Take a fresh look at your lifestyle.

راز یک‌ میلیون دلاری

راز یک‌ میلیون دلاریReviewed by حسین تیموری on Feb 28Rating: 5.0

 

راز یک‌میلیون دلاری من رازی که هیچ کجا نخواهی شنید. رازی که همه می‌ توانید با استفاده از آن به ثروت کلانی دست پیدا کنید و آزادی، امنیت و قدرت را وارد زندگی خود کنید. ثروتمند شدن آسان‌ترین کار دنیاست که می‌ توانید با رعایت اصول و قوانینی که خواهم گفت: به‌راحتی به آن دست پیدا کنید. هیچ معجزه و وردی در کار نیست فقط کافی است با من پیش بیایید،
تا پرده از این راز بزرگ بردارم و
شمارا وارد دنیای ثروت کنم. این جمله را آویزه‌ی گوشتان کنید: به دست آوردن یک‌میلیون دلار را یکی از بزرگ‌ترین اهداف خود قرار دهید. درست است یک هدف بزرگ انتخاب کنید.

  اهمیت انتخاب این هدف نه به خاطر بزرگی آن بلکه به خاطر شخصیتی است ;که باید برای تحقق آن داشته باشید. شخصیتی یک‌میلیون دلاری! منظورم از داشتن شخصیتی یک‌میلیون دلاری چیست؟  کسی که توانایی به دست آوردن یک‌میلیون دلار را دارد.

 

 

۱. از خودت شروع کن

برای ایجاد هر نوع تغییری از خودت شروع کن ; با ناله و شکایت از زمین و آسمان و انداختن;  تمام تقصیرها گردن این‌وآن نه‌تنها مشکلی را حل نمی‌کنی. بلکه مانع ثروتمند شدنت هم می‌شوی. امید و نگاهت را از دیگران بردار و روی خودت تمرکز کن. تو نیازی به هیچ‌کس برای ساختن یک زندگی بی‌نظیر و در حد لیاقتت نداری و  به‌ تنهایی و با توکل به خدا قادری هر کاری برای رشد پیشرفت خودت انجام دهی.

 

۲. بیشتر به خودت توجه کن

وجود تو به‌عنوان یک انسان دارای چند رکن اصلی است. جسم، روح و روان. برای هر یک از این جنبه‌های وجودی خودت وقت بگذار.

تعادل در زندگی مهم‌ترین اصل موفقیت و کامیابی است. پس توجه کن و برای رشد و قدرت جسمی، روحی و روانی خودت زمان بگذار.

ورزش کن، مطالعه کن و راز و نیاز با خداوند که منبع تمام قدرت‌هاست را فراموش نکن.

 

۳. بیشتر به ارتباطات خودت اهمیت بده

زندگی بر پایه‌ی ارتباطات سالم و سازنده شکل می‌گیرد؛ پس توجه کن و برای بهتر کردن آن تلاش کن. فراموش نکن ارتباطات احساسی تو ارتباط مستقیمی روی عملکرد تو دارد پس بی‌توجه نباش. بهترین راهکار برای بهبود ارتباطات این است که حتماً زمان لازم را برای رشد ; آن در نظر بگیری و بیشتر از قبل به این موضوع اهمیت بدهی.

 

۴. هدفمند باش

بی‌هدفی قاتل خوشبختی در زندگی است. برای داشتن یک زندگی موفق و متفاوت باید هدف داشته باشی. اهداف بلندمدت، میان‌مدت و کوتاه‌مدت. با این کار به زندگی و لحظه‌لحظه‌های زندگی معنا می‌دهی و از زندگی لذت بیشتری می‌بری. زندگی مسیر کوتاهی است از تولد تا مرگ، بی‌هدف نباش.

 

۵. ارزش زمانت را بیشتر بدان

زمان و عمر تو گران‌قیمت‌ترین دارایی تو برای به دست آوردن هر آنچه دوست داری است. فرصت زنده‌بودن وزندگی کردن را باید غنیمت بدانی و آن را هدر ندهی.حسرت و پشیمانی هدر دادن عمر آنقدر سنگین و طاقت‌فرسا است که شانه‌های هیچ‌کس قدرت تحملش را ندارد. دزدان زمانت رو بشناس و با آن‌ها مقابله کن.  تفکیک کارهای مهم و کارهای ضروری مهم‌ترین مهارتی است که باید در این بخش یاد بگیری.

 

۶. با بهترین‌ ها همراه شو

حضور انسان‌های دور و اطراف تو تأثیر مستقیمی روی سطح زندگی تو دارد. انسان‌های موفق و ثروتمند دیدگاه‌های ارزشمندی در تو ایجاد می‌کنند که هیچ جا این اتفاق برای تو نخواهد افتاد. ارتباط با انسان‌هایی که ارزش‌های لازم برای تبدیل‌شدن به یک شخصیت یک‌میلیون دلاری رادارند. بارها مسیر رسیدن به آن را آسان‌تر می‌کند.

 

۷.همیشه در حال یادگیری باش

 آموزش در هر زمینه‌ای که برای تبدیل‌شدن به یک شخصیت یک‌میلیون دلاری نیاز داری; مهم‌ترین کاری است که باید به‌صورت مداوم داشته باشی. برای بهبود زندگی و رشد در کسب و کارت به هر آموزشی نیاز داری کسب کن، کتاب بخوان مطالعه یکی از بهترین شیوه‌های بالا بردن سطح آگاهی است با مطالعه‌ی کتاب‌های فوق‌العاده‌ای چون بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل می‌توانی بارها به اطلاعاتت در زمینه‌ی کسب ثروت‌های کلان اضافه کنی و بادید وسیع‌تری اقدام به هر کاری کنی.

 

۸. موفقیت تو به اخلاق خوب تو بستگی دارد

 بااخلاق باش; برای موفق شدن و نفوذ در قلب دیگران باید اخلاق خوب را در خودت تقویت کنی این قدرت تو را نشان می‌دهد. برای پایداری یک موفقیت بزرگ نیازمند این هستی تا در قلب‌ها نفوذ کنی ;و از ارتباطات به بهترین شکل استفاده کنی بنابراین هنر تو این است تا بتوانی به خوبی این کار را انجام دهی.

 

۹. برای خودت کارکن

 تا زمانی که حقوق‌بگیر باشی نمی‌توانی ثروت کلانی به دست بیاوری. باید برای خودت کارکنی اما این به این معنی نیست ;که همین امروز تصمیم به این کار بگیری البته اگر تجربه‌ی کافی نداری. بعد از ساختن یک شخصیت یک‌میلیون دلاری از خودت آماده‌ای تا برای خودت کارکنی.

 

۱۰. از ارتباطات استفاده کن

هیچ موفقیت بزرگی به‌تنهایی امکان ندارد، از ارتباطات استفاده کن; سرمایه‌گذاری بر روی تمام ارتباطات مؤثر در موفقیتت بهترین راهکاری است که  باید بکار بگیری همکاری مهم‌ترین اصل در کسب موفقیت‌های بزرگ است.

 

۱۱. به دیگران کمک کن

 بعدازاین باید به دیگران کمک کنی و برای رشد آن‌ها تلاش کنی یک انسان موفق یک رهبر قدرتمند است و کمک می‌کند دیگران تغییر کنند;و در جهت رشد. و بهبود زندگی‌شان قرار بگیرند. زمانی که مهارت نفوذ در دیگران را یاد بگیری این کار بسیار آسان است.

 

۱۲.اثری از خودت بجا بگذار

همه ی انسان‌ها می‌توانند به‌اندازه‌ی خودشان آثاری بجا بگذارند   تا همه بتوانند با استفاده از آن به موفقیت برسند و تغییرات مثبتی در زندگی‌شان داشته باشند. در غیر این صورت زندگی معنایی نخواهد داشت; تو به دنیا بدهکاری و باید این بدهکاری را قبل از رفتنت بدهی.

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.