Take a fresh look at your lifestyle.

درآمدم 5 برابر شده

درآمدم 5 برابر شدهReviewed by باقری on Sep 14Rating: 5.0

 

 

سلام خودتون را به ما معرفی می کنید؟

به نام خدا. افشین جوادی هستم.
چندسالته افشین؟
من 27 سالمه. متولد تهرانم اصلیتم گلپایگانی.
کجای تهران؟

سمت صادقیه.

[btnForPushNotification]

چه مدت با ما آشنا شدی اصطلاحاً چظور با ما آشنا شدی؟یادت هست؟

 

درآمدم 5 برابر شده1

 

من داخل کانال های تلگرام داشتم دور می زدم یک کلیپی از شما دیدم داخل ماشین آبی، لکسوز آبیه نشسته بودی.تقریباً داخل آبان ماه بود،آبان 96 بود که با شما آشنا شدم.تا تقریباً اواخر دی ماه عضو کانال و پیچ اینستگرام بودم.پیگیر ویدیو ها بودم. در اوایل بهمن ماه بود که دوره را تهیه کردم.
چی شد تصمیم گرفتی روی خودت سرمایه گذاری کنی،یاد بگیری،بهتر یادبگیری،بیشتر یاد بگیری؟

به خاطر شرایط قبلی ام بود که به این نتیجه رسیدم باید پیشرفت کرد یعنی با این شرایطی که داشتم آن موقع حقوق اداره کاری که شرکت می دهد نمیشد به آن چیزهایی که دوست داشتم برسم برای همین تصمیم گرفتم باید یک تغییر داخل زندگی ام بدم و این شد که از کلیپ های شما آن چیزی را که می خواستم را داخلش می دیدم می دانستم این کلیپ های رایگان که به این صورت است پس باید داخل آن اصل مطلبه آن چیزی که میخوام باشه.این شد که دوره را طی کردم.

[btnForPushNotification] دوست دارم در بازه ی شرایط قبلی خودت صحبتی کنی شرایط قبل از اینکه با ما آشنا بشی؟از نظر کاری،مالی ،حالی کلاً؟
حالی که خوب بودم، کارم هم کاری بود که مورد علاقه ام بود اما از نظر مالی ساپورت نمی کرد.

چقدر درآمد داشتی؟

 

درآمدم 5 برابر شده2

 

اداره کاری. یک میلیون و دویست- یک میلیون و سیصد. بعد این استرس را همیشه داشتم که با این افزایش حقوق سالانه و پاداشی که میخواد باشه تا چندسال آینده به مشکل می خورم.یعنی پاسخگو ام نیست.
استرس رشد داشتی ؟
بله، دقیقاً
خیلی عالی. از محیط کار خودت برای ما ویدیو فرستادی؟

بله بریم ببینیم بیایم.

سلام عرض می کنم خدمت همه ی دوستان در تیم ماهان تیموری،افشین جوادی هستم از تهران.،اصلیتم گلپایگانی ام من از آبان ما 1396 از طریق تلگرام با تیم ماهان تیموری آشنا شدم و تا بهمن ماه از کلیپ های رایگان ایشان استفاده کردم و به این علم رسیدم که اطلاعاتشون خوب و به روز است.برای همین پیکیج شان هوش مالی را تهیه کردم در بهمن ماه.

در یکی از قسمت ها استاد گفت نترسید به ترس خودتون غلبه کنید برای راه اندازی کار. از سیستم امنیت و امنیت استفاده کردم، من کارشناس تاسیسات بودم در یک شرکتی یک کار کوچک گرفتم به صورت پیمانکاری و یکی دوتا گرفتم بعدش به این نتیجه رسیدم که می توانم خودم کار کنم.و کلاً استعفا دادم و وارد کار پیمانکاری شدم به طور مستقیم و یک سخن دیگر گفتن که برای موفق شدن درخواست کنید. من خودم درخواست کردم.

من از دوستان ،آشنایانم و مخصوصاً خواهر عزیزم و دامادمون درخواست کردم. چند ده میلیون پول گرفتم و ابزارآلات و تجهیزات خریدم،تشکیل کارگاه کردم.و مشغول به کار شدم. این ساختمان ها که می بینید9 تا هستند. دو تا از آنها را صفر تا 100 تاسیساتش را خودم انجام دادم.

نزدیک 10 الی 12 نفر الان برایم مشغول به کار هستند و خیلی خوشحالم وارد کسب و کار خودم شدم و می توانم انرژی را که دارم را همه برای خودم باشه و برای کسی نخواهم کار کنم.خیلی ممنون،مچکر

خوب خیلی هم عالی فقط بگو این هلی شات برای ما فقط فرستادی؟

 

نه(با خنده) برای کلیپ تبلیغاتی می خواستم درست کنم.
برای کار خودت داشتی درست می کردی برای ما هم فرستادی (خنده)
بله
خیلی ممنونم
دوست دارم در مورد نتایجی که از دوره گرفتی بدانم،چه نتیجه ای حاصل شد بعد از گرفتن دوره چکار کردی؟ تو هنگام دوره کارمند بودی؟
کارمند بودم بله.

[btnForPushNotification] بعد از دوره برای خودت کار راه انداختی ؟
الان خودم کار راه انداختم چند نفر هم برایم کار می کنند.
نتایجی که گرفتی از لحاظ مالی، کاری ، مالی چی بوده؟
از نظر مدیریت مالی خیلی کمکم کرد. مخصوصاً بحث ماه مدیریت مالی ، دزدان مالی ، سوپاپ مالی خیلی خوب بود و بحث حساب های مختلف برای پول داشتن، مدیریت مالی ام خیلی قوی شد.درآمدم هم تقریباً 4،5 برابر شد،حالی هم که خیلی بهتر از قبل شدم.
کدام قسمت های دوره تاثیر مستقیم به روی درآمدت داشت؟
اینکه وارد کسب و کار خودم شدم، یکی تئوری امنیت،امنیت بود و یکی جمله ای که شما گفتی درخواست کن و من غرورم را زیرپا نگذاشتم،توانستم به آن غلبه کنم.درخواست کردم برای اینکه به هدف های بزرگتری که داخل زندگی ام دارم برسم.

چی درخواست کردی؟

 

درآمدم 5 برابر شده

 

پول(خنده)
پول درخواست کردی برای اینکه کار خودت را راه بندازی؟ تبلیغ کنی؟برای چی؟
برای سرمایه اولیه کارم.
آفرین،آفرین،آفرین. یک سوال دارم اینکه غالباً از همه می پرسم و الان دوست دارم بپرسم،فکر کن آدم هایی هستند که مثل قبل تو هستند، حقوق ثابتی دارند،درآمد یک میلیون و دویست ،یک میلیون و پانصد دارند. یک جمله ی آموزشی نه انگیزشی اگر میخوای به آنها بگی چی میگی؟
با کسب علم و تخصص، رشته ای که علاقه دارید وارد کار خودتون بشید و کسب و. کار خودتان را راه بیاندازید.
مدیر خودشان بشوند؟
مدیرخودشان بشوند، دانش خیلی مهمه و اینکه دوست داشته باشند شغل شان را.

کاری که دوست دارند راه بیاندازند. تو کار خودت را دوست داری؟

عاشقشم
خیلی عالی، خیلی عالیه. یک سوال دیگر دارم و آخرین سوال این است که در یک جمله، نمیخوام از هوش مالی تعریف کنی،می خواهم هوش مالی را تفسیر کنی؟
سوال سختی بود(با خنده). میشه کات بدید اینجا رو (خنده). تفسیر هوش مالی،اطلاعات دانش را اگر عمل کنید 100 درصد نتیجه می گیرید.
عالی، مرسی . مرسی که زمان گذاشتی آمدی.
مرسی از شما.
اگر صحبت برای کاربران ما داری می توانی انجام بدی و بعدهم از همدیگر خداحافظی کنیم. من یک سوال دیگه هم دارم.
در خدمتم.

سوال هم اینکه کی به نظرت از این چیزی که هستی دوبرابر،سه برابر بیشتر رشد کردی؟زمان؟

تا آخر سال بیشتر از 2 تا 3 برابر رشد می کنم.
اگر برای کاربران مان صحبتی داری میتوانی انجام بدی و بعدهم می توانیم با همدیگر خداحافظی کنیم.
صحبت با کاربران اینکه،حتماً علاقه داشته باشید به کاری که می خواهید راه اندازی کنید و عاشقانه با علم و تخصص وارد کاری که می خواهید شوید.
مرسی . مرسی که آمدی بهترین ها را برای تو آرزو می کنم. انشالله هر روز بیشتر،بیشتر و بیشتر رشد کنی.
مرسی ممنون.
مرسی . موفق باشی، خدانگهدار.
مرسی مچکر.

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.