Take a fresh look at your lifestyle.

مدت زمان مورد نیاز برای رسیدن به موفقیت

دوستان من سلام امیدوارم حالتان عالی و پر از انرژی باشید. امروز می‌خواهم در مورد موضوعی با شما صحبت کنم که خودم به تازگی از این دیدگاهی که می‌خواهم به شما بگویم، درکش کرده‌ام. من خیلی خوشحال شدم که این موضوع را درک کردم چرا که می‌توانم ان را انتقال بدهم و همین موضوع مسیر موفقییت را برای شما خیلی بهتر و تضمینی‌تر خواهد کرد.

اثر باینر

من چند شب پیش با یکی از دوستانم در آمریکا صحبت می‌کردم. البته من و این دوستم با هم به تهران آمدیم اما ایشان در حال حاضر در آمریکا زندگی می‌کنند. من فهمیدم که زمان برد تا ما ذهنیت، نگرش و رفتارمان در مورد مسائل مالی تغییر پبدا کند و زمانی که این اتفاق افتاد شرایط مالی ما هم تغییر کرد. هوشیاران مالی یعنی کسانی که پول زیادی به دست می‌آورند یک چیز را درک کرده‌اند و آن چیز اهمیت زمان در مورد موفقیت مالی، مسائل مالی و درامد‌زایی است. شما می‌توانید از این افراد در مورد زمان سوال کنید. ما یک چیزی داریم به اسم اثر مرکب یا باینر که به ما می‌گوید که همه چیز در دراز مدت اتفاق می‌افتد. تحقیق میدانی انجام شده بود و من در مورد ان در یک مقاله خواندم که می‌گفت موفقیت مالی بین 3 تا 8 سال زمان خواهد برد. بعد من به این موضوع فکر کردم که موفقیت مالی برای من چقدر زمان بر برده است و دیدم که برای من هم در همین حدود بین 3 تا 8 سال بوده است.

برای رسیدن به موفقیت به زمان نیاز دارید

 

مدت زمان مور نیاز برای رسیدن به موفقیت1

 

 

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید و بگویید که آقای تیموری شما به ما می‌گویید که یک سال با من همراه باش و ببین که چه اتفاقی برای پیش خواهد امد. ببینی من هیچ وقت به شما نگفتم که یکسال با من همراه باشید تا میلیاردر شوید. صداقت رکن اصلی کسب و کار من است. من می‌گویم که یکسال با من همراه باش و بعد از این مدت تغییر را در مسائل مالی زندگی خود خواهید دید. و هنوز هم این را با قدرت به شما می‌گویم. من به شما می‌گویم که یکسال با من همراه باشید و بعد از یکسال تغییراتی که در مسائل مالی برای شما به وجود امده است را با سال گذشته مقایسه کنید و من می‌گویم اگر بعد از یکسال از تغییرات راضی نبودید، می‌توانید ادعا کنید که اموزشهای من برای شما موثر نبوده است. من به شما اطمینان می‌دهم که بعد از یکسال نگرش و رفتار شما نسبت به پول و عدد درآمد شما تغییر خواهد کرد. اما من در مورد میلیاردر شدن در یکسال صحبتی نکردم. زمانی که از بازه زمانی 3 تا 8 سال می‌گوی منظورم درآمد‌های بالا و رسیدن به یک زندگی خاص است.

درآمد‌های خیلی بالا

 

مدت زمان مور نیاز برای رسیدن به موفقیت2

 

جالب است با بعضی از افراد که صحبت می‌کنم دوست دارند 6 ماهه یا 1 ساله به درآمد‌های خیلی بالا مثلا ماهی یک میلیارد برسند در حالی که مثلا درامد طرف در حال حاضر 1 میلیون تومان در ماه است. یعنی این شخص انتظار دارد در عرض 1 سال درامدش 1000 برابر بشود. من ذهن خودم نمی‌پذیرد که امسال درامدم 100 هزار برابر شود اما ذهن من می‌پذیرد که مثلا امسال درآمد خودم را سه برابر کنم. من قبلا هم به شما گفتم که من 5 سال به کلاس‌های انگیزشی، بهبود فردی و موفقیت مالی می‌رفتم و در طی این 5 سال تازه ذهنیت من شکل گرفته بود و بعد از ان برای خودم کسب و کاری راه انداختم. و بعد از این زمان آرام، آرام تغییر در زندگی من به وجود آمد و کسانی که من را می‌شناسند، می‌فهمند که من چه می‌گویم. من به این نتیجه رسیدم که آن 5 سال کمک زیادی به من کرد همین که در کلاس‌های اموزشی شرکت می‌کردم و در چنین محیطی بودم.

سمینار‌های آموزشی

من حتی در شرکتی کار می‌کردم که سمینار‌های اموزشی در مورد موفقیت برگزار می‌کرد و همین موضوع تاثیر زیادی بر روی ذهنیت من داشت. همین الان در تیم اموزشی ماهان تیموری نخبه‌هایی را داریم که هر کجا که بروند پول بیشتری به ان‌ها خواهند داد و حتی اگر خودشان کار کنند هم پول بیشتری به دست خواهند اورد. اما این افراد به این نننتیجه رسیده‌اند که با کار کردن در اینجا و در این سن می‌تواند بر روی خودشان سرمایه‌گذاری کنند. برای استخدام وقتی در تلگرام و اینستاگرام اعلام کردیم، من فهمیدم که این افراد واقعا ما را می‌شناسند و واقعا اینها نخبه و باهوش هستند که امده‌اند اینجا و در حال یادگیری هستند و بعدا خودشان حرفه‌ای خواهند شد و در نهایت مانند یک فنر فشرده توانایی و مهارت این افراد آزاد خواهد شد. و من امرزو به این نتیجه رسیده‌ام که ان 5 سال در زندگی من هدر نرفته است و من را از درون ساخته است و رفتار‌های بیرونی من را تغییر داده است. درک ین موضوع برای من خیلی جالب بود و باعث شد که حس خیلی خوبی به من دست بدهد. چرا که من همیشه فکر می‌کردم که آن 5 سال از زندگی من به هدر رفته است و همیشه از این موضوع ناراحت بودم اما از این به بعد ناراحت نخواهم بود. چرا که به این درک رسیده‌ام که آن 5 سال درون من را ساخت و در نهایت نیز درون من باعث ساخته شدن بیرون من شد.

بر روی خودتان کار کنید

 

به این موضوع فکر کنید که در حال حاضر چند سالتان است؟ به عنوان مثال اگر شما 30 سالتان باشد و دارای یک خانواده کارمند بوده باشید در 30 سال گذشته ان‌ها خصوصیات یک کارمند را به شما انتقال داده‌اند و آن‌ها دوست دارند که شما هم یک کارمند باشید تا محیط امن خود را از دست ندهید. آن‌ها هم اشتباه نکرده‌اند چرا که شرایطشان به آن شکل رقم خورده است. به عنوان مثال اگر خانواده شما اقدام به پس‌انداز نمی‌کردند شما باید بر روی خودتان کار کنید که بتوانید پس‌انداز کنید. شما باید به این درک برسید که موفقیت مالی نیازمند ریسک کردند است و نه حقوق بگیری و بیمه و … باید زمان بگذرد تا چنین مسائلی وارد گوشت، خون، پوست و استخوان شما شود و برای چنین چیزی شما به یک زمانی نیاز دارید که به ان باینر گفته می‌شود و هرچقدر این زمان بیشتر شود رفتار‌ها، نوع فکر و اثرگذاری شما بالاتر خواهد رفت. بعد از این زمان است که رفتار‌های شما خاص‌تر و قوی‌تر خواهد شد.

ممکن است این سوال را از من بپرسید که آقای تیموری من نوعی چقدر زمان لازم دارم که به این رشد برسم؟ ببین من نمی‌گویم که در این بازه زمانی که شما در این فضا قرار می‌گیرید رشد نخواهید کرد اما به عنوان مثال شما نباید انتظار داشته باشید که در طی یک سال مازراتی یا پورشه سوار شوید یا اینکه یک ویلای چند میلیاردی را در عرض یک سال بخرید. بدون شک در بازه زمانی که شما آموزش خواهید دید سطح زندگیتان بهتر خواهد شد. من می‌گویم یک سال با ما همراه شوید و بدون شک سطح زندگیتان بهتر خواهد شد اما نباید این یکسال شور و انتظار بیش از حد داشته باشید و بگوید که من می‌خواهم به جاهای خیلی بالا برسم و دنیا را عوض کنم و … من می‌دانم برای آنکه اثرگذار‌تر باشم باید آرام،آرام خودم را درست کنم و تیمم را درست کنم، اطلاعات بهتری به دست بیاورم و اطلاعات بهری را به افراد ارائه کنم و من به این نتیجه رسیده‌ام. کسانی که من را می‌شناسند می‌دانند که در عرض یکسال در چهره من 5 سال اختلاف سنی ظاهر شد چرا که شور زیادی برای کار کردن داشتم، کار و فکر زیادی می‌کردم. اما الان به این نتیجه رسیده‌ام که من آرام، آرام باید کار خودم را به درستی انجام بدهم و اگر من کار خودم را به درستی انجام بدهم به اهداف خودم هم خواهم رسید.

زمان مورد نیاز را محاسبه کنید

 

مدت زمان مور نیاز برای رسیدن به موفقیت3

من در مورد این موضوع فکر کردم و البته با چند نفر هم صحبت کردم که مثلا اگر شما 30 سالت است بین 10 تا 20 درصد از سنتان یعنی بین 3 تا 6 سال باید بر روی خودتان کار کنید که گذشته و عقبه شما از ذهنتان کلاً پاک شود. به این دلیل این حرف را میزنم که من خودم و اطرافیان موفقم را بررسی کردم. اطرافیانم که کارآفرینان موفقی هستند و با ان‌ها به جاهای مختلفی مانند کوه، استخر و ورزش می‌رفتیم در این مورد صحبت کردم. بررسی که من انجام دادم دیدم که برای این افراد موفق هم بین 10% تا 20% از سنشان از زمانی که تصمیم گرفته‌اند زمان برده است تا موفق شده‌اند. در بدترین حالت 20% از سن شما و در بهترین حالت 10% از سن شما زمان لازم است تا به موفقیت برسید. شما باید زمان بگذارید و خودتان را بسازید شما باید برای بهبود شخصیتتان بر روی خودتان کار کنید، آموزش ببینید، کلاس بروید و دوستان و محیط خود را تغییر بدهید در چنین شرایطتی است که آرام، آرام ذهنیت شما تغییر خواهد کرد.

اساتید خوب را انتخاب کنید

 البته برخی از افراد می‌توانند زودتر نتیجه بگیرند چرا که اساتیدی که در این زمینه کار می‌کنند خاص‌تر شده‌اند و کسانی هستند که خودشان نتیجه گرفته‌اند. امروز افراد به اساتیدی که خودشان نتیجه نگرفته باشند دیگر گوش نخواهند داد. به همین دلیل شما باید استاد‌های خوبی برای خودتان انتخاب کنید. هرکسی که از او چیزی یاد می‌گیرید را باید به خوبی انتخاب کنید. اگر اساتید خود را درست انتخاب کنید من به شما قول می‌دهم که می‌توانید از 10% هم زودتر نتیجه بگیرید. امروزه به نسبت گذشته اساتید خوب بیشتر شده‌اند. اساتیدی که در زمینه موفقیت تدریس می‌کنند و خودشان قبلا نتیجه گرفته‌اند.

نتیجه‌گیری

پس به این نکته توجه کنید که اثر مرکب به شما می‌گوید آرام، آرام بر روی خودتان کار کنید. مثلا اگر روزی 5 صفحه کتاب بخوانید در طول سال چندین کتاب را خوانده‌اید. من به شما می‌گوییم که یکسال با من همراه شوید تا فرمول را یاد بگیرید و خودتان در سال‌های بعد حرفه‌ای تر عمل خواهید کرد. خدارو شکر می‌کنم به خاطر حضورش در زندگی من و خدارو شکر می‌کنم به خاطر حضورش در زندگی شما. از شما می‌خواهم که حتما اپلیکیشن هوش مالی را نصب کنید. در آن‌جا کلی آموزش براش شما وجود دارد. همچنین می‌توانید از کانل تلگرام و وب سایت اموزش‌های دیگر را نیز مشاهده کنید و همین الان این مطلب را برای بهترین دوستانتان بفرستید. امیدوارم هرجا هستید شاد و موفق باشید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.