Take a fresh look at your lifestyle.

۱۲ راز ثروتمندشدن از زبان تام کورلی

۱۲ راز ثروتمندشدن از زبان تام کورلیReviewed by صابر خلیلی on Feb 17Rating: 5.0
   مدت زمان مطالعه ی مقاله رازهای ثروتمند شدن از زبان تام کورلی ۲ دقیقه می باشد   

مقدمه راز ثروتمند شدن:

راز ثروتمندشدن، در مقاله ای که برای شما آماده کردیم، مهمترین عادات ثروتمندان که به شما برای رسیدن به هدفتان کمک می کند را از زبان تام کورلی شرح داده ایم، امیدوارم که این مقاله برای اعضای دوست داشتنی کلوپ میلیاردرها مفید واقع شود . 

۱. پولتان را هدر ندهید:

ولخرجی نکنید افراد ثروتمند بدلیل اینکه آینده نگر هستند ولخرجی نمی کنند .آن ها ۲۰% از پولشان را پس انداز می کنند و با ۸۰% باقیمانده زندگی می کنند.
تقریبا همه افرادی که مشکل مالی دارند بیش از درآمدشان خرج می کنند و بدهکار هستند. اگر می خواهید به بحران مالیتان خاتمه دهید باید به پس انداز کردن عادت کنید. در اینجا به بعضی از روش های بودجه بندی صحیح ماهانه اشاره می کنیم. بیش از ۲۵% از درآمدتان را برای (تهیه) مسکن هزینه نکنید .۱۰% درآمد را برای تفریح و سرگرمی ۵% درآمد سالانه را خرج مسافرت تفریحی ،۱۵% درآمد خودرا برای غذا، ۵% رو برای پرداخت اقساط اختصاص دهید.

۲. قمار( ریسک ) نکنید:

۷۷% افرادی که مشکل مالی دارند در لاتاری شرکت می کنند ثروتمندان برای رسیدن به ثروت به شانس تکیه نمی کنند. آن ها شانس را برای خود خلق می کنند.

 

۳. هر روز مطالعه کنید :

هر روز کتاب هایی ارزشمند و مفید مرتبط باشغل و کسب وکار خود بخوانید % ۸۸ ثروتمندان ۳۰ دقیقه از وقت خود را صرف مطالعه می کنند و ۶۳% آن ها به کتاب های صوتی گوش می دهند .۷۹% درصد افراد موفق مطالب آموزشی مرتبط با شغل و کسب و کارشان می خوانند و ۵۵% در مورد رشد فردی مطالعه می کنند و فقط ۱۱% از افراد موفق کتاب های سرگرمی مطالعه می کنند.

۴. کمتر وقت خود را در اینترنت بگذرانید :

دو سوم ثروتمندان کمتر از یک ساعت از وقت خود را صرف تماشای تلویزیون می کنند و تقریبا ۶۳% از آنها کمتر از یک ساعت وقت خود را در اینترنت می گذرانند, مگر اینکه مرتبط با شغلشان باشد. در عوض این افراد موفق در اوقات فراغت، وقت خود را صرف بالابردن پیشرفت فردی خود می کنند.

۵. در فعالیت های داوطلبانه شرکت کنید:

افراد ثروتمند و موفق حداقل ۴ ساعت در ماه را صرف کارهای خیریه می کنند شما می توانید با ایجاد روابط دوستانه ارزشمند مشتری های بیشتری را جذب کرده و یا شغل بهتری پیدا کنید.

۶. براساس اهدافتان برنامه ریزی کنید نه آرزوهایتان:

۷۰% ثروتمندان درسال یک هدف را دنبال می کنند.

۷. از به تعویق انداختن کارها خودداری کنید :

افراد موفق می دانند که با به تعويق انداختن کارها کیفیت کاهش می یابد و مشتریان بی انگیزه می شوند.

۸. از دوستی با افراد منفی خودداری کنید:

ثروتمندان قسمت اعظم وقتشون رو با ثروتمندان می گذرانند اما ۸۶% افراد درگیر با مشکلات مالی با افرادی شبیه به خودشان معاشرت می کنند. اگر می خواهید به مشکلات مالیتان خاتمه دهید لازم است روابط دوستانه تان رابررسی کنید و بیشتر وقت خود را با ثروتمندان سپری کنید.

معاشرت با ثروتمندان باعث می شود درهای موفقیت مالی به روی شما گشوده شود.

۹. هرگز تسلیم نشوید:

معمولا افراد موفق سه ویژگی دارند

اول : تمرکز 

دوم : مداومت 

سوم : صبر و شکیبایی

 

۱۰. هدف اصلی خود را مشخص کنید:

این مهم ترین عادت ثروتمندان است. افرادی که در زندگیشان هدف مشخصی را دنبال می کنند، ثروتمندترین و شادترین افراد هستند . زیرا کاری که می کنند را با عشق و علاقه انجام می دهند ان ها هر روز ساعات زیادی را برای رسیدن به هدفشان اختصاص می دهند.

۱۱. واژه بدشانس را از دایره واژگان خود حدف کنید:

ثرروتمندان خوش شانسی را برای خود خلق می کنند. عادات مثبت آن ها را به سمت پیشرفت سلامتی و تجارت موفق هدایت می کند .

۱۲. افکار محدود کننده و منفی را از ذهن خود بیرون کنید :

افکار منفی را به افکار مثبت تبدیل کنید. باورهای منفی خود را بامطالعه ی کتاب های مفید و رشد فردی به باورهای مثبت تغییر دهید.

 

نتیجه گیری:

با مطالعه ی مقاله ۱۲ راز ثروتمندشدن از زبان تام کورلی می توانید به راحتی برنامه ی ثروتمند شدن خودتان را هدفمند تر پایه گذاری کرده و بر روی اهداف خود متمرکز شوید، سعی کنید از نکاتی که در بالا به آن ها اشاره شده است استفاده کنید تا نتایج مثبت را در زندگی روزمره خود ببینید، کافی است خودتان بخواهید و به خودتان اعتماد داشته باشید . 

دانلود PDF این مقاله 

تیم آموزشی ماهان تیموری 

مترجم : صالحی – تیموری 

با عرض پوزش تصویر فایل به درستی بارگذاری نشده است

راز ثروتمندشدن

             چنانچه موفق به اتمام مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید ، به سایت  تست تندخوانی مراجعه نمایید .

 

 

از محصولات جدید تیم آموزشی ماهان تیموری دیدن فرمائید :

 

با عرض پوزش تصویر به درستی بارگزای نشد

 

با تشکر از توجه شما امیدواریم از مقاله ۱۲ راز ثروتمندشدن از زبان تام کورلی  لذت برده باشید

 

                             خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مقالات یاری نمائید

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر ۱
  1. fateme soleimani کاربر می‌گوید

    با سلام
    به نظر من برای ثروتمند شدن باید آدم از قبل امادگی قبول فرصت های ناب را داشته باشه و بدون چه طور از انواع شرایط با فرصت های شغلی مختلف بهترین استفاده را بکند که این خودش نیاز به کار کردن زیاد روی روابط و اطلاعات به روز در زمینه های مختلف داره.