Take a fresh look at your lifestyle.

درآمد تا 10 برابر شده

درآمد تا 10 برابر شدهReviewed by حسین تیموری on Apr 3Rating: 5.0

سلام، خودتو برام معرفی میکنی؟ سلام به نام خدا آرمان نجائی هستم. از کجا اومدی آرمان؟ من از شهر استانبول خدمتتون رسیدم. از ترکیه؟ بله. خیلی هم عالی تاحالا نداشتیم مسافر خارجی. ایشالله که حالا پاش باز بشه زیاد. داریم خیلی از کاربرامون خارج از کشورند مصاحبه نکرده بودیم تاحالا باهاشون.

چند ساعت تو راه بودین؟ خیلی زیاد حالا؟ چرا؟ هم خوب مسیر طولانی بود هم خوب یک سری مشکلاتی بود تو راه. پرواز هم مساله داشت؟ پرواز هم حالا مسائلی داشت. باز خداروشکر رسیدی، بله بله.

خیلی عالی. کارت چیه آرمان؟ من تو کار لوازم دکوری و لوازم منزل هستم. خیلی عالی.

 

نحوه آشنایی با مجموعه

 

درآمد تا 10 برابر شده

 

چی شد، چه جوری با مجموعه ما آشنا شدی؟ یادت میاد کی اصلاَ اشنا شدی با ما؟ حدود تقریباَ یک سال پیش بود که من و همسرم در واقع تصمیم گرفتیم مسیر زندگیمون را عوض کنیم، برای خودمون کار کنیم از این به بعد دیگه از کارمندی واقعاَ خسته شده بودیم. بعد خوندن کتاب پدر پولدار پدر بی پول حالا چند تا بیزینس شروع کردیم که این بیزینس بهتر از همه جواب داد دیگه به این مسیر اومدیم بعد تو این مسیر که داشتیم در واقع قدم گذاشتیم با مجموعه شما آشنا شدیم، کاراتون را دنبال میکردیم بعد دیگه این شد که دیگه دوره هوش مالی را تهیه کردیم. دیگه همه سوال هامون را جواب دادی.

زمان شرکت در دوره و میزان درآمد

چه زمانی تو دوره شرکت کردی؟ من فکر کنم جزو اولین افرادی بودم که همون تقریباَ  دویست نفر اولی بودم که این دوره را تهیه کردم.

در آمدت چند برابر شده آرمان؟ عدد میتونی بهمون بگی؟ عدد حالا نمیتونم بگم، ولی اگر فاکتور بگیریم بین هشت تا ده برابر حقوق یک کارمند. الان درآمدت یعنی ده برابر حقوق یک کارمنده درسته؟ بله.

قبل از این چی؟ قبل از دوره هوش مالی چی؟ شاید کمتر از حقوق یک کارمند درآمد داشتم. عالیه، عالیه بهت تبریک میگم.

معرفی دوره به دیگران

تاحالا شده ما را به کسی معرفی کنی؟ خیلی،خیلی. مثلاَ به کیا معرفی کردی، یکیشون را بگو؟ خوب خیلی. دوستان، آشنایان، خانواده پدرم، خانواده مادرم. دیگه هر کی دم دست میرسید معرفیتون میکردم چون واقعاَ به نظرم برای همه لازم بود که ایرن دوره را واقعاَ تهیه کنند.

بهترین قسمت دوره

 

کدوم قسمت از دوره خیلی برات جذاب بود؟ همه قسمتش که واقعاَ عالی بود، جذاب بود، قسمت چهل رسانه تبلیغاتی  در واقع عالی بود اون قسمت یعنی خودم خیلی استفاده کردم از اون قسمت. تئوری بز بود، تئوری شیر و عنکبوت بود. در آمدت ده برابر کارمند شده باید خیلی استفاده کرده باشی. بعد در واقع برای همسرم هم قسمت مدیریت مالی بود.

کدوم قسمت مدیریت مالی. کدوم قسمت مدیریت مالی؟ آلات مالی یا مدیریت مالی؟ مدیریت مالی، همون که تقسیم بندی میکرد درواقع بودجه بندی میکرد . خیلی جالبه همسرت یک قسمت و ازش خوشش اومده بود چون قالباَ خانم ها علاقه دارند به خرج کردن ولی ما تو مدیریت مالی میایم چهارچوب میدیم که اقا اینجوریی باید خرج کنید.

در واقع یک بحثی که بود من تو یک خانواده ای بودم که خیلی کم خرج میکردم و همسرم توی یک خانواده ای بود که خیلی راحت تر خرج میکردند، این در واقع این قسمت یک راه حل میانه ای بود اصولیش کرد، خیلی بهترش کرد.

شرایط قبل از آشنایی با دوره

 

درآمد تا 10 برابر شده2

 

آرمان دوست دارم یک توضیح در مورد شرایط قبل از اینکه با ما آشنا بشی بگی؟ شرایط که والا به لحاظ مالی اصلاَ قابل مقایسه نیست، اون شرایطی که اون موقع داشتم خیلی واقعاَ شرایط هم به لحاظ حالا اینکه مخارجم تامین بشه و اینها خیلی شرایط بد بود. الان خوب شرایط خیلی متفاوت شده. به لحاظ روحی حتی بیشتر از مالی هم حتی نگران این نیستم که فردا من را اخراج کنند از کارم، فردا بیکار بشم، فردا به قول معروف پول نداشته باشم. دوباره شروع میکنم، در واقع انقدر هوش مالی زیاد شده که میتونم فرصت ها را ببینیم، بیزینس جدید در واقع برای خودم دست و پا کنم و شرایط واقعاَ فرق کرده. ریشه ای فرق کرده.

وضعیت شرایط فعلی

شرایط فعلیت چیه؟ شرایط فعلی عالیه دیگه، یعنی هر جور بخوای حساب کنی هم از لحاظ مالی، هم از لحاظ تفریح و شادی، هم از لحاظ ازادی هایی که به قول معروف در مدیرییت زمانم، آزادی های فکری که دارم خیالم راحته. خیلی از مسائل مالی شما برطرف بشه به لحاظ فکری هم خیلی بهتر میشی.

وضعیت شرایط آینده

 

درآمد تا 10 برابر شده3

 

آیندت را چطور میبینی؟ اینده را عالی میبینم. آینده  در واقع میخوام که امروزم خیلی بهتر از دیروزم باشه و آینده ای که در دوردست میبینم خیلی قشنگ تر، خیلی زیباتر و خیلی هم برای خودم، هم برای خانوادم هم و در مرحله بعد برای جامعم باشم.

تو هوش مالی، تو هرم هوش مالی جایگاهت کجا بود زمانیکه اومدی در واقع دوره را تهیه کردی و الان کجایی؟ خوب اون زمانیکه تهیه کردم فکر میکنم ناهوشیار بودم پایین ترین سطح بودم، الان بین خوب و عالی هستم فکر میکنم.

بین خوب و عالی، خیلی هم عالیه واقعاَ، عالیه.

علت موفقیت

ببین این سوالم را میپرسم اما از ما تبلیغ نکن ، دوست دارم خارج از مسیر، خارج از مجموعه ما میخوام بهت بگم چه کسی تو این مسیر موفقیتت بهت کمک کرد؟ خوب در واقع دو تا عامل بود که به نظرم باعث شد که این موفقیت را کسب کنم تا این مرحله برسم. یکی این بود که واقعاَ کم نیاوردم، خیلی سختی ها در واقع تو این مسیر بود، مسیر پولدار شدن واقعاَ راحت نیست ولی شدنیه و حالا با آموزش هایی که الان هست دیگه واقعاَ به نظرم راحت تر هست و در واقع این مسیر را من از خانواده پدریم، پدر و مادرم، برادر عزیزم در واقع از این ها یاد گرفتم و همینجا جا داره ازشون تشکر کنم و مسئله دوم که در واقع مکمل اون قسمت هست مسئله ای هست که من واقعاَ تو زندگیم وقت ندارم که همه ی مشکلات، همه راه حل ها را خودم بتونم براش راه حلی تهیه کنم و باید از تجربه وخرد دیگران استفاده کنم و این را همسرم بهم یاد داد و همینجا دستشو میبوسم و ازش تشکر میکنم.

نتیجه گیری

آرمان یک سال پیش این موقع شاید شرایطت با الان خیلی متفاوت بود درسته؟ درسته. چه چیزی بهت کمک کرد که امسال یه همچین شرایطی را داشته باشی. من میگم اینجا هم نمیخوام تبلیغ ما را نمیخوام بکنی میخوام یک جمله آموزشی، درکت از موفقیت خودت را بگی؟ به نظرم یکی از اصلی ترین و مهمترین مسائلش این بود که کم نیارید، واقعاَ کم نیارید. اون لحظه ای که شما در واقع میرسید به اون که خسته بشید، میرسید به اینکه جواب نمیده، نه نمیشه اونجا یک قدم دیگه برید جلوتر و همون یک قدم جاییکه شما خاص میشید، جاییکه خیلی از رقباتون نیومدند به اون مرحله و به اون استیج و اونجا جاییکه شما موفق میشید و اگه باز نشد یک قدم دیگه و در نهایت پیروزیه.

یعنی ادامه بدهند؟ ادامه بدهند، کم نیارند، مقامت کنند و کم نیارند واقعاَ.

مرسی که امروز از دورترین نقطه ای که میشد اومدی،استانبول. خواهش میکنم. خیلی ممنونم، خیلی خوشحال شدم دیدمت. من دیگه سوالی ندارم اگر صحبتی با کاربرای ما داری که میتونه بهشون کمک کنه میتونی انجام بدی و بعدش میتونیم خداحافظی کنیم.

من واقعیتش جا داره که از مجموعه شما واقعاَ تشکر کنم، مرسی،مرسی. چون این خیلی کلیشه ایش شده کاربرها میان و این کار را میکنند ولی این محتوا را با این کیفیت جمع کردن منی که خیلی قبل از این ها چون مجموعه شما خیلی راه های دیگه را رفتم و به بن بست خوردم، میدونم که انقدر با کیفیت جمع کردن واقعاَ سخته و جا داره که از شما تشکر کنم و به کاربرا هم میگم که دوباره فقط کم نیارید، هر جوری هت دووم بیارید پیروزی نزدیک است دیگه.

مرسی آرمان جان برات بهترین ها را آرزو میکنم  و امیدوارم هر جا که هستی هر روز موفق تر، هر روز خوش خنده تر، هر روز درجات بالاتر و به زودی هم انشالله مصاحبه های بعدی در پله های بالاتر را داشته باشی.

مرسی ممنون. برات بهترین ها را آرزو میکنم خدانگهدار.

ممنونم از شما خداحافظ شما. خدانگهدار. 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.