Take a fresh look at your lifestyle.

درآمدم ۵ برابر شده

درآمدم ۵ برابر شدهReviewed by باقری on Sep 17Rating: 5.0
 
 
در این مطلب به گفتگو با سجاد سجادزاده می‌پردازیم. ایشان از شهر نی ریز استان فارس هستند و دارای فروشگاه ابزار آلات در شهر نی ریز می‌باشند. آقای سجادززاده در حدود 5 ماه است که از دوره هوش مالی استفاده می‌کنند و در این مدت توانسته‌اند درآمد خود را 5 برابر کنند و به 20 میلیون تومان برسانند. ایشان می‌گویید که از دوره هوش مالی مخصوصا از تکنیک بز و عادت‌های مالی استفاده زیادی کرده‌اند. تئوری لامپ هم توسط ایشان مورد استفاده قرار گرفته است و توانسته‌اند در این مدت یک انبار هم به قسمتی از مغازه‌ای که دارند اضافه کنند. آقای سجاد‌زاده قصد دارند که با گذشت زمان درآمد خود را افزیش داده و به موفقیت‌های مالی بیشتری برسند.
[btnForPushNotification]

آشنایی با موسسه آموزشی ماهان تیموری

 

درآمدم ۵ برابر شده1

ایشان متولد سال 1367 هستند و در اسفند 96 با تیم آموزشی ماهان تیموری آشنا شدند. بعد از 1 ماه استفاده از مطالب رایگان آقای سجاد‌زاده اقدام به تهیه دوره هوش مالی می‌کنند. ایشان می‌گویند که دوره هوش مالی به این دلیل برایشان جاب بوده است که در این شرایط بد اقتصادی یک نفر پیدا شده است که صحبت از موفقیت‌های مالی و تغییر شرایط می‌کند و پس از مفید بودن اطلاعات رایگان اقدام به تهیه دوره هوش مالی می‌کنند. آقای سجاد‌زاده در مورد تفاوت بین دوره هوش مالی و دوره هوش مالی پلاس می‌گویند که دوره هوش مالی پلاس خیلی عملی‌تر است به صورتی که با یک بار دیدن تاثیر زیادی را بر روی زندگی فرد می‌گذارد.
[btnForPushNotification]

وضعیت آقای سجاد‌زاده قبل از آشنایی با تیم آموزشی ماهان تیموری

آقای سجادزاده می‌گویند که قبل از آشنایی با تیم آموزشی ماهان تیموری درآمد خیلی خوبی نداشتند و محیط کار برایشان کسل کننده بوده است و همچنین ساعات کاری زیادی داشتند و به طور کلی کارشان چیزی نبوده است که دوست داشته باشند. اما وقتی که دوره هوش مالی را تهیه کردند می‌گویند که زندگیشان تغییر خیلی زیادی کرده است در حدی که وقتی برای دوستانشان تعریف می‌کنند برای آن‌ها باور نکردنی است و می‌گویند مگر امکان دارد که در عرض 5 ماه یک دوره اینقدر در زندگی انسان تاثیر بگذارد.

وضعیت آقای سجاد‌زاده بعد از آشنایی با تیم آموزشی ماهان تیموری

 

درآمدم ۵ برابر شده2

درآمد آقای سجاد‌زاده طی این مدت 5 برابر شده است. ایشان اعتقاد دارند که اگر در شهر نی ریز که در آن زندگی می‌کنند و 90 هزار جمعیت دارد همه افراد هوش مالیشان تقویت شود اقتصاد این شهر متحول خواهد شد. آقای سجادزاده دوره هوش مالی را به چندیین نفر از دوستانشان معرفی کرده‌اند. آقای سجادزاده به کسانی که در شرایط یکسال پیش ایشان هستند می‌گوید که هرگز نباید بگویید که بدون پول و سرمایه نمی‌شود تنها کافی است که آموزش ببینید تا بتوانید کار‌های زیادی را انجام بدهید من خودم از صفر شروع کردم و قبل از اشنایی با تیم آموزشی ماهان تیموری وضع مالی چندان خوبی نداشتم.
 
هوش مالی دارای سه قسمت است. کسب درآمد، حفظ پول و رشد پول. آقای سجاد‌زاده می‌گویند که در قسمت کسب درآمد و حفظ پول پیشرفت زیادی داشته‌اند و البته در زمینه رشد پول هم وضعیت بهتری پیدا کرده‌اند به عنوان مثال با استفاده از کلیپی که در قسمت هوشیاران مالی منتشر شده است و خریدن دو ماشین توانسته‌اند سود خوبی به دست بیاورند. ایشان می‌گویند که استفاده از آموزش‌های هوش مالی انگیزه بسیاری زیادی را برایش به ارمغان آورده است و کلیپی نیست که نبیند و در آن نکات جدیدی را در مورد مسائل مالی یاد نگیرد.
[btnForPushNotification]

توصیه به کسانی که شرایط مالی مناسبی ندارند

 

درآمدم ۵ برابر شده3

 

آقای سجاد‌زاده به کسانی که در حال حاضر وضع مالی مناسبی ندارند توصیه می‌کند که شرایط بد اقتصادی را بهانه قرار ندهند و نگویند که نمی‌شود به موفقیت مالی دست پیدا کرد چرا که تنها کافی است که شروع کنند و آموزش ببینند. اقای سجاد‌زاده به این نکته هم اشاره می‌کند که با اینکه دارای مدرک دانشگاهی در رشته‌های مهندسی هستند اما آموز‌ش های هوش مالی را یاد نگرفته بودند و به نظرشان خیلی عالی می‌شود که آموزش‌های هوش مالی در دانشگاها تدریس شود. در پایان آقای سجاد‌زاده قول می‌دهند که در 2-3 ماه آینده به موفقیت‌های اقتصادی بیشتری دست پیدا کنند.
 
 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.