Take a fresh look at your lifestyle.

درآمدم دو برابر حقوق کارمندیم شده

درآمدم دو برابر حقوق کارمندیم شدهReviewed by Yasser on Oct 9Rating:

امروز به گفتگو با  یکی از شرکت کنندگان در دوره هوش مالی می پردازیم که بعد از شرکت در دوره هوش مالی به نتایج شگفت انگیزی دست پیدا کرده است. این شخص می گوید: درآمدم دو برابر حقوق کارمندیم شده . این تنها یکی از نتایج شرکت کنندگان در دوره هوش مالی می باشد.

معرفی

سوال: لطفا خودتون رو معرفی کنید

مهدی قائدی: به نام خدا. من مهدی قائدی هستم. 35 سالمه و الان در خدمت شما هستم. یه کارمندم.

سوال: کارمند کجایی؟

مهدی قائدی: کارمند بانک

نحوه آشنایی با تیم آموزشی ماهان تیموری

سوال: چطور با مجموعه ی ما آشنا شدید؟

مهدی قائدی: یه روز سر کار یکی از همکارهام یکی از کلیپ های شما رو برام فرستاد. و منم کلیپتون رو دیدم و با چند روز تاخیر وارد کانال شما شدم و با شما آشنا شدم.

سوال: چرا با چند روز تاخیر؟

مهدی قائدی: واقعیت این که اول زیاد جدی نگرفتم. شاید مثل خیلی جاهای دیگه باشه که الکی وقت منو بخواد بگیره. اما وقتی فرصت کردم و وارد کانالتون شدم و کلیپ هاتون رو دیدم و خیلی خوشم اومد. واقعیت از تجربه های خودتون برامون می گفتید و با صداقت هم این کارو می کردید. چون مطالب شما از دلتون برخواسته بود لاجرم بر دل من هم نشست. من از صداقتتون خیلی خوشم اومد. تقریبا همه کلیپ هاتون رو دیدم و بارها گوش کردم. برای کسانی که دوستشون داشتم مطالب شما رو فروارد می کردم. حدود پونزده بیست روز به صورت خیلی جدی هم کانال هوش مالی و هم کانال فوت کوزه گری رو دنبال کردم.

سوال: کانال فوت کوزه گری که کسب و کارها توشه

مهدی قائدی: بله. کلیپاتون رو توی پارک و مترو و ماشین و خلاصه همه جا گوش می کردم. بارها و با دقت. تصمیم گرفتم که بسته ی هوش مالی رو خریداری کنم

شرکت در دوره هوش مالی

سوال:چه زمانی بسته رو خریدی؟

مهدی قائدی: کمتر از یک ماه هست که تونستم بسته ی شما رو خریداری کنم

سوال: میتونی از نتایجت بگی؟

مهدی قائدی: نتایج فوق العاده بوده برای شخص من. من از خودم خیلی راضی هستم. توی همین مدت زمان خیلی کم، خیلی چیزها یاد گرفتم. تونستم پولم رو حفظ کنم. من تو نگهداری پولم خیلی مشکل داشتم. نمیتونستم پولمو حفظ کنم. به راحتی خرج می کردم. به راحتی می بخشیدم و قرض می دادم. اگه انسان بتونه همین مورد کوچیک رو حفظ کنه تبدیل به شخصی ثروتمند میشه. من تونستم همین یه مورد کوچیک رو رعایت کنم. مدیریت کنم و تا آخر ماه پول کم نیارم. چون معمولا تا آخر ماه پول کم می آوردم.

نتایج مالی هوش مالی

سوال: نتایج مالیت چطور بوده؟

مهدی قائدی: در کنار کارمندیم مشغول به کار بازاریابی شدم. همیشه این استرس رو داشتم که آیا من میتونم خودم و محصولم رو پرزنت کنم؟ با اعتماد به نفسی که شما توی دوره تون آموزش دادید. یاد گرفتم. دو سه روز با خودم تمرین کردم و رفتم اولین پرزنتم رو انجام دادم. شب اول خیلی خوب بود.تونستم 200 هزار تومن بفروشم. برای بار اول در شب اول. با اینکه همه ی جلسه های دوره رو به صورت کامل گوش نکرده بودم. من الان توی ماه دوم از دوره هستم. روز بعد از اون شب نرفتم سرکار و مرخصی گرفتم. صبح تا ظهر تونستم محصولم رو ویزیت کنم و 700 هزار تومن بفروشم. در واقع میشه گفت توی یک روز 1 میلیون فروختم و این برام باورکردنی نبود.

سوال: تو این یک ماه درآمدتون چقدر بیشتر شده؟ چند برابر حقوق کارمندیت درآمد داشتی؟

مهدی قائدی: درآمدم دو برابر حقوق کارمندیم شده . اگه با همین معیار جلو برم بیشتر هم میشه.

سوال: حقوقتون چقدره؟ بانکی ها چقدر میگیرن؟

مهدی قائدی: دریافتیم بین 3 تا 3 و نیم میلیونه.

سوال: پس میتونی راحت 7 میلیون درآمد داشته باشی از پرزنتت؟

مهدی قائدی: بله. من حتما تا پایان این ماه به درآمد 10 میلیونی می رسم. چون برای خودم طبق فرمایشات شما هدف گذاری کردم.

معرفی تیم آموزشی ماهان تیموری به دیگران

سوال: تا حالا شده که ما رو به کسی معرفی کنید؟

مهدی قائدی: بله حتما. به کسایی که واقعا دوسشون دارم. دوستام و همکارام. کیپای شما رو براشون فرستادم. برای برادرم و همه ی کسایی که دوسشون دارم

سوال: چطوری معرفی کردی و چی شد که ما رو معرفی کردی؟

جذاب ترین قسمت دوره هوش مالی

 

سوال: کدوم قسمت از هوش مالی خیلی براتون جذاب بود؟ البته میگی که الان توی ماه دوم هستی. توی آموزش های این دو ماهه کدوم قسمت براتون جذاب بود؟

مهدی قائدی: حفظ پول برام جذاب بود. و راه های افزایش درآمد. شما رو فکر من کار کردید. رو فکر و باور من و امثال من. باورهای من قبلا خیلی محدود بود. فکر می کردم نه نمیشه پول درآورد توی این اوضاع. اما دیدم واقعا به راحتی میشه پول درآورد.

سوال: از چه قسمتی از جلسه هایی که دیدی استفاده کردی؟

مهدی قائدی: این که خودمون رو باور داشته باشیم و از خدا بخوایم. اگه از خدا بخوایم حتما بهمون میده. هرچه بیشتر بخوایم بیشتر بهمون میده.

پیام به کاربران

سوال: شاید خیلی از کاربرهای ما 35 سالشون باشه. شاید خیلیاشون کارمند باشن شاید کارمند بانک باشن حتی. اگه بخوای یه راهنماییشون بکنی با توجه به این که این دوره توی یک ماه روی زندگی خودت خیلی تاثیر داشته،  چه راهنمایی ای به کاربرهای ما می دی؟

مهدی قائدی: حتما باید با دانش و آگاهی وارد هر کاری شد. پس باید آموزش ببینید. بدون تعارف و اغراق میگم که استاد تیموری اولین شخص توی ایرانه که من محصولشو خریدم و انقدر آموزش هاش به واقعیت نزدیکه. حتما از راهنمایی های شما استفاده کنن و بدونن به هیچ عنوان پشیمون نمیشن. حتما این کارو بکنید و بهتون توصیه می کنم.

چه کارمند هستید و چه کارگر. از سایت استاد تیموری دیدن کنید. چون من خودم قبل از شرکت در دوره هوش مالی به وبسایت ایشون رفتم. اون هفت مرحله رو دیدم. به این نتیجه رسیدم که ایشون با صداقت کامل آموزش میدن. چون میدونم فقط جنبه ی مالی مد نظر ایشون نیست. کلیپهای رایگان توی کانال و تک تک جلسات دوره هوش مالی خیلی می ارزه. خیلی می ارزه. به نظر من شما رایگان این دوره رو در اختیار ما قرار دادید. بنا به همون رسالتی که خودتون فرمودید. ازتون سپاسگزارم. 

چشم انداز برای آینده

سوال: یه قولی میخوام بهم بدید طبق همین صحبتهایی که داشتیم. به نظرت مصاحبه ی بعدیت چند ماه دیگه س و چقدر رشد کردی؟

مهدی قائدی: ایشالا به امید خدا من دوست دارم هر ماه شما رو ببینم. هر ماه شما رو ببینم واز شما انرژی بگیرم و نتایجم رو به شما بگم. اما میدونم که هرماه نمیتونم چون سر شما خیلی شلوغه. فکر میکنم 2 ماه آینده درآمدم بین 15 تا 20 میلیون میشه. چون این باور رو توی خودم میبینم. به این رسیدم. به امید خدا خدمت شما برسم.

سوال: خیلی ممنونم ازت که اینجا اومدی. مطمئنم طبق صحبت هایی که کردی این ایده ی شما خیلی بیشتر از این ها برای شما درآمد خواهد داشت. خیلی ممنونم از شما

مهدی قائدی: منم از شما ممنونم. و میخوام به کاربرها بگم که روی خودتون سرمایه گذاری کنید و مطمئن باشید نتایجش رو می بینید.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.