Take a fresh look at your lifestyle.

درآمدم در یک ماه 3 برابر شده

درآمدم در یک ماه 3 برابر شدهReviewed by Olding on Apr 3Rating:

سلام خودتون رو معرفی می کنید ؟ آزیتا کاظمی هستم از تهران حدود12 ساله که کار شیرینی خونگی رو انجام میدم . خیلیم عالی ، کدوم منطقه ؟ جنت آباد .

معرفی

با سلام آزیتا کاظمی هستم ، خانه دار بودم تا حدود 8 سال تا 10 سال پیش به فکر این افتادم که یه شغلی توی خونه ایجاد کنم و شروع به تولید یه سری شیرینی خونگی می کردم که به قنادی ها می دادم خب اوایل کار خیلی خوب بود و دست توی کار کمتر بود نوع شیرینی قابل قبول تر بود از نظر مشتری ها ولی رفته رفته که جلو رفتیم هم توی این کار به خاطر اینکه سرمایه زیادی نمی خواست و توی خونه و با هر مبلغی قابل انجام دادن بود به خاطر همین هم دست زیاد شد .

هم اینکه تنوع زیادی توی شیرینی ها اومد و مردم دیگه اون شیرینی های قبل رو دوست نداشتن من تولید شیرینیه پنجره ای می کردم و یه مقدار این شیرینی قدیمی شده بود همینطور رفته رفته درآمد ما پایین و پایین تر اومد و من به فکر این افتادم که کارم رو وسعت بدم و یه کاری که به هر حال امروزه بهتر مد روز تر باشه رو به قولی بتونم ایجاد کنم و حدود یک سال پیش شروع کردم به آموزش یعنی رفتم کلاس های آموزش کیک های فوندانت و دکورتیو رو و خب ابزارش خیلی گرون بود به همین دلیل بود که دست توش کم تر بود ولی خب مشتری پیدا کردن هم برای منی که تا بحال فقط مشتریم به حساب توی تولیدی و قنادی بود سخت بود چون حالا باید مشتری های خصوصی پیدا میکردم و به همین دلیل بود که شاید تا مدت ها نتونستم سفارش بگیرم

و خب چون تو کار ما خیلی پرتی هم زیاد هستش واقعا یه وقتی می شد که حتی با ضرر کیک هام رو میفروختم با آشنا شدن با کانال آقای ماهان تیموری خب خیلی بهم انگیزه داد و حدود یک ماه پیش هم هوش مالی رو خریداری کردم خیلی چیزها متوجه شدم تو پیجی که تو اینستاگرام زده بودم متوجه شدم که چه جوری می تونم که از تئوری بز استفاده بکنم و فروشم رو ببرم بالا و بعد هم اینکه چه طوری با قسمت های مدیریت مالی و کاهش هزینه ها بتونم که هزینه های کارم رو بیارم پایین .

روش آشنایی با مجموعه

چه طور با مجموعه ما آشنا شدین ؟ توسط یکی از دوستام که یکی از سخنان شما رو با آقای تیموری رو برام فرستادن که توی اون صحبت شده بود درمورد اینکه چطور باید کسب و کار خودمون رو رشد بدیم و سطل سوراخ رو صحبت کرده بودند برام جالب بود وارد کانال شدم و دیگه مطالب کانال رو خوندم .کی آشنا شدین تقریبا با ما ؟ حدود تقریبا 5 – 6 ماه پیش . چه زمانی تو دوره شرکت کردین ؟ حدود یک ماه پیش . یک ماهه؟ بله . چند درصد از مطالب دوره را استفاده کردین ؟ الان حدود 40% رو .

تأثیر هوش مالی بر درآمد 

 

درآمدم در یک ماه 3 برابر شده2

 درآمدتون تو این یک ماه چند برابر شده است ؟ سه برابر . سه برابر ؟ خیلی هم عالی . تاحالا شده مارو به کسی هم معرفی کنید ؟ بله به خیلی از دوستانم چون واقعا میبینم که خیلی عالی هستش خیلی از مشکلات کسایی رو که این همه زحمت می کشن و ممکن هست زحمتشون هدر بره با استفاده کردن از مطالب این دوره می تونن که خیلی نتایج بیشتری بگیرن .

مثلا دیگه به کیا معرفی کریدن یه دونه مثال می تونین بزنین ؟ به نزدیک ترین کسی که معرفی کردم دخترمه که دیگه شبانه روز بهش میگم که باید مطالب این دوره رو توی کار خودش کاملا اجرا بکنه تا بتونه که وقتی به سن من رسید دیگه کاملا موفق بشه . میخوایین از اینجا هم بهش بگین ؟ میخوایین الان با دوربین هم باهاش صحبت کنین ؟بگی مثلا سانازجان فیلمو تا آخرش ببین . پانیزجان واقعا اگر که میخوایی توی کسب و کار خودت اصلا توی زندگیت موفق باشی نحوه ی سرمایه گذاری نحوه ی چگونگیه کار و بازاریابی و همه چیو یاد بگیری واقعا این دوره رو باید ببینی و عمل کنی . خب پس این ویدئو هم حتما براش بفرستیم . بله حتما .

جذاب ترین قسمت هوش مالی

کدوم قسمت از این دوره خیلی براتون جذاب بوده ببینید می گین تو یک ماه درآمدتون سه برابر شده درسته ؟ بله .خب چه کارهایی انجام دادین ؟ از کدوم اطلاعات استفاده کردین در کارتون ؟ من راستش بزخیلی بهم کمک کرد ، تئوریه شیر و لاک پشت خیلی بهم کمک کرد . شیر و عنکبوت . شیر و عنکبوت ببخشید خیلی بهم کمک کرد که به عنوان یک مدیر چون به هرحال یکی دو نفر هستن که بهم کمک میکنن .نیرو هم دارین ؟ دوتا نیروی پاره وقت برای وقتایی که لازم هستش ولی خب این خیلی بهم کمک کرد قسمت تلگرام و اینستاگرام که چه طوری بتونم اینارو رشد بدم خیلی بهم کمک کرد و واقعا دیدم رو خیلی باز کرد درحالی که خودم شاید قبلا حس میکردم که همه چیو میدونم و دارم درست عمل می کنم اما با گوش کردن و استفاده کردن از این دوره متوجه شدم .

شرایط قبل از هوش مالی ؟

 

درآمدم در یک ماه 3 برابر شده1

 

یه توضیح درمورد شرایط قبل از اینکه با ما آشنا بشین به ما بدین ؟ خب من چون خیلی هزینه کردم برای ، چون این اومدم تو وارد کار کیک های فوندانت شدم یعنی … . کیک فوندانت یعنی این کیک خوشگلا ؟ بله ، با اجازتون ، قابلیم نداره . من فکر کردم شیرینی پزیه . بله اولش شیرینی بود بعد خواستم تخصصی بیام تو کار کیک های فوندانت از حدود 3 – 4 سال پیش شروع کردم .

به آموزش گرفتن و تهیه ی ابزار ولی خب یه مقدار دچار مشکل شدم چون خیلی هزینه کردم و بعد هم نتونستم مدیریت کنم خوب دخل و خرجم رو این باعث شد که درآمدم تقریبا به صفر رسیده بود وقتی که با دوره و کلا با کانال شما آشنا شدم و خیلی برام با صحبت و حرف های شما جالب شد وقتی اومدم جلوتر تصمیم گرفتم که دوره رو بخرمو کاملا متوجه شدم اشتباهم کجا هستش چطوری باید کسب و کارم رو اصلا رشد بدم و درآمدم رو بردم بالا .

شرایط حال و نگاه به آینده

 الان کارتون چطوره ؟ الان خب خیلی خوبه . آینده رو برای خودتون چطور میبینید ؟ انشالله با کمک و یاری شما و خب همت خودم سعی میکنم که همینطوری برم جلوتر و درآمدم رو بالاتر ببرم . خیلی عالی ، خیلی ممنونم .

پیام به کاربران و نتیجه گیری

 

درآمدم در یک ماه 3 برابر شده3

 

خب ببینید نزدیک 4 -5 ماه پیش یک شرایطی داشتین و الان یک شرایط دیگه ای رو دارین می خوام بدونم چی شد واقعا شرایطتون رو تغییر دادین ؟اگه بخوایین به این دوربین نگاه کنین و بگین کسی که داره این صحبتاتون رو می بینه آموزش بدین که اون هم بتونه مثل شما یه کاری بکنه چی بهش میگین ؟ من این چیزی رو که یاد گرفتم کلا از این دوره تا اینجایی که گوش کردم و تا اینجایی که عمل کردم … .

کاری به دوره ای که شما گذروندی نداریما تجربه ی شخصیتون رو بگین ؟تجربه ی شخصیه من این هست که کاری رو باید انجام بدن که عاشقش باشن در وهله ی اول و بعد تو اون کار پشت کار زیادی داشته باشن اصلا خسته نشن به خصوص برای شروع کار که یک کاره شبانه روزی لازم هستش و بعد هم از طریق تبلیغات و ارائه کار خوب با قیمت مناسب این رو ببرن بالا درآمدشون رو وفروششون رو و حالا هر کاری که تولیدشون رو هرکاری که هر کسی مد نظرش هست انجام بده .

نتیجه گیری

خیلی ممنونم که امروز دعوت داشتین و به اینجا اومدین . خواهش میکنم منم ممنون از شما . من دیگه سوالی ندارم اگر شما پیامی دارین برای کاربرانمون میتونین بگین و بعد باهاتون خداحافظی کنیم . خواهش میکنم خیلی ممنون از شما واقعا تحولی ، یعنی با اینکه من میگم که الان مدت کوتاهی هستش که آشنا شدم واقعا تو کارم تحول ایجاد شد خیلی ممنون لطف کردین . مرسی مرسی براتون بهترینارو آرزو میکنم . قربان شما مرسی ممنون .خدانگهدار . خداحافظ .

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.