Take a fresh look at your lifestyle.

ارتقا شغلی در اسرع وقت

ارتقا شغلی در اسرع وقتReviewed by حسین تیموری on Feb 19Rating: 5.0

 

وقتی شما در شغل خودتان حرفه ای و با تجربه شدید زمان آن فرا رسیده است که که موقعیت شغلی خودتان را ارتقا دهید.

زمان اینکه با توزیع کارت تجاری خودتان را معرفی کنید دیگر نیست. برای رشد کسب‌ و کار خود، باید دستاوردهای گذشته را برجسته کنید، تحصیلات خود را به روز کنید و تخصص خودتان را به اشتراک بگذارید.

در مقاله زیر برخی از روش های ارتقا شغلی برای شما آورده شده است.

 

۱. موفقیت‌ های گذشته:

از دستاورد های شغلی خود برای ایجاد شهرت هنگام صحبت با افراد حرفه‌ ای دیگر استفاده کنیدزمانی که یک بیوگرافی حرفه‌ ای برای ارائه در جلسات دارید این موارد را در نظر داشته باشید که هرگونه افتخار، جوایز و یا قدردانی که در کار و یا در جوامع حرفه‌ای دریافت کرده اید را بیان کنید.

 

۲. آموزش و تخصص:

با ترکیب کردن شغل با تکنولوژی و روش‌ های در حال ظهور، در خط مقدم حرفه و شغل خود می مانید. سمینارها و کنفرانس هایی که به دانش و تخصص شما کمک می کند را حتما شرکت کنید و خود را در حرفه خود به روز نگه دارید.

 

۳. رزومه درخشان:

کلمات کلیدی، افتخارات و جوایز و روش‌ های خاصی است که در نقش خود در دفتر یا شرکت انجام داده‌اید. در رزومه خود نشان دهید که چطور نه تنها یک موقعیت را پر کرده اید بلکه از انتظارات عملکردی خود فراتر رفته اید. 

 

۴. شبکه سازی با افراد حرفه‌ای دیگر:

در سازمان‌ های حرفه‌ای عضو شوید. از سایت‌ ها و شبکه‌ های اجتماعی استفاده کنید تا چیزی که روی آن کار می‌ کنید را به اشتراک بگذارید و توانایی های خود را نشان دهید. همیشه یک منبع کارت ویزیت در دسترس داشته باشید و به افراد جدید که آشنا می شوید تحویل دهید. 

 

۵. به اشتراک گذاشتن تخصص:

گاهی اوقات شغل انتخابی تان تنها به ویژگی‌ ها و توانایی‌ های خاصی اجازه کار کردن می‌دهد. اگر شغل فعلی شما به شما این اجازه را نمی دهد که تمام توانایی‌ ها، خلاقیت و پتانسیل خود را به اشتراک بگذارید. از فرصت‌های دیگر مانند کار کردن به عنوان یک دورکار آزاد در حوزه ای تخصصی یا داوطلب شدن برای کمک به گروه‌ های اجتماعی و سازمان‌ ها استفاده کنید. وب سایت خود را مشخص کنید و یا به طور مرتب در یک وبلاگ شرکت کنید. 

 

۶. از محصولات خود استفاده کنید:

اگر کسب‌ و کار خود را اداره می‌ کنید، یک برنامه بازاریابی درست کنید که درباره کسب‌ و کار شما با مشتریان باشد. رسانه‌ های بالقوه عبارتند از تلویزیون، رادیو، وب،روزنامه، ایمیل و اعلامیه مستقیم. مشوق‌ هایی برای مشتریان ایجاد کنید تا با کسب‌ و کار شما از جمله تخفیف، تحویل و غیره درگیر شوند.

 

۷. سعی کنی بهترین باشی:

تعیین اهداف عملکرد، ایجاد روش‌ های جدید برای انجام کارها و کار به صورت موثر. ورزش کردن یکی از بهترین روشها برای ترویج خودتان است. 

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.