Take a fresh look at your lifestyle.

توی 2 ماه درآمدم 20 میلیون بیشتر شده (یه سوپرمن میشم)

توی 2 ماه درآمدم 20 میلیون بیشتر شده (یه سوپرمن میشم)Reviewed by Yasser on Oct 17Rating:

امروز به گفتگو با  یکی از شرکت کنندگان در دوره هوش مالی می پردازیم که بعد از شرکت در دوره هوش مالی به نتایج شگفت انگیزی دست پیدا کرده است. این شخص می گوید: توی 2 ماه درآمدم 20 میلیون بیشتر شده (یه سوپرمن میشم) . این تنها یکی از نتایج شرکت کنندگان در دوره هوش مالی می باشد.

 

معرفی

سوال: لطفا خودتون رو معرفی کنید.

علیرضا محمدی: سلام، من علیرضا محمدی هستم. 38 سالمه. پیمانکار تخریب و برش بتن هستم.

سوال: کجا کار می کنی؟

علیرضا محمدی: تهران، توی سطح شهر توی پروژه های عمرانی

نحوه آشنایی با تیم آموزشی ماهان تیموری

سوال: چطور با مجموعه ی ما آشنا شدید؟

علیرضا محمدی: من کلا به پیشرفت و موفقیت علاقه ی زیادی دارم و به همین خاطر همه ی اطرافیانم این موضوع رو می دونن. یکی از همکارانم چون این موضوع رو می دونست یکی از کلیپ های شما رو برای من فرستاد. من از اونجا با شما آشنا شدم.یکی دو هفته بعد از این که توی کانال شما عضو شدم شما پکیج هوش مالی رو معرفی کردید.

 

شرکت در دوره هوش مالی

سوال:کی در دوره هوش مالی شرکت کردی؟

علیرضا محمدی: همون موقع که معرفی کردید دوره رو و تخفیف ویژه براش گذاشته بودید. یعنی حدود سه ماه پیش

سوال: یعنی جز 200 نفر اول بودی؟

علیرضا محمدی: بله

 

 

معرفی تیم آموزشی ماهان تیموری به دیگران

سوال: تا حالا شده که ما رو به کسی معرفی کنید؟

علیرضا محمدی: به چهار، پنج نفر.

سوال: چطوری معرفی کردی و چی شد که ما رو معرفی کردی؟

علیرضا محمدی: یکی از کسانی که شما رو بهش معرفی کردم برگزار کننده ی یه تور نوپا بود که یکی از تور هاش کنسل شد. چون من از تورش استفاده کرده بودم و باهاش ارتباط تلگرامی داشتم بهش گفتم که چرا تورت کنسل شد؟ گفتم نباید کنسل می کردی. به خاطر این که مسافر نداشت تورش رو کنسل کرد.

بهش گفتم می تونی با یه سری تبلیغات، تورتو راه بندازی و به جای این که یه تور داشته باشی سه چهار تا تور داشته باشی. بهش گفتم عضو کانال ماهان تیموری شو و حتما پکیج هوش مالیش رو تهیه کن.

جذاب ترین قسمت دوره هوش مالی

 

سوال: از چند تا از تکنیک های دوره استفاده کردی؟

علیرضا محمدی: از همه ی تکنیک ها استفاده کردم ولی اگه بخوام یکی از تکنیک ها رو بگم اون تبلیغ و تبلیغ نویسی بوده. تبلیغات خیلی توی کارم مفید بوده.

سوال: کدوم قسمت از هوش مالی خیلی براتون جذاب بود؟ مثلا پروفسور جهانگیری یا پروفسور تهرانی یا مثلا قسمت تبلیغات و مالیات و قرارداد ها؟

علیرضا محمدی: قسمت قرارداد و مالیات خیلی خوب بود. همه ی قسمت ها عالی بود و از همه شون استفاده کردم . پکیج گفتگو با میلیونر ها هم خیلی عالی بود . این پکیج به صورت هدیه بود ولی خیلی بیشتر از اون قیمتی که گذاشته بودید براش می ارزید. چون آدم های مهمی بودند که حرف های مهمی از زندگیشون می زدند. این پکیج که در کنار آموزش های شما قرار گرفت، ایده های زیادی به ذهنم رسید.

افزایش درآمد

سوال: پدرت ثروتمند بوده؟

علیرضا محمدی: نه اصلا

سوال: خودت با چقدر شروع کردی؟ سرمایه اولیه داشتی؟

علیرضا محمدی: با 5 میلیون تومن شروع کردم

سوال: با 5 میلیون تومن شروع کردی و الان رسیدی به درآمد بالا. کار خودتو سال 85 شروع کردی؟

علیرضا محمدی:  نه سال 89

سوال: دوره ی مارو سه ماه پیش شروع کردی و 20 میلیون افزایش درآمد داشتی، درسته؟

علیرضا محمدی: بله

پیام به کاربران

سوال: چه پیام یا توصیه ای به کاربرهای کانال و وبسایت ما میدید؟

علیرضا محمدی: این که هر کدوم از جلسات هوش مالی رو حداقل 5 بار گوش بدن. ممکنه فقط با یک یا دو بار گوش دادن بعضی از نکات رو متوجه نشن. دوره ها و جلسه ها رو برای خودشون تکرار کنن چون هرچی تجربه شون بالاتر بره و جلسات رو دوباره گوش بدن یه سری نکات جدید رو یاد می گیرن. چون من خودم این شکلی هستم و ممکنه تو بار اول و دوم متوجه بعضی از نکته ها نشم. خیلی از نکته ها ساده هستن و همین نکته های کوچیک کنار همدیگه تبدیل به یه درآمد خوب میشن.

کلوب هوشیاران مالی

سوال: نظرت درباره کانال کلوب(کانال هوشیاران مالی) چیه؟

علیرضا محمدی: کلوب خیلی عالیه. این که شما هر روز وویس میفرستین و ارتباطتون رو با ما حفظ می کنید باعث میشه انگیزه ی ما هم بالا بره. من فکر می کنم شما انرژیتون رو برای ما هم می فرستید و این خیلی عالیه

سوال: این که ما توی هر جلسه به پرسش ها پاسخ میدیم به نظرت چقدر موثر بوده؟

علیرضا محمدی: سوالات رو که می دیدم می فهمیدم که خیلی ها اطلاعاتشون کمه و نیاز دارند بیشتر بدونند و این پرسش و پاسخ ها مفید بود. افرادی هم که شاید روشون نمیشد سوالاتشون رو بپرسند ممکنه تو آینده خودشون با اون سوالات روبه رو بشن و رجوع کنند به اون سوال و اطلاعاتشون رو بالا ببرند. برای همین قسمت پرسش و پاسخ عالیه.

شرایط قبل و بعد شرکت در دوره

سوال: الان نسبت به قبل از دوره شرایطتون چطوره و چشم اندازتون برای آینده چیه؟

علیرضا محمدی: من یه آدمی هستم پر از ایده. فکر کنم اگه استارت یه کار جدید رو بزنم در عرض کمتر از دو سال میتونم به درآمد دوبرابری که توی این 7 سال داشتم برسم.

سوال: یعنی الان به موفقیت نرسیدی؟ درآمد 50 میلیون تومنی که شما دارید شاید برای خیلی ها آرزو باشه. فکر می کنی برای موفقیت بیشتر هنوز خیلی جا داری؟

علیرضا محمدی: من به این نتیجه رسیدم که همه باید باور کنند که میتونن و باید محدودیت فکری رو کنار بذارن

سوال : هوش مالی خودت به نظرت چه اندازه افزایش پیدا کرده؟

علیرضا محمدی: توی هرم هوش مالی که شما ترسیم کردید برامون توی دوره، من جز هوش مالی خوب میشم. فکر کنم 20 درصد به هوش مالیم اضافه شده.

سوال: 20 درصد توی 4 ماه؟ فکر می کنید تا آخر دوره چقدر افزایش پیدا می کنه؟

علیرضا محمدی: احساس می کنم یه سوپرمن میشم 

سوال: اگه حرفی داری میتونی با کاربرهامون بزنی

علیرضا محمدی: من میخوام بگم که حتما از دوره هوش مالی استفاده کنید و چندین بار گوش کنید و این فرصتیه که من سالها دنبالش بودم. من برای رسیدن به درآمد سی چهل میلیونی خیلی زحمت کشیدم و توی دو ماه درآمدم 20 میلیون بیشتر شده .

من همیشه دنبال این بودم که یه نفرو پیدا کنم تا بهم آموزش بده. اما هیچوقت نتونستم پیدا کنم و این فرصت سر راه هرکسی قرار نمیگیره. با یه هزینه که در قبال ارزش واقعی هوش مالی خیلی کمه میشه موفق شد و از آموزش ها استفاده کرد.

من میدونم که هدف اصلی استاد آموزشه. اگه هدفشون پول بود میتونستن روزی یه ساعت به شرکت های بزرگ مشاوره بدن و درآمدشون خیلی بیشتر از این بشه. چون همه ی شرکت های بزرگ و مدیرهای بزرگ به مشاوره احتیاج دارن. یه تجربه شخصیم هم اینه که سعی کنید بیرون از کارتون باشید و نظاره کنید و کارتون رو مدیریت کنید.

خصوصیت بارز هوش مالی

سوال: خصوصیت بارز دوره رو تو یه جمله بگو

علیرضا محمدی: کل دوره که خوب بود. مثلا یه نکته ی کوچیکی که توی قرارداد ها شما آموزش میدید رو اگه اعمال نکنیم ممکنه زندگیمون نابود بشه. یا مثلا آموزش های مربوط به چک. خیلی ها به خاطر ندونستن این نکات زندان رفتن. و یا برعکس بعضیا با دونستن این نکات ریز تونستن پیشرفت کنن. این نکات ریز کنار هم جمع میشن و مکمل هم هستن. کتاب اثر مرکب از دارن هاردی رو می خوندم. یاد گرفتم همه ی نکات ریز که کنار هم قرار میگیرن باعث میشن تو پیشرفت کنی. ممکنه تو اون لحظه اتفاق خاصی نیفته. ولی کمک می کنن که تو موفق بشی.

سوال: خیلی ممنونم ازت و امیدوارم که خبرهای موفقیت رو چندین برابر بهم بدی

علیرضا محمدی: منم از شما ممنونم و ممنون که منو به دعوت پذیرفتین. من به موفقیتم ایمان دارم چون مسیرمو پیدا کردم.

 

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظر
 1. نرگس مظفري
  نرگس مظفري کاربر می‌گوید

  ?پكيج رو از كجا تهيه كنيم؟

  1. کاربر می‌گوید

   از طریق اپلیکیشن میتونید تهیه بفرمایید

 2. حسین کاربر می‌گوید

  سلام ببخشید یه سوال داشتم بنده تو شهرستان زندگی میکنم میخوام یه مغازه لبنیاتی بزنم و در کنارش دستگاه روغن گیری کنجد و دانه های روغنی بیارم مغازه هم ماله خودمه خواستم بدونم خوبه این کار رو بکنم البته یه مغازه لبنیاتی هم رو به روی مغازه هست که البته ماندگار نیست

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.