Take a fresh look at your lifestyle.

دروغ هایی که درباره پولدار شدن از راه های غلط به شما می گویند

دروغ هایی که درباره پولدار شدن از راه های غلط به شما می گویندReviewed by حسین تیموری on Apr 26Rating: 5.0
 
خیلی از افراد هستند که دوست دارند خیلی سریع، یک پول کلان به دست بیاورند و زندگی شان از این رو به آن رو شود؛ حتی ممکن است که خود شما هم یکی از این افراد باشید . خیلی به ندرت اتفاق می افتد که ثروت کلانی به طور ناگهانی به کسی برسد و اینجوری بتواند یک شبه راه صد ساله را برود. تحقیقات، نشان داده که برای ثروتمند شدن، لازم است که افراد آموزش های لازم را دریافت کنند وگرنه بدون دیدن این آموزش ها ، مسیر پولدار شدن خیلی پیچیده و سخت می شود.

 

آموزش برای ثروتمند شدن

دروغ هایی که درباره پولدار شدن از راه های غلط به شما می گویند2

 تقریبا مردم هم متوجه این مسئله شده اند که آموزش برای ثروتمند شدن، الزامی است و همین باعث شده که یک عده از این فرصت سو استفاده کنند و مطالب نه چندان درستی در این زمینه منتشر کنند یا کلاس های آموزشی غیر معتبری تشکیل دهند و به قصد رسیدن خودشان به مال و منال، بجای یاد دادن راه های پولدار شدن ، جیب مردم را بدتر خالی کنند . در زمینه پولدار شدن ، باورهای غلطی وجود دارد که می تواند شما را به اشتباه بیاندازد. این ها، در حقیقت دروغ هایی هستند که اگر می خواهید به ثروت برسید، نباید آن ها را به هیچ وجه باور کنید .

و اما این دروغ ها :

 

کار کردن سخت و طولانی

منکر این قضیه نمی شویم که برای به دست آوردن درآمد ، لازم است که پشتکار و تلاش داشته باشید اما این دروغ محض است که می گویند برای این که ثروتمند شوید ، لازم است که ساعت های خیلی زیادی کار بکنید و زمان خیلی کوتاهی را به خوابیدن تان اختصاص بدهید و هیچ زمانی را هم برای تفریح و استراحت خودتان در نظر نگیرید .

حقیقت این است که بدن شما در طول شبانه روز ، احتیاج به خواب کافی دارد و همچنین از نظر روحی ، احتیاج دارید که به مقدار کافی زمان هایی مختص استراحت و ورزش و تفریح خودتان داشته باشید تا جسم و روحتان از سلامت کافی برخوردار باشد . شما وقتی می توانید خوب کار کنید که جسم سالمی داشته باشید .

از قدیم گفته اند که عقل سالم ، در بدن سالم است ! اگر بیش از اندازه کار کنید ، دچار خستگی و بی خوابی و کم تحرکی می شوید که این ها برای رسیدن به ثروت ، سم هستند . بنابراین حسابی مراقب سلامتی خودتان باشید چون برای طی کردن مسیر رسیدن به ثروت ، این مهمترین عنصری هست که به آن نیاز دارید .

 

فقط کافیست باورهای خودتان را تغییر بدهید !

 

یکی دیگر از دروغ هایی که در این زمینه گفته می شود ، این است که در گوش شما می خوانند که برای ثروتمند شدن ، فقط کافیست که افراد ، باورهای خودشان را تغییر بدهند . اما ما به شما می گوییم که این طور نیست . برای رسیدن به ثروت و کسب درآمد ، تغییر باورها ، لازم است اما اصلا کافی نیست . شما بعد از این که باور های خودتان را تغییر دادید ، لازم است که یاد بگیرید که چگونه اعمال و رفتار خودتان را هم تغییر دهید و آن ها را با باورهای خودتان ، هم جهت کنید ؛ وگرنه به تنهایی نمی توانند شما را به هیچ پول و ثروتی برسانند.

 

خیلی راحت می توانید از طریق اینترنت ، یک شبه پولدار شوید

آن هایی که ته دلشان اعتقاد دارند که خیلی سریع می توانند پولدار بشوند ، آمادگی این را دارند که تحت تاثیر تبلیغاتی قرار بگیرند که وعده پولدار شدن سریع را می دهند و فریب آن را بخورند . اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که می خواهید یک کسب و کار موفق اینترنتی داشته باشید ، پس باید بدانید که این کار احتیاج به تلاش فراوان و پشتکار دارد. باید ساعت ها و روزهای زیادی را صرف این بکنید که کارتان را پایه ریزی کنید و بعد قدم به قدم آن را پیش ببرید. 

اغلب مردم درآمد بالای کسانی را که کسب و کار اینترنتی دارند را می بینند اما ساعت های پر مشقت کاری و زحمت هایی را که کشیده اند و عرق هایی که در این راه ریخته اند را نمی بینند . حتما شما هم داستان افرادی را شنیده اید که خیلی سریع به ثروت کلانی رسیده اند مثلا سیلوستر استالونه ! اما آیا پای درد و دل های زحمت هایی که در راه این موفقیت کشیده است هم نشسته اید ؟

افرادی که کسب و کار اینترنتی موفقی برای خودشان دست و پا کرده اند ، در مسیر کاری شان بار علمی و تجربه زیادی را به دست آورده اند و یاد گرفته اند که از فرصت های ناگهانی ای که برایشان پیش می آید ، بهترین استفاده را بکنند و در نتیجه زودتر از دیگران به موفقیت می رسد .

 

تنها کافیه که یک سایت یا یک محصول داشته باشید تا به موفقیت برسید

دروغ هایی که درباره پولدار شدن از راه های غلط به شما می گویند3

راحت ترین و اولین بخش راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی ، راه اندازی یک سایت یا تولید یک محصول است . اما این پایان کار نیست و هنوز راه زیادی در پیش دارید که لازمه آن ، این است که برای برندتان بازاریابی بکنید و مخاطب را به سمت خودتان جذب کنید و تبلیغات انجام بدهید و …

شما می توانید با زدن یک دکمه ، از طریق اینترنت ثروت را به سمت جیبتان روانه کنید

خنده داره ! قبلا هم برایتان گفتم که اگر می خواهید از طریق دنیای اینترنت کسب و کاری به هم بزنید ، باید سخت تلاش کنید و فکرها بکنید و هزاران دکمه را فشار دهید تا روز به روز به آرزویتان نزدیک تر شوید .

 

شما می توانید درآمدتان را به طور کامل از اینترنت و به صورتی غیر فعال به دست بیاورید

درآمد غیر فعال ، یعنی درآمدی که به حضور شما احتیاجی ندارد . بله ، درست است که شما می توانید تا مدتی به صورت مقطعی این کار را بکنید اما این یک کار دائمی نیست . دنیای اینترنت ، هر روز در حال تغییر و تحول است . ممکن است که شما در حال حاضر یک درآمد میلیونی از طریق اینترنت برای خودتان داشته باشید و چند سالی هم وضع به همین منوال پیش برود اما چه کسی آینده را پیش بینی کرده است؟ 

هر کسب و کاری که داشته باشید ، باید حواس خودتان را جمع کنید . شما نمی توانید تا پایان عمر درآمدتان را به صورت غیر فعال و از طریق اینترنت به دست بیاورید . این مثل آن می ماند که شما یک کتاب بنویسید و همیشه در صدر پر فروش ترین ها باقی بماند . نه ، دیر یا زود خورشید او غروب خواهد کرد و شما باید به فکر یک کار جدید باشید .

 

فقط کافیست که ۴ تا ۵ ساعت در هفته کار بکنید !

ممکن است که بتوانید برای مدت محدودی ، فقط چند ساعت در هفته کار بکنید اما حقیقت این است که برای همیشه نمی توانید به این روش کار و زندگی بکنید البته اگر به دنبال درآمد زیاد هستید ! شاید شما هم کتاب معروف تیم فریس با نام ” 4 ساعت کار در هفته ” را خوانده باشید و از خودتان پرسیده باشید که یعنی واقعا او فقط همین قدر کار کرده و به این درآمد رسیده است ؟

جواب شما هم بله است و هم نه ! او ممکن است که برای مدتی موقتا تنها 4 ساعت در هفته کار کرده باشد اما این رویه اش را نمی تواند تا به ابد ادامه دهد . شما باید هر روز صبح با انگیزه های انرژی زا از خواب بیدار شوید و به کارتان عشق بورزید و آن وقت است که ساعت ها و ساعت ها کار می کنید و علاقه تان به هدفی که دارید آن قدر زیاد است که شاید کار زیادتان به چشم شما هم فقط چند ساعت ناچیز بیاید .

 

در اینترنت جایی برای کسب درآمد افراد عادی نیست

این هم یک دروغ دیگر است ، بعضی ها فکر می کنند که کسب درآمد از طریق اینترنت ، فقط مخصوص شرکت های بزرگ و سرشناس و افراد حرفه ای و ماهر است . اما خلاف این حرف ، بارها و بارها ثابت شده و موارد زیادی داریم که افراد عادی توانسته اند بدون دسترسی به منابع آن چنانی و روابط قدرتمند ، اما با پشتکار و علاقه ای که داشته اند ، به درآمدی خوب و دائمی برسند ؛ نمونه اش هم ادمین های کانال های تلگرامی هستند که به دلیل محتوای مفید و پر طرفدار کانالشان ، با جذب میلیون ها نفر و از طریق تبلیغات ، توانسته اند به درآمد بسیار زیادی دست پیدا کنند .

 

پس حسابی حواس خودتان را جمع کنید و نگذارید شعارهای غلطی که امروزه در جامعه پر شده ، وقتتان را هدر بدهد و شما را از اهدافتان دور کند . باورهایتان در مورد پول و پولدار شدن را عوض کنید و عزمتان را جزم کنید که با تلاش و کوششی عاقلانه و حساب شده ، خودتان را به ثروتی که می خواهید برسانید . به خودتان ایمان داشته باشید ؛ سخت کار کنید و زندگی رویایی تان را بسازید .

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظر
  1. عیسی شادمند
    عیسی شادمند کاربر می‌گوید

    ممنونم استاد

  2. محمدرضا گرجی
    محمدرضا گرجی کاربر می‌گوید

    بله دقیقا همین طور

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.