Take a fresh look at your lifestyle.

افزایش درآمد با تبلیغ نویسی حرفه ای

افزایش درآمد با تبلیغ نویسی حرفه ایReviewed by مهسا فرازمند on Dec 3Rating:

 

                                 مدت زمان تخمینی برای مطالعه این مقاله 5 دقیقه می باشد

 

امروزه رقابت در بازار کسب و کار افزایش یافته و محصولات مشابه زیادی وجود دارد و افراد بسیاری در یک نوع کسب و کار فعالیت دارند و از این قبیل مسائل برای همه وجود دارد و اما:

 

 

درآمد

 

 

 • در این بازار پر از رقابت چه کار می توان کرد؟
 • چه کسی موفق است؟
 • چه کسی می تواند مشتریان بیشتری را به خود جذب کند و مشتری را متقاعد به خرید کند؟
 • چه کسی می تواند شعبه های دیگر ازکسب و کار خود را گسترش دهد؟

 

 

تصور کنید روزی رو که در میان تمام صاحبان کسب و کار وقتی که همه از کمبود مشتری و فروش ناچیز و کسادی کارشان صحبت می کنند هر روز به مشتریان شما اضافه می شود و در حال گسترش و افتتاح شعبه های دیگری از کسب و کارتان هستید و هر روز در کارتان برجسته تر و شناخته تر می شوید و همه جا حرف از شماست. طوری که دیگران مشتاق می شوند که وارد کسب و کار شما شوند و اما به اندازه ی شما نمی توانند حرفه ای باشند.

 

 

یک تبلیغ نویسی می تواند به محصول از زاویه دید افراد مختلف نگاه کند و تمام مزایای آن را با روش های ساده ترو متمرکزتر تبلیغ نویسی پیدا کند و یک تبلیغ نویس احساس ها و خواسته های مشتری را از یک محصول می داند و می تواند ارزش های آنها را از داشتن یک محصول تشخیص دهد وبا شناخت خواسته  ها و نیاز های مرد می تواند محصول را به گونه ای ارائه دهد که ارزش واقعی محصول حتی فراتر از آنچه که دیگران تصور می کنند را به تصویر بکشد. اطلاعات یک تبلیغ نویس نسبت به محصولات و کسب و کارها بسیار بالا می رود و دیگر می داند که در هر کسب و کاری لازم است چه کارهایی انجام شود تا نظر مشتری را جلب کند.

 

شاید سوالاتی از این قبیل برای شما هم پیش آمده باشد:

 

 • تبلیغ نویسی چه فایده ای دارد و چه کمکی به ما می کند؟
 • آیا من می توانم به یک تبلیغ نویس حرفه ای تبدیل شوم؟
 • چقدر می توانم در کسب و کارم رشد کنم؟
 • چگونه تبلیغ نویسی درآمد من را افزایش می دهد؟
 • آیا لازم است تبلیغ نویسی یاد بگیرم؟

 

 

 • همه ی کارآفرینان ، صاحبان کسب و کار و بازاریابان باید تبلیغ نویسی را یاد بگیرند.

 

 • دلایلی که تبلیغ نویسی باعث می شود شما را ثروتمند کند.

 

 وقتی به یک تبلیغ نویس تبدیل شوید نیز می توانید کارآفرینی کنید زیرا از خواسته ها و نیاز های مردم با خبر هستید و دیگر می دانید که هر محصول را چگونه بهتر کنید و آن را به گونه ای تولید کنید که جامعه و مردم خواستار آن هستند. به عقیده من هر کارآفرین باید تبلیغ نویسی را یاد بگیرد تا در تولید و فروش محصولات و هم در تاثیر گزاری بر کارمندان خود بسیار موفق باشد.

 

یک تبلیغ نویس می تواند ایده های خود را به کارآفرینان دیگر بفروشد و حتی از سهام داران آن شرکت  که ایده خود را ارائه می دهد باشد.

 

 

بازاریابان وقتی تبلیغ نویسی را یاد بگیرند کارشان در متقاعد کردن مشتری بسیار راحت تر می شود.چون در تبلیغ نویسی باید انگیزاننده های محصول را در یک جمله کوتاه بیان کرد ولی در بازاریابی از لغات بیشتری می توان استفاده کرد و علاوه بر ان خواسته مشتری را وقتی متوجه شوید با یک جمله بسیار راحت محصول خود را به او می فروشید. و این اتفاق در 3 ثانیه رخ می دهد.

اگر صاحب کسب و کار هستید حتما با مشکلاتی از قبیل متقاعد کردن  مجذوب کردن مشتری مواجه شده اید و با مشتریانی که می گویند محصول شما گران است.

 

 • به نظر شما ارزش محصول چقدر است؟
 • آیا باید قیمت را پایین بیاورید؟
 • آیا مشتریان زیادی می آیند و می روند ولی خبری از خرید نیست؟
 • مشتریان خریدار نیستند و فقط برای سرگرمی در مغازه شما و در محل کسب و کار شما آمده اند؟
 • مشتریانی هستند که قصد خرید ندارند و بهانه ی قیمت را می آورند؟

 

ارزش محصول را شما تعیین می کنید.اگر نتوانید مزایا و کاربرد های محصول را به گونه ای تاثیر گذاربگویید یعنی طوری که در ذهن ناخوداگاه او نفوذ کنید مشتری از شما خرید نمیکند.

شما وقتی تبلیغ نویسی را یاد بگیرید می توانید همان جمله ای را بگویید که مشتری حاظر است بهایی بالاتر از قیمت درج شده ی شما را بپردازد و هم اگر قصد خرید ندارد مشتاق شود تا محصول را تهیه کند.

 

دیگر شما نیازی ندارید برای تبلیغات خود هر بار هزینه ای بپردازید شما می توانید خودتان تبلیغات کار و محصولات خودتان را انجام دهید.و هر بار که تبلیغ خودتان را می نویسید با کمبود های محصول و خدماتتان و نیاز و خواسته های مشتری آشنا می شوید و می توانید برای آنها راه حل ارائه دهید .

 

که در اینجا شناخت دقیق خواسته مشتری و تغییری که باید در محصول یا ارائه خدمات ایجاد کنید، بسیار مهم است. و می توانید برای همیشه درشغل خود بهترین باشید و در رقابت های بازار از دیگر رقیبان پیشی بگیرید و متخصص شغل خود شوید و در کار خود مشاوره دهید.

همچنین می توانید مشاور محصولات و خدمات یا کارهای مرتبط با شغلتان نیز باشید.

 

 • چه کسانی در تبلیغ نویسی موفق هستند:

 

همه می توانند در تبلیغ نویسی موفق باشند اما کسانی که توانایی تحلیل ، خلاقیت، تصویر سازی ، مثبت اندیش را دارند بسیار موفق هستند و این کار برای آنها راحت تر است. اگر نمی دانید که از عهده ی این کار بر می آیید یا خیر برای شما نگرش و مهارت هایی که لازم است برای این کار داشته باشید را می گویم تا بتوانید با خیال راحت تصمیم بگیرید و خودتان را بسنجید .البته این توانایی ها اکتسابی هستند و هر کسی می تواند آنها را در خود پرورش دهد شما هم می توانید این توانایی ها را در خود پرورش دهید.

 

تحلیلگر:

 

درآمد

 

اگر فردی تحلیل گر هستید احساسی که قرار است مخاطب از داشتن محصول بدست آورد را ی توانید به راحتی تحلیل کنید و اولویت ارزش های آنها را پیدا کنید و سریع ترخواسته مشتری را از خرید محصول بدست آورید.

 

 

مثبت اندیش و نکته بین :

 

درآمد

 

اگر فردی مثبت اندیش و نکته بین هستید توانایی شما در شناخت خصوصیات و مزیت های محصول نسبت به دیگران بیشتر است و اینکه با هر خصوصیت محصول چه کارهایی می توان انجام داد و مشتری چه چیزی را بدست می آورد را به راحتی پیدا می کنید. و قتی شما نسبت به محصول دید مثبتی داشته باشید آن خصوصیات و ویژگی ها را نسبت به دیگران برجسته تر می بینید و می توانید محصول را برای آنها جذاب تر جلوه دهید و توجه و رضایت مشتری را جلب کنید.

 

 

خلاق:

 

درآمد

 

اگر فردی خلاق هستید می توانید ایده های متفاوتی ارائه دهید که مخاطب را جذب می کند . مردم به دنبال متفاوت بودن هستند ومتفاوت بودن توجه هات را به خود جلب می کند.خلاقیت است که شما را نسبت به دیگران متمایز می کند وبا خلاقیت مهر خود را در ذهن ها به جای می گذارید.خلاقیت مهم ترین مهارتی است که باید در تبلیغ نویسی داشته باشید.

 

تصویرسازی:

 

درآمد

 

 

اگر فردی رویا پرداز هستید و به راحتی داستانی را به تصویر می کشید در این کار بسیار می توانید مفید و موفق باشید.در تبلیغ نویسی باید به خوبی بتوانید تصویر سازی کنید تا آن تصویر را به مخاطبان انتقال داده و آن تصویر را با کلمات برای آنها به تصویر بکشید.باید بتوانید جزییات را ببینید تا دقیقا همان چیزی را بگویید که مخاطب به دنبال آن می گردد.باید انقدر روی محصول ریز و دقیق شوید که حتی خود تولید کننده ی آن محصول هم به آن فواید و مزایا پی نبرده باشد.

شما با داشتن این مهارت ها در کار تبلیغ نویسی می توانید بسیار موفق باشید.

 

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تند خوانی مراجه نمایید
 

تیم آموزشی ماهان تیموری 

 
ارائه دهنده ی آموزش های  کارآفرینی ، افزایش فروش ، کسب و کار خانگی

نویسنده: مهسا فرازمند – ماهان تیموری

                              خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مقالات یاری نمائید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظر
 1. امیر کاربر می‌گوید

  با عرض سلام به همه ی عزیزان در تیم ماهان تیموری عزیز
  لذت بردم چقدر خوب و مفید و مختصر بیان کردید.
  شاید اکثر این مطالب رو می دونستم یا شنیده بودم یا بعضا همین طوری می فروشم (من فروشنده هستم ) اما باز الان بیشتر یاد گرفتم که ازین به بعد بیشتر از این تکنیک ها استفاده کنم با دقت تر .
  نوشتن زمان تخمینی خواندن مقاله عالیست.

 2. mehdi_sh2007 کاربر می‌گوید

  سلام اگر مثالی از تبلیغ نویسی هم در متن قرار میدادید خیلی مفیدتر واقع میشد

کد تخفیف ۱۰٪
تو بهترینی
کد تخفیف ۲۰٪
نزدیک بودا
کد تخفیف ۳۰٪
یکبار دیگه تلاش کن
کد تخفیف ۴۰٪
خوش شانس نبودی
کد تخفیف ۵۰٪
تو عالی هستی
شانس خودِت رو برای برنده شدن یک فرصت امتحان کن!
برای استفاده از این فرصت لطفاً ایمیل و تلفن همراه خودت رو وارد کن.
قوانین بازی :
 • هر کاربر ۳ بار فرصت دارد.
 • کسی که تقلب می‌کند، شناسایی می‌شود.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.