Take a fresh look at your lifestyle.

درآمدم بیشتر شده و تا چند ماه آینده خیلی بیشتر از این هم میشه

درآمدم بیشتر شده و تا چند ماه آینده خیلی بیشتر از این هم میشهReviewed by Yasser on Oct 10Rating:

امروز به گفتگو با  یکی از شرکت کنندگان در دوره هوش مالی می پردازیم که بعد از شرکت در دوره هوش مالی به نتایج شگفت انگیزی دست پیدا کرده است. این شخص می گوید: به چیزی که بودم راضی نیستم برای همین دیگه نمی خوام کارمند باشم . این تنها یکی از نتایج شرکت کنندگان در دوره هوش مالی می باشد.

معرفی

سوال: لطفا خودتون رو معرفی کنید

مهدی اسماعیلی: من مهدی اسماعیلی هستم. 35 سالمه

سوال: کارتون چیه؟

مهدی اسماعیلی: در حال حاضر کارمند یه شرکتم ولی کار اصلیم آسانسور و کفپوش های اپوکسیه

نحوه آشنایی با تیم آموزشی ماهان تیموری

سوال: چطور با مجموعه ی ما آشنا شدی؟

مهدی اسماعیلی:از طریق سایت های اینترنتی تبلیغاتشو دیدم و بعد از مطالب و کلیپ های رایگانتون استفاده کردم. وقتی از دوره هوش مالی رونمایی کردین، توی دوره شرکت کردم و الان هم 4 ماهه که از این دوره دارم استفاده می کنم.

سوال: جز 200 نفر اول بودی؟

مهدی اسماعیلی: بله. همین که تبلیغش رو دیدم تهیه ش کردم

نتایج دوره هوش مالی

سوال: چه نتایجی گرفتی توی این دوره و درآمدت چطور شده؟

مهدی اسماعیلی: درآمدم کارمندی بود و همه میدونن که نهایتش 2 میلیون تومن باشه. اما از طریق کفپوش های اپوکسی که پارسال یاد گرفته بودم و وقتی یکی از فوت های کوزه گری شما رو می دیدم گفتم من که این کارو بلدم پس بهتره عمل کنم. دست به کار شدم. اول از همه روی سرویس بهداشتی خونه ی خودم اجرا کردم. بعد برای یکی دیگه از  آشناهام اجرا کردم. چون توی کار آسانسور هستم و همکار هم دارم توی این زمینه. تونستم ازشون استفاده کنم و از همکارهام یه کار بگیرم و همون یه کار سه تا کار شد برام. تونستم 1 میلیون تومن کار کنم و توی همون کار هم یه کار دیگه بهم پیشنهاد شد. یعنی 1 کار شد 4 تا کار

سوال: الان داری یه کار جدید می کنی چون کفپوش های سه بعدی تقریبا یه کار جدیده و تقریبا کم داشتیم تا حالا

مهدی اسماعیلی: بله دقیقا

 

 

معرفی تیم آموزشی ماهان تیموری به دیگران

سوال: تا حالا شده که ما رو به کسی معرفی کنی؟

مهدی اسماعیلی: به همکارهام شما رو معرفی کردم. چون همکارهام متوجه تغییرات توی رفتارهای من شده بودن. میدیدن که هندزفری توی گوشمه و دارم فایل های ماهان تیموری رو گوش میدم. وقتی ازم درباره ی شما سوال پرسیدن از شما و هوش مالی و تقویت هوش مالی بهشون گفتم.

جذاب ترین قسمت دوره هوش مالی

سوال: کدوم قسمت از هوش مالی خیلی براتون جذاب بود؟

مهدی اسماعیلی: زمانی که پروفسور جهانگیری رو توی دوره آوردین. و مطلبی که درباره ی زهر عقرب می گفت و حتی بعد از اون خیلی توی اینترنت درباره ی اون موضوع سرچ کردم. فهمیدم که یه شرکت خارجیه با سرمایه اولیه زیاد که میشه محصولاتشو به خودش فروخت.

شرایط قبل و بعد از شرکت در دوره هوش مالی

سوال: یه توضیح درباره شرایط قبل و بعدت بگو و این که چشم اندازت برای آینده چیه؟

مهدی اسماعیلی: قبلا کارمند ساده بودم. یه زندگی روزمره داشتم. با این که کار آسانسور رو بلد بودم زیاد سمتش نمی رفتم. زندگی کارمندی داشتم. ولی الان با این دیدی که پیدا کردم برای خودم یه برنامه ی بلندمدت ریختم. دیگه به کارمندی راضی نیستم و ایشالا تا چن وقت دیگه کارمندیو کنار میذارم. به امید خدا یه شرکت آسانسوری که قبلا داشتم و ازش استفاده نمیکردم رو قصد دارم دوباره راه بندازم و توی سندیکا ثبتش کنم. تبلیغات کفپوش های اپوکسی رو هم میخوام وسیع تر کنم

سوال: اچند ماه با ما آشنا شدی؟

مهدی اسماعیلی: تقریبا 8 ماهه. از برج 8 پارسال با شما آشنا شدم ولی تقریبا 4 ماهه که خیلی درگیر آموزش های شما هستم

سوال: می بینم صلوات شمار هم دستته

مهدی اسماعیلی: بله

پیام به کاربران

سوال: با توجه به این که توی این چند ماهی که با ما آشنا شدی و این نتایج رو برای خودت خلق کردی چه پیامی می تونی به همه ی افرادی بدی که حس می کنی شرایط قبل تو رو دارن؟

مهدی اسماعیلی: عمل. فقط عمل. حرفو همه می تونن بزن. تا دلتون بخواد من میتونم اینجا بشینم و یه ساعت حرف بزنم. ولی تا وقتی که عمل نکنم هیچ فایده ای نداره. من اپوکسی رو بلد بودم ولی هیچ کاری نمی کردم. اما وقتی شروع کردم و رفتم دنبال این کار، دیدم دارم کم کم نتیجه می گیرم. تو پاشو و دنبالش برو مطمئن باش موفقیت سمتت میاد. میگن از تو حرکت از خدا برکت. یعنی اقدام و عمل. این نیست که تو حرف بزنی و بگی من این کارو بلدم و سر جات بشینی و منتظر باشی پول سمتت بیاد. باید حرکت کنی تا نتیجه ببینی. من الان دقیقا این موضوع رو لمس کردم. 800 هزار تومن خرج کرده بودم تا اپوکسی رو بتونم یاد بگیرم. الان خیلی بیشتر از اون 800 تومن سمتم برگشته. 300 هزار تومن خرج کردم ابزار خریدم ولی 600 هزار تومن سودش بود

چشم انداز آینده

سوال: خیلی خوشحال هستم که اومدی اینجا و منتظر خبرهای بهتر شما هستم. چند ماه آینده قول میدی که بیای اینجا و یه مصاحبه در رابطه با نتایجت داشته باشی؟

مهدی اسماعیلی: ایشالا از برج 8 دیگه نمیخوام کارمند باشم ، برج 10 یا 11 میام اینجا

سوال: مرسی مرسی. ایشالا که خبرای خوب شما رو بشنوم و این مسیرو ادامه بدی  و از دستاوردای بزرگت بهمون خبر بدی

مهدی اسماعیلی: خدارو شکر میکنم خدا شما رو سر راهم قرار داد چون خیلی به موفقیت فکر می کردم. میگن وقتی به چیزی فکر کنید بهش می رسید. صد درصد این فکره شما رو به من رسونده. ایشالا که این موفقیت ادامه داشته باشه

سوال: خداروشکر. ایشالا که ادامه داشته باشه

مهدی اسماعیلی: ممنونم از شما. از ته قلب دوستون دارم

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.