Take a fresh look at your lifestyle.

درآمدم 5 برابر شده

درآمدم 5 برابر شدهReviewed by باقری on Sep 17Rating: 5.0
 

سلام! خودتو برام معرفی می کنی ببینیم از کجا اومدی و چند سالته و کارت چیه؟ به نام خدا. من مجید رحیمی هستم از سمنانو 28 سالمه و کارشناس خدمات بازرگانی هستم. تقریباً یکسال و دو ماه پیش بود که کارمند بخش خصوصی در زمینه خودرو بودم. یکی از دوستانم می دید من علاقه بسیار دارم به اینکه کار برای خودم ایجاد کنم و پیشرفت کنم.چرا کانال ماهان تیموری عضو نیستی؟گفتم ماهان تیموری کی هست؟خلاصه با شما آشنا شدم و خیلی سریع اتفاقات برای من رخ داد. حدود یک ماه با اینکه داخل کانال بودم و ویس ها را گوش می دادم و ویدیو ها را می دیدم.

بیرون آمدن از کارمندی و ایجاد شغل جدید برای خودتان

 

 

 درآمدم 5 برابر شده5

یک کار عجیب و غریب ازتون دیدم که تو ویس هاتون می گفتید وقتی از کارمندی می خوای خارج بشی انگار می خوای در حوضچه آب داغ بپری! بله چون آدم ها وقتی می خواهند از کارمندی بیایند بیرون فکر می کنند که انگار یک کار بد می خواد براشون رخ بدهد. انگار دارند می افتند تو دیگ آب جوش. بله! دقیقاً، آب جوش برای من رخ داد.

[btnForPushNotification]

داستان عجیب بیرون آمدن مجید رحیمی از کارمندی

من ساعت 8 و نیم یا نه صبح در محل کارم حضور داشتم و بدون هیچ چیز قبلی البته دودل بودم تصمیم و اراده خودم را جمع کردم و نه صبح رفتم دفتر مدیر عامل و استعفا دادم. یعنی کارمند بودی و استعفا تو دادی؟ آره یعنی خودم استعفا دادم و گفتم نمی آیم و شرایطم جور در نمیاد. از واژ امنیت و غیره استفاده نکردی و رفتی یکجا استعفا دادی. چه جالب!

حوضچه آب داغ برای من اتفاق افتاد و خیلی حالم بد بود تا یک ماه چون من که تا دوشیفت سرکار بودم وقتی صبح پا میشدم و می دیدم که کاری نیست اعصابم خورد می شد. اصلن داشتم افسردگی می گرفتم و خیلی حالم بد بود. می رفتم بالای خونمون دراز می کشیدم و ویس های شما را گوش می کردم و صداتون را می شنیدم. هی گوش می دادم که خوب میشه و انگیزه پیدا می کردم و اینها.

 

داشتن انگیزه برای ایجاد کسب و کار مورد نظرتان

 

 درآمدم 5 برابر شده1

 

اتفاق جالبی که برای من رخ داد و اینکه شاید الان خیلی ها که این ویدیو را می بینند شاید ناراحت باشند که کار نیست و پول نیست و اصلاً هیچی نیست! من دقیقاً پارسال که از اون کار اومدم بیرون انقدر ناراحت شده بودم از تخصصی که داشتم و رشته ای که خوندم. می امدم تهران بدون اینکه اصلاً به کسی بگم در بازار می گشتم و در جاهای مختلف و پاساژهای مختلف تا یه مغازه خوب پیدا کنم و بزنم.

شاید این ها را خانواده خودمم ندانند و برای اولین بار باشه که گوش میدهند. کجا بودی؟ سمنان.خب سمنان نزدیکه و 3 ساعت راهشه تا تهران. بعد می خواستم یه مغازه بزنم و از کار خودرو که کار تخصصی خودم بیام بیرون و انقدر ناامید شده بودم. بعد تو این ما بین انقدر کلیپ های شما بود که! بعد زنگ زده بودم دفتر و خانم رضایی انقدر راهنماییم کرده بودند که واقعاً انگیزه پیدا کردم. از نظر شما ریسک حساب نمیشه ولی ریسک کردم. کار شخصیمو ایجاد کردم.

آقای رحیمی کسب و کار جدیدت چیه؟

اولین مرکز مشاوره تخصصی خرید خودرو در ایران را راه اندازی کردم. یعنی انقدر اطلاعاتت زیاده که میتونی در زمینه خودرو مشاوره بدی؟ ده سال است که دقیقاً کارم همینه و شاید از دوازده سیزده سالگی هر روز و هر روز مطالعه می کردم. اصلاً روزی نیست که من درباره خودرو دو یا سه ساعت مطالعه نداشته باشم و خب در نمایندگی های مختلف خودرو سازی هم کار کردم. پس دو سه ساعت حداقل باید مطالعه کنی؟ آره اصلاً علاقمه.

ویدیوی ارسالی آقای رحیمی از مرکز مشاوره تخصصی خودرو

با سلام! حدود یکسال و دوماه پیش از طریق یکی از دوستانم با کانال آقای تیموری در تلگرام آشنا شدم.با تماس هایی که با دفتر استاد گرفتم و از طریق راهنمایی های خانم رضایی تونستم دوره هوش مالی را تهیه کنم و حتی وقتی هوش مالی را بررسی کردم و یک کار عجیب و غریب انجام دادم. یکهو از کار کارمندی استعفا دادم و خب این چیزهایی که بهتون توضیح دادم و اون مجموعه ای که بهتون توضیح دادم را شروع به کار کردم. کار ما به این صورت می شود که چون برای اولین بار در کشور بوجود آمده است، مرکز مشاوره تخصصی خرید خودرو با برند آقای خودرو.

[btnForPushNotification]

تشکر از آقای تیموریان بابت آموزه هایشان

 درآمدم 5 برابر شده2

تشکر ویژه هم می کنم از خود استاد به خاطر تئوری های خوبی که در درون دوره گزاشته بودند و تئوری امنیت امنیت و امنیت سرمایه بود که خیلی به درد ما خورد و واقعاً توانست خیلی از هزینه های اضافی ما را پوشش بده، جبرانش کنه و تبلیغات که حالا اینستاگرام، بیلبورد و تلگرام بود و خیلی نکات که استاد باعث شد تا ما در این مسیر قرار بگیریم را ازشون تشکر کنم.

بزرگترین لطف آقای تیموریان به مجید رحیمی

بزرگترین چیزی که استاد تیموری به ما یاد داد این بود که دنبال علایقمون بریم و من خیلی شدید از بچگی تا الان علاقه مند به خودرو هستم و خدا رو شکر در کاری پا گذاشتم که علاقه من در آن زمینه است. اینم خیلی شدید باعث میشه من از استاد تیموریان تشکر کنم.
درآمدت چند برابر شده است؟الان نسبت به زمانی که کارمند بودم حدوداً 5 برابر بیشتر شده است. عالیع! عددش را نمیگی؟ نه خوبه خدا رو شکر.

تابحال شده ما را به کسی معرفی کنی؟

آره خیلی زیاد. مثلاً کی؟ اکثریت دوستام که می بینم الان مشکل بیکاری خیلی دامن گیر جوانان شده است. من اکثراً می بینم که خودشان را باور ندارند و می بینم حتی سرمایه دارند و ماشین خیلی گرون زیر پاشون است ولی می گویند کار نداریم! خب ماشین گرون سرمایه برای شما است. معرفی می کنم و بعد که آشنا می شوند جالبه که کم کم راهشون عوض میشه. خب خدا رو شکر.

اگه یه نفر مثل پارسال خودت باشه چه بهش میگی؟

 درآمدم 5 برابر شده

یادته میگفتی پارسال می اومدم تهران دنبال کار و خیلی ناراحت بودم اما الان یک مجموعه دارم و سه نفر نیرو داری!آره، خب! الان به یکی مثل پارسال خودت چی میگی به عنوان نکته آموزنده؟

[btnForPushNotification] تمام 7 میلیارد مردم جهان هر کدام یک استعدادی دارند و یا بعضی ها استعدادشون را کشف نمی کنند و بعضی حوصله تمرکز روی استعدادشون را ندارند. شما تو هر چیزی که استعداد داری قطعاً میتونه برای شما پولساز باشه. شما استعدادتو تبدیل کنی به تخصصت! هر چیزی که باشه اصلاً مهم نیست چی باشه.

هر چیزی که باشه روی خودتون سرمایه گذاری کنید که شما هم زیاد می گفتید. سرمایه گذاری روی خودتون بالاترین برد را داردو بهترین چیز است.باریکلا!من غالباً سوال می پرسم و بقیه جواب می دهند اما تو انقدر کامل جواب میدی نیاز به سوال نیست. چون شما مشاورید و منم در حوزه خودم مشاورم یک ذره صحبت هامون تند شد.

هوش ماشین در هوش مالی پلاس

نکته ای درباره آینده که شاید ما درباره هوش ماشین هم صحبت کنیم. شاید یک جلسه از هوش ماشین را هم در هوش مالی پلاس بگنجونیم.

هوش مالی پلاس را دیدی؟

آره. چقدر به نظرت متفاوته؟ فوق العاده عالیه! اصلاً چیزهایی را من دیدم که شما می گید هیچ جایی نمیشه پیداش کرد. من راحت بگم که درباره هوش مالی در اینترنت جستجو کردم و چیزی که شما می گفتید اونجا نبود. حالا هوش مالی پلاس همیشه بهتر از هوش مالیه چون پلاس ها بهترند.
چند ساعت تو راه بودی؟ سه ساعت تا اینجا و دوساعت تو تهران. پس کلاً 5 ساعت تا دفتر تو راه بودید.خیلی ممنون که این وقت را گذاشتی و اومدی و برای ما و کاربران ما صحبت کردید.

توصیه مجید رحیمی به ببیندگان ویدیو

 درآمدم 5 برابر شده6

شرایط جامعه طوری شده است که به سوی نا امیدی می رود و خیلی ها نا امید هستند یا می شوند. در بدترین و سخت ترین رایط باز هم فرصت مالی ههست و قطعاً پیدا میشه. همین که شیب قیمت ها داره میره بالا یعنی فرصت مالی داره برای یکسری افراد ایجاد میشه. اینکه من بیکار باشم و غر بزنم که کار نیست و شرایط داره بدتر میشه. آخر کار فقط ضرر میشه و هیچ اتفاق خوبی نمی افته!

[btnForPushNotification]

برید به سمت اینکه از فرصت هاتون استفاده کنی و فرصت ها را بزرگشون کنید. فرصت ها را به فرصت مالی تبدیل کنید و در آخر ایشالا ثروت. ماشالله.مرسی!

کی قول میدی به ما از این چیزی که هستی پیشرفته تر بشی؟

رشد خوبی داریم و مثل یه بچه داریم بزرگ میشیم. ایشالله تا 36 ماه دیگه درآمد زیادی کسب می کنیم. مرسی از شما که به این ویدیو دقت کردید. خداحافظ شما!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.