Take a fresh look at your lifestyle.

درآمدم ۲ برابر شد

درآمدم ۲ برابر شدReviewed by باقری on Sep 15Rating: 5.0

 

سلام خودت را برامون معرفی می کنی؟ سلام. من علی ندری هستم. 37 ساله ام است و در رشته کامپیوتر تحصیل کردم و لیسانس کامپیوتر دارم. از کجا اومدید؟ از تهران اومدم. کارتان چیه؟ من فروشگاه صنایع دستی دارم که متشکل از کارها ایرانی و خارجی است اما بیشتر کارهایم ایرانی است. آیا ویدیویی برای ما فرستادی؟ بله، فرستادم. پس بریم ویدیو را ببینیم و برگردیم.

[btnForPushNotification]

ویدیوی آقای ندری

 

درآمدم دوبرابر شد

 

من علی ندری هستم. 37 ساله هستم و زمینه کاری ام فروش صنایع دستی است. من از بهمن ماه سال 96 با مجموعه آقای تیموری از طریق اینستاگرامشون آشنا شدم و تبلیغاتشان را در یکی از کانال ها و پیج ها دیدم و با مجموعه آقای تیموری آشنا شدم. در تعطیلات نوروز بود که تمام ویس ها و صدا هایی که در کانالشان بود را گوش دادم و مطالبشون را خواندم و خیلی به آن مجموعه علاقه مند شدم.

من در برج سوم سال 97 پکیج هوش مالی پلاس را تهیه کردم و پس از تهیه پکیج چند فصل از آن را که مرتبط با هوش مالی بود مطالعه کردم و فصل اول هوش مالی پلاس را هم مطالعه کردم. آموزه هایی که در این پکیج بود واقعاً به من کمک کرد. بین 30 تا 35 درصد افزایش فروش داشتم و اینکه توانستم بخشی از درآمد خود را پس انداز کنم و برای سرمایه گذاری کنار بزارم.

فوق العاده مجموعه آقای تیموری به من کمک کرد و اینکه به همه دوستانم توصیه می کنم که از این مجموعه استفاده کنند و حداقل پکیج های رایگان را ببینند و گوش دهند که فوق العاده تاثیر گذار است. از تون خیلی ممنونم و از اقای استاد تیموری هم خیلی سپاسگزارم و امیدوارم که خیلی سلامت باشند و موفق همچنین. خدا نگه دار.

صحبت های مجری با علی ندری پس از ویدیو

خب. علی جان چه مدت است که با ما آشنا شدی؟ من از برج ده و یازده سال 96 با شما آشنا شدم و اینکه دوره های هوش مالی را دیدم و خیلی علاقه مند شدم چون خیلی عالی بودند. ویدیو های رایگان را دیدم، خیلی برای من جذاب بود. برج سه سال 97 بود که دوره هوش مالی را خریداری کردم که تخفیف ویژه خورده بود. چرا دوره هوش مالی را خریداری کردید؟ دلیل خرید شما چی بود؟

والا ، اولش دیدم که چقدر ویدیو های رایگان بهم کمک کرد، خیلی به من کمک کرد و واقعن به هرکس که دیدم توصیه کردم که این ها را حداقل گوش بده. بعدش هم دیدم به قول بعضی از دوستان که می آیند صحبت می کنند وقتی دیدم که ویدیو رایگان انقدر کمک می کنه، قطعاً اون قسمتی که پرداختی باشه قطعاً جواب میده و من خیلی انرژی گرفتم. خیلیییی! و واقعاً استفاده کردم.

توضیحات کوتاه علی ندری برای قبل از آشنایی با گروه تیموری

 

درآمدم دوبرابر شد1

آقای ندری لطفاً توضیح کوتاهی درباره شرایط قبل از آشنایی خودتان با گروه تیموری بدهید.

خب ببینید مهم ترین چیزی که قبل از آشنایی با گروه تیموری درباره من وجود داشت روحیه ضعیف من بود. روحیه کار کردنم افت کرده بود به علت دلایل مختلفی نظیر اقساط بانکی، بدهی هایی که داشتم و نحوه برخورد با طلبکاران و صحبت با آنها و چطور با کسانی که ازشون پول میخواهید صحبت کنید و چگونه از آنها پول را دریافت کنید؟

چطوری قرض های تان را بدهید؟ شرایط مالی بدی داشتم و الان خیلی از بدهی هایم صاف شده است. قبل از آشنایی با گروه تیموری من حتی نحوه صحبت کردن و برخورد با طلبکاران را بلد نبودم و نمی دونستم چگونه باید با آمها برخورد کنم و با آنها ارتباط برقرار کنم؟

[btnForPushNotification]

درآمد فعلی آقای ندری نسبت به قبل چند برابر شده است؟

درآمد من بین 30 تا 40 درصد افزایش پیدا کرد و هزینه هایم بین 30 تا 40 درصد کم شده است. یعنی تقریباً دوبرابر پول بیشتری می ماند.بله، تقریباً دوبرابر برای من می ماند. نکته مهم در این بین این است که دوستان اکثراً می گویند درآمدمان دوبرابر شده است و یا افزایش پیدا کرده است اما شما اشاره کردید که هزینه هایتان کاهش پیدا کرده است. بله، من به مدیریت هزینه اشاره کردم زیرا هزینه هایم نیز کاهش پیدا کرده است. بله اگر هزینه ها نیز کم شود و پولی که دست شما است هزینه نشود و خرج نشود اون هم جزو درآمد شما حساب می شود. خیلی عالی!

آیا تابحال ما را به کسی معرفی کرده اید؟

بله!بله!معرفی کردم. به یکی دو تا از دوستان معرفی کردم و به یکی دوتا از اقوام معرفی کردم. خب، ویدیوها را همه می بینند و برای آنها خیلی جالب است. به آنها توصیه می کنم که از ویدیوها و ویس ها استفاده کنند. البته اطلاعی ندارم که پکیج ها را خریداری کردند یا نه!من به خیلی ها گروه تیموری را معرفی کردم. خدا را شکر.

شرایط فعلی اقتصادی را چگونه می بینید به عنوان یک کاسب؟

 

درآمدم دوبرابر شد2

[btnForPushNotification]

این سوال یکی از سوالاتی است که من از همه می پرسم و می خواهم که از آقای ندری هم بپرسم. به نظر من شرایط اقتصادی فعلی در مقایسه با سالهای قبل کمی افت کرده است ولی خودم همیشه به دوستانم می گویم که کشور ما کشوری است که خیلی خوب میشه ازش پول درآورد. در واقع می خواهی بگویی که شرایط بد است اما کشور ایران کشوری است که خوب میشه توش درآمد کسب کرد؟ خوب نه بلکه خیلی خوب است. ببنید پتانسیل های زیادی برای کسب درآمد است. مثلاً در ایران دو تا یا چهار تا شرکت راهسازی است درحالی که در فرانسه صد تا شرکت راهسازی وجود دارد. بسیار عالی!

هوش مالی پلاس را هم دیدید؟چقدر متفاوت شده با دیدن آن به نظرت؟

تقریباً دو فصل یا یک فصل از آن را کامل دیدم. هوش مالی پلاس خیلی کامل تر و به روز تر شده است.دیگه اون پیشرفتشه دیگه! آره به قول شما پیشرفته شده است. والا خدتون تو صحبت هاتون میگید یه سری ایراداتی در هوش مالی وجود داشته که در هوش مالی پلاس دیگه وجود نداره. برطرف شده واقعاً.

از کدام قسمت های دوره هوش مالی پلاس استفاده کردی تا به اینجا رسیدی؟

تئوری های خیلی جالبی توش بود مثلاً تئوری بز را استفاده کردم.باریکلا. تئوری بز را اکثراً استفاده کردند. چون مشتریان را نگه می دارم. تئوری لامپ را استفاده کردم. بعد میخوام ببینم چقدر تاثیر داشته؟ خیلی تاثیر داشته است. تئوری لامپ یک چیز جدیده که فقط تو هوش مالی پلاس وجود دارد. می خواهم ببینم چقدر برای شما مفید است؟ ببینید من 15 سال است که کاسبم. در زمینه کسب و کار خودم خدمتتان عرض کنم که اگر تئوریی لامپ را از روز اول بلد بودم درآمدم فوق العاده می شد. دیر نشده البته. زمان خیلی خوبیه برای شروع کردن ولی تئوری لامپ خیلی به من کمک کرد.

اگر یه نکته به افرادی که شرایط قبل از آشنایی تو با ما را داره بخواهی بگی چی میگی؟

 

درآمدم دوبرابر شد3

[btnForPushNotification]

من پیشنهاد می کنم حتماً مطالعه خودشو زیاد کنه و بیشتر کند. حتماً از دوره های هوش مالی پلاس استفاده کنه.تبلیغ ما را نکن. یه چیز بگو که با خردت به آن رسیدی و اینکه اگر من شرایط قبل را داشتم چیکار می کردم؟

من اگر شرایط قبل را داشتم تمرکزم روی کارم را بیشتر می کردم. تبلیغات بیشتر می کردم. خیلی تبلیغات می کردم و سعی می کردم فکرم را روی کارم متمرکز کنم و هدفم را ببینم. من قبلاً هدفم را نمی دیدم واقعاً. نمی دونستم می خواهم به کجا برسم. هدفم را بیشتر می دیدم و سعی می کردم تمرکزم را برای رسیدن به آن بیشتر کنم. خیلی عالی!

مرسی که امروز اومدی اینجا. خواهش می کنم. یه کادو هم آقای ندری برای من آورده که باهاش یه عکس هم می گیرم.مرسی بابت کادوی شما. با همسرش دوره را هم آمده است و با همسرش درحال تبادل اطلاعات در طول دوره هستند و برای هم تعریف می کنند و اطلاعاتشون را بیشتر می کنند.

یک تاریخ به من بگو که تو اون تاریخ نسبت به الانت پیشرفت بیشتری کرده باشید! چند وقت؟ چند سال؟

من فک می کنم سال دیگر همین موقع 3 تا 4 برابر درآمد فعلی خودم را کسب کنم.عالیه! بهت تبریک می گم. مرسی برای شما بهترین ها را آرزو میکنم. از شما ممنونم که این ویدیو را دیدید. منتظر ویدیو های بعدی باشید. کادو را نشونتون میدم که یک کار هنری زیبا است که کارش هم همینه. مرسی علی آقا و موفق باشی.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.