Take a fresh look at your lifestyle.

درآمدم 7 برابر شده

درآمدم 7 برابر شدهReviewed by باقری on Oct 22Rating: 5.0
 

دوست من سلام! امیدوارم حالت عالی باشه و پر از انرژی باشی! امروز یک نتیجه خیلی خشگل داریم. امروز یک نفر از زنجان اومده و خیلی بیزینسش پر انرژیه و من خودم وقتی پیج اینستاگرامشو دیدم خیلی خوشم اومد و باهاش صحبت می کنیم و باهاش بیشتر آشنا می شویم.

معرفی مهمان برنامه آقای نواب قدکساز

سلام! خودتو برام معرفی میکنی؟ سلام نواب قدکساز از زنجان هستم. نواب چند وقته که با ما آشنا شدید؟ میشه حدوداً 6 ماه پیش. چند وقته که در دوره ثبت نام کردید؟ از همون 6 ماه پیش. یعنی چی؟ وقتی که با کانال آشنا شدم دورتون را تهیه کردم.

[btnForPushNotification]

 چرا دوره را تهیه کردید؟

چون میدونستم نتیجه می گیرم یعنی از همون وقتی که دیدید فهمیدید؟ بله یکی دوتا از کلیپ هاتون را دیدم و فهمیدم که میتونم نتیجه بگیرم و میدونستم که باید روی خودم سرمایه گذاری کنم چون قبلاً هم اینکار را کرده بودم و میدونستم که نتیجه می گیرم و دوره را تهیه کردم. یعنی از همون یکی دو تا کلیپی که دیدی و خوشت اومد گفتی آقا این خوبه؟! آره دقیقاً. خب خیلی هم عالی. دم شما گرم.

شرایط خودت را قبل از آشنایی با ما توضیح می دهید؟

درآمدم 7 برابر شده4

بله. من در کار خودم که عکاسی از عروس و داماد و کودک بود، مشغول بودم. اما بعد از دوره تصمیم گرفتم که تخصصی در زمینه عکاسی کودک کار کنم. چند وقته؟ حدوداً 4 ماهه.یعنی بعد از آشنایی با ما سعی کردی متخصص بشی؟ اره دقیقاً. خب باریکلا. البته حدود یکسال یا یکسال و نیم بود که داشتیم درباره عکاسی نوزاد تحقیق می کردیم که چیکار کنیم و چطوری بگیریم. چون خیلی ترفندهای خاصی داره. کار سختی هستش و خیلی هم حوصله میخواد. به همراه خانومم شروع کردیم دربارش تحقیق کردیم. بعد گفتیم چه کاری بهتر از این که انقدر کم انجام میشه! بزار خودمون شروع کنیمش و خدا رو شکر نتیجه گرفتیم.

عکاسی نوزاد یعنی نوزاد چند وقته؟

 

نوزاد یا کودک تازه متولد شده یعنی 4 و 5 روزه تا 15 روزه. 4 و 5 روزه که چیزی نیست که؟ بله. انعطاف بدنی نوزاد خیلی عالیه و خوابش خیلی سنگینه. آن حالت شکم مادر را داره و بهش میشه اون ژست ها را داد.ژست هایی که خیلی حرفه ای میتونه انجام بشه و خطری هم برای نوزاد نداشته باشه. ای شیطون!

درآمد آقای قدکساز قبل و بعد از آشنایی با ما

اونموقع که با ما آشنا شدی درآمدت چقدر بود؟ درآمدم حدود 3 تا 3 میلیون و نیم بود. با این تکنیکی که استفاده کردی درآمدت تقریباً چند برابر شده؟ 4 یا 5 برابر شده است. الان چقدر درآمد داری؟ حدود 20 میلیون رسیده است. 3 تومن بوده و بیست میلیون شده میشه 7 برابر. بله 7 برابر شده است. البته خانمتون هم پشت صحنه نشسته اند. فکر می کنم با هم کار می کنید، درسته؟ بله. نصف بیشتر کارها را ایشون انجام می دهند یعنی تمام ژست دادن ها و اینکه نوزاد را آروم کنند ایشون انجام می دهد. شما عکس ها را می گیرید؟ من هم عکس ها را می گیرم.

از کدوم تکنیک های دوره خیلی استفاده کردید؟

درآمدم 7 برابر شده2

تئوری بز را سعی کردم استفاده کنم تا اونجایی که میتونستم. درصد بندی ها فوق العاده بود. مدیریت مالی عالی بود و من تونستم برای آتلیه و طراحی هزینه کنم. دلم نمی اومد که اینکار را بکنم و مدیریت مالی عالی بود. تبلیغات چی؟ تبلیغات بیلبورد بوده و خیلی ضعیف در اینستاگرام بوده است. اسم پیجتون چیه؟  استودیو نواب. همون پیجی که به من نشون دادی؟ آقا استودیو نواب را ببینید و من اصلاً اهل تبلیغات نیستم ولی این پیج پیج خیلی خشگلیه یعنی میری داخلش انرژی می گیری. گفتم بهش اگه تبلیغ نکنی داری ظلم میکنی به جامعه! گفت چرا؟ گفتم بخاطر اینکه این عکسها اگر ویدیو بشه کلی انرژی به آدم داده میشه و کلی روحیه آدم خوب میشه.

[btnForPushNotification]

نکته مهم این است که عمل کنید

اگه بخوای به کسی که شرایط فعلی تو را داره، یه جمله بگی و فک کن تو یه معلمی و اگه بخوای به بقیه یه جمله بگی چی میگی؟

شاید خیلی ها خیلی چیزها را می دانند اما عمل نمی کنند. دانستن کافی نیست باید عمل کنید.

هوش مالی را کامل دیدید؟

بله. خب ولی بهش عمل نکردم. چند درصدشو عملکردی؟ واقعن 10 تا 15 درصد. پس 10 تا 15 درصد را عمل کردی این شد؟ بله.همه را عمل کن پس. حتماً. یه نکته دیگه هوش مالی پلاس را دیدی؟ بله. همه را؟ تا اینجایی که هست را دیدم که تا ماه سوم میشه.

تفاوت هوش مالی با هوش مالی پلاس چقدره؟

درآمدم 7 برابر شده1

استاد من اصلاً احساس میکنم که این ها پیش نیازی است که باید اضافه می شد و فوق العادست. نمیدونم بعد از این چه اتفاقی قراره بیوفته؟ هوش مالی قراره گسترش پیدا کنه؟ بله. اگر اینجوریه واقعاً عالیه. چون این واقعاً فوق العادست. یعنی اگه بخوای به هوش مالی نمره بدهی چند میدی؟ و به هوش مالی پلاس چند میدهی؟ سخته. چی بگم. به این بخوام 100 بدهم باید به اون یکی بیشتر از صد بدهم چون دوتاشون عالین. نمیشه نمره کم داد.

تابحال شده ما را به کسی معرفی کنی؟

بله. به خیلی ها. یکیش برادر خانمم بود که دوسال شاگردی مغازه دزدگیر اینا بود و 3 یا 4 ماهه شروع کرده و هوش مالی را من بهش هدیه داده بودم و در این  دو و سه ماهه به 8 میلیون رسیده است. ایشون کسی بود که پانصد تومان فقط پول شاگردی می گرفت ولی الان مغازشو زده است.

توصیه به کاربران ما که تبلیغ ما نباشه که نگی هوش مالی خیلی خوبه و ثبت نام کنین اینها نه.اگه که توصیه ای از خردت و از علمت داری میتونی کاربران را راهنمایی کن.

تا جایی که می تونید روی خودتون و روی تخصصتون سرمایه گذاری کنید. همه چیز دست خود آدم است و مغازه خود من در جای خیلی ساده است. همه کار را دیدند و باز اومدند. خیلی مهمه که روی خودتون سرمایه گذاری کنید. دکور نزن اما روی خودت سرمایه گذاری کن. یعنی میگی حتی دکور نزن اما روی خودت سرمایه گذاری کن؟دقیقاً. روی خودت سرمایه گذاری کن و این خیلی مهمه.

[btnForPushNotification]

ویدیو از محیط کار آقای نواب قدکساز

ویدیو از محیط کارت فرستادی؟ نه فقط ویس و فایل صوتی فرستادم. یعنی تصویر داره؟ اره همون. خب بریم ببینیم و برگردیم.سلام. نواب قدکساز هستم از شهر زنجان. در اردیبهشت سال 97 با کانال استاد اشنا شدم و همون موقع دوره هوش مالی را ثبت نام کردم و تهیه کردم.با استفاده از دوره هوش مالی روی تبلیغات هم کار کردم و سرمایه گذاری کردم که اصلاً بهش اعتقاد نداشتم. کاری که کردم این بود که هر شب یک عکس جدید در اینستاگرام می گذاشتم. کاری که بقیه همکاران انجام نمی دادند. از همون اول به فایل های استاد گوش میکردم و سعی میکردم بهشون عمل کنم و در کسب و کارم به کار ببندم. آقا خیلی هم عالی! پشتتون هم زمینه قشنگی بود؟ بله. کارهای خودتونه؟ بله.

تقدیم تندیس به آقای قدکساز و آرزوی امپراطوری نوزاد برای ایشون

 

این تندیس از مجموعه ماهان تیموری که من به شما هدیه می دهم که نماد آموزشه که با آموزش چه کارهایی میشه کرد. ایشالا امپراطوری عکاسی نوزاد را در ایران بزنید. من دو سه سال پیش ایده عکاسی نوزاد در ذهنم اومد اما پیگیری نکردم اما این امپراطوری نوزاد زا دیگه حتماً میزنم. ماشالله. به امید خدا. اگر مراحل را همینطوری پیش بری خیلی سریع این اتفاق می افته. میدونی چی دارم میگم؟ کسی که درآمد 3 میلیونیش را 7 برابر میکنه میتونه امپراطوری هم بزنه و فقط به زمان و عمل کردن نیاز داره.

چقدر تو راه بودی؟

 3 یا 4 ساعت. مرسی که به خاطر ما 3 ساعت تو راه بودی. مرسی که اومدی و ایشالله که بترکونی و خیلی زود نتایجتو برامون اعلام کنی.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.