Take a fresh look at your lifestyle.

در دانشگاه پول پارو کن

در دانشگاه پول پارو کنReviewed by حسین تیموری on Feb 27Rating: 5.0
 
همه دانشجوها میتوانند در زمان فراقت خود کاری انجام دهند و پول بیشتری بدست بیاورند، هزاران داشنجو در سراسر دنیا هستند که کنترل سرنوشت و مخارج خود را برعهده دارند و در زمان داشنجویی مهارتی بدست می آورند که بعد از تحصیل هم می توانند از آن استفاده کنند.

 

۱. از خودتان بپرسید چقدر دوست دارید این کار را انجام دهید: 

تصور کنید که پنجشنبه ظهر است و هیچ کاری برای انجام دادن ندارید، نشستید روی مبل و از اینکه کار کمی برای انجام دارید احساس راحتی می کنید، بعد از اینکه ساعات بی شماری سر کلاس بوده اید چقدر خوب می شود اگر با چند صد هزار تومان بخواهید تعطیلات خود را سپری کنید. شما امروز آزاد هستید آیا میخواهید کاری که دوست دارید انجام دهید؟ چقدر باید برای آن پول پرداخت کنید؟ رایگان است؟ آیا زمانی هم که سپری می کنید برای شما رایگان است؟

 

۲. از خودتان بپرسید چه کاری می توانید انجام دهید:

برای مثال: شما دارید آموزش می بینید در دانشگاه پس خیلی از خانواده هستند که از این علمی که شما دارید کسب می کنید استفاده می کنند و برای بچه های خود ارزش می سارند این کار هم برای شما و هم برای دوستی که به او آموزش می دهید مفید است.

به این فکر کنید در حال حاضر از چه مهارتی که دارید می توانید کسب درآمد کنید و آن را انجام دهید 

 

۳. اولین مشتری خود را پیدا کنید:

ابتدا با خانواده، دوستان و آشنایان خود صحبت کنید نیاز نیست همه را متقاعد کنید فقط باید آن ها را پیدا کنید و بگویید که چه کمکی می توانید کنید و بهای این کمک چقدر است.

 

۴. از مردم در مورد مشکلاتشان سوال کنید:

قانون اصلی اقتصاد را بدانید وقتی مشکل کسی را حل می کنید آن ها با خوشحالی به شما پول می دهند و شما را به دیگران معرفی می کنند.

بپرسید و بدانید مردم با چه مسائلی درگیر هستند آن ها را لیست کنید و برای رفع آن فکر کنید اگر لازم است مهارتی آموزش ببینید این کار به رشد شما در کسب درآمد خیلی کمک خواهد کرد.

 

۵. چهار بخش اصلی کسب و کار را بدانید:

فروش، بازاریابی، عملیات محصول و حسابداری

شما اگر در هر کدام از موارد بالا کمی مطالعه کنید می توانید به کسب و کارهای دیگر کمک کنید. برای تمام مواردی که ذکر شد کتاب های گوناگونی تالیف شده است کافی است شما به یک کتاب فروشی سر بزنید و یک یا دوجلد کتاب در یک حوضه ای که علاقه دارید مطالعه کنید همین امر باعث می شود حرفی برای گفتن در مقابل مدیر خود داشته باشید. سعی کنید نویسنده های برجسته را بشناسید تا کتابی مفید تر تهیه کنید.

 

۶. به مردم برای رسیدن به اهدافشان کمک کنید:

این حقیقت دارد که ۹۵ درصد کسب و کار ها در سال اول شروع خود برشکسته می شوند چون هدفی ندارند و اصول اصلی کار را نمی دانند. شما نباید دچار این موضوع شوید به کاری که می کنید فکر کنید، به مردم برای اینکه رویاهای خود را به دست بیاورند کمک کنید و برنامه ریزی داشته باشید.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.