Take a fresh look at your lifestyle.

ایده‌های کلیدی برای سرمایه گذاری

ایده‌های کلیدی برای سرمایه گذاریReviewed by باقری on Sep 26Rating: 5.0

تنها راه ایجاد سرمایه تقویت هوش سرمایه گذاری است، این هوش به شما نشان می ‌دهد که چگونه یک برنامه ریزی مالی برای ارزش‌ های بی ‌نظیر، مهارت ‌ها و منابع منحصر به فرد خود ایجاد کنید.حقیقت این است که اگر هدف شما ایجاد ثروت و لذت بردن از امنیت مالی باشد، سواد مالی مهارتی اساسی است که باید توسعه دهید، هیچ جایگزینی وجود ندارد.

بهترین سرمایه‌گذاری که می ‌توانید بر روی خودتان انجام دهید آموزش مالی است، این نقطه شروع واضح برای ساختن ثروت است.

 

ایده‌های کلیدی برای سرمایه گذاری

 

چرا ؟ شش دلیل دارد:

سود سهام برای زندگیتان فراهم می ‌کند که هیچ ‌کس نمی‌ تواند آن را از شما بگیرد.

باعث افزایش پتانسیل درآمد شما می شود.

سوددهی شما را در سرمایه ‌گذاری افزایش می ‌دهد.

کیفیت زندگی و مسائل مالی شما را بهتر می ‌کند.

از بازنشستگی خود استفاده می کنید.

[btnForPushNotification]

آرامش ذهن با ایجاد امنیت مالی ایجاد می شود.

این یک لیست از مزایا است، اما مضرات آن چیست؟ چرا همه مهارت‌ های لازم برای سرمایه‌گذاری و توسعه سواد مالی خود را مدیریت نمی ‌کنند ؟

چون به زمان و تلاش نیاز دارد – و خیلی شلوغ است.

همین، هیچ عیب دیگری وجود ندارد.

اگر می ‌خواهید به آن زمان دست پیدا کنید، می ‌توانید همه مزایایی را داشته باشید که با سواد مالی به دست می ‌آیند، تنها کاری که باید انجام دهید این است که تلاش خود را انجام دهید و یک عمر منافع برای شرکت ایجاد کنید.

اغلب توصیه های سرمایه‌ گذاری یک مسیر خطرناک است

 

آیا از همه متخصصان مالی و سرمایه‌گذاری که مشاوره سرمایه‌ گذاری متناقضی را ارائه می دهند خسته نیستید؟

یک متخصص می‌ گوید همه بدهی ‌های شما را پرداخت می ‌کند زیرا بد است و دیگری می‌ گوید که برای ایجاد ثروت باید از بدهی ها بالا رفت.

یک متخصص می‌ گوید که بازار سهام کلید دست یابی به ثروت است و یک متخصص دیگر به شما می ‌گوید که میلیونرها از املاک و مستغلات بیشتری نسبت به هر منبع دیگر استفاده می کنند.

چطور یک فرد باید یاد بگیرد که چگونه پول را سرمایه ‌گذاری کند وقتی که متخصصان فرضی نمی ‌توانند مشاوره درستی ارائه نمایند؟

 

ایده‌های کلیدی برای سرمایه گذاری2

 

هر مرجع به گونه ‌ای صحبت می کند که گویی تنها یک پاسخ صحیح وجود دارد، با این وجود، هر متخصص مالی توصیه سرمایه‌ گذاری متفاوت و اغلب متناقض را ارائه می ‌دهد که این نا امید کننده است.

متخصصان حقیقی می ‌دانند که اغلب حقایق مالی پیچیده ‌ترند، بنابراین به اطلاعات شما با توصیه سرمایه‌ گذاری بیش از حد ساده و ضعیف توهین نمی کنند و هوش سرمایه گذاری شما را به چالش می کشند.

حتی ایده ‌های سرمایه ‌گذاری مانند خرید و نگهداری سهام برای بلند مدت بسیار پیچیده هستند که به اندازه کافی در یک مقاله کوتاه توضیح داده شوند.

[btnForPushNotification]

واقعیت این است که هر مورد از توصیه ‌های سرمایه‌ گذاری متناقض در بالا تا حدی درست و نسبتا اشتباه (بسته به موقعیت) است.

در بعضی از موقعیت ها منطقی است که با قرض و وام گرفتن به ثروت می رسید اما در موقعیت های دیگری نیز وجود دارند که در آنها اخذ وام صحیح نیست و بدهی ها باید پرداخت شوند.

گاهی اوقات خرید و نگهداری سهام برای بلند مدت یک استراتژی خوب است و زمان ‌های دیگری هم وجود دارد که ایم کار ریسکی توجیه ناپذیر است.

هر کدام یک نیمه خطرناک دارد.

تقویت هوش سرمایه گذاری

ایده‌های کلیدی برای سرمایه گذاری3

 

تحصیل یک کشف تدریجی از جهل ما است.

یکی از دلایلی که آموزش مالی لازم است، درک نکات ظریف پنهان شده در ورای حقایق سرمایه ‌گذاری است که می ‌شنوید.

شما چطور می ‌خواهید این اطلاعات را به تصمیمات سرمایه ‌گذاری سودآور پردازش کنید؟ باید بدانید چه زمانی یک حقیقت مشروط عملی است و چه زمانی باید نادیده گرفته شود، چرا که می ‌تواند شما را به مشکل مالی برساند؛ برای درک بیشتر باید هوش سرمایه گذاری خود را تقویت کنید.

[btnForPushNotification]

به عنوان مثال، آیا درک می ‌کنید چه موقع خرید و نگهداری یک استراتژی سرمایه ‌گذاری هوشمندانه است، و زمانی که ریسک با سود توجیه نمی ‌شود؟

چرا شما به یک برنامه سرمایه‌گذاری نیاز دارید؟

سوالاتی مثل این می ‌تواند آینده مالی شما را ایجاد و یا تجزیه کند.

یادگیری فرضیات و دلایل پشت ‌پرده سرمایه‌ گذاری، یکی از دلایلی است که چرا آموزش مالی ضروری است، این تنها راهی است که شما می ‌توانید تشخیص دهید در دنیایی از توصیه ‌های سرمایه ‌گذاری متناقض چه کسی درست می گوید، چه کسی اشتباه می‌ کند.

تفاوت شخصیت = تفاوت سرمایه گذاری

 

ایده‌های کلیدی برای سرمایه گذاری4

علی ‌رغم آنچه که همه متخصصان سرمایه‌ گذاری سمینارها و دوره‌ های آموزشی می ‌خواهند که شما باور کنید، هیچ رازی برای سرمایه ‌گذاری وجود ندارد، به گفته جان بوگل که در سرمایه ‌گذاری پیشتاز است و به شهرت رسیده است:” راز این است که هیچ رازی وجود ندارد “

راه ‌های مختلفی برای سرمایه‌ گذاری سودمند وجود دارد و منابع زیادی وجود دارد که در آ‌ها می ‌توانید اطلاعاتی به دست آورید، زیر نور خورشید چیز جدیدی نیست، و هیچ بازاریابی که برخوردار از هوش سرمایه گذاری باشد به هیچ نوع استراتژی سرمایه ‌گذاری وابسته نیست.

اگر نمی ‌خواهید به یک آموزگار هزاران دلار بابت کمپ یا سمینار مالی پرداخت کنید، احتمالا می ‌توانید اطلاعات بسیار مشابهی را با کم‌ تر از صد دلار در کتابخانه محلی یا کتابفروشی های آنلاین پیدا کنید.

چیزی که شما نمی‌ توانید از یک کتابفروشی پیدا کنید، کلید اصلی برای امنیت مالی است، حساب کنید کدام یک از استراتژی‌ های سرمایه‌ گذاری موجود برای موقعیت شخصی شما کار می کند.

توصیه سرمایه‌ گذاری آنها عمومی است اما شما به آن نیاز دارید، همه استراتژی ‌های سرمایه ‌گذاری برای همه افراد مناسب نیستند، اما یک راه‌ حل مناسب برای شما وجود دارد، وظیفه شما این است که آن را پیدا کنید تا بتوانید به امنیت مالی برسید.

شما فرد منحصر به فرد با مهارت ها، سابقه تجاری، تجربه و دیدگاه خاصی درباره زندگی هستید، شما تحمل ریسک متفاوتی دارید هم چنین از اهداف کلی و مالی منحصر بفرد خود برخوردارید، بنابراین از هوش سرمایه گذاری خود استفاده کنید و برنامه سرمایه گذاری مناسب خود را بیابید.

[btnForPushNotification]

نتیجه گیری

برای اینکه یک سرمایه قوی و پشتوانه مالی برای خود ایجاد کنید نیاز به سرمایه گذاری صحیح دارید، راه های زیادی برای سرمایه گذاری وجود دارد که برخی از آنها برای موقعیت فعلی شما مناسب و برخی دیگر خطرناک هستند، سعی کنید کتاب هایی که در این زمینه نوشته شده را مطالعه کنید و مسیر درست سرمایه گذاری خود را مطابق با اهداف مالی و استعدادها و تجارب تجاری تان پیدا کنید و فراموش نکنید که بهترین و امن ترین سرمایه گذاری، آموزش مالی است که می تواند برای شما در تمام موقعیت های زندگی امنیت مالی ایجاد کند.

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد تخفیف ۱۰٪
تو بهترینی
کد تخفیف ۲۰٪
نزدیک بودا
کد تخفیف ۳۰٪
یکبار دیگه تلاش کن
کد تخفیف ۴۰٪
خوش شانس نبودی
کد تخفیف ۵۰٪
تو عالی هستی
شانس خودِت رو برای برنده شدن یک فرصت امتحان کن!
برای استفاده از این فرصت لطفاً ایمیل و تلفن همراه خودت رو وارد کن.
قوانین بازی :
  • هر کاربر ۳ بار فرصت دارد.
  • کسی که تقلب می‌کند، شناسایی می‌شود.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.