Take a fresh look at your lifestyle.

درآمد در 2 ماه به 5 برابر رسیده

درآمد در 2 ماه به 5 برابر رسیدهReviewed by Olding on Apr 3Rating:

سلام،خودتو برامون معرفی میکنی؟ سلام مهدیس سلیم پور هستم. از کجا اومدی امروز؟ تهران کارتتون چیه خانم مهدیس؟ من یه گالری مجازی دارم، گالری طلا به اسم گالری آرامه.خیلی عالیه، خیلی عالیه. کارتون چیه دقیقاَ؟ ببینید ما از مشتری سفارش میگیریم بر اساس سلیقه مشتری، طراحی میکنیم، کار را میسازیم و تحویل مشتری میدیم.اون چیزی که میخواد و براش میسازید و بهش میدید؟ آره دیگه، نظرشو میده که اینجوری باشه، اونجوری باشه.

شغل پردرآمد

 

درآمد در 2 ماه به 5 برابر رسیده2

 

سلام،‌ وقتتون بخیر. مهدیس سلیم پور هستم، کار من طراحی و تولید زیور آلات خاص و سفارشی است. تقریباَ پنج ساله که گالری را راه انداختم به اسم گالری آرامه و کارمون به این صورت که بر اساس سلیقه مشتری، بر اساس مناسبت های مختلف طراحی میکنیم کار را میسازیم و تقدیم مشتری های عزیزمون میکنیم.

زمان شرکت در هوش مالی

تقریباَ دو ماهه که دوره هوش مالی را من تهیه کردم، و توی این دو ماه تونستم درآمدم را چهار برابر کنم  با استفاده از چند تا تکنیک که مهترینشون تمرین باورهای ذهنیم بوده و تئوری تکنیک بز.

از همه مهمتر استفاده از تکنیک های تبلیغات توی کارم. از آقای تیموری و مجموعه خوبشون تشکر میکنم.

چطوری با مجموعه ما آشنا شدی؟ تقریباَ دو ماه و نیم پیش یکی از دوستام کانال شما را واسه من فرستاد، رفتم تو کانال کلیپ ها را دیدم آشنا شدم.

اون اسم دوستتون چی بود؟ آقای اسماعیلی

چه زمانی در دوره هوش مالی شرکت کردی؟ دو ماه پیش، آره دو ماه پیش

تقریباَ همون دو ماه پیش؟ آره. چی شد اصلاَ تصمیم گرفتید دوره هوش مالی را بخرید؟  شما تخفیف زده بودید تو کانال من کلیپ ها هم دیده بودم. کلیپ حقیقت و واقعیت. اون کلیپ هم دیده بودم و کامل تصمیم داشتم که بخرم، بعد پدرم باهام تماس گرفت گفتش یادته قبلاَ واسه من یه کانال فرستاده بودی؟ یه دوره هوش مالی گذاشته اینو سریع برو بخر بعد دیگه گفتم باب من خودم هم تصمیم گرفته بودم بخرم دیگه یه لحظه بابام گفتش که حالا که تو تصمییم گرفتی بخری، من هم تصمیم گرفتم این یه اتفاق خوبه تو زندگی ما سریع برو بخر.

پدرتون چه نتایجی گرفتند؟ کارشون چیه پدرتون؟ کارمند پتروشیمی هستند. خیلی عالی.

من پدرم خیلی عمل گرا هست و خیلی زود جلوتر از من دوره هوش مالی را میبینه و دقیق یادداشت میکنه. دقیقاَ توی همین دو ماه پدرم رفت سریع شهرستان یک خونه داشتیم اونجابا یک قیمت خوب فروخت. اون دقیقاَ تو دو شب نشستیم قسمت املاک و اونها رو کامل دید و یادداشت برداری کرده بود، سریع رفت شهرستان اون خونه را با قیمت خوب فروخت و اومد تهران پیش خرید کرد و سود خیلی خوبی کردیم. خیلی عالی، خیلی عالی

در آمد فعلی

 

درآمد در 2 ماه به 5 برابر رسیده

 

خوب شما الان درآمدت چند برابر شده؟ ماه بهمن من سه برابر شد ماه پیش و الان اسفند پنج برابر شد، یک هفته دیگه شاید بیشتر هم بشه.

خوب، تو سه هفته پنج برابر شده؟ آره.

خیلی عالی، تو دو ماه نتایج خیلی عالی را کسب کردی. تا حالا شده ما را به کسی معرفی کنی؟ بله به دوستام،

به دوستات، یه دونشون را نام میبری؟ خانم عزیزی

خانم عزیزی، کدوم قسمت از دوره خیلی برات جذاب بود؟ ببینید، این چیزی که خیلی برای من مهم بود، باورها، راجع ه باور ها صحبت کردین. اون قسمت خیلی رو من تاثیر گذاشت. یعنی به تاثیر پایه ای گذاشت که تونستم باورم را تغییر بدم.

استفاده از راهکار مناسب

از کدوم راهکار ها بهتره بگم استفاده کردید؟ یکی تئوری بز بود، خیلی کمک کرد بهم. یکی هم تبلیغات. چیزهایی که راجع به تبلیغات گفته بودید.

خیلی عالی، یه توضیح در مورد شرایط قبل از اینکه با ما آشنا بشی، خیلی مختصر کوتاه؟ قبل از اینکه با شما آشنا بشم کار و نه جدی میگرفتیم. همینجوری هر از گاهی سفارش میگرفتم، کار میزدم در آمد خیلی معمولی و فکر نمیکردم واقعاَ بشه این گالری را به صورت مجازی به اینجا رسوند.

الان چه شرایطی داری؟ الان دیگه و فکر اینم که نیرو هامو بیشتر کنم و کلی برنامه زیاد دارم. الان یک قدم کوچیک تا الان اومدم.

آینده را چطور میبینی؟ آها یک قدم کوچیک برداشتی درآمدت پنج برابر شده؟ الان یک قدم خیلی کوچیک برداشتم.

پیش بینی آینده

 

درآمد در 2 ماه به 5 برابر رسیده3

آینده را چطور میبینی برای خودت؟ ببینید همیشه فکر میکردم به اون چیزی که میخوام برسم تا ده سال دیگه میرسم، ولی الان تا آخر سال 97 میدونم که بهش حتماَ میرسم.

چیه اون چیزی که میخوای؟ میشه نگم؟ آره میشه نگی.

تو هرم هوش مالی جایگاهتون کجا بود قبل از دوره؟ ضعیف بودم دیگه تقریباَ.

الان چی؟ الان خوب. هوش مالی خوب، خیلی عالی.

تو دو ماه تونستی تاثیر خیلی جدی در زندگی مالیت بذاری ، نه تنها در زندگی مالیت بلکه یکدفعه زندگی را خیلی شفاف تر کردی. کسی که این ویدئو را میبینه اگه بخوای راهنماییش کنی که اون هم بتونه مثل تو نتیجه بگیره چی بهش میگی؟ ببینید من دوست دارم مخصوصاَ جوون هایی که هم سن و سال خودمم فقط.

سنتون را نگفتیئ؟ حالا، جوونن، خیلی جوون ها فقط اینکه بتونن باور کنند که خیلی سخت نیست و خیلی راحت با یک سری تکنیک ها میتونند زندگیشون را تغییر بدن، فقط مهم اینه که پاشند و عمل کنند و چند تا تکنیک و که یاد بگیرند اصلاَ تمومه و واقعاَ هیچ سختی نداره.

نتیجه گیری

خیلی ممنونم که امروز اومدید در استدیو ماهان تیموری. من دیگه صحبتی ندارم اگر شما صحبتی دارید میتونید انجام بدید و یک سوال دیگه هم بپرسم؟ کسی تو این مسیر کمکت کرد، حالا تبلیغ ما را نکنید. به غیر از ما کسی تو این مسیر کمکت کرده که بخوای تشکر کنی؟ بله، یکی از دوستای صمیمیم و خانوادم، پدر و مادرم.

خیلی عالی، و اینکه من میخوام از شما تشکر کنم چون که واقعاَ این دو ماه واسه من  همیشه صبح زود بیدار شدن را توی اینتستگرام میدیدم میگفتم دیگه این یه دونه را من عمل نمیکنم حالا هر کاری هم کنم، این یه دو نه را نه. ولی الان واقعاَ روزهام جوری شده که صبح زود باید بیدارشم و خدم بیدار میشم تا ساعت دو شب کار میکنم و دیگه.

خیلی عالیه، خیلی عالیه، من دیگه سوالی ندارم شما اگه صحبتی  دارید با دوربین میتونید انجام بدید و بعدش میتونیم خداحافظی کنیم. من فقط بحثم اینه که باورمون را تغییر بدیم زندگیمون تغییر میکنه و چند تا نکته فقط یاد بگیرید چند تا تکنیک و انجام بدیم توی کار اصلاَ نشد نداره صد در صد موفق میشیم.

خیلی خیلی ممنوم که این زمان و گذاشتی و به استدیو ما اومدی، برات بهترین ها را آرزو میکنم . امیدوارم روز به روز موفق تر، سال آخر 97 هم یه درواقع مصاحبه جدید تر و با نتایج خاص تر.صد در صدر.

امیدوارم هر جا هستی پر توان باشی، مرسی و خدانگهدار.

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر ۱
  1. فهیمه محسنی کاربر می‌گوید

    با سلام من با پول 500میلیون خط تولید آب معدنی راه اندازی میکنم وافراد بی سرپرست وایتام رو استخدام میکنم با پس انداز سود حاصله یک یتیم خانه تاسیس میکنم و دوباره با پس انداز سود حاصله خط تولید دوم رو راه اندازی میکنم وبازم افراد بی سرپرست رو استخدام میکنم چون اونها درجامعه بیشتر از هرکسی محتاج کار وتحصیل هستند