Take a fresh look at your lifestyle.

درآمدمان در 4 ماه یک ونیم برابر شده

0 1,650
درآمدمان در 4 ماه یک ونیم برابر شدهReviewed by Olding on Apr 3Rating:

سلام . خودتان را معرفی کنید بچه ها !سلام . محمد زارعی هستم .سلام . علی زارعی هستم .از کجا آمده اید بچه ها ؟شیراز .خوشا شیراز و وصف بی مثالش ! آره ؟بله !کار شما چیست ؟کار ما رباتیک و هوش مصنوعی است .رباتیک و هوش مصنوعی یعنی چه ؟ ربالت درست می کنید ؟بله .این خیلی عالیه !ممنون .

معرفی

 

آیا تا الان جایزه ای هم گرفته اید ؟بله .چه جایزه ای داشته اید ؟جایزه مقام سومی مسابقات جهانی سال 2015 برزیل و چند تا مقام متعدد کشوری . در حوزه استان و شهر هم که همیشه نامبر وان بوده ایم .ماشالله !ممنون .چه جوری با مجموعه ما آشنا شدید ؟ کی و کجا با مجموعه ما آشنا شدید و اصلا چی شد که با مجموعه ما آشنا شدید ؟از طریق تلگرام ، تقریبا 9 ماه پیش یکی از دوستان ، یکی از کلیپ های شما را فرستاد . که من هم جوینت شدم .نفر اول کدامتان جوینت شدید ؟نفر اول من ( علی ) بودم که جوینت شدم و توی اینستا همین جور که چرخ می زدیم .یعنی شما توی اینستا و ایشان توی تلگرام ؟بله . من توی اینستا و ایشان توی تلگرام .خیلی هم عالی بعد در روزهای اول چه اتفاقی افتاد ؟

آموزش های رایگان

 

درآمدمان در 4 ماه یک ونیم برابر شده1

والله در روزهای اول که هنوز دوره را خریداری نکرده بودیم ، همان کلیپ های توی تلگرام و توی اینستا را که نگاه می کردیم ، خیلی نکات ظریفی داخلش بود و حتی نکات را یادداشت می کردیم برای این که از آن ها استفاده بکنیم .یعنی آموزش های رایگان ؟بله . آموزش های رایگان . حتی فوت کوزه گری ها بود و …خیلی هم عالی . یک زمانی تصمیم گرفتید که دوره شرکت کنید . چی شد که این تصمیم را گرفتید که دوره شرکت کنید ؟محمد : من خیلی به دنبال دریافت اطلاعات بودم . دوست داشتم و همیشه درگیر این بودم که اطلاعات نویی را به دست بیاورم . با کانال شما که آشنا شدم ، خیلی برایم مطالب جالب بود . بعد از حول و حوش 4 ماه دیگر این دوره را خریدیم .آیا با هم نسبت دارید ؟ خیلی به هم شبیهید !بله .نسبتتان چیست ؟ پسر خاله اید ؟ پسر عمویید ؟ برادیرید ؟آقا محمد دایی بنده هستند .اصلا به شما نمی خورد که دایی ایشان باشید . خدا را شکر !ممنون .

 

درآمدتان الان چند برابر شده ؟

 

 

 

در آمدمان یک و نیم برابر شده .در عرض چند ماه ؟4 ماه .در عرض 4 ماه الان درآمدتان چقدر شده ؟

یک و نیم برابر شده .عدد نمی خواهید بگویید ؟اگر امکانش باشد .چرا ؟سکرت باشه بهتره .از کدام تکنیک ها استفاده کردید که درآمدتان یک و نیم برابر شد ؟از کلا تکنیک های حاشیه سود ، خیلی استفاده های خوبی کردیم .خب .حاشیه سود ، خیلی مهم بود . مدیریت مالی ، عالی بود و یک تکنیک هم توی قرارداد که دیگه فوق العاده بود .فکر کنم کار شما چون خاص است ، تعداد مشتری هایتان زیاد نیست ولی هما چندتایی که هستند را باید خوب قرارداد ببندید و رویشان کار کنید ؟بله . دقیقا .پس به همین علت بوده که افزایش درآمد داشته اید .ما تقریبا توی قراردادهایمان با ذکر نوسانات ارز ، توانستیم یک قرارداد خیلی خوب ببندیم . حاشیه سودها فوق العاده عالی بودند .تا حالا شده که ما را به کسی معرفی بکنید ؟

بلهه .مثلا کی بوده ؟من خودمحدودا به 20 نفر 30 نفر تا به حال توی اینستا برایشان پیام گذاشته ام و هر کس هم که به دنبال انگیزه هست ، حتما کلیپ های شما را به آن ها می دهم .خیلی هم عالی !محمد : من هم که دیگر کارمند که می بینم ، به او رحم نمی کنم .یعنی چی ؟

چند مدت پیش ، توی یکی از سازمان ها بودم و یک کار کوچولو داشتم . یک کارمندی بود که خیلی ناله می کرد . می گفت اینجوریه اونجوریه ! محصول من دارد ماهی 7-6 تومان می گیرد . من همان موقع دوره را به او معرفی کردم و کانال شما را برای او فرستادم . یعنی کلا فکر کنم که تا به امروز ، بیشتر از 100 نفر را معرفی کرده ام .خیلی عالی ! یک توضیحی راجع به شرایطتان قبل از این که با ما آشنا بشوید ، بدهید .شرایط قبل ، شرایط خوبی بود . شرایط بدی نبود . ولی خب همیشه یک سری سر درگمی هایی داشتیم و همیشه توی یک سری مسائل ، لنگ می زدیم و یک سری از مسائل برایمان ملموس نبود . خیلی دوست داشتیم که اطلاعات بهتری را دریافت کنیم . به همین خاطر همیشه به دنبال یک سری از اطلاعات جدید بودیم .

الان شرایط فعلی تان چه طوری است ؟

 

درآمدمان در 4 ماه یک ونیم برابر شده2

 

شرایط فعلی مان خیلی خوب است و راضی هستیم .آینده را چطور می بینید برای خودتان ؟آینده که انشالله فوق العاده عالیه .توی هرم هوش مالی در جلسه اول هوش مالی ، یادتان هست ؟بله .جایگاهتان ، در چه جایگاهی بود ؟هوشیاران مالی .از همان اول ، هوشیاران مالی بودید ؟بله .پس سوتی دادید که درآمدتان چقدره دیگه !بلهخب ماشالله .ممنون .نمی خواهم که تبلیغ از مجموعه ما بکنید ولی آیا کسی توی این مسیر موفقیت ، به شما کمک کرده که بخواهید از او تشکر بکنید ؟محمد : من شخصا از خانم معصومه تیموری خیلی تشکر می کنم به خاطر تکنیک NLP شان یا همان رسالت . .واقعا برای من جذاب بود و خیلی دنبال آن هستم و خیلی پیگیر آن هستم و واقعا هدفم این است که رسالت قوی ای را درون خودم ایجاد کنم و بتوانم به سرزمین خودم ، یک خدمت خیلی کوچولو بکنم .ماشالله

علی : مشکلی که وجود دارد ، درون ماهایی که توی بعدهای رباتیک متخصص هستیم ، این است که اطلاعات کاملی از یک سری موارد و قراردادها نداریم و باید آموزش ببینیم و واقعا رشد خوبی داشتیم در این ماه هایی که با دوره آشنا شده بودیم .

ببین تبلیغ ما را نمی خواهم بکنی ها !

نه این دیگه واقعیته . یک سری از نکات را آدم خیلی از مواقع فکر می کنه که بلده ولی یک سری از موارد را که یاد می گیره در طول مدتی که در آموزش هست ، یاد می گیرد که باید راهش را تغییر بدهد و باید یاد بگیرد که یک مقدار جدید فکر بکند و بتواند یک مقدار قراردادها یا هر مسئله دیگری که هست را باگ هایش را پیدا کند و آن ها را بر طرف بکند . ما این نتیجه را گرفتیم و زمانی که با دوره ها آشنا شدیم ، خدا را شکر توانستیم چند تا از باگ های خیلی مهممان را پیدا کنیم و آن ها را بر طرف بکنیم .

خیلی هم عای . بچه ها مخاطب هدف شما کیه ؟ شما با چه کسانی کار می کنید ؟

آدم های سرمایه دار .

یعنی چی ؟

آدم هایی که دنبال یک سری کارهای خاص هستند که شاید خیلی محدود افرادی آن ها را انجام بدهند .

یعنی کسانی مخاطب شما هستند که به دنبال کارهای منحصر به فردند ؟

بله .

که شما یک کار خاص برایشان انجام بدهید !

بله .

استاد !اتفاقی که افتاده ، این است که ما الان یک کشور جهان سومی هستیم که در حال توسعه هستیم . الان یک سری از ایده های رباتیکی هست که دارد توی اروپا و جاهایی که واقعا کشورهای پیشرفته هستند ، استفاده می شود و توی ایران می توانیم بگوییم که حتی 20 در صد آن دارد استفاده می شود و خیلی نیاز دارند که ما را با فعالیتی که دارند می کنند ، جوینت بکنند ، در این صورت واقعا یک ترقی و یک پیشرفت فوق العاده ای را می آورند به داخل کارشان .

محمد : من یک خواهشی دارم از افرادی که در دهه های 30 یا 40 هستند که بیایند دست جوان ها را بگیرند و با آن ها جوینت بشوند و از اطلاعاتشان استفاده بکنند و سرمایه گذاری بکنند روی آن ها که بتوانند هم کشورمان و هم جوان ها ، به یک موفقیت های خوبی برسند .

خیلی خیلی هم عالی . من هم همیشه این نکته را باهاش موافق بوده ام و همیشه هم این مورد را گفته ام .

شما امروز از کجا آمده بودید ؟

شیراز .

همان اول گفته بودید . درسته ؟

بله .

عالیه .

خب من دیگه صحبتی ندارم . ببینید شما الان به یک موفقیتی رسیده اید . اگر بخواهید که از درک خودتان ، آموزش بدهید به کسی که دارد این ویدئو را می بینید ، چی به او می گویید ؟

مهارت فنی قوی

 

درآمدمان در 4 ماه یک ونیم برابر شده3

محمد : من دوست دارم که هر کسی با خودش رو راست باشد . ببینید که چی دارد توی دست هایش . ببیند که واقعا اگر مهارت خوبی دارد ، حالا مهارت فنی است یا فردی ، توی آن مهارت فردی اگر قوی است ، مهارت فنی اش را قوی کند . اگر توی مهارت فنی قوی است ، مهارت فردی اش را قوی کند . حالا هر کدامش که تویش ضعیف است را ، ضعف خودش را بشناسد و توی ضعف خودش ، واقعا رشد کند و خودش را بکشاند بالا و مطمئن باشد که اگر هر دو تا مهارتش را با هم دیگر ادغام بکند ، مطمعنا بهش پول می دهد .

شما چی ؟

علی : استاد . توی یکی از کلیپ های انگیزشی تان ، خیلی با قدرت گفتید و ما این را با یک متن بزرگ نوشتیم توی کاغذ که همیشه توی ذهنمان داشته باشیمش . گفتید که بزرگ فکر کنید ولی کوچک شروع کنید .

دقیقا .

ما هم دقیقا همان جور که خودتان می گویید موتور سوار بودید ، ما هم به موفقیتی که رسیدیم و انشالله بیشتر از این میشه و گسترش پیدا می کنه ، ما هم موتور سوار بودیم . ولی نکته مهمی که درون ما وجود داشت و ما را به موفقیت رسانده ، این است که ایده هایی در ما وجود داشت و ما برای این ایده های کوچکمان هم ارزش قائل بودیم . یعنی به اون بزرگ فکر می کردیم و همیشه به اون 5 یا 10 سال آینده که می خواهد چه اتفاقی بیافتد ، فکر می کردیم . این خیلی غوله ! ولی فکر می کردیم و این ، اعتماد سازی می کند و ما می توانیم این باور را درون خودمان ایجاد بکنیم که می توانیم حرکت بکنیم و می توانیم به مرحله ای برسیم که بتوانیم یک جهش بزرگ داشته باشیم و همان کوچک ها را اگر اهمیت بدهیم ، به آن نقطه پرش بزرگ هم می رسیم .

پیام به کاربران

خیلی خیلی عالی و خیلی خیلی هم ممنونم . اگر برای کاربرانمان پیامی دارید ، می توانید بدهید و بعد خداحافظی بکنیم .

محمد : اول تشکر می کنم از شما و تیم خوبتان که واقعا خیلی اکتیو هستید و به همه انرژی می دهید . دوست دارم که هر کسی که این کلیپ را می بیند ، فقط خودش را بشناسد و خودش را بشناسد که در چه جایگاهی است و این که انسان ها در جایگاهی که می توانند قرار بگیرند ، واقعا نیستند و به این خاطر است که خودشان را نمی شناسند . باید روی خودشان سرمایه گذاری بکنند و بتوانند از دیگران استفاده بکنند و موفقیت های بزرگی را برای خودشان و خانواده شان به دست بیاورند .

ممنونم .

نتیجه گیری

علی : استاد . من هم تشکر می کنم از مجموعه پر قدرت و پر انرژی تان و خیلی زحمت می کشید و کلام آخر من این است که همیشه روی خودتان سرمایه گذاری کنید و به خودتان اعتماد داشته باشید و به موفقیت می رسید .

ممنونم . شما دو تا از نابغه های رباتیک هستید . توی ایران چند بار اول شده اید ؟

توی ایران مقام های متعددی داریم ولی یکی از بزرگترین مقام های ما ، مدال طلای مسابقات ملی مهارت بود .

ماشالله . خیلی ممنونم بچه ها و برایتان بهترین ها را آرزو می کنم . ممنونم . خدانگهدار .

ممنونم . خدانگهدار .

 

رسالت وجودی ما ، کمک و یاری برای هر چه ثروتمند تر شدن شما می باشد .

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد تخفیف ۱۰٪
تو بهترینی
کد تخفیف ۲۰٪
نزدیک بودا
کد تخفیف ۳۰٪
یکبار دیگه تلاش کن
کد تخفیف ۴۰٪
خوش شانس نبودی
کد تخفیف ۵۰٪
تو عالی هستی
شانس خودِت رو برای برنده شدن یک فرصت امتحان کن!
برای استفاده از این فرصت لطفاً ایمیل و تلفن همراه خودت رو وارد کن.
قوانین بازی :
  • هر کاربر ۳ بار فرصت دارد.
  • کسی که تقلب می‌کند، شناسایی می‌شود.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.