Take a fresh look at your lifestyle.

حال خوب، حال بد ! قسمت سوم

حال خوب، حال بد ! قسمت سومReviewed by باقری on Oct 17Rating: 5.0
 

 

به نام خدایی که داد بر او که نخواست و افزون میده به تو که میخوای

 

 

دوست من سلام! کلیپ سوم مجموعه حال بد، حال خوب را دارم میگیرمو در دوتا کلیپ قبلی ما رو سوپرایز کردی و بیشتر از ده هزار مشارکت داشتیم و حتماً اگر دو تا کلیپ قبلی حال بد، حال خوب را ندیدی برو و این دو تا کلیپ را در اپلیکشن، سایت و اینستاگرام ببین. خب من همیشه گفتم آدم ها هر روز دارند پول از دست می دهند چرا که بلد نیستند چطور پول در بیاورند و پولشون را نگه دارند و چطور پولشون را رشد بدهند.

 

فقط تو هستی مسئول زندگی و حال خودت

حال خوب، حال بد ! قسمت سوم1

خب ما از بچگی یک چیزی را تجربه کردیم. ما بچه که بودیم پدرمون روی ما سرمایه گذاری کرد و ما را گذاشت مدرسه و ما یاد گرفتیم چطور بنویسیم و چطور بخونیم و مسائل مالی هم دقیقن همینطورین که شده امروز یک علمی که میتونی توانایی خودت را در مسائل مالی افزایش بدهی. یک نکته خیلی مهم که ازت میخوام یادش بگیری و آن این است که بدون و آگاه باش که فقط تو هستی که میتونی حال زندگیت را خوب کنی و هیچ ربطی به هیچ کس نداره و نه جامعه و نه پدرت و نه مادرت و نه دولت و نه هیچ کس. فقط تو هستی مسئول زندگی خودت و میتونی حال زندگیت را خوب کنی.

 

پول همه چیز هست

 

 اونموقع که میخواستم بیام تهران بابام همیشه می گفت که ماهان پول همه چیز نیست! ولی من اونموقع که اومدم تهران متوجه شدم که پول همه چیزه! و اگر کسی میگه که پول همه چیز نیست احتمالاً خودش پول داره که میگه پول همه چیز نیست.

 

تجربه مهر مادری پس از کسب موفقیت افراد

 

یادم میاد تو 15 سالی که پیش پدر و مادرم زندگی کردم من یک خاطره خوش دارم. پدرم فقط یکبار احساساتش را به من بیان کرد و اونم این بود که پسرم قند عسلم! و فقط یکبار این اتفاق افتاد ولی از زمانی که موفق شدم امکان نداره که هفته ای دوبار به من زنگ نزنه و حال من را نپرسه. همه میگن مهر مادری زیباترین حس و قویترین حسی است که در جهان وجود دارد اما میتونم به جرات بگم 95 درصد از آدم ها مهر مادری را تجربه نمی کنند. من خودم زمانی که موفق شدم مهر مادری را تجربه کردم چرا که مادرم دید درختی که کاشته داره ثمره میده و به من افتخار میکنه بین اقوام و بین دوستانش.

 

پول یکی از محرکترین های احساس

راه های آسان برای تقویت ملاک های هوش مالی2

درمورد عشق نمیخوام زیاد صحبت کنم اما میدونید یکی از محرکترین های احساس پول است  یعنی اگر پول داشته باشی آدم ها بیشتر دوست دارند و بیشتر بهت احترام می گذارند حالا این چیزها واقعن گفتنی نیست ولی یک چیزه که واقعیته. ببین اگر دوست داری شرایط مالیتو تغییر بدهی و مدیر خودت باشی و دیگه آقا بالاسر نداشته باشی باید روی خودت سرمایه گذاری کنی.

 

روی خودت سرمایه گذاری کن

 

اگر میخواهی تو کسب و کارت جزو بهترین ها باشی و رهبر و لیدر صنفت باشی، باید روی خودت سرمایه گذاری کنی. باید خودت را قوی کنی و روی خودت سرمایه گذاری کنی، چطور قرار داد بنویسی و چطور چک بگیری. اگر میخواهی کاری کنی که پولت برایت پول بسازه باید روی خودت سرمایه گذاری کنی. خیلی ها به من میگن آقای تیموری چرا انقدر تلاش می کنید شما که دیگه نیاز مالی ندارید و من به آنها میگم این حد خواسته های من نیست. من خیلی می تونم مفیدتر باشم و من خیلی می تونم اثرگذارتر باشم. من میخواهم انقدر درآمد داشته باشم که بدون اینکه فکر کنم بتونم 95 درصدشو ببخشم و اصلاً نگران چیزی نباشم.

 

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
تعریف هوش مالی

هوش مالی پلاس را برای چه کسانی آماده کردم؟

 

هوش مالی پلاس برای اردک ها نیست و هوش مالی پلاس برای تنبل ها نیست و هوش مالی پلاس برای عقاب هاست. عقاب ها کسانی هستند که تصمیم گرفتند زندگیشون را تغییر بدهند و بهشون کمک میکنه.

 

 

هوش مالی چیست؟

 

خیلی ها میگن آقای تیموری هوش مالی چیه؟ هوش مالی توانایی و مهارت بدست آوردن پول، نگه داشتن پول و رشد پول است. دقت کن! افتخار میکنم به مجموعه خودم و خودم که برای اولین بار آمدیم آموزش مسائل مالی را  راهکاری کردیم. قبل از ما همه میگفتند  روی فکرت کار کن و روی باورهات کار کن، پولدار میشی ولی ما اومدیم واقعیت بازار ایران را به صورت راهکاری ارائه دادیم.

 

نحوه برگزاری دوره هوش مالی پلاس

 

 شاید سوال بپرسی آقای ماهان تیموری نحوه برگزاری دوره هوش مالی پلاس چطوریه؟

 

دوره هوش مالی پلاس را هر شهری در هر کجای دنیا که باشی چه شهر کوچیک باشه یا چه شهر بزرگ باشه روی گوشیت می تونی آموزش ببینی. 21 ماه آموزش کاربردی مسائل مالی است که در واقع من 4 سال توی تیم مون روش کار کردم. نزدیک به 4 سالی هست که من دیگه در تیم مون مشاوره نمیدهم. فقط مشاوره به افرادی می دهم که از دوره هوش مالی پلاس استفاده کردند و نتیجشو اعلام کردند و من ماهیانه رایگان به ده نفر از کسانی که نتیجشون را اعلام کردند بین اونها قرعه کشی می کنیم و من به اون ده نفر مشاوره می دهم.

 

مشاهده ویدیو نتایج فراموش نشه

 

 ویدیو نتایج را حتماً ببینید. بعضی ها درآمدشون شده 100 میلیون و بعضی ها درآمدشون شده 70 میلیون و بعضی ها شده 5 میلیون. اونیکه درآمدش شده 70 میلیون یا 100 میلیون احتمالاً قبلاً 20 تا 30 میلیون درآمد داشته است. اونیکه درآمدش به 5 میلیون رسیده احتمالاً یکی دو میلیون درآمد داشته است. هوش مالی را من نمیگم بخری میلیارد میشی اما بهت یاد میده که چطور درآمدت را دو تا سه برابر افزایش بدی.

 

گارانتی یک ماهه اطلاعات هوش مالی پلاس

حال خوب، حال بد ! قسمت سوم4

با جرات و شهامت تمام اطلاعاتشو گارانتی کردم. گارانتی بدون قید و شرط برای یک ماه. یعنی ازش استفاده کنی و اگر دیدی کاربردی نیست که این امکان وجود نداره و ما نداشتیم، میتونید تماس بگیرید و هزینت را بدون پرسیدن یک سوال عودت می کنند همکاران من بهت. بعد از اینکه دوره را ثبت نام کنید عضویت اولین کلوپ هشیاران مالی را می گیرید که اونجا خودش کلی آموزش است. آموزش مدیریتی بهت میدهیم و آموزش سرمایه گذاری روز ایران را بهت می دهیم  و آموزش درآمد زایی در اینترنت را بهت می دهیم که خودش یک دانشگاهه.

 

سمینارها و کلاس های حضوری فیدبکش کمتره

 

 سال 94 بیشتر از 500 تا سمینار من گذاشتم. شاید بگید 500 تا؟ ما که 365 روز داریم چون من بعضی روز ها سه تا سمینار در ساعات 10 تا 12 صبح و  4 تا 6 ظهر و 6:30 تا 8:30 داشتم. یک چیز را هم متوجه شدم که آدم ها در کلاس های حضوریم اون فیدبکی را که میخوان نمی گیرن چرا؟ چون سوالاتشون پاسخ داده نمیشه! استاد زمان نداره و سریع باید بره. به همین دلیل در دوره هوش مالی پلاس این امکان را ایجاد کردم که تو میای سوالاتت را می پرسی و من به سوالاتی که خیلی مهم و پر تکراره پاسخ می دهم و تو برایت قابل درک تر میشه و به همین علت هست که نتایج خیلی زیاده.

 

شاید بپرسی که هزینه دوره هوش مالی پلاس چقدره؟

 

 نمیتونم روش قیمت بگذارم چون چهارسال از زندگی و تحقیقات منه. اما اگه بخوام مثل بقیه قیمت گذاری کنم شاید بگم 50 میلیون اما قیمتی که گذاشتیم قیمتی است که همه بتونن استفاده کنند و قیمتش 2 میلیون و 996 هزار تومنه که در حال حاضر تخفیف پاییزه خورده و با 50 درصد تخفیف فقط میشه 1 میلیون و 496 هزار تومان. بابت چی؟ بابت 180 ساعت اطلاعات یعنی 180 ساعت آموزش. هر ساعت آموزش میشه 8 هزار و 300 تومان.

 

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
افزایش درآمد با تبلیغ نویسی حرفه ای

 اگر بخوای ببینی روزی چقدر روی خودت سرمایه گذاری می کنی؟

 

روزی کمتر از 2 هزار و 400 تومان یعنی کمتر از پول یک ساندویچ بندری. تازه وقتی ثبت نام میکنی میتونی به دو نفر هدیه بدهید به برادرت، عزیزت و خواهرت که اونها هم در کنار تو رشد کنند. در واقع میشه کمتر از هزار تومان سرمایه  گذاری بر روی خودت.

دو هدیه با ثبت نام در دوره هوش مالی پلاس+ تخفیف 50٪ دوره

 

حال خوب، حال بد ! قسمت سوم

 

دوره را که ثبت نام می کنید اتفاقی که می افته دوتا هدیه می گیرید، محصول گفتگو با میلیونرها که محصول مصاحبه با 20 میلیونر آمریکایی هست که اطلاعاتشون را در اختیارت قرار می دهند. سال 93 بیشتر از 20 میلیون تومان هزینه تولید این محصول شد و یک هدیه دیگه هم که میگیری دوره کامل هوش مالی است. شما هوش مالی پلاس را ثبت نام می کنید و هوش مالی را کاملاً رایگان می گیرید. در واقع شما از مجموعه ما نزدیک به 6 میلیون و 300 هزار تومان محصول دریافت می کنید ولی فقط 1 میلیون و 496 هزار تومان پرداخت می کنید.

 

 شاید بپرسید آقای تیموری نحوه ثبت نام چطوریه؟

 

نحوه ثبت نام اینطوریه که خیلی راحت می تونید پایین این پست روی ربات لینک ربات کلیک کنید و خیلی راحت ثبت نام کنید. راحت ترین روش ثبت نام است. مدل دوم روی لینک سایت کلیک می کنید و از طریق وبسایت ثبت نامتو انجام می دهید. مدل سوم اینکه اپلیکشن را از همین پایین دانلود میکنی و در اپلیکشن خیلی راحت ثبت نام می کنید. مدل بعدی ثبت نام اینکه تلفنی تماس می گیرید و همکاران من بهت مشاوره می دهند و راهنماییت می کنند که چطور ثبت نام کنید.

 

صبور باش در تماس تلفنی

 

 فقط تجربه نشون داده که تلفن ها خیلی مشغول میشه و یه مقدار با ما همکاری کن و صبور باش و همکاران من جوابتو می دهند. من گفتم با بالاترین کیفیت پاسخ بدهند به همین خاطر شاید کمی زمان ببره و تلفن ها اشغال بشود. مدل آخر اینکه به آیدی تلگرام همکاران من پیام می دهی و همکار من سر فرصت راهنماییت میکنن و لطفاً فقط به یک ایدی پیام بده. بعد از اینکه تخفیف تموم شه چند روز بعد همکاران من باهات تماس می گیرند و نحوه استفاده را کاملاً رایگان بهت آموزش می دهند.خدا رو شاکرم به خاطر حضورش در زندگی من. حسم خیلی خوبه.

 

یکسال به دوره هوش مالی پلاس اعتماد کن و ازش استفاده کن

 

۷ درس‌ مالی برای سرمایه ‌گذاری2

 من نمیدونم چند سالته؟ 20 سال یا 30 سالته. فقط میخوام به من اعتماد کنی برای یک سال و راهکارهایی را که بهت دادم ازش استفاده کنی. همه چیزی که من را به اینجا رسونده من در هوش مالی پلاس بهت آموزش دادم و فقط کافیه بهش عمل کنی و خیلی سریعتر  از اون چیزی که فکر می کنی نتیجه می گیری و من بهت قول میدهم نتیجه ای که در این یکسال می گیری از نتیجه ای که در کل زندگیت گرفتی بهتره.

هوش مالی پلاس در مدارس و آموزشگاه های ایران آموزش داده نمیشه

 

اگر این اطلاعات را درمدارس و آموزشگاه ها آموزش می دادند شرایط اقتصادی ما این طوری نبود. بروید تحقیق کنید در کشورهای پیشرفته سواد مالی را در مدارس ابتدایی شون آموزش می دهند. خدا رو شاکرم به خاطر حضورش در زندگی من و بخاطر وجودش در زندگی تو. همین الان میتونی اقدام کنی و همکاران من در کنارت هستند و تا انتهای دوره تو را حمایت می کنند. شاد و پیروز و سر بلند باشید.

 

 

از این مطلب خوشت اومد پس لایکش کن

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر ۱
  1. عرفان کاربر می‌گوید

    آقای تیموری شما فقط و فقط هوش مالی ندارید یه چیز مهمتر از اونم دارید روح بزرگی دارید سفره دلت برای همگی بازه حالمو عوض کردی خداوند حالتو بهتر از همیشه کنه من امروز میخوام یه موضوعی رو بگم پکیج های آموزشی شما در یه منبعی پابلیک شده و منم پولی برای خریدن این پکیج ندارم اگر روزی پولی بدست آوردم حتما پیش شما میام و پرداخت میکنم به امید روزی که هیچ جوونی نیازمند پول نباشه

    0
کد تخفیف ۱۰٪
تو بهترینی
کد تخفیف ۲۰٪
نزدیک بودا
کد تخفیف ۳۰٪
یکبار دیگه تلاش کن
کد تخفیف ۴۰٪
خوش شانس نبودی
کد تخفیف ۵۰٪
تو عالی هستی
شانس خودِت رو برای برنده شدن یک فرصت امتحان کن!
برای استفاده از این فرصت لطفاً ایمیل و تلفن همراه خودت رو وارد کن.
قوانین بازی :
  • هر کاربر ۳ بار فرصت دارد.
  • کسی که تقلب می‌کند، شناسایی می‌شود.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.