Take a fresh look at your lifestyle.

درآمدم 6 برابر شده

درآمدم 6 برابر شدهReviewed by باقری on Oct 27Rating: 5.0
 

دوست من سلام! امیدوارم که حالت عالی باشه و پر از انرژی باشی. امروز از یک جای ایران مهمون دارم که من اصلاً نمیدونستم دقیقاً کجا میشه.کجا میشه دقیقاً؟ آذربایجان غربی. ماکو یا باکو؟ هیچ کدوم بوکان. بوکان آذربایجان غربیه.خب من حتی اسمشو هم اشتباه گفتم پس ادامه نمیدم دیگه!

سلام!خب خودتو معرفی می کنی؟

 

با عرض سلام به شما و همه همکاران گرامیتون. مرسی! ایوب شجاعی از بوکان هستم. ایوب چند سالته؟ من در 16 مهر به 29 سال رفتم.چقدر راه بود تا اینجا؟11 ساعت.پس 11 ساعت هم راه اومدی. بله!

ایوب کی با ما آشنا شدی؟

بهمن 96 با شما آشنا شدم.بهمن سال 1396 وارد کانالتون شدم و چون خیلی کانال در گوشیم داشتم که به موفقیت و پولدارشدن و اینا مربوط بود و خودم دنبال این چیزها بودم، تودلم گفتم اینم یکی از این کانالها اما وقتی حدود دو ماه از ویدیو های رایگانتون استفاده کردم، در اسفند 96 تصمیم گرفتم پکیج را خریداری کنم که تخفیف هم خورده بود.

[btnForPushNotification]

قبل از اینکه با ما آشنا بشی همین شرایط رو داشتی و کارت همین بود؟

 

آره کارم همین بود. من لیسانس عمران دارم اما تو شهرستان ما کار نبود و باید میرفتی یک شهر دیگر مثل تهران. این کارم را هم از سال 93 شروع کردم. کارت چیه؟ کارم سیستم های حفاظتی و امنیتیه مثل دوربین مداربسته، کرکره برقی و اینها. هر چی برمیگرده به امنیت و اینها. آره دیگه کلن. درآمدم خیلی کم بود شاید بگم دو میلیون تومان. خب ماشالله.

از کدام قسمت های دوره استفاده کردی؟

درآمدم 6 برابر شده5

تو دوره مدیریت مالی خیلی به من کمک کرد چون من مدیریت مالی نداشتم و دخل و خرجم با هم جور در نمیومد. دیگه چی؟ بعد اون تئوری شیر و عنکبوت که خیلی عالی بود. اونم فوق العادست. دیگه؟ تئوری بز را هم استفاده کردم اما شیر و عنکبوت برام خیلی خوبتر بود.

درآمدت چند برابر شده؟

درآمدم متغیر است و ثابت نیست اما میتونم بگم 4 تا 6 برابر شده. یعنی قبل اینکه دوره را بخری با اطلاعات رایگان درآمدتو دو برابر کردی و پس از تهیه دوره درآمدت را 4 تا 6 برابر کردید. بله!

تابحال شده ما را به کسی معرفی کنید؟

 

درآمدم 6 برابر شده6
بله. من شما را به دامادمون معرفی کردم. همین آقایی که اینجا نشسته که همین الان پشت کادر نشسته البته شما نمی بینید. بعد اون به دوستانم معرفی کردم و به خانوادم هم شما را معرفی کردم. به اینها معرفیتون کردم.

هوش مالی را کامل دیدی؟ پلاس را چطور؟

هوش مالی را کامل دیدم اما هوش مالی پلاس را فصل اولشو دیدم. تفاوت بین هوش مالی و هوش مالی پلاس چقدر بوده است؟ خیلی شاید بگم صد در صد. چون فصل اولش دکتر فرهنگ خیلی عالیه و مخصوصاً هدف گذاریش. آره فصل اولش خیلی خوب و متفاوت و عالیه.

ویدیو ارسالی از محیط کار آقای ایوب شجاعی

ویدیو فرستادی از خودت؟ بریم ببینیم و برگردیم؟ آره بریم ببینیم..با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد گرامی و همکاران عزیزشون. من ایوب شجاعی هستم و 28 سالمه و از بوکان هستم. زمینه فعالیت من سیستم های حفاظتی و امنیتیه مثل دوربین مداربسته، کرکره برقی و درب شیشه ای اتوماتیک و .. است.

[btnForPushNotification]

من دی ماه 96 بود که با کانال شما آشنا شدم و دو ماه از کلیپ های رایگانتون استفاده کردم. تونستم از کلیپ های رایگانتون استفاده کنم و خوب هم استفاده کنم و اسفند 96 بود که هوش مالی تخفیف خورد و من بسته را خریداری کردم و تهیه کردم. من از تئوری شیر و عنکبوت استفاده کردم که خیلی عالی بود و شکر خدا تونستم نتیجه بگیرم. درآمدم را از اسفند 96 تا الان که مهر 97 است، 5 تا 6 برابر کردم و به طور میانگین افزایش بدهم. شکر خدا راضیم و می خواهم این درآمد باز هم افزایش پیدا کنه. جا دارد که از استاد و همکاران گرامیشون تشکر ویژه ای داشته باشم. به امید دیدار!

راهنمایی هم سن و سال های خودت

درآمدم 6 برابر شده1

خب خیلی هم عالی! ایوب فکر کن ما کلی جوون 24 ساله داریم که شرایطشون مثل پارسال تو هست و درآمدشون بین 1 تا 2 میلیونه. بعد یک لحظه فکر کن معلمی و آموزگاری و میخوای بهش راهنمایی کنی، یک دقیقه تو این دوربین نگاه کن و بهش یاد بده. یه نکته ای که کمک کرد به تو درآمدت را چند برابر یعنی 4 یا 5 برابر کنی.

 

آرزوی هم سن و سالهای خودم

من خودم دوستان زیادی دارم که اکثریت فوق لیسانس و یا لیسانس دارند و اکثرشون هم بیکارند شاید 80 یا 90 درصدشون بیکارن و وقتی میان دفتر من که با هم حرف می زنیم مثلاً شاید منم قبلاً مثل اونا بودم و دوست داشتم که یکجا استخدام بشم و حقوق 1.5 و دو میلیونی بگیرم تا زندگیم را بگذرونم. اونها هم همین آرزو را دارند.

به درآمد ثابت قانع نباشید و برای بیشتر از آن تلاش کنید

بهشون میگم که من در هوش مالی یاد گرفتم که درآمد ثابت برای انسان ها جایی ندارد. انسان می تواند تا هر جایی که می خواهد برسد. من شاید الان درآمدم زیاد نیست اما برنامه های زیادی دارم که درآمدم را چند برابر کنم. من برنامه دارم شاید یک یا دو سال دیگه که اومدم اینجا حرف بزنم دیگه یک میلیارد خیلی بزرگ شده باشم. انشالله. ماشالله.

[btnForPushNotification]

برای درآمد بیشتر باید مهارتها و دانش خود را بالا برد

درآمدم 6 برابر شده2

اگر تونستی در 6 ماه درآمد خودت را 4 تا 6 برابر کنی حتمن می تونی! من همیشه گفتم این چیزی را که داری در میاری دقیقاً بستگی به شخصیت و مهارتت داره! شخصیت و مهارت تو برای این عددی که داری درمیاری کافیه اما برای عدد بزرگتر از این دوباره باید یاد بگیری و تلاش کنی. آره صد در صد! دیگه خودت قانع شدی و یاد گرفتی. من قانع نیستم البته شکر گزارم اما به این درآمد قانع نیستم.

درآمدت چنده الان؟

درآمدم 6 برابر شده3

گفتم که. نگفتی دقیقشو. درآمدم متغیره اما ایشالا سال آینده زیاد شد حتمن عددشو میگم. نه دیگه الان میگی 1 یا 2 میلیون را 5 تا 6 برابر کردی. نه اینها کمه الان و من انرژیم خیلی بیشتر از این هاست. پس ماهی 15 میلیون درآمد حساب نمیشه دیگه؟ چرا حساب میشه اما برای من کمه.

[btnForPushNotification]

تقدیم تندیسی که نماد آموزشه به مهمان برنامه

خیلی ممنونم که پیش ما اومدی و من یک تندیسی آماده کردم که تقدیم مهمانانمون می کنیم. دست شما درد نکنه. این را بزار تو دفترت و نزدیک جایی که بتونی ببینی. این تندیس نماد آموزشه و من این را برای این به بچه ها میدهم که بدانند آموزش چقدر مهمه و اگر آموزش بگیرند چقدر میتونن از این که هستن بهتر باشند. این هم دقیقاً اون هدف را داره.

تشکر از آقای ماهان تیموری بابت تاثیر مثبت ایشون

درآمدم 6 برابر شده4

جا داره من هم از شما تشکر ویژه ای کنم. یعنی اول خدا و بعداً شما زندگی من کلاً عوض شد. مرسی! خدا رو شکر. خودت اقدام کردی و در واقع ما وسیله بودیم. درسته اما اگر شما نبودید به این مسائل مالی بی اهمیت می شدم و راه خودم را مثل قبلاً می رفتم و به درآمد کمم راضی می شدم. برات بهترین ها را آرزو میکنم.

کی دوباره میای تا نتایج بهتری را بهمون ارائه بدهی؟

من برنامه دارم و ایشالا تصمیم گرفتم تا اردیبهشت سال آینده میرسم خدمتتون. برات بهترین ها را آرزو میکنم و مرسی که اومدی. چند ساعت تو راه بودی؟ 15 ساعت؟ 11 ساعت. دمت گرم که اومدی. برات بهترین ها را آرزو میکنم. خواهش میکنم.خدا نگه دار! خداحافظ!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد تخفیف ۱۰٪
تو بهترینی
کد تخفیف ۲۰٪
نزدیک بودا
کد تخفیف ۳۰٪
یکبار دیگه تلاش کن
کد تخفیف ۴۰٪
خوش شانس نبودی
کد تخفیف ۵۰٪
تو عالی هستی
شانس خودِت رو برای برنده شدن یک فرصت امتحان کن!
برای استفاده از این فرصت لطفاً ایمیل و تلفن همراه خودت رو وارد کن.
قوانین بازی :
  • هر کاربر ۳ بار فرصت دارد.
  • کسی که تقلب می‌کند، شناسایی می‌شود.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.