Take a fresh look at your lifestyle.

درآمدمان در 4 ماه یک ونیم برابر شده

سلام . خودتان را معرفی کنید بچه ها !سلام . محمد زارعی هستم .سلام . علی زارعی هستم .از کجا آمده اید بچه ها ؟شیراز .خوشا شیراز و وصف بی مثالش ! آره ؟بله !کار شما چیست ؟کار ما رباتیک و هوش مصنوعی است .رباتیک و هوش مصنوعی یعنی چه ؟ ربالت درست می کنید ؟بله .این خیلی عالیه !ممنون .

معرفی

 

آیا تا الان جایزه ای هم گرفته اید ؟بله .چه جایزه ای داشته اید ؟جایزه مقام سومی مسابقات جهانی سال 2015 برزیل و چند تا مقام متعدد کشوری . در حوزه استان و شهر هم که همیشه نامبر وان بوده ایم .ماشالله !ممنون .چه جوری با مجموعه ما آشنا شدید ؟ کی و کجا با مجموعه ما آشنا شدید و اصلا چی شد که با مجموعه ما آشنا شدید ؟از طریق تلگرام ، تقریبا 9 ماه پیش یکی از دوستان ، یکی از کلیپ های شما را فرستاد . که من هم جوینت شدم .نفر اول کدامتان جوینت شدید ؟نفر اول من ( علی ) بودم که جوینت شدم و توی اینستا همین جور که چرخ می زدیم .یعنی شما توی اینستا و ایشان توی تلگرام ؟بله . من توی اینستا و ایشان توی تلگرام .خیلی هم عالی بعد در روزهای اول چه اتفاقی افتاد ؟

آموزش های رایگان

 

درآمدمان در 4 ماه یک ونیم برابر شده1

والله در روزهای اول که هنوز دوره را خریداری نکرده بودیم ، همان کلیپ های توی تلگرام و توی اینستا را که نگاه می کردیم ، خیلی نکات ظریفی داخلش بود و حتی نکات را یادداشت می کردیم برای این که از آن ها استفاده بکنیم .یعنی آموزش های رایگان ؟بله . آموزش های رایگان . حتی فوت کوزه گری ها بود و …خیلی هم عالی . یک زمانی تصمیم گرفتید که دوره شرکت کنید . چی شد که این تصمیم را گرفتید که دوره شرکت کنید ؟محمد : من خیلی به دنبال دریافت اطلاعات بودم . دوست داشتم و همیشه درگیر این بودم که اطلاعات نویی را به دست بیاورم . با کانال شما که آشنا شدم ، خیلی برایم مطالب جالب بود . بعد از حول و حوش 4 ماه دیگر این دوره را خریدیم .آیا با هم نسبت دارید ؟ خیلی به هم شبیهید !بله .نسبتتان چیست ؟ پسر خاله اید ؟ پسر عمویید ؟ برادیرید ؟آقا محمد دایی بنده هستند .اصلا به شما نمی خورد که دایی ایشان باشید . خدا را شکر !ممنون .

 

درآمدتان الان چند برابر شده ؟

 

 

 

در آمدمان یک و نیم برابر شده .در عرض چند ماه ؟4 ماه .در عرض 4 ماه الان درآمدتان چقدر شده ؟

یک و نیم برابر شده .عدد نمی خواهید بگویید ؟اگر امکانش باشد .چرا ؟سکرت باشه بهتره .از کدام تکنیک ها استفاده کردید که درآمدتان یک و نیم برابر شد ؟از کلا تکنیک های حاشیه سود ، خیلی استفاده های خوبی کردیم .خب .حاشیه سود ، خیلی مهم بود . مدیریت مالی ، عالی بود و یک تکنیک هم توی قرارداد که دیگه فوق العاده بود .فکر کنم کار شما چون خاص است ، تعداد مشتری هایتان زیاد نیست ولی هما چندتایی که هستند را باید خوب قرارداد ببندید و رویشان کار کنید ؟بله . دقیقا .پس به همین علت بوده که افزایش درآمد داشته اید .ما تقریبا توی قراردادهایمان با ذکر نوسانات ارز ، توانستیم یک قرارداد خیلی خوب ببندیم . حاشیه سودها فوق العاده عالی بودند .تا حالا شده که ما را به کسی معرفی بکنید ؟

بلهه .مثلا کی بوده ؟من خودمحدودا به 20 نفر 30 نفر تا به حال توی اینستا برایشان پیام گذاشته ام و هر کس هم که به دنبال انگیزه هست ، حتما کلیپ های شما را به آن ها می دهم .خیلی هم عالی !محمد : من هم که دیگر کارمند که می بینم ، به او رحم نمی کنم .یعنی چی ؟

چند مدت پیش ، توی یکی از سازمان ها بودم و یک کار کوچولو داشتم . یک کارمندی بود که خیلی ناله می کرد . می گفت اینجوریه اونجوریه ! محصول من دارد ماهی 7-6 تومان می گیرد . من همان موقع دوره را به او معرفی کردم و کانال شما را برای او فرستادم . یعنی کلا فکر کنم که تا به امروز ، بیشتر از 100 نفر را معرفی کرده ام .خیلی عالی ! یک توضیحی راجع به شرایطتان قبل از این که با ما آشنا بشوید ، بدهید .شرایط قبل ، شرایط خوبی بود . شرایط بدی نبود . ولی خب همیشه یک سری سر درگمی هایی داشتیم و همیشه توی یک سری مسائل ، لنگ می زدیم و یک سری از مسائل برایمان ملموس نبود . خیلی دوست داشتیم که اطلاعات بهتری را دریافت کنیم . به همین خاطر همیشه به دنبال یک سری از اطلاعات جدید بودیم .

الان شرایط فعلی تان چه طوری است ؟

 

درآمدمان در 4 ماه یک ونیم برابر شده2

 

شرایط فعلی مان خیلی خوب است و راضی هستیم .آینده را چطور می بینید برای خودتان ؟آینده که انشالله فوق العاده عالیه .توی هرم هوش مالی در جلسه اول هوش مالی ، یادتان هست ؟بله .جایگاهتان ، در چه جایگاهی بود ؟هوشیاران مالی .از همان اول ، هوشیاران مالی بودید ؟بله .پس سوتی دادید که درآمدتان چقدره دیگه !بلهخب ماشالله .ممنون .نمی خواهم که تبلیغ از مجموعه ما بکنید ولی آیا کسی توی این مسیر موفقیت ، به شما کمک کرده که بخواهید از او تشکر بکنید ؟محمد : من شخصا از خانم معصومه تیموری خیلی تشکر می کنم به خاطر تکنیک NLP شان یا همان رسالت . .واقعا برای من جذاب بود و خیلی دنبال آن هستم و خیلی پیگیر آن هستم و واقعا هدفم این است که رسالت قوی ای را درون خودم ایجاد کنم و بتوانم به سرزمین خودم ، یک خدمت خیلی کوچولو بکنم .ماشالله

علی : مشکلی که وجود دارد ، درون ماهایی که توی بعدهای رباتیک متخصص هستیم ، این است که اطلاعات کاملی از یک سری موارد و قراردادها نداریم و باید آموزش ببینیم و واقعا رشد خوبی داشتیم در این ماه هایی که با دوره آشنا شده بودیم .

ببین تبلیغ ما را نمی خواهم بکنی ها !

نه این دیگه واقعیته . یک سری از نکات را آدم خیلی از مواقع فکر می کنه که بلده ولی یک سری از موارد را که یاد می گیره در طول مدتی که در آموزش هست ، یاد می گیرد که باید راهش را تغییر بدهد و باید یاد بگیرد که یک مقدار جدید فکر بکند و بتواند یک مقدار قراردادها یا هر مسئله دیگری که هست را باگ هایش را پیدا کند و آن ها را بر طرف بکند . ما این نتیجه را گرفتیم و زمانی که با دوره ها آشنا شدیم ، خدا را شکر توانستیم چند تا از باگ های خیلی مهممان را پیدا کنیم و آن ها را بر طرف بکنیم .

خیلی هم عای . بچه ها مخاطب هدف شما کیه ؟ شما با چه کسانی کار می کنید ؟

آدم های سرمایه دار .

یعنی چی ؟

آدم هایی که دنبال یک سری کارهای خاص هستند که شاید خیلی محدود افرادی آن ها را انجام بدهند .

یعنی کسانی مخاطب شما هستند که به دنبال کارهای منحصر به فردند ؟

بله .

که شما یک کار خاص برایشان انجام بدهید !

بله .

استاد !اتفاقی که افتاده ، این است که ما الان یک کشور جهان سومی هستیم که در حال توسعه هستیم . الان یک سری از ایده های رباتیکی هست که دارد توی اروپا و جاهایی که واقعا کشورهای پیشرفته هستند ، استفاده می شود و توی ایران می توانیم بگوییم که حتی 20 در صد آن دارد استفاده می شود و خیلی نیاز دارند که ما را با فعالیتی که دارند می کنند ، جوینت بکنند ، در این صورت واقعا یک ترقی و یک پیشرفت فوق العاده ای را می آورند به داخل کارشان .

محمد : من یک خواهشی دارم از افرادی که در دهه های 30 یا 40 هستند که بیایند دست جوان ها را بگیرند و با آن ها جوینت بشوند و از اطلاعاتشان استفاده بکنند و سرمایه گذاری بکنند روی آن ها که بتوانند هم کشورمان و هم جوان ها ، به یک موفقیت های خوبی برسند .

خیلی خیلی هم عالی . من هم همیشه این نکته را باهاش موافق بوده ام و همیشه هم این مورد را گفته ام .

شما امروز از کجا آمده بودید ؟

شیراز .

همان اول گفته بودید . درسته ؟

بله .

عالیه .

خب من دیگه صحبتی ندارم . ببینید شما الان به یک موفقیتی رسیده اید . اگر بخواهید که از درک خودتان ، آموزش بدهید به کسی که دارد این ویدئو را می بینید ، چی به او می گویید ؟

مهارت فنی قوی

 

درآمدمان در 4 ماه یک ونیم برابر شده3

محمد : من دوست دارم که هر کسی با خودش رو راست باشد . ببینید که چی دارد توی دست هایش . ببیند که واقعا اگر مهارت خوبی دارد ، حالا مهارت فنی است یا فردی ، توی آن مهارت فردی اگر قوی است ، مهارت فنی اش را قوی کند . اگر توی مهارت فنی قوی است ، مهارت فردی اش را قوی کند . حالا هر کدامش که تویش ضعیف است را ، ضعف خودش را بشناسد و توی ضعف خودش ، واقعا رشد کند و خودش را بکشاند بالا و مطمئن باشد که اگر هر دو تا مهارتش را با هم دیگر ادغام بکند ، مطمعنا بهش پول می دهد .

شما چی ؟

علی : استاد . توی یکی از کلیپ های انگیزشی تان ، خیلی با قدرت گفتید و ما این را با یک متن بزرگ نوشتیم توی کاغذ که همیشه توی ذهنمان داشته باشیمش . گفتید که بزرگ فکر کنید ولی کوچک شروع کنید .

دقیقا .

ما هم دقیقا همان جور که خودتان می گویید موتور سوار بودید ، ما هم به موفقیتی که رسیدیم و انشالله بیشتر از این میشه و گسترش پیدا می کنه ، ما هم موتور سوار بودیم . ولی نکته مهمی که درون ما وجود داشت و ما را به موفقیت رسانده ، این است که ایده هایی در ما وجود داشت و ما برای این ایده های کوچکمان هم ارزش قائل بودیم . یعنی به اون بزرگ فکر می کردیم و همیشه به اون 5 یا 10 سال آینده که می خواهد چه اتفاقی بیافتد ، فکر می کردیم . این خیلی غوله ! ولی فکر می کردیم و این ، اعتماد سازی می کند و ما می توانیم این باور را درون خودمان ایجاد بکنیم که می توانیم حرکت بکنیم و می توانیم به مرحله ای برسیم که بتوانیم یک جهش بزرگ داشته باشیم و همان کوچک ها را اگر اهمیت بدهیم ، به آن نقطه پرش بزرگ هم می رسیم .

پیام به کاربران

خیلی خیلی عالی و خیلی خیلی هم ممنونم . اگر برای کاربرانمان پیامی دارید ، می توانید بدهید و بعد خداحافظی بکنیم .

محمد : اول تشکر می کنم از شما و تیم خوبتان که واقعا خیلی اکتیو هستید و به همه انرژی می دهید . دوست دارم که هر کسی که این کلیپ را می بیند ، فقط خودش را بشناسد و خودش را بشناسد که در چه جایگاهی است و این که انسان ها در جایگاهی که می توانند قرار بگیرند ، واقعا نیستند و به این خاطر است که خودشان را نمی شناسند . باید روی خودشان سرمایه گذاری بکنند و بتوانند از دیگران استفاده بکنند و موفقیت های بزرگی را برای خودشان و خانواده شان به دست بیاورند .

ممنونم .

نتیجه گیری

علی : استاد . من هم تشکر می کنم از مجموعه پر قدرت و پر انرژی تان و خیلی زحمت می کشید و کلام آخر من این است که همیشه روی خودتان سرمایه گذاری کنید و به خودتان اعتماد داشته باشید و به موفقیت می رسید .

ممنونم . شما دو تا از نابغه های رباتیک هستید . توی ایران چند بار اول شده اید ؟

توی ایران مقام های متعددی داریم ولی یکی از بزرگترین مقام های ما ، مدال طلای مسابقات ملی مهارت بود .

ماشالله . خیلی ممنونم بچه ها و برایتان بهترین ها را آرزو می کنم . ممنونم . خدانگهدار .

ممنونم . خدانگهدار .

 

رسالت وجودی ما ، کمک و یاری برای هر چه ثروتمند تر شدن شما می باشد .

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.