Take a fresh look at your lifestyle.

درآمدم به بالای 30 میلیون رسیده

درآمدم به بالای 30 میلیون رسیدهReviewed by باقری on Sep 11Rating: 5.0

 

 

چطور شد تصمیم گرفتی روی خودت سرمایه گذاری کردی؟

فکرکنم نیاز به بهتر شدن داشتم .دوست دارم در هر شرایطی هستم چه مثبت چه منفی بهتر از حال حاضرم باشم.

چی شد که مجموعه ما رو انتخاب کردی؟

 

 درآمدم به بالای 30 میلیون رسیده1

بررسی هایی که کردم. همانطور می دونید پکیج هایی زیادی است داخل بازار به هر حال،بالاخره فضای متفاوت ،فضای صمیمی تر و آن در واقع پکیجی که آدم را ملزم میکنه، انگار که یک دوره کلاس شرکت می کنیم تا برای اینکه به نتیجه ای برسیم.این خیلی برای من در واقع متمایز بود.یا مزیت رقابتی بود که می دیدم یا احساس می کردم که این من را ملزم میکنه که حتماً این پکیج را ادامه بدم و باهاش قدم به قدم در واقع تاتی تاتی کنم تا بتونم به دویدن برسم.

[btnForPushNotification]

یک خورده اطلاعات در مورد شرایط قبل از اینکه با ما آشنا بشی در چه شرایطی بود کار و زندگی ات؟

عرض کنم خدمت شما که من تصمیم گرفتم شرکتی بزنم،شرکتی ثبت کردم،اوایل درآمدی نسبی داشتیم نه اینکه کافی باشه ولی گفتیم ابتدای کار است و بهتر نشدو بهتر نشد ، به سمت رکود رفتیم و رکود و فشار مالی هم طبیعتاً حال آدم را بد می کنه یک چیز طبیعه این بود که در واقع احساس کردم حتماً باید شروع کنم برای پیشرفت الان وقتی که باید شروع کنم برای پیشرفت و گرنه باید تمامش کنیم.

شرکت ات چی بود؟شرکت ام ساختمانی است.
داخل رکود بودی که با ما آشنا شدی؟

بله دقیقاً

ویدیو برای ما فرستادی؟از محیط کار خودت

بله.ویدیو هم فرستادم.

بریم با هم ویدیو را ببینیم بیایم؟

بله حتماً

سلام من اردلان افشاری هستم، رشته ای که خوندم مهندسی عمران است.الانم دانشجوی دکتری هستم دانشگاه تهران،مدیرعامل شرکت بنیان سرد هستم در رشت.در رشت هم مشغول به کار هستم. چیزی در حدود 7 ماه است که با مجموعه شما آشنا شدم و در حدود 6 ماه است که من این مجموعه هوش مالی را تهیه کردم بسیار به من این مجموعه کمک کرد و بسیار نکات جالبی را دیدم الان البته هنوز تمومش نکردم و به خاطر اینکه اعتقاد دارم که باید مرحله مرحله باید اجرا کرد در واقع جوابگو باشه.

کتاب جنگ باورها را خواندم،بحث عادات مالی که 5 حساب داشته باشیم بسیار تاثیرگذار بود برایم.بحث رسالت کسب و کار خیلی ذهنم را درگیر کرد.

اوایل که در واقع شروع کرده بودیم که پارسال بود تقریباً داخل ضرر بودیم و تقریباً فروشی در حدود 10 تا 12 میلیون یک مجموعه کوچک و جوابگوی در واقع هزینه خود شرکت هم نبود.

بحث مدیریت های هزینه هایی که در هوش مالی مطرح شده یک مقدار به من کمک کرد. یک تعداد از نیروهایی که احساس کردم که فعلاً جوابگوی نیازها نیستند را فعلاً آمدم معلق شان کردم و این به دریافت سودخالص به شرکت بسیار کمک کرد و از همین تکنیک های فروش که داخل کانال و اینستگرام و اینها بود میزان فروشمان را بالاتر بردیم.تارگت فروشمان 120 میلیون است. یکسری کالا را آمدیم اضافه کردیم به مجموعه که در واقع همه ی تخم مرغ ها را در یک سبد نگذاریم.

خیلی عالی. یک سوال برام پیش میاد که همیشه از همه می پرسم،دوست دارم در مورد این صحبت کنی که کدام یک از قسمت های دوره ی هوش مالی تاثیر خیلی زیادی روی زندگی ات گذاشت؟

بحث هوش مالی،ماه پنجم یا ششم که بحث عادات مالی بود و مدیریت حساب های مالی بیشترین تاثیر را برای من داشت.

[btnForPushNotification]

داخل دوره آموزشی که ثبت نام کردی نتیجه ای که ازش گرفتید چیه؟از نظر خودت

 

 درآمدم به بالای 30 میلیون رسیده2

یکی اینکه حالم خوبه و از خودم راضی ترم این نظر من است به هر حال مادیات یکجا آدم را ارضا می کنه.

درآمدت چقدر بود قبلش الان چقدره؟

چیزی در حدود مثلاً 5 تا 7 میلیون تلورانس داشت الان 3 برابر شده چیزی در حدود 10 میلیون تومان درآمد داریم ما.

چقدر پول نگه داشتی،چند درصد ازپول نگه میداشتی الان چقدر شده؟

اصلا نمی دانم چند درصد نگه می داشتم چون عملاً مدیریت مالی بر روی آن نداشتم ولی الان حداقل در بدبینانه ترین حالت بین 50 تا 60 درصد حتما نگه می دارم.

طبق آن فرمولی که داخل دوره بود؟

بله.آن 5 حساب سرمایه گذاری کوتاه مدت،بلندمدت،بخشش،حساب شخصی،حساب شادی.
اگر در حال حاضر بخوایی یک جمله بگی ،یک راهکار بدی به کسی که الان داخل شرایط قبلی تو است ، فکر کن یک کسی الان در شرایط رکود قرار دارد یک جمله می خوای بهش بگی.چی میگی؟

آموزش ، کتاب خواندن و مدیریت مالی

تفسیر کن داخل یک جمله هوش مالی را؟

 

 درآمدم به بالای 30 میلیون رسیده3

من فکر می کنم هوش مالی دیدگاهی برای شما ایجاد می کنه که بتوانید از بیرون خودتون را بهتر و دقیق تر نگاه کنید،ایرادتون رو ببینید،پیشرفتها اتفاق بیفته.

از این طریق اگر صحبت دارید برای کاربران ما می توانید انجام بدی؟

بخوام بگم الان در این شرایط خودم از یادنگرفتن می ترسم.بهترین چیز از نظر من اینکه آدم یاد بگیرد و عمل کند.یعنی واقعاً ایجاد گله کردن و ایجاد ایراد گرفتن خیلی کار ساده ای است ولی بدترین انتخاب است.
درسته شکایت نکنیم،اقدام کنند.
بله، بله

[btnForPushNotification]

اگر به ما بخوای بگی رشد تو کی از این که است بیشتر میشه، برنامه ریزی ات چیه؟

برنامه ریزی مهم این است که تا عید این را 2 تا 3 برابر کنم.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.