Take a fresh look at your lifestyle.

درآمد تا 5 برابر شده

درآمد تا 5 برابر شدهReviewed by Olding on Apr 3Rating:

سلام . خودتان را معرفی می کنید ؟سلام . علی هدایتی هستم .علی جان ! از کجا آمده اید امروز ؟من از شهر پسته های خندان ، دامغان .کارت پسته است ؟نه .آخه یک جوری تبلیغ کردی که چنین فکری را کردم .نه کارم پسته نیست .مطمئنی ؟ اصلا هیچ کار پسته نمی کنی ؟نه .پس خیلی به دامغان علاقه داری .شاید.چندساعت توی راه بودی ؟من دیگه ساعت 8 حرکت کردم و ساعت دوازده و نیم ، یک هم خدمت شما بودم .پس 5 – 4 ساعت راهه .آره . 5 – 4 ساعت راهه .

نحوه آشنایی با مجموعه

 

چی شد ؟ چه جوری با مجموعه ما آشنا شدی و در چه زمانی با مجموعه ما آشنا شدی ؟خدمت شما عرض کنم که تقریبا یک سال و دو ، سه ماهی است که با گروه شما آشنا شدم و تبلیغ شما را توی یکی از کانال های خبر دیدم و واقعا از پرستیژ تبلیغی اش خوشم آمد و وارد کانالتون شدم و خیلی هم لذت بردم .خیلی هم عالی ! ممنون . چی شد حالا که توی کانال ماندید ؟من توی یک جمله بگویم که صداقت را توی کانال شما دیدم . همین برای من کافی بود و کفایت می کرد .خدا را شکر . چه زمانی توی هوش مالی شرکت کردید ؟الان که من دارم با شما صحبت می کنم ، بیست و یکم برج دوازده است . فکر می کنم که زمان هوش مالی ، اوایل برج ده بود و من کمتر از دو ماه است که آن را خریدم .توی این پروسه از زمان ، چه کارهایی را انجام دادی ؟ قبل از این که با ما آشنا بشوی ، کارت چی بود و چی کار می کردی ؟خلاصه اش را به شما بگویم ؟بله .قبل از این که با شما آشنا بشوم ، حقوق بگیر بودم .خببعد از این که با شما آشنا شدم ، تقریبا می توانم بگویم که حقوق بده شدم .مدیر بیزینس خودت شدی ؟آره خدا رو شکر .

 

درآمدت نسبت به قبل چند برابر شده ؟

درآمدم نسبت به قبل ، بستگی به کارماندارد ولی می شود گفت دو ، سه و بعضی اوقات تا پنج ، شش برابر هم می شود .ماشالله .ممنونم .تبریک میگم بهتون .سلامت باشید .تا حالا شده که ما را به کسی معرفی کنی ؟بله .کارت را نگفتی که در مورد چی است ! کارت چی بود ؟کارم خدمات چاپ است اما خب توی شاخه های مختلف . به هر حال ، چاپ یک چیزی است که فقط یک کار را نمی توان انجام داد . شاخه های مختلفی دارد . کلا کارم چاپ است .کلا کارت چاپ است ؟آره . خدمات چاپ را انجام می دهم .دوست نداشتی توضیح بدی ها !بقیه اش بگذارید سکرت بماند دیگه . ولی اگر دوست داشته باشید ، می توانم بگویم . مشکلی ندارد .بگوئید .بگویم ؟بله .بپرسید ، من می گویم .کارتان چیه ؟کارم خدمات چاپه .همان شد که !خدمات چاپ ، چند تا حیطه دارد . مثلا چاپ لیوان داریم ، چاپ خودکارداریم . عرضم به حضور مبارکتان که چاپ سر رسید داریم و دیگه هر چیزی که مربوط به چاپ بشه . چاپ پیکسل داریم .متوجه شدم !

 

تا حالا شده که ما را به کسی معرفی بکنی ؟

 

درآمد تا 5 برابر شده1

 

آره .مثلا کی ؟اولین نفر ، شما را به داداشم معرفی کردم .صحبتی نداری با داداشت از این جا ؟با داداشم ؟بله .چرا .چی بهش می گویی ؟داداش جون آن حرفی را که بهت زدم ، همین الان اجرایی اش کن . خودش می داند . البته به دوستانم هم معرفی کردم . به خیلی ها معرفی کردم . بعضی ها استقبال کردند و بعضی ها هم به هر حال طرز فکرهای خودشان را دارند !کدام قسمت از دوره خیلی برایت جذاب بود ؟کاملش را بگویم ؟بگویید .من حقیقتا دوره هوش مالی را که خریدم ، من خیلی از چیزهایی که از شما یاد گرفتم ، مطالبی بود که توی کانال می گذاشتید . دوره هوش مالی هم واقعا خیلی عالی بود و یک حس خیلی خوبی به من می داد .چند در صدش را دیدی ؟من فقط فصل اول و فصل دوم را هم ناقص دیدم .یعنی حدود 20 در صد از دوره را دیدی ؟آره . کامل ندیدم .

چند در صدش را بهش عمل کردی ؟

 

تئوری شیر و عنکبوت ، خیلی خوب بود . خیلی عالی بود . تئور یبز هم خیلی خوب بود . خیلی لذت بخش بود برایم و کلا مطالب خوبی ازش به دست آوردم .تو به این دو تا تئوری عمل کردی که درآمدت افزایش پیدا کرد ؟هم این ها و هم مسائل دیگه ای . استاد ! یک چیزی را بگویم من ؟بگویید .این چیزهایی که شما به من می گفتید و یاد می دادید به من ، شاید توی ذهنم بوده قبلا ولی هیچ وقت عملی اش نکرده ام . این خیلی مهم بود . یعنی من از شما واقعا انرژی مثبت می گرفتم و یکی از دلایل اصلی ای که من هوش مالی را خریدم ، این بود که از شما انرژی مثبت می گرفتم توی کانال و هر روز من کانال شما را چک می کردم . بعضی از روزها بوده که واقعاحس منفی بهم می داد ، می آمدم توی کانال شما و حال من خوب می شد . این را دارم صادقانه می گویم نه این که الان جلوی دوربین نشسته باشم دارم می گویم ها ! خیلی از اوقات آدم در کسب و کارش ، حس خوبی بهش دست نمی دهد .

چی شد که تصمیم گرفتی که دوره را تهیه کنی ؟

 

درآمد تا 5 برابر شده

دیگه وقتی می دیدم که شما این مطالب خوب را توی کانال می گذارید و حس خوبی را دارید به من می دهید ، گفتم دیگه هوش مالی را بگیرم که دیگه صد برابر بهتره و خریدمش .یعنی چون از آن نتیجه گرفتید ، گفتید که این را هم بگیرم که نتیجه ام را بهتر کنم .آره . البته دغدغه داشتم ها ! به هر حال وقتی که آدم می خواهد یک چیزی را بخرد ، پیراهن هم که می خواهد بخرد ، می گوید که بگیرم ، نگیرم ، بگیرم ، نگیرم ؟! ولی گرفتمش و خیلی هم خوب بود و راضی ام .یک توضیح هم راجع به شرایطت قبل از این که با ما آشنا بشوی ، به ما می دهی ؟از چه نظر ؟کلا . شرایط زندگی ات ، روحی ات ، مالی ات .

شرایطم ، شرایط خوبی بود خدا را شکر . نه این که شرایط بدی داشته باشم . شرایط مالی ام خوب بود . شرایط کاری ام خوب بود . ولی خب دوست داشتم که مستقل بشوم و شدم . شما عاملی شدید که من مستقل شدم .

الان چه طور است ؟

الان عالی است . آینده را چه طور می بینید ؟آینده را هم عالی می بینم .توی هرم هوش مالی ، توی جلسه اولی که با ما آشنا شدید ، جایگاهت در کدام سطح هرم بود ؟ گزینه هایش یادم نمی آید ولی فکر می کنم که اولی بودم . اولی از پایین .نا هوشیاران مالی ؟آره شدیدا . پول خرج می کردم اورت !الان جزو کدامی ؟الان فکر می کنم که یک پله آمده ام بالا . اسم هایش را یادم نیست .طبق جیزی که می گویی ، الان دو تا پله آمده ای بالا . وقتی که می گویی 8 – 7 برابر شده ، الان جزو هوش مالی خوبی .انشالله .توکل به خدا .سلامت باشید . با کمک شما حتما بهتر هم می شوم .ممنونم .

چگونه موفق شدی؟

 

درآمد تا 5 برابر شده4

 

من دیگه صحبتب ندارم باهات . با این دوربین صحبت کن . با این دوربین ، هزاران نفر می بیننت که یک جمله تو ، می تواند تاثیر بزرگی توی زندگی شان بگذارد . می خواهم آموزش بدهی چیزی را که به تو کمک کرد که به موفقیت برسی و می خواهم که تبلیغاتی نباشد و تبلیغ مجموعه ما و دوره هوش مالی نباشد . آموزش بده که چی باعث می شه که یک کارمند بتواند به یک مدیر تبدیل بشود و بترکاند .

اکی . من حقیقتا حالا کار و بیزینسی که شروع کردم را با منفی شصت و پنج میلیون شروع کردم . یعنی 50 میلیون وام گرفتم و 15 میلیون از داداشم قرض گرفتم و در عرض کمتر از این 2 ماه ، 15 میلیون داداشم را دادم و وامی را هم که گرفته ایم را داریم خیلی راحت قسط هایش را می دهیم و چند برابر قسط را هم درآورده ام . فقط می خواهم به آخر این برسم که کسی که می خواهد کاری را شروع بکند ، من واقعا قبلش می ترسیدم و می گفتم که خدایا اگر من بروم وام بگیرم ، داستان می شود برایمان و قسطش را بدهی یا ندهی و … چیزی که می خواهم از طریق این دوربین بگویم ، این است که نترسند .

نتیجه گیری

اگر ترسی یا استرسی دارند ، آن را بگذارند کنار و کلیپ های شما را من می گویم که ببینند . گفتید که جنبه تبلیغاتی نداشته باشه ولی من می گویم که حتی دوره هوش مالی را اگر نمی خواهند بخرند ، ولی عضو کانال شما بشوند و کلیپ های شما را ببینند و نوشته های شما را بخوانند و صوت های شما را هم گوش بدهند و بعد تصمیم بگیرند که اگر دوست داشته باشند ، حالا دوره هوش مالی را می خرند و اگر دوست نداشتند که هیچی .پس بر ترسشان غلبه کنند ؟صد البته .خیلی ممنونم که امروز تا این جا آمدی .ارادتمندم . با عشق آمدم .ممنون از تو .بزرگوارید .پسته هم آورده ای ؟نا قابله .برایت بهترین ها آرزو می کنم و امیدوارم که هر جا که هستی ، پر توان باشی .ممنونم بزرگوارید . یا علی .

 

 

رسالت وجودی ما ، کمک و یاری برای هر چه ثروت مند شدن شما می باشد .

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.