Take a fresh look at your lifestyle.

ماه اول 10 میلیون درآمد داشتم

ماه اول 10 میلیون درآمد داشتمReviewed by باقری on Sep 15Rating: 5.0

 

میشه اول خودتو برای ما معرفی کنی؟با سلام. من حمید رهپیما هستم. از کجا اومدی؟ تهران زندگی می کنم و 30 ساله هستم. ازدواجم کردی؟ بله متاهلم و یک فرزند دارم. چند وقته با ما آشنا شدی؟ حدوداً 9 یا 10 ماه است.چطوری با ما آشنا شدی؟

تو اینستاگرام داشتم دنبال پیچ یکی از دوستانم می گشتم که با پیج و صفحه اینستاگرام شما آشنا شدم. خیلی عالیه! کی در دوره شرکت کردید؟ برج 11 سال 96 که تخفیف هم خورده بود.

[btnForPushNotification]

چرا تصمیم گرفتی در دوره هوش مال ثبت نام کنی؟

 

 ماه اول 10 میلیون درآمد داشتم1

من به دلیل مشکلاتی که داشتم اطلاعات رایگان را گوش می کردم و هربار که گوش می کردم می دیدم یک چیز جدید و متفاوت یاد می گیرم. هزینه ای هم نداشت و فقط یه دانلود رایگان بود.آره دیگه! فکر کردم که اگر دوره رایگان این است پس حتماً دوره هوش مالی که پول باید بابت آن پرداخت کنید، تاثیر بیشتری دارد پس شرکت کردم.

دوست دارم به ما بگید قبل از اینکه با ما آشنا بشید یا بیاید داخل دوره چه شرایطی داشتید؟

روزی که می خواستم در دوره شرکت کنم از آنجا که پول و هزینه ثبت نام در دوره را نداشتم، خانمم گردنبندشو فروخت و به من پولشو داد تا در دوره شرکت کنم. ورشکسته بودم و بدهی داشتم. کلن داغون بودم.

کارتون چی بود؟

قبل از ورشکستگی من تراشکار بودم و تراشکاری می کردم. فن خیلی خوبی داشتم و در صنعت بودم. اما به خاطر اشتباهتم ورشکسته شدم. پس از ورشکستگی من در اسنپ کار می کردم و بهد هم با گروه تیموری آشنا شدم و در دوره ثبت نام کردم. خیلی عالی!

یک سوالی است که خیلی برای من مهمه!

 

نتیجه ای که از دوره گرفتی چی بود به طور کلی؟

بعضی اوقات درآمدت خیلی عالی بود و رفت بالا یا هر نتیجه ای گرفتی را به ما بگو! دوره را که من شروع کردم به گوش دادن منی که تو بازار ایران تو قلب بازار بودم سعدی چراغ برق، چیزهایی که می دانستم با چیزهایی که می خواستم یاد بگیرم فرقش زمین تا آسمان بود. قابل مقایسه نبود و انگار هیچ چیزی نمی دانستم. مغزم می گفت نمی خواد بری سراغ این کتاب و اون کتاب چون تو پر از اطلاعاتی.

جوری آموزش دیده بودم که انگار همه آموزش ها و همه تیم ها دروغ می گویند و کلاه برداری می کنند و فقط تو می دانی و درست انجام می دهی! وقتی من دوره را شروع کردم فهمیدم من هیچ چیزی نمی دانستم. خیلی صفر بودم شاید منفی.

دوره چه تاثیری روی خودت داشت؟

 

 ماه اول 10 میلیون درآمد داشتم4

از طریق دوره شخصیت من تغییر کرد. الان دوست ندارم وقت بگذارم برای گنجشک و پرنده وشاهین و فقط عقاب را دوست دارم چون قدرتمند تر از همه است فهمیدم شخصیتم را تغییر بدهم و تخصص خود را در کارم بیشتر کنم. حتی در چک کشیدن درست و اصولی چک بکشم.

من با دوره فهمیدم که باید علم خودمو و شخصیتمو و همه چیزمو باید تغییر بدهم و تغییرش دادم و همین جور درحال تغییر دادنشون هستم. سعی می کنم که هر رزو بهتر شوم.

[btnForPushNotification]

دوره هوش مالی مغز را درگیر می کند

در دوره هوش مالی ماه عنکبوت شما به زبان ساده گفته بودید اما من وسط های دوره استراحت می کردم و آبی یا چیزی می خوردم و دوباره گوش می کردم تا کامل بفهمم چون مغزم دیگه جواب نمیدادبه سنگینی آموزه های دوره.

این شاید به خاطر این بوده که قبلاً هیچ اموزشی ندیدید. خب پیش خودم فکر می کردم من خیلی بلدم و خیلی می دانم و خیلی استادم. من فکر نمی کردم که یک دوره بخواهد انقدر مغز من را درگیر کند که یک جاهایی بخواهم استراحت کنم و مغزم را راحت بگذارم که من بشتر از این جواب نمیدهم. به من یک استراحت بده. مغزم دیگه خسته شده بود.

 

نتایج مالی که برای شما دربر داشت، چی بود؟

من خیلی از بدهی های خودم را پرداخت کردم. قسط های زیادی داشتم که عقب افتاده بودند و من تا اونجایی که می شد سعی کردم به روزشون کنم.باریکلا. متاسفانه روی پول نزولی بدهکار بودم.

اونها رو به روز کردم و صفرشون کردم.خدا رو شکر. بدهی به دوستان و رفقا به خاطر ورشکستگی داشتم. سعی کردم اونها را صفر کنم. کارم را راه اندازی که کردم همان تراشکاری را ولی نه با اون دید قبلی و سیستم سنتی و علم به روز و تخصص بیشتر را به کارم آوردم. من با حساب و کتابی که کردم 10 میلیون در ماه اول درآمد کسب کردم.

از این ده میلیون درآمد چقدرش سود بود؟

 

 ماه اول 10 میلیون درآمد داشتم2

تقریباً در کار تراشکاری 70 تا 75 درصد سود است که معادل 6 یا 7 میلیون می شود.پارسال این موقع شرایط بدی داشتی اما امسال تونستی که به شرایط خوبی برسی که از پارسالت خیلی بهتره و خودت را تونستی به روز کنی و رشد کردی.

الان نسبت به پارسال چقدر از خودت راضی تری؟

من الان روز به روز از خودم راضی تر می شوم تا نسبت به سال قبل.شما در صحبت هاتون می گویید که ببینید آیا پایان روز مفید بوده اید یا نه؟ من الان پایان روز را که می دانم مفیدم و دیگه نمی روم با سال قبل خودم مقایسه کنم چون دیگه دوست ندارم به آن زمان فکر کنم. اکروز مفیدم و می دونم از روز قبل خودم مفید تر بودم.باریکلا!

[btnForPushNotification]

نکته آموزشی به بینندگان ویدیو

می خواهم یه نکته آموزشی بگی به کسی که داره این ویدیو را می بینه! شاید الانش مثل پارسال تو است.ما تو این دوره زمونه فکر می کنیم چون استادان و پدر و مادرانی نداشتیم که به ما چیزی یاد بدهند. من به شخصه خودم این طوری بودم. فکر می کردم خیلی چیزها رو می دانم و خیلی می دونم. بچه زرنگی؟ اصلاً خیلی این مدلی بودم.چطوری مشتری بگیرم و چه کار بکنم؟

ولی وقتی به مشکل خورد و به یه همچین داستانی خوردم. اولین نکته ای که در حرف های شما متوجه شدم این بود که مسئول زندگی خودم، خودم هستم.هیچ کس حتی پدرم مسئول زندگی من نیست.پسر یکساله من مسئول زندگی من نیست.چرا به دنیا آمده و من نمیتونم خرجشو بدهم؟ تا اونجایی که می تونید تلاش کنید که آموزش ببینید. آموزش ها فقط با یاد گرفتن درست می شوند. چیزهایی تو یاد گرفتن است که همکار و دوست و آشنا و پدر و مادر نمیتونه به آدم یاد بدهد.

هوش مالی را با یک جمله تفسیر کنید.

 

 ماه اول 10 میلیون درآمد داشتم6

 

هوش مالی به من خودت را به خودت ثابت کن یاد داد و اینکه هر روز صبح که میرم سرکار این جمله را میخونم و شب میدونم این جمله را به خودم ثابت کردم یعنی خودمو به خودم ثابت کردم. توانایی هایم خیلی بیشتر از اونی بود که فکر میکردم.

هر روز خودمو به خودم ثابت می کنم.باریکلا!خیلی ممنون که مروز اینجا اومدید. البته یه گلم برای من آورده بودی که دیگه الان دکورمون جدید شده و نتونستیم این گل را اینجا بگذاریم. خیلی ممنونم.زحمت کشیدی!

به نظرت کی میای خبرای بهتر بهمون بدی!

من سه ماه تا 6 ماه آینده خبرای خیلی بهتری میتونم بهتون بدهم. پس در مسیری هستید که خیلی می تونید رشد کنید و خبرای خیلی بهتری را برای ما بیاورید.خیلی خوشحال شدم و امیدوارم موفق باشید. اگر صحبتی دارید با دوربین می تونید انجام بدهید و بعدش می توانیم خداحافظی کنیم!

نکته ای به دوستان از طرف حمید رهپیما

من وقتی نتایج را میدیدم، فکر می کردم که می تونه تبلیغات باشه. چهارنفر از دوستات پا میشن میان و یه پولی میگیرن تبلیغات میکنن! من نمیخوام هوش مالی را تبلیغ کنم ولی میگم این تبلیغ نبود و من واقعیم.نه پولی گرفتم و نه اطلاعاتی را کسی به من گفته. با دلم آمدم. از محیط کارت ویدیو فرستادی؟ بله، اونم حتماً می گذاریم.خیلی ممنونم و برات بهترین ها را آرزو میکنم. امیدوارم پسرت در اوج دقیقاً از پدرش الگو بگیره و این مسیر را ادامه بده. خدا نگه دار. مرسی، خداحافظ.

[btnForPushNotification]

 

ویدیو آقای حمید رهپیما

من حمید رهپیما هستم. حدود یک ساله با تیم آموزشی ماهان تیموری اشنا شدم و به علت ورشکستگی کارهایم را جمع کرده بودم. خدا رو شکر از وقتی با تیم شما آشنا شدم، خیلی از عیب هایم و مشکلاتم را رفع کردم. روی خودم کار کردم و الان از لحاظ تخصص توی صنف مان که صنف ساخت و تولید تراشکاری است، خیلی کار کردم و هنوزم دارم آموزش ها را ادامه می دهم.

خدا رو شکر دوباره یک کارگاه راه اندازی کردم. الان چند نفر از دوستان در کارگاه در کنار من کار می کنند. در ماه اول و دوم بررسی کردیم بین 7 تا 10 میلیون درآمد داریم. از آموزش های شما حدود ده درصد از تئوری بز را انجام دادم فعلاً و داریم گام به گام جلو می رویم. خواستم کارگاه را بهتون نشون بدهم و ببینید که به لطف شما و آموزش های شما دوباره تونستیم کارگاه را راه اندازی کنیم.

یه قسمتی که کامپیوتر است کارهای طراحی را انجام می دهیم و یه قسمت دستگاه تراشکاری برای انجام کارهای تراشکاری وجود دارد. تو قسمت سوم خیلی از کارهای قطعات پلیمری و صنعتی را انجام می دهیم. طراحی و قطعه سازی می کنیم و کارمون را پیش می بریم. انشالله دستگاه هامون را پیشرفته تر می کنیم. از شما بابت آموزش های خوبتون تشکر می کنم.

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.