Take a fresh look at your lifestyle.

حال خوب، حال بد | بخش دوم

حال خوب، حال بد | بخش دومReviewed by مدیر سایت on Oct 16Rating: 5.0
 
 

دوست من سلام! امیدوارم که حالت خوب باشه. کلیپ دوم مجموعه حال خوب و حال بد است و ما سوپرایز شدیم از بس که کامنت گرفتیم و بالاترین کامنت ها را در کلیپ های مجموعه ای گرفتیم. حداقل 5000 تا کامنت در اینستاگرام، سایت و اپلیکشن اومده است و خیلی خیلی عالی بود و اگر ویدیو اولی را ندیدی برو اونو ببین و بعد برگرد.

سوال آقای تیموری در ویدیو اول غوغا کرد

در ویدیو اول من یه سوال خیلی مهم پرسیدم و سوال این بود و الان میگم و حتماً برو جوابش را بده و کامنت کن. پرسیدم اگر یکی از عزیزانت شامل پدرت، مادرت، همسرت و یا فرزندت همین الان یه اتفاقی براشون بیفته که تو قراره یک مبلغ پولی در حد 5 میلیون، 10 میلیون یا صد میلیون و اون عدد پوله چقدر باشه تو سوپرایز میشی و زندگیت دچار چالش میشه؟

و نمی تونی اون کار را انجام بدهید و ازیت می شوید. حتماً این عدد را برای من بنویس و الان می خواهم درباره کلیپ شماره 2 صحبت کنم. خیلی روی کلیپ شماره 2 کار کردم و حتماً لذت میبری.

حال زندگی بعضی ها خوبه

حال خوب، حال بد | بخش دوم4

چه بخوایم و چه نخوایم،حال زندگی بعضی ها خیلی عالیه. در بهترین شرایط خودشون هستند چراکه در همین حال برج های بزرگی و بزرگترین برج ها در تهران ساخته می شود یه جمله معروفی هست و همه ما می دونیمش اما من میخوام دربارش صحبت کنم.

علم یا ثروت

جمله این است که علم بهتر است یا ثروت؟ من میخواهم بگویم بدون شک ثروت و اگر پول را داشته باشی میتوانید بهترین اساتید و بهترین عالمان را بگیری که به تو یاد بدهند و علمشان را انتقال بدهند. دوست من چه خوب باشد چه بد باشد و چه باور کنیم و چه باور نکنیم و چه بخوایم و چه نخوایم، ما در دنیای مادیات زندگی می کنیم. یکی از خواننده های معروف یه جمله ای داره که من بهش فکر می کنم و میگه که پول هست که زمین را می چرخونه. جالبه! متوجه منظورم میشی.

حال زندگیت خوبه پس به دیگران هم کمک کن تا حالش زندگیشون خوب شه

 

پیک کتاب را در واقع داشتم و یکی در روز سرد زمستانی یک کتابی سفارش داده بود و برف میومد و من کتاب را برداشتم و بردم بهش برسونم. نزدیک برج های دوقلو الهیه یک برج سبز رنگ هست که من اونجا رفتم و طبقه 22 ام بود و من به طبقه 22 ام رفتم درحالی که خیس بودم. خانم خانه اومد که کتاب را بگیره و منو دید که چقدر سردمه. گفت بیا این گوشه وایسا تا من برم پول را بیارم. آقا من وقتی داخل خانه رفتم کلن متحول شدم.

دیدم طبقه 22 الهیه کل تهران زیر پات هست. پسرش هم از این پسرا که تو فیلم ها میبینی موهاشون فرفری وسبزه هستند. این خانم یک چایی هم به من داد و من دیدم اونهایی که حال زندگیشون خوبه چقدر عشق میتونند به دیگران بدهند. اگر حال زندگی همه از نظر مالی خوب باشه چقدر دنیا بهتر است و چقدر همه با هم بهتر رفتار می کنند.

بچه های ما پدرسوخته اند میدونی چرا؟

صبح امروز با خانم چیتگر یکی از همکارانم در تیم داشتم صحبت میکردم و بهش گفتم ما و دختران ما و پسران ما خیلی پدر سوخته اند. گفت چرا؟ گفتم چون دهه 50 و دهه 60 و دهه 70 نسل سوخته ایم پس بچه های ما پدر سوخته می شوند. بیایید کاری کنیم که بچه های ما نسل سوخته نباشند.

بچه خودتو مدرسه خوب بفرست

حال خوب، حال بد | بخش دوم1

من یک دوستی داریم متولد 72 است، یه بار داشتیم کنار استخر خونه من راه می رفتیم شروع کرد از بچگیش تعریف کردن و گفت خانواده من از نظر مالی ضعیف یا متوسط بودن اما پدر من من را در یکی از بهترین مدارس ثبت نام کرد و من با کسانی درس می خوندم که از خانواده های خیلی ثروتمند بودند و تاثیری که روی من داشت باعث شد من موفق شوم.

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
کاریزماتیک باش

من اونجا خواستم که انقدر موفق شوم که خودم و خانوادم را در بهترین شرایط مالی ببینم و چقدر تاثیر داره که تو شرایط مالیت طوری باشه که بتونی فرزندت را در یک مدرسه خوب ثبت نام کنی. محمد اون روز خیلی چیز خوبی به من یاد داد همین که پسرم را در یک مدرسه خوب ثبت نام کنم، خیلی عالیه!

 

حال زندگیت اگه خوب باشه، میتونی ببخشی.

حال خوب، حال بد | بخش دوم3

دو سه روز پیش با مدیران موسسه محک داشتم حرف میزدم و اینکه چطوری می تونیم کمک کنیم؟ یک داستانی تعریف کردند که اقای تیموری فردی هست در موسسه محک که سالیانه صدها میلیون می بخشه و ما می تونیم بچه هایی را که از درد سرطان رنج میبرن را درمان کنیم و حالشون را خوب کنیم. اگه حال زندگیت خوب باشه چقدر میتونی مفید باشی و چقدر میتونی ببخشی. سعی کن کارت را درست انجام بدهی و حال زندگیت خوب باشه.

سوپرایز کردن خانمت با برند شخصی دوز

یه مهمونی دعوت میشی اصلاً لازم نیست به مادر فرزندت پول بدهی که بره لباس بخره. زنگ میزنی یکی از این برندهای شخصی دوز اندازه خانمت را میزنه و مدل ها را روی کاتالوگ بهش نشون میده. میره بهترین لباس را که سایز خانمته و یک دونه است برات میاره و میتونی با این کار قدر دانی خاصی از مادر بچت داشته باشی. چقدر این حس زیباست و چقدر خوشاینده. فکر کن دیگه مدیر خودتی و بخاطر کارت و بخاطر یک اشتباه کوچولو مدیرت بیاد بهت سرکوفت بزنه و تحقیرت کنه و عزت نفستو ازت بگیره. فکر کن اگه کار درست انجام بدی و حال زندگیت خوب باشه، چه اتفاقی می افته؟

پول همه چیز را درست میکنه حتی در بدترین شرایط

علی نورانی یکی از دوست های منه. گفت ماهان اگه آدم ها پول داشته باشند باز در سخت ترین شرایط زندگی و مریضی و بیماری باز کارشون خیلی راحت انجام میشه. گفتم چرا علی؟ گفت من دایی های خیلی ثروتمند دارم و وقتی مادر بزرگم حالش بد شده بود و مریض شده بود.

قلبش دچار مشکل شده بود بردنش بهترین بیمارستان تهران که عین هتل بود و من خودم رفتم اونجا حالم خوب شد. پرستار های خوش رفتار و زیبا که چقدر احترام می گذاشتند. مادر بزرگش 5 روز اونجا بوده و 25 میلیون هزینش شده بوده و بعد از این 5 روز خیلی صحیح و سلامت به خانواده برگشته بود. اگر حال زندگیمون خوب باشه می تونیم عزیزانمون را در بدترین شرایط حمایت کنیم. خیلی جالبه!

 

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
بهترین روش ها برای پس انداز کردن با هر میزان درآمدی

ولوو ماشین امن جهان

حال خوب، حال بد | بخش دوم2

من بابام همیشه به من گیر میده که تو چرا ماشین هاتو رنگی میخری؟ ولوو را که خریده بودم گفت این را چند خریدی؟ من گفتم مثلاً انقدر. گفت انقدر پول دادی قیافش هم انقدر نمی ارزه. گفتم بابا در عوض ولوو بهترین ماشین از نظر امنیت است. اگه با شما و مامانینا بخوایم بریم شمال خیلی ایمنی است.

ولوو میدونی گفته که تا سال 2020 یک ماشینی تولید می کنه که کسی بخاطر تصادف جونش را از دست ندهد. گفتم اگه خدایی نکرده ما با این ولوو تصادف کنیم و بریم ته دره بیست تا ایربگ باز میشه و اصلن اجازه نمیده که اتفاقی برای شما بیفته. گفت آهان باریکلا!

قسمت دورغه و با پول میشه قسمت رو عوض کرد

فکر کن با یک ماشین خیلی خوب بری ته دره و بیست تا ایربگ باز میشه و صحیح و سلامت میای بیرون و همه میگن قسمتش این بوده. فکر کن با ایران خودرو و سایپا میری ته دره و می میره طرف و باز میگن قسمتش این بوده. نه الان وقتش رسیده که بیای دور خودت و خانوادت یک حصار مالی بلند ایجاد کنی که چیزی به نام پول نتونه به تو و خانوادت و فرزندت و پدر و مادرت آسیب بزنه. الان موقعشه که حصار مالی بکشی دور خانوادت.

پدر و مادرت و خانوادت را به آرزوهاشون برسون

ببین چقدر زیباست که بتونی سبقت بگیری در خوشحال کردن پدر و مادرت. میدونید من قبلاً هم این را گفتم و مادر من خیلی مذهبیه. زمانی که من برای اولین بار مکه ثبت نامش کردم فقط به من نگاه کرد و بغض کرد و گفت مرسی. چند روز پیش قم بودم و بازم بغض کرد، متوجه شدم داداشم محسن حج واجب برای پدر و مادرم ثبت نام کرده بود و با خودم گفتم چرا من این کار را نکردم. چقدر زیباست که تو بیای و عزیزترین هات را به رویاهاشون برسونید. چقدر جذابه!

حال زندگیت خوب باشه، میتونی حال خیلی ها را خوب کنی.

ببخشید من هر وقت درباره خانوادم مثل پدر و مادرم حرف میزنم احساسی میشم. فکر کن که یک غول چراغ جادو از این ویدیو میاد بیرون و میگه تو هر چی میخوای من بت میدهم. میگی من 1000 میلیارد میخوام و اون بهت میده. ازت میخوام که اگه به بی نیازی مالی برسی چه رفتاری انجام میدهید. فکر کن که همین الان به بی نیازی مالی رسیدی و سه تا از کارهایی که به بی نیازی مالی رسیدی را انجام میدهید بگید و برای من کامنت بزار.

فرقی نداره میخوای خیریه بزنی و به پدر و مادرت کمک کنی یا کاری برای خواهر و برادرهات انجام بدهی. برای من کامنتش بزار و منتظر ویدیو سوم باش. چون ویدیو سوم بهت کمک میکنه که حال زندگیت را یکبار برای همیشه خوب کنی.

 

از این مطلب خوشت اومد پس لایکش کن

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

77 نظر
 1. افسر باغبانیان کاربر می‌گوید

  سلام به خانواده بزرگ تیموری:الان حال من عالیه اگه غول چراغ به من هزار میلیارد بده بزرگترین مرکز تفریحی و توریستی رو در شهر عباس آباد شمال افتتاح میکنم ، ودوست دارم خودم بهترین ونفر اول در طراحی کیف در ایران و کشور های اروپایی وامریکا باشم،وهر سال یک دهم از درآمدم رو صرف خیریه کنم وسرپرستی کودکان زیادی رو بعهده داشته باشم.

  0
 2. حسین ضیایی کاربر می‌گوید

  اگر من به بی نیازی مالی برسم یه کار بزرگ خواهم کرد و اون اینکه دوست دارم بیمارستان هایی در سطح کشور تاسیس کنم که بهترین و به روزترین امکانات روز دنیا رو داشته باشه و هرکسی باهر شرایط مالی ای بدون دغدغه و نگرانی بیاد و از امکانات و تخصص های بیمارستان استفاده کنه بدون اینکه لازم باشه مبلغی رو بپردازه.

  0
 3. سعید ناظری کاربر می‌گوید

  سلام اول یک آکادمی ومجموعه ای درست میکنم که تمام فررزندان ایرانم را به راز پولدار شدن برسونم دوم اینقدر پول خرج میکنم تا به مجلس برم و قانون آموزش وپرورش پول را تاسیس میکنم و براش در مدرسه کتاب اجباری چاپ میکنم سوم حاضرم تمام پولم را صرف پرورش فرهنگ و آداب پول وپولداری کنم تا همه با یک نگاه و یک هدف به پول نگاه کنیم

  0
 4. شهاب کاربر می‌گوید

  سلام اگه غول چراغ جادو بهم هزار میلیارد بده اولیش اینه که تشکیل خونواده میدم از این تنهایی در میام دومیش اینه که به همه افرادی که دور من هستن و نیازمندهستن و من میشناسم کمک میکنم و سوم اینکه مغازه میزنم و هم برا خودم هم برا چند نفر دیگه اشتغال زایی میکنم ولی این غول چراق جادو وجود نداره

  0
 5. یوسف شه بخش کاربر می‌گوید

  سلام۱.میخام با پدرو مادروهمسرم به سفر مکه بریم.۲پدرومادرم رو توبهترین آسایش نگه دارم۳میخام بهترین کمک روبه مساجدبکنم

  0
 6. مسعود کاربر می‌گوید

  1- ساخت بیمارستان های مجهز برای بیماران صعب العلاج و درمان رایگان
  2- کمک در کارآفرینی و اشتغال به تمام مردم
  3- رونق گردشگری در ایران

  0
 7. Roya کاربر می‌گوید

  سلام به خانواده بزرگ ماهان تیموری،به لطف شما حال دله منم داره خوب میشه ،من اگه غول چراجادو قرار باشه پولی بده برادرم رو که دوازده سالشه و مریضه میبرم دکتر تاخوب بشه وبتونه بره مدرسه،مادرم رو که آرزوی کربلا داره میفرستم کربلا وتمام نیازمندای شهر خودمو نیازاشون و براورده میکنم.

  0
 8. امیر آشوری کاربر می‌گوید

  1.کاری میکنم که تمام مردم دنیا به جایی برسن که به بهترین شکل بتونن زندگی کنن اونم با اموزش و اگاهی تو تمام مساعل زندگی و من همین س خاسته بیشتر ندارم چون نتیجش میشه بینهایت نتیجه
  برای همین نیاز به پول هست ولی نمیدونم چقد تو تو هر شهر و هر روستا تو جهان نیاز به یک شعبه هست که مردم بیان داخلش و اموزش ببینن و اولین اموزش کلاس ها عرفان حلقه است تا مردم با رحمت خدا اشنا بشن و همه به کمال برسن به اونجایی که خدا میخاد

  0
 9. محمد امین باقری کاربر می‌گوید

  سلام،من دوست دارم اول خانواده خودم رو در رفاه کامل قرار بدم پدر و مادر خواهر و برادرانم،دوم جایی رو تاسیس کنم مثل کارخانه ای که همراه با بخش آموزشی باشه و به مردم جویای کار ک بیکار هستن کار یاد بدم و کار هم بهشون بدم تا با هم یک خانواده بزرگ بشیم و به هم کمک کنیم ،و خیلی دوست دارم به کسانی ک ایده و اختراعاتی دارن ک باعث بی نیازی کشور از بیگانگان میشه ولی پول ندارن و استعدادشون هرز میرهحمایت کنم،تا بتونیم در دنیا پیشتاز باشیم نه مصرف کننده ،ممنونم

  0
 10. ثریا کاربر می‌گوید

  سلام من یه باغ خوشگل برای مادرم میخریدم .
  خارج از کشور سرمایه گذاری میکردم و اقامت میگرفتم .
  تجارت میکردم .
  ۱۰ تا اپارتمان و ۵ تا ویلا میخریدم .
  ماشین لگزوز اخرین مدل میگرفتم.
  دور دنیا رو میگشتم
  موسسه خیریه میزدم موقعیت کار برای سابقه دارها و افراد متخصص بدون تحصیلات فراهم میکردم

  0
 11. محمد جواد نصیری کاربر می‌گوید

  اگه به فرض محال اون غول چراغ جادو بیاد بیرون هزاز میلیارد بده بهم اول یه خونه بزرگ تو یه جای خوب قم مثل شهرک قدس برا خودمون میخرم.بعدش یه سفر به دور ایران با خانوادم میرم و بعدشم اون کتابایی که همیشه میخواستم بخرم رو میخرم و سعی میکنم درسام رو بخونم تا بزرگ شدم یک پزشک یا یک ریاضیدان یا یک فیزیک دان خلاق و معروف بشم.شایدم رئیس جمهور شدم

  0
 12. علیرضا باقری کاربر می‌گوید

  سلام و خسته نباشید.
  من وقتی به بی نیازی مالی برسم :
  1- خیابون های شهرمون رو یکاریش میکنم هرکی ازش رد بشه لذت ببره.
  2- برج هایی میسازم که استارت آپ های کوچک و بزرگ با هزینه بسیار کم بتونند درونش فعالیت کنند.
  3- یک کار آفرینی بسیار بزرگ نیز راه اندازی میکنم جهت کم شدن بیکار های جامعه.

  0
 13. فاطمه کاربر می‌گوید

  اول بهترین سفرهای خارجی برم دوم به خانوادم که مشکل مالی دارند و نیاز به کمک دارند کمک کنم بهترین زندگی و تفریحات داشته باشم

  0
 14. Engineerr_ezai کاربر می‌گوید

  سلام دوستان
  من اگه هزار میلیارد پول داشتم تمامش رو در بورس سرمایه‌گذاری میکنم تا بتونم شرکت ایران خودرو رو کامل بخرم و از این وضعیت درش میارم و اون رو بزرگترین و بهترین خودرو سازی جهان میکنم

  0
 15. سید مهدي غفاریان کاربر می‌گوید

  سلام خدمت ماهان عزیز اولین کار میرم زندان وکیل آباد مشهد تمام زندانی‌های غیر عمد که به خاطر یه میلیون تومن موندن تو زندان آزاد میکنم برن سر خونه زندگیشون 2.خیلی گیر پنج میلیون تومن هستند و نمیتونن برن سر خونه زندگیشون براشون جهیزیه درست میکنم 3.تو فامیل تمام کسانی که مشکل مالی دارن بهشون کمک میکنم تا بتونن کسب و کاری راه بندازن وهر موقع تونستن پول رو بر گردونم و خودم و همسرم میریم دور دنیا رو بگردیم وحال و خوبی داشته باشیم. خدایا سپاسگذارم

  0
 16. مهدی کاربر می‌گوید

  سلام و عرض ادب
  درصد خیلی کمی از این پول می تونه برای شروع سرمایه گذاری تو چند طرح اقتصادی در زمینه دامداری کمکم کنه که تو یکی از طرح هام نزدیک به چند ماهه تحقیق میکنم.. بعد از اینکه کارم بالا گرفت و توسعش دادم حالم خوب میشه و میتونم حال اطرافیانم رو خوب ببینم..

  0
 17. مهری کاربر می‌گوید

  سلام وعرض ادب
  اول یه خونه لوکس با بهترین امکانات برای مامانم میخرم که از زیر دین وراث در بیاد.
  کمک میکنم به اطرافیانم تا حال خوب داشته باشن
  کار آفرین بزرگی میشم تا زنان بی سرپرست دغدغه مالی نداشته باشن
  شادو پیروز باشید

  0
 18. سعید کاربر می‌گوید

  سلام
  1:بزرگترین تولیدی پوشاک ایران رو راه اندازی میکنم و با کمترین سود بین جامعه تقسیم میکنم.
  2:تمام احتیاجات خانوادم رو به بهترین شکل تامین میکنم و تمام نیازهاشون رو برطرف میکنم حتی اقوام دورم رو
  3:به 500 خانواده فقیر و 500 کودک کار کمک میکنم که زندگیشون کاملا تغییر پیدا کنه و روال تازه ای رو شروع کنه و رو به خوشبختی پا بذارن.

  0
 19. رضا از تبریز کاربر می‌گوید

  اول ایجاد یه شغل با درامد ثابت تا خانواده و اطرافیانم از نگرانی کار و پول در بیان و دوم تا اخر عمر دعا گوی ماهان تیموری میشم………..حرف تا عمل فاصله اش زیاده

  0
 20. مهدی کاربر می‌گوید

  سلام من آگر هزار میلیارد تومان داشته باشم یک نیروگاه هسته ای میزنم تا بسیاری از مشکلات منطقه و مردم حل بشه متاسفانه تو ایران آگه دولت بخواهد یک کارخانه رب بزنه هزار ملیارد خرج میشه استاد آگه پایه ای بسم الله

  0
 21. سیدمنصور موسوی نژاد کاربر می‌گوید

  اول آرزو پدر ومادرم برآورده کنم دوم خیلی ها میشناسم زیرخط فقر هستن بهشون کمک میکنم وسوم زندانیها که بخاطر مهریه زندان هستن آزاد میکنم

  0
 22. یونس کاربر می‌گوید

  ساخت خونه برای خودم
  ساخت بهترین بیمارستان مجهزنزدیک روستاودرنظرگرفتن وضعیت مالی بعضی ازخانواده های کم درآمد
  ساخت کارخانه تولیدماشین بسیارعالی

  0
 23. هادی قربانی کاربر می‌گوید

  سلام من کاری میکنم که همه حال دلشون خوب بشه مثل شمادوست عزیز وکلی کارای جدید

  0
 24. Davood کاربر می‌گوید

  سلام خداقوت
  جناب تیموری صداقتتون مثال زدنیه
  حالم خوب شد عالی شد
  ثروتمند به اندازه اینکه خونه ای خوب و ۳طبقه برا پدرومادرم و داداشام با بهترین ماشبن براشون تهیه کنم چون میدونم با براورده کردن این مهم خیلی خیلی خیلی خوشحال میشن و به خاستشون میرسن
  در ادامه هم خوشحال میشم که خوشحال کنم هم نوعام که زمانیکه در بزرگترین و معروفترین فروشگاهم که در شیراز تاسیس میکنم و خونوادم و دور و بریای خودم که لیاقتش دارن درش فعالیت میکنند وارد میشن حتی اگر از نیازمندترینها هم که باشن دست خالی ازش خارج نشن بدون اینکه غصه و حسرت اونچیزی که میخان بدلشون بمونه و این فروشگاه تا نسل ها بروز باشه و خدمت کنه و اسمش برا همیشه بنامم بمونه و به نیکی یاد بشه نه از پدرسوختگی!!!!!
  باشد که الگویی باشه برا تمام سرزمینم ایران ایران ایران!!!!!!!!!

  0
 25. احمد دامن سوز کاربر می‌گوید

  از خدا میخوام روزی راه رسیدن به ثروت رو بهم نشون بده که اگه قرارباشه کل ثروتمم ببخشم به درمونده ها مشکلی باهاش نداشته باشم و مطمئن باشم چون راه رو میدونم دوباره میسازمش،
  دوست دارم روزی برسه که پیش هیچ نیازمندی شرمنده نشم و بتونم خیلی راحت درصدی از مالم رو ببخشم

  0
 26. Lila کاربر می‌گوید

  سلام من یه مبلغی به مقدار 20 الی30 میلیون تومان وام برای خیلی ها که الان از نظر مالی تو مضیقه هستند بدون سود و با اقساط بلند مدت میدم البته با حساب و کتاب که میدونم حال اونها خوب میشه و من خیلی لذت میبرم دوم اینکه بهترین زندگی رو برای خانواده ام فراهم میکنم و خیلی از کارهای دیگه که وقتی پولش اومد انها هم میاند

  0
 27. Ariana کاربر می‌گوید

  فقط سه تا رو بگیم؟ خیلی کمه که!
  1- سری کتابامو چاپ و حتی ترجمه برای فروش در خارج از کشور می کنم
  2- بهترین تیم فیل سازی رو جمع میکنم حتی اگه شده از متخصصای خارجی تو این زمینه استفاده کنم و فیلم داستان سری کتابامو می سازم
  3- بهترین تیم بازی سازی رو استخدام می کنم و بازی سری داستانای بالا رو میسازم.

  0
 28. مصطفی صباغ کاربر می‌گوید

  اگه اون قول جادو هزار میلیار به من بده حتما باهاش کاری راه میندازم تا حال خیلیا خوب بشه چون بیشتر حال مادی حال روحی ادم باید خوب باشه ومن با خدمت به دیگران به ارامش میرسم

  0
 29. امین کاربر می‌گوید

  سلام تا بتونم به اطرافیانم وکسایی که میشناسم جوری کمک کنم که اونهام با اون کمک در آینده نزدیک به من برسن

  0
 30. مجید بابازاده کاربر می‌گوید

  1_کمک مواد غذایی به حداقل هزار خانواده بی بضاعت
  کمک به کودکان بیمار سرطانی

  2_کمک مالی به بستگان درجه یک

  3_خرید خانه ویلایی در بهترین نقطه تهران ، ویلا در شمال و خرید مازراتی

  0
 31. سادات .بانو کاربر می‌گوید

  اگر بی نیاز بشم یه کربلا می رم که آرزومه و هرکس که آرزوی کربلا داره
  بعد برای کسانی که میخوان ازدواج کنن جهیزیه عالی میدم تا با اعتماد به نفس زندگیشون رو شروع کنن
  مادرم رو بعد از 50سال سن از پول بی نیاز میکنم که همیشه فقط غصه خورد که نمی تونه کاری برای دیگران بکنه خودش همیشه قانع بود
  به هرکسی که عزیزمریضی در بیمارستان یا خونه داره هرچند که مشکلش رو حل کنه کمک میکنم
  یه کار بزرگ با شعبه های بزرگ راه اندازی میکنم که همه برن سرکار و خودم هم باز کار میکنم که از زندگی لذت ببرم بیکاری یکی از بدترین چیزهاست

  0
 32. زهرا کاربر می‌گوید

  باسلام به شما اگر بی نیاز مالی بشم اولین کاری که میکنم یه خونه واسه مادرم میخرم بعدش بدهی بانک و قسطهای بانکمو پرداخت میکنم بعدش هزینه تحصیل چندتا بچه بی سرپرست روقبول میکنم تا بخاطر نداشتن پول از تحصیل عقب نیوفتن .بعدشم دوست دارم یه کارأفرینی جدید ایجادکنم تا چندنفرازبیکاری دربیان .دوست دارم یه مدرسه واسه بچه های روستا درست کنم .خیلی کارهای دیگه…

  0
 33. مهزیار کاربر می‌گوید

  سلام و احترام
  برای اولین بار دارم کامنت میزارم
  رشته تحصیلیم مهندسی تاسیسات هست
  دوس داشتم یک شرکت ساخت چیلر و دستگاههای سردکننده راه مینداختم هم خودم اوضاع مالیم اکی میشد هم اشتغال ایجاد میشد.

  0
 34. محمد پیران کاربر می‌گوید

  1.پنج میلیارد چکی که پارسال نوشتم پاس شه
  2.خانواده مو به همه آرزوهاشون برسونم
  3.همه دنیا سفر کنم و یک ثروتمند واقعی بشم.

  0
 35. عزیز کاربر می‌گوید

  سلام و عرض وقت بخیر
  سه کاری که در صورت بی نیازی مالی انجام میدم
  یکیش ایجاد یک موسسه ایجاد کار و شغل برای افراد واجد شرایط
  دومیش ساخت یک کتابخانه و کتابفروشی بزرگ در شهرمون
  سومیش ساختن باغی که ارزوش رو دارم

  0
 36. مهدی کاربر می‌گوید

  سلام خسته نباشید اگه پولی که میخام دستم برسه مادرم رو میبرم مسافرت و شهرهایی که دوست داره میبرمش . به دوستم که پدرو مادرش به رحمت خدا رفتن کمک میکنم تا از لحاظ مالی بی نیاز بشه. مدرسه ای می‌سازم تو پیشوا که حداقل امنیت داشته باشه که یه زلزله بیاد نترسیم که بچه ها مون تو مدرسه هایی هستن که اصلا امنیت نداره. و آخرسر خونه زندگی خودمو درست میکنم تا لذت ببرم.

  0
 37. مهدیه ع کاربر می‌گوید

  اگه بی نیاز مالی بشم کاری میکنم که دیگه بچه های کار همه سر درس و زندگیشون باشن و دیگه تو اتوبوس و مترو دستفروشی نکنن،
  به سفرهای خارجی که دوست دارم میرم،
  به خانوادم کمک میکنم و …

  0
 38. فاطمه کاربر می‌گوید

  اگه به بی نیازی مالی برسم اول اطرافیانمو بی نیاز میکنم بعد هر کاری که بتونم واسه کمک به نیازمندان انجام میدم کاری که بتونه حال زندگیه خیلی ها رو خوب کنه مثل کمک به بچه ای کار کمک به معتادان کمک به زندانیان غیر عمد و خیلی کارای دیگه ای که میشه انجام داد

  0
 39. محمدعلی بهشتی کاربر می‌گوید

  سلام، من وقتی به بی نیازی مالی برسم یه منطقه از کویر رو انتخاب می کنم و سعی می کنم شهر خودم رو بسازم شهری که متناسب با بروزترین تکنولوژی دنیا باشه و تمام فارغ التحصیل های دانشگاه و نخبگان رو دعوت می کنم و براشون فضای کاری ایجاد می کنم از کشاورزی گرفته تا صنعت و مجتمع های مسکونی ایجاد می کنم تا برای سکونت و ازدواج مشکلی نداشته باشند و تامین مواد مصرفی روزانه رو با مبلغ بسیار پایین بصورت سوب سبت در اختیارشون میذارم تا احتیاجات نداشته باشند، بعد مراکز علمی تحقیقاتی و پزشکی و درمانی بسیار پیشرفته جهت کسب درآمد ایجاد می کردم و…

  0
 40. پریسا کاربر می‌گوید

  سلام. به بی نیازی مالی که برسم یه مدرسه قدیمی رو بازسازی می کنم. هزینه تحصیل یه کودک محروم و علاقمند به تحصیل رو پرداخت می کنم. خواهرزاده ده سالمو که دیابت داره میبرم بهترین بیمارستان تا درمان شه به امید خدا.

  0
 41. مصطفی کاربر می‌گوید

  من اگر بی نیاز مالی بشم اول به خانواده کمک می کنم بعد به همه کمک میکنم تا به آرزو هاشون برسن

  0
 42. وحید کاربر می‌گوید

  عرض ادب
  اولین کاری که میکردم این بود که پونزده ملیون پولی رو که از مادر خانمم قرض گرفتم برای خرج عقدم و نتونستم بهش پس بدم و پرداخت میکردم …
  چون چهار ساله عقد هستم و به خاطر بدهی که دارم مانع عروسی کردنمون میشه و حتی بعضی وقتا مانع دیدن من و همسرم میشه…
  این یکی از بزرگترین دغدغه زندگیم هست…که اگر به بی نیازی مالی میرسیدم اول زندگی خودم و نجات میدادم بعد زندگی خیلی از کسایی که به خاطر پول نمیتونن ازدواج کنن….

  0
 43. حمید قنبری کاربر می‌گوید

  دوست دارم همه ادمهارو مثل خودت از خواب بیدار کنم و اونارو به واقعیت های زندگیشون اگاه کنم

  0
 44. علی کاربر می‌گوید

  سلام
  مکان کسبم رو شخصی کنم
  رونق بدم به کارم
  و ازدواج

  0
 45. Omid کاربر می‌گوید

  اگه به بی نیازی مالی برسم:
  ۱.یه تفریح به همراه پدر مادرم که اول حالمو خوب کنه
  ۲.تا جایی ک بتونم مکانهایی درست میکنم که ادمهایی ک گدایی میکنند در اون جا زندگی کنند و بتونم واسه شون شغلی درست کنم ک دیگه نیاز نداشته باشند
  ۳.تمام خرج های بیمارایی ک ب خاطر مشکل های مالی نمیتونن درمان بشن رو تا بتونم میدم

  0
 46. علی استاد کاربر می‌گوید

  اول کاری میکردم که دیگه هیچ ایرانی رو نبینیم ک مشکل بیکاری و فقر و شرمندگی از زن و بچه آزارش میده..با فرهنگ سازی از سنین پایین.احترام به حقوق دیگران. احترام به عقاید دیگران.کاری ک هیچ وقت برای ما نکردن..
  اشتغال زایی در حدی که آسایش و آرامش ک حق طبیعی و مسلم هر ایرانی هست رو انجام میدادم..
  در آخر هم کاری میکردم ک هیچ پدر و مادری نباشه که آرزویی داشته باشه ک بهش دست پیدا نکنه..

  0
 47. الهام کاربر می‌گوید

  سلام
  اول از همه یه مغازه برا پدرم میگرفتم با کلی وسیله که مجبور نباشه بخاطر ما زیر دست بقیه کار کنه.
  بعدش یه خونه ی خیلی خوب میگرفتم که مامانم توش راحت باشه. نه همسایه ای باشه که اذیتش کنه نه پله. دلم میخواد به آرامش برسونمشون

  دوتا آرزو بیشتر نداشتم?

  0
 48. علی کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت ماهان عزیز
  1. برای همسر سابقم خونه و ماشین و حساب بانکی در شرایط ایده آل فراهم می کنم.
  2.برای نامزد فعلیم یه زندگی در خور شخصیتش فراهم می کنم.
  3.برای پدر و مادرم از هر امکاناتی دریغ نمی کنم.
  والله فقط لبخند این 4 نفر رو فقط برای خودم می خوام همین و بس. حتی ریالی برای خودم نمی خوام.

  0
 49. ناصر کاربر می‌گوید

  من ۵ ملیون ب بالا را فکر میکنم نتونم فراهم کنم

  0
 50. امین کاربر می‌گوید

  من اینکارو باهاش میکنم اول از کارم انصراف میدم تا وقتم آزاد شه بعد نهایت تلاشمو میکنم تا بالاترین نمره آیلتس بگیرم.بعد میرم امریکا دکترای رشته خودمو میخونم بعد نهایت تلاشمو میکنم داروی درمان سرطان ها رو شناسایی کنم.بعد اینجوری به کل جامعه بشریت خدمت کردم و از خودم راضی میشم که یه انسان بدردبخور بودم.و بعد خانوادمو خودمو میبردم به بهترین سفرها

  0
 51. مهدی کاربر می‌گوید

  سلام وتشکر از تیم ماهان تیموری ‌۱–خونه دار کردن تمام مردم زلزله زده کرمانشاه۲ساخت شهرک بزرگ توهرشهر واجاره دادن خونه ها بصورت رایگان برای افراد نیازمند واقعی۳–زدن بزرگترین کارخونه وفقط نیروهای بدون سابقه کار و معلولان و زنان بدسرپرست وبی سرپرست رو استخدام میکردم _____البته لازم به ذکره اولین کاری که انجام میدادم زدن خیریه بود وهمیشه تو فکرم هست که هروقت پولداربشم بزنم اونو ولی چون استاد اونوگفتن نخواستم تکراری باشه اخرین جمله م اینه فاصله بین بدبختی و خوشبختی فقط یه شبه امیدوارم اخرین شب بدبختیمون باشه خدافظ____۲۵ مهر ساعت ۴ صبح

  0
 52. اقا احسان کاربر می‌گوید

  من اگه بينياز مالي بشم براي زوجايي كه براي شروع زندگيشون خونه يا حتي خونه مبله بخوان مجموعه سازي ميكنم و تو كارخانه هام اشتغاالشونً را إيجاد ميكنم و براي استحكام خانواده ها خيلي خرج ميكنم

  0
 53. امیر کاربر می‌گوید

  ۱.یه کارخونه خیلی بزرگ احداث میکنم که توش بتونم هزاران نفر رو مشغول به کار میکنم و همه ی اونهارو توی سود شریک میکنم
  ۲. به کسانی که تازه ازدواج کردن تا ۲ سال خونه بهشون میدم تا بتونن با امنیت بزرگ بشن
  ۳. به بچه هایی که هیچ سر پناهی ندارن یاد میدن که چطور بتونن شغل راه بندازن و سرمایه اولیه اون کار و بهشون میدم

  0
 54. جواد کاربر می‌گوید

  با عرض سلام و ارادت
  1. ایجاد کارگاه های کوچک برای استقلال افراد جویای کار
  2. برگزاری سمینارهای فرهنگی برای بالا بردن فرهنگ عامه
  3. کمک به خیریه های درمانی

  0
 55. رسول کاربر می‌گوید

  اول کاری که میکردم ،می دیدم که هرکس از اعضای خانواده مشکل مالی داره ،مشکلش حل میک دم

  0
 56. نیما کاربر می‌گوید

  من اگه به بی نیازی مالی برسم اول از همه ازدواج میکنم و بعدش سعی می کنم هیچ چیزی رو از خانواده م دریغ میکنم و همه چی فراهم باشه تا احساس کمبود نکنن و در آخر تا اونجایی که میتونم کسب و کار راه اندازی میکنم تا هرکسی که به نوعی منو میشناسه تو خانواده و اطرافیانش بیکار نداشته باشه تا غم بی پولی بکشه

  0
 57. M.A کاربر می‌گوید

  سلام
  1-ثبت نام پدر و مادرم برای حج واجب سال اینده
  2-فراهم کردن بهترین امکانت رفاهی برای همسرم و فرزندان خوهرانم
  3-تاسیس شرکت با موضوع فراخوان ایده ها برای هر کسی و عملی کردن ایده ها
  بنظر من هر کسی هزاران هزار یا بهتر بگم بینهایت ایده و نظر درون ذهن داره که میشه بستر عالی برای شکوفایی ایجاد کرد تا بخش بزرگی از جامعه دیگه نیاز مالی دغدغه اصلی زندگیشون نباشه

  0
 58. علی کاربر می‌گوید

  اسایش وارامش رو برای پدر ومادر وپدر ومادر خانمم وخانواده خودم برای پسرم خانمم وهمه اقوام وهم محلی هایم که درگیر خشک سالی شدن رو فراهم کنم بدون هیچ غرور ای کاش میشد

  0
 59. Ariana کاربر می‌گوید

  من دیشب کامنت گذاشتم حالا نه نظر خودمو می بینم نه نظرات دیشب رو…
  سه تا آرزو خیلی کمه کاش میشد بیشتر بگیم 🙂
  1- سری کتابامو چاپ و ترجمه و منتشر می کردم
  2- بهترین تیم فیلم سازی رو به کار می گرفتم (حتی متخصصان خارجی بخصوص در بخش انیمیشن واقع گرایانه) و فیلم سری کتابامو می ساختم
  3- بهترین تیم بازی سازی رو جمع می کردم و بازی این مجموعه رو می ساختم
  بعد از انجام این کار به دنبال اون راه برای تحقق 90 درصد خواسته هام باز میشد…

  0
 60. سید محسن آقازاده کاربر می‌گوید

  سلام خسته نباشید،، من نمیگم استاد میگم داداش بزرگم که خیلی هامون رو داره. جواب سوال اول من الان حتی با پانصدهزار تومان به چالش کشیده میشم. جواب سوال دوم. اول میخوام یه شغلی رو محیا کنم که دو تا فامیل درجه یک من که از نظر شغلی در شرایط مناسبی نیستن محیا کنم تا بهتر زندگی کنند. دوم اینکه یه زندگی کاملا مرفه واسه خانوادم محیا کنم تا حسرت چیزی تو دلشون نمونه چون تا الان خیلی سختی ها و مشکلات و کمبودها رو تو زندگیم داشتیم.. سوم اینکه چون من آرایشر هستم و مغازم اجاره ای هست یه مغازه بخرم تو چند طبقه با امکانات و شرایطش و محیا کنم تا تعداد زیادی آرایشگر ماهر جهت همکاری کار آفرینی کنم آموزش بدم تا افراد کم درآمد و ضعیف و حتی دامادهای قشر ضعیف رو با بالا ترین کیفیت و کمتری هزینه و حتی افراد خواص رو رایگان خدمات بدم تا بتونم روز اول زندگی مشترکشون رو با بهترین خاطره و شرایط که خودشون هم فکرش رو نکرده باشن ایجاد کنم و خوش حالشون کنم چون کار من هنری و ارزش زیادی داره.

  0
 61. سليم کاربر می‌گوید

  سلام ، بدون شك اولينش مسافرت
  الامتم توي اون كشوري كه ميخوام
  گيترش فعاليت تجاريم توي ايران

  0
 62. farshad کاربر می‌گوید

  1-کمک به خانواده
  2-کمک به دیگران
  3-خرج کرن برای کسب مهارت و یادگیری بیشتر

  0
 63. عاطفه عمادی کاربر می‌گوید

  1) مجتمع تفریحی خودم رو راه میندازم
  2)برای همسرم بالاترین مدل موتور 4چرخ رو میخرم
  3)پدرو مادرم رو به مسافرت 15 روزه در شهرهای قشنگ ایران میفرستم

  0
 64. مریم قیصری کاربر می‌گوید

  با سلام مبلغ 500 میلیون تقدیم مادرم و پدرم میکنم و 100 میلیون برای خواهر دومم و 100 میلیون به خواهر اولم و 1 میلیارد به همسرم و 50 میلیون هم به همه اقوام وام بلاعوض میدهم. و آرزو دارم مامانجونم را به پارک گلهای هلند ببرم.انشاالله.به یاری خدا

  0
 65. فرزام کاربر می‌گوید

  اولین کار من اینه که با کسی که بهش علاقه دارم ازدواج می کنم .
  دوم اینکه همه مشکلات خونه خودمونو برطرف میکنم بعد پدر و مادرم رو به تمام آرزوهاشون میرسونم .
  سوم اینکه بهترین کسب و کار رو راه اندازی می کنم تا به بی نیازی مالی برسم

  0
 66. لاله کاربر می‌گوید

  از شر بدهی هام و پولای بهره ای خلاص میشدم و با فکر باز یه کار خوب شروع میکردم ولی

  0
 67. مینو کاربر می‌گوید

  سلام وقت بخیر
  درباره سوال اول اگر بیمه نبودم حتی 100هزار تومن مرا به چالش بزرگی میکشید.
  در رابطه با سوال دوم
  حتما همانند استاد تیموری مادرم وپدرم راوهمه ی عزیزانم را به آرزوهایشان می‌رساندم وبعد کلیه کسانی را که برای خودشان و ایران ارزش قائل هستند را حمایت میکردم تا ایرانی آباد وقدرتمند و ثروتمند داشته باشیم وهمینطور جهانی آباد داشته باشیم
  وحتما مکانی برای بی‌خانمان‌ها ومعتادان فراهم میکردم تا آموزش ببینند چه زندگی پر از ثروت وسلامتی واریانس برسند.

  0
 68. مجید کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری عزیز
  این کلیپ از بهترین کلیپهایی هستش که تا حالا دیدم و حالمو خیلی خوب کرد.اینکه اینقدر ثروت داشته باشی تا به دیگران کمک کنی و اونها رو هم خوشحال کنی حسی هستش که قابل مقایسه با بقیه حسها نیست و این حس رو از سال گذشته که ماهانه برای سه بچه یتیم پول واریز میکنم فهمیدم و از خدا میخوام که این اراده و توانایی رو در من بیشتر کنه تا درآمدم افزایش پیدا کنه و بتونم بیشتر کمک کنم

  0
 69. امیری کاربر می‌گوید

  ۱. ایجاد اشتغال
  ۲. توسعه موسسه خیریه ای که هم اکنون باهاش همکاری میکنم
  ۳. براوردن آرزوهای عزیزان و اطرافیانم

  0
 70. علی یزدانی کاربر می‌گوید

  سلام من یک جوان 23 ساله هستم تغریبا بی سواد وتا حدود سه سال پیش هیچی نداشتم دریغ از هزارتومن 3 سال پیش خدمتم تموم شد من بلا فاصله بدازخدمتم دنبال کار رفتم تویک شرکت پخش مواد غذای به عنوان ویزیتور استخدام شدم ماه اول کاملا شکست خوردم ولی ازماه دوم وسوم به جایگاهی رسیدم که درجلسات شرکت مثالم میزدن وهمکاران مبتدی رابرای اموزش به من میسپاردن.بعداز 6ماه نامزدکردم یک جشن کوچک گرفتم باهزینه خودم بعدازیک سال مبلغ 70 ملیون تومان ارث پدری بهم رسید من 70 میلیونو 60میلیونشو دادم به عموم باهاش شریک شدم یک مغازه داره ساده بود الان یک سال از شراکت ماگذشته سرمایه اولیه هردو ما 120میلیون بود الان نزدیک به 500 میلیون سرمایه هردوماست نفری 250 میلیون من کلا حدود 300 میلیون تا350 میلیون کله زندگیمه تو عرضه 2سال وحاضرم همه ی زندگیمو به مادرم ببخشم وبرادرم وخواهرام فرقی نداره خدای نکرده هرکدوم به مشکل بربخورن من باجون دل پرداخت میکنم کل زندگیمو.
  ولی آقای ماهان تیموری من شماروزیادنمیشناسم ولی یک سوال میپرسم من تغریبا همه زندگیمو برات توضیح دادم با این شرایط من ادم موفقی هستم یاخیر.میتونم بهترترباشم یاخیر؟

  0
 71. میثم چراغیان کاربر می‌گوید

  سلام
  1 کشیدن لایه محافظ مالی دور خانواده ام ( همسر و فرزندم ، مادر ، برادرها و خواهرانم )
  2 احداث چند کارخانه در روستای محل تولدم جهت شاغل کردن افراد
  3 جذب افراد با انگیزه ی بی سرمایه جهت پرورش و رشد استعدادهایشان و رسیدن به انچه انگیزه اش را دارند

  0
 72. محمدی کاربر می‌گوید

  سلام صبحتون زیبا و پر انرژی
  در مورد سوالتون ، جواب من اینه که من مادرم رو میفرستم پیش خالم در آلمان

  0
 73. مهدی کاربر می‌گوید

  زنم پدرم مادرم خانواده برادر خواهر همه اطرافیانمو خوشحال کنم حالم خیلی خوب میشه حاله زندگیم خوب میشه و به هر کسی که بتونم کمکش کنم

  0
 74. خداااا کاربر می‌گوید

  همه قرضاى مامان بابام ميدم
  خونه اى كه از دست دادن بهترشو ميخرم ماشين كه از دست دادن ميخرم
  برا برادرمم كه ورشكست شده سرمايه كار ميدم و خونه و ماشين ميخرم برا خواهرم هرچى ارزو داره ميخرم براش وااااى چه خوب ميشه

  0
 75. Ali Akbar Rajabi کاربر می‌گوید

  تنها کاری که میکردم این بود
  به نسل جدید یاد میدادم چطور خودشون حال خودشونو خوب کنن

  0
 76. محسن کاربر می‌گوید

  سلام
  ۱.کمک به پدر و مادرم
  ۲.بخشش به نیازمندان
  ۳.ایجاد یک لایه محافظ مالی برای خانواده ام

  0
 77. ... کاربر می‌گوید

  خریدن جهیزیه و گرفتن عروسی
  کمک به بچه های بی سرپرست
  کمک به مادرم و خانواده

  0
کد تخفیف ۱۰٪
تو بهترینی
کد تخفیف ۲۰٪
نزدیک بودا
کد تخفیف ۳۰٪
یکبار دیگه تلاش کن
کد تخفیف ۴۰٪
خوش شانس نبودی
کد تخفیف ۵۰٪
تو عالی هستی
شانس خودِت رو برای برنده شدن یک فرصت امتحان کن!
برای استفاده از این فرصت لطفاً ایمیل و تلفن همراه خودت رو وارد کن.
قوانین بازی :
 • هر کاربر ۳ بار فرصت دارد.
 • کسی که تقلب می‌کند، شناسایی می‌شود.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.