Take a fresh look at your lifestyle.

ایده هایی ناب برای شروع به کار

ایده هایی ناب برای شروع به کارReviewed by محمد محمدی on Feb 24Rating:

مقدمه

ایده هایی ناب برای شروع به کار عنوان مقاله ای است که این بار برای شما عزیزان آماده کردم. ایده های ناب برای هرکسی می تواند مفید واقع شود. همه می توانند با تمرین ایده پردازی، به ایده هایی ناب برسند؛ باور کنید کار راحتی است. دست به کار شوید و با خود تمرین کنید. این اتفاق خوب برای شما هم می تواند باشد. قطعا بعد از مدتی، شما هم ایده هایی ناب پیدا خواهید کرد. از ایده هایی ناب در کسب و کار خود استفاده کنید. برای خواندن دیگر ایده های من، می توانید به صفحه ایده های ناب کسب و کار سر بزنید.

 

10 ایده هایی ناب برای شروع به کار

1.کد خدماتی (2/6/94)

این کد سه رقمی فقط برای خدمات شهری و غیر شهری می باشد از جمله:
خدمات پلیس، شهرداری، بیمه، یارانه، دارایی، استعلامات بانکی، ثبت اسناد، حقوقی، قضایی و …

 

2.ضد گلوله (2/6/94)

کار این شرکت در زمینه ضد گلوله کردن خودرو ها می باشد. این خودرو ها می تواند دولتی و شخصی باشد. ضد گلوله کردن، شامل تمام اجزای بیرونی خودرو می شود. ضد گلوله کردن خودرو ها بگونه ای انجام می شود که در ظاهر خودرو نمایان نیست.

 

3.شبکه تلویزیونی محلی (3/6/94)

امروزه در بعضی از مواقع تبلیغات محلی بسیار بهتر از انواع دیگر تبلیغات اثرگذار می باشد. این شبکه تلویزیونی با هدف تبلیغات محلی می باشد و غالبا برای کلان شهر ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد مثلا در تهران می توان آن را به 5 محدوده ی شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تقسیم کرد.

 

4.انرژی برق (4/6/94)

برق یکی از انرژی هایی است که می توان آن را از طبیعت دریافت کرد. در کشور ما مناطقی وجود دارد که بادخیز می باشد و از این انرژی طبیعی می توان استفاده کرد و آن را ذخیره کرد. یکی از این راه ها، استفاده از توربین های بادی می باشد.
حدود 10 سال پیش شرکت نایک یک خودروی تک سرنشین ساخته بود که بدون هیچ سوختی و تنها با انرژی برق کار می کرد و انرژی برق خود را، خود تامین می کرد. بدین صورت که راننده، یک لباس مخصوص حاوی خازن می پوشد و با ضربه زدن به آن، انرژی خود را تامین می کند.

ایده من در این خصوص است که بر روی سطح این توربین های بادی، از این نوع خازن ها قرار داده شود که در اثر فشاری که باد به سطح توربین و این خازن ها وارد می کند این خازن ها بتوانند انرژی را در خود ذخیره کنند. اینگونه از دو طریق، هم چرخش توربین و هم انرژی ذخیره شده در خازن ها، برق تولید می کنیم.

 

ایده هایی ناب

 

5.تره بار زنجیره ای (4/6/94)

هدف از این تره بار، کیفیت بهتر و قیمت پایین تر می باشد و بگونه ای است که از تولید به مصرف ارائه می شود. قسمتی از هزینه میوه، برای حمل و نقل آن می باشد و در بعضی از مواقع حتی با چند واسطه به دست مصرف کننده می رسد.

این تره بار بیشتر برای کلان شهر ها مناسب می باشد. تره بار دارای شعبه های زیادی در مناطق مختلف شهر خواهد بود. برای کم کردن هزینه حمل و نقل در مناطق مختلف، زمین های کشاورزی وجود دارد که به این مناطق نزدیک می باشد و میوه های خود را از این زمین ها تامین می کند. مثلا برای منطقه شرق تهران، جاجرود شاید مناسب باشد. این سیستم برای مناطق دیگر تهران نیز اجرا می شود تا هزینه حمل و نقل به حداقل برسد.
برای کمتر کردن هزینه ها، زمین های کشاورزی می تواند متعلق به خود تره بار باشد.

 

6.شهرک پوشاک (4/6/94)

این شهرک دارای واحد های تجاری و اداری می باشد. قسمت تجاری شامل پوشاک برند و غیر برند قرار می گیرد و قسمت اداری، دفتر اصلی نمایندگی ها می باشد.
این شهرک، در یک مجموعه تفریحی قرار دارد.
به دلیل بزرگ بودن این مجموعه، بهتر است در حاشیه شهر قرار داشته باشد.

 

7.دزدگیر صندوق عقب (4/6/94)

کلید های خودرو های امروزی بصورت نیمه کامپیوتری و دارای کد می باشند. وقتی آن را از داخل سوئیچ می کنیم تا خودرو را روشن کنیم کد داخل آن چک می شود و در صورت یکی بودن آن، خودرو می تواند روشن شود.
طرح من این است که همان کلید و سوئیچ نیمه کامپیوتری برای صندوق عقب طراحی شود ولی با این ویژگی که سوئیچ از طریق کلید، انرژی خود را برای چک کردن تامین می کند.
در زمانی که کلید دیگری در سوئیچ می رود و اقدام به باز کردن می شود، در صورت چند بار چرخاندن در سوئیچ، آژیر به صدا در می آید.

 

8.ساخت شیشه هایی مشابه نوشیدنی های خارجی (4/6/94)

ما ایرانی ها عادت داریم که در یخچال هایمان همیشه شیشه آب بگذاریم. خیلی افراد هستند که از شکل شیشه های خارجی که خیلی هم جالب طراحی شده، خوششان می آید. این طرح در مورد ساخت این شیشه ها می باشد.

 

9.باشگاه بیلیارد مخصوص خانم ها (5/6/94)

 همه سالن های بیلیارد مخصوص آقایون می باشد و برای خانم ها همچین چیزی وجود ندارد و یا اگر باشد تعداد آن محدود می باشد. بالاخره خانم ها هم حق دارند از این تفریحات داشته باشند.

 

10.گیاهان کم آب (5/6/94)

خانه هایی که حیاط دارند، قسمتی از آب مصرفیشان به درختان و گیاهان تعلق دارد که معمولا به آب و مراقبت زیاد نیاز دارند.
این مرکز بصورتی تخصصی کار مشاوره و فروش گیاهان و نهال درختانی را به عهده دارد که نیاز کمتری به آب و نگهداری خواهند داشت.
این محصولات میتوانند بصورت باغچه ای و یا گلدانی باشند.

 

چنانچه در مدت زمان تخمینی موفق به اتمام این مقاله نشده اید می توانید به سایت تست تندخوانی مراجعه کنید

تیم آموزشی ماهان تیموری

ایده پرداز : محمد محمدی (ابرخلاق)

ارائه دهنده آموزش های کسب و کار ، کارآفرینی ، تبلیغات اینترنتی

نظرات شما نسبت به مقاله “ایده هایی ناب برای شروع به کار برای تیم آموزشی ماهان تیموری ارزشمند و سازنده می باشد.

 

دانلود PDF

 

download

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظر
 1. محمد قلی زاده کاربر می‌گوید

  جالب بود … ممنون از تلاش و آموزشتون

  1. محمد محمدی کاربر می‌گوید

   خواهش می کنم. نظر لطفتون هست. ایده های منو دنبال کنید. هر چی به تاریخ امروز نزدیک میشه، بهتر هم میشه

 2. احمد احمدی کاربر می‌گوید

  ایده شماره ۵ خیای خوبه