Take a fresh look at your lifestyle.

ثروتمندان ایرانی چگونه به موفقیت رسیدند

ثروتمندان ایرانی چگونه به موفقیت رسیدندReviewed by مدیر سایت on Sep 17Rating:
مدت زمان تخمینی برای مطالعه این مقاله 3 دقیقه می باشد

مقدمه مقاله ثروتمندان ایرانی

شاید اگر بخواهیم راز پولدارشدن  ثروتمندان ایرانی را فاش کنیم; برای همه‌ی شما جذاب باشد. ثروتمندان ایرانی با ثروتمندان دنیا هیچ تفاوتی ندارند; درواقع راز ثروتمند شدن در تمام دنیا یک‌چیز است. خوب توجه کنید! این ارزشمندترین لحظه در زندگی‌تان خواهد بود; زمانی می‌توانید ثروتمند شوید که کمی دقیق‌تر باشید. به اطراف خود نگاه کنید؛ چه چیزی می‌بینید؟ به مردم، به زندگی! چه چیزی نیاز دارند؟ چه مشکلی دارند؟ کدام‌یک از مسائلشان به شخص تو مرتبط است؟ چگونه می‌توانی برای رفعشان; به آن‌ها کمک کنی؟ این راز ثروت سازی است: پیدا کردن نیاز مردم و رفع آن!

اگر زندگینامه‌ی ثروتمندان ایرانی را بخوانی; متوجه این راز می‌شوی; سعی کنید هرروز حداقل زندگینامه‌ی یکی از ثروتمندان ایرانی را در سایت ما مطالعه کنید. بامطالعه‌ی این زندگینامه‌ها، اطلاعات بسیار ارزشمندی کسب می‌کنید که می‌توانید از آن‌ها برای رشد خود استفاده کنید.

طبق تحقیقات 18 تا 20 درصد ثروتمندان ثروت خود را ارث برده‌اند. این به این معنی است که باقی ثروتمندان خودساخته‌اند. ثروتمندان ایرانی نیز از این آمار و ارقام دور نیستند. تعداد افراد ثروتمندی که ثروت خود را به ارث بردند آنقدر کم است که نیازی به بررسی آن نداریم; اما ثروتمندان خودساخته ایرانی بسیارند.

افرادی که باتحمل دنیایی از سختی‌ها و اعتماد به نفس خود را ساخته‌اند. شاید شنیده باشید: ثروتمندان دنبال پول نمی‌روند; پول است که به دنبال آن‌ها می‌آید. آن‌ها دغدغه‌ی پولدار شدن ندارند; فقط نتیجه‌ی کارهایی که انجام می‌دهند به پول و ثروت ختم می‌شود. این نیز نکته‌ی مهمی بود که باید به آن توجه کنید. همان‌طور که می‌دانید; پول‌سازی و یا کسب درامد در هر دوره‌ای متفاوت است. برای مثال در دهه‌ی ۳۰-۴۰-۵۰ افراد بسیاری به سمت صنعت رفتند و از آن طریق به ثروت کلانی دست پیدا کردند; این در حالی است که شیوه‌ی کسب‌ وکار در این دوران به‌طور کل تغییر کرده و از صنعت به سمت اطلاعات سوق پیداکرده است. اطلاعات هم ارزان است و هم در دسترس؛ که افراد بسیاری را حتی در سنین پایین به ثروت رسانده است. دوستان خوبم، ثروتمند شدن غیرممکن نیست، سخت و دست‌نیافتنی هم نیست. شاید این‌یک فرصت فوق‌العاده است; برای تمام کسانی که همیشه رؤیای ثروتمند شدن را در سر داشته‌اند. کسانی که رفاه، آزادی، امنیت و قدرت را به فقر، ذلت، تحقیر و بی‌ارزشی ترجیح می‌دهند.ثروت، خودِ ارزش است.از هر نظر. شما هم می‌توانید یکی از ثروتمندان ایرانی باشید; فقط کافی است راهش را یاد بگیرید و به شیوه‌ی خودتان مسیر کسب ثروت را طی کنید. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. پیشنهاد می‌کنیم مطالب مرتبط را در سایت دنبال کنید. کتاب‌ها; مقالات و کلیپ‌های بسیاری در سایت قرارگرفته شده تا بتوانید با استفاده از آن‌ها با سرعت بیشتری به موفقیت; ثروت و آرامش دست پیدا کنید.

نتیجه گیری

با خواندن این مقاله آموختیم ثروتمندان ایرانی مانند باقی ثروتمندان دنیا هستند و شاید بعضی از آنها این ثروت را به ارث برده باشند اما ثروتمندانی که از صفر شروع کرده اند و تمام سختی های راه را با عزم و اراده قوی تحمل کرده اند ارزش بسیار زیادی دارند.

 

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تندخوانی مراجعه نمایید

خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هرچه بهتر مقالات یاری نمایید

تیم آموزشی ماهان تیموری

ارائه دهنده آموزش های کسب و کار ، کارآفرینی ، ثروتمندان جهان

برای دانلود PDF مقاله روی لینک زیر کلیک نمایید

 

 

با عرض پوزش تصویر فایل دانلود درست بارگذاری نشده است

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر ۱
  1. امیر حسین چیت ساز
    امیر حسین چیت ساز کاربر می‌گوید

    با سلام/امیر حسین هستم/مطالب بسیار پر محتوا و مفید هستند اما ایا میشه ما هم به جمع ثروتمندان خودساخته ملحق بشیم یا خیر؟؟؟؟

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.