Take a fresh look at your lifestyle.

مذاکره راز اصلی نوابغ ثروت ساز

 

ثبت نام دوره رایگان نوابغ ثروت ساز

در دوره رایگان نوابغ ثروت ساز شش ویژگی ثروتمندان برای شما به صورت عملی آموزش داده می شود و شما یاد می گیرید که برای ثروتمند شدن باید چه خصوصیاتی را در خود تقویت کنید تا به ثروت دست پیدا کنید.

آنچه که در این دوره آموزش داده می شود

 1. آموزش صحیح هدفگذاری
 2. افزایش اعتماد به نفس
 3. نحوه برقراری ارتباط موثر با دیگران
 4. افزایش مهارت فن بیان
 5. افزایش کاریزما و جذابیت
 6. افزایش قدرت مذاکره

 مذاکره

 

موضوع این هفته یکشنبه ها در مورد فنون مذاکره است. معمولا افرادی که فنون مذاکره بلد نیستند، همیشه در مذاکرات شکست خورده هستند. حتی زمانی که حق با آن

ها می باشد، نمی توانند نتیجه مطلوب را کسب کنند، زیرا طرف مقابل با استفاده از قدرت مذاکره و استفاده از اصول مذاکره، همیشه برنده می شود.

میدانیم که مهمترین خصوصیات نوابغ ثروت ساز شامل ۶ مورد بود

آن ها اعتماد به نفس بالایی دارند، ارتباطات قوی، فن بیان، کاریزما و فنون مذاکره از مهمترین ویژگی های این افراد می باشد. اگر می خواهید یک نابغه ثروت ساز شوید باید بتوانید مذاکره کنید. معمولا افرادی که فنون مذاکره را به خوبی می دانند. بهتر خرید و فروش می کنند. نکاتی که امروز برای فنون مذاکره به شما میگویم را با دقت گوش کرده و سعی کنید به آن عمل نمایید.

مهمترین فنون مذاکره برای نوابغ ثروت ساز

مذاکره کنندگان قوی می دانند دقیقا از مذاکرشون چی میخوان. حتما هدف مذاکره را مشخص کنید.

قبل از مذاکره تا جایی که میشود به فکر منافع طرف مقابل خود باشید. باید تا می توانید در ذهن طرف مقابل پیام خوب ایجاد کنید.

برای اینکار خود را جای شخص مقابل قرار دهید، منافع فرد را بنویسید و این منافع را به آن ها بگویید. بیشتر درمورد سود های افراد صحبت کنید.

مذاکرات خود را ترک کنید، آن را قطع نکنید. از کلمه نه استفاده کنید. مثلا دوستی از شما می خواهد که میای بریم بیرون شما به آن ها نه نگویید، نه به منزله قطع مذاکره می باشد. بلکه می توانید بگویید میشه چند روز دیگه بریم، با اینکار شما مذاکره را ترک کرده اید ولی راه بازگشت وجود دارد.

در این دوره با بهترین فنون مذاکره آشنا خواهید شد تا بتوانید به راحتی در مذاکرات موفق شوید.

مذاکره

گهگاه در مذاکرات سوالات نامرتبط بپرسید. هرگاه احساس کردید شرایط به ضرر شما می باشد بهتر است با پرسیدن یک سوال نامرتبط حرف طرف مقابل را قطع کنید، شما با اینکار خط فکری طرف مقابل را قطع می کنید. شما با ایجاد یک وقفه میتوانید رشته کلمات طرف مقابل را از بین ببرید.

به طرف مقابل خود امتیاز بدهید، اما در مقابل هر امتیازی که میدهید باید یک امتیاز دریافت کنید.

قبل از مذاکره تا می توانید طرف مقابل را بشناسید. حتی با نوع پوشش فرد آشنا باشید. خودتان را شبیه به طرف مقابل دربیارید، مثل اون بپوشید، مثل اون صحبت کنید.

در مذاکرات مثل طرف مقابل خود صحبت کنید.

سعی کنید خوب گوش کنید تا بتوانید از کلمات فرد علیه خودش استفاده کنید.

استفاده از یک خودکار و دفتر در مذاکره و یادداشت نکات مهم از مهمترین فنون مذاکره می باشد.

و آخرین نکته اینکه در مذاکرات جذابیت و کاریزما خود را حفظ کنید.

دوستان من توجه داشته باشید نوابغ ثروت ساز در هر جایی با هرکسی ارتباط موثر برقرار کرده و می توانند از این ارتباط ثروت بدست بیاورند.

تا زمانیکه روی خودتون سرمایه گذاری نکنید زندگیتون از این چیزی که هست بهتر نمی شود.

 

موارد بالا تنها بخشی از کارهایی بود که شما می توانید برای افزایش مهارت مذاکره از آن بهره مند گردید. تمامی مواردی که گفته شد در این بخش در تیم آموزشی ماهان تیموری به طور تخصصی مورد بررسی قرار گرفته و به شما آموزش داده می شود. 

 

شما هم با گذراندن این دوره می توانید یکی از اعضای موفق این مجموعه باشید

مذاکره

گزینه جایگزین یکی از بهترین روشهای مذاکره

یکی از روشهای مذاکره، گزینه جایگزین است، از آن استفاده کنید و در حفظ و بهبود آن تلاش نمایید. گزینه جایگزین را باید جدی بگیرید و از غفلت در آن بپرهیزید چرا که اگر مورد بی توجهی قرار بگیرند از بین خواهند رفت. معمولا مذاکره کنندگان قبل از اینکه به طور قطع به نتیجه کارشان برسند گزینه های مناسب دیگر را رها می کنند.

مثلا اگر مدیری برای استخدام، مجذوب اولین کسی که واجد شرایط هست می شود و گزینه های دیگر را که در صف مصاحبه است را در نظر نمیگرد. غافل از اینکه وقتی انتخاب های جایگزین را رها کند قدرت خود را در مذاکره کاهش می دهد.

جنگ رقابتی یکی از راه های مذاکره است که معمولا من این گزینه را پیشنهاد نمیدهم. به طور مثال شما برای ایجاد یک جنگ رقابتی ،زمانی که قصد خرید کالایی را دارید ممکن است چند فروشنده را وارد این جنگ کنید به طوری که به هر یک از آن ها بگویید، قیمت شما گرانتر از قیمت فلانی است. البته این را در نظر داشته باشید که طرف مقابل دوست ندارد گزینه های دیگر را به عنوان تهدید به کار برید.

پس بهترین راه استفاده از انتخاب های جایگزین چیست؟

ابتدا شما میتوانید گزینه های جایگزین خود را به ترتیب جذابیت مشخص و اولویت بندی کنید.

برای مثال اگر چهار شرکت به طور همزمان به شما پیشنهاد کار بدهند.

شرکت الف

شرکت ب

شرکت ج

شرکت د

شما شرکت الف را بیشتر از همه می پسندید و شرکت های دیگر هم تقریبا شرایط مورد نظر شما را دارند. هرچند شرایط ایجاد جنگ رقابتی در این مذاکره فراهم است، اما توصیه می کنم از آن بپرهیزید و بحث را این چنین آغاز کنید: اگر پیشنهاد شما شامل شرایط مورد نظر من باشد، بدون نیاز به گفتگو با سایر شرکت های شرایط تان را قبول می کنم و اگر شرایطی که من در نظر دارم برای شما مقدور نباشد به کمی زمان بیشتر برای تصمیم گیری احتیاج دارم. البته این را اضافه کنم که من کاملا مشتاق همکاری با شما هستم. دلیل این نوع مذاکره این است که به طرف مقابل نشان دهید، در پی آغاز جنگ رقابتی نیستید.

مذاکره کنندگان حرفه ای همواره گزینه های مختلف را انتخاب کرده و برای بهتر شدن آن ها در تلاشند.

من ماهان تیموری هستم و در راه رسیدن به ثروت و آرامش شما را یاری می کنم.

 

 

شما در دوره ی نوابغ ثروت ساز به صورت عملی یاد می گیرید که چطور فنون مذاکره خود را قوی کنید و همیشه برگ برنده مذاکرات در دست شما باشد.

 مذاکره

اما حال می خواهیم بدانیم که تعریف مذاکره چیست ؟

تعاریف مختلفی از مذاکره ارائه شده است که ما به تعریف آن خواهیم پرداخت.

اولین تعریف مذاکره

مذاکره معمولا بین حداقل 2 نفر ایجاد می شود که بین خواسته ها و نیازهای آنان تعارض وجود دارد و اینکه هر دو نفر به طور داوطلبانه و نه اینکه اجباری وارد مذاکره شده اند و برای رسیدن به خواسته ها و نیازهای خود در تلاشند.

تعریف دیگری از مذاکره

فرآیندی گفتگو محور می باشد که افراد درگیر برای حل اختلاف و یا رسیدن به منافع مشترک در تلاش اند. در مذاکرات افراد غالبا تلاش می کنند تا امتیازی را بدست آورند. بنابراین وقتی افراد و یا گروه ها در مذاکرات شرکت می کنند غالبا یا امتیازی را می دهند و یا امتیازی را بدست می آورند.

تعریف مذاکره از دیدی دیگر

مذاکره نوعی فرآیند می باشد. در واقع می دانیم که هر فرآیند شامل یکسری ورودی ها و خروجی ها می باشد. بنابراین ورودی های ما در مذاکره می تواند، میزان اطلاعات افراد ، اطلاعات مربوط به بحث، موضوع مذاکره باشد و خروجی ان می تواند جمع بندی های ما از موضوع مذاکره باشد، همچنین میدانیم که ورودی های ما می تواند خیلی بیشتر از این موارد گفته شده باشد.

اما  باید به این نکته در مذاکره توجه داشته باشیم، از آنجا که خروجی های خوب ما حاصل ورودی های ما می باشند اگر ما ورودی های خوبی را در مذاکرات خود تزریق نکنیم هیچگاه نمی توانیم انتظار خروجی مطلوبی داشته باشیم. بنابراین در اینجا مهمترین عناصر مذاکره دانش افراد، موضوع مشخص و همچنین دستورالعمل جامع برای انجام مذاکرات می باشد تا بتوانیم از مذاکرات خود بیشترین بهره مندی را داشته باشیم.

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 نظر
 1. کاوه کاربر می‌گوید

  سلام من حرفی ندارم فقط بگم که اقای تیموری حرف نداری.دمت گرم

 2. persian men کاربر می‌گوید

  ممنونم از شما آقای ماهان تیموری .. هر وقت که به سایت شما میام کلی چیزا از شما یاد میگیرم و در زندگی استفاده میکنم … ممنون از شما

 3. پروین صفرزاده کاربر می‌گوید

  سلام آقای تیموری عزیز
  من فوق لیسانس صنایع غذایی هستم و مدیر کنترل کیفی شرکت غذایی به نامی هستم، خدارو شکر در آمدم خوبه، اما برای افزایش درآمدم چند وقتیه که برای دانشجویان ارشد پایان نامه و پروپوزال و کارهای تحقیقاتیشونو انجام میدم با وجود اینکه حضورا برگه های تبلیغاتی ام را به دست دانشجویان داده ام اما تعداد تماس ها خیلی پایین است، به نظرتون چیکارکنم که آمار درخواست ها بالا بره؟ با تشکر

 4. سینا رنجبریان کاربر می‌گوید

  موفق به دانلود مقاله نشدم
  راهنمای کنید

  1. صابر خلیلی کاربر می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   برای دانلود باید داخل سایت ثبت نام کنید

 5. علیرضا رضایی کاربر می‌گوید

  سلام اون فایل بیست و پنج مگابایتی خرابه باز نمی کنه

 6. علیرضا رضایی کاربر می‌گوید

  اسم و ایمیل رو میزنم ولی چیزی نیست دانلود کنم

  1. صابر خلیلی کاربر می‌گوید

   سلام دوست عزیز برای ایمیلتون ارسال میشه

 7. حسن فکری کاربر می‌گوید

  خیلی عالی مرسی

 8. محسن عباسي کاربر می‌گوید

  اسم و ايميل رو وارد ميكنم ولي چيزي به ايميل بنده ارسال نميشود لطفا پيگيري نماييد سپاس

 9. محسن محمدزاده کاربر می‌گوید

  سلام من نمیتونم دانلود کنم

 10. Abbashassani کاربر می‌گوید

  عالی است