Take a fresh look at your lifestyle.

حال خوب، حال بد | بخش اول

حال خوب، حال بد | بخش اولReviewed by باقری on Oct 14Rating: 5.0
 

دوست من سلام! امیدوارم حالت عالی باشه و پر از انرژی باشی. میخوام درباره حال زندگیت صحبت کنم. نزدیک به 10 روزه که به این موضوع حال بد حال خوب فکر می کنم. بلاخره امروز دارم کلیپ اولشو میگیرم چون مجموعه ای از کلیپ ها است. تصمیم گرفته بودم در محیط باز کلیپ را تصویر برداری کنیم اما تا اومدیم بیرون بارون اومد اما من باز گفتم باید بریم در فضای باز کلیپ را بگیریم چون خیلی روش فکر کردم. خدا رو شکر الان بارون بند اومد و خیلی راحت تر می تونم در موردش صحبت کنم باهاتون.

 

پول دلیل خوب و بد بودن حال آدم ها

حال خوب، حال بد | بخش اول

 تحقیقات من نشون داد که 99 درصد از حال ادما بر می گرده به چیزی به نام چرک کف دست یا همون پول. الان می خوام ببینم چقدر حال آدم ها برمی گرده به پول. تو خودت در موردش فکر کن.

 

بزرگ میشی یادت میره دروغ بود

 

از بچگی به ما دروغ گفتند. بزرگترین دروغی که همه ما شنیدیم این بود که بزرگ میشی یادت میره! دقیقاً چه چیزهایی را از بچگی به یاد داریم همونایی که می گفتن بزرگ میشی یادت میره. شاید بزرگتر هم شده باشد اون اتفاقات. یادمه بچه که بودم بابام قول می داد که یک سری کارها را برام بکنه و انجام نمیداد.

 

ماشین کنترلی آرزوی من بود

 

ماشین کنترلی یکی از آرزوهای من بود و هی می گفتم بابا یک ماشین کنترلی و اون می گفت باشه بابا برات هفته بعد، ماه بعد و سال بعد می خرم. او هیچ وقت ماشین کنترلی را برای من نخرید.من به دمپایی نخ می بستم و دور خونه می چرخوندم انگار که ماشین کنترلی من بود. اما الان که بهش فکر می کنم می بینم چقدر من اشتباه می کردم که اصرار میکردم که ماشین بخره. الان فهمیدم که پول نداشته بود که نمی تونسته ماشین بخره. الان خیلی پشیمونم کاش اونموقع شعور الان خودمو داشتم.

 

پدرها را درک کنید و در خواسته هایتان به آنها اصرار نکنید

 

پدرها وقتی نمیتونن خواسته های شما را برآورده کنن خودخوری می کنند و ازیت می شوند. یادمه که ما قم زندگی می کردیم و گیر داده بودم به پدرم که بریم حرم حضرت معصومه بستنی بخوریم و گفت باشه بریم همه بستنی بخوریم. داشتیم می رفتیم که یک مامور جلوی پدرمو گرفت و جریمش کرد. بابا اومد تو ماشین و گفت دیگه نمی تونیم بستنی بخوریم و گفتم چرا؟ گفت که باید پولشو بابت جریمه بدهیم و حال زندگی ما در کودکی اینطوری بود.

 

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
بهترین سرمایه گزاری بدون ریسک

حال یک کارمند که از تعدیل نیرو میترسه

 

 حال زندگی خیلیا رو می دونم بده چون مدیر زندگی خودشون نیستند. همین چند وقت پیش یه کارمند سی و هفت ساله جلوی من گریه می کرد که آقای تیموری می خواهند تعدیل نیرو کنند اگر اسم من تو اون لیست باشه نمیدونم چیکار کنم؟ من یک بچه 12 ساله و یک بچه 6 ماهه دارم و نمیدونم چجوری هزینه هاشون را بدهم. مرد جلوی من گریه می کرد برای اینکه نکنه اخراجش کنن و چطوری می تونه زندگیشو  بگذرونه.

 

خطاهای پزشکی و حسرت بیمارستان خصوصی

 

 من میشناسم پدری که بخاطر خطای پزشکی پسرش معلول شده و شما می دونید خطای پزشکی در بیمارستان های دولتی خیلی بیشتر از بیمارستانهای خصوصیه. اگه پول داشت احتمال اینکه این اتفاق براش بیفته خیلی کم بود.

 

بازار ارز آشوبگر زندگی بیماران سرطانی و خانواده آنها

 

همین چند روز پیش تلویزیون پدری را نشون می داد که به بازار دلار اومده بود و ازش پرسیدند اینجا چیکار میکنی؟ میخوای دلار بخری؟ گفت نه اومدم ببینم کی دلار ارزان میشه تا بتونم دارو های بچه های سرطانیم را بخرم. حال زندگی خیلیا اینطوری هست.

 

 

 حال زندگیت چطوره؟

 

 سال 87 در قم در یکی از بیمارستانهای دولتی دو سالش بود، فوت کرد. امروز دارم فکر میکنم که اگر ما این بچه را یک بیمارستان بهتر برده بودیم،شاید الان دانیال زنده بود و بزرگ شده بود. یکبار در تیم خودمون به بچه ها گفتم بریم بین مردم تحقیق کنیم و سوال می پرسیدیم.

 

 یکی از سوال ها این بود با پسری که پول نداره ازدواج میکنی؟

 

 99 درصد خانم ها گفته بودند که ازدواج نمی کنیم.حال من اونجا خیلی خراب شد و تازه یک چیز جدیدی را فهمیدم و فهمیدم که خانم ها با اینکه احساسی اند منطقی ازدواج میکنن و برعکس آقایون با اینکه اوج منطق هستند، احساسی ازدواج میکنن و اگه تو پول نداشته باشی کسی حاضر نیست بهت بگه بله!

 

می دونین تو ایران روزانه حال خیلی از پدرها بد میشه. چرا؟

 

چون بهشون پیامایی میاد که نباید بیاد. این پیام ها چی هستند؟ تو اگه نمی تونستی زندگی ما را مدیریت کنی، چرا ما را دعوت کردی به این دنیا؟ چرا ما را بوجود آوردی؟ و برعکس خیلی از پدرها را میشناسم که خودشون حالشون بده چون نمی دونه چطور جهاز تهیه کنه برای دخترش. چطور عروسی بگیره برای پسرش.

 

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
آیا داری زندگی می کنی یا زنده هستی ؟

 حال زندگی خوب هم وجود دارد؟

 

 شاید سوالت این باشه که آقای تیموری حال خوب هم وجود داره؟ بله همین الان بعضی ها رو میشناسم که در شهر تهران صد میلیون درآمد داشته باشند و می دونم خیلیا هستن که عزیزشون بخاطر نداشتن دو میلیون تو بیمارستان داره جون میده و یا به خاطر دو میلیون داره آبروشون میره.

 

تصادف با بدنه ماشین من و عدم ناراحتی من

 

سال 93 سمیناری داشتم اصفهان و یه 206 زد به ماشین من و نصف ماشین من داغون شد و من پیاده شده بودم و با گوشیم سلفی می گرفتم و بعد دیدم که آدمها من را دارند مسخره می کنند. خب ماشین من بیمه بدنه داشت چون دیدی میگن اتفاق ها به نفع تو و هر اتفاقی می افته احساستو خوب نگه دار! شب رفتم خونه و گفتم اگه ماشین من بیمه نداشت چه اتفاقی برای من می افتاد؟ آیا می تونست اعصاب و روان من را به هم بریزه و حال زندگی منو بد کنه و سوال من از تو اینه؟

 

کامنت بزار حال زندگیت چطوره و چه عددی حال زندگیتو میتونه بد کنه

 

ازت میخوام برای من کامنت بزاری که چه مقدار پول میتونه شرایط زندگی تو بهم بریزه. خدایی نکرده بهت بگن عزیزت رو تخت بیمارستانه و باید انقدر پول جور کنید. 5 میلیون، 10 میلیون،50 میلیون و یا پانصد میلیون؟ تا چه عددی می تونه برای نجات زندگی عزیزانت تو را در مضیقه بزاره و حال زندگیتو بد کنه؟ ازیت میشی و زندگیت میره رو هوا. برام میخوام کامنت بزاری. برام کامنت بزار با چه عددی زندگیت از هم می پاشه. برای من بنویس و بهش فکر کن. میخوام ببینی چقدر حال زندگی آدمها به پول بر می گرده. برای من کامنت بزار و منتظر ویدیو دوم حال بد حال خوب باش چون میخوام درباره کامنت هاتون صحبت کنم.

 

ویدیو را به اشتراک بگذار

 

این ویدیو را بفرست برای عزیز ترین هات و همین الان کامنت بزار حال زندگیت چطوره و چه عددی باعث میشه زندگی تو دچار چالش بشه. برات بهترین ها را آرزو میکنم و امیدوارم هر جا که هستی شاد و پیروز و سلامت باشی.

 

از این مطلب خوشت اومد پس لایکش کن

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

100 نظر
 1. علي کاربر می‌گوید

  من كل دارايي كه دارم يه ماشين پرايد هستش ، هر مبلغي كه قكرشو بكني ميتونه زندگي من رو دچار چالش كنه ، اگر مجبور به جور كردن پول بشم تنها گزينه ام فروختن ماشينمه كه شايد نهايتا بتونه ٢٠ ميليون تومان باشه و چون كل خرج زندگيم از اين ماشين داره در مياد پس عملا كل حال زندگي من به اين ٢٠ ميليون تومان بستگي داره
  اما اون موقع ديگه حال بد نيست ، مرگه
  حال بد اينه كه من الان مجموعا ٢٠٠ هزار تومان تو كارتم دارم و همسرم يه ليست واسم اس ام اس كرده كه فكر ميكنم اگر خيلي مديريت شده خريد كنم حداقل ١٠٠ هزار تومان ميشه
  حال زندگيم داغونه

  0
 2. مهدی فیروزی کاربر می‌گوید

  درود بر شما
  دوست دارم حال زندگیم رو خیلی عالی کنم ولی متاسفانه نمیشه هر کاری میکنم.

  0
 3. احمد کاربر می‌گوید

  سلام با 4 ت به چالش کشیده می شوم

  0
 4. مهدی فیروزی کاربر می‌گوید

  متاسفانه 10000000 تومان

  0
 5. بی نام کاربر می‌گوید

  سلام
  من الان 6 مییلیون تومان بدهی دارم
  به قدری اذیت شده ام و ذهنم رو درگیر کرده اند که نمیتونم بازدهی قبلم رو داشته باشم!

  0
 6. حمیدرضا کاربر می‌گوید

  سلام من دانشجوام و با 10 هزارتون کل زندگیم بهم میریزه .لطفا مفهوم استارت اپ و شتابدهنده رو توضیح بدید چون باعث یک انقلاب توی زندگیم شده که امیدوارم باعث تغییر زندگی افرادی مثل من بشه که با شرایط دانشجویی بتونیند پیشرفت کنن نه فورا ولی حتما

  0
 7. امین کاربر می‌گوید

  100میلیون تومان ،
  اگه 100میلیون از سرمایم بره باید از صفر شروع کنم 🙂

  0
 8. حسين کاربر می‌گوید

  حال من كه افتضاحه
  چون تا وقتي تفاوت سطح طبقاتي وجود داره تو نميتوني شرايط واسه اينده رو اونجوري كه طرف مقابلت ميخواد جور كني و اونم ازت نا اميد ميشه
  الان با حداقل ٥٠٠ ميليون

  0
 9. محمدعلی بهشتی کاربر می‌گوید

  مبلغ 300 میلیون میتونه حال زندگی منو بد کنه

  0
 10. متین کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری، من یک جوان یا بهتر بگم یک نوجوان ۱۹ ساله هستم که با کمک های پدرم میتونم شهریه ی دانشگاهم رو بدم، چون حقوقم کمه و اینکه هر روز سر کارم و حقوقم کفاف زندگیمو نمیده و با این توصیفاتی که گفتم فکر میکنم اگه ۲۰ میلیون بدهکار بشم زندگیم‌ از هم میپاشه چون هم سنی ندارم و هم فشار های زندگی از هر طرف منو خورد میشه، چون پدرم بازنشسته هست و تا یه حد خاصی میتونه کمک کنه.

  0
 11. سجاد کاربر می‌گوید

  سلام والا استاد حال زندگیم داغونه از نظر مالی اصلا نمیدونم چند چندم با خودم من لیسانس حسابداریم ۲۶سالمه مدرکم رو با معدل ۱۷.۹۱گرفتم بعد رفتم خدمت بعدش به علت پرانتزی پاهام جفت پاهام رو عمل کردم الانم ی ساله که بیکارم فقط خونه ام تنها جای که میرم برا تخلیه خودم باشگاه هستس.درکل نمیدونم از کجا شروع کنم که پیشرفت کنم؟
  مبلغ که گفتین که بگم ۲ملیون تومن

  0
 12. احمد دامن سوز کاربر می‌گوید

  شاید ده میلیون،و حداکثر صد میلیون

  0
 13. شیرین کاربر می‌گوید

  سلام حال زندگی من متوسط و رو به عالی شدن هست با مبلع ۱۰۰ میلیون ممکنه حال زندگیم خراب بشه اما امیدوارم ان موقعه هم محکم و استوار باشم پول و میشه دوباره بدست اورد

  0
  1. اسی کاربر می‌گوید

   حال زندگیم افتضاح داغونه الان دم عیده و دو تا پسر دارم شغلم هم کارگریه ده میلیون بدهی دارم که الان جوری تحت فشارم که نمیدونم چیکار کنم کلا من اگه ده میلیون توی زندگیم داشتم شاید بتونم زن و بچه ام رو حالشون رو خوب کنم پسر هفت ساله ام از بی کفشی الان دو هفته هس نزاشتم بره مدرسه😞😞😞😞😞😞

   0
 14. عظیم فکری کاربر می‌گوید

  سلام امیدوارم حالتون خوب وپراز انرژی باشین ۱۵ساله توسیمینارهای انگیزشی شرکت میکنم نزدیک به دوساله که باشما اشنا شدم ویه زندگی ناموفق تجربه کردم وحاصلش یه پسر دوازده ساله است ومتقبل یه سری هزینه برای زندگی قبلی شدم الان دوساله که مجردزندگی میکنم فقط تونستم یه قسمت ازهوش مالی پلاس و خریداری کنم همراه باثروتمندترین مردبابل شغلمم طراحی واجرای دکوراسیون داخلیه اگه بله واسه من یه اتفاق بیافته که هزینش بیشتراز ۶تا۷ میلیون ت باشه زندگی من بلهمتاسفانه بر….

  0
 15. Mahmoud کاربر می‌گوید

  سلام . حال زندگی من الآن خوب نیس .چون باورهای زندگی من ،من را فقیر بزرگ کردند و الآن تو سن 26سالگی سر درگمم . یه جوون که نمیدونه فردا براش چه اتفاقی تو راهه …
  اگه مبلغ 25میلیون تومن ازم درخواست بشه زندگیم از هم میپاشه و داغون میشم ….

  0
 16. بهروز کاربر می‌گوید

  سلام کاسبی ها به صورت افتضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضاح خراب است و من چاپ وتمثیر دارم ولی هنوز موفق به خرید دوره هوش مالی پلاس نشده ام

  0
 17. مجتبی منقل ساز کاربر می‌گوید

  سلام . درسته شاید الان همه چیز با پول باشد و پول حرف اول بزن ولی من میگم بیشترین چیز به وجودیت خود آدم اینکه امید شو ازدست نده و تلاش کنه من تا الان اینطوری بود کم داشتم ولی با فکر و تلاش جور کردم و با کمک خود خدا مشکل من حل شده . ممنونم

  0
 18. Hre کاربر می‌گوید

  سلام خب حال من خوب نیس وچیز زیادی هم نمیخوام بگم
  شاید حتی فقط با 3 میلیون زندگی من به سمت نجات پیدا کردن بره
  و شاید هم با کسب مهارت و بعد کار بتونم به همچین نقطه ای هم برسم ولی حال بدم همیشه مانعمه و زندگی رو واسم گاها غيرممکن میکنه
  اگه یکی میگفت تا یک مدت دیگه مثلایه سال بعد زندگیت دگرگون میشه و موفق میشی فک میکنم انگیزم خیلی بیشتر می‌شد و از این حال بیرون میومدم

  0
 19. نادیا کاربر می‌گوید

  حالم بد بود فکر کردم با دیدن این ویدیو به حال خوب تغییر می کنه ولیییبی حاااااااالم بدتر شد

  0
 20. Parisa کاربر می‌گوید

  سلام و وقت بخیر خدمت شما
  ممنون از ویدیوی عالی تون
  میتونم بگم فارغ از وضعیت مالی اکنونم حال زندگیم و خودم همیشه عالی بوده یعنی همیشه اینو تکرار کردم تا عالی بشم و به سمت عالی تر تر شدنم
  تازه هدفم پیداکردم و این بزرگترین نعمت زندگیمه وه جز ۳درصد افراد هدفمند دنیا هستم
  شاید الان بگم ۵۰میلیون تا۱۰۰میلیون حال زندگیمو خراب کنه ولی من همیشه قویتر از دفعه قبل پا میشم اگه بیفتم ولی خب فعلا وضعیت اینطوره امیدوارم درآینده مشکل مالیم کلا حل بشه چون بشدت خواهان موفقیتم
  سپاسگذرام

  0
 21. امیر کاربر می‌گوید

  سلام
  تا سال ۹۶ احساس میکردم که حال زندگیم خوبه ولی با یه نگاه به دور و برم دیدم که خیلی عقبم و حالم بد شد
  با اینکه ۱۰ ساله شغل آزاد دارم و درآمدم خوب بوده زندگیم با ۲۰۰ میلیون میره روی هوا
  و الان یک ساله توی مسیری افتادم که مطمئنم حال زندگیم بهتر و بهتر میشه و تا سال ۱۴۰۰ سری توی سرا میشم
  با تشکر از مطالب مفیدتون

  0
 22. farzaneh کاربر می‌گوید

  سعی میکنم حالمو خوب نگه دارم اما نمیشه 7 ماهه دنبال کارم هنوز هیچی پیدا نکردم به کارهای اینترنتی هم نمیشه اعتماد کرد چون اعتماد کردم و ضربه خوردم و کلی بدهی دارم ک موندم چیکار کنم هروزم با ی حس بد سپری میشه حس اینکه هرچی تلاش میکنی و به هیج جا نمیرسی حرصت میگیره از زندگی ک داری

  0
 23. تابنده کاربر می‌گوید

  با سلام خیلی واقعیتا رو قشنگ بیان میکنین. خیلی عزیزین شما .من اگه 100 میلیون ازم بخان درمیمونمو و حالم بد میشه و واقعن پول ارامش و شادی میاره گاهی بدون این که بدونم چرا نگرانم و حالم خوب نیست و به محض این که حقوقم واریز میشه لبخند میاد رو لبام و اروم میگیرم. با این که ادم مادیات طلبی نیستم ولی اینو درک کردم

  0
 24. آرش کاربر می‌گوید

  سلام. حال زندگی من درست بعد از ازدواج به یکباره متحول شد. نمیدونم چه اتفاقی در کاینات افتاد ولی برخلاف خیلیها که بعد از ازدواج مشکلاتشون خیلی خیلی بیشتر میشه برای من کاملا برعکس اتفاق افتاد و حال زندگی من خوب شد. خیلی خوب . من کلیپ شما رو با اشک نگاه کردم چون دقیقا حال پدر من هم مثل حال پدر شما بود شاید بدتر!! ولی خوب خدا رو شکر الان هم از نظر مالی و هم از نظر زندگی مشترک خیلی خوبم تا جایی که تونستم حال پدر و بقیه اعضای خانواده ام رو هم خوب کنم. با تشکر از تو ماهان تیموری عزیز و تیمت .

  0
 25. الف الف کاربر می‌گوید

  اینکه شما میگی بعد هر اتفاق حال دلتو خوب نگه دار برای من غیر قابل درکه اگر هم درک کنم پیاده سازیش سخته خیلی سخته ….وقتی درامدم منفیه…هرچی درمیارم خرج کارم میشه….سود اقساط بدهکار بانکیم روز به روز داره بیشتر میشه…..توی کارم به هر سمتی میرم میشه کویر لوت….بر و بیابون….اوضاع مالی خراب…..حال دلم خراب تر…..هر روز دارم پسرفت میکنم….دیگه سرمایه ای برام نمونده….

  0
 26. Reza کاربر می‌گوید

  حال زندگی خوب نیست.ولی خودم حالم رو خوب نگه داشتم و دنبال چگونه خوب کردن حال زندگیمم.کاسبم حال بدم رو شاید یک روز ۲,۳تومن بد کنه یه روز ۱۰۰میلیون.با توجه به بدهکاری ۳۰,۴۰تومنیم،حال امروز زندگیم رو ۵۰,۶۰تومن خراب مبکنه

  0
 27. sajad کاربر می‌گوید

  سلام من 16 سالمه و حال زندگیم بده نگران آیندمم پدرمم فوت کرده و نمیدونم فردا قراره چه اتفاقی برای خودم یا خوانوادم بیوفته زندگی من با 5 میلیون از هم میپاشه استاد لطفا کمکم کنید من هر موقع کلیپ های شمارو میبینم بیشتر به سمت هدفام میرم

  0
  1. مدیر سایت کاربر می‌گوید

   سلام سجاد عزیز
   ویدیوهای رایگان روی سایت و همچنین ویدیوهای روی کانال تلگرامی می تونه راه رو بهت نشون بده و می تونی مسیرت رو پیدا کنی به شرطی که خوب گوش بدی و خوب چیزهایی که می گم رو رعایت کنی و هیچ وقت از سختی ها نترسی و کم نیاری.
   موفق و پیروز باشی

   0
 28. مصطفی کاربر می‌گوید

  حال من الان خوبه ن که زندگی خوبی داشته باشم من فقط امیدوارم ولی با۵میلیون خراب خراب میشه نمیدونم چی بگم اگه میشه راهنماییم کنید

  0
 29. حجت کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری
  ان شاالله که در پناه خداوند هستی و باشی
  دوست عزیز بنده 7 ماه است که اون حال خوب رو بدست اوردم تا قبل از این همیشه هفتم گرو هشتم بود اما حالا نه، بغیر از مالی کار من کمک به دیگرانه، این مطلب خیلی مهمه: (خیلی زود دیر میشه)
  یا حق

  0
 30. Milad.max کاربر می‌گوید

  فقط با ۵ میلیون?‍♂️

  0
 31. سعید کاربر می‌گوید

  سلام حال زندگی من….
  نمیدونم بگم خوبه یا بد اما بازم خداروشکر چون معتقدم شکر نعمت نعمتت افزون کند
  زندگی ما کوچیکه عددهامون هم کوچیکه 8 تومن ده تومن میتونه زندگیمو خراب کنه چ برسه به عدد های بالاتر اما هر چی دست و پا میزنم که حال خودمو خانوادمو خوب کنم نمیشه هر چقدر هم که بخام مثبت فکر کنم
  اینکه شما میگین مثبت فکر کنید ازهر اتفاقی جنبه مثبتشو در نظربگیرید فقط زمانی میتونی که پشتت پر باشه و با از دست دادن اون چیز حالتو خوب نگه داری چون مطمعنی میتونی خلا اش رو راحت پر کنی چون پشتت پره
  مثلا کسی که پدرشو از دست بده چ جنبه مثبت داره که بهش فکر کنه یا هر عزیز دیگه ای رو چون نمیتونه خلااش رو پر کنه
  اگه خوندی کامنت منو ج بدین ممنون از شما آقا یوسف تیموری

  0
 32. مسعود کاربر می‌گوید

  با سلام و خسته نباشید من کارمند هستم و کل دارایی من منزل شخصی و یک عدد اتومبیل می باشد که روی هم ارزش حدود 480 میلیون تومانی دارد و پس انداز نقدی من هم حدود 500 هزار تومان می باشد زیرا خانه را تازه خریدم و حسابی مقروض هستم. اگر همین امروز از کار برکنار شوم تا ماه بعد چیزی برایم باقی نمیماند تا وام های خرید منزل و خرج خانواده را پرداخت کنم و فکر این حسابی حالم را بد میکنه. نمیدونم اون کارگر هایی که ماهاست حقوق نگرفته اند چه کار میکنند خیلی ناراحت اونها هم هستم و حیف که کاری از دستم بر نمیاد. به امید ریشه کنی فقر و بیکاری و فساد در جامعه

  0
 33. سید داود موسوی نسب کاربر می‌گوید

  سلام حال من خوبه اما با وزش بادی بهم میریزه دارم روی این موضوع روی خودم کار میکنم چون حال خوب داشتن یک عامل درونی هستش نه بیرونی حال من رو ۲۰۰ میلیون خراب میکنه، اما نه برای مدت طولانی چون یاد گرفتم در شرایط سخت آروم باشم و زندگیم رو به حالت خوبش برگردونم

  0
 34. بابک کاربر می‌گوید

  کارمند شرکتی هستم و همه به من‌میگن برو دنبال تخصصت که برنامه نویسی هست. الان حال زندگبم بده. اگر ۲‌میلیون‌ تومان شرایطم رو‌به هم بریزه من با همون مبلغ بیچاره میشم. حقوقم رو باید بگیرم خرج کنم و‌بعد تا ماه بعد گرسنگی و اجاره خونه عقب افتاده را به دوش بکشم. از بچگی همین جور بوده.

  0
 35. سیدمنصور موسوی نژاد کاربر می‌گوید

  سلام من یک کارمند هستم که کلی قسط دارم حالم خیلی بده ونگرانم اگر اتفاقی بیفته با30میلیون همه زندگیم بهم میریزه

  0
 36. افشین کاربر می‌گوید

  سلام استاد عزیز انشالا که همیشه همگی اون حال خوب رو داشته باشید
  من الان چند وقتیه که حالم بد چون در گذشته خودم کارها و گناه هایی کردم که ذهنم رو رها نمیکنن

  0
 37. هادی کاربر می‌گوید

  500هزار

  0
 38. سید مهدي غفاریان کاربر می‌گوید

  سلام ممنون ار کلیپهای عالی شما من ضمانت یه نفر رو کردم که کلی منو از زندگی عقب انداخت الان حالم زیاد خوب نیست ولی حتی 50 میلیون تومن هم میتونه زندگی منو بهم بریزه متشکرم

  0
 39. Lila کاربر می‌گوید

  سلام نمیدونم چی بگم یعنی اگر با دادن همه ی زندگی و سرمایه ام باشه با 300 میلیون حالم خیلی خراب میشه

  0
 40. حامد نظام کاربر می‌گوید

  حاله زندگيه من هم خوبه هم بد، بد بخاطره اينكه اينكه شغلم بخاطره نواسانات دلار از دست رفته خوبه چون با تواني كه در خودم ميبينم ميدونم يه كاره بهتر با شرايط بهتر ميتونم بسازم

  0
 41. سلمان کاربر می‌گوید

  سلام. حال زندگی من و خیلی ها که در شر کت کار مکنند با یک یا دو میلیون که نباشه خرابه الباقی مساله بماند

  0
 42. آيدين کاربر می‌گوید

  سلام، من يه مهندس خود ساخته هستم، از زير صفر شروع كردم، پنج سال پيش اين رقم دو ميليون بود، دوسال پيش ده ميليون، الان دويست ميليون، ولي با اين وضعيت تورم و صنعت مملكت نميدونم حالم خوبه يا بد، عين يه اتومبيل كه مقصد و سرعتش معلوم نيست، بلاتكليفي خيلي بده!!!

  0
 43. Ehsan کاربر می‌گوید

  سلام
  حال زندگیم خبلی بده خیلی
  استپ کردم دیگ

  0
 44. رسول رفیعی کاربر می‌گوید

  سلام استاد تیموری عزیز درباره حال خوب و بد گفته بودید من حال زندگیم خوب نیست من دفتر بیمه دارم ولی نمیتونم قشنگ مدیریتش کنم از بسگی قسط وام دارم یک ساله میخواستم تو دورهای شما شرکت کنم تو سمیناراتون بیام ولی برام جور نشده فقط از شبکه های اجتماعی شما را دنبال کردم نمیدونم چیطوری اقدام کنم خواهشن منا راهنمایی کنید

  0
 45. مهدی منتظمی کاربر می‌گوید

  سلام
  همینجوری کلی بدهکارم و حالم خوب نیست اما ایمان دارم که بزودی ورق بر میگرده و از کمکهای استاد صمیمانه سپاسگذارم

  0
 46. آذر کاربر می‌گوید

  یک میلیون تومن

  0
 47. مهران ورزدار کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری من اصلا حال خوبی ندارم برای این که سربازم و قبلا در امد داشتم الان ندارم میخوام اگه میشه یه راه حل بهم بدید کارمم دکوراسیون داخلی هستش ممنون

  0
 48. اسماعیل کاربر می‌گوید

  سلام و خسته نباشید،حال زندگی من خوب چون سعی میکنم که به اینده بهتر یرای خودم و خانواده ام فکر کنم الان سه ماه که پدرم از دست دادم اون موقع خیلی حالم بد بود ولی الان بهتر شدم،خودم با شرایط وفق دادم.اقای تیموری من الان چن وقت که با مجموعه شما اشنا شدم و کم بیش کلیپ های شما رو میبینم تا حدودی روی من تاثیر مثبت گذاشته،زندگی من شاید با 20میلیون نابود بشه ،باتشکر از شما و مجموعه شما

  0
 49. امین کاربر می‌گوید

  سلام… حال من در حال حاضر با ۳۰۰ هزار تومان خراب میشه…
  چون بیشتر از این پول و سرمایه ای ندارم…
  من تازه با کانال شما آشنا شدم…
  چطور میتونم شرایطم رو بهتر کنم؟؟

  0
 50. علی کاربر می‌گوید

  سلام حال من این روزا خرابه تازه خونه خریدم و عروسی گرفتم همه پس اندازمو خرج کردم ماهی ۹۰۰ تومن قسط دارم حقوقمم یکو پانصد ۶۰۰ تومنی که از باقی حقوقم میمونه برای خرج خونه و خرید کمم میاد الان فقط پول یه بخاری حال منو خراب کرده چون هوا داره سرد میشه و واقعا نمیدونم چجوری این پولو جورش کنم آدمی هم نیستم که بتونم رو بزنم از دوست و آشنا قرض کنم

  0
 51. جواد کاربر می‌گوید

  ۲۰۰۰۰۰۰۰ریال

  0
 52. کمال کاربر می‌گوید

  5 میلیون

  0
 53. نظام الدین کاربر می‌گوید

  به شدت فکرم درگیر مسایل حالی و مالی هست . چراکه بخشی از زندگیم رو با شور و اشتیاق به اوج رسوندم و بخشی دیگه رو به باد فنا. توی هر کاری موفقم ولی هیچ چیزی ارضام نمیکنه. بهمین دلیل بعد از مدتی کارم رو در اوج رها میکنم و الان همین اتفاق رو دارم میگذرونم. درحال حاضر بیشتر از همیشه درگیر تعریف مسیری از زندگی که متعلق به توان و حال و روحیه منه هستم و به دنبال شناخت و برنامه ریزی کسب و کاری که ترکیبی از علاقه و منطق اقتصادی( توجیه دقیق) و حایز امکان توسعه و شکوفایی و … باشد .

  0
 54. خدایار علوی کاربر می‌گوید

  وقتی به فرزندت میگویی که اگر بابات پولدار نیست که تورو به رویاهایت برسونه ولی اگه خوب درس بخونی و در یک دانشگاه خوب قبول شوی چون وارد عصری خواهی شد که صاحبان دانش حرف اول را خواهند زد بنابراین وقتی که فارغ التحصیل شدی دیگر نگران پیدا کردن کار و رویاهایت نباش، ولی وقتی می بینی که پسرت با یک رزومه عالی یکسال به این در و آن در می زند ولی چون پارتی ندارد علیرغم شایستگی هایش باید بیکار باشد حالت خراب می شود و وقتی پسرت می گوید که بابا این عصری که صحبتش رو می کردی پس کو حالت خرابتر هم می شود.

  0
 55. saeed کاربر می‌گوید

  هم حوب هم بد
  بستگي داره به كجاي زندگيم نگاه كنم

  0
 56. علی کاربر می‌گوید

  سلام
  امروز که میخواستم برا ماشینم باطری بخرم حالم خراب شد
  زندگی مشکلاتش رو داره .. اگه الان 10 میلیون بگن برا فلان کار باید بدی حالم خراب میشه
  اما با اینکه کارم درب اتومات و دوربین مداربستست میخوام با توکل به خدا قدم بزارم در راه ازدواج

  0
 57. امیر افشار کاربر می‌گوید

  حال زندگی من خوبه چون برای رزق حلال دارم با تمام توان هوشمندانه سخت آموزش میبینم و کار میکنم و اولویت بندی میکنم برای کارهام.
  حال من خوبه
  نه اینکه میلیاردر باشم.نه.دارم زحمت میکشم و نمودارهای زندگیم میگه من در حال رشدم.این یعنی حال خوب.
  حال من خوبه
  چون به خدا اعتماد دارم که میگه از اونجایی که گمان نمیبرید بهتون روزی میدم اگرررررر بمن توکل داشته باشید.
  پس دیگه ترسی برام نمیمونه.
  من دارم کاری که باید رو برای تعالی و ارتقا میکنم بقیشم به خدای خودم التماد دارم.

  خواستن داشتن است اگررر نگرشت مثبت باشه

  0
 58. امیر کاربر می‌گوید

  سلام.حال زندگی من به میلیون بستگی نداره
  وضع مالی و سرمایه ما الان خداروشکر خیلی خوبه و نیازی نداریم
  اما سالها قرل من یه نفر رو دوست داشتم بهش نرسیدم
  اوایل سعی کردم فراموش کنم اما چند ساله که نتونستم
  اگه حال زندگی من منظورتون پوله، خوبه…خیلی خوب
  خیلی وقته برام مهم نیست همین پولی که دارم رو از دست بدم…

  0
 59. رضا از تبریز کاربر می‌گوید

  حال مالی من با 50میلیون خوب میشه و حال روحیم هم خوبه همیشه لبخند رو حفظ کردم و میکنم ولی مشکلات و اقساط خیلی فشار میاره-باتشکر شما

  0
 60. محمد مهدی کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری امیدوارم خداوندبیشتر ازاون چیزی که میخواین دراون دنیا نصیبتون کنه حال من اصلا خوب نیست با اجاره نشینی وبیکاری ویه بچه سه ساله چطور میتونه حالم خوب باشه من که کارشناسی دارم ولی ماهی هفتصد تومان هم نمیتونم دربیارم تا خرجی زن وبچه مو بدم هیچ افق روشنی هم با این وضعیت جلوی خودم نمیبینم الان یه میلیون تومن هم میتونه حال منو ازاین که هست بدتر کنه امیدوارم همیشه سلامت باشین

  0
 61. علی احمدی زاده کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری
  من تا قبل از گرانی دلار حال بسیار خوبی داشتم چون یه پدر داشتم که وضع مالی اش خوب بود ولی بعد گرانی دلار یک برادر تشنجی دارم و یه پدر با وضع مالی نا معلوم و آی بازم سعی می کنم حال خودم رو خوب نگه دارم.

  0
 62. Hosein کاربر می‌گوید

  من الان بیکارم و دنبال کااارر
  کااررر نیست ولی از کارمند بودن هم خسته شدم و میخوام خودم کار آفرین باشم و ماهی بالاتر از ۱۰۰ میلیون درامد داشته باشم ولی نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید
  ممنون

  0
 63. احمدرضا کاربر می‌گوید

  سلام
  من دهها میلیارد میخوام تا باهاش یه کارخونه بزنم و سودش را به مردمی بدم که حالشون خوب بشه
  خیلی سخته وقتی ببینی اطرافیانت ندارند
  میری دکتر و طرف بخاطر نداشتن پول آزمایش نمیره

  0
 64. Ali کاربر می‌گوید

  انقدر که نمیشه با عدد توصیفش کرد ??!!!

  0
 65. Turaj کاربر می‌گوید

  سلام اقای تیموری من الان ۴ ساله کارگاهه رنگ کوره ای دارم و چون از اول هم با دسته خالی و نزول کارم رو شروع کردم و همیشه با دردو رنج تونستم نزولامو بدم و الانم بعد ازدادن ۲۰۰ میلیون که پوله سودو پوله اصلیش بوده تونستم تمومش کنم ولی الان به خاطره ۳ تومن لنگ شده کارم و کلا با کارو کاسبیه امروزه هم یکم حالم خوب نیست هر روزم دارم بدتر میشم

  0
 66. علی کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری
  خب عزیزمن حالمون با این اوضاع بد بود بدتر شدبااین ویدیو
  لطفا ازاین ویدیوها نگیر
  یاعلی,

  0
 67. امیری کاربر می‌گوید

  سلام خداقوت
  حال زندگی من الان بد هستش چون جزو نیروهای تعدیلی هستم و این خبر بدون هرگونه آمادگی قبلی اعلام شده
  منگ میزنم اصلا نمیدونم چیکار باید بکنم
  پول نقش خیلی مهمی در زندگی آدم‌ها داره ولی من در حال حاضر نمیدونم چه رقمی میتونه منو از پا بندازه یا حالم رو بدتر کنه فقط میدونم که این مبلغ نمیتونه مقدار زیادی باشه
  اگه ممکنه کمکم کنین

  0
 68. حسین مجدیان کاربر می‌گوید

  سلام ضمن خسته نباشید حال خوب وبد هر انسانی به رفتار و انسانیت افراد دوربرش هستش وگرنه از لحاظ مالی نیازهای هر طرف باهر طرفندی حل میشه نمونه اش خودم که تا بحال باکمک خداوند منان از لحاظ مالی به مشکل نخوردم البته اگر یقین کامل به نعمتهای خدا داشته باشی باتشکر

  0
 69. Mohammad کاربر می‌گوید

  سلام
  من یه پراید دارم، به ارزش ۲۵ میلیون و فکر میکنم با نیاز به بیشتر از ۳۰ میلیون حالم بد بشه (اون ۵ میلیون باقیشم از دوست و اشنا میشه قرض گرفت)
  اما چون باورهام و فرکانسم رو تغییر دادم، سال بعد شاید با یک یا دو میلیارد حالم بد بشه

  0
 70. سعید کاربر می‌گوید

  سلام استاد عزیز
  حال زندگی من رو الان که هنوز کاری شروع نکردم پرداخت 20 میلیون خراب خواهد کرد.ولی با خرید دوره هوش مالی شما و گوش کردن به جزئیات و اجرای آنها مطمئنا در دو سال آینده زندگی من رو متحول خواهد کرد.
  و من از این بابت خوشحالم ک با گروه شما آشنا شدم
  موفق و پیروز باشید

  0
 71. مهدی کاربر می‌گوید

  سلام ممنونم از مطالب مفیدتون. من اگه پارسال دقیقا کارهایی که میگفتید انجام می‌دادم پولم چند برابر میشد وحال زندگیم خوب بود. آقای تیموری حال زندگیم بده. بگو چکار کنم من صرفه جویی میکنم پول دستم میاد طلا میخرم ولی میخام کلا زندگیم تغییر کنه چه کاری انجام بدم که اگه تو شرایط سخت قرار بگیر م پول داشته باشم. با ده میلیون چکار شروع کنم راهنمایی کنید. ممنون

  0
 72. احد کاربر می‌گوید

  سلام من بعنوان شغل دوم اسنپ کار میکنم ولی اوضاع ام خیلی بده. هر شب 50000 تومن کار میکنم اگه نتونم وضع بدی میشه آره 50000 تومن حال منو خراب می کنه

  0
 73. زهرا کاربر می‌گوید

  با سلام و عرض ادب
  بنظرمن حال خوبم موقعی هست که با وجدانم راحت باشم حق کسی رو ناحق نکنم .خدا شاهده بیشتر وقتها مادیات نه چون کسی که به اون شعور بالا برسه میبینه بقول یکی از دوستان مادیات جور میشه. حال بد من از رفتارهای نابجای افراد پول موقعی که میبینی افراد با بند پ برن تو جایگاه های شغلی یا عدالت رعایت نشه یا نیت خوب تو رو کسی ارزش نزاره.همین حال خوبم با ارتباط با خدا برقراره . برقرار باشید الهی .پول یکی از وسیله های حال خوبه نه همه اعتقادات مهمتره. مگه من افراد مهمی که هیلی پولدار بودن ولی تعهد زندگی نداشتن رو انتخاب مبکنم. پس میبینم پول همه زندگی نیس دلت قرص باشه از کارهاب خوب

  0
 74. علیرضا باقری کاربر می‌گوید

  سلام. حال من با 100 میلیون ممکنه خراب بشه.

  0
 75. اقا احسان کاربر می‌گوید

  من تا ٥٠٠ مليون را دارم ولي بيشترش دچار چالش ميشم

  0
 76. امیر کاربر می‌گوید

  سلام دوست گرامی جناب تیموری
  رنگ رخساره نشان میدهد از سر درون حال ما که همیشه خرابه ما که از بیرون تحریم شدیم و از داخل فیلتر و با این وضعیت هرچه کار میکنی بدهکاری. هیچ رقمی هم نمیتونه حال مارو خوب کنه آخه خیلی از چیزهایی که از دست دادیم با پول درست نمیشه مثل آبرو، جوانی، تهمت و …

  0
 77. Amir کاربر می‌گوید

  سلام دوست گرامی جناب تیموری
  رنگ رخساره نشان میدهد از سر درون حال ما که همیشه خرابه ما که از بیرون تحریم شدیم و از داخل فیلتر و با این وضعیت هرچه کار میکنی بدهکاری. هیچ رقمی هم نمیتونه حال مارو خوب کنه آخه خیلی از چیزهایی که از دست دادیم با پول درست نمیشه مثل آبرو، جوانی، تهمت و …

  0
 78. اعظم محمدی نژاد کاربر می‌گوید

  سلام الان حال زندگیم بد نیست ولی اگر مشکلی برام پیش بیاد و مغازم بسته بمونه گیرم حال زندگیم بد میشه چون پنج سال هست کار خرازی رو شروع کردم ولی چون از صفر شروع کردم تا حالا همش دارم میدویم تا مقداری سرمایه جمع و جور کردم ولی باز هم چک و حساب و کتاب دارم و هر چی در میارم اونها رو پر میکنم اگر گرفتاری پیش بیاد نمی دونم باید چکار بکنم

  0
 79. حسین کاربر می‌گوید

  حال زندگی من وقتی خراب شد که پدرم مرد و از ۱۰ میلیارد سرمایه اش فقط فقط ۶ میلیون موند اونم آخرین روزای عمرش همشو خرج موادو خوش گذرونی خودش کرد.حتی فاتحه اونو یکی دیگه گرفت…حال زندگی من وقتی خراب شد که بعد از مردنش ۱ میلیون پیش خونمون موند البته خونه که چه بگم لونه مرغ بود برای ۶ نفر اون یه میلیون هم رفت جای آبو برق و از خونه بیرونمون کردن و با مردانگی پسر عمه ام تونستیم یه خونه بگیریم…حال زندگی من وقتی خراب شدکه اگه یه پراید در حد ۶ میلیون و یه خونه در حد ۵ میلیون رهن داشتم عشقم که ۷ سال تموم نه بهش خیانت کردمو نه بدشو خواستم و زندگیمو پاش دادم الان جوابم نمیکرد ..حال زندگیم وقتی خرابه که مادرم به خاطر قند خون و مشکل قلبی باید جلوی چشام باید کم کم از بین بره و نتونم هیچ کاری کنم …حال زندگیم وقتی خرابه که …با استاد گیتار بودن و چندتا هنرو ده جور کار فنی نمیتونم روزی ۵۰ تومن در بیارم…..ولی بازم میگذرونم به امید روزی که حالم خوب شه..ولی اگه الان حالم خوب نباشه آینده رو فقط تو خودکشی میبینم

  0
 80. عباس کاربر می‌گوید

  باسلام
  در باره قانون جدب بیشتر بگید
  10 میلیون حال منو خراب میکنه

  0
 81. علی کاربر می‌گوید

  سلام
  اوضاع مالی من و خانوادم خیلی بده هر چقدر هم پول میاد زود نابود میشه

  چاره ما پول نیست آموزشه
  راستش ما از برخورد با پول هیچی بلد نیستیم

  0
 82. لاله کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری
  به نظر من پول فقط حال آدمو خوب میکنه وقتی بابت یه بدهی 20 میلیونی پول نزول کنی و حالا بدهیت از 100 میلیون و دویست میلیون هم رد کنه … حالم بده خیلی بد

  0
 83. آذر کاربر می‌گوید

  سلام آذر هستم .
  و از مطلبتون فوق العاده خوشم اومد .
  هیچ موقع اینطوری ب زندگیم فک نکرده بودم .
  میتونم بگم حال زندگیم خدارو شکر خیلی خوبه . من منبع مالی دارم . من استقلال مالی دارم .
  من وجه اجتماعی دارم و ی کار خوب دارم . من سلامتم .
  من حسم خوبه . و اینکه ب تازگی تو دوره بورس شرکت کردم خیلی دوست دارم دوره اقای تیموری رو شرکت کنم .
  اینایی ک گفتم اون سقف خواسته های من نیست ولی همین که دارمشون همین منو خوشحال میکنه و حسم رو خوب .
  و تلاشم رو بیشتر.
  ممنون از کانال خوبتون
  و مطالب عالیتون

  0
 84. ناصر کاربر می‌گوید

  سلام خداقوت
  ناصر هستم از اصفهان
  من نزدیک یک ساله از طریق تلگرام برنامه شمارا دنبال میکنم و دستمریزاد میگم بهتون .
  من شاید دچار دوگانگی شدم یا نه
  موقعی ک میبینم همسرم و پسرم(آرین ۲/۵سالشه) سالم و تن درست هستند حال خوبی دارند حالم خوب میشه وخدارو شکر. اما زیاد شده ب دلیل نبود پول خیلی خیلی حالم بد شده.
  من اینو درک کردم ک اگه پول نباشه من نمیتونم فرد میدی را برای جامعه پرورش بدم
  نمیتونم بدن سالم داشته باشم
  و نمیتونم‌های زیاد
  یه چیزی را باید بگم ک من نتونستم ب دلیل نبود پول تو این یک سال بسته آموزشی شما را بخرم
  نکه پول نداشتم نه
  اینقدر مخارج بالاست ک هیچی نمیمونه
  حساب کردم هفته‌ای ۵۰۰ هزار تومان خرج زنگی منه پس راحت میشه ب کمی بیشتر قانع شد
  معذرت پر حرفی کردم خاطرات شما را ک شنیدم در دلم باز شد

  0
 85. سید محمد هاشمی کاربر می‌گوید

  دقیقا پنج ملیون حال منو داغون میکنه

  0
 86. علی کاربر می‌گوید

  حال من با یک ملیون خراب میشه

  0
 87. سپیده کاربر می‌گوید

  حال من میدونی چطوریه!
  دوست دارم آرزوی خواهرمو که دوست داره یه سرویس تخت سفید داشته باشه با یه لپ تاپ ،برآورده بشه
  بابام توانایی خریدشو نداره خیلی دلم میخواست که میتونستم کار کنم تا ارزوی خواهرم برآورده بشه منم خوشحال میشدم

  0
 88. محمدرضا کاربر می‌گوید

  سلام استاد حال زندگی من عالیه ولی ی اتفاق بد میتونه حال زندگیمو بد کنه که اونم با 100ملیون بنظرم میشه حالشو خوب کرد.

  0
 89. عارف کاربر می‌گوید

  جناب تیموری .. ۲۵ میلیون برای گذاشتن تو بانک مسکن نداشتم! حال منو خراب کرد.. که آخرش بعد یک سال یه وامی بدن که با این وضعیت معلوم نیست بشه باهاش خونه ای خریدیانه !!!

  0
 90. وحید کاربر می‌گوید

  15ملیون تومن

  0
 91. منصور کاربر می‌گوید

  آقای تیموری سلام
  چیزی که میخوام بگم احساسی نیست. من 35 سالمه و در یه خانواده متوسط به پایین و تقریبا فقیر بزرگ شدم و الان استاد و هیئت علمی دانشگاهم و در بسیاری از دوره های زندگیم با مشکلات مالی مواجه بوده ام حتی گاهی برای ضروریات زندگیم هیچی نداشتم اما هیچی نتوانسته حال منو بد کنه و نیاز به هیچ مبلغی نمیتونم حال منو بد کنه چون من عمیقا به خدا ایمان دارم و به این اعتقاد صد در صد در زندگیم رسیدم که اگر کسی سه چیز رو رعایت کنه هیچ وقت سرگردان و درمانده نخواهد شد: 1. ایمان واقعی و عمیق به خدا که لازمه ش معرفت و شناخت هم هست و تلاش برای زندگی در چارچوب خدایی و دیندارانه، 2. فکر و مشورت برای تشخیص تواناییش و انتخاب مسیر شغلی و فعالی و تلاش و کوشش در آن راستا، 3. توکل و سپردن آینده به خدا و با امید و نشاط تلاش و حرکت. با این روش و نگرش هیچ‌وقت انسان حالش بد نخواهد شد چون خدا پشتیبان واقعی و حقیقی اوست و گشایش هایی و معجزاتی در زندگی انسان مومن ایجاد میکند که انسان حسابش را نمیتوانست بکند.
  با خدا هیچ چیز و هیچ شکستی و هیچ مبلغی نمیتوانم امید را از انسان بگیرد و حال انسان را بد کند.
  لطفا اگر فرصت شد مطلب بنده را در فایلهاتون مطرح کنید.

  0
 92. سعید کاربر می‌گوید

  سلام جناب تیموری
  حال من تا پارسال شاید با 400 میلیون خراب میشد
  اما واقعا در حال حاضر با 1 میلیون هم خراب میشه.
  سرمایه ام رو به دلیل اعتماد بی خود به یک کلاهبردار از دست دادم و چون کارمند هم هستم در شرایط فعلی امنیت شغلی هم ندارم
  خلاصه حالی دیگه نمونده که خوب باشه .
  یا حق

  0
 93. ساناز کاربر می‌گوید

  حال زندگی من اصلا خوب نیست.درآمدم واقعا کمه و هرچی تلاش میکنم بی فایده

  0
 94. ماریا کاربر می‌گوید

  حال من خوب نیست چون پسرم رو اسفند 96 از دست دادم و الان پول برام مفهوم قبل رو نداره من قبلا عاشق پول بودم طمع داشتم بهترین چیز با پول داشتن برام مفهوم بود ولی الان با داشتن وضع معمولی و نسبتا خوب حالم خوب نیست دنیامو میدم تا پسرم برگرده فقط برگرده ،همین پول نداشتن باعث شد تو شرایط سخت پسرم اطرافیانم که نمیخواستن کمکم کنند حتی زنگ هم نمیزدن رو بشناسم میترسیدن پول بخوام ولی تو اون دوران سخت شیمی درمانی و پرتودرمانی فقط احساس خوب و بودن اطرافیانم کنارم حالمو خوب میکرد حتی خواهرم با وجودیکه داشت کمک نکرد با وجودیکه پرپر شدن و آب شدن هر روز بچمو میدید آدمهای اطرافم حتی همین خواهرم میگفت هروقت پول خواستی بگو موقعی که موعد پول دادن رسید و ازش خواستم با وجودیکه معلم مدرسه است در اوج بدترین شرایطم تنهام گذاشت اونجا بود که فهمیدم شعور به سواد نیست و بهم ثابت شدبرادرشوهرم گفت خونتونو بفروشید به جای اینکه کمکمون کنه با اون شرایط سخت پسرم دنبال خونه میچرخیدیم برای اجاره ،آره ماهان خان پول همه چیز نیست ،من با شما روحیمو بدست آوردم ولی همه چیز همچنان برام پوچه هییییچ چیز خوشحالم نمیکنه

  0
 95. اتنا کاربر می‌گوید

  زندگي من الان خودش خراب هس من به بي پولي عادت كردم ١٠٠٠ تونم تو بي پولي ازم بره حالم خراب تر ميشه خدا هيچ كس و عين من نكنه

  0
 96. صالح کاربر می‌گوید

  به نظرم اگر 25 میلیون فوری لازم داشته باشم دیگه هیچی

  0
 97. خدااا کاربر می‌گوید

  حال زندكى خانواده ام بده حالشون با يه تومن اضافى خراب تر ميشه
  حال همه مون بده كاش يه پول زيااااد بياد دستشون تا حال دل همه مون خوب بشه??

  0
 98. مریم کاربر می‌گوید

  حال زندگی من خیلی خرابه درآمد زندگیم خیلی ناچیز ه

  0
کد تخفیف ۱۰٪
تو بهترینی
کد تخفیف ۲۰٪
نزدیک بودا
کد تخفیف ۳۰٪
یکبار دیگه تلاش کن
کد تخفیف ۴۰٪
خوش شانس نبودی
کد تخفیف ۵۰٪
تو عالی هستی
شانس خودِت رو برای برنده شدن یک فرصت امتحان کن!
برای استفاده از این فرصت لطفاً ایمیل و تلفن همراه خودت رو وارد کن.
قوانین بازی :
 • هر کاربر ۳ بار فرصت دارد.
 • کسی که تقلب می‌کند، شناسایی می‌شود.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.