Take a fresh look at your lifestyle.

نکات کلیدی در تاثیر گذار بودن تبلیغات شما

نکات کلیدی در تاثیر گذار بودن تبلیغات شماReviewed by باقری on Oct 20Rating: 5.0

چه چیزی می تواند آگهی شما را از همه چیز جدا کند؟ هیچ فرمول جادویی وجود ندارد، اما برخی کارها که می توانید انجام دهید و به شما کمک می کند وجود دارد. در اینجا چند نکته برای نوشتن تبلیغات قانع کننده ای که مشتریان مناسب را هدف قرار می دهند ارائه می دهیم. با استفاده از این ایده ها، می توانید میزان کلیک (CTR) خود را افزایش دهید و همچنین با بهبود آن به بازده سرمایه گذاری خودتان کمک کنید.

 

راههای بهبود کسب و کار

تبلیغات موفق و جذب مشتریان زیاد2

یکی از راههای بهبود ارتباط این است که از کلمات کلیدی پرس و جو که در جستجوهای مشتریان وجود دارد ،در کلمات و عبارات تبلیغاتی خود استفاده کنید.

در تبلیغات چند چیز را مدنظر قرار دهید چرا مشتریان محصول شما را خرید کنند؟ آیا مشکل حل می شود؟ آیا صرفه جویی در وقت یا پول کمک می کند؟ یا، آیا ویژگی های یا ویژگی های منحصر به فرد دارد؟
از زبان مشتریان خود استفاده کنید. تحقیق در مورد گروه سنی و جنسی مخاطبان خود را انجام دهید، و سپس از این بینش برای نوشتن تبلیغات خود استفاده کنید. از کلمات و متونی استفاده کنید که دیگران را جذب کند.
در تبلیغات، برای مخاطب قراردادن مشتریان خود به طور مستقیم از کلمات “شما” یا “خود” استفاده کنید به گونه ای که شما به طور مستقیم به آنها صحبت می کنید.

[btnForPushNotification]

پیشنهاد شما بهتر است خاص ،واضح و مشخص باشد. برای مثال، به جای “تخفیف های بزرگ”، یک درصد دقیق را مشخص کنید، مانند “50٪ تخفیف”.

قیمت محصولات یا خدمات خود را فهرست کنید تا مخاطب با فعالیت شما بیشتر آشنا شود.

امروزه برند های تجاری خواستار برقراری ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان می باشند.خیلی وقت است که شرکت ها کل بودجه تبلیغات خود را بر روی تبلیغات چاپی و تبلیغاتی در فضای باز قرار می دهند و سپس منتظر صبر و شکیبایی مشتریان برای خرید محصولات یا خدمات خود می شوند.

داستان گفتن: تبلیغات بزرگ تقریبا همیشه داستان را به ما می گوید. تبلیغات عالی داستان های قابل توجه، قابل درک و سرگرم کننده است که مخاطبان را جذب می کنند. اگر نام تجاری شما یک داستان خوب نیست، باید سعی کنید که باشد.

 

انواع تبلیغات

یک کمپین تبلیغاتی موفق، با ارائه کلماتی در مورد محصولات و خدمات خود، مشتریان را جذب می کند. این که آیا شما در حال تلاش برای تشویق مشتریان جدید برای خرید یک محصول موجود و یا راه اندازی یک سرویس جدید هستید، گزینه های زیادی برای انتخاب شما به وجود می آورد.

سادگی: ساده تر به طور کلی بهتر است، و این نیز در مورد تبلیغات نیز صادق است. یک داستان ساده، به خوبی گفته شده، به راحتی قابل یادآوری است. داستان های بسیار پیچیده و پیچیده باعث ایجاد سردرگمی و نادیده گرفتن داستان شما می شود.
موقعیت های مرتبط: موثرتر است به طور مستقیم با مصرف کننده و آنچه که برای آنها اهمیت دارد صحبت شود.

[btnForPushNotification] طنز: طنز مناسب برای مخاطبان یکی دیگر از نشانه های تبلیغات عالی است. طنز مناسب سن می تواند روحیه مخاطبان خود را بالا ببرد و به توانایی یادآوری کمک کند.
درک چگونگی سازماندهی یک نمایش تبلیغاتی به شما کمک خواهد کرد که افکار خود را بهتر و فروش کنید.

مشکل یا فرصت را بررسی کنید

تبلیغات موفق و جذب مشتریان زیاد1

دلیل اینکه شما یک تبلیغات یا کمپین تبلیغاتی را ایجاد می کنید، کمک به افزایش فروش کسب و کارتان است. شما ممکن است یک محصول جدید را راه اندازی و نیاز به آموزش دادن مصرف کنندگان داشته باشید. مصرف کنندگان فعلی شما نیز باید از فروش، ویژگی محصول جدید، برنامه تخفیف موقت یا دیگر برنامه هایی که آنها را مورد علاقه می دانند، آگاهی داشته باشند. به آنها اطمینان می دهید که ایده های شما برای کمک به حل مشکل آنها و یا برای استفاده از فرصت آنها ساخته شده است.

اهداف را ارائه کنید

قبل از اینکه خلاقیت خود را بیان کنید. اهداف تبلیغ یا کمپین را مورد بحث قرار دهید که ممکن است شامل ایجاد فروش در میان مشتریان جدید، افزایش فروش با یک درصد معین در میان مشتریان منظم ، افزایش کاربرد نام تجاری شرکت با تبلیغات تصویری یا گزینه های جدید رسانه های بازاریابی. ملاقات با بخش فروش قبل از شروع کار به شما کمک خواهد کرد که اهداف فروش کارکنان را چگونه تعیین کرده اید و برنامه خود را بهتر طراحی کنید.

ایده های خلاقانه

تبلیغات موفق و جذب مشتریان زیاد3

با مخاطبانی که ایده مورد نظر خود را توسعه داده اید، بحث کنید. این به شما کمک می کند قسمت خلاقانه ارائه خود را به داده های عینی مرتبط کنید. در مورد جمعیت شناسی رایج بازار، جایی که مردم خرید و چگونگی انجام آنها را مورد بحث قرار دهید، همه آنها را برای ایده های خلاقانه خود استفاده می کنید. ملاقات با بخش بازاریابی قبل از اینکه کار خود را آغاز کنید، به شما در دستیابی به اهداف مورد نظر کمک خواهد کرد.

اهداف فروش

هنگامی که مشکل یا فرصت را شناسایی کرده اید، اهداف فروش را تعیین کرده و مخاطبان را شناسایی کردید، می توانید ایده های خلاقانه خود را ارائه دهید. شامل پیشنهادات برای انتخاب رسانه ها، مانند چاپ، پخش یا اینترنت، نشان دادن نسخه های مختلف تبلیغات شما. بسته به دامنه ارائه شما ممکن است نیاز به ارائه یک بودجه برای تعدادی از هزینه های خلاقانه و هزینه های رسانه ای داشته باشید.

[btnForPushNotification]

خلاصه کن

 

تبلیغات موفق و جذب مشتریان زیاد3تبلیغات موفق و جذب مشتریان زیاد1تبلیغات موفق و جذب مشتریان زیاد3

پایان دادن به ارائه خود را با بررسی مشکل یا فرصت. توضیح دهید که چرا ایده خلاق شما بهترین رویکرد برای رسیدگی به آن و نتایجی است که شما فکر می کنید دریافت خواهید کرد. به جای تحقق نتایج، مانند افزایش 10 درصدی در فروش، تبلیغات شما را به اهداف واحد فروش مرتبط می کند.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.