Take a fresh look at your lifestyle.

کسب درآمد درخانه

کسب درآمد درخانهReviewed by Marjan on Oct 4Rating:

برای کسب درآمد در منزل راه های زیادی وجود دارد که در این مقاله به معرفی آن ها می پردازیم. شما در خانه می توانید از طریق اینترنت و رسانه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام کسب درآمد کرده و هم می توانید با گرفتن کار از کارفرمایان و انجام آن ها در خانه به کسب درآمد بپردازید.

در این مقاله به شما می گوییم چگونه به راحتی در منزل کسب درآمد کنید، پس این متن را از دست ندهید تا با انجام این کارها درآمدتان بالایی داشته باشید.

راه های کسب درآمد در منزل

 

1-ایجاد کانال تلگرام

1-1-کانال تلگرام چگونه درآمدزایی می کند؟

شاید تا به حال در ذهنتان این سوال پیش آمده باشد که چرا در تلگرام این همه کانال وجود دارد و این همه متن و داستان و جوک و پیام و تصویر برای مخاطبانشان قرار می دهند؟ اکنون وقت این رسیده که بدانید این کانال ها تنها برای سرگرمی شما بوجود نیامده اند، آن ها با تبلیغات کانال های دیگر و افراد و شرکت ها کسب درآمد می کنند. این تبلیغات عموماً به این صورت است که در هر 5 پیامی که کانال ها قرار می دهند تا مخاطب جذب کنند، یک تبلیغ را نیز به مدت چند دقیقه نگه می دارند و سپس دوباره کانال مسیر قبلی را طی می کند.

1-2-کانال تلگرام چه مقدار درآمد کسب می کند؟

درآمد کانال های تلگرام به تعداد اعضای آن ها بستگی دارد و اینکه شما اعتماد به نفس انجام این کار را داشته باشید. اگر دقیق تر می خواهید بدانید چند تا از کانال های معروف را ذکر می کنم تا با نرخ درآمد این کانال ها آشنا شوید. کانالی مثل گیزمیز برای هر تبلیغ 2 میلیون و پانصد هزار تومان دریافت می کند.

این کانال ها حتی از طریق افزایش عضو برای کانال های دیگر نیز درآمد کسب می کنند. این افزایش عضو با ارائه کردن محتوای جدید در کانال و فرستادن پیام های کانال به گروه ها برای جذب مخاطبین یا از طریق نوتیفیکشن یا اجباری عضو کردن صورت می گیرد. افزایش عضو نیز از طریق نوتیفیکشن بهای ویژه و متفاوت با افزایش عضو از طریق اد کردن اجباری دارد. برای اینکه قیمت ها را متوجه شوید دوباره سراغ کانال گیز میز می روم. در این کانال افزایش عضو از طریق اد کردن اجباری به ازای هر 10 هزار عضو 500 هزار تومن و به ازای هر 100 هزار عضو 5 میلیون تومان است. قیمت هر هزار عضو از طریق افزایش عضو بوسیله ی نوتیفیکشن، 140 هزار تومان است.

1-3-چگونه بدون سرمایه شروع به ایجادکانال کنیم و اعضا را افزایش دهیم؟

 

 

 

 اولین کاری که باید کنید راه اندازی کانال تلگرام و بعد شروع به تولید محتوا کردن در کانال است. محتوای بامزه و خنده دار بسیار ایرانی پسند است و مردم از آن ها لذت می برند. پس از اینکه محتوا تولید کردید، برای نمایش هر کدام از آن ها زمانی خاص قرار دهید و بعد پیام جدیدی را قرار دهید. پس از افزایش اعضا در کانال خود، از کانال های دیگر و افراد و شرکت ها هزینه دریافت کنید تا کانال آن ها را تبلیغ کنید.

شما می دانید که افزایش عضو شاید بدون سرمایه زمان ببرد اما آینده بسیار خوبی در انتظار شما است. زیرا به ازای هر هزار عضو، دو هزار و پانصد تومن تعرفه آگهی های شماست. حالا اگر شما کانالی با ده هزار عضو داشته باشید، هر آگهی در کانال شما 25 هزار تومان است و شما به راحتی می توانید درماه حدود 2 الی 3 میلیون کسب در آمد اینترنتی کنید.

2-سایتهای کارمند و کارفرمایی

سایتهایی که کارمند و کارفرما به هم معرفی می کنند از جمله سایتهایی هستند که در ایران در حال گسترش و پیشرفت اند. “ایران پیشرفت” هم تعدادی از این سایت ها را در قالب فایل زیپ شده ای معرفی می کند. اصطلاحاً به این سایت ها که کارفرما و کارمند را به صورت آنلاین به هم معرفی می کنند، فری لنسینگ می گویند. البته لازم نیست حتماً در این سایت ها عضو شوید تا کاری انجام دهید. شما می توانید با ایجاد سایت و یا وبلاگ، خودتان برای خودتان کار کنید. شما می توانید بدون واسطه کار کنید و حرفه ای شوید.

3-کار هنری و یا خیاطی و کفش سازی

اگر به کار های هنری علاقه دارید و از انجام دادن کارهای هنری لذت می برید. اکنون فرصت این رسیده است که همراه لذت از هنرتان، درآمدی را نیز کسب کنید. شما می توانید کارهای هنری تان را در سایتهایی نظیر دیوار و شیپور و یا صفحه اینستاگرام یا فیسبوکتان قرار دهید تا دیده شوند. کافی است روی آثار هنریتان کاری کنید که مردم آن ها را دوست بدارند و از محصولات هنری شما خرید کنند.

اگر خیاطی می کنید نیازی نیست مغازه اجاره کنید یا مزون بزنید. شما می توانید نمونه هایی از کارهایی که انجام دادید و لباس هایی که دوخته اید بر تن مانکن یا مدلی کنید و عکس هایی حرفه ای از آن ها را در سایت، تلگرام یا اینستاگرام خود بزارید. اینگونه مشتریان به سراغ شما می آیند و سفارش دوخت می دهند.

 4-فروشگاه اینترنتی

 

 

 

فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید. امروزه خیلی از مردم حوصله و وقت برای خرید کردن ندارند. مردم از خرید اینترنتی استقبال می کنند زیرا لازم نیست کل شهر را بگردند تا به محصول مورد نظرشان برسند بلکه با یک کلیک از تمام محصولات موجود در بازار آشنا می شوند و قیمت ها را به راحتی با هم مقایسه کرده و آنلاین هزینه را پرداخت می کنند. با این کار شما می توانید به راحتی بدون اینکه به مغازه ای در کوچه یا بازار نیاز داشته باشید، با پرداخت هزینه ای به مراتب کم تر برای اجاره یا رهن مغازه تمام اجناس خود را به نمایش در آورید و به فروش برسانید.

5-آموزش آنلاین و فروش ویدیو های آموزشی

شما می توانید از دانسته های خود و آنچه می دانید و می توانید به دیگران آموزش دهید ویدیو تهیه کنید. ویدیو های خود را در سایتهای مختلف یا سایت خودتان به فروش بگذارید و به راحتی کسب درآمد کنید. برای آموزش آنلاین و ارتباط تصویری، شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی مختلف مثل اسکایپ و ایمو برای آموزش زبان انگلیسی یا ورزش و بدنسازی با مخاطبانتان ارتباط برقرار کرده و صحبت کنید. مربیان ورزشی و بدنسازی می توانند کانال تلگرامی راه اندازی کنند و با اضافه کردن دوستان و آشنایان خود رژیم ها، مواد مغذی، برنامه غذایی و ورزش های لازم برای لاغری و چاقی را معرفی کنند.

چگونه؟

به این صورت مردم به آن ها و رژیم و تمریناتشان اعتماد کرده و بابت راهنمایی هایشان هزینه پرداخت می کنند. این ایده برای مربیان و مدرسانی که نمی خواهند زمان خود را بیهوده در کلاس هاس طولانی و پرجمعیت و در ترافیک و شلوغی شهر تلف کنند، بهترین راه است. معلمان و موسیقی دانان می توانند به راحتی علم خود را بفروشند. یک سایت برای خود راه اندازی کنید و بعد از جذب مشتری به صورت آنلاین به تدریس بپردازید. خیلی ها فکر می کنند این روش ها هنوز در ایران جا پیدا نکرده است و مردم از این اقدامات استقبال نمی کنند در صورتی که اینطور نیست بیشتر از 2500 نفر در ایران با موفقیت درحال تدریس آنلاین هستند.

6-آیا ویلا یا منزل یا آپارتمانی بدون استفاده دارید؟

 

 

اگر ویلا یا منزل یا آپارتمانی دارید که در آن سکونت ندارید، حالا نوبت آن رسیده است که از این مکان استفاده کنید. عکس هایی زیبا از مکانی که دارید تهیه کنید و در دیوار یا شیپور با عنوان اجاره چندروزه تا چندماهه قرار بدید. منطقه ای که ملک شما در آن قرار گرفته را تبلیغ کنید تا مردم برای آمدن به محله شما مصمم شوند و هزینه را با جان و دل بپردازند.

7-کسب درآمد از تماس تلفنی

احتمالاً خیلی از اوقات سراغ روزنامه رفته اید تا ببینید در دنیا چه اتفاقاتی افتاده و روزنامه ها چه می گویند؟ قسمتی از همین روزنامه ها به مشاغل و کاریابی اختصاص دارد که بخش زیادی از مشاغل در آگهی ها به بازاریابی اختصاص دارد. بازاریابی تلفنی یکی از مشاغلی است که در منزل انجام می شود و درآمد خاصی نیز نیاز ندارد. شرکت‌ها مشخصات اجناس و کالاهایشان را به شما می‌دهند و شما با تبلیغ آن‌ها به‌صورت تلفنی اجناس را معرفی کرده و به فروش برسانید.

8- دنیای تکنولوژی و شناساندن آنها به مردم

 

 

شاید برنامه هایی نظیر تازه های دنیای تکنولوژی را دیده باشید یا اسمشان به گوشتان رسیده باشد. این برنامه ها به بررسی تکنولوژی های جدید بوجود آمده در وسایل برقی و گوشی ها و لپ تاپها و کامپیوتر ها…می پردازند و آن ها را تست کرده و نقاط قوت و ضعفشان را به مردم یاد آوری می کنند. درصورتی که وبلاگ یا سایت شما موفق باشد پیشنهاد های زیادی به شما از طرف شرکت ها و فروشگاه ها و برند های برتر داده می شود.

نتیجه گیری

شما مثل یک رسانه خواهید شد که مردم از آن دیدن می کنند و به آن گوش می دهند. نقدها و توضیحات شما به انتخابات آن ها جهت دهی خواهد کرد و آن ها مطابق صحبت های شما عمل خواهند کرد. سایت هایی که در ایران این کار را انجام می دهند، کمتر هستند پس شما راحتتر می توانید در این رقابت پیروز شوید و سفارش بگیرید. برای اینکه بیشتر ایده بگیرید در این زمینه به سایت های خارجی مثل houseparty.com و ایرانی مثل زومیت که در این زمینه کار می کنند، نگاه بیندازید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 نظر
 1. امید قاسمی کاربر می‌گوید

  با سلام. عالی و عملی بود. چنانچه متعاقباً در خصوص هر کدام از موارد( مثلاً نحوه افزایش ممبر در تلگرام) توضیح داده شود بسیار ممنون خواهیم بود. تشکر فراوان.

 2. امید قاسمی کاربر می‌گوید

  تبلیغات پوش نوتیفیکیشن چیست ؟

  پوش نوتیفیکیشن یک پیام است که بر روی گوشی های اندرویدی پدیدار میشود , این پیام از طریق برنامه هایی که بر روی گوشی اندرویدی نصب شده است انجام میشود. توسعه دهندگان برنامه ها میتوانند در هر زمانی ارسال پوش نوتیفیکیشن را انجام دهند و برای نمایش پیام بر روی گوشی های اندرویدی نیاز نیست که کاربران برنامه را باز کنند و یا در حال استفاده باشند زیرا این پیام در محیط خارج از برنامه مورد نظر نمایش داده

 3. نجمه قاسمی کاربر می‌گوید

  کسب درامد درخانه مقاله ای ساده و روان وقابل فهم ودرصدبالایی عملیست!
  درودبرشما.

 4. مرضیه محمدصادقی کاربر می‌گوید

  سلام خدمت اقای تیموری که هر روز منو برای رسیدن به ارزوهام امیدوارتر میکنند من هنوز نتونستم یه شغل مناسب درامد زا پیدا کنم ولی مطالبتون عالیه و مطمئنم با راهنمایی های شما یه روز موفق میشم ممنونم ازتون

 5. مهران عنایتی کاربر می‌گوید

  سلام دوستان گلم
  یه جمله کوتاه
  فقط علاقه پشتکار و تلاش