Take a fresh look at your lifestyle.

پروژه ی بزرگ باهوش شو

پروژه ی بزرگ باهوش شوReviewed by باقری on Sep 30Rating: 5.0
 

دوستان من سلام امیدوارم حالتان عالی و پر از انرژی باشید. خیلی خوشحال و مفتخرم که امروز دارم بزرگترین پروژه مجموعه را که تصمیم گرفتیم کاملاً رایگان در اختیار شما قرار دهیم به شما معرفی می‌کنم. امروز می‌خواهم در مورد پروژه بزرگ باهوش شو با شما صحبت کنم پروژه‌ای که تمام سوالات شما را کاملاً رایگان به شما پاسخ خواهد داد. سجاد عبدالله نام مدیر اپلیکیشن ما در اینجا حضور دارند و ما نزدیک به ده ماه در مورد این پروژه تحقیق و مطالعه کرده و آن را اجرا کرده‌ایم.

[btnForPushNotification]

در حال حاضر 14 نفر در تیم اپپلیکیشن ما حضور دارند و به این تعداد اضافه می‌شود چرا که ما هر روز داریم اپلیکیشنمان را به روز می‌کنیم. قبل از اینکه بگویم با هوش شو چه چیزی است می‌خواهم از اعضای تییم اپلیکیشنمان تشکر کنم چرا که خیلی زحمت کشیدند که این پروژه اماده شود.

باهوش شو چیست

باهوش شو مغز متفکر مسائل مالی در ایران است. اگر شما بخواهید کسب و کار راه بیاندازید به شما کمک خواهد کرد. اگر مدیر باشید و بخواهید کسب و کارتان را گسترش دهید به شما کمک خواهد کرد. اگر می‌خواهید سرمایه‌گذاری کنید به شما کمک خواهد کرد. هر کاری که بخواهید انجام دهید باهوش شو به شما کمک خواهد کرد و به شما کمک خواهد کرد که هوش خودتان را افزایش دهید. همه آدم‌ها وقتی می‌خواهند کاری را انجام دهند نیاز دارند که مشارکت کرده و از تجربه بزرگان یا کسانی که در آن زمینه تجربه دارند استفاده کنند.

[btnForPushNotification]

همه سوالاتی دارند و جالب اینجاست که من در باهوش شو جواب نمی‌دهم اما شما به بهترین جواب‌هایی که نیاز دارید خواهید رسید. خیلی از شما در زمینه کاری خودتان و در زمینه‌های مختلف از من متخصص‌تر هستید یعنی شما کار خودتان را بهتر از من می‌شناسید پس شما می‌توانید اگر کسی در مورد کارتان سوال بپرسد بهتر جواب بدهید به همین دلیل است که می‌گویم کاربران به بهترین جواب خواهند رسید. من به شما می‌گویم که چطور می‌توانید از اپلیکیشن استفاده کنید و در انتها به شما یاد خواهم داد که چطور بتوانید اپلیکیشن را بر روی گوشی نصب کنید.

چگونه سوالات خود را در باهوش شو مطرح کنید

بر روی اپلیکیشن هوش مالی کلیک کرده و وارد آن می‌شوید. در اپلیکیشن قسمتی با نام باهوش شو وجود دارد که بر روی آن کلیک کرده و وارد می‌شوید. قرار است شما در اینجا سوال بپرسید و دیگران در زمینه تخصصی که دارند به شما جواب بدهند و شما هم در زمینه‌ای که دوست دارید به دیگران کمک کنید. در اینجا قسمت سبز رنگی وجود دارد که با وارد شدن به آن قسمت دسته بندی را خواهید دید.

خیلی مهم است که دسته‌بندی را واقعاً درست انتخاب کنید یعنی سوالتان واقعاً در این دسته بندی باشد. به عنوان مثال قسمت‌هایی مانند بهبود رشد شخصی، کارآفرینی، دوره‌های آموزشی، رشد کار ، فوت کوزه گری و … قرار دارد. به عنوان مثال من قسمت اعتماد به نفس را انتخاب می‌کنم و عنوان را هم کمبود اعتماد به نفس قرار می‌دهم. سوالی را به این شکل من از قبل انتخاب کرده‌ام و می‌نویسم که سلام من 27 سالم است و احساس می‌کنم که اعتماد به نفس کمی دارم اگر اعضای خانواده بتوانند کمکم کنند ممنون می‌شوم. من در مورد توانایی‌ام نمی‌توانم صحبت کنم و نمی‌توانم خودم را به دیگران معرفی کنم.

ممنونم از همه امیدوارم من هم بتوانم در زمینه تخصصم به دیگران کمک کنم. بایید تیک قسمت قوانیین را بزنم که قوانین باهوش شو را خواندم و قبول دارم و ارسال را انجام ببدهم. سوال شما ارسال می‌شود و مدیر باید ان را تأیید کند و بقیه می‌آیند و به شما کمک می‌کنند که به عنوان مثال در این زمینه اعتماد به نفس شما افزایش پیدا کند.

اطلاعات خودتان را افزایش داده و برنده شوید

در باهوش شو قسمت آبی رنگی هم وجود دارد با عنوان بخون و باهوش شو و شما می‌توانید سوالات و جواب‌هایی را ک دیگران مطرح کرده‌اند را بخوانید و باهوش شوید. به عنوان مثال در دسته‌بندی کسب و کار یک نفر سوالی را پرسیده و بقیه جواب داده‌اند که شما می‌توانید بخوانید و اطلاعات خود را افزایش دهید. قسمت دیگر برندگان باهوش شو است که هر هفته اعلام می‌شود و در هر هفته یک نفر یک میلیون و پانصد هزار تومان کیف پولش شارژ می‌شود و شاید در آینده تعداد افراد برنده را به دو یا سه نفر افزایش دهیم.

[btnForPushNotification]

ممکن است سوال بپرسید که چرا به کاربران جایزه می‌دهید؟ در قسمت بالا سمت راست اگر نگاه کنید قسمتی با عنوان امتیازات من وجود دارد اگر بر روی آن کلیک کنید می‌توانید راهنمای امتیازات را بخوانید. ما برای اینکه کاربران انگیزه بیشتری داشته باشند و بیشتر یاد بگیرند طرحی دادیم به این صورت که هر کسی سوالی بپرسد یک امتیاز به او خواهیم داد به این علت که آمده است خودش را رشد بدهد. به کسانی که جواب بدهند سه امتیاز خواهیم داد چرا که آمده‌اند و به دیگران کمک می‌کنند. گاهی اوقات جواب‌ها آنقدر خوب هستند که دیگران هم می‌توانند از آن استفاده کرده و لایکش کنند وقتی که دیگران یک جواب را لایک کنند به ازای هر یک لایک هم ما یک امتیاز به شخص جواب دهنده می‌دهیم.

برای آنکه شما دوستانتان را به برنامه دعوت کنید ما برای این کار جایزه‌ای را در نظر گرفته‌ایم. اگر بر روی قسمت دعوت از دوستان کلیک کنید می‌توانید نام و شماره تلفن دوستتان را وارد کنید و بعد از زدن قسمت ارسال پیام پیام برای دوستتان ارسال خواهد شد. وقتی باهوش شو را به دوستانتان معرفی کنید وقتی دوست شما بیاید و یک سوال بپرسد و یا به یک سوال جواب بدهد 50 امتیاز به شما خواهیم داد که بابت معرفی ما به دیگران است و بابت این است که شما هم به دوستانتان کمک می‌کنید که ان‌ها هم بتوانند بیاییند و رشد کنند. هر 50 امتیاز 20 هزار تومان پول است که به قسمت کیف پول شما اضافه می‌شود و می‌توانید دوره های اموزشی را بخرید از ما یا از ما مشاوره بگیرید و این پول را خرج کنید.

جایزه ویژه در یک ماه اول

 در یک ماه اول در هر هفته 1 نفر جایزه یک میلیون تومانی خواهد گرفت. در قسمت پایین اپلیکیشن قسمتی با عنوان سوال‌های من وجود دارد که اگر شما سوالی پرسیده باشید سوالات شما نمایش داده خواهد شد. فعالیت‌های شما در این قسمت ثبت خواهد شد. من به شما توصیه می‌کنم که حداقل چند ساعتی با این اپلیکیشن کار کنید تا به خوبی یاد بگیرید.

[btnForPushNotification]

قسمت دیگر برندگان باهوش شو است که برندگان قسمت قبلی را به شما می‌گوید که چه کسانی برنده شده‌اند. اگر به قسمت امتیازات من بروید امتیازات شما را نشان می‌دهد و شما می‌توانید ببینید که چقدر امتیاز دارید. باهوش شو خیلی به شما کمک خواهد کرد که رشد کنید و اطلاعاتتان را به صورت رایگان افزایش دهید. باهوش شو بهترین ایده‌ای بوده است که شما بتوانید به صورت رایگان اطلاعات خود را افزایش بدهید. امیدوارم بیایید و در زمینه‌ای که بلد هستید به دیگران کمک کنید و همه به هم کمک کنیم تا بتوانیم نتیجه بهتری بگیریم.

راحتی کار با اپلیکیشن باهوش شو

دیدید که چقدر آسان بود. من همیشه به بچه‌های قسمت اپلیکیشن گفته‌ام کاری کنید بتوانند به راحتی با اپلیکیشن کار کنند. یک خانم خانه‌دار، یک حاجی بازاری و حتی یک بچه 15 ساله همه بتوانند به راحتی با اپلیکیشن کار کنند. دو نکته وجود دارد من تصمیم گرفتم در ماه اول هر هفته به نفر اول یعنی باهوش‌ترین ادم یک میلیون تومان جایزه نقدی بدهم.

باهوش‌ترین ادم کسی است که بیشترین امتیاز را بگیرد یعنی بیشتری پاسخ را بدهد، بیشترین معرفی را داشته باشد، بیشترین لایک را داشته باشد و بتواند مشارکت کند و اولویت هم در بیشترین پاسخ است یعنی بتواند تجربیاتش را به دیگران منتقل کند. همانطور که قبلاً گفتم شما می‌توانید امتیازاتتان را به صورت روزانه بررسی کنید و ببینید که چقدر امتیاز دارید و نفر چندم هستید که بتوانید به جایزه برسید. نکته دیگر این است که زمان زیادی را با باهوش شو بگذرانید تا برایتان عمومی شود و بتوانید به راحتی با همه قسمت‌ها کار کنید.

باهوش شو چه کمکی به شما خواهد کرد

توصیه من به شما این است که باهوش شو مشاور شما نیست بلکه باهوش شو تبدیل به بهترین دوست شما خواهد شد که واقعاً می‌توانید بر روی کمکش حساب کنید و شما سوال می‌پرسید و باهوش شو شما را راهنمایی خواهد کرد. اگر همه به صورت اصولی بر روی این پروژه کار کنیم همگی خیلی سریع به آن چیز‌هایی که نیاز داریم، دست پیدا خواهیم کرد. تنها کافی است که دهندگی را داشته باشیم.

[btnForPushNotification]

جمله‌ای وجود دارد که من خیلی دوستش دارم و می‌گوید که دهنده باش تا طبیعت در تو جاری بشود. این قانون کارمو است که از هر دستی که بدهید از همان دست خواهید گرفت.

به راحتی باهوش شو را نصب کنید

من توصیه می‌کنم که به سه روش اپلیکیشن هوش مالی را نصب کرده و به قسمت باهوش شو وارد شوید. اول اینکه در کانال فایل اپلیکیشن قرار داده شده است و می‌توانید خیلی راحت ان را نصب کنید. در وب سایت و در پایین همین پست هم لینک اپلیکیشن ، اندروید و ios قرار داده شده است که می‌توانید به راحتی دانلود کنید.

در اینستاگرام هم در قسمت استوری می‌توانید این اپلیکیشن را نصب کنید. اپلیکیشن هوش مالی دارای قسمت‌های رایگان زیادی است که من تنها یکی از آن‌ها را به شما معرفی کردم این اپلیکیشن را نصب کرده و وارد قسمت باهوش شو شوید و از همین الان شروع کنید. این پروژه را به دوستانتان هم معرفی کنید. ممنونم شاد باشید و خدا نگهدار.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظر
 1. محمد ربیعی کاربر می‌گوید

  سلام
  نرم افزار باهوش شو نسخه دسکتاپ ندارد؟

  1. David موسوی نسب کاربر می‌گوید

   سلام دوست من. چون بیشتر کاربران تمایل به استفاده از موبایل رو دارن پروژه باهوش شو روی موبایل و سایت ارایه شده که می تونید از این دو روش استفاده کنید.
   موفق و پیروز باشید