تون رو تهیه کردم،
  به این امید که بتونم یه تحول تو زندگیم ایجاد کنم،
  ممنون از انرژی که بابت کلیپ ها میذارید.

  0
 30. عادل مهدوی پناه کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری عزیز واقعا دمت گرم که داری زحمت میکشی تو این زمینه ای که مشکل خیلی از ماهاست..خدمتت عرض کنم من اگه خدایی نکرده اتفاقی برای عزیزانم بیوفته هیچ کاری ازم برنمیاد چون جیبم خالی کارتم خالی پونزده میلیون بدهی دارم و بیکارم در یک روستایی در شمال. حتا برای اینکه زیر فشار بیکاری و بی پولی و استرس بدهکاری میخواستم بارها خودکشی کنم..حتی دوره قبل میخواستم دوره هوش مالی بخرم ولی پولی نداشتم ..واقعیت زندگی من اینه که شرمنده پدرومادرم هستم و نمیتونم بهشون بگم دوستتون دارم و براتون همه کار میکنم چون بدون پول هیچکاری نمیشه کرد. ممنون از شما
  .

  0
 31. سعید کاکایی کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری واقعا این ویدیو ی حقیفپقت تلخه زندگی خیلی از ماهاست اقای تیموری من از سیزده سالگی وارد بازار شدم و کنار دست بابام مشغول به کار شدم ۱۸ سال کاسب بودم بچگی منم مثل بچگی شما شبیه بود هر سال بابام بهم قول میداد دوچرخه واسم بخره تقریبا ده سال همش دوچرخه میخواستم وقتی برام خرید که از هیکلم خجالت میکشیدم سوار دوچرخه بشم دادم به داداش کوچیکم خلاصه از بچگی آرزوی همه چیز رو دلم موند سال ۸۵ دار و ندار زندگیمون رو از دست دادیم از اون روز به بعد روز خوش ندیدم اینقد زندگیم استرس و پر تنشه که چند بار وسوسه شدم خود کشی کنم اما بازم امید به آینده منصرفم میکرد الان با سی و چهار سال سن تازه اومدم کرج ی ماشین پراید گرفتم اونم قسطی دارم مسافر کشی میکنم حتی پول پیش رهن ی خونه هم ندارم اومدم خونه دوستم شدم سر بارش و کلی خجالت میکشم در حال حاضر به زور ماهی یک میلیون قسطم رو میرسونم باور کنین من با ۵ میلیون زندگیم به چالش کشیده میشه من نزدیک به یک ماه و خورده ای هست که جزو شاگران هوش مالی شما هستم اما هنوز نتونستم قدم مثبتی بردارم اقای تیموری واقعا واقعیت زندگی من خیلی تلخه در حال حاضر من با ۳۴ سال سن خونوادم ۱۵۰ میلیون بدهی دارن و من چون پسر بزرگ خونوادم موندم چیکار باید بکنم بابام هم دیگه ناتوانه واقعا تو بد شرایطی به سر میبرم تو شهر خودم تو کار خرید و فروش محصولات کشاورزی بودم ولی بازار اینقد نوسان دارشت که همش ضرر میدادم مجبور شدم ول کنم بیام سمت تهران من ایمان دارم که تو تهران میتونم موفق بشم الان نزدیک به چهار ماهه اینجام ولی هنوز هیچکار مثبتی در راه موفقیت نداشتم عشق زندگیم بخاطر ورشکست شدنم ولم کرد و ازدواج کرد هجده ساله ورزش میکنم اما بخاطر نداشتن شرایط مالی نتونستم حتی ی مسابقه برم اقای تیموری حق با شماست واقعیت زندگی من اینه

  0
 32. مرتضي ل کاربر می‌گوید

  سلام
  من من بك خودرو دارم كه دارم توي شركت رانندگي ميكنم
  تازه ازدواج كردم
  تمام داراييم ١٥ ميليون پول توي بانك و يك ماشين ١٨ ميليوني و ١٧ ميليون پول پيش خانه
  بنده با ١٠٠ ميليون زندگيم به چالش كشيده ميشه
  اگرم سرمايه بيشتري داشتم يا پشتوانه مالي از طرف پدر يا پدر زنم حتما ميرفتم توي شغل آزاد
  البته دوره تعميير لوازم خانگي هم با بالاترين نمره گذرانده ام

  0
 33. محمد علی محبی کاربر می‌گوید

  سلام
  وقت بخیر
  به طور اتفاقی این کلیپ رو دیدم ودو بار تکرارش کردم
  ویک بار متن رو خوندم تا درکش کنم
  حقیقت زندگی من شاید با مبلغ کمتر از 500 هزار تومان به چالش کشیده بشه
  چون همین مبلغ رو هم ندارم
  در واقع شغلی ندارم وبه دنبال شغل وحرفه ای میگردم
  وضعیت زندگی من تو این لحظه واين ثانیه 150_ میلیون هست و شکست خوردم
  نه قدرت ریسک دوباره دارم نه فضای واسه پیدا کردن خودم
  فوت کوزه گری رو دنبال میکنم شدیدا
  ودنبال ایده میگردم تا بتونم انجامش بدم بدون سرمایه باشه ولی هنوز پیدا نکردم
  ایده های بزرگ وصددرصد عملی وبازده خیلی عالی دارم ولی سرمایه ای واسه انجامش ندارم و همیشه باید حسرت انجامش رو بخورم
  این تنها وضعیت من نیست خیلی ها وضعیت من رو دارن وبه این مسایل درگیر هستند
  امیدوارم همه به اون موفقیت که مد نظرشون هست يه روز برسن
  به امید موفقیت همه

  0
 34. mahdi کاربر می‌گوید

  سلام قطعا هر چقدر پول بیشتری الان ب دستت بیاد چالش های بزرگ تری تجربه میکنی / من فعلا با ۴ یا ۵ ملییون زندگیم دچار چالش میشه /

  0
 35. مریم عرب کاربر می‌گوید

  سلام
  ما اخر ماه ک میشه پولامون تموم میشه
  الانم چند روزی هست ک تموم شده
  خونواده ۳ نفره من و همسرم و پسر ۹ ماهه م
  متاسفانه الانم پسرم سرماخورده اما پولشو ندارم ببرمش ویزیت دکتر
  پس لنگ شاید ۵۰ هزار تومنم
  نگید مدیریت پول نداری
  ما ماهی ۸۰۰ هزار تومن قسط خرید خونه داریم و ماهی ۷۰۰ قسط خونوادگی
  با این هزینه کل درامد شوهرم میره چون ی کارمنده
  و از پول یارانه و اجاره خونه ارثیمون زندگیمون میچرخه
  درضمن منم درمنزل کارای هنری انجام میدادم ک الان با وجود بچم خیلی کم کار شدم

  0
 36. پیام حدادپور لاهیجی کاربر می‌گوید

  با سلام
  متاسفانه با دو میلیون زندگی من به چالش کشیده میشه??

  0
 37. میلاد خیاطی کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری،من جوانی هستم که کل سرمایم یه سوپر مارکت که اجاره کردم دارم کار می کنم،فکر کنم 5 الا 10 میلیون به چالش کشیده بشم،من دارم اندازه دوشیفت کار میکنم ولی در امدم اونجوری که باید باشه نیست،ناشکوری نمیکنم ولی در برابر زحمتی که میکشم در امدم خیلی کمه،ممنون میشم از شما استاد تیموری،از تبریزم

  0
 38. صادق رسولی کاربر می‌گوید

  سلام, الان که دارم این دیدگاهو مینویسم, ار بابت دیده نشدن کامنت خودم در چالش ۲۰۰ میلیون پول نقد ناراحتم چون عین حقیقت رو نوشتم ولی متاسفانه یقین دارم که دیده نشدم, با این وجود زندگی من با ۴۰ میلیون تومن به چالش کشیده میشه, چون هر کاری کنم,نمیتونم ۱۰ میلیون از این پول رو جور کنم. البته یقین دارم: ألا بذکرالله تطمعن القلوب

  0
 39. مجتبی زمانی کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری من با 30 میلیون تومان .

  0
 40. محمد کاربر می‌گوید

  سلام
  من دارایی های علمی زیادی دارم و سرمایه گذاری های زیادی روی خودم کردم ، اما به دلیل مطالعه زیاد مطالب موفقیت ، تجارت و انگیزشی راضی نمیشم برای دیگران کار کنم و به دنبال استفاده از قانون اهرم و اثر مرکب و کسب درآمد از چند منبع هستم و فشار الان به حدی شده که دیگه استخاره کردنو کنار گذاشتم و تصمیم گرفتم که شروع کنم به عمل کردن ، زندگی من با نیاز به یک میلیون تومان به صورت ضروری، دچار چالش میشه

  0
 41. ارزو مروی کاربر می‌گوید

  سلام. فکر کنم با ۴ میلیون تومن .

  0
 42. م.ش کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری عزیز من زندگیم با ۵ میلیون به چالش کشیده میشه حقیقت زندگی من اینه یه جوان ۲۴ساله روستایی هستم که زندگیمو با فروشندگی برای صاحبکارم میگذرونم و اگر یک روز کار نکنم شب سر گشنگی باید زمین بزارم

  0
 43. سیدحسین کاربر می‌گوید

  سلام تا چندماه پیش با هزار تومان (خریدیک بسته نان)به مشکل می خوردم ولی مطمئن بودم اوضاع خوب میشه و خداروشکر شد

  0
 44. ارزو مروی کاربر می‌گوید

  سلام. فکر کنم با ۴ میلیون تومن .درصورتی که طلا و گوشیمو بفروشم

  0
 45. محمد حسین پارسائیان کاربر می‌گوید

  با سلام اقای تیموری
  من با ۵ میلیون تومان زندگیم به چالش کشیده میشه?

  0
 46. مهدی قجر کاربر می‌گوید

  سلام خدمت استاد خودم ماهان خان،مهدی هستم از شیراز،من با۲۰ میلیون به چالش میوفته،الان میوه فروشی دارم یه نقطه نسبطا خوب ولی با درامد رو به کاهش

  0
 47. مریم شهریاری کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری شاید بقیه بهم بخندن ولی میخوام بگم که چندبار کلیپتونو دیدم و از اول تا آخرش گریه میکردم، از بچگیم تا هر چی یادمه پو و پله نداشتیم پدر منم وعده های سر خرمن میداد بعد که بزرگ شدیم سرزنشش میکردیم فکر میکردیم تلاش نکرده فکر میکردیم فوت مادرمون از کم کاریه پدرمه من و دوتا داداشم قصد کردیم که مثل بابامون نباشیم و خیلی تلاش کنیم، مهارت های خوبی هم کسب کردیم دو هفته پیش بابام سکته مرد سه تا رگ اصلیه قلبش گرفته وحتما باید عمل شه وما سه تا برای بیست ملیون تومان به چالش کشیده شدیم و همون پدر توی همین وضعیت دوباره سر کار میره؛ الان من گیجم واقعا که چرا وضعیت ما اونجوری که تلاش و فکر میکردیم نشد

  0
 48. محسن جعفرى کاربر می‌گوید

  سلام اقاى تيمورى،من با يه كارى راه انداختم ك سى تومن سرمايه گذاشتم،ولى درامد خوبى بهم نميده يعنى ماهى يك و نيم بيشتر درامدم نميشه،بخوام جمعش كنم نصف قيمت تموم ميشه واسم،الان با پنجاه ميليون زندگيم ب چالش كشيده ميشه،نميدونم چكار كنم سر در گمم،با اينك تموم كليپ هاتونو هم ديدم و خيلى وقته از عضو هاى كانالتونم،ولى بازهم نميدونم بايد چكار كنم،راهنماييم كنييد واقعا چون نياز دارم ب كمكتون،

  0
 49. رضا میر معصومی کاربر می‌گوید

  درود به شما استاد عزیز.من به دنبال 1میلیارد اولیه هستم و دارم تمام تلاشم رو میکنم چون مطمئن هستم به دستش میارم و اون وقته که به صورت تصاعدی میتونم افزایشش بدم.

  0
 50. روزبه فریدونی کاربر می‌گوید

  سلام استاد خسته نباشید.من زندگیم با 100 هزارتومن به چالش کشیده میشه.
  حقیقت و واقعیت زندگی من تلاش و مرگ هست.ممنونم از زحمات زیاد شما موفق باشید.

  0
 51. فرشید وفایی کاربر می‌گوید

  سلام ماهان جان دمت گرم من خیلی وقته دارم توکانالت حرفهاوکلیپهات رومیبینم وهمش دارم رویاپردازی میکنم که منم یه روزی ثروتمند میشم ودارم دنبال کاری میگردم که بتونم خودم وبرای خودم انجام بدم،ولی الان درحال حاضرمهندس الکترونیک هستم ودارم باحقوق کارمندی زندگی میکنم واقساط میدم اگر۱۰۰تا ۵۰۰تومان ازم بخوان الان زندگیم به چالش کشیده میشه،ولی هدفم اینه که تاپنج سال آینده یک فردثروتمندباشم،اینم بگم که هنوز هیچ ایده ای ندارم وخیلی کتاب وفیلم انگیزشی میخونم که راهم روپیداکنم،تمام پستهای شماروهم میبینم وامیدوارم که مثل شمابتونم راهم روپیداکنم وبتونم برااطرافیانم مفید باشم

  0
 52. مهدیار محمدی کاربر می‌گوید

  سلام من یک مغازه دار 28 ساله ام که با شرایط موجود بازار علی رقم سابقه چند ساله و سرمایه موجود در مغازه فکر میکنم با ده میلیون به چالش کشیده بشم شاید بتونم ازش بگذرم ولی سخت و چالشی که الان برام قابل حل نباشه حدس میزنم 100 میلیون باشه ممنون از صحبت های تفکر برانگیز شما

  0
 53. ariyanaaa کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری حقیقت زندگی ما اینه که یک عمر. فکر میکردیم پدرم کم کاری کرده و تلاش کردیم مثل پدرمون نباشیم اما الان میبینم وضعیتمون از ایشون هم بدتره با اینکه خیلی تلاش میکنیم و مهارتهای خوبی هم کسب کردیم. دو هفته پیش برای بیست ملیون برای عمل قلب پدرم به چالش کشیده شدیم وهنوز نتونستیم جور کنیم

  0
 54. اصغر قربانی زاده کاربر می‌گوید

  سلام من 34سالم تو شرکت خصوصی 11سال کار میکردم دو سال بیکار بودم الان یک ماه میوه فروشی زدم ماهیانه دو میلیون سود داره ولی کفاف زندگی را نمیده میخوام سود بیشتر گیرم بیاد که بتونم به دیگران هم کمک کنم

  0
 55. ممول پ کاربر می‌گوید

  سلام منم بیکارم ..اومدم تهران ک کار پیداکنم هنوز نتونستم…شهرسازی و طراحی شهری خوندم و نرن افزارارو تا حدی بلدم .. اما با 500 هرارتومن زندگیم ب چالش کشیده میصه

  0
 56. ممول پ کاربر می‌گوید

  سلام منم بیکارم ..اومدم تهران ک کار پیداکنم هنوز نتونستم…شهرسازی و طراحی شهری خوندم و نرن افزارارو تا حدی بلدم .. اما با 500 هرارتومن زندگیم ب چالش کشیده میشه

  0
 57. امير حقيقي کاربر می‌گوید

  سلام جناب تيموري من قطعا با ٢٠ ميليون به بالا دچار چالش ميشم و ممنون بابت بيان واقعيت

  0
 58. صادق شمس کاربر می‌گوید

  با سلام
  با پونصد تومان یا یک میلیون زندگیم به چالش کشیده میشه و میمونم چیکار کنم من اهل شهرستانم هیچ استعدادی ندارم یا شایدم هنوز کشفش نکردم . حقیقت زندگی من اینه که من اهل یکی از شهرستان های خراسان رضویم و بخاطر کار اومدم چابهار اونم واسه ماهی یک تومن از اون طرفم پدرمادرم هر روز باهام تماس میگیرن که برگردم چون تنهان بابام آلزایمر داره همیشه با خودم فکر میکنم که چرا یه جوون باید واسه چندرقاز پول این همه سختی بکشه. لطفا راحنماییم کنین. واقعا نمیدونم چیکار کنم.

  0
 59. محسن کاربر می‌گوید

  من با 100 تومنم به چالش کشیده میشم چون یه قدم از هدفم دورم میکنه من از این میترسم که 10سال دیگه رفیقم از همه لحاظ بالا باشه و من هنوز درجا زده باشم
  خیلی وقت ها با مشکلاتی که پیش میاد از هدفم دور میشم تو خودم میشکنم دلم میلرزه میخوام جا بزنم افسردم میکنه
  اما بعد به خودم میام من دوباره تلاشمو میکنم اما کافی نیست

  0
 60. محمد امین پاک گوهر کاربر می‌گوید

  سلام استاد اینکه پول قدرته بنظر من درسته منم یه مدتی به این فکر میکنم که چرا اینقدر اختلافه بین مردم با اینکه همه تو یک جامعه بزرگ میشیم مثلا خود شما چند نفر از دوستای هم کلاسیتون که کنار شما مینشستن تونستن مث شما ثروت خلق کنن بنظر من چند تا دلیل وجود داره که مهم ترینشون ایناست: ۱-عادت هایه روزانه ۲-مطالعه کردن و رشد شخصی و رشد مهارت ها ۳- اینکه زمانتو چجوری استفاده میکنی ۴- دوستان و اطرافیان ۵- اینکه با خودت چجوری صحبت میکنی خودت برای خودت چقدر احترام میزاری. فعلا به این جور چیزا رسیدم اگه تو اینده نکات جدید دیدم میام کامنت میکنم. اون سوالتون که گفتید با چه مقدار پول براتون مشکل به وجود میاد حقیقتا خودم فکنم اگه مثلا گوشیم خراب شه و ۵۰۰ هزارتمن خرجش بشه نتونم درستش کنم

  0
 61. مینا جهانبازی کاربر می‌گوید

  ۲۰۰میلیون برای این ماه

  0
 62. سینا کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری من 17 سالمه و از اونجایی که هنوز به استقلال نرسیدم به نظرم با 6 یا 7 میلیون

  0
 63. مهدي ابراهيمي پور کاربر می‌گوید

  درحال حاضر حقيقت زندگي من ي پسر٢٠ساله دانشجو و بابام ي كارمند ساده با درامد ماهيانه ٢تومن است
  و فكر ميكنم ٥ميليون منو به چالش ميكشه

  0
 64. erfan.az کاربر می‌گوید

  سلام .من یه فروشگاه دارم .الان زندگی من ۱۰۰ میلیون فعلا کارم راه میفته چون این مبلغ رو بدهکارم و باید هرچه سریعتر جور کنم در صورتی الان زیر صفرم و هیچ چیزیم ندارم بفروشم که بتونم بگذرونم.من الان یه ورشکسته ام که نمیدونم باید چکار کنم

  0
 65. محمدحسین باشتین کاربر می‌گوید

  سلام. تنها سرمایه من تاکسیمه که 50 ملیون ارزش داره ولی چون وضع خطمون بده خریداری نمیاد سمت ماشینای خط ما. من فنی کارم و قبلا مغازه داشتم و با اکثر ادارات شهرمون کار میکردم سال 92. رفتم دانشگاه و به خاطر دانشگاه پیش مشتریام بدقول شدم و کارمو از دست دادم و بیخیال دانشگاه هم شدم. مدرک تخصصی تعمیرات ماشینهای اداری دارم و در کنارش کار کولر و لباسشویی و برقکاری هم بلدم به طور حرفه ای. به خاطر وضع خراب شهرم کار زیاد نیست و فقط با فروش تاکسی میتونم دوباره مغازه بزنم که الان 6 ماه گذاشتم برا فروش ولی خبری نیست. من میدونم که خیلی استعداد دارم ولی کار خبری نیست و جسارت نباشه مردم ما وقتی میبینن کسی خدمات ارزون میده فکر میکنن کار طرف خوب نیست یا بلد نیست. محمدحسین از بندرانزلی

  0
 66. حسن فکری کاربر می‌گوید

  سلام.با 50 میلیون به چالش کشیده میشم

  0
 67. محمدرسول جهانتیغ کاربر می‌گوید

  استادهی آلانه 23سالمه یه دانشجوم وحتی ازدرس هم شانس نیاوردم شایدبقول بچه های همکلاسیم من بچه خرخونوولی درعوض شاگرداول مدرسه بودوسرکنکورم یه سردردزندگی موعوض کردوبایه انتخاب رشته ازسمت افرادبی تجربه بدازبدترشدوباقبول دردانشگاه سراسریی چون. رشته موردنظرم. نبودتوان خوندنش رونداشتم وازچیزی که دوست نداشتم کلافه شدم وانصراف دادم واومددانشگاه ازادرشته عمران وبه درودیوارزدم که ابروموجمع کنم چون حتی خونه هم برام‌ارزشی قایل نبودهم ازلحاظ احساسی شکستم هم درس وهمه کاری کردم تاثابت بشم به خونواده یه دفترتولیدی زدم شریکم بالاکشیدهمه چیزروکارپژوهشی کردم بدون نبودپول اونم شکست خوردوهمه ای ایناروگفتم که بگم شایداگریه لحظه الان توجامعه واقعی بودباهزارتومن هم زندگیم به مشکل بود این حق دنیانیست ونمیخوام روزگارم این باشه تنهاامیدم شماین که باکمک راه هاتون موفق شم وابرووحرمتموبدست بیارم

  0
 68. ا.ن کاربر می‌گوید

  با سلام .من در حال حاضر دانشجو هستم به خاطر یک تصادت ۴۵ ملیون باید دیه بدم .نمیدونم چطور حلش کنم .هیچ منبع درآمدی هم ندارم که پرداختش کنم.

  0
 69. محمدرسول جهانتیغ کاربر می‌گوید

  استادهی آلانه 23سالمه یه دانشجوم وحتی ازدرس هم شانس نیاوردم شایدبقول بچه های همکلاسیم من بچه خرخونوولی درعوض شاگرداول مدرسه بودوسرکنکورم یه سردردزندگی موعوض کردوبایه انتخاب رشته ازسمت افرادبی تجربه بدازبدترشدوباقبول دردانشگاه سراسریی چون. رشته موردنظرم. نبودتوان خوندنش رونداشتم وازچیزی که دوست نداشتم کلافه شدم وانصراف دادم واومددانشگاه ازادرشته عمران وبه درودیوارزدم که ابروموجمع کنم چون حتی خونه هم برام‌ارزشی قایل نبودهم ازلحاظ احساسی شکستم هم درس وهمه کاری کردم تاثابت بشم به خونواده یه دفترتولیدی زدم شریکم بالاکشیدهمه چیزروکارپژوهشی کردم بدون نبودپول اونم شکست خوردوهمه ای ایناروگفتم که بگم شایداگریه لحظه الان توجامعه واقعی بودباهزارتومن هم زندگیم به مشکل بود این حق دنیانیست ونمیخوام روزگارم این باشه تنهاامیدم شماین که باکمک راه هاتون موفق شم وابرووحرمتموبدست بیارم من بگم باپنجاه میلیون استارت زندگئ م میخوره

  0
 70. مرتضی دلگرم کاربر می‌گوید

  شاید خیلی خنده دار باشه ولی با چند هزار تومن به چالش کشیده میشم
  بعد از چند سال کار کردن هنوز توانایی پاسخگوویی به چالشهای زندگیمو ندارم.
  هیچوقت نتونستم روی پای خودم وایسم با همه ادعاهام.
  خیلی کار کردم خیلی پول در اوردم بیشتر از هم سنای خودم و بزرگتر از خودم ولی هیچوقت هیچ چیز برام نمونده.خواهش میکنم ازتون و التماس میکنم اگه میتونین کمکم کنین چون چندین بار فکر مردن و زنده نموندن به سرم زده تا پای عملش رفتم ولی موفق نشدم.انگار به دنیا اومدم ک عذاب بکشم.با دیدن ویدئو شما اشک از چشمام جاری شد چون دقیقا هزاران بار پدرم بخاطر نداشتنش جلوی من با اون همه سنش اشک از چشماش جاری شده

  0
 71. علی مظفری کاربر می‌گوید

  من دانشجوشبانه هسم ترمی یک ملیون باس بدم واقعا دارم بابدبختی وخفت جورش مکنم
  فک کنم نقطه بحران من یک ملیون باشه گرچه همین حالاهم اگه یکی بگه پنجاه تومن دستی بده ندارم ک بهش بدم

  0
 72. فاروق کاربر می‌گوید

  ۱۰ میلیون تومان

  0
 73. پری کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری بحث جالبی بیان کردید ولله زندگی من به یک میلیون چالش کشیده میشه با اینکه در یک حرفه مهارت دارم هم تحصیلات

  0
 74. علی.م کاربر می‌گوید

  سلام خدمت استاد تیموری و اعضای تیمشون
  من از سال 90 با منفی بیست میلیون کارم رو شروع کردم والان سرمایه ام بالغ بر دو ونیم میلیارد تومن هست و هنوز خییلی استرس اینده رو دارم مخصوصا این چند ماهه اخر که وضع درآمدخراب شده و با 50 میلیون تومن به چالش می افتم چون سرمایه هست ولی نقدینگی نیست

  0
  1. مجید معتمدی کاربر می‌گوید

   سلام میشه بگی شغلت چیه.؟

   0
 75. م.کریم کاربر می‌گوید

  سلام وقتتون بخیر استاد
  من دانشجو هستم
  تا تابستون امسال نه مهارتی داشتم نه چیزی
  حتی ایده ای هم نداشتم که بتونم پول شارژمو در بیارم
  فقط میگفتم لیسانس بگیرم بعد سربازی شاید برم سرکار پول در بیارم
  اواخر تابستون شروع کردم شکر گزاری کردن بخاطر چیزایی که دارم
  شکست هایی هم تو زندگیم تجربه کردم که اینجا جاش نیست برا گفتن
  توی اون حال احوال یه کار برا خودم ساختم
  یه کار خیلی ساده و پیش پا افتاده
  تمام سرمایم
  ۲تا سیمکارت و ۲۰هزار تومن پول تو جیبی
  و یک موبایل و یه لپ تاب بود

  اولین درامد عمرمو کسب کردم ۹هزار تومن بود
  شد روزی ۱۸تومن
  اما من بهتر میخواستم
  یه درامد غیر فعال تر
  کم کم دانشمو بیشتر کردم در زمینه کاریم
  الان خدا رو شکر ایده های پولساز عالی دارم
  چند بارم بهتون پیام دادم که راهنماییم کنید که جواب ندادید احتمالا بدلیل مشغله هاتون بوده
  حرفاتون خیلی بدلم میشینه
  امیدوارم یه روز بیام توی سایت از درامدای میلیونیم براتون صحبت کنم
  من دوره هوش مالی رو به دو نفر دیگه شریک شدم اما هنوز فرصت نکردم نگاه کنم و حتما از هفته بعد که امتحانام تمومه نگاه میکنم
  بابت تمام امیدها و اموزشاتون که واقعا به زبان ساده است ممنونم
  خیلی خوشحالم که با کانالتون اشنا شدم

  از بقیه دوستان میخوام که توی ذهنشون اون چیزی رو که میخوان ببینن و راه رسیدنشو بسپارن به خدا
  خداوند از راهی که فکرشو نمیکنیم مسیر رسیدنو نشونمون میده تا ما با قدمای درست به خواستمون نزدیک تر شیم

  الان درآمد من ۲۵۰تا۳۰۰هزار تومن در ماهه
  مطمئنم به زودی درامدم ۵میلیون در ماه میرسه
  خیلی دوست دارم الان رو خودم سرمایه گزاری کنم
  ولی نمیدونم از کجا شروع کنم
  رشتم حقوقه و به برنامه نویسی و کسب و کار اینترنتی علاقه دارم
  اما هیچی بلد نیستم
  نمیدونم کجا میتونم اموزش ببینم
  چون شهرستانم امکان رفت امد به تهران یا مرکز استان رو ندارم
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  0
 76. یاشار زمانی راد کاربر می‌گوید

  سلام راستش ته ویدیو شما گفتی با چند میلیون زندگیتون به چالش کشیده میشه!!! من با ۹۰۰ هزار تومن الان زندگیم یک چالش بسیار بزرگ داره! اما راستش احساس میکنم بالاخره به هدفم میرسم و اینا سختیای زندگیه فقط.. اوج آرامش فردا رو عشق است.
  زندگی یاد داد به من بدون پول عشقت میره، نمیتونی تحصیل کنی،رفیقای درجه یکت که شرایط مالی خوبی دارنو از دست میدی و کلی اتفاق دیگه!
  برا همین تصمیم گرفتم بیزنس خودمو راه بندازم و تحقیق کنم امروز ۹۰۰ هزار تومن برای من چالش برانگیزه اما مطمعنا این ماجرا تا ماه های دیگه تموم میشه و جاشو رقم های بزرگتری پر میکنه ولی نباید تا آخرین لحظه زندگی هم یک ثانیه برای داشتن پول بیشتر صبر کرد!
  منی که این حرف رو میزنم تا قبل درآمد مثبت ۳ میلیون داشتم اما هرچی داشتمو هزینه کردم تا بتونم بهتر ریسک کنم.

  0
 77. امیدصیادی اناری کاربر می‌گوید

  با سلام
  من اهله اناره رفسنجانم شکر خدا تا حالا زندگیم به چالش کشیده نشده و نخواهد شد مثلا الکی من پولدارم من تموم خوشبختی رو تو پول نمیبینم ولی تمومه بدبختی رو میبینم ادم باید عزمشو جزم کنه وبافکری باز دنبال بهترین کار باشه
  درضمن به چالش هم کشیده شدم ولی با توکل به خدا با سرافرازی ازش بیرون اومدم
  خیلی دوستون دارم یا علی

  0
 78. راحیل کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری عزیز
  من الان تا حدودی از زندگیم راضیم ،ی دختر مجردم کارمند ی شرکت خصوصیم ی حقوق یک و نیم میلیون تومانی دارم ، بد نیست ولی آرزوهای بزرگی دارم ک با این شرایط محقق شدنشون یمقدار ناممکنه، دوست دارم راهنماییم کنی چجوری پولدار بشم

  0
 79. راحیل کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری عزیز
  من الان تا حدودی از زندگیم راضیم ،ی دختر مجردم کارمند ی شرکت خصوصیم ی حقوق یک و نیم میلیون تومانی دارم ، بد نیست ولی آرزوهای بزرگی دارم ک با این شرایط محقق شدنشون یمقدار ناممکنه، دوست دارم راهنماییم کنی چجوری پولدار بشم
  بیست میلیون

  0
 80. محمد اسماعیلی کاربر می‌گوید

  با سلام‌خدمت آقا ماهان عزیز ودوست داشتنی که واقعا تو برنامه های زندگی من خیلی کمک کرد و جرات داد بمن ولی واقعیت اینه با داشتن دو کار خوب واقعادر حال حاضر ۱۰۰ هزار تومن پس انداز ندارم که اتفاقی افتاد دست وپامو گم نکنم و اینجور نمیمونه با کارایی که یاد گرفتم در دوره واقدام کردم

  0
 81. آرش عاقبتي کاربر می‌گوید

  سلام جناب تيموري
  من يك جوان مجرد ٢٤ ساله هستم با تحصيلات كارشناسي مهندسي شهرسازي ولي كارم آزاد هستش صاحب فروشگاه پارچه هستم در مشهد و فكر ميكنم با ٦٠ ميليون تومان دچار مشكل ميشم

  0
 82. بهرام کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری امیدوارم حالت عالی باشه
  من صاحب کسب وکار هستم ودرامد خوبی دارم ولی تمام درامد بصورتی قرضی هست یعنی با همکار کار میکنم اینقدر پیشم قرضی میبرن که همین الان واسه 5میلیون که برای تبلیغات و توسعه کارم لازم دارم دچار چالش شدم 5 برابر این مبلغ رو هم از مشتریانم طلب دارم میدونم تنها چالش من نیست چالش خیلی از کاسبی ها هست.

  0
 83. علی کوبریم کاربر می‌گوید

  چالش زندگی من 3میلیون هست.الان تازه دانشگاه تموم کردم میخوام برم سربازی و یک نفر منتظرمه که ازدواج کنیم کار هم دارم ماهانه 800 تومان ولی واقعا بهم فشار وارده برای ادامه و خواستگاری و کار و زندگی.

  0
 84. الهام.ح کاربر می‌گوید

  سلام. وقتتون بخیر.قبلا با ۳۰ میلیون ولی در حال حاضر با ۵میلیون به چالش کشیده میشه. و حقیقتی که درزندگیم بتازگی متوجه شدم اینه که من تواناییهای زیادی دارم. و تازه شروع به بکارگیری تواناییهام کردم بلطف خدا.

  0
 85. آرس عاقبتي کاربر می‌گوید

  سلام جناب تيموري
  من يك جوان مجرد ٢٤ ساله هستم با تحصيلات كارشناسي مهندسي شهرسازي ولي كارم آزاد هستش صاحب فروشگاه پارچه هستم در مشهد و فكر ميكنم با ٦٠ ميليون تومان دچار مشكل ميشم

  0
 86. کریمی کاربر می‌گوید

  من 25 ساله کارمندم 3 بار توی کار بیزینس ورشکست شدم و الان اخرین بارشه و الان با 100هزار تومان به چالشکشیده میشم

  0
 87. حمید ره پیما کاربر می‌گوید

  سلام من ی زمانی پول برام مهم نبود حداقل تا ۵۰میلیون تومن برام کاری نداشت ولی با اشتباهاتی که داشتم اگر فردا ۴۰۰هزار تومن قسط وام و بخوان واقعا دچار مشکل میشم

  0
 88. علی کوبریم کاربر می‌گوید

  چالش زندگی من 3میلیون هست.الان تازه دانشگاه تموم کردم میخوام برم سربازی و یک نفر منتظرمه که ازدواج کنیم کار هم دارم ماهانه 800 تومان ولی واقعا بهم فشار وارده برای ادامه و خواستگاری و کار و زندگی.

  0
 89. حمیدخان کاربر می‌گوید

  سلام .زندگی من 5 الی 6 میلیون در حال حاضر به چالش کشیده میشه

  0
 90. ارسلان شیروانی کاربر می‌گوید

  باسلام من در حال حاضر با این شرایط درامدها و اقتصادی که متاسفانه شامل حال بنده هم شده با ۵ میلیون هم به چالش کشیده میشه زندگیم

  0
 91. M.atash کاربر می‌گوید

  سلام ماهان عزیز
  من مادری تنها ۳۷ساله و صاحب ۳فرزند با ماهی ۷۰۰هزار تومن. امروز فهمیدم حقیقت زندگی من خیلی تلخ تر از اونه ک بخوام بهش فکر کنم و از ترس گریه کردم.
  اما ماهان عزیز از وقتی آموزش کانالتون دیدم امیدوار شدم و امیدوارم بتونم با کمک یکی از فوت کوزه گریتون واقعیت زندگیمو تغییر بدم
  خدا قوت

  0
 92. آرش زرین کاربر می‌گوید

  سلام ماهان جان، من الان بیکار هستم و البته ایران زندگی نمیکنم ولی در حال حاضر واقعا اگر مشکلی پیش بیاد که به پول نیار پیدا کنم حتی برای صد یورو زندگیم به چالش میوفته.

  0
 93. روزبه فریدونی کاربر می‌گوید

  سلام استاد خسته نباشید.من با 100 هزار تومن و حقیقت،واقعیت زندگیم تلاش و مرگ هست.
  ممنون از زحمات شما.

  0
 94. Mandana moradi کاربر می‌گوید

  سلام.من به تازگی فروشگاه زدم و بخاطر حمایت مالی با یک نفر شریک شدم.عاشق حرفه ام هستم و میخوام خیلی خیلی زود گسترشش بدم.دنبال راهکارهایی برای تحقق این امر هستم.لطفا راهنماییم کنید.
  بنده با 30 الی 40 میلیون دچار چالش میشم.البته باز ایمان بسیار زیادی نسبت بخودم و ویژگیها و طرز فکرم دارم.نمیدونم این خوب هست یا بد.راهنمایی بفرمایید.

  0
 95. مظاهر محمودی کاربر می‌گوید

  سلام زندگی من با ۱ملیون به چالش کشیده میشه چون که ۱۷ساله کارگری میکنم وهنوزنتونستم یه سرمایه ای جورکنم زندگی خودمووخونوادمو ازاین بی پولیه نکبت بارخلاص کنم اگرهمین یک ملیونو ازدست بدم یعنی عیدنوروزوازدست دادیم دوست دارم ماهم زندگی کنیم ولی……

  0
 96. محمد رضا رحمانی کاربر می‌گوید

  سلام خدا قوت
  به امید روزی که همه این بحران ازش با موفقیت رد بشن
  به من باشه تو هر دوره ای با یه مبلغی متفاوت ، بسته به غیرت داره
  تو دوره الان بحرانم شده خرید یه دستبند برا زنم که میشه با 500 هزار تمامش کرد
  هفته بعد اگر باشه برای یه سر رسید وام 10 میلیونی
  و بسه به هر شرایطی فرق داره چون هر روز این دوران دارم به بی پولی سر میکنم
  من بیشتر حرفاتونا قبول دارم چند بار خوردم زمین و بلند شدم
  هر بار تجربه کسب کردم
  دوران من طوریه که همه میخوان هم له کنن برن از هم بالا این نیست که دست بگیرن یاری کنن
  من الان یه سال میخوام اموزش بخرم اما هر سری یه بهران دارم که پول کم میارم
  اما نا امید نمیشم چون خدا با منه و من میتونم چون میخوام

  0
 97. میلاد حاجی نصیری کاربر می‌گوید

  ببینید اقا من یه جوون ۲۲ساله هستم پر از انرژی که تو سن ۲۰سالگی بهترین روزهای عمرم رو گذروندم برادرم ۳تا مغازه ی نقره فروشی داشت و وضع مالیه خیلی خوبی داشتیم رفته رفته به دلایلی ورشکسته شدیم توهین کردن بهمون به برادرم به پدرم به خودم حتی بد تر از همه به مادرم. حالا نوبت من شده که با انرژیه جوونیم ابرو و اعتبار پدرم رو برگردونم و از خدا فقط همینو میحوام نه پول نه ماشین واسه خودم. فقط اعتبار و ابرویی که از پدرم رفت رو می خوام. من میتونم یقین دارم که میتونم بی شک. راه سخت میدونم ولی میکنم این کارو با ۱۰۰درصد انرژی. دنباله راهش میگردم نیاز به مشورت صاحب نظران رو دارم ولی کمک نه. امروز ۲۶.۱۰.۹۶
  زندگیه من با ۳۰۰میلیون به چالش کشیده شد. من میخوام زورم به این چالش برسه.
  یا علی

  0
 98. سیدمرتضی قاسمیان کاربر می‌گوید

  سلام تا پانصد میلیون مشکلی ندارم ولی برای بیشترش فکرمیکنم دچار چالش شوم

  0
 99. محمد رضا رحمانی کاربر می‌گوید

  سلام خدا قوت
  به نظر من ما همه داری بهران هستیم که داریم شما را دنبال میکنیم و دنبال یه تلنگر هستیم
  من به شخصه الان نزدیک یه سالی میشه که هوش مالی شروع شده دنبال خریدش هستم اما هر وقت بسته به شرایط پول نداشتم
  این خودش شده برام بهران و از طرفی چالش برای به دست اوردنش
  من تو 5 سال گذشته 3 بار زمین خوردم و پا شدم و خودما در مورد هوش مالی 10 میدونم از 100
  به امید خدا و پشتکار خودم

  0
 100. ابومصیب کاربر می‌گوید

  سلام عزیزم
  بادویست هزارتومن زندگیم به چالش کشیده میشه

  0
 101. a.A کاربر می‌گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید. من چند وقتی هست که کانالتونو دنبال میکنم. من مغازه دار هستم ولی دارم ور شکسته میشم واقعا در آمدم صفر هست. شاید با 5 تومن زندگیم به چالش کشیده و شه و به کل همین سرمایه کمی هم که برام مونده نابود بشه.

  0
 102. a.A کاربر می‌گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید. من چند وقتی هست که کانالتونو دنبال میکنم. من مغازه دار هستم ولی دارم ور شکسته میشم واقعا در آمدم صفر هست. شاید با 10 تومن زندگیم به چالش کشیده و شه و به کل همین سرمایه کمی هم که برام مونده نابود بشه.

  0
 103. علی خدارحم کاربر می‌گوید

  سلام اقا ماهان من یه اختراع مد نظرم هست که عالی هستش خواسم روش به ثبت رسوندنش جوری که از دستم درش نیارن رو بدونم
  شماره تماس :۰۹۳۷۹۷۴۳۰۷۵

  0
 104. بابک خداداد کاربر می‌گوید

  سلام
  نهم اردیبهشت ۱۳۹۶ با ماشینی که باهاش رفته بودم دانشگاه در مقطع ارشد حسابداری ادامه تحصیل بدم در راه برگشت از دانشگاه با همون ماشین چپ کردم و مادرمم کنارم بود و خداروشکر به خودم و مامانم هیچ آسیبی وارد نشد.ولی ماشینم کلا خراب شد با توجه به اینکه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ عقد کردم و قرار بود بعد از مدتی که کار کردم خونه اجاره کنم یا بخرم برم سر خونه زندگیم ولی اتفاق افتاد و باتوجه به اینکه نمیتونستم ماشین زیر قیمت بفروشم از پس اندازم استفاده کردم و درستش کردم و بلافاصله از کارم بیکار شدم ۳ ماه بیکار بودم و کل پس اندازم خرج کردم تا ماشینم درست کنم ولی بعدش کار پیدا کردم و در کنار همه اینها شهریه ترمم که خرداد امتحان داشتم قرض گرفتم و امروز تونستم پس بدم و شهریه ترم آخرم به دانشگاه بدهکارم ۵میلیون و بعد از گذشت مدتی پدرم با ۶۳ سال سن و ۲۷سال سابقه بیمه از کار بعلت فوت صاحبکارش بیکار شد و فشار و هزینه های خونه ناخودآگاه به دوش من افتاد حداقل هر ماه ۲میلیون خرج خونه و کرایه خونه و قسط وام ازدواج با توجه به اینکه تازه کار پیدا کردم و حدودا ۲ میلیون میگرفتم و مجبور بودم اضافه کاری بمونم تا پول تو جیبی داشته باشم آخر ماه و الان همچنان این وضعیت ادامه داره ولی با توکل بخدا و قدرت کائنات که من معتقد هستم بهش کار جدیدی پیدا کردم و محل کارم تغییر دادم و نسبتا حقوقم بهتر شده و میتونم بهتر تصمیم بگیرم ولی مدت زمانی که قرار بود برم سر خونه زتدگی خودم خیلی عقب افتاد و مجبورم چند سال تلاش مضاعف داشته باشم و در آینده نزدیک مدت اجاره خونه پدرم تموم میشه و باید یا پول پیش بدیم و یا اجاره افزایش پیدا کنه البته در فاصله زمانی مهر تا آبان مامانم به سادگی افتاد زمین و دستش شکست طوری که لازم بود عمل بشه و هزینه عملش من دادم و همه مشکلات من این نیست چرا که توی تابستان پای همسرمم هم شکست و ادامه داستان
  سالی که هیچ درآمد مطلوبی نداشتم فقط با مدیریت بحران و مدیریت مالی که با تناسب به رشته تحصیلیم بلد بودم همه اینارو برطرف کردم الان با مشکلات اجاره و مول پیش آینده و تعیین و تکلیف زندگی دارم برنامه ریزی میکنم
  خداوند سرپناه همه بی پناهان کمک کرد

  0
 105. n_akhavantafti کاربر می‌گوید

  اميدوارم تحت امتحان الهي قرار نگيرم كه اصلا ظرفيتش را ندارم

  0
 106. n_akhavantafti کاربر می‌گوید

  اميدوارم تحت امتحان الهي قرار نگيرم كه اصلا ظرفيتش را ندارم

  0
 107. جواداسدی خضرلو کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری من مشاور بیمه هستم
  من با۱۵۰میلیون تومان زندگیم به چالش کشیده میشه فعلا
  باآرزوی تحقق رویاهای شیرینتان

  0
 108. مجید نجفی کاربر می‌گوید

  چرا دیدگاه منو تایید نکردید؟
  از شما انتظار نداشتم

  0
 109. فاطمه عابدینی کاربر می‌گوید

  سلام
  من با100میلیون

  0
 110. زلمی رحیمی کاربر می‌گوید

  اقای تیموریان واقعا من که در حال نابود شدن هستم ضمانت یک بنده خدایی کرده بودم او هم کشور را ترک کرده حالا من ماندم چطور جواب طلبکار او را بدم و متاسفانه بر اثر مشکلاتی خیلی پول زیادی را از دست دادم و الان با کلی بدهی دست و پنجه نرم میکنم برادر عزیزم اگر بتونی راهنمایی و کمکم کنی برایت از خدا بهترینها را ارزو میکنم ممنون از شما رحیمی

  0
 111. زلمی رحیمی کاربر می‌گوید

  سلام اقای ماهان عزیز واقعا من که در حال نابود شدن هستم ضمانت یک بنده خدایی کرده بودم او هم کشور را ترک کرده حالا من ماندم چطور جواب طلبکار او را بدم و متاسفانه بر اثر مشکلاتی خیلی پول زیادی را از دست دادم و الان با کلی بدهی دست و پنجه نرم میکنم برادر عزیزم اگر بتونی راهنمایی و کمکم کنی برایت از خدا بهترینها را ارزو میکنم ممنون از شما رحیمی

  0
 112. حمید کاربر می‌گوید

  سلام
  از سال ۹۱ که لیسانسم رو گرفتم و سربازی رفتم تا همین الان زندگیم فریز شده روی‌کتاب و درس و آزمون وکالت و هزار موضوع درسی دیگه تا بلکه از این راه بتونم ثروتی کسب‌کنم خب نشد به هزار دلیل تا الان قبول نشدم و همچنان یک آدم بیکار و خونه نشین هستم و سرم تو کتابه و ذهنم آشوب که بالاخره قراره چی‌بشه. شهرستان محل زندگیم جاییه که مطمئنم اسمش رو هم به زور شنیدید. شهرستان زابل. اینجا شرایط خاص خودش رو داره میتونم وام جور کنم اما اینکه با وام چیکار کنم خیلی مهمتره. اینکه دست به چه کاری بزنم خیلی مهم تره که متاسفانه من هیچ اطلاعی ازش ندارم. من در حال حاضر بیکارم‌و حتی نمیتونم هزارتومان پول رو خودم به دست بیارم پس قطعا یک میلیون تومان پولم برای من تبدیل به رؤیا شده. مدت هاست در سایت شنا دنبال یک ایده ی خوب و قابل اجرا میگردم اما نتونستم پیدا کنم. نمیدونم. واقعا نمیدونم

  0
 113. رضا عطایی کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری من رضا عطایی متولد ۱۳۷۰ عضو کانالتون هستم و با شنیده وویس اخرتون این حقیقت تلخ زندگیم رو دارم بازگو میکنم من یک تولید کننده ی صفرتا صد موسیقی هستم با چهارده سال فعالیت مداوم و بروز که دارم با شرایط بسیار تلخو سختی فعالیت میکنم. با درامد خیلی ناچیز از شاگردهام مخارج های کار و زندگیم رو میگذرونم حتی پول کرایه تاکسی ندارم که از خونه بزنم بیرون و الان سالهاست که از بی پولی توی خونه میگذرونم و خونه ی ما هم بیرون از شهره و بغیر از خدا و مادرم هم هیچکی کنارم نبوده و نیست. من تا حالا شکستهای بسیار زیادو تلخی داشتم که حتی بیانشون برام درد اوره. از ابتدای فعالیتم در این زمینه تمام درامدم خرج پیشرفت هایی شده که تا به امروز داشتم و هنوز نتونستم از پول این کار یه لباس برای خودم بگیرم و خسته شدم دیگه بهترین روزهای جوونیم رو بجای تفریحو عشقو حال عینه جوونای دیگه پای کامپیوتر ، توی خونه پای کار ومطالعه گذروندم که هرکسی بجای من بود سالها پیش بخاطر سختیهای زیاد این کار از این کار کنار میکشید ولی من یک ایمان قوی ای که تو وجودم هست اجازه نداده و اجازه هم نمیده که کنار بکشم و الان خیلی دارم عذاب میکشم ..با تنی خسته و سروصورتی زخمی دارم قدم برمیدارم.. وقتی گفتین چی و چه رقمی زندگی شما رو به چالش میکشه اومدم تا حدودی که در یک صفحه جا بشه توضیح بدم ..من پنج میلیارد پول احتیاج دارم تا زندگی خودم و دها نفر دیگه رو متحول کنم بخاطر بدست اوردنش دارم روی نوشتن یک کتابه تکنیک های اهنگسازی بعلاوه ساختن اپلیکیشنش کار میکنم و در کنارش هم میخوام برم توی تالار سه سال دی جی بشم. چرا گفتم سه سال چونکه بعدش میخوام یک خواننده ی بین الملی باشم و هرسال یک البوم بدم و این سه سال فقط برای بدست اوردن پول میخوام دی جی باشم ..من میخوام طی این سه سال بعد از به سرانجام رسوندنه این کتاب و اپلیکیشنش و کار توی تالار این‌رقم پول رو بدست بیارم و به حسابم واریز بشه ..برای عمل های مادرم خرید خونه برای خودم و مادرم…برای بیرون کشیدنه ادمهای ضعیفی که تو باطلاقه زندگی گیر کردن و هیچ امیدی به اینده ندارن ..برای ساختن یک البومی قوی تر از قبل که هر چهارالبوم قبل طی سالهای زیادی با شکست روبه رو شدن و دیگه نمیخوام اینبارهم با شکست روبه رو بشه …جناب تیموری من با تمام وجود دارم تلاش میکنم فقط نمیدونم که دارم راهو درست میرم یا نه و با شکست رو به رو میشم یا موفقیت.. واقعا نمیدونم اگه انتهای این راه شکست باشه واقعا نابود میشم دیگه جاشو ندارم و بعد از این همه سال تلاش نتیجه نگرفتن خیلی ظلمه.. تنها امیدم برای بیرون اومدن از این جهنم همین کارایی ازم بر میاد که دارم روشون کار میکنم وبراتون بازگو کردم فقط درست بودن یا نبودنش رو نمیدونم

  0
 114. صادق کاربر می‌گوید

  سلام.ممنون از ویدیو عالیتون.واقعیت زندگی من اینه که الان با داشتن یه دختر کلاس پنچم حدود چند ماهی است که بیکار شدم،مستاجر و هچنین بدهکاری به بانک که الان با کلی قسط معوقه سودش سر به فلک کشیده وکلی گرفتاریهای روزمره.‌.آدم نباید از واقعیت فرار کنه یا بخواد خودشو بزرگ جلوه بده…زندگی من در حال حاضر با پانصد هزار تومن هم به چالش میفته… چون من هیچ کسی رو ندارم که بهم کمک کنه

  0
 115. مهیار گلزار کاربر می‌گوید

  سلام
  بازاریاب شرکت ارتوپدی هستم
  به چندتا داروخانه که باهام کار میکنن بسنده کردم و یه حس بدی دارم که نمیتونم جای جدیدو‌ ویزیت کنم
  درامدم به زور ماهی ۱/۵ میشه
  یه راهنمایی کنید لطفا

  0
 116. یاسر خان کاربر می‌گوید

  دوست من سلام.
  من بصورت اتفاقی به کلیپای صوتیت برخوردم و چندتا از اونارو گوش دادم.شما یه سری حرفایی رو میزنی که دربطن زندگی خیلی از ما اتفاق میفته.جامعه ی ما انقد درد داره که حالا دیگه برا خیلی از ما گفتن این دردا مد شده و شایدم کلیشه ای که مدام آونگ شده از یکی از زیپای کیف زندگی ما آدمای رنج کشیده اما باشعور و با استعداد.(البته خیلی ها هم از این طریق پول در میارن و حس نمیکنن این رنجو)
  شاید باورت نشه آقا ماهان.اما کلی از تزا و اتودایی روکه شما داری درقالب یه مرد موفق و شناخته شده و اسم در رفته از خودت بروز میدی تا امید رو به زندگی خیلیا بیاری،منه بی نام و نشون و کنج ایران نشسته دارم خیلی تجربی و بدون گرفتن مدرک و حتی داشتن یه نموره تخصص در این زمینه،تو زندگی خودم پیاده میکنم.(که این استعداد خدادادی آدمایی مث من و شماس که بازم هستن مث ما تو این کره ی خاکی)پیاده میکنم اما هرچی هوش مالی رو به کار میبرم با جلوتر رفتن درگیر یه چالش جدید و یه سد جدید میشم.
  من تو یه شهرستان کوچیک یه شغل آزاد دارم و باهاش امرار معاش میکنم.برا زندگیم هدف گذاری کردم که بعضی از اطرافیامون بهش میگن بلندپروازی.برا رسیدن به اهدافم تو تنگی هستم که واسم کوچیکه.
  مثلا نسیه کاری در کسب بدلیل روبط زیاد در این محیط کوچیک یکی از چالشای مهم ذکرشده س.
  کلا حتی با بکارگیری خیلی از فنونی که شما آموزش میدی و منم براساس شرایط موجود از ذهنم اینجا تراوش کرده و بکار بستم بازم درآمد مطلوب نیست.
  حالا راه دیگه ای به ذهنم رسیده و اونم مهاجرت.(که اتفاقا در قرآنم اومده که اگه اوضاع بر وفی مراد نبود مهاجرت کن.)
  حالا تو خلوت خودم باتوجه به اینکه وضعیتم مقارن شده با شنیدن گفته های شما،گفتم بذا یه مشورتی هم از آقا ماهان بگیرم که از قدیم گفتن تو هر سری یه عقلی هستش.اینجا حس اهرم سازی ما گل میکنه و آقا ماهان میشه اهرم ما البته بر مبنای استفاده از ایدهاش و تجربیاتش.
  مرکزیت استان محل سکونت من مشهده.بنظرت با سنجیدن شرایط خودم و اونجا و درکل تمام جوانب برم یا ممکنه این ریسکم باعث بشه زمان ازدست بدم و دوباره حالت رخوت بهم دست بده؟
  راستش نکته ای که من از شخصیتم دستیگرم شده اینه که مث مواد منفجره میمونم.بمب ، نارنجک ، یا شایدم دینامیت و تی ان تی. (خنده ت گرفت زیرپوستی بخند که ناراحت نشم از دستت).اما اینجوریاس دیگه.اصلا درجا زدن تو کتم نمیره.استعدادای فراوونی خدا تو وجودم گذاشته.به هر کاری ورود کنم از خیلیا که مدعین جلو میزنم.آچار فرانسه شنیدی؟یه چی بالاتر از اون.اینا تعریف از خود نی.عین واقعیته و من خودمو تو آینه دیگران که باهام درارتباطن میبینم.اما برا اینکه این استعدادا به بالفعل تبدیل بشه اونم تو این دور و زمونه که خودتم لمسش کردی یه پای خر که همیشه میلنگه بحث مالیشه.برا پیشرفت روح و ذهن و فنون و تخصصایی که آرزوی یادگیری شون و گسترش شونو دارم،پول باید باشه و امکانات و شرایط پیشرفتمم که تو شهرستان نیست با مهاجرت شاید برطرف شه.
  بیوگرافی بالا هرچند شاید تصدیع وقت کرده ازت اما واس خاطر این بود که با آگاهی نسبی بهم مشورت بدی.و اگه برات ممکن بود مداوم باهام در ارتباط باشی تا ببینم میشه با استفاده از تجربیاتت به عنوان مشاوره به یه خروجی مطلوب و مثبت مالی برسم ؟!!!یا اینام ممکنه سراب باشه!!!
  من اعتقاد دارم از در ورودی به دنیا اومدم تا با دانش بیشتر و حس مفید فایده بودن برا جامعه ی بشری که به هرنحوی بامن در ارتباطن از در خروجی از دنیا برم.
  اگه اینطوری باشه زندگی برام معنی دار میشه.وگرنه به یه قرون زمان بعد از شاه هم نمی ارزه
  خداکنه تا آخر این مکاتبه باحواس جمع مطالعه کنی و اگه تونستی تو هم تو این مسیر برا من بال باشی.
  بال بودن برا بشریت خیلی حس خوبیه.حتی اگر موسس هوش مالی باشی و بدونی که شاید مالی بهت نرسه با این کار.
  حق…

  0
 117. کاوه کاربر می‌گوید

  واقعیت زندگی من اینه که درحال درجا زدن هستم و نمیتونم این اوضاع هنری شهرم رو عوض کنم تا هنرمندان مثل خودم در فقر نباشن و من نمیتونم از هنرم درامد کسب کنم و بخاطر این میتونه باشه که نتونستم هنرم رو در سطح وسیع و شهرهای دیگه معرفی کنم چون در شهر خودم هنر اهمیتی نداره و پولی برای هنر پرداخت نمیشه و چون بازار فروش خوبی ندارم بانداشتن چند میلیون پول زندگیم دچار مشکل خواهد شد.

  0
 118. N.m کاربر می‌گوید

  با ۲!

  0
 119. سمیرا بنی اسدی کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری
  من سمیرا بنی اسدی هستم واقعیت زندگی من این هست که 1 میلیون هم به سختی میتوان تهیه کنم وضع زندگیم خوب نیست ولی با اموزش شما خیلی میخواهم تغییر کنم تور خدا به من راهکار بگویید حتی چند بار هم مشاوره خواستن گفتن نمیشود ممنون وسپاسگذارم وخیلی به اموزش شما امیدوارم خدا حفظتون کنه من که خیلی دعاگو شما هستم سپاسگذارم

  0
 120. عباس شریعتی راد کاربر می‌گوید

  سلام.ماهان جان.من خودم سرمایه ای نداشتم پدرم باخونه ای که فروخت یک مغازه پیتزاساندویچ واسه منو داداشم که تو اینکار بوده زده داداشم قراربود کارشو ول کنه بیادتامنم راه بیفتم اما شش ماهی بود وهیچ کاری انجام نداد الان رفته سرکار چون مغازه مشتری زیادی نداره نمیتونه خرجی کافی واسه زندگیش ببره.تاحالاهرچی توان داشتم گذاشتم به لطف خدا تاالان نگهش داشتم امادیگه نمیتونم.سرمایه ۳۵میلیون بوده

  0
 121. علي سلامت پور کاربر می‌گوید

  سلام آقاي تيموري من حدود يكسال و نيم بيكار شدم و وضعيت فوق العاده بدي دارم زندگي پر از نشيب بدهكاري زياد و گرفتاريهاي دنبالش شايد با چالش ٢٠ميليون فكرم براي بدهيهايي كه دارم آزاد بشه و هيچ سرمايه و دارايي هم ندارم بخاطر شكست هاي زيادي كه داشتم

  0
 122. علي سلامت پور کاربر می‌گوید

  سلام آقاي تيموري من حدود يكسال و نيم بيكار شدم و وضعيت فوق العاده بدي دارم زندگي پر از نشيب بدهكاري زياد و گرفتاريهاي دنبالش شايد با چالش ٢٠ميليون فكرم براي بدهيهايي كه دارم آزاد بشه و هيچ سرمايه و دارايي هم ندارم بخاطر شكست هاي زيادي كه داشتم حتي

  0
 123. ف.سعیدی کاربر می‌گوید

  با سلام .۵ میلیون تومان زندگی منو دچار چالش میکنه.

  0
 124. حمیدرضا قاسمپور کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری
  ممنون از ویدیو قشنگتون
  حقیقت زندگی من ۲ملیون
  من ۱۹سالمه
  اما میخوام‌خیلی زود به استقلال مالی برسم و درامدی بیشتر از سن خودم داشته باشم
  لطفا با راهنماییاتون به زندگیم جهت بدین
  خیلی ممنونم

  0
 125. محمد محمدیان کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری عزیز، من یه کارمند قراردادی هستم و با حقوق ثابت! شاید زندگی من با ۴۰ میلیون دچار چالش بشه. حقیقت زندگی من اینه که نمیتونم تغییری تو زندگیم ایجاد کنم و فکر شغل دومی باشم، شاید شهامت انجامش رو ندارم. من از ساعت ۴ بعد از ظهر بیکار هستم و همش توی خونه نشستم تا اینکه فردا صبح بشه و دوباره برم سر کار معمولم!!!!

  0
 126. محمد جعفری کاربر می‌گوید

  100 میلیون تومن به چالش کشیده میشه

  0
 127. حمیدرضا قاسمپور کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری
  ممنون از ویدیو بسیار تاثیرگذارتون
  حقیقت زندگی من ۱ملیون
  ۱۸سالمه
  اما میخوام درامدی بیشتر از سنم داشته باشم
  چیکار کنم؟
  لطفا با راهنماییتون‌به زندگیم جهت بدین
  با سپاس فراوان

  0
 128. محمد کاربر می‌گوید

  زندگی من با ١٠میلیون به چالش كشیده میشه.با اینكه پدرم و اقوامم میلیاردها ملك و املاك خوابیده دارن…به خاطر موقعیت اجتماعی ضعیف و بخاطر تحمیل محدودیت در ذهنم از بچگی و حیط كوچك با همه ی عزت نفسم شكستم.در مقوله ازدواج عشقی كه حكم ناموس داشت از دست رفت.و من خاطر پول …..هنوز خانوادمو دارم وخدارو شكر میكنم سلامتیمو دارم.ترس هایی كه از بچگی در ناخود آگاهم نفوذ كرده بهم خیانت میكنن.من اینطور نمیمونم

  0
 129. زارع کاربر می‌گوید

  سلام من تو یه شرکت هستم حقوقم۹۰۰ تمن در ماه هست
  ۷۰۰ قسط وام‌دارم
  ۲۰۰ خرج کل ماه من هست
  من الامن چالش تو زندگیم هست دیگه

  بازم خدا رو شکر که سلامت هستم
  میخوام کارمو ول کنم برم تو کار آزاد
  انشاالله موفق باشید
  یا علی

  0
 130. مهسا کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری خداقوت
  من دختری30ساله هستم کارگاه خیاطی کوچکی دارم که انواع وام روگرفت م که کارم روتوسعه بدم حدود2سال پیش ولی متاسفانه موفق نشدم وناامیدشدم والان حقیقته زندگیه من قسطهاییه که برام باقی مونده وکسادی کاروزندگیم با50میلیون به چالش کشیده میشه

  0
  1. اسماعیل کاربر می‌گوید

   See

   0
 131. سعید سرکی کاربر می‌گوید

  Saeid:
  Saeid:
  ساخت وتعمیرات دروپنجره دوجداره(upvc)درکرج
  http://divar.ir/v/mQRzjaKPH/

  0
 132. سید رضا کاربر می‌گوید

  سلام وقتتون بخیر
  این حرف هایی که میزنی قشنگه
  خیلی هم جذابیت داره
  فقط
  زمانی بدرد میخوره که کاربردی باشه
  صفر تا صد باشه
  اونقدر طبقه بندی شده باشه که قابلیت آموزش داشته باشه
  پر مخاطب ترین کلیپ های دنیا و کتابهای دنیا معمولا در مورد روانشناسی موفقیت و خوشبختیه ولی فقط ۴ درصد ۹۶ درصد ثروت را دارن
  هنر تو طبقه بندی و آموزش قدم به قدمه مثل دانشگاه یا مدرسه یا حتی عرفان
  اینکه یکی از سرش گفته بشه یکی از تهش در دیا دوا نمیکنه.
  فقط دلخوش کردنه و تولید انرژی مثبت و در نهایت هدر دادنش.
  ممنون که نظرما خوندین.

  0
 133. رضا غلامی کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری عزیز.
  من فقط 17سالمه چند کلاسی درس خوندم و الان مدرسه نمیرم من سرکار میرم اگه یه روز سرکار نرم زندگیم به چالش کشیده میشه من پشتیبان مالی ندارم یعنی دستم تو جیب بابام نیست و ازین که تو زندگیم نمیتونم پیشرفت کنم خیلی ناراحتم
  ولی به خدا ایمان دارم 🙂

  0
 134. فاطمه عبداللهي کاربر می‌گوید

  سلام وقتتون بخيروبركت
  اميدوارم اين متني كه ميخونم خود اقاي تيموري بخونن
  جناب تيموري من از شنيدن گذشته و حال شما خيييييييلي حس خوبي پيدا ميكنم و ارزو ميكنم مسير شمارو طي كنم همچنين ارزو ميكنم ماهان هاي زيادي ايران مارو از شر مشكلات اقتصادي نجات بدن ولي سوالي كه پيش مياد اگه واقعا اموزش اين مطالبو ريالت خودت ميدوني براي كسي كه بيكاره و ايمان داري كه ميتوني چرا هزينه رو قبل ثبت نام ميگيري چرا وقتي كارداشت نميگيري تو كه از خود مايي از امثال من دانشجو از امثال بيست ساله هاي فقير با اين باز هم درحق منو امثال من كوتاهي ميشه اگه واقعا به اموزشهاي خودت ايمان داريو تمكن مالي داري چرا واقعا هزينه رو بعد اتمام كلاسو شروع كار نميگيري؟؟؟!!!!

  0
 135. محمد کاربر می‌گوید

  سلام و عرض ادب خدمت استاد درجه 1 ایران
  زندگی من دوتا حقیقت تلخ داره
  یکی حقیقت مالی که با نداشتن 3 میلیون دچار مشکل میشم
  دومی اینه که توانایی نداشتم افراد علاقه مند به هنر رو پیدا کنم و کار هنری خودم رو گسترش بدم و فروشم رو افزایش بدم که اینم باز تاثیر مالی روی زندگی من خواهد داشت.
  من مبتکر نقاشی با اسپری هستم و توانایی هنری داشتم ولی توانایی پیدا کردن مشتری و گسترش کارم رو نداشتم و مثل اکثر هنرمندای این سرزمین فقیر هستم.
  و از اینکه نمیتونم به وضعیت مالی هنرمندا کمک کنم ناراحتم.

  0
 136. اکرم محمدی کاربر می‌گوید

  من یه خانوم ۴۵ ساله ام همسرم شغل کم درامدی داره ما دوتا بچه داریم از نظر اقتصادی خیلی وضعیت بدی داریم من وخونوادم هیچ نوع بیمه ای نداریم از کارم اخراج شدم خونمون رو گذاشتیم بفروشیم بدهی هامون روبدیم الان هم تو چالش ام حتی برای زیر یه تومن تمام قسط هام عقب افتاده فقط میخوام خونم فروش بره تا از این وضعیت بدهی راحت بشم من هیچ پس اندازی ندارم

  0
 137. کوثر بیژنی کاربر می‌گوید

  سلام واقعا خسته نباشید ممکن است بیشتر راهکارهای واقعی وقابل اجرا برای قشر ضعیف را بدهید

  0
 138. محمد کاربر می‌گوید

  سلام و عرض ادب خدمت استاد درجه 1 ایران
  زندگی من دوتا حقیقت تلخ داره
  یکی حقیقت مالی که با نداشتن 3 میلیون دچار مشکل میشم
  دومی اینه که توانایی نداشتم افراد علاقه مند به هنر رو پیدا کنم و کار هنری خودم رو گسترش بدم و فروشم رو افزایش بدم که اینم باز تاثیر مالی روی زندگی من خواهد داشت.
  من مبتکر نقاشی با اسپری هستم و توانایی هنری داشتم ولی توانایی پیدا کردن مشتری و گسترش کارم رو نداشتم و مثل اکثر هنرمندای این سرزمین فقیر هستم.
  و از اینکه نمیتونم به وضعیت مالی هنرمندا کمک کنم ناراحتم.

  0
 139. س.م کاربر می‌گوید

  دلت خوشه ماهان جان،زندگی همه ما الان پر چالشه،نیاز به چالش کشیدنش نیس به خدا،اگه نبود هیچ کدوم تو کانالت عضو نبودیم،من که به شخصه با یه بچه کوچیک زیر صفرم و کلی قسط و قرض رو سرم خراب شده،میخواستم دوره رو بخرم ولی پول همونم نداشتم

  0
 140. عاطفه قوی پنجه کاربر می‌گوید

  شاید باکمتر از20میلیون چون من یه دختر دانشجوام که بااینکه درحال تحصیل لیسانسم در کنارشم تدریس میکنم ولی نمیتونم به یه ایجاد شغل فک کنم چون میترسم از ریسک کردن و وارد جامعه شدن و میدونم این به ضررمه ولی نمیدونم چیکار میتونم بکنم دانشجوی تربیت بدنی که میخواد برا ارشد بخونه ولی امیدی به اینده نداره…!!

  0
 141. Taktik کاربر می‌گوید

  بنده یک کارمند ساده قراردادی هستم که متاسفانه وضعیت مالی بسیار افتضاحی دارم و اگر بگن آلان 1 میلیون تومان جور کن شاید بزور بتونم 100 هزار تومان جور کنم واقعا وضعیت افتضاحی دارم لطفا کمکم کنید .
  شاد باشید و سر بلند

  0
 142. م.ف کاربر می‌گوید

  من با حدود۴۰۰ میلیون به چالش کشیده میشه،کارمندم و اگربخوام۴۰۰ میلیون جورکنم بایدتمام دارایی ام رو بذارم

  0
 143. مهرداد کریمی کاربر می‌گوید

  با سلام و خداقوت
  زندگی من با 200هزار تومن به چالش کشیده میشه تهران زندگی میکنم
  الان میخوام کاری رو شروع کنم اما هنوز با سرمایه 20تومنم نمیدونم دقیقا چه کاری رو شروع کنم و خیلی درگیرم با خودم آدم قانعی نیستم بخاطر همین میخوام با سرمایم هرچند کمه ولی پر بازده ترین کارو شروع کنم لطفا راهنماییم کنید استاد

  0
 144. رضا خرمی پور کاربر می‌گوید

  من با پنج میلیون زندگیم دچار چالش میشه چون سربازیم تموم شده و الان شش ماهه که دنبال کار دارم میگردم و همش به در بسته میخورم دل خوش بودم که مهندسی مکانیک میگیرم میرم توی شرکتی کار میکنم ولی با همین مهندسی شش ماهه بیکارم

  0
 145. میثم کاربر می‌گوید

  سلام به همگی دوستان و استاد عزیزم آقای تیموری، استاد عزیز الان حدودا یک ساله عضو کانال تلگرام شما هستم و از فایلهای رایگان شما خیلی استفاده کردم و همین فایلهای رایگان شما بسیار بهم کمک کرده، من هم مثل بسیاری از دوستان هر روز منتظر اینم که فایلی در کانالتون بزارید تا استفاده کنم و پی گیر سر سخت زندگی، کسب و کار و شخصیت والای شما هستم. به قول شما از فن هاتونم…
  باورتون نمیشه چقدر تغییر کرده زندگیم فقط با همین فایلهای رایگانتون خدا خیرتون بده انشاالله بتونم هر چه زودتر دوره هایتون رو تهییه کنم،این اولین باری که دارم دیدگاهمو براتون میزارم بیشتر دوستان تو نظراتشون فقط رو شرایط منفی تمرکز دارن و این خیلی بده انگاری از کلام و صحبت شما متوجه نشدن که به شرایط بد و منفی توجه نکنن که از همین شرایط در زندگیشون ادامه پیدا میکنه، چرا ما به چیزهایی که دوست نداریم برایمون اتفاق بیوفته انقدر توجه داریم و بال و پر بهشون میدیم، دوستان من هرچه کتاب موفقیتی خوندم یا ادمای موفقی که دیدم همشون تو حرفهاشون همیشه یک نگاه مثبت دیدم، خوب ما که انقدر دوست داریم موفق باشیم چرا این نوع نگاه رو نداشته باشیم، باوتون نمیشه از وقتی که نگاهمو به شرایط مثبت کردم چقدر زندگی من تغییر کرده از همه لحاظ (سلامتی، درآمد، عشق، زندگی و…) و زندگی الانم با سال قبلم بسیار فرق کرده، نمیدونید چه حال خوبی دارم، دوستان باید احساس خوب داشته باشید تا اتفاقات خوب براتون شکل بگیره.و چون خودم نتیجشو دیدم و ایمان دارم اینو میگم،
  احساس خوب همراه با تلاش =رسیدن به هر چیزی که در زندگی میخواین
  به استاد تیموری و کلامشون با دقت توجه کنید متوجه حرفم میشید.
  باز هم آرزوی بهترین ها رو برای همتون و استاد عزیز دارم

  0
 146. حميدرضا جعفرزاده کاربر می‌گوید

  سلام
  من يه جوون ٣٠ ساله هستم
  اهل جسارت و جنگندگي
  تقريبا سه ساله تو كار ازادم و هيچ تجربه اي نداشتم از ماهانه شايد يك يا دو مشتري شروع كردم و الان تقريبا هفته اي چندتا لپتاب يا كامپيوتر ميفروشم اما امروز كه تجربه دارم و دارم دوره هوش مالي رو طي ميكنم فقط ٢٠ ميليون نياز دارم كه كل بدهي هام صاف بشه تا بتونم از صفر شروع كنم، اما متاسفانه با تمام تلاشم هنوز عقبم و حتي نميتونم پس انداز كنم ، نميدونم چيكار بايد بكنم و شديدا دنبال يه راه حل جديد يا بيرنس جديدم تا حد اقل بتونم بدهي هامو صاف كنم تا سرمو بالا بگيرم… الانم دوتا شغل دارم يكي عكاسي و ديگري خدمات كامپيوتري… ولي شايد باورتون نشه اما امشب دقيقا زمان همين ويدئو بود… مرسي از حضورتون در زندگي من، بهتون قول ميدم يه روز ازم دعوت ميكنيد تا بيام و ازم مصاحبه بگيريد…

  0
 147. مجتبی بهادری کاربر می‌گوید

  اول سلام میکنم به شما استاد عزیز و گروه خوبتون که وقتتون رو وقف این کار ارزشمند کرده اید!بنده دانشجو مهندسی مکانیک در بندر چابهار هستم که یک شهر کوچک با امکانات رفاهی خیلی کم ومحدود ولی در عین حال یک شهر تجاری هست!شهر محل زندگیم مشهد هست!فعالیت اصلی بنده درحال حاضر تحصیل هست ولی در کنار تحصیل با توجه به اینکه آشنایی نسبی با نرم افزارهای این رشته دارم در دانشگاه آموزش این نرم افزارهارو بعنوان کاردانشجویی برمیدارم که درآمد چندانی نداره حدود۲۵۰هزارتومن در ترم ! ودوسال هم هست که تابستونا در یک شرکت تبلیغاتی کوچیک تو مشهد بعنوان طراح و اپراتور دستکاه لیزر کارمیکنم که دآمد ماهیانه۶۰۰هزارتومن دارم!درحال حاضر هم به دلیل تحصیل نمیتونم درآمد ثابتی داشته باشم و دستم تو جیب پدرم هست!ممنون میشم بنده و دانشجوهایی مثل من که میخوان درآمد داشته باشند و مسیر زندگیشون رو از همین الان که اول راه هستند درست انتخواب کنند راهنمایی کنید!به خدا دغدغه اصلی ما دانشجوها از همون اول شروع تحصیل تا فارغ التحصیلی فقط فقط کار هست!خواهش میکنم جواب این دیدگاه رو بدید!

  0
 148. مجتبی بهادری کاربر می‌گوید

  اول سلام میکنم به شما استاد عزیز و گروه خوبتون که وقتتون رو وقف این کار ارزشمند کرده اید!بنده دانشجو مهندسی مکانیک در بندر چابهار هستم که یک شهر کوچک با امکانات رفاهی خیلی کم ومحدود ولی در عین حال یک شهر تجاری هست!شهر محل زندگیم مشهد هست!فعالیت اصلی بنده درحال حاضر تحصیل هست ولی در کنار تحصیل با توجه به اینکه آشنایی نسبی با نرم افزارهای این رشته دارم در دانشگاه آموزش این نرم افزارهارو بعنوان کاردانشجویی برمیدارم که درآمد چندانی نداره حدود۲۵۰هزارتومن در ترم ! ودوسال هم هست که تابستونا در یک شرکت تبلیغاتی کوچیک تو مشهد بعنوان طراح و اپراتور دستکاه لیزر کارمیکنم که دآمد ماهیانه۶۰۰هزارتومن دارم!درحال حاضر هم به دلیل تحصیل نمیتونم درآمد ثابتی داشته باشم و دستم تو جیب پدرم هست!ممنون میشم بنده و دانشجوهایی مثل من که میخوان درآمد داشته باشند و مسیر زندگیشون رو از همین الان که اول راه هستند درست انتخواب کنند راهنمایی کنید!به خدا دغدغه اصلی ما دانشجوها از همون اول شروع تحصیل تا فارغ التحصیلی فقط فقط کار هست!خواهش میکنم جواب این دیدگاه رو بدید!
  با حدود ۱۰۰هزارتومن هم در حال حاضر به چالش می افتم!

  0
 149. برزان کاربر می‌گوید

  با سلام با پنج ميليون .

  0
 150. لیلا .م کاربر می‌گوید

  زندگی من با ۴ الی ۵ میلیون به چالش کشیده میشه هیچ شغلی ندارم و خیلی نا امید و بی اراده شدم هر روز بیشتر از روز قبل نا امید و افسرده میشم

  0
 151. أكرم دامنه کاربر می‌گوید

  سلام إستاد خسته نباشيد
  در حال حاضر از بيكارى و بى پولى عذاب مى كشم
  حتماً خنده تان گرفته
  راستش من و همسرم براى تأمين زندگيمان امديم خارج حالا بماند كجا ولى يه روز كار هست يه روز نيست براى من فوق والعاده سخته چون دور از فرزندانم هستم و واقعاً نميدونم تو غربت چكار بايد انجام بدم لطفاً راهنمايم كنيد ، ممنون ميشم .

  0
 152. مجتبی بهادری کاربر می‌گوید

  اول از همه سلام میکنم به شما استاد گرامی و گروه عزیزتون که وقت با ارزشتون رو وقف چنین کار باارزشی کردید!بنده دانشجو رشته مهندسی مکانیک در بندر چابهار که یک شهر کوچیک تجاری ولی محروم هست ،هستم!شهر محل زندگیم مشهد هست!باتوجه به اینکه آشنایی نسبی با نرم افزارهای این رشته دارم آموزش این نرم افزارهارو بعنوان کار دانشجویی در دانشگاه برمیدارم که درآمدی چندانی نداره حدود۲۵۰هزارتومن در ترم!و دوسال هم هست که در یک شرکت تبلیغاتی کوچیک بعنوان طراح و اپراتور دستگاه لیزر کار میکنم با درآمد حدود۶۰۰هزارتومن در ماه! ولی با این اوصاف هنوز دستم تو جیب پدرم هست و اگر پشتیبانی ایشون نباشه با ۵۰الی۱۰۰هزارتومن به چالش می افتم و نمیدونم چکار کنم!و خیلی دنبال این هستم که از نظر درآمد مستقل بشم و دنبال راه های مختلفی رفتم!دغدغه اصلی تمام ما دانشجوها از همون روز اول شروع تحصیل تا فارغ التحصیلی فقط و فقط کار هست!که آینده کاریمون چی میشه،کار گیرمون میاد یا نه و…
  ممنون میشم من و دانشجوهای دیگه که میخوان مسیر زندگیشون رو از همین الان درست انتخواب کنن راهنمایی کنید!خواهش میکنم جواب این دیدگاه رو تو ویدئو بعدیتون بدید!ممنون از وقتی که گذاشتید!

  0
 153. حسین جعفری کاربر می‌گوید

  سلام زندگیه من خودش پر از چالشه و حالا بماند که واسه رهن خانه باید ماشینمو بفروشم تا بتونم تازه بعداز،سی و پنج سال زندگیمو شروع کنم سردرگمم چه کنم من خوده چالشم

  0
 154. شیدا کاربر می‌گوید

  سلام من ۱۹ سال دارم رشتم تجربی بوده ولی چون نتونستم دندونپزشکی قبول شم موندم پشت کنکور من همیشه بین درسام کلیپاتون رو میبینم و واقعا این ویدیو اشکمو دراورد آره قبول دارم من یه دخترم و شده پسری رو دوس داشته باشم اما بخاطر شرایط مالیش حتی بهش اجازه ی اومدن خاستگاری ندم درصورتی که اون آدم از نظر های دیگه برام بی نقص بوده
  من آرزو های زیادی در سر دارم پدرم شرایطش خوبه در حدی که مشاور دارم آزمون میرم مدرسه ی غیر انتفاعی میرفتم و همیشه شیک میگردم اما خب این ها برای من خیلی کمه خیییلی
  من هزاران ایده در سر دارم و رشته ای هم که براش درس میخونم پول زا هست
  ولی یه وقتایی احساس میکنم رسالتمو گم میکنم
  ممنونم شما بمب انرژی و انگیزه هستید

  0
 155. من کاربر می‌گوید

  سلام من کلیپ را دیدم ممنون از شما من خیلی از کلیپهای و فایلهای صوتی شما رو دیدم و خوندم حتی توی سمینارهای شما در اصفهان شرکت کردم ولی واقعیت این بود که هر چی میخوام ذهنمو ببرم به سمت حرفاتون واقعیت زندگیم نمیگذاره چون خیلی در هم و پیچیدس از یک طرف خرج و مخارج زن و فرزند از یک طرف قسط و بدهی و میگن پهلوان زنده رو عشقست یا بی مایه فطیره من پهلوان زنده ام ولی واقعا بی مایه فطیره حقیقت زندگی من اینه که وارد شغلی شدم که همینجوری رفتم داخلش و الانم علاقه ای بهش ندارم ولی چون ۱۷ ساله آلودش شدم و بهش عادت کردم و الانم شکر دارم امرار معاش میکنم و اگه یه روزم ترکش کنم خمارش میشم ولی چون روز روزه پوله من استطاعتشو ندارم که واسه خودم مغازه بزنم چون مایه داراش دارن با تولید انبوه کار میکنند و چیزی دستگیر ما نمیشه مجبورم کارگری کنم واسه اونا بخوام تغییر شغل بدم چخ کار بکنم تا شاگردیشو نکنم بلد نیستم حتی با ۱۰۰ میلیون هم که شروع کنم طی چند ماه به بادش میدم راست و حسینی میخوام تغییر کنم بگو چکار کنم

  0
 156. حسین کریمی کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری عزیز خسته نباشی خواستم بگم ک شما گفتی ک با چقدر زندگیه شما ب چالش کشیده میشه عرض کنم ک هییی همینجوری زندگیه ما تو چالشه من ی جونه روستاییم الان تو روستایه ما اصلا کار نیس ینی از پاییز ک هوا سرد میشه کار تموم میشه ینی بنایی نمیکنن هیچ کارخونه یا شرکتیم نیس یا اگ هس یا دیپلم میخواد یا فوق دیپلم چن بارم رفتیم با دوستان تهران کار پیدا نکردیم شما بگید ما چیکار کنیم تا سه ماه بعده عید هم کار شروع نمیشه ایا با ماهی 45 تومن روزه ما میگزره شما یه راه کار واسم بدید لطفا هم روستایی هایه من خیلی تو عذابن بعضیا یا خوده من سنشون میره بالا و نمیتونن ازدواج کنن قربونت برم اخه ما چیکار کنیم؟

  0
 157. میثم کاربر می‌گوید

  سلام من با ۵۰تومن زندگیم دچار چالش میشه مطمئنم داغمونم بقران به هر درو راهی میزنم جور نمیشه کمکم کن خواهش میکنم ممنون

  0
 158. حمید عزیزی کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری من سه روز با کانالهای شما آشنا شدم و زندگیم من دچار چالش شده و نه تنها چیزی ندارم بلکه زیر صفر هستم و کلی درد دل داشتم که برای شما بنویسم ولی دیدم در سایت خیلی از دوستان میخوانند خجالت کشیدم فقط خواهش میکنم شما را نه به قرآن و امام خدا وند قسم بدهم تو را به انسانیت که در کشور ما خیلی کم شده قسم میدهم که اگر این کانال و کلیپها فقط وفقط بخاطر درآمد خود نبود و کوچکترین احساس مسئولیتی در قبال هم وطنانت داری یک شماره همراه بده تا با شما تماس بگیرم و حرفهایم را بگوئیم خواهش میکنم

  0
 159. A.b کاربر می‌گوید

  سلام ماهان جان من زندگيم با ٥ ميليارد به چالش كشيده ميشه

  0
 160. Araneh کاربر می‌گوید

  من قبلا کارمند بودم و الان بیکارم.
  فک میکنم با ۲۰ میلیون زندگیه من به چالش کشیده میشه! واین مطلب که بابت پدرها گفتین رو بخوبی درک میکنم. قبلاترها گاهی منم میگفتم و الانم واقعا اینو میگم پدرو مادری که موقعیت بزرگ کردن فرزندی رو ندارن، فرزندی رو به دنیا نیارن واقعا
  چون بخوبی میدونم چه حسه دردناکیه! پدر من تمام تلاشش رو کرده که چیزی برامون کم نذاره اما واقعا نمیتونه و هرروز شرایط بدتر و بدتر میشه!

  0
 161. راضيه ٣٥ساله کاربر می‌گوید

  سلام استاد
  ممنونم بابت تمام ويديوهاتون
  من با ٥٠ميليون چالشهاي زندگيم كاملا حل ميشه
  الان چالش زندگيم بالاست چون همزمان خونه ساختم و دخترم ازدواج كرده و تنها مشكلم جهيزيه دخترمه 🙁
  باتلاش به همه چي خواهي رسيد

  0
 162. asmanp2012 کاربر می‌گوید

  سلام
  فکر کنم الان 1 سال بشه که شما رو دنبال میکنم ، به مدت هفت سال درس میخوندم و کار میکردم تجربه کسب میکردم تو کارم ، برای این که از کمبود وقت و رسیدن موعد سربازی ضربه شدیدی نخورم تصمیم گرفتم برای مدتی درس و کار رو بزارم کنار و برم سربازی ، الان سرباز هستم عدد چالش انگیر من 1 ملیون هستش یعنی توی هر 45 روزی که 14 روز میام خونه شروع میکنم به کار توی 10 الی 14 روز یک ملیون درآمد کسب میکنم شاید برای یک سرباز خوب باشه ولی امیدوارم بتونم یکی از ایده هام هر چه سریعتر عملی کنم و شروع کنم به کسب درآمد میلیاردی./.

  0
 163. Eli.fayaz کاربر می‌گوید

  من چون طرح بیمارستان رفتم پس انداز کردم.۳۰ م.فعلا بیکارم.اگه بخام از کسی بگیرم تا۱۵۰م

  0
 164. اکبر احمدی کاربر می‌گوید

  باسلام خدمت استاد عزیزم ماهان تیموری
  من بعضی وقتها میشینم و به این فکر میکنم که دقیقا کجام و چقدر با اونجایی که میخوام باشم فاصله دارم…..راستش این کلیپ شما منو خیلی تو فکر فروبرد…..من با ۲۰ میلیون تومان زندگیم به چالش کشیده میشه……ولی مطمئنم بالاخره یه جای کار خدا دستمو می گیره و بلندم میکنه…..نه فقط منو همه رو…….همه کسایی که اعتقاد دارن خدا همیشه هست به شرطی که ما صداش کنیم

  0
 165. سجاد کارگذار کاربر می‌گوید

  به نام خدایی که همین نزدیکیست…
  سلام استاد امیدوارم عالی باشی و هرروزت موفتر از دیروز.من مدتها بود که یک کوله سنگینو با خودم حمل میکردم من در شهرستان تربت حیدریه متولد شدم و همونجا تا ۲۰ سالگی زندگی کردم سال ۸۷ در دانشکده باهنرشیراز تو رشته خودم قبول شدم و پدرم که سالهاس درگیر بیماری آسمه ولی برای من سنبل یه مرد فداکار و زحمتکشه هزینه های تحصیلم رو به دوش کشید و میدونم چه سختی کشید ولی خم به ابرو نیاورد و منم اونجا سختی های زیادیو کشیدم از زمانیکه دانشگاه خوابگاه نمیداد و من تو شهر غریب فقط به شاهچراغ پناه میبردم و به خانوادم نمیگفتم جالبه اون با تمام سختیهاش تموم شد ولی من الان اصن نمیدونم مدرک کاردانیم کجاس شیرازه یا مشهد چون ترم دو لیسانس تو مشهد بودم که فهمیدم از رشتم خوشم نمیاد و از طربیم هزینه تحصیلم زیاد میشد و پول نداشتم و به طرز باور نکردنی من تصمیم به ترک تحصیل کردم و تا الان که ۲ساله ازون موقع میگذره و من هنوز به خاطر بدهی و حس بدم دیگه دنبال مدرک کاردانیمم نرفتم و تو این مدت زدم به بازار کار و تو شرکتای مختلف تا کاریو که تقریبا شرایطش از بقیه بهتر بود پیدا کردم هفده ماه کار کردم و شرکت با بحران مواجه شد و تعدادی رو تعدیل کرد و چون منم مجرد بودم تو اولویت بودم و تعدیل شدم ولی با تمام رضایتی که از من داشتن این اتفاق افتاد ولی من ناراحت نبودم مث بقیه همکارام با روی خوش امدم بیرون و بعد با چن وقت بیکاری با شما آشنا شدم و کلا مسیر زندگیم تغییر کرد تو مدتی که مشهد و سر این کارم بودم باز پدرم فداکاری کرد و خونه ۲۵۰متری شهرستانشو فروخت امد مشهد یه خونه ۸۰ متری با پانزده ملیون زیر قرض رفتن رو به جون خرید تا پیش من باشه و میدونم زجر میکشه و این حقیقت زندگی منه و و هدفم اینه که بهش ثابت کنم که از مشهد امدنش پشیمون نمیشه و همون متراژ خونه رو تو مشهد باید براش بخرم و همه این انگیزه ها زمانی که با شما آشنا شدم برام ایجاد شد و الان در حال آموزش برنامه نویسی وب هستم من تو مدتی که کار کردم و پس اندازهای که بعد ترک تحصیلم کردم و یکم قرض یه ماشین خریدم برا خودم که بعد از طریق آموزش های شما فهمیدم بزرگترین اشتباه رو کردم و با اینکه خیلی رو خودم کار میکنم ولی فک میکنم در حال حاضر بیست میلیون منو به چالش میکشه و میدونم که باید خیلی قوی بشم…
  ممنونم از کلیپهای زیباتون من همیشه از طرفدارای پر پا قرص تونم تو صبح جادویی و همه جا ولی کمتر پیام میدم منو ببخشید.موفق باشی دوست خوبم

  0
 166. امیر علیزاده کاربر می‌گوید

  با 50میلیون زندگیم به چالش کشیده میشه.با ماشین کار میکنم و همین…

  0
 167. همايون شاكري کاربر می‌گوید

  سلام / من يه مركز دارم براي اشتغال زايي و درامد توانايي سود بالاي ١٥٠ ميليون رو دارم به راحتي فقط سرمايه ي اوليه براي گردش ندارم ، بهمين خاطر شايد به ٣٠ ميليون اكتفا كردم فقط اگر راهي هست و يا سرمايه گذاري ممنون مي شم به من راه را نشان دهيد . البته بيشتر از دانستن تكنيك خوشحال مي شم تا سرمايه گذار و تا ٤٠٠ ميليون سرمايه رو ٦ ماهه ميتونم برگردونم اما فعلا نياز دارمش

  0
 168. میلاد کاربر می‌گوید

  فقط شما حرف میزنید که اقای حقیقت.اینو همیه ما میدونیم .راه کارت چیه . لطفا راه پول دار شدنو یادم بده

  0
 169. مهدی نوبخت کاربر می‌گوید

  50 ملیون

  0
 170. اکبر کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری واقعا کلیپ عالیی بود من با ۵۰تا ۱۰۰ملیون بچالش کشیده میشم

  0
 171. راشر ورطنيان کاربر می‌گوید

  سلام خسته نباشيداقاي تيموري،من همهي ويديو هاتون رو ديدم و واقعا به ادم روحيه ميدين،من ٢سال ازدواج كردم،شهراروميه زندگي ميكنيم،و خودم منشي هستم،شوهرم تو يه شركت كاراي دفتري ميكرد اما اخراج شد،ما وام ازدواج برداشتيم كلي قسط ميديم و پول واسه غذا خوردن به زور در مياريم،١٥ ميليون پول داريم ميخواهيم مغازه سيگار و تنباكو بزنيم اما ميترسيم كه اين پولي كه داريم هم از دست بديم،وهميشه سر پول دعوا ميكنيم.وميگيم اخر زندگيمون چي ميشه كرايه خونه قسط تا كي،با اين شرايط نميتونيم به بچه هم اصلا فك كنيم،كمك كنين لطفا،ممنون

  0
 172. مهدی کاشکی کاربر می‌گوید

  با سلام
  من با حداقل پول حتی بایکی دو ملیون تومن زندگییم به چالش کشیده میشه
  همین الان کلی بدهکارم به بانک و اطرافیان
  ماهی یک ملیون و پانصد هزار تومن درامد دارم ولی با ماشین شخصی این درامد رو دارم و این حقوق در ده روز اول تموم میشه و بیست روز بعدی رو به سختی میگذرونم

  0
 173. حسین آ کاربر می‌گوید

  سلام ماهان جان بااینکه چندین ماهه عضوکانالتون هستم واز کلیپهاتون لذت میبرم ؛ اما واقعاشکست خوردم ومقصرهم خودم هستم نبایداعتمادمیکردم نبایدگذشت میکردم نبایدکمک میکردم ؛ الان من موندم وناراحتیهای خونه واعصاب خردوسردرگم کمکم کن ؛ خیلی اذیتم باورکن خودم باز بخودم انرژی میدم ؛ چالش من مستاجری را فعلا بزارکنار۳۰ ملیون شایدب آرامش برگردم ؛ سنم هم ۴۸

  0
 174. ایمان معین کاربر می‌گوید

  زندگی من با ۱۰ ملیون به چالش کشیده میشه

  0
 175. حمید عزیزی کاربر می‌گوید

  سلام اقای ماهان تیموری من چند شب با کانال شما آشنا شدم و اکثر کلیپها ت دیدم مخصوصا این کلیپ آخری که فرموده بودین چالش زندگیتان برایم بفرستید نمیدونم چی بگم چون زندگیم در حال حاضر در چالش. است و حتی زیر صفر میخواستم حرفهایی از واقعیت زندگیم را به شما بگوئیم و چون دیدم که دوستان دیگه ای هم میخوانند خجالت کشیدم فقط خواهش میکنم شما را نه به قرآن و امام خدا به انسانیت قسم میدهم که این روزها در کشور ما خیلی کم شده قسم میدهم که اگر این کانال و کلیپها فقط وفقط بخاطر درآمد خود نبود و کوچکترین احساس مسئولیتی در قبال هم وطنان داری یک شماره تلگرام یا تماس بده کار دارم تو را به بالاترین درجه انسانیت قسم این کار را بکن چون واقعا دچار مشکل شده ام و به کمک و راهنمایی شما نیاز دارم با تشکر

  0
 176. هما پورمند کاربر می‌گوید

  باسلام حضور جناب تیموری وسایر عزیزانی که درتهیه مطالب زحمت میکشن وتشکر ویژه از آقای تیموری وتبریک فراوان بابت هوش ونبوغشون،باعث افتخار ماست داشتن افرادی مانند شما که دانش خودتون رو خالصانه دراختیار هموطنان خودتون قرار میدید تا بتونن رشد کنن وبه تعالی برسن…
  منم امیدوارم بتونم با دنبال کردن کلیپها وفایلهاتون تغییری درشرایط موجود خودم ایجاد کنم…
  15ساله توکار فروش تجهیزات آشپزخانه هستم دوتا برادرامم حدود هفت ساله بامن دارن همکاری میکنن،متاسفانه بعلت اینکه درآمدمون بالا نبوده وباادامه این روند دچار ضرر میشدیم درنهایت مقاومت تصمیم گرفتم این شغل رو رها کنم وسرمایه ای که خواب بوده رو تبدیل به نقدینگی کنم واز 300الی 400تومن باپرداخت بدهی وپاس کردن چکهام شاید برای هرسه نفرمون کلا 100 بمونه،بجز خونه وماشینی که داریم…
  درواقع میشه گفت زندگی من با 30میلیون به چالش کشیده میشه…حالا انگیزه هم برای انجام کار داریم ولی واقعا نمیدونیم ازکجا وتوی چه بیزینسی که ریسک کمتر داشته باشه وسرمایه زیادم نخواد وارد بشیم….ماهی 7میلیون هم قسط بانک داریم…حق همه انسان ها داشتن یه زندگی مطلوبه وجای تاسفه اینهمه اختلاف طبقاتی 80درصدش نتیجه اقتصاد بیمار جامعه ست وتمام تقصیرها متوجه خود اشخاص نیست…واقعا با صدتومن چیکار میشه کرد که جامون تواون برجهای بالاشهر باشه؟چطور میشه هزاران سال فاصله کیفیت زندگی رو حداقل به 500سال رسوند؟درجامعه ای که واقعیتش اینه که پول پو ل
  میاره چطور چندهزار سال باید بدویم تااین چاله ها پر بشه؟حتی توکار آزاد هم سرمایه دارها برنده هستن افرادی پشتوانه مدالیون قوی نیست ،درشرایط بد مجبورم شغلشون رو رها کنن به امید اینکه جایی دیگه بتونن بیشتر رشد کنن..

  0
 177. اردلان عسکری فرد کاربر می‌گوید

  سلام
  ممون از کلیپ های واقعا انگیزشی شما.
  من به شخصه با ۶۰ میلیون تومن تا آخر هفته تهیه کردن زندگیم به چالش کشیده میشه. ذهن بهم ریخته ای دارم واسه درگیری های روزمره ام. کمکم کنید آقای تیموری واسه مدیریت مالی.من توی رشت زندگی میکنم و تمایل دارم که توی استان با شرکتی که دارم با شما همکاری کنم.
  اینم شماره موبایلمه
  ۰۹۱۱ ۷۰ ۷۰ ۷۰ ۲
  با تشکر

  0
 178. ه . مختاری کاربر می‌گوید

  سلام من ی دخترم ک سرمایه مغازم 30میلیون هست ک نزدیک ب 25میلیون ان وام بدهکارم چون باصفرشروع کردم کارافرینی کردم زندگی من تقریبا با 10میلیون ب چالش کشیده میشود

  0
 179. حبیب پورمحمودی کاربر می‌گوید

  سلام استاد من یکی از کسانی هستم که هوش مالی را تهیه کرده و دنبال میکنم و تا الان هم به نتایجی رسیدمه اما بزرگترین چالش من داشتن سرمایه و پولی است که بتوانم شما یا یکی از اساتید انگیزشی کشور رو به شهرم دعوت کنم تا شاید بتوانم جلوی خودکشی جوانان و نوجوانان کم سن و سال شهرم را بگیرم چون در شهر من امار خودکشی بسیار زیاد است پس از این مطمعن هستم به موفقیت و خوشبختی برسم و این حسِ خوبی برایم دارد.

  0
 180. امید کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت استاد تیموری .من از اول زندگیم همیشه پنج میلیون عقب بودم .با اینکه شب و روز تلاش کردم ولی تا حالا نتونستم این جای خالیه پنج تومان رو جبران کنم .واقعیتش استاد همه مطالب شمارو کاملا خوندم ولی نتونستم واسه خودم تبلیغاتی واسه کارم بکنم.از اولین روزی که با شما اشنا شدم حسرت به دل موندم به بشه مستقیم ازتون راه کار بگیرم و توی زندگیم پیشرفت کنم ولی هرگز نشده

  0
 181. kamran کاربر می‌گوید

  بیس و هف سالمه ولی بااینکه همیشه درحال کار و تلاش و ایده های جدید بودم چن بار ورشکسته شدم,حتی یه بار افتادم زندان, تو زندگیم موفقیت های بزرگی بدست اوردم و فرصت های خوبی پیش اومد ولی همشون رو باختم تنها به دلیل اعتماد, هیچ وقت دوس نداشتم بگم همه آدما می همن.,بدن, واسه همین از خیلیا خوردم, بقول شما این ماییم بهشون این اجازه رو میدیم, چن وقتیه خیلی به گذشته م فکر میکنم, میدونم تنها راهم عوض کردن زندگیم تغییر افکار و رفتارمه, اگه قرار باشه از خودم تو زندگیم یه درس به جا بذارم اونم اینه همیشه کاراتونو با قرارداد خوب و سفت ببندین و هیچ وقت اعتماد نکنین چون دیدم هرکاری از هرکسی برمیاد, الان که اینو مینویسم یه سی میلیونی بدهکارم, دارم از ترس آبروم نزول میدم, چون خانوادم هیچ وقت ازم حمایت نکردن و اگر نقطه ضعفی ازم ببینن اول نفرن که آبرومو میبرن, خداروشکر آدم قوی ام هربار شکست خوردم باز تنهایی سرپای خودم وایسادم, به آینده امیدوارم چون هبشرایطوشرایط حالمو نمی پذیرم, یه کافه دارم که اونم دارم از شریکم جدا میشم و حاصل اعتمادات و نبود قرارداده, از کلیپ اهرم سازیتون استفاده کردم و تونستم بدون سرمایه ایده اشپزخانه سنتی رو اجرا کنم و امروزو فردا استارت میخوره, بیشتر میخوام چن تا شغل اهرمی واسه خودم درست کنم, چون یه استارتاپ خوب تو ذهنمه و اینطوری میتونم ببشتر روش کار کنم, یه ماهی میشه کلیپاتون رو دنبال میکنم و در چن مورد مخصوصا اهرم سازی و قرارداد چیزای خوبی یاد گرفتم و واسه استارتاپم جرقه های خوبی خورد, امیدوارم بزودی بتونم پس انداز کنم و دوره هوش مالی رو تهیه کنم, بدرود

  0
 182. پویا کاربر می‌گوید

  بالای 5میلیون زندگی خودمو به شخصه ب چالش میکشه
  حقیقت زندگیمم والا بجز زندگی خوب ب چیز دیگه ای فک نمیکنم شاید بعضی وقتا یکم نا امید بشم ک بش نرسم در اینده ولی بازم بهش فک میکنم

  0
 183. علی پیشگاهپور کاربر می‌گوید

  سلام کاش میشد من شمارو ببینم اقای ماهان تیموری الان ور شکستم با۱۰۰میلیون دچار چالش میشوم

  0
 184. kamran کاربر می‌گوید

  الان که بدهکارم سرمایه لازم ندارم چون بلدم بدون سرمایه هم شغل و درامد داشته باشم فقط دعا میکنم که بتونم نزول هامو تمدید کنم که بتونم بیشتر رو کارام تمرکز کنم و به زندان نکشه, چون واقعا وقتی تلبکار بهم زنگ میزنه بهم میریزم و انرژیم کم میشه

  0
 185. زهرا کاربر می‌گوید

  متاسفم که میگم ولی با حدود 10میلیون تومن زندگیمون به چالش کشیده میشه!

  0
 186. رضا مرادیان کاربر می‌گوید

  با عرض سلام وخسته نباشید .آقای ماهان تیموری عزیز.من در سن 22سالگی خدمت سربازی تمام کردم.با سرمایه اندکی که تو دوران سربازی جمع کرده بودم که جمعن 300000 تومان میشد یه کسب کار در یه زیر پله راه انداختم که دقیقن سال 1389 بود .بعد از 2سال تمام بدهی که داشتم تسویه کردم وحتی یه آپارتمان کوچک خریدم .وانگیزم 2برابر شد برای کار کردن وبعد با کمک خداوند یه مغازه بزرگ اجاره کردم که تا الان بخوام خودم مقایسه کنم.نسبت به دوستانم خیلی جلو ترهستم.والانم تمام فکرم ودقدقم این هست که کی ازدواج کنم ؟باچه کسی ازدواج کنم؟من که بعد از این همه سختی وتلاش کردنم می تونم کسی رو انتخاب کنم به عنوان شریک زندگیم که زندگی جمع کنه نه اینکه تمام سرمایه کی جمع کردم به باد بده

  0
 187. زهرا کاربر می‌گوید

  با سلام
  متاسفم که میگم ولی با زیر 10میلیون تومن زندگیمون به چالش کشیده میشه!
  ما یک فرزند 10ماهه داریم و الان داریم پول جور میکنیم که دوره هوش مالی رو تهیه کنیم و کسب و کارمون رو رونق بدیم. علاوه بر اون میخوام خودم یک کسب و کار که تخصصم هست رو راه بندازم که مطمئنم میگیره و نیاز بازار هست. فقط اول باید تو دوره شرکت کنم تا هم هوش مالیم بره بالا هم اعتماد به نفسم. چون هم ترس دارم برا شروع کار و فروش محصولم و هم اینکه کمالگرا هستم و همین باعث شده تا حالا نتونم شروعی کنم.
  برای رونق کسب و کار همسرم هم به دوره شما شدیدا امید بستیم. مخصوصا بخش تبلیغات و تکنیک های دیگه که فعلا فقط درحد اسم باشون آشنام.
  انشالله با یاری خدا و کمک شما میتونیم.
  ولی فعلا عدد چالش ما همون زیر 10میلیونه! امیدوارم سال دیگه اینموقع این عددو حداقل 30برابر کنیم. آمیییییییییییییییین

  0
 188. امیر آقانژاد کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری . من ۱۹ سالمه و دانشجو و با ۱۰۰ تومن به چالش کشیده میشم .

  0
 189. علی کریمی نیا کاربر می‌گوید

  سلام استاد نیموری عزیز مختصر مفید بگم من اگر ۵۰۰‌تومن ازم بخوان زندگیم به چالش که هیچ میفته ته ته دره

  0
 190. مرتضی کاربر می‌گوید

  با سلام
  الان زندگی من با پانصد میلیون به چالش کشیده میشه

  0
 191. مهدی کوهستانی کاربر می‌گوید

  سلام به اقای تیموری و همکاران من هر روز صحبتهای شمارو گوش میکنم و ذخیره میکنم تا بیشتر ببینم و هر دفعه که دوباره میبینم چیزهای بیشتری متوجه میشم صحبتهای شما واقعا عالی و از سر دلسوزی هست من شخصا خیلی به این راهکار ها امیدوارم وقبول دارم با تشکر از شما و همکاران محترمتون یک سوالی داشتم پکیج های شما غیر از اون چیزی هست که در اموزش کانال بیان میکنید

  0
 192. محمد کاربر می‌گوید

  سلام
  من محمد هستم از شیراز
  شغلم کار ساختمانی هست و کناف کار میکنم
  من الان با یه میلیون هم به چالش کشیده میشم ولی خدا رو شکر یه ماشین و یه خونه دارم که میتونه من رو تا حداقل 100 میلیون ساپورت کنه
  من خیلی دوست دارم تو کسب و کارم پیشرفت کنم ولی هرچی بیشتر تلاش میکنم همون خونه اول هستم
  در روز حداقل 8 تا 10 ساعت کار میکنم که توان جسمی بالای میخواد
  واسه خرید خونه زیاد وام گرفتم و الان توی قسطاش موندم
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  0
 193. مریم کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری،با 20میلیون زندگیم به چالش کشیده میشه

  0
 194. رامین من کاربر می‌گوید

  سلام من ۲۰ سالمه الان درآمد ندارم ولی به عنوان هدف اول ۵ ملیون تومان در ماه برای من چالش است

  0
 195. حمید کاربر می‌گوید

  با سلام . من فقط با 30 میلیون تومان زندگیم به چالش کشیده میشه قصد راه اندازی یه سالن پرورش مرغ بومی یا پرورش قارچ رو دارم. زمین دارم ولی پول ساخت سالن رو ندارم

  0
 196. وحید کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری
  حرفاتون واقعا عالی و تکان دهنده بود ، این حرفا واقعیت زندگیه هممونه و هر کسی با توجه به شرایط مالیش با یه مبلغی زندگیش به چالش کشیده میشه ، زندگی منم با 5 میلیون این اتفاق براش میوفته

  0
 197. سید حامد رضازاده کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری عزیز
  من یک شرکت تبلیغاتی راه اندازی کردم که فعلا بازاریابی شرکت رو خودم انجام میدم که خیلی هم باهش مشکل دارم چون نمیتونم رک باشم با مردم،در حال حاضر رقمی که زندگی منو به چالش میکشه 5
  میلیون تومنه

  0
 198. سیاوش صیاد کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری
  من تقریبا بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون
  میخوام یه کسب و کار راه بندازم سرمایه اولیه ندارم یه چن میلیونی هم بدهکارم

  0
 199. امید بیک زاده کاربر می‌گوید

  سلام خدمت استاد تیموری عزیز،امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشید،من یه کارگر هستم خیلی سعی کردم با کسب وکار برای خودم ب نتیجه برسم اما نتونستم،زندگیم درحال حاضر با پانصدهزار تومان ب چالش کشیده میشه عروسیمم نزدیکه و منو همسرم خیلی سختی میکشیم،با تشکر

  0
 200. احسان حسنی کاربر می‌گوید

  سلام خسته نباشید واقعا سوال جالب بود تا حالا بهش فکر نکرده بودم من با پنج میلیون شایدم کمترزندگیم به چالش کشیده میشه حقیقت زندگی من الان اینه که دارم ورشکسته میشم هیچکاریم نمیتونم بکنم با کلی بدهی و وام از وقتیم با شما آشنا شدم دچار یک دوگانگی هم شدم که حسابی ریختتم بهم

  0
 201. sepehr84 کاربر می‌گوید

  باسلام خدمت استاد عزیزمان،حرفهای شما تلنگری بودبرای همه ما،زندگی من حتی با50000 تومان هم به چالش کشیده میشه،ازنظرمالی اوضاع وخیمی دارم.

  0
 202. ع داودی کاربر می‌گوید

  سلام نمیگم استاد چون ب نظرم هنوز تا استاد شدم چند گام فاصله دارین کلیپ هاتون عالی ولی برای همه کاربرد نداره چرا چون راهکارهاتون همش با پول قابل اجراست اگه کسی پول نداشته باشه چطور راهکارهای شما رو استفاده کنه عملا صحبت هاتون بی اثر میشه ولی همین که به همه امید میدن قابل احترام ممنونم از شما اما سوال تون راستش ما همین الانم توی چالشیم چند تومن نداره صبح که بلند میشیم استرس داریم تا شب که چی بشه شبم بااسترس میخوابیم با هزارتا کابوس که فردا قرار چکار کنیم ممنونم از راهنماییهاتون موفق باشید

  0
 203. اکرم سلطانی کاربر می‌گوید

  سلام استاد،حرفهای شماتلنگری برای همه مابود،زندگی من حتی با50000 تومان هم به چالش کشیده میشه

  0
 204. ياس کاربر می‌گوید

  در حال حاضر با ٥ ميليون تومان

  0
 205. عباس کاربر می‌گوید

  باسلام
  من گمونم با ۵میلیون هم دچار چالش بشم
  ما با کلی وام یه جا خونه پیش خریدی خریدیم و تو متراژ نهایی برای سند ۷متر اضافه شده که پولش حدود ۱۳میلیون میشه، الان من به تکاپو افتادم که چیکار بکنم با این ۱۳میلیون.

  0
 206. علی ابادی کاربر می‌گوید

  حقیقت زندگی من اینه که همیشه دوست داشتم با ادامه تحصیل و پیدا کردن شغل و کسب در آمدبتونم زندگیه بهتری داشته باشم اما بخاطر اول شرایط خانوادگی و شرایط مالی هیچوقت نتونستم آرزوم رو عملی کنم وهمیشه بخاطر این موضوع تاسف خوردم و بارها گریه کردم
  زندگی من با ۵۰۰ هزار تومن دچار استرس میشه

  0
 207. مهدی کاربر می‌گوید

  با 5م هزینه غیرمنتظره به چالش و مشکل کشیده میشم

  0
 208. محمد رضایی کاربر می‌گوید

  سلام .
  برای من معلم .
  5 میلیون

  0
 209. فربد کاربر می‌گوید

  با سلام و خسته نباشيد
  زندگي من با ١٠ ميليون دچار چالش ميشه چون اين تنها سرمايه و پس انداز منه
  دانشجو فوق ليسانس عمران هستم اما از روي ناچاري براي خرجي تو يه شركت تاسيساتي كارگري ميكنم

  0
 210. محمود کاربر می‌گوید

  سلام

  برای من که برنامه نویس وب هستم، ۱۰۰ میلیون.

  0
 211. احمدی کاربر می‌گوید

  سلام من با 10000تومن زندگیم به چالش کشیده میشه

  0
  1. فاطمه گلمکانی کاربر می‌گوید

   چالش زندگی من با 500000000
   ممنون میشم راهنماییم کنید
   در ضمن یک نتورکر هم هستم ولی هنوز به نتیجه دلخواهم نرسیدم . وکم کاری کردم

   0
 212. سعید شعبانی کیا کاربر می‌گوید

  من از این که پول ندارم عصبانی ام . و پر از انگیزه، کوچکترین ارقام میتونه زندگی منو به چالش بکشونه

  0
 213. شیوا کاربر می‌گوید

  سلام .ممنون از ویدئو خوبتون . زندگی من با 10 میلیون تومان به چالش کشیده می شه.

  0
 214. رضامحمدی کاربر می‌گوید

  با عرض سلام خدا قوت خدمت استاد عزیز بنده رضامحمدی هستم و وبه لطف خدا ی مهربون جوانترین مدرس زبان کشور هستم
  با این که زیاد تمرین کردم
  خیلی هم خوب تدریس میکنم
  عاشق کارم هستم فقط نمیدونم چرا بهم میدان نمیدن
  میگن تو جوونی
  بنده ندارد شاکرم که بنده رو با استاد تیموری عزیز آشنا کرد
  کلیپ های رایگانتون روهم شون رو دانلود کردم و روزی یکی رو میبینم
  خیلی خیلی خوبه واز استاد عزیزم از صمیم قلب متشکرم
  راستی بنده از اوایل زندگی کار میکردم و الان هم ایده های خوبی دارم و دارم اطرافت جمع میکنم و ممنون میشم اگر استاد عزیزم من رو راهنمایی کنن
  راستی زندگی من نمیدونم با چقدر به چالش می افته فقط میدونم که خدا همیشه هوامو داره
  از صمیم قلب متشکرم از استاد عزیز ونیم قدرتمندشون
  امیدوارم همیشه عالی عالی باشین
  یاحق

  0
 215. هاشم کاربر می‌گوید

  سلام درود بر شما
  من تقریبا 5 ماهه فارغالتحصیل شدم ، الان درآمد من صفر تومن هست و 12 میلیون بدهی دارم ، با 15 میلیون زندگی من به چالش کشیده میشه

  0
 216. مهدی شالی بیک کاربر می‌گوید

  با عرض سلام و ادب و احترام،استاد گرامی،بنده 40 سالمه سی سال فروشندگی لوازم برق صنعتی میکنم در مغازه برادرم،تحلیل بازارمم خوبه،اما نمیتونم برا خودم کار کنم،سرمایه ندارم،خواهرم مشکل داشت،همه زندگیم پنجاه میلیون بود اونم دادم به اون ،الان دباره صفر صفرم

  0
 217. مرتضی مرادی کاربر می‌گوید

  آدم فقیر هیچ موقع از خودش نمیپرسه سگ دو زدنهام به نتیجه میرسه یا نه ویا آیا این دویدن بدردآینده زندگیم میخوره یا نه به این دلیله که فقرا فقیر میمونن چون وقتی برای فک کردن و برنامه ریزی برای آینده ندارن من خودم جزو فقرا هستم و نمیدونم کی برای حتی ۳روز فکرم واقعا آزاد میشه تا بتونم برا آینده تصمیم بگیرم

  0
 218. Amin کاربر می‌گوید

  سلام استاد زندگی من تا بینهایت به چالش کشیده میشه

  0
  1. مهسا کاربر می‌گوید

   با عرض سلام و خداقوت به شما جناب آقای تیموری عزیز.من دیروز اولین بار بود که با شما تو اینستا اشنا شدم و کلیپتونو دیدم و بسیار خشحالم.من خانومی هستم 33ساله که به تنهایی با دو فرزندم زنگی میکنم.هر کاری میکنم تا زندگی بچرخه و جلو بجه ها م شرمنده نباشم.خیلی کار میکنم و از کار خسته نیستم ولی از اینکه تلاشم تکونی به زندگیم نمیده ناراحتم و اینکه خیلی از مخارجمو هم نمیتونم تامین کنم.من دیروز اولین نفری بودم که دیدگاه گذاشتم ولی ارسال نشد .زندگی من با7 میلیون به چالش می افته جناب تیموری عزیز.بازم ازتون ممنونم بابت بودنتون.ازتون خواهش میکنم منو راهنمایی کنین که چیکار کنم تا از پس مشکلات و سختیهای زندگی با سربلندی بیرون بیام.براتون آرزوی موفقیت هرچه بیشترو از خدای مهربونمون خواستارم.خدانگهدار.

   0
  2. مونا کاربر می‌گوید

   با سلام
   زندگی خوبی دارم شکر خدا
   اما دلم برای بچه های کارو خیابون شدیدا درد داره و برای اینکه بتونم به آرزوم که جمع آوریشونه برسم فکر میکنم حدودا ۵ میلیارد نیاز دارم
   ولی ایمان دارم این آرزو بزودی حقیقی میشه
   سپاس

   0
 219. 0midreza yousefi کاربر می‌گوید

  سلام ماهان جان،من واقعا تا بحال به اینا فکر نکرده بودم..واقعاحرفاتون یه شوڪ بودبرا من..من با ۵میلیون تومان ب چالش ڪشیده میشم..

  0
 220. Malihe ... کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری عزیز …
  من هم زندگیم با ده میلیون به چالش کشیده میشه

  0
 221. رضامحمدی کاربر می‌گوید

  خدارو شاکرم
  گوشیم بعضی کلمات رو توی تایپ اینجوری مینویسم
  ببخشید

  0
 222. سیدمحم کرابی کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری
  من سال نود از اینکه نتونستم هدف زندگیم مادرم رو از سرطان نجات بدم یکی از هدفام و از دست دادم این شد حقیقت من که تلاش کردم و اومدم بالا تا امسال ولی از اعتماد بیش از اندازه من دوباره امسال هم اول سال با سیصد ملیون ضرر خوردم زمین و نتونستم کمکی برای اهداف دیگر زندگیم باشم مثل برادر و خواهرام

  که دادمادمون و نزارم تو فلاکت و بچه های خواهرمو به قتل برسونه و الان داغ دو تا دختر جوان از برج شیش رو سینم باشه

  خیلی دارم سعی میکنم با برنامهاتون هاییی بشم و دوباره شروع کنم چون الان درامد ندارم و رو مبلغ صفر مطلق هستم

  مطمعن هستم با راهنماییاتون بیشتر به حقیقت زندگیم میرسم

  0
 223. daryamohsen کاربر می‌گوید

  سلام استاد سه ماهی هست که با گروه شما اشنا شدم . با هزار زحمت بسته هوش مالی را خریداری کردم الانم ماه دوم هستم ضعیفهستم با حرفهای شما انرژی میگیرم ولی زود درعرض چندروز تخلیه میشم . نمیدونم چرا 10سال هست که کاسب لوازم یدکی ماشین هستم
  البته اینم بگم که درگیری کوچیک با خانمم داشتم تمرکزم خیلی خراب بود حالا دارم واقعیت زندگیمو قبول میکنم و میخوام که اونیکه خودم میخوام برام اتفاق بیفته.. .
  دارم خودمو قویتر میکنم که بدی جلو چشام ضعیفتر دیده بشه درعوض خوبیها رو بزرگتر ببینم این حرکتو 3روز ه دارم کار میکنم خیلی انرژی میده مخصوصا با خانومم دعواهام تموم شده .
  دیگه فکرم به فروش بالاس نه خرابی بازار کار به سیاست ندارم فکرم به خرید مغازه هست .و با 50 میلیون درامدم 2برابر میشه و باهمین مبلغ زندگیم پیچیده و پر استرس میشه . و در اخر از استاد و کسایی که این مطلب را میخونه نظری داره که بتونم تو حدفم انرژیم پایدارتر و طولانیتر بشه کمکم کنه تشکر میکنم.

  0
 224. یوسف بدری کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری .چهل و هفت سالمه تکنسین برق هستم .با سه ملیون کل زندگیم میریزه بهم.

  0
 225. مرتضی مرادی کاربر می‌گوید

  آدم فقیر هیچ موقع از خودش نمیپرسه سگ دو زدنهام به نتیجه میرسه یا نه ویا آیا این دویدن بدردآینده زندگیم میخوره یا نه به این دلیله که فقرا فقیر میمونن چون وقتی برای فک کردن و برنامه ریزی برای آینده ندارن من خودم جزو فقرا هستم و نمیدونم کی برای حتی ۳روز فکرم واقعا آزاد میشه تا بتونم برا آینده تصمیم بگیرم

  0
 226. علی کاربر می‌گوید

  سلام . همین الان من یک چالش دارم و اونم خرید دوره هوش مالی هست و نمیدونم هزینش رو از کجا بیارم

  0
 227. احسان انصاری کاربر می‌گوید

  با عرض سلام
  من به خاطر اینکه سال پیش ازدواج کردم و برای تامین مخارج عروسی و پول پیش خانه چندین وام مختلف گرفتم در حال حاضر با اینکه در ماه درامدم سه چهار میلیون تومان هست ولی همش بابت قسط و اجاره خانه میره و تهش هیچی نمیمونه برام به خاطر همین و اینکه هیچ پس اندازی ندارم با پنج شیش میلیون تومان زندگیم به چالش بزرگی خواهد افتاد ولی دارم تلاش میکنم تا به زودی برای خودم کار کنم و درامدم رو چندین برابر کنم
  به امید روزی که به لطف خدا و اموزش های برادر عزیزم استاد ماهان تیموری کسب و کار برای خودم شروع کنم و این عددی که زندگیم به چالش میکشونه چند صد برابر این بکنم
  یا علی

  0
 228. ابومصیب کاربر می‌گوید

  سلام. بادویست هزارتومن زندگیم به چالش کشیده میشه

  0
  1. ابومصیب کاربر می‌گوید

   زندگیم با دویست هزار تومن به چالش کشیده میشه

   0
 229. آزاده کاربر می‌گوید

  سلام من با 100میلیون که بتونم یه کارافرینی کنم از بیکاری دربیام و چن نفرم بزارم سرکار…

  0
 230. حسین کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری من یه جوون۲۰ ساله ام تازه عضو کانالتون شدم من الان هیچ سرمایه ای واسه کار ندارم هیچی صفرم تازه ازخدمت اومدم نمیدونم باید چیکار کنم به راهنماییتون احتیاج دارم خیلی مچکرم ازشم

  0
 231. مصطفی علیزاده کاربر می‌گوید

  باسلام وخسته نباشید خدمت شما و همه دوستان
  من پنج ماه هست که از شهرستان به همراه همسرم اومدم تهران و اومدم که اینجا پیشرفت کنم وخودم وخانومم داریم باهم کار میکنیم ولی خب چیزی نزدیک به چهل ملیون قسطو وام داریم وتاالان هیچی واسه خودمون نمونده واگه این اتفاقی که شما گفتین پیش بیاد احتمالا مبلغی در حدود سی ملیون زندگی منو به چالش میکشه.البته تو این دوران.شاید سال دیگه مبلغی در حدود هفتاد یا هشتاد ملیون و همینجور سالهای بعد مبلغ های بالاترچون ما شدیدا دنبال پیشرفت خودمون و زندگیمون هستیم و با کمک های استاد عزیز ماهان تیموری مطمئنا به هرچی که میخوایم میرسیم
  باتشکر فراوان❤

  0
 232. امیر کرد کاربر می‌گوید

  با سلام. حقیقت زندگی من شاید مثل حقیقت زندگی خیلیا بحث درامد پایین باشه که روی خیلی از چیزای دیگه تاثیر میزاره… اینکه توسط همسر خودم مقایسه بشم با افراد دیگه یا اینکه به علت نداشتن پول نتونم خیلی از کارهایی که شاید خیلی دلم میخواد رو انجام بدم. حقیقت زندگی من از شمالتا جنوب تهران نیست… بلکه از پردیس تا بهترین نقطه ی تهرانه…فاصله ی من بیشتر از این هاست… و قطعا زندگی من الان با ۵ میلیون تومان هم دچار چالش میشه…
  اگر راهی برای درست کردنش باشه که میدونم هست اما نمیدونم چجوری. واقعا دلم میخواد انجامش بدم.
  موفق باشید

  0
 233. سهیلا چ کاربر می‌گوید

  سلام دوست عزیزم.امیدوارم پر توان وانرژی باشی.من خانمی هستم ۴۴ ساله از شیراز.لیسانس فیزیوتراپی .
  زندگی من بدون کمک همسرم،با۱۰ میلیون به چالش کشیده میشه.
  بااینکه کتابهایی ازجمله پدر رابرت کیوساکی.زن ثروتمنداز زن رابرت کیوساکی.اثرمرکب از دارن هاردی و…. مطالعه کردم واحساس میکنم توانایی خیلی بالایی دارم .ولی پیشرفتم خیلی کند هست.شغلم خیلی جای پیشرفت داره،ولی با روحیه ام جور نیست.
  خیلی دوست دارم همیشه تو سفر باشم وطبیعتو واشنایی بادیگر ملتهاو….

  0
 234. مهدی524 کاربر می‌گوید

  درودبرشما.حقیقت زندگی راخواستید.تایاددارم هرجیزی میخواستم باقرض ووام بوده تاکنون .فرموده بودیدمهارت خودرابالاببرید وایده بسازید افرادمثل من بهترین زمان برای کسب مهارت ویادگیری ایده رادرسرکلاس گذرانده اتدوالان بدون ایده ومهارتیم.وواقعامستاصلیم.برخی مواقع زنگی باچندده هزارتومان به چالش کشیده میشود

  0
 235. محمد کاربر می‌گوید

  سلام شاید با 10 میلیون به چالش برسم .با اینکه پدرم و اقوامم ملک و املاک میلیاردی خوابیده دارن.به خاطر پول عشقی که مثل ناموس بود برام از دستم رفت/خدا رو شاکرم که هنوز خانوادمو دارم.ولی لب مرزی زندگی کردن فقط زنده موندنه

  0
 236. حسین احمدی کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری من یه جوون 29 ساله اهل بابلسرم یه پسر 4 ساله دارم مستاجر مردمم دارم خونه میسازم برای خودم برای همین تو هزار جور بدهی افتادم من کارم کابینت سازی بود چون بازار کارم خوب نبود جمش کردم الان یه مغازه کوچیک کیف و کفش دارم اونم به زور داره خرج خونمو میده اگه الان برام یا برای یکی از اطرافیانم اتفاقی بیفته با مبلقه خیلی کمتر از اون چیزی که شما فکرشو کنین زندگیم میره رو هوا و این برای یه مرد خیلی سخته که جلوی خانوادش و همسرش و بچش سرش از خجالت پایین باشه من همین الان برای اولین باره که کلیپ و صحبت هاتونو در مورد حقیقت زندگی دیدم و حقیقت زندگیم اینه که من الان با 1 ملیونم زندگیم میره رو هوا. اقای تیموری عزیز شما تو صحبت هاتون گفتین پدرتون گفت نومره خوب بگیری برات دوچرخه میخره ولی نخرید من الان وقتی به پسرم نگاه میکنم اون روزی میبینم که ازم دوچرخه بخواد من باید اون روز چه بهش جواب بدم با خجالت بگم باشه بابا برات میخرم سال بعد یا با سر بالا بگم باشه بابا بریم همین الان برات دوچرخه بخرم نمیدونم واقعا خستم از این همه سختی و تفاوت بین زندگیای شمال شهری با جنوب شهری مرسی که اجازه دادین حرفمو براتون بزنم امید وارم بخونین وبرام دعا کنین که منم به حقیقت زندگیه شمال شهرم برسم ممنون ازتون خدانگهدار

  0
 237. آزاده کاربر می‌گوید

  سلام مهندس من با صد تومن بتونم کارافرینی کنم و خودمو و چن نفرو ازبیکاری دربیارم..

  0
 238. زهره رحمانیان کاربر می‌گوید

  سلام.روزتون بخیر و شادی.
  من از دیروز که اولین صحبت هاتون رو در مورد حقیقت یا واقعیت شنیدم خیلی فکرکردم…حقیقت زندگی من در حال حاضر…فکر میکنم این باشه که زندگیم بخاطر کمتر از پنج میلیون تومان هم به چالش کشیده میشه!
  البته باید بگم که خیلی خوشحالم با شما آشنا شدم و یه مدته دارم روی یکی از پیشنهاداتون واسه کسب درامد،کار میکنم.شروع کردم و به امید خدا به زودی نتیجه شو واستون میفرستم.خیلی لذت بخشه و البته سخت! بخاطر اینهمه انرژی مثبت واقعا ازتون ممنونم…شاد باشید.?

  0
 239. سعید کاربر می‌گوید

  با مبلغ 10 میلیون تومان

  0
 240. شیدا کاربر می‌گوید

  سلام من ۱۹ سال دارم و پشت کنکورم و متاسفانه اجازه نمیدن کار کنم چون باید درس بخونم
  من عاشق رشته ی دندونپزشکی هستم و وضع پدرم خوبه طوری که ساله پیش ۱۴ ملیون من رو مدرسه فرستاد اما متاسفانه نتیجه ی دلخواهم رو نگرفتم و امسال فقط مشاور و آزمون دارم و گف بیش از این نمیتونه و من حتی وقتی دیدم نیازه یه سری سی دی و جزوه بخرم پنهانی از بابام دستبند طلامو فروختم
  درسته از نظر مالی از دید دیگران توو رفاهم اما واقعا این حد دلخواه من نیست بابام واسه لباس بهم پول میده من میرم دلار میخرم بجاش
  من آرزو های زیادی دارم و اتلاقا مدتی قبل پسری ازم خاستگاری کرد که واقعا مورد تایید من بود اما بخاطر شرایط مالیش نذاشتم بیاد خاستگاریم
  آقای تیموری من احساس میکنم خوودم خیییلی بزرگ تر از جایگاهمم من واقعا دارم اذیت میشم
  شاید بتونم دو تومن پول جوور کنم اگه طلاهامو و دلارمو که البته خیلی کمه بفروشم
  من الان درامدم صفره چون و تحت کنترل خانوادم که احساس میکنم اگه یه شهر دیگه دندون قبول شم نجات پیدا میکنم

  0
 241. بهروز طهماسبی کاربر می‌گوید

  سلام استاد وضعیت اقتصاد مملکت ویران شده من یه مغازه دارم صاحب مغازه جوابم کرده.اصرار داره مغازه تخلیه کنم .رفتم بنگاه ودیعه کرایه سر به فلک کشیده. با این درامد که من دارم باید مغازه جمع کنم. چون واقعا به صرفه نیست .کاری هم بلد نیستم. کرایه خونه .خرج .همین ده سی وچهل ها که گفتید. دارن خون جونها میخورن انقدر کرایه مغازه خونه گران کردن که اصلا با عقل جور در نمیاد.فقط میخوان پول در بیارن جون مردم با هزارتا مشکلات یه کاسبی راه میندازه همین ها که گفتید دهه سی ها و چهل ها دارن خون جونها میخورن اصلا براشون مهم نیست .من خودم با ده میلیون در شرایط فعلی زندگیم عوض میشه .خدایی ده میلیون پولی نیست ولی چه کنیم گیر زنگی شدیم

  0
 242. امید کاربر می‌گوید

  سلام من یه سربازم با حقوق که میگیرم دارم دامداری میزنم همش با کیلیپ شما بوده مرسی که هستی????

  0
 243. mohammad کاربر می‌گوید

  سلام خدمت استاد بزرگوار من الان ورشکسته کامل هستم وبا 500میلیون تومان زندگی من رو به چالش استش تنهاسرمایه من الان 12 میلیون پول ماشینم استش ممنون میشم از راهنمایی

  0
 244. بهروز طهماسبی کاربر می‌گوید

  سلام استاد وضعیت اقتصاد مملکت ویران شده من یه مغازه دارم صاحب مغازه جوابم کرده.اصرار داره مغازه تخلیه کنم .رفتم بنگاه ودیعه کرایه سر به فلک کشیده. با این درامد که من دارم باید مغازه جمع کنم. چون واقعا به صرفه نیست .کاری هم بلد نیستم. کرایه خونه .خرج .همین ده سی وچهل ها که گفتید. دارن خون جونها میخورن انقدر کرایه مغازه خونه گران کردن که اصلا با عقل جور در نمیاد.فقط میخوان پول در بیارن جون مردم با هزارتا مشکلات یه کاسبی راه میندازه همین ها که گفتید دهه سی ها و چهل ها دارن خون جونها میخورن اصلا براشون مهم نیست .من خودم با ده میلیون در شرایط فعلی زندگیم عوض میشه .خدایی ده میلیون پولی نیست ولی چه کنیم گیر زنگی شدیم

  0
 245. سعیدشادمان کاربر می‌گوید

  سلام استاد عزیز.
  دیروز دیدگاه اولم رو فرستادم.ولی نیومد.
  تأثیرات خانواده وافکار کارمندی خانواده سالهاست توزندگیم نمایانه.
  ناخواسته وبدلیل جاخشک کردن رفتار وافکار کارمندی در ضمیر ناخودآگاه لطمه های زیادی خوردم.وامروز عواقب کارهام هرچی که باشه رو قبول دارم.اللخصوص بار آخر که دوباره احساسی تصمیم گرفتم و یک سرمایه گذاری عجولانه انجام دادم.همین حاکی از کم بودن هوش مالیم وعجولانه تصمیم گیری بادید میابر زدن مالیم بود .که ضرباتی هم بهم زد وهرچقدر فکر میکنم میبینم راهی ندارم جز پذیرفتن اشتباهم…توضیحی بود که از دیدن قسمت اول دوست داشتم بدم ازتأثیرات باورهای خانواده به من…….قسمت دوم ..من با +30میلیون به چالش کشیه میشم….ممنون

  0
 246. محبوبه کاربر می‌گوید

  سلام. به امید روزی که همه جوانان سرزمینم ماهان تیموری شده باشن. البته با این آرزو که استاد عزیزم استیو جابز شده باشن.
  ۵۰ میلیون

  0
 247. مسعود کاربر می‌گوید

  با سلام
  زندگي من با ٢٠ ميليون به چالش كشيده ميشه

  0
  1. مسعود کاربر می‌گوید

   با سلام
   حقيق زندگي من در حال حاضر كارمه ك ه خيلي دوستش دارم و لي دوست ندارم كارمند باشم دوست دارم اين كاري كه الان دارم واسه خودم باشه و اين خيلي آزارم ميده
   با ٢٠ ميليون زندگيم به چالش كشيده ميشه

   0
 248. تاروردي زاده کاربر می‌گوید

  فرزاد

  0
 249. امیر کاربر می‌گوید

  سلام در شهری که زندگی میکنم کسب کار جوریه هست به خاطره کوچک بودنش دست در هر کار و حرفه ای زیاد هست و به خاطر همین ریسکش در هر کاری خیلی بالاست و من بخاطر این و مشکل مالی که دارم هم گیج شدم و سردرگم هستم…من حتی دوره تخصصی سخت افزار موبایل هم رفتم و چند سالی وارد بازار کار هم شدم ولی متاسفانه ورشکست شدم و الان نزدیک به 2 سال هست که به خاطر ورشکستگی در این کار مبلغی بدهی دارم که هنوز نتونستم پرداخت کنم…شخصا آدمی هستم پشت کار دارم تنبل نیستم…ولی واقعا گیر کردم اگه راه کاری هست لطفا لطفا بهم بدید شاید یه جایی از رفتار و یا مسیرم در پول در آوردن مشکل داره…?ممنون از شما و همکارانتون….

  0
 250. احمد مختاری کاربر می‌گوید

  با سلام استاد حقیقت زندگی من حدود ۱۵۰ میلیونه که اگه خدای ناکرده هزینه بیشتری گریبانگیرم بشه زندگیم به چالش کشیده میشه

  0
 251. محمد زارعی کاربر می‌گوید

  سلام استاد…..
  زندگی مالی من با ۵۰ میلیون به چالش کشیده میشه چون الان ۳۰ میلیون بدهکارم به بانک ومردم و….اگه ۲۰ تومان اضافه بشه دیگه نمیدونم چیکار کنم…..حالا سوالی که از شما دارم اینه که چرا مردم خودشونه تو چاش مالی قرار میدن وقتی میدونن که مثلاازدواج بزرگترین چالش زندگیشونه؟….باتشکر از احساس قشنگی که انتقال میدین.

  0
 252. پیام کاربر می‌گوید

  سلام و درود و خدا قوت دوست عزیز من الان در حال حاضر با صد هزارتومنم به چالش کشیده میشم
  اگه برا کاری صد هزار تومن ازم بخوان باید دم کس دیگه ای رو ببینم. خیلی سخته ولی میدونم اینجور نمیمونه درست میشه قطعا درست میشه

  0
 253. حسین کاربر می‌گوید

  درود بر جناب تیموری عزیز. بنده با ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان به چالش کشیده خواهم شد. چراکه این قضیه تاکنون دوبار برام اتفاق افتاده‌است. دانشجوی کارشناسی ارشد بودم و پس از ایجاد چالش به سختی تونستم درسم رو تموم کنم. به رشتم که بیوتکنولوژی پزشکی هست به شدت علاقه دارم و هدفم دکتری هست اما متاسفانه پایان‌نامه‌ام هم بنیادی بود و سنگین و هزینه‌بر و نمی‌تونستم کار کنم و به دلیل مشکل مالی نمی‌تونم ادامه بدم البته این پایان بازی نیست و در حال حاضر سخت دارم کار می‌کنم تا بتونم درسم رو ادامه بدم و چه بسا یک زندگی عالی رو پایه‌ریزی کنم. به نظر بنده زندگی جنگ هست و برای پیروزی باید از جون مایه بزاری. به قول یکی از اساتید بزرگوارم که می‌گفتند: زندگی شبیه زنده ماندن توی یک جنگل هست؛ آهو با تمام وجود میدود تا شکار نشود و یک روز بیشتر زنده بماند، شیر نیز با تمام وجود میدود تا گرسنه نماند. مهم نیست آهو باشی یا شیر مهم اینه که با تمام وجود بدوی.
  از تیم استاد تیموری جهت مشاوره و راهنمایی‌هایشان بی‌نهایت سپاسگذارم.

  0
 254. افشین کاربر می‌گوید

  سلام به استاد عزیزم
  یه چیز جالب بهت بگم من هم درسمینار دوره کسب ثروت شما درکرمانشاه حضور داشتم ودوره پیشرفته هم شرکت کردم
  کلی تغییر در زندگی من ایجاد شد تا اینکه کارمو رها کردم و رفتم دنبال رسالتی که شما بهم یاد دادین انتخاب کنم
  همین چند وقت پیش یه میلیون داشتم و تمام سرمایم بود وبعد از کلی کلنجار رفتن با خودم تو دقیقه های اخر خرید پکیج هوش مالی تصمیم گرفتم که بخرمش و الان تقریبا بعداز اخرین روز فروش پکیج با صد هزارتومن از دست دادن دچار مشکل میشم و دقیقا یادم میاد وقتی برای سمینار کسب ثروت ثبت نام کردم اونقدر پول داشتم که اگه ده برابر هم بود به راحتی پرداخت میکردم ..با اینکه پولم کم شده ولی رسالتی که پیدا کردم رو با هیچ قیمتی نمیشه مقایسه کرد و تخصصی که به دست اوردم رو به صدها میلیون نمیفروشم..خیلی اقایی و ممنون

  0
 255. شهناز علیخانی کاربر می‌گوید

  سلام.با هزاران مشکل دوره رو خریداری کردم گوش میدم تحریک میشم انگیزه پیدا میکنم ولی به محض اینکه میاد به جایی برسه با بی پولی همه چیز به هم میریزه الهی شکر تا حالا گذشته ولی زندگی من با پنج میلیون به چالش کشیده میشه

  0
 256. رسول کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری
  بنظرم طبق صحبت خودتون که گفنین از بچگی به ما دروغ گفتن متاسفانه واقعیت همینه و این بخشی از تربیت غلط جامعه ماست.آموزش و پرورش غلط،عدم تربیت درست از جانب خانواده با القاء باورهای نادرست که همین خانواده هم متاثر از آموزش غلط پرورش پیدا کردن و خیلی از عوامل مستقیم و غیر مستقیم دیگه همگی دست به دست هم دادن تا شخصیت جوانهای ما به این شکلی که هست شکل بگیره..ناامید،بدون هیچ چشم انداز درست از آینده،احساس بی عدالتی و اینکه بخش عمده ثروت در دست گروه خاص انباشته شده،عدم توانایی تشکیل خانواده به علتهایی که نیاز نمی بینم مطرح کنم و خیلی از مسائل دیگه..
  تاکید شما تماما رو توانایی های فردی افراد می باشد..این درسته واینکه شما در این راه قدم گذاشتین قابل ستایشه..ولی عرضم اینه که این موضوع لازمه ولی کافی نیست..وقتی بسترهای مناسب فراهم نباشه خیلی از افراد در ابتدای راه سرخورده میشن چون حمایت لازم ازشون به عمل نمیاد..در اقتصادی که واردات بی رویه انواع و اقسام کالا حد و مرزی نداره قبول کنین در این جامعه تولید ریسکش خیلی بالاست.. بنده اعتقادم دارم ناامیدی بزرگترین آ فت برای هر فردیه و مطرح کردن این موضوعات دلیل بر ترویج ناامیدی نیست..بلکه بخشی از واقعیتهای روزگار ماست.به امید روزی که ساز و کارهای مناسب در سطح کلان اندیشه بشه..
  بنده هم با حداقل مبلغ زندگیم به چالش کشیده میشه..

  0
 257. Alizadeh کاربر می‌گوید

  سلام
  من۲۵ سالمه و دوساله دارم mdfکار میکنم الان تقریبا کارو یاد گرفتم الان یه ماهه بخاطر ی سری مسائل از کار اومدم بیرون و دنبال اینم ک خودم مغازه بزنم از اونجا ک شاگردی حقوقش کمه و منم خیلی ولخرجم تا حالا هرچی کار کردم ابزار برای خودم خریدم.
  در واقع سرمایم الان صفره برای خود بنده بدون کمک خانواده شاید با یک میلیون ب چالش کشیده بشم.

  0
 258. رحیم حسن نژاد کاربر می‌گوید

  سلام و خسته نباشید ب شما و همکارانتان‌ ‌ ‌ ٱقای تیموری زندگی من ماهی با 5 میلیون ب چالش کشیده میشه،، من در شهرستان سردشت یه سوپری دارم ماهی 1 میلیون درامدم هستش،،،چه راهکاری رو پیشنهاد میکنید? ممنون از سایت خوبتون

  0
 259. علی کاربر می‌گوید

  سلام استاد عزیز
  من ۲۰ سال سن دارم ، تو بهترین مدرسه کشور درس خوندم و کنار درس فروش کفش انجام میدادم ، و تو یک سال نزدیک به ۱۵ ملیون درامد داشتم و همشو خرج کردم و این کار رو فقط به صورت واسطه انجام میدادم و هیچ سرمایه اولیه رو خودم نزاشته بودم
  تا اینکه کنکور دادم و نتیجه مطلبوب خودم رو نگرفتم و الان پشت کنکوری هستم
  و از وقتی که با شما و تیم شما اشنا شدم به زندگی و اهدافم طور دیگه ای نگاه میکنم و عمل میکنم و حسرت اینو میخورم که چرا یکم زودتر به تیم شما اشنا نشدم
  زندگی من به تنهایی با ۱ ملیون به چالش کشیده میشه

  0
 260. داود کاربر می‌گوید

  سلام
  فکر میکنم با ینچ میلیون زندگی به چالش کشیده میشه.من ور شکست شدم الان ماهی یک ودویست قسط میدم .از درامدم چیزی رو نمیتونم پس انذاز کنم.با ارزوی موفقیت برای تمامی دوستان.

  0
 261. ابوالفضل پهلوان کاربر می‌گوید

  سلام
  تو زندگی سختی زیاد کشیدم شب ها بیداری کشیدم و نگهبانی دادم اون موقع واقعا از خودم بدم میومد و با خودم میگفتم تو چته که نمیتونی فرقت چیه الانم همچین حسی دارم البنه خداروشکر زندگیم یه خورده بهتر شده ولی نه انقدی که دوباره به اون حالت قبلی برنگردم
  ماهان دادا خیلی کار میکنم ولی درجا هستم همیشه دستمو بگیر
  من با 30 ت زندگیم به چالش میفته

  0
 262. م.ه کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری
  خسته نباشید
  من تمام نظرات و به دقت خوندم همه رو کامل و با تامل به یقین می گم همه ما ‌اقعیت زندگیمون شبیه همه
  تمام کسانی که به حقوق بخور و نمیری قناعت کردن زندگیشون با ۵۰۰۰۰ تومن نا قابل هم به چالش کشیده ‌ وقتی مهمون میاد وقتی ماشین خراب میشه و هزاران اتفاق کوچیک دیگه
  الان که دارم این و می نویسم بعد از ۱۳ سال کار فنی ‌ استاد کاری بیکارم و بی پول و بی پس انداز ولی با یکم تفکر و هم فکری با خانمم داریم از صفر و درست شروع می کنیم تمام سرمایمون رو خرج خودمون کردیم و داریم به کلاسهای اموزشی میریم مسیر درست روانتخاب کردیم ‌ داریم ادامه میدیم
  توی یکی از کلیپ هاتون گفتین باید روی خودتون سرمایه گذاری کنین و باد بگیرین تا هنری نداشته باشید علمی نداشته باشید نمی تونید درامدی کسب کنید ما هم حرف شما رو گوش کردیم و با امید کامل برای خودمون برنامه ریزی کردیم
  ممنون از اهنماییتون
  شاد وپیروز باشید
  شما وتمام تیم عزیزتونون

  0
 263. سجاد کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری حقیقت زندگی من اینه که من یک بازاری هستم ویک روزی وضعیت درآمد من خیلی خوب بود ولی الان وضعیت بازار من بسیاربسیار پایین اومده والان من برای ۲۰۰۰۰۰تومان لنگ هستم حتی باوجود موجودی انبار من که حدود ۳۰۰میلیون هست وبستانکاری من از مشتریان بالغ بر ۶۰۰میلیون هست ولی لنگ ۲۰۰هزارتومان هستم

  0
 264. ياسر کاربر می‌گوید

  من جايي كار ميكنم كه حقوقن يك و نيم ميليون هست . و هيچ پس اندازي تدارم. فقط با اون حقوق زندگيمو ميگذرونم. ولي در كنارش يك ماشيني دارم ك قبلن بابام برام خريده و الان ٥٠ ميليون مي ارزه.اگه اتفاقي بيفته فقط كاري كه از ديتم بر نياد اينكه ماشينمو بفروشم همين

  0
 265. طاهره عقدکی کاربر می‌گوید

  سلام روز همگیتون بخیر وشادی انشاء…،اقای تیموری ممنونم از این همه انرژیتون،من فقط چند رو که به کانال شما پیوستم،فکرای خیلی بزرگی تو سرمه وایده های خوبی دارم ولی متاسفانه به سرمایه اولیه نیاز دارن،من درحال حاضر یه مزون لباس عروس دارم ولی اوضاع اونقد خرابه که جور کردن ۵۰۰هزارتومن برافرداصبح برامن دغدغه هست،شغلم خیلی جای مانور داره ولی متاسفانه من نمیدونم چطوری باید سرمایه گذاری کنم،اگر شمابتونید کمکم کنید ممنون میشم

  0
 266. محمد حسین قلی پور کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری شما هر چی مثال میزنید از شهر های بزرگی مثل تهران و اصفهان هست میخوام بدونم من که شهرستانی هستم میتونم پیشرفت خوبی داشته باشم .واقعا حرفاتون خیلی روی من تاثیر گذاشته .اوضاع مالیم خیلی بده میخوام وام بردارم و ی گلخونه بزنم بنظرتون ایده ی خوبیه ومیخوام الوورا بکارم با تشکر از شما

  0
 267. مصطفي شريف احمديان کاربر می‌گوید

  استاد سلام
  من يه كارمند هستم كه حدود يك ماهه مباحث شما رو دنبال مي كنم و در دوره هوش مالي ماه اول هستم
  به نظر من وسعت ارتباط با اطرافيان مشخص كننده مقدار مبلغي هست كه در هنگام وقوع حوادث ما رو به چالش ميكشه
  من فكر براي من حدود صد ميليون تومان باشه ، چرا كه نزديكان و دوستان و همكاران من در اين مواقع به كمك من ميان
  با سپاس از زحمات شما

  0
 268. حسین کاربر می‌گوید

  من تنها دارایی ام گوشیم و لباسام و موبایل و لب تابی که دارم.که جمعا میشه ۴۳۰۰۰۰۰با ۳۰۰هزار تومانی که دارم.من با ۶۱ملیون زندگی ام دچار مشگل میشه .اما از وقتی که فوت کوزه گری آقای تیموری را دیدم شغلم شده برنامه نویسی اندروید ودرامدم خدا را شکر رو به بهبوده. و از آقای تمیوری خیلی خیلی سپاس گذارم.

  0
 269. اميد کاربر می‌گوید

  من ون منبع درامد ثابتي ندارم تقريبا از لحاظ نقدي صفرم ولي خوب يه سري چيزا دارم مثل ماشين و زمين كه با اونا تقريبا ٦٠ تومن ميشه و ديگه كلا صفر صفر ميشم

  0
 270. محمد کاربر می‌گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید
  زندگی من با یک میلیون تومان به چالش کشیده می شود .

  0
 271. Mj کاربر می‌گوید

  ۸ملیون تمام پولی که دارم اون از گوشی لب تاب کامپیتر هست هیچ منبع مالی ندارم
  ولی ایمان باور دارم که می تونم پیشرفت کنم می تونم بیشترش کنم
  دارم از سن ۱۶ سالگی دنبالتون می کنم احتمال می دم کوچیک ترین فرد اینجا باشم

  0
 272. محمد کاربر می‌گوید

  سلام استاد عزیز امیدوارم شاد و سرحال باشید
  من یه پسر ۱۵ ساله هستم که واقعا چند مدته که تحت تاثیر کلیپ های شما قرار گرفتم
  حقیقت زندگی من این هستش که من خوابگاهی هستم
  فقط تابستون ها فارغ میشم
  در حوزه علمیه هستم
  خیلی روی کار جدیدی که میخوام تو مدت کمِ تابستون انجامش بدم فکر میکنم
  رو ذهنم زیاد فشار میارم
  فشار درس هم زیاده
  ازتون خواهش میکنم که یه کلیپ درست کنید فقط واسه جوونای ۱۵ ساله
  کسایی که دوست دارن از جوونی پولدار بشن
  وزندگی خوبی داشته باشن
  دوستون دارم
  خدانگهدار

  0
 273. سیروس جعفری کاربر می‌گوید

  سلام زندگی‌من با هشتاد میلیون به چالش کشیده میشه

  0
 274. مجتبی ازادی خواه کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری
  من 24سالمه تولیدی دارم ولی درامد پایینه فک کنم با 3ملیون زندگیم ب چالش بکشه
  …و فقط خواهش میکنم راهکار دارمد رو بگین…
  هرروز در مورده یه شغلی حرف بزنید

  0
 275. علی ... کاربر می‌گوید

  سلام. با 10 میلیون تومن .من ورشکسته هستم و هیچ درآمدی ندارم و حرفه ایم بلد نیستم و..

  0
 276. محمد آزاددولت کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری عزیز من یک مدیر فروش و محصول بازاریای هستم و در آمد نه خیلی زیاد ولی خدا رو شکر ولی اگه سالهای قبل این سوال رو ازم می پرسیدین شاید جواب من یک ملیون بود ولی امروز با افتخار می تونم بگم دویست ملیون زندگی منو به چالش می کشه. از زمانی که با شما و تیم شما آشنا شدم این تحول در زندگی من به وجود اومد چون یاد گرفتم درآمد هر چقدر هم‌کم رو مدیریت کنم و پس انداز کنم و جطور با پول رفتار کنم و منتطر هستم تا هر چه زودتر دوره هوش مالی شما آماده بشه تا بتونم از اون استفاده کنم و مبلغ این چالش رو به بالا و حتی بالاتر ببرم کتاب جنگ باورهای شما تحول عظیمی توی من ایجاد کرد و الان به فکر ایجاد یک کسب و کار جدید برای خودم هستم و امیدوارم با دوره هوش مالی شما بتونم کسب و کار خودم رو رشد بدم و منطقی تصمیم بگیرم چون دیگه نمی خوام اهرم باشم و تصمیم‌گرفتم با کمک شما یک کارافرین و بیزینسمن موفق باشم این کلیپ انقلاب عظیمی توی من ایجاد کرد ممنون از شما که همیشه راهنمایی ما هستین و کنار ما چون این حضور به ما قوت قلب می ده بی صبرانه منتظر تکمیل دوره هوش مالی هستم و هر روز صبح کلیپ های شما بیشتر این اطمینان و قوت قلب رو توی من ایجاد می کنه که برم به سمت هدفی که برای خودم تایین کردم .

  0
 277. alireza.ak47 کاربر می‌گوید

  با ۲۰ میلیون به چالش کشیده میشم اگه این مقدار رو داشتم یه لب تاپ می‌گرفتم و برنامه نویسی رو شروع میکردم و باقی پول رو حساب سپرده میذاشتم

  0
 278. محمد حیدری کاربر می‌گوید

  سلام استاد.۱۷سالمه و اوضاع مالی خانوادم به زور متوسطه و شخصا با ده پونزده هزار تومن دچار آشفتگی میشم ولی با انرژی که از شما گرفتم دارم روی یکی از هنرام که حل مکعب روبیکه برنامه ریزی می کنم که اولین گام مالیم رو انشالله بردارم.

  0
 279. سید محسن آقازاده کاربر می‌گوید

  سلام خسته نباشید آقای تیموری،، سالها است که دنبال یه همچون مجموعه ای مثل شما بودم ولی متاسفانه دو ماه هست که با شما آشنا شدم. والان خوشحالم که با شما هستم و خیلی میخوام قوی تر و نزدیکتر با شما همراه باشم ونتونستم راه ارتباطی نزدیکتری رو با شما پیدا کنم. من احساس می‌کنم که تو درونم یه آتشفشان فعال هست که دنبال یه راه درست میگرده که با تمام قدرت و با شتاب حرکت کنه اما راه اصلی درست را با تردید به دور دستهاش نگاه میکنه و من الان در جستجوی یه روزنه هستم که واقعا به کمک شما و آموزه هاتون احتیاج و ایمان دارم دنبال ارتباط نزدیکتر با شما هستم. من در حال حاضر یه کسب و کار جدید و راه اندازی کردم و به دلیل تازه احداث بودنش خیلی درآمدم پایین اومده که دیگه پس اندازم هم داره به اتمام میرسه و همین الان یه ملکی خریداری کردم که مقداری از پول خودم و مقداری وام بانک بوده الان به خاطر 12 میلیون مجبورم ماشینم و بفروشم و به چالش کشیده شدم. دوست دار شما آقازاده از یزد

  0
 280. N.m کاربر می‌گوید

  سلام به تیم آقای تیموری و خدا قوت.من عضو یه خانواده ی پرجمعیت هستم و ۲۷سالمه و مجرد هستم.تا اونجای که من یادم میاد زندگی خانواده ای ما هر روز تو چالش بوده یعنی با پول بسیار کم هزاران بار به چالش کشیده شده ،یعنی با هزار تومن ،ده هزار تومن…والان هم که ۲۷ سالمه با یک تومن حتی کمتر از اون به چالش خیلی بزرگ کشیده میشه. (به راستی که چقدر حقیقت فقر تلخ است)

  0
 281. آرزو میری کاربر می‌گوید

  با ۴ الی ۵ میلیون زندگیم به چالش کشیده میشه خیلی بی انگیزه و تنبلم و اصلا نمیدونم باید چیکار کنم

  0
  1. ربانی کاربر می‌گوید

   سلام زندگی من با 1میلیون حتی کمترم به چالش کشیده میشه همسرمن درحال حاضر بیکارهست مایک پسر 6ماه داریم بنده لیسانسم وبیکار .می خواستم ی کسب وکار داخل خونه راه بندازم که هنوز موفق نشدم توروخدا بیشتر راهنمایی کنید مافقیربیجاره هارو وکاری که میشه توخونه انجام دادو معرفی کنید.باتشکر ازشما اقای تیموری شادو پیروز باشید

   0
 282. مهدی کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری وقت بخیر من 28سال سن دارم فوق لیسانسس عمران تو یه شر کت خصوصی مشغول هستم بطور موقت چون پایان خدمت ن دارم خیلی من تو زندگی غذاب کشیدم دوسال پیش برادرم فوت کرد اونم کارمند دولت بود به اسم پدرم وام گرفت80میلیون بد سه ماه وام گرفتن برادرم فوت کرد بد به دوش پدره من افتاد درست تو سالگرد برادرم مادرم فوت کرد اوضاع ما بد بود ازونم بدتر شد دیدم پدرم پدرم خیلی ناراحت افسرده شد پدرم هم 70سال سن داره من که مجبور شدم یه کمی از قرض هارو بدم به زور تا پدرم خدا نکرده سکته بکنه الانم در شرایطاما وکی نیست من بخاطر به 10میایون بدهی بهدانشگاه نمیتونم پایان نامه مو دفاعک ن م الان تو هوا معلقم م شرکت خصوصی هم هر چند ماه الحساب میده ادم نمیتونه رو اون حساب باز کنه ولی چند ماهی با شما اشنا شدم کلا خیلی امیداور شدم فقط نمیدونم از کجا شروع کنم .

  0
 283. تورج نصر کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری
  من از دیشب تا الان کیلیپتونا 5 بار نگاه کردم و واقعا از دیشب حالم خوب نیست وترس عجیبی تموم وجودما گرفته.
  من اوضاع خوبی نداشتم ولی از18 سالگی با تمام وجودم کار کردم تا الان به جای که هستم رسیدم جایگاهم خیلی خوب نیست ولی از قبل فوق العاده بهتره
  ولی نمیخوام اینم بمونم من ازاین که فردا صبح بخوام برا تهیه 50 میلیون تومن تموم زندگینا بفروشم میترسم واقعا میترسم

  0
 284. بانو کاربر می‌گوید

  سلام من یک سهامدار بورسم تازه با شما آشنا شدم من با 7 میلیارد زندگیم به چالش کشیده میشه

  0
 285. روزبه مرادی کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری من با صد میلیون زندگیم به چالش کشیده میشه چون خرج زندگی پدر و مادرم کامل بامنه من اگه صد میلیون داشته باشم خیلی بهتر و با فکر بهتر یعنی اسایش فکری اون موقع پیدا میکنم من اگه صد میلیون گیرم بیاد واقعا زندگیم دچار تغییر میشه

  0
 286. امیر کاربر می‌گوید

  سلام
  من ۲۲ سالمه؛ کارمندم؛ مجردم
  واقعیتش پدرم فوت کرده ، با این که چند صد میلیون (انقدرام زیاد نیس) پول و ملک دستمه، احساس میکنم شاید اگه کم ترین مبلغ زندگیم رو به چالش نکشه می تونه خودم رو به چالش بکشه؛ چون نمیخوام از سرمایه ای که دارم به جز برای افزایش خودش استفاده کنم!!!

  اینم تازه بهش رسیدم که این ترس هایمان هستند که مانع پیشرفتمون میشن؛ اونا رو بنویسیم و تصمیم بگیریم که بهشون حمله کنیم، در غیر اینصورت تا اخر عمر در جا میزنیم!!!

  0
 287. سیرغانی کاربر می‌گوید

  من همینجوری هم دچار چالش هستم. ولی با ۵ میلیون دچار چالش بزرگتر میشم و فک میکنم ۵۰ میلیون منو ب بحران بکشونه

  0
 288. وحید کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری
  من الان حدود 2 میلیون درآمد دارم و طی 6 سال پولامو پس انداز کردم و انواع حرفها رو شنیدم که بهم میگفتن تو خسیسی یا جوان هستی برو جوانی کن ولی هدف من خرید خانه بود که در بهمن 95 خریدم با پس اندازی که داشتم و البته گرفتن وام 30 میلیونی
  الان هم تقریبا کل حقوقم رو قسط میدم از طرفی دانشجو هستم و از همه مهمتر حدود 6 ماه هست که عقد کردم و 6 ماه دیگه هم عروسی میگیرم
  فقط اینو بگم که تو چالش سختی هستم و تلاش میکنم درآمد غیر فعال ایجاد کنم

  0
 289. مریم کاربر می‌گوید

  سلام استاد عزیز !
  ممنون از بابت تلاش های بی وقفه تون …
  کلیپی که منتشر کردید ، حقیقت زندگی خودم بود
  البته از یک سال پیش که با شما آشنا شدم ، سعی کردم تغیرات ایجاد کنم و خدا رو شکر موفق هم بودم
  باز هم یادآور میشم که این تغیر رو مدیون شما و آموزش های کاربردیتون هستم …
  اما قابل ذکر هست که با این وجود ، هنوز گاهی دچار تنش مالی در زندگی میشیم و کلی راه مونده تا …

  با این اوصاف ، فکر می کنم ۱۰۰ میلیون

  سپاس فراوان برای پکیج بسیار بسیار کاربردی و بی نقص هوش مالی
  براتون آرزوی بهترین ها رو دارم …

  0
 290. هاشم کاربر می‌گوید

  سلام خدمت شما، فرمودید زیر این پست پیغام های مارا میخوانید.
  من ی جوان بیست و نه ساله هستم.رشته مترجمی زبان انگلیسی و فوق لیسانس روابط بین الملل خوندم.اما مهارت های فردی و فنی ام، در تعمیرات تخصصی کامپیوتر و لپ تاپ است.چه در محل چه از راه دور چه خارج از ایران، اما در حال حاضر که دارم این پیغام رو میزارم در شرف ازدواج هستم.ولی توی حساب بانکی ام، کمتر از مبلغی است که اولین قسط پرداختی برای هوش مالی رو داشته باشم.یعنی کمتر از صد و چهل نه هزار تومن توی حساب بانکی ام هست. و هر لحظه منتظر جواب ” نه ” شنیدن بودم اما از زمانیکه با گروه شما آشنا شدم، با مشاورین صحبت کردم و ویدیوهای بینظیرتان را دیدم، حداقل حس خوبی دارم… اما پول توی دستم نیست.موانع زیادی احساس میکنم در زندگی ام دارم.درسها ، امتحانات پایان ترم فوق لیسانس مانده،مقاله نویسی مانده، خیلی جاها رزومه دادم،خیلی جاها به زبان انگلیسی و دیگر زبان ها رزومه دادم،اما واقعا میخوام پیشرفت کنم.این حق منه که بتونم حق خودمو از کف خیابانها بگیرم.کارهایی که من در تعمیرات سخت افزار و رفع عیوب نرم افزاری وآموزش آنها ،انجام میدم،میتوانم به جرات بگم که فقط خودم به این شکل و به این سبک کار میکنم.اما درحال حاضر تهران نیستم،بخاطر اتفاق بد مالی که برای پدرم افتاد ، من از تهران آمدم که کمک حال پدرم باشم و آن پس اندازی که از سال 1387 تا 1393 که زیر ده میلیون تومن بود را به پدرم کمک کردم و الان نمیخوام چوب حماقت یا چوب فداکاری رو بخورم.

  ممنون از اینکه هستید.ممنون از ویدیوهای عالی تان،ممنون از تیم عالی شما. آقای ماهان تیموری واقعا ازتون ممنونم. ممنونم که ما ها رو کمک میکنید.تشکر میکنم که به این بیت جامه عمل پوشانیدید که ، در ناامیدی بسی امید است ، پایان شب سیه سپید است.

  0
 291. الهه کاربر می‌گوید

  سلام
  خدا قوت
  من چند روزه با کانال شما آشنا شدم.در مورد کلیپ آخرتون…
  شوهرم ماهیانه یک میلیون درآمد دارند، کلی بدهی داریم، مطمئن هستم که با پول بیشتر، زندگیه بهتری خواهیم داشت… (من بر عکس حرف شما،) احساسی عمل کردم و یه سری خواسته های مالی رو نادیده گرفتم و ازدواج کردم…

  حقیقت زندگیه من…
  اینه که با پول اوضاع خیلییییییی بهتر میشه، اما بدون عزیزانم میلیاردها تومن پول هم برام بی ارزشه…

  0
 292. پری کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری بحث جالبی بود ولله من با با یک میلیون زندگیم به چالش کشیده میشه با و جود مهارت در یک حرفه و تحصیلات دانشگاهی

  0
 293. hamideh کاربر می‌گوید

  من فایل های هوش مالی تون خریده ام و ماه دوم هستم. تقریبا با 100 میلیون به چالش کشیده میشم

  سپاس از فایل ها یخوبتون

  0
 294. حسن کاربر می‌گوید

  سلام مرسي از اينكه انگيزه ميدين، من ي دانشجوي كارشناسي ارشدم تهران درس ميخونم ك وضع مالي خانواده تقريبا صفررررره، در مورد اينكه با چقد زندگي من به چالش كشيده ميشه بايد بگم ك چند روز پيش برادر من ١٠٠ هزار تومن از من خواست و من نداشتم بهش بدم

  0
 295. صادق کاربر می‌گوید

  سلام من زندگیم با ۱میلیون به چالش کشیده میشه، کارم عکاسی و فیلمبرداریه ولی روز به روز داره مشتریام کم میشن، دوربینام عوض کردم وسایلام به روز کردم ولی البته وام گرفتم ولی باز فایده نداره، الان در آمدم به زور رسیده به روزی ۴۰تومن،نمیدونم چکار کنم

  0
 296. Ali shirdel کاربر می‌گوید

  با عرض سلام خدمت ماهان عزیز من ۴۳ سال سن دارم وتا حالا به هر کاری که دست زدم هیچ پیشرفتی نکردم ویه سری ورشکست کردم که کل زندگیم رفت والان دارم با حقوق کار گری زندگی میکنم خیلی فکرها تو سرم هست ولی هم سرمایه ندارم هم از شکستهای قبلی میترسم لطفا راهنایی کنید.من زندگیم با صد میلیون به چالش کشیده میشه اگه باشه

  0
 297. علي کاربر می‌گوید

  سلام بر استاد عزيز ماهان تيموري
  ممنون از ويديو خوب و تاثير گذارتون
  بنده فوق ليسانس عمران ، ٣٦ ساله ، كارمند قراردادي اداره اي هستم با حقوق ماهيانه به طور متوسط دو ميليون تومان ، در بيرون از اداره هم خدمات مهندسي انجام مي دهم ، ظرف مدت ٦ سال از زندگي حدود ٢٠٠ ميليون سرمايه جمع آوري كردم كه مي خواهم با كمك شما و راهنماييهاي شما براي خانمم سرمايه گذاري كنم ، مثلا در طلا ، ارز، توليدي ، يا ….، كه آورده خوبي داشته باشه و زحمات چندين ساله من به باد فنا نره .
  فكر مي كنم زندگي من نيز با اين وضع حتي با ٥ ميليون در ماه به چالش كشيدم ميشه، علاقه مندم به شما و دوست دارم با راهنماييهاي شماخودم و خانمم درآمد بهتري از قبل در كسب و كارمون ايجاد بشه ، ممنون

  0
 298. مصطفی پورمومنی کاربر می‌گوید

  با سلام آقای تیموری امیدوارم که حالتون خوب باشه .بنده کارم آزاده درواقع کناف کار میکنم گاهی وقتا درامدم نرماله اما بعضی وقتا کار نیست خیلی فشار رومه فکر میکنم با دویست میلیون زندگیم به چالش کشیده بشه

  0
 299. حمید رضا صمدیان کاربر می‌گوید

  سلام
  من واقعا با بیست میلیون دچار مشکل میشم و اگر کسی از عزیزانم امروز از من طلب بیست میلیون بکنه واقعا برای جور کردنش به سختی و چالش میافتم از آموزه های شما درس های زیادی گرفتم ولی بازار امروز اقیانوس قرمزه و با تمام تلاشم تونستم درآمدم رو دوبرابر کنم که انتظارم با تلاشی که کردم خیلی بیشتر بود امیدوارم مثل همیشه پرانرژی و سالم باشید و از خوبی های زندگی لذت ببرید.بدرود

  0
 300. مهدی کاربر می‌گوید

  سلام
  چالش من ۳۰میلیون هست و کارمندم ، البته ب شرط فروش ماشینم

  0
 301. نیما کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری . به کمک شما نیاز دارم . من یک برنامه در حد حرفه ای هستم(طراحی وب) ولی تا حالا نتونتستم درامدی باهاش کسب کنم.(دارم ios هم یاد میگیرم) . خواهش بگید چکار کنم . تا از این وضع اسف ناک راحت شم(مدرک من فوق لیسانس هس ولی درامد صفر)

  0
 302. مادری از ایران زمین کاربر می‌گوید

  سلام خسته نباشید اگه بخواهید چالش رو جوری حساب کنید که از همه داراییهام بگذرم و همه رو بفروشم تا بتونم چالش رو رد کنم شاید بگم بالای 250میلیون تومن ولی اگه قرار باشه فقط نقدینگی رو حساب کنیم و از پس انداز بانکی چالش رو بگذرونیم ,عددی مثل 25 میلیون تومن میشه چالش نگران کننده ما ,ممنون از پیچ خوبتون

  0
 303. محمد کاربر می‌گوید

  سلام.امیدوارم حال همهی مردم خوب باشه.
  با نداشتن امید و انگیزه ،زندگیم ب چالش کشیده میشه
  از نظر مالی ?۳۸/۵۸۰/۰۰۰تومن???

  0
 304. عاطفه مظفری کاربر می‌گوید

  به نظر من حقیقت زندگی ما اینه که اشرف مخلوقاتیم و باید پول رو به خدمت خودمون دربیاریم، هیچ عددی نمیتونه منو به چالش بکشه

  0
 305. محمد علی محبی کاربر می‌گوید

  سلام مجدد

  0
 306. پول كجايي کاربر می‌گوید

  باسلام
  من دختري 30ساله مستقل زندگي ميكنم كار ميكنم ولي هميشه خدا صفرم. ديشب داشتم به اين فك ميكردم نبايدمريض شم يااكه مريض شم دربدترين شرايطم باشم ديگه بايد بميرم چون پول ندارم دكتربرم زندگي من با10ميليارد به چالش كشيده ميشه نه كمتر.
  يعني آدم با هيجي پول ميتونه ثروتمندبشه??!!
  نه وام ميدن ادم كاري شروع كنه نه هيچي اخه ازكجا بياره اين كاغذلعنتي رو…..

  0
 307. e کاربر می‌گوید

  من یک کارمندم زندگی ام میگذرد ولی یک ایده خوب دارم و میخوام اون و راه اندازی کنم من با 40 میلیون میتونم شروع کنم و زندگی کارمندی بعد از رسیدن به درآمد کنار بگدارم حقیقت زندگی من تحقیر شدن در محیط کار است و نمیگذارم این اتفاق ادامه پیدا کند آقای تیموری کلیپ های شما به من خیلی انگیزه داده برای شروع به کارم حتما روزه هوش مالی رو تهیه میکنم تا با شکست مواجه نشوم من موفق میشوم به امید خدا

  0
 308. رامین تیموری کاربر می‌گوید

  باعرض درودوسپاس بیکران ازمحبات شما
  چندین ساله کلیه مخارج خانواده بامنه
  وحقوقی ۱۹۰۰تومن دارم
  و با یه هزینه اضافی یا۴۰۰تومن به چالش کشیده میشم

  0
 309. فرزانه رحیمی کاربر می‌گوید

  یه خونه ۶۰ متری داریم با یک اتاق و دوتا بچه. دخترم مدام به من میگه برام یه اتاق بخر وقتی تولدم شد برام یه اتاق می خری؟ و این حقیقت زندگی منه.

  0
 310. رامین تیموری 1 کاربر می‌گوید

  باعرض درودوسپاس بیکران ازمحبات شما
  چندین ساله کلیه مخارج خانواده بامنه
  وحقوقی ۱۹۰۰تومن دارم
  و با یه هزینه اضافی یا۴۰۰تومن به چالش کشیده میشم

  0
 311. اكبر كاظمى کاربر می‌گوید

  جناب تيمورى عزيز سلام
  ضمن عرض خدا قوت
  بايد عرض كنم بنده بامبلغ ٤٠يا٥٠
  ميليون به چالش كشيده ميشم…
  ضمناً من تازه حدود يك هفته است
  با شما آشنا شده ام و در طول اين
  مدت فهميدم چقدر راههاى اشتباهى
  در زندگيم طى كردم….
  ٤٦ سالمه مهندس عمران هستم

  0
 312. حسن حمیدی کاربر می‌گوید

  باسلام احترام خدمت استاد خوبم جناب تیموری.بنده حدود16 ساله که کارمند هستم وحقیقتا از حقوق کارمندی واهرم بودن خسته شدم،وکلیپهای آموزشی وانگیزشی شما واستادانی همچون دکترآزمندیان وبریان تریسی و…را دنبال وزندگی افراد موفق را مطالعه میکنم واقعا موندم در حال حاضر چه کاری باتوجه با اقتصاد ووضعیت کشور ما جوابگو هست وبازدهی خوبی دارد ،راه اندازی کنم واز لحاظ اقتصادی تامین وبه بزرگترین آرزویم که کمک به جوانان دم بخت هست برسم.لطفا راهنمایم کنید .متشکرم

  0
 313. ناشناس کاربر می‌گوید

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما استاد عزیز و تیم بسیار قوی که دارین
  حقیقت زندگی من و همسرم اینه که یه کارخونه آسفالت داریم که در سال دوتا کار چند میلیاردی انجام میدن و ما الان باید در رفاه کامل باشیم ولی متاسفانه از سال ۸۸ با توجه به سیاست های اشتباه بزرگان مملکت اینقدر زندگیمون در سختی هست که اگه حمایتهای خانواده هامون نباشه نمی دونم باید چکار میکردیم
  ما از خودمون خونه نداریم یه ماشین خیلی خیلی معولی داریم دو تا دختر داریم که فقط میتونیم به نیازهای اساسیشون جواب بدیم
  تو بازار خیلی بدهی داریم
  و واقعیت زندگیمون اینه که حتی برای ۲ میلیون تومن زندگیمون لنگ میمونه
  متوجه شدین که زندگی ما از حقیقت تا واقعیت چقدر فاصله داره
  ما برای گرفتن حقمون خیلی تلاش میکنیم ولی متاسفانه دستمون به هیج جا نمیرسه

  0
 314. پرویز ساعدپناه کاربر می‌گوید

  سلام مطالب خوب بود میزان پولی که زندگی بنده را به صورت جدی به چالش میکشاند سبز شدن یهویی هزینه 10میلیونی که واقعا سخت میشه واصلا راجع به مقابله با ان فکر نکردم بنوعی تابحال جندین بار طرح موضوع کردم ولی راهکار مشخص نکردم و خیلی ساده ازکنارش رد میشم اگر خدای ناکرده واقع شود چه میشود خدا میدونه حقیقت زندگیم توکل بر خداست با درامد بازنشستگی که دارم

  0
 315. Soheyla کاربر می‌گوید

  سلام خدمت شما من یه خانم خانه دارم با یه فرزند شیرخوار و شوهر بیکار به جایی رسیدیم که تو خونمون چیزی واسه خوردن زیاد پیدا نمیشه و با صد هزار تومن زندگیم به چالش میفته خودم استعداد فروشندگیم بالاست و قبلأ تو خونه مشغول فروش اجناس بودم ولی الان دارم به بازاریابی شبکه ای فکر میکنم برای تغیر زندگیم

  0
 316. محمد وليخاني کاربر می‌گوید

  سلام محمد وليخايي هستم من مغازه دارم پول خلق ميكنم كم انقدري كه امروز به فردا برسون اكه زندگيم دچاره بحران بشه براي يك ميليون زندگيم به هم ميخوره

  0
 317. احسان حقیقی پوده کاربر می‌گوید

  سلام خدمت استاد عزیز ممنون وقت میزارید

  من یه دانشجو رشته شیمی ام و فک میکنم 210 هزار تومان زندگی من به چالش بکشه چون دقیقا مقدار پولی که جمع کردم و میخوام از شنبه که امتحان هام تموم شد اون پول خرج کنم برا 3 تا از بهترین ایده هام که مطمئنم فقط یه موردش میتونه آینده مالی من تضمین کنه

  0
 318. محمد ربون کاربر می‌گوید

  سلام به دوست واقعیم ماهان عزیز
  بیست وچهار ساعت پیش چالشو مطرح کردین .جونم آتیش گرفت وبه معنای واقعی تب کردم وتلنگر عجیبی بود برام.که اینجا نمیتونم تمام احساسمو عنوان کنم .من مدیر کسب وکار خود هستم وده میلیون منو بچالش میکشه. ومطمئنم با اتمام دوره این رقم رو میتونم ارتقا بدم. .بخاطر امید به زندگی وکه بمن دادی ازت تشکر میکنم .

  0
 319. مجتبی بهادری کاربر می‌گوید

  اول از همه سلام میکنم به شما استاد گرامی و گروه عزیزتون که وقت با ارزشتون رو وقف چنین کار باارزشی کردید!بنده دانشجو رشته مهندسی مکانیک در بندر چابهار که یک شهر کوچیک تجاری ولی محروم هست ،هستم!شهر محل زندگیم مشهد هست!باتوجه به اینکه آشنایی نسبی با نرم افزارهای این رشته دارم آموزش این نرم افزارهارو بعنوان کار دانشجویی در دانشگاه برمیدارم که درآمدی چندانی نداره حدود۲۵۰هزارتومن در ترم!و دوسال هم هست تابستونا در یک شرکت تبلیغاتی کوچیک بعنوان طراح و اپراتور دستگاه لیزر کار میکنم با درآمد حدود۶۰۰هزارتومن در ماه! ولی با این اوصاف هنوز دستم تو جیب پدرم هست و اگر پشتیبانی ایشون نباشه با ۵۰الی۱۰۰هزارتومن به چالش می افتم و نمیدونم چکار کنم!و خیلی دنبال این هستم که از نظر درآمد مستقل بشم و دنبال راه های مختلفی رفتم!دغدغه اصلی تمام ما دانشجوها از همون روز اول شروع تحصیل تا فارغ التحصیلی فقط و فقط کار هست!که آینده کاریمون چی میشه،کار گیرمون میاد یا نه و…
  ممنون میشم من و دانشجوهای دیگه که میخوان مسیر زندگیشون رو از همین الان درست انتخواب کنن راهنمایی کنید!خواهش میکنم جواب این دیدگاه رو تو ویدئو بعدیتون بدید!ممنون از وقتی که گذاشتید!

  0
 320. ma,mo کاربر می‌گوید

  با سلام به همه دوستان گرامی و آقای تیموری محترم
  من تازه دو روزه که با کانال شما آشنا شدم
  خیلی وقته که دارم تلاش میکنم دیدگاهمو نسبت به زندگی تغییر بدم تا به آرامش و شادی پایدار برسم
  البته الان در جایگاهی هستم که مسائل کمتری میتونن منو از نظر فکری و ذهنی دچار بحران کنن
  یاد گرفتم تو همه لحظه های زندگیم آرامشمو حفظ کنم تا بتونم درست اقدام کنم
  هنوز هم تو بعضی شرایط دچار نگرانی میشم که یکیش هم مسائل مالیه
  البته تا اینجا با توکل به خدا تا حالا مشکلی نبوده که بحرانی بشه برام ولی میخوام به جایگاهی برسم که از نظر مالی هیچ دقدقه ای نداشته باشم
  فکر کنم واسه همینه که با کانال شما آشنا شدم،امیدوارم هم من و هم همه دوستان بتونیم از راهکارهای شما بهترین بهره رو ببریم.با تشکر فراوان

  0
 321. mehrdad کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت استاد عزیز
  و تشکر از کلیپهای شما ، حرفهای شما خیلی به دل می شینه من کارمند یک شرکت خصوصی هستم در شهرستانی کوچک که بعد از کارم بیشتر اوقات بیکار هستم و هرچه با خودم فکر می کنم که چه کاری به عنوان کار دوم راه اندازی کنم و آیا در محیط کوچک شهرستان جوابگو خواهد بود یا نه فعلا به نتیجه ای نرسیدم امید است با راهنمایی های شما بتوانم جرأت راه اندازی کار دوم را داشته باشم و حقوقی که از شرکت می گیرم به اندازه ای نیست که بتوانم پس انداز کنم با این همه قسطی که دارم شاید به جرات بگم که حتی یک میلیون هم می تواند زندگیم را به چالش خواهد کشید. با تشکر

  0
 322. مهدی زراعتگر کاربر می‌گوید

  سلام وقت بخیر اقای تیموری خسته نباشین ممنون از زحمات شما کلیپ هایی که میفرستین کانال عالیه.
  من زندگیم فعلا با ۱ میلیون تومن به چالش کشیده میشه

  0
  1. محمد مهدی نجفی کاربر می‌گوید

   سلام آقای تیموری به شما و تیمتون خسته نباشید میگم من یه نوجوون ۱۷ساله ام و خیلی فکره اینده کاریم هستم و هدفی هم برای خودم مشخص کردم که برمیگرده به برنامه نویسی اما مشکل اینجاست پول خرید کامپیوترو ندارم که باهاش شروع کنم به آموزش دیدن و کار کردن

   0
 323. جلیل کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری من پارسال کل سرمایمو از دست دادم الان زندگی من با ماهی 700تومن به چالش میفته
  دوس دارم پولدار بشم ولی نمیدونم چه جوری و از کجا شروع کنم
  تمام ویدئو هاتونو دنبال میکنم فقط چه جوری شروع کن
  مرسی از لطفتون

  0
 324. سینا رنجبر کاربر می‌گوید

  سلام
  من با یک میلیون تومان همچیم بهم میریزه
  لوازم یدکی دارم ولی درآمد بالایی ندارم … تازگی اولین اپلیکیشن فروش لوازم یدکی کشور و درست کردم ولی بازم فروش ندارم

  0
 325. داوودخیری کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری.من 38سالمه شغلم گچکاری هستش الان ن کار هست ن پول ونه توان کاری برای این کار.زندگیم هرلحظه امکان چالشو داره با ۵ میلیون و کمتر.اما میتونم ی خونه بفروشم ک سرمایه دستم شه اما قدرت تصمیم گیریم تو ی کار جدید صفر .ن تجربه کاری دارم ن قدرت تصمیم گیری همش استرس دارم نکنه برم تو اینکار سرمایمو از دست بدم.ازتون خواهش دارم ی راهنمایی کنید دلگرمم کنید تو ی کار ک بتونم باهاش کسب و کار کنم و موفق شم.باتشکراز شماو تیم همیشه فعالتون

  0
 326. مسعود کاربر می‌گوید

  سلام. اسم من مسعود هست و ۴۰ سال سن دارم.حقیقت زندگی من اشکیه که موقع دیدن این کلیپ گوشه چشمام جمع شد.خجالت میکشم از خودم در برابر خانوادم.این روزا حتی ۱۰۰ هزار تومان هم، زندگی کل خانواده من رو به چالش میکشه.داغون شدم از بس دل به دریا زدم و باختم.دیگه نه پولی دارم نه توان ریسک کردن.

  0
 327. محسن حيدري کاربر می‌گوید

  سلام استاد من ٧٥ ميليون بدهي دارم و كارمندم با همين مبلغ فكرم آزاد ميشه و ميتونم كارافريني كنم الانم خيلي تو كاره كارمنديم دارم فكر ميكنم كه چطور از حاشيه امن بيرون بيام و ي كاري شروع كنم كه آقاي خودم باشم تا اينكه زير دستور رئيس اداره بخوام كار كنم

  0
 328. Mohsen کاربر می‌گوید

  سلام و خسته نباشید به شما و تیم خوبتون متاسفانه من با دو میلیون به چالش کشیده میشم ولی چیزی که خواستم بدونین اینکه من نزدیک به ۴ ماه هست که شمارو دنبال میکنم و یکماه هست که بسته رو تهیه کردم و روزانه دارم گوش میدم و مرور میکنم اما واسه کسی که متاهل و بچه دو ماهه داره و خودشو تا خرخره زیر قرض و وام گیر انداخته الان عمل کردن به راهکارهای اصولی خیلی سخت تره تا اینکه هیچیز نداشته باشی و مجرد و اینکه ۳۶ سال از عمرت و بدون دانش مالی گذرانده باشی تغییر و تطبیق افکار و رفتار در یک محدوده زمانی کم اونم با شرایط بالا واقعا سخته من با اینکه چیزی ندارم در زندگیم ولی با اطلاعاتی که الان دارم یاد میگیرم حاضر بودم هر آنچه که داشتم رو الان از دست میدادم و برمی‌گشتند به ۱۳ سال پیش امیدوارم همه موفق بشن

  0
 329. سمیه معصومی کاربر می‌گوید

  سلام
  تقریبا چند ماه پیش چالش زندگی من 30هزار تومن بود . درسته خنده داره . چون همسرم با کار مخالف بودندولی تاکید داشتند که هزینه ها ی آموزشم رو خودم باید پرداخت کنم .من تصمیم گرفتم از هنرم استفاده کنم در منزل کار کنم و بتونم از پس انداز درآمدم هزینهء سرمایه گذاری روی خودم را تامین کنم . جمله ای که شما همیشه عمل ب اون را عامل موفقیت میدونید یک سری آموزشها در راستای رشته تحصیلم داشته باشم. الان چالش زندگی من رسیده به 1/5میلیون تومان ، شاید کم بنظر بیاد ولی همین که تونستم از 30هزار برسم به 1-2میلیون بهم انگیزه میده . من از شما خیلی تشکر میکنم
  و کلیپ حقیقت رو با اینکه 3ساعت هست دانلود کردم 11بارگوش دادم. ببخشید اگه طولانی شد تاکیدم روی این بود که همیشه راهی برای موفقیت میتونیم پیدا کنیم . سپاس گذارم

  0
 330. عباس مستوري کاربر می‌گوید

  سلام بنده تو كار پخش لوازم مبل هستم و با ١٠ ميليون به چالش كشيده ميشم و حقيقت زندگيم اينه كه ٥ ساله گرفتار پول نزول شدم و دنبال راه حل هستم تا خودمو راحت كنم
  با تشكر

  0
 331. کریمی کاربر می‌گوید

  سلام اقای ماهان تیموری دیروز براتون پیام گذاشتم اما امروز ازتون میخوام یه راهنمایی بهم بکنی چون واقعا نمیدونم چیکار کنم من 45 سال سن دارم 25 ساله کارمندم و تا حالا 3 بار توی کاسبی ورشکسته شدم الان تازه بار سوم امه و میتونم خودم رو بازنشسته کنم ولی 1 میلیون از حقوقم کم میشه و 150 میلیون بدهی دارم و اوضاع جالبی ندارم الان نمیدونم خودم رو بازنشسته کنم و برم تو کسب وکار یا نه قبلا وضعیت مالی خوبی داشتم ولی الان اوضاع خیلی بده و اعتماد به نفس قبلی رو ندارم و از طرفی حقوقی که میگیرم هیچوقت کفاف دخل و خرج ام رو نداده و الان هیچی ندارم لطفا اگر میتونید راهنماییم کنید سپاسگذارم

  0
 332. محسن کاربر می‌گوید

  سلام و وقت بخیر
  من اولین بار هس کانالتون و میبینم
  بنده در حال حاضر از شرایط زندگیم راضیم و در حال حاضر تو یه شهر کوچیک ماهی 6-7 تومن از طریق اینترنت دارم و همچنین دفتر فنی و مهندسی دارم که کار مهندسی فعلا درآمد کمی داره در حد ۸۰۰ هزار تومان
  منم الان که 30 سالمه تا 3 سال پیش صفر صفر بودم خیلی سختی کشیدم
  مهندس عمران هستم تازه خدمت سربازیمو تموم کرده بودم دنبال کار بودم کار نبود مجبور شدم برم شهر بزرگ یه 5 ماه کارگری و کارای نظافت منزل و انجام بدم
  ولی با همین پول که بدست میآوردم روی ایده خودم سرمایه گذاری میکردم تو اینترنت.توی این 5 ماه خیلی سختی کشیدم غرورم شکست حتی بعضی وقتها 2000 تومن نداشتم و مجبور بودم پیاده تا سر کار برم و بالاخره بعد 5 ماه جواب داد دیگ کارگری و گذاشتم کنار از نت پول درآوردم و درسمو خوندم و پروانه اشتغالمو گرفتم
  ولی علاقه خیلی زیادی که به نت دارم باعث شد بازم روش کار کنم و بعد یه سال درآمدم شد 2 ملیون امسال شده 6-7 ملیون و سال بعد با برنامه ریزی که کردم ایشالا میره بالای 10 م
  به نظر من رو هر کاری که علاقه دارین سرمایه گذاری اصولی کنین و کارتون و خوب بشناسین و تبلیغ کنین جواب میده

  در مورد سوالتون هم در حال حاضر زندگی من با 120 م دچار چالش میشه

  موفق باشین

  0
 333. مجید عابدین زاده کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری عزیز
  خیلی حرفا باهات دارم ولی یکیش رو الان بهت میگم چون موضوعش پیش اومد.
  تو اصلی ترین محرک زندگی من بودی…
  من این پیامو در حال اشک ریختن دارم برات مینویسم
  در سال 90 با 1میلیون زندگیم به چالش کشیده میشد
  در سال 92 این عدد رو به 50 میلیون رسوندم
  و الان این عدد به بالای 100 میلیون تومن رسیده.
  و میخوام بهت قول بدم که این عدد رو تا پایان قرن 21 به بالای 1میلیارد تومان برسونم.
  کارایی که الان میکنی رو واقعا آرزو داشتم انجام بدم
  و بخاطرش خیلی بها دادم و سختی کشیدم.
  و الان خودم رو در یک قدمی این آرزو میبینم
  پکیج هوش مالیت واقعا بی نظیره
  و من این پکیج رو در شرایطی خریدم که کسب وکارم رو تازه استارت زده بودم و دو راه بیشتر نداشتم. یا چکم برگشت بخوره یا زندگیم متحول بشه و خوشحالم که چکم برگشت خورد و زندگیم متحول شد.
  بزودی درکنارت رغیبت و رفیقت خواهم شد.
  عابدین زاده

  0
 334. میثم کاربر می‌گوید

  با سلام .
  واقعا شماها فکر میکنید با این وضعیت مملکت میشه درست و حسابی پول درآورد. اوایل خیلی پیگیر کاراتون بودم ولی بعد فهمیدم شما هم دنبال پول هستید و قشر ضعیف و قوی براتون فرقی نمیکنه. شما هم مثل بقیه میخواهید محصولتون رو بفروشید. عملا راهکار مجانی در اختیار هیچکس نمیگذارید. با تشکر

  0
  1. مجید عابدین زاده کاربر می‌گوید

   کمال سرّ هنر ببین نه نقص و گناه که هرکه بی هنر افتد نظر به عیب کند.
   برادرم. من بیش از ده ایده پولساز دارم که میتونم رایگان دراختیارت بذارم. ولی سوالم اینه، برای اینکه بری بهشت، حاظری بمیری؟

   0
 335. H کاربر می‌گوید

  سلام
  حقیقت زندگی من اینه که خارج از کشور زندگی میکردم و برای زندگی بهتر و حمایت های بیشتر از طرف خانواده به ایران برگشتم ( اولین اشتباه) ، ازدواج کردم (دومین اشتباه) با خانواده ای که پولدار بودن و بعد از یک سال کلاً ورشکست و نابود شدن . رشته تحصیلیم به هیچ دردی نمیخوره در نتیجه از لحاظ مالی خیلی در شرایط سختی هستم . مستاجر هستم و یک کارمند ساده .
  فکر میکنم با 10 میلیون تومان دچار چالش میشم .

  0
 336. ربانی کاربر می‌گوید

  سلام بنده لیسانسم وبیکار درحال حاضر ی پسر6ماه دارم می خواستم ی کاری بهم معرفیرکنید که درمنزل بشود انجاد داد‌،زندگی من1میلیون تومن به چالش کشیده میشود،همسرم میکنیک هس وبیکار،لطفا ما زیر خط فقر راهم راهنمایی بفرمایید باتشکر ازشمااقای تیموری.

  0
 337. حسام کاربر می‌گوید

  من با 80 میلیون تومن زندگین به چالش کشیده میشه
  من 50 میلیون نقد دارم 25 تومن ماشین و یه کم ام جور کنم از اینور اونور
  من شمارو مدتی دارم تو فالو هام اما اصلا گوش نمیکردم ویدئو هارو اما این ویدئم فوق العاده بود
  من چندین بار میخاستم باهاتون صحبت کنم بلطفا اگه براتون مقدوره منو راهنمایی کنین با این مقدار پول چه کار میشه کرد
  من مهندس عمران هستم شاغل تو یه شرکت گرید 1 راه و ساختمان با ماهی 3200 اینا با اضافه کاری اما علاقه زیادی به کارم ندارم. اما شدیدا به پولش احتیاج دارم.
  خیلییییی دوس دارم یه کاری بعد شرکت بتونم داشته باشم با پولی که درآوردم. حتی اسنپ شدم ولی هم خیلی برام سنگینه با فوق لیسانس ….و اینکه درآمدش با زمان کاری زیادی که برام درست میشه (15 ساعت در روز) ارزش نداره

  0
 338. حمیدرضا کاربر می‌گوید

  با سلام
  من شهرستان زندگی میکنم با درامدم ماهیانه یه ملیون هستش که تا اخر ماه هیچی نمیمونه برا سیو کردن از ده تا پونزده میلیون میتونه زندگی منو به چالش یکشه

  0
 339. 1445Sdom کاربر می‌گوید

  باسلام خدمت آقای تیموری عزیز امیدوارم حالتون عالی باشه
  اول سپاسگزار خداوندم که به این آگاهی رسیدم که چرا وقتی بچه بودم
  چیزهایی که از پدرم میخواستم برام مهیا نمی شد منم مثل شما از کلاس اول تا پنجم از پدرم دوچرخه می خواستم ولی هرسال به تعویق می افتاد اما من با این وعده ها درسم بهتر میشد و بابتش خداروشکر میکنم.
  از شما و گروه تون هم سپاسگزارم که این آگاهی هارو به ما منتقل می کنید.
  درمورد سوالتون که پرسیدید با چقدر زندگیم در حال حاضر به چالش کشیده میرسه جا داره بگم که با یک میلیون این واقعیت زندگی منه ولی
  نمیزارم اینجوری بمونه و به نظر خودم روز به روز بهتر میشم وبخشی از این موفقیتم مربوط میشه به شما و گروه تون که دستی از دستان خداوند هستید وبازهم من سپاسگزار خداوند، شما و گروه تون هستم بابت تمام لطفا که به من کردید????

  0
 340. مهلا کاربر می‌گوید

  سلام استاده جان ودل
  الهی همیشه روز و روزگارتون خوش و خرم باشه و دنیا به کامتون و موفق تر از الان باشین.
  جناب تیموری عزیزم من لیسانس کامپیوتر دارم و الان دارم جایی کار میکنم که ماهی 400 تومن بهم حقوق میدن اونم بدون بیمه ،خیلی تلاش کردم که بتونم کاری در خور خودم و توانایی هام و تو مینه تحصیلیم پیدا کنم اما متاسفانه موفق نبودم .چون همه چی سرمایه میخواست که من نداشتم و الان زندگی من با 400 تومن به چالش کشیده میشه و واقعا نمیدونم چیکار کنم و از کجا شروع کنم،و بدلیل مشکل ملی الان هم توان پرداخت هزینه دوره شما رو ندارم یعنی اگه فقط 4 ماه یکسره کار کنم و هیچی خرج نکنم میتونم دوره شمارو شرکت کنم و این خیلی بده،کاش بشه روزی که دغدغه مالی نباشه و بتونیم راحت به اهدافمون دست پیدا کنیم.کاش روزی برسته که کلمه کاش از دایره کلمات عامیانه ما آدما حذف بشه و دیگه جایی نباشه برای کلمه “کاش”

  0
 341. رضا کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری . من با ۴۰۰ هزار تومن زندگیم به چالش میفته . من یه نظامی هستم و حقوقم نهایتا ۲ میلیون و سیصد هست که از این مبلغ ۱ میلیون و ۲۰۰ تومنش قسط و بیمه و کسوراته . اینم حقیقت زندگی ماست دیگه .خیلیم دنبال یه کاری هستم که با فکر جلو بره ولی لامصب ترس و تردید و بی پولی نمیزاره فکرم به جایی قد بده

  0
 342. Eli کاربر می‌گوید

  Ta 2 milyard moshkeli nis az on begzare mano be fekr v rahe chare mindaze

  0
 343. بابك کاربر می‌گوید

  خداقوت استاد
  اگر منظور پول نقد هست من با صد هزار تومان به چالش ميوفتم
  ولي دارايي يك ماشين پارس٩٣ و يك خونه و دو دهنه مغازه كه يكي اجاره دادم و يكي ديگه خودم نمايندگي بيمه پاسارگاد دارم

  0
 344. حمیراامیروارثی کاربر می‌گوید

  سپاس ودرود
  با۱۰۰۰۰۰تومان

  0
 345. بابک کاربر می‌گوید

  با سلام من 6 ماهه با تیم آموزشیتون آشنا شدم خیلی خوبه و پر انرژی و موفقیت آمیزه ولی تازگیها یه بیزینسی رو شروع کردم یه کم ضرر کردم ولی من میدونم که میتونم از اینی که هستم موفقتر بشم طوری که بیزینسم رو رشد بدم که همه ایران بشناسن و با 200 ملیون تومان زندگیم به چالش میکشه

  0
 346. Najme Arjomandi کاربر می‌گوید

  سلام استاد حدود یک ماه ونیمه که دردوره شرکت کردم وبه راه کارهایی که گفتین دارم عمل میکنم اما هنوز نتونستم یه کار برای خودم راه بندازم چون سرمایه ای ندارم البته بنده کارمند هستم اما حقوق ناچیزی میگیرم و با 5 میلیون زندگی من به چالش کشیده میشه واین واقعیت زندگی منه

  0
 347. hadis کاربر می‌گوید

  سلام من ۲۴ سالمه و پدرم ۳ ساله ورشکست شده مغازه یکی شاگردیخیاطی میکنم برای اینکه بتونم خرج خودمو بدم
  نامزد دارم شغلش آزاده و متاسفانه نمیتونه پولی پس انداز کنه ما ۲ساله نتونستیم عقد کنیم احتمال داره نامزدیمون بهم بخوره من خیلی تلاش کردم که این اتفاق نیفته ولی پیشرفتی نمی بینم
  با وجود پدرم و نامزدم هیچ دلگرمی ندارم مشکلی پیش بیاد فقط خودمم نمیتونم پشتمو به کسی گرم کنم
  سختی زیادی رو تحمل کردم و نزاشتم کسی بفهمه و به روی خودم نیاوردم
  دیگه تحمل ادامه دادن و ندارم
  زندگی من با ۵۰ هزار به چالش میفته

  0
 348. کاوه اسلام پرست کاربر می‌گوید

  سلام ۲۲ سالمه در امدم ماهیانه ۱۰ تا ۱۵ میلیونه پس انداز زیادی ندارم ولی ۷۰ درصد درامد ماهیانمو تو کارم سرمایه گذاری میکنمو چند ماهی هست یه مغازه زدم و نزدیک ۵۰ میلیون جنس توشه که کل این داراییمو تو حین خدمت سربازی بدست اوردم
  خودم از ۰ شروع کردم الان خدارو شکر راضیم ولی چیزی از تلاش دو برابرم برای ایندم کم نمیکنه.
  یه توصیه هم به دوستان هم سن و سال خودم میکنم تو زمینه فروش اینترنتی و انلاین یکم اطلاعات جم کنن و این کارو شروع کنن شک نکنید موفق میشید ‌ جوری که تو خواب پول در میارید‌
  با ۱۰۰ میلیون زندگیم به چالش کشیده میشه. موفق و پیروز باشید جناب تیموری

  0
 349. احمد کاربر می‌گوید

  سلام ، وقت شما بخیر. من یک شاغل دولتی هستم با سابقه بالا و در طول مدت کارم شغل دوم هم داشتم ولی هر چی بریدم و دوختم زندگی اندازه ام نشد، متاسفانه. البته همواره خدا رو شکر میکنم ولی همیشه دستم جلو اینو اون درازه . من با مبلغ سی میلیون تومن زندگیم به حالت نرمال برمیگرده.و خیلی دوست دارم یه شغل و یا یه کاری راه بندازم البته پیگیر هستم، ولی شاغل بودنم مانع میشه. ممنون میشم از جنابعالی که راهنمائیم کنید

  0
 350. مهران مومني کاربر می‌گوید

  سلام من ٣٣سالمه و مغازه دارم وتا٣٠٠ ميليون دچار چالش نميشم ممنون از رانماييهاتون

  0
 351. علی اصغر صفری کاربر می‌گوید

  باتشکر از زحمات شما اگه دارایی یک نفر از دست بره برمیگرده اما اعتبارش ازدست نره امیدش که اعتبار امید از دست نده من چنیدین بار از دست دادم ولی زمان اراده میخواد تا دوباره برگرده

  0
 352. مرتضی جلالی کاربر می‌گوید

  مرتضی جلالی

  0
 353. گندم کاربر می‌گوید

  سلام و درود واقعا مثل هميشه عاااالي
  با ٢مليون البته بدون تكيه به پدر و همسرم
  بنده ي نماينده بيمه هستم كه با كلي سختي تونستم توي اين سن و سال كمم نماينده بهترين شركت بيمه بشم ولي چه فايده همسرم اجازه رفتن به دفترو كار كردن و سروكله زدن با مردمو بهم نميده و خودش و يك منشي كارارو اداره ميكنن و تنها يك مهر و يك كد از من اونجا قابل استفاده هستش،انقدر اين قضيه منو نسبت به همه چيز دلسرد كرده و ازاينكه انقدر تلاش واسه كسايي ديگه كردم پشسمونم ك حد نداره
  بي انگيزه شدم كلا
  بنظرشما بايد چيكار كرد؟
  چجوري اموركارامو خودم بگيرم دستم ؟
  چيكار كنم كه پيشرفت كنم؟
  ي چيزي بگيد كه ي انگيزه درمن ايجاد كنه
  ممنون ازشما و تيمتون??

  0
 354. Pezhman کاربر می‌گوید

  موضوع درست و حقيقت زندگيم خودمم و فكرام و كارام
  ٣ميليارد.

  0
 355. علیرضا حسینی محبوب کاربر می‌گوید

  من اگر یک زمانی زندگیم به خطر بیوفته تمام سرمایه مستقیم و غیر مستقیمم ک از طریق فروختن وسایل ارزش دارم دارم نهایتا سه ملیونه

  0
 356. امیر اعتمادی کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری عزیز. من بیست میلیون میتونه زندگیمو به چالش بکشه. ولی این وقته که با شما اشنا شدم چند ایده کاری جالب به ذهنم رسیده و نیاز به کمک شما دارم وکانالتونو دارم از اول مرور میکنم. برای استارت کارم کمی میترسم. نمی خوام اولش شکست داشته باشم. ممنون از شما استاد گرامی

  0
 357. سپیده کاربر می‌گوید

  سلام،اگر اجازه بدین باید عرض کنم که من با نظرتون درباره ازدواج تا حدودی موافقم والبته باید اضافه کنم که از نظر من کسی که کاملا احساسی ازدواج کنه،هنوز به بلوغ اجتماعی نرسیده و نمیشه روش حساب باز کردو از طرفی کسی که صرفا معیارش برای ازدواج وضعیت مالی باشه، همان بهتر که با کسی نباشند تا به اون حد رشد اجتماعی برسند
  زندگی من با بالای 50 میلیون به چالش کشیده میشه ولی همیشه امیدم به خدا هست که وضعیت زندگیم بهتر میشه ،گمونم همین امید بهم انرزی میده که با توان بیشتری ادامه بدم.

  0
 358. M.M کاربر می‌گوید

  درآمدی ندارم دستم تو جیب پدرمه و فراهم کردن 5 میلیون هم تقریبا برام غیر ممکنه

  0
 359. Ali kia کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری من که ادم دانشجوی بیکاری هستم ولی با پانصد هزار تومن به چالش کشیده میشم ولی خب خدا بزگه

  0
 360. AT کاربر می‌گوید

  سلام من همون بچه ای هستم که 17سالمه و با خانواده بدرفتاری میکنم.من پدرم کارگره اخرش هیچه.تمام (2/3)خرجم با دوماد بزرگمونه….اون نمیخواد غرور بابام بشکنه هی ب بهانه های مختلف هرچی ی دختر لازم داره میخره….الان گوشی یا حتی کلاس زبان یا حتی بسته ماهانمم اون میخره….
  من خودم به کارای کامپیوتری کلا علاقه دارم.فتوشاپ و دیگه کارا شو بدون اینکه کسی یاد بده یادگرفتم نمیگم حرفه هستم نه اصلا اما هرچقدر کمه ولی خودم یاد گرفتم.
  ب برنامه نویسی علاقه دارم.الان یازدهم تجربی هستم راستش چون اصن کلاسای آموزشی مث قلم چی نمیرم فک نمیکنم رتبه ای بیارم ب هرحال میخوام تو زمینه برنامه نویسی اینا شاغل باشم.
  البته اگه ی رشته ای بیارم که دوسش داشته باشم درکنار ادامه درس اون برنامه نویسی اینام اینجام میدم….
  فک کنم اینا حقیقت زندگی منه….
  شاید اگه زندگی داشته باشی که کسی درکت کنه یا پدر یا مادرت باهات جور باشن خیلی سختیا برات راحتتر میشه ولی متاسفانه من اونم ندارم….. کلیپای شما بدآدم انگیزه میده میخوام اراده کنم و عملی کنم….
  موفق باشید…
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  0
  1. محمد کاربر می‌گوید

   سلام
   درسته که کلاس های آزاد میتونه کمک کنه بهت ولی من یه توصیه برات دارم
   میتونی سوالات کنکور های سال های قبل رو بگیری و شروع کنی به حل کردن و هر چیزی رو بلد نبودی از کتاب مطالعه کنی و یاد بگیری و اگه برات سخت بود میتونی از اینترنت و گوگل کمک بگیری ، الان سایت های آموزشی و رایگان زیادی وجود دارن ، تمرکزت بر رفع اشکالاتت باشه یعنی تست رو نگاه کن اگه حل کردی که عالی، اگر نه اشکالاتتو رفع کن ، ممارست و مداومت داشته باش مطمئن باش میتونی از رتبه های برتر باشی

   0
 361. رسول کاربر می‌گوید

  با. اینکه کسب و کار کوچیکی دارم و روزانه مبلقی نقد تم میاد اما واقعا ا هزار تومن پیش بینی نشده زندگیم دچار مشکل میشه چون ط و وام خیلی یاد دار و واقعا دیگه بریدم میترسم تغیری بدم و مشکل بدتر شه