Take a fresh look at your lifestyle.

تبلیغات انبوه در تلگرام

 تبلیغات انبوه در تلگرام

 

 

تبلیغات انبوه در تلگرام یکی از بهترین روشهای بازاریابی است . از آنجایی که بیش از ۳۰ میلیون کاربر در این شبکه  اجتماعی عضو هستند و کار با این نرم افزار بسیار راحت است بستر مناسبی برای تبلیغات رایگان است.

اپلیکیشن تلگرام یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های پیام رسان در ایران است و خوشبختانه تبلیغات در تلگرام تاثیر مثبت و محسوسی در رونق کسب و کار دارد. تعداد زیادی از ایرانیها در طول شبانه روز وقت قابل توجهی را به استفاده از نرم افزار تلگرام اختصاص میدهند.

[btnForPushNotification]

شما میتوانید به این افراد به چشم مشتریان بالقوه خود نگاه کنید. با کمی جست و جو شما قادر خواهید بود که کانالهای مرتبط با کسب و کار خود را پیدا کنید و با استفاده از روشهای متنوع تبلیعات در تلگرام باعف افزایش کسب درامد خود در زمینه ای که فعالیت دارید شوید. امروزه تبلیغات تلگرامی را میتوان یکی از موثر ترین روش ها در بین انواع روشهای تبلیغات اینترنتی دانست.

شما با داشتن یک کانال تلگرامی و ارائه محصولات و خدمات خود در آن می توانید اقدام به جذب مشتری کنید. تقریبا اکثر اقشار جامعه از این برنامه استفاده می کنند . مزیت دیگر استفاده از تلگرام ارزان بودن آن نسبت به سایر رسانه های تبلیغاتی است و در عین حال بازده بالایی از لحاظ جذب مخاطب و تبدیل بازدیدها به مشتری دارد.

ایمیل ها و سوالات متعددی در زمینه چگونگی تبلیغات انبوه در تلگرام برای ما ارسال شده است که  قصد داریم در این مطلب توضیحاتی در این مورد برای شما دوستان خوب بدهیم.

[btnForPushNotification]

3 روش تبلیغات انبوه در تلگرام

 

تبلیغات انبوه در تلگرام

     

1.  شما می توانید با خرید سامانه ها و پنل هایی که در اینترنت وجود دارد و  به صورت انبوه با دسترسی به تعداد زیادی از شماره ها  تبلیغات اینترنتی خود را ارسال کنید.

 تبلیغات انبوه در تلگرام

   

2 . مورد بعدی سوپر گروه ها هستند که قابلیت عضویت چند هزار نفر را دارند و شما با جستجو در گوگل می توانید به این گروه ها دسترسی پیدا کنید.

       تبلیغات انبوه در تلگرام

 

3 .  آخرین مورد کانال های پر مخاطب هست که شما می توانید در این کانال ها تبلیغات انبوه در تلگرام خود را  منتشر کنید و بازخورد مالی خوبی بگیرید. در این مورد شما بر طبق مدت زمان خاص یا تعداد بیننده مورد نظر خود اقدام به انتشار آگهی در کانال  می کنید که دارای هزینه های متفاوت است و هر ادمین کانالی خودش قیمت تبلیغ را تعیین می کند.

[btnForPushNotification]

مثل کانال گیزمیز که بابت هر تبلیغ 1500000 تومان پول می گیرد و بصورت انبوه برای شما تبلیغ می کند.

تبلیغات انبوه در تلگرام

 

بهترین کانالهای تلگرام در حوزه تبلیغات، کانالهایی هستند که مخاطبان هدف شما با تفکیک جنسیت و سن یا کسب و کار و یا محله و منطقه سکونت عضو آن هستند. 

کانال های خبری , کانال های مهارت های زندگی , پزشکی و بهداشت و درمان , کانال های روانشناسی ، مهندسی و ساختمان , خرید و فروش کالا , اطلاعات علمی و آموزشی و …جزء بهترین کانال های تلگرامی هستند که می توانید محصولات خود را در آنها معرفی کنید.

 

شیوه افزایش بازده تبلیغات در تلگرام

 

 

برای افزایش عضو و بازدید بالاتر در کانال تلگرام خود باید به طراحی متن تبلیغاتی , طراحی تصویر , ساخت لینک جوین و تصمیم برای درج تلفن یا آی دی ارتباط تلگرامی دقت کنید. متن جذاب و تصویر زیبا در یک بنر می تواند عضو تلگرامی را بهتر جذب کند.

[btnForPushNotification]

تکرار تبلیغ همزمان در کانالهای تلگرامی نیز به نفع شماست   به دلیل این که فقط 2% از مخاطبان در هر تبلیغاتی وقتی برای اولین بار تبلیغ را مشاهده می کنند با شما تماس می گیرند و 5% مخاطبان هدف شما در مرتبه دوم و در نهایت 8% از مشتریان آینده شما با دیدن متوالی 3 مرتبه تبلیغ شما در یک رسانه به مشتری شما تبدیل می شوند.

تنوع در تبلیغات تلگرامی

 

 

تبلیعات کلیکی

 

 

این روش با استفاده از سامانه های تبلیغات در تلگرام اجرا میشود. شما با استفاده از این روش قادر هستید که با توجه به قیمت هر کلیک مقدار بودجه ای را برای تبلیغات تلگرامی در نظر بگیرید. شما میتوانید به دنبال کانالهایی بگردید که در زمینه کسب و کار شما فعالیت میکنند و تبلیغات خود را در این کانالها منتشر کنید.

[btnForPushNotification]

در این روش شما بازدهی بالایی را خواهید داشت چرا که تنها در ازای کلیکها بر روی لینک تبلیغاتیتان پول پرداخت خواهید کرد. این نوع از تبلیغات تلگرامی برای اپلیکیشن های موبایلی و همچنین وب سایت ها بسیار مناسب است.

استفاده از افراد تاثیرگذار

 

 

افراد پر طرفدار و تاثیر گذار میتوانند بهتر اعتماد دیگران را در مورد یک کسب و کار و یا برند جذب کنند. این روش را میتوان یکی از رایج ترین روشهای تبلیغاتی در سطح جهان دانست که در بخش های مختلف تبلیغات مورد استفاده قرار میگیرد. در تلگرام نیز تبلیغ به وسیله افراد تاثیر گذار و استفاده از محبوبیت انها میتواند بازده تبلیغاتی بسیار زیادی را به همراه داشته باشد.

[btnForPushNotification]

وقتی فردی که دارای محبوبیت در بین مخاطبان شما است در مورد برند و کسب و کار شما تبلیغ کند مطمعن باشید میتواند اعتماد افراد بشتری را جلب کند. شما میتوانید برای تبلیغات خود در تلگرام از افرادی استفاده کنید که موفق شده اند تعداد زیادی را به سوی خود جلب کنند. البته نقطه ضعف این روش را میتوان قیمت نسبتاً بالای آن دانست. پس در نتیجه این روش مناسب کسب و کارهای بزرگ و برندهای معروف است که بتوانند از پس  هزینه آن بر بیایند.

تبلیغات بازدیدی

 

 

نوبت به رایجترین روش در تبلیغات تلگرامی رسیده است. روشی قابل اعتماد در تلگرام که شما با استفاده از ان با توجه به تعداد بازدیدهایی که از تبلیغات شما میشود هزینه ای را پرداخت میکنید. شما با استفاده از این روش میتوانید تعداد بازدید مورد نیاز خود را انتخاب کنید. اگر به دنبال بازدهی بیشتری هستید به شما توصیه میکنیم که تبلیغات خود را در کانالهایی قرار دهید که با موضوع فعالیت شما مرتبط هستند. با توجه به بازدهی بالای این روش میتوان گفت که قیمت آن هم منطقی است.

افزایش ممبر

 

 

این روش را نیز میتوان یکی از روشهای رایجی دانست که به وسیله افراد فعال در این زمینه مورد استفاده قرار میگیرد. افزایش افراد گروه یک کانال تلگرامی توسط کسانی که خدمات تبلیغات در تلگرام را به شما ارائه میدهند. اگر شما دارای یک کسب و کار جدید هستید و برای آن کانال تلگرامی راه اندازی کرده اید بهتر است بدانید که استفاده از این روش نمیتواند بازده قابل توجهی را برای کسب و کار شما به همراه داشته باشد.

[btnForPushNotification]

دلیل این موضوع هم این است که افراد اضافه شده به کانال جزء دو گروه قرار میگیرند. یا این افراد واقعی نیستند که مشخصا بازدهی را برای شما به همراه ندارند و یا اینکه واقعی هستند اما تنها به کانال شما اضافه شده اند و لزوما علاقه ای به زمینه کسب و کار شما ندارند. قابل پیشبینی است اعضایی که علاقه ای به زمینه فعالیت شما ندارند، نمیتوانند تعامل خوبی نیز با کانال شما داشته باشند و در نهایت با استفاده از این روش چیزی که شما به دست می اورید یک عدد مربوط به تعداد اعضای کانالتان خواهد بود.

 

نتیجه گیری

 

ما در بسته آموزشی کسب و کار در تلگرام و اینستاگرام به طور تخصصی ; راه های کسب درآمد را در این شبکه ها آموزش داده ایم، این راه ها تجربیاتی است که ثروتمندان جهان در پیش گرفته اند. شما میتوانید ; در وب سایت آموزشی ماهان تیموری تهیه و استفاده کنید. همین حالا برای  دوستانی که احساس میکنید به این مطالب احتیاج دارند کلیپ مارا ارسال کنید; و آنها را دعوت کنید; تا از آموزش های ما استفاده کنند شاید به وسیله شما به جایگاهی که میخواهند برسند  و کسب و کار خودشون رو رونق بدن.

سوپرایز ویژه برای شما

 

 

با تلاش فراوان بچه های تیم آموزشی ماهان تیموری پکیج نابغه تلگرام آماده شده و شما میتونید این پیکج رو در بخش محصولات تهیه کنید.پکیج نابغه تلگرام آموزش حرفه ای استفاده و کسب درآمد از تلگرام می باشد. که میتونید کاربردی ترین نکات را از این پکیج آموزش ببینید.

 

خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هرچه بهتر مقالات یاری نمایید.

شاد پیروز و موفق باشید.

ارائه دهنده آموزش های کسب و کار ، کارآفرینی ، کارآفرینی در منزل ,ثروتمندان جهان ,کسب و کار , کسب و کار جدید

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر ۱
  1. asemanyoga@gmail.com کاربر می‌گوید

    زیبا بود

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.