Take a fresh look at your lifestyle.

سرمایه گذاری با پول کم

0 511
سرمایه گذاری با پول کمReviewed by حسین تیموری on Jul 7Rating: 5.0

اگر میخواهید برای خود شغلی را راه اندازی بکنید و هم چنین سرمایه گذاری کمی نیز می خواهید روی این کسب و کار داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم شغل و کسب و کاری را انتخاب بکنید که همه روزه مردم به ان احتیاج داشته باشند مشاغلی مانند فروختن مواد غذایی و خوراکی ها یا انجام خدمات

نیاز روز جامعه را بشناسید

 

ثروتمند شدن با سرمایه گذاری با پول کم2

 

شما هر روزه برای رفع نیازهای زندگی خود احتیاج پیدا می کنید که مقداری مواد خوراکی تهیه بکنید حال برای تهیه این مواد خوراکی از قبیل غذا میوه و دیگر خوراکی ها باید به مغازه ها و فروشگاه هایی که این مواد را برای فروش به شما تهیه کرده اند مراجعه بکنید یا برای تعمیر لوازم شخصی خود به کسی مراجعه بکنید که می تواند این خدمات را برای شما ا نجام بدهد پس پیشنهاد ما برای شما این است که سعی کنید اگر دنبال سرمایه گذاری با پول کم هستید حتما این نکته را به یاد داشته باشید که یکی از رموز موفقیت در انتخاب و برگزیدن نوع کسب و کار است.

 

کار آفرین باشید

 

ثروتمند شدن با سرمایه گذاری با پول کم4

 

 برای شما این نکته که بتوان با سرمایه ای کم کارافرین انجام داد بسیار دور از ذهن باشد اما باید بدانید در دنیای امروز می توان با سرمایه ای کوچک نیز کارافرینی انجام داد به این شکل که شما فکر خودرا با همان سرمایه اولیه تا حدی پیش می برید و پس از این که کارتان تا حدی پیشرفت کرد می توانید از دوستان و اشنایانتان که می توانند بر روی کار شما سرمایه گذاری کنند نیز برای شراکت در این کسب و کار دعوت بکنید این نوع کسب و کار را برایشان شرح بدهید انها را برای به سود قطعی رسیدن مورداطمینان قرار دهید. حال می توانید برای کارتان سرمایه ای جذب کرده و کارتان را گسترش بدهید و به رویا پردازی بپردازید.

البته شما می توانید با مراجعه به بانک ها از انها درخواست تسهیلات بکنید.

خیلی ازبانک ها بعد از به ثبت رسیدن نوع کسب و کار شما و تایید کارشناس شما به شما وام های قرض الحسنه خواهند داد البته باز هم به نظر ما شراکت با دوستان و اشنایان بهتر از گرفتن تسهیلات از بانک ها است.

خرده فروشی کردن راهی برای خودسازی

 

اگر فردی جسور و بی باک در زمینه فروش هستید و در سر رویای ثروتمند شدن را می پرورانید به شما خرده فروشی را پیشنهاد می کنیم.

شما می توانید با سرمایه ای بسیار ناچیز محصولی را برای فروش تهیه بکنید سپس این محصول را برای فروش در خیابان به معرض دید بگذارید البته داشتن فن بیان و روابط عمومی بالا در حین داشتن ادب و متانت می تواند به شما بسیار در امر فروش کمک بکند.

این نکته را به شما خاطر نشان می شویم که خیلی از ثروتمندهای بزرگ جهان با فروش یک محصول و خرده فروشی از این خیابانها شروع کرده اند . برایتان زندگی یک ثروتمند ایرانی را مثال می زنم  که قطعا به شما در اینکه به این نکته را متوجه بشوید کمک خواهد کرد.

 

داستان جالب کارآفرین ایرانی

 

ثروتمند شدن با سرمایه گذاری با پول کم1

یک کارآفرین ایرانی که در حال حاضر دارای چندیدن هتل در شهرهای مختلف کشور می باشد وقتی از کودکی و جوانی خود سخن می گوید از روزهای سخت و کارهای عجیبی سخن به میان اورد.

او می گفت در روزهایی که برای تحصیل به مدرسه می رفت صبح ها یک ساعت زودتر از منزل خارج می شد و برای تهیه نان بربری به سمت صف طولانی می رفت با خرید 20 نان بربری آن هارا برای فروش به بچه های مدرسه همراه خود به مدرسه می برد در زنگ تفریح در گوشه ای از حیاط مدرسه نصف این بربری ها را به همراه سیب زمینی اب پزی که از روز قبل مهیا کرده بود و همراه داشت به بچه های مدرسه می فروخت.

او با انجام این کار اولین سرمایه های بسیار کوچک خود را کم کم به سرمایه های بزرگی تبدیل کرد و به گفته خودش پس از اتمام چهار سال متوسطه او اولین منزل مسکونی اش را پول خودش در سن 18 سالگی خرید.

به گفته خود این شخص او با خرید این خانه سنگ بنای ثروتمند شدن خودش را بنا نهاد به طوری که بعد از ان شروع به خرید فروش ملک کرد در کنار ان کار های اقتصادی متعددی را با هم پیش می برد او اینک دارای چندین شرکت تجاری بزرگ و چندین هتل در شهرهای بزرگ کشور است. رویاهایتان را باید خودتان طراحی و نقاش ان باشید.

نتیجه گیری

پس همیشه داشتن سرمایه بزرگ مستلزم پیروزی و پیشرفت نیس تگاه با داشتن سرمایه ای بسیار ناچیز نیز می توان کارهای بزرگی انجامداد . فقط کمی صبر و داشتن اراده قوی کافیست.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.