Take a fresh look at your lifestyle.

درآمدم به 30 میلیون رسیده

درآمدم به 30 میلیون رسیدهReviewed by باقری on Oct 27Rating: 5.0
 

معرفی وحید شریفی به مخاطبان

دوست من سلام! امیدوارم حالت عالی باشه و پر از انرژی باشی.امروز مهمونمون از شهر قنات و قنوت و قناعت اومده اما بچه نجف اباده و کسب و کارش اونجاست و اونجا زندگی میکنه. میریم سراغ خودش که خودش خودشو معرفی کنه.

سلام!خودتو معرفی می کنی برامون؟

بله! سلام من وحید شریفی از یزد هستم یعنی حدود 11 ساله که در یزد زندگی می کنم و اصلیتم که گفتید اهل نجف آبادم. کارم مجموعه تفریحی آموزشی تخصصش کودکانه. اسمش چیه؟ دنیای شاد وروجک ها. پناهنده را میشناسید؟ پناهنده؟بله. در واقع من همون اطمینانی که پیدا کردم به مجموعه شما کلیپ آقای پناهنده بود که من حتی در مجموعشون هم رفتم و صحبتی هم که بود دیدم واقعن و ایشون هم از نظر مالی رشد قابل توجه و بالایی داشتن. از دانش آموخته های قبلمون هست.

خب چند وقته که با ما آشنا شدید تقریباً؟

درآمدم به 30 میلیون رسیده3

من حدوداً 8 ماهه و هنوز یکسال نشده. من برج 8 پارسال باهاتون آشنا شدم. کی در دوره ثبت نام کردی؟

من برج 8 که باهاتون آشنا شدم و برج نه سی دی هوش مالی را تهیه کردم. یعنی اپلیکشن را؟ بله. اپلیکشن را چون سی دی نبود.

داستان خرید دوره هوش مالی

خیلی برام جالب بود حالا این را بگم که اون روز که می خواستم اپلیکشن را تهیه کنم یک دانه ربع سکه داشتم و این مال خیلی وقت پیش بود و هر موقع گرفتاری پیش می اومد و کم می آوردم می خواستیم این را بفروشیم اما نشده بود. این را گذاشتیم برای فروش تا دوره را بخریم. هی هم دودل بودیم که واقعاً میشه یا نمیشه؟ اما دیگه گذشت. چند روز پیش که حرفش شد که سکه این همه رشد عجیب غریب کرد و اینها واقعاً یه دو دو تا چهارتا که کردم دیدم اگه اون روز من صدتا سکه هم داده بودم اطلاعاتی که الان دارم بدست میارم با اون مساوی نیست. مرسی! مرسی واقعاً!

[btnForPushNotification]

چی شد که در دوره ثبت نام کردی؟

همیشه تو فکر این بودم که وضع مالیم خوب بشه و خیلی کارها را هم امتحان کرده بودم و پایین و بالای شدید را تجربه کرده بودم اما عملاً به جایی نمی رسیدم. تا میان راه می رفتم یا ولش میکردم یا می خوردم زمین. کامل می فهمیدم راه را اشتباه رفتم اما تو تلگرام و کتاب و خیلی چیزها می خوندن برای اینکه چگونه ثروتمند شوید. کلیپ هایی را هم که می دیدم همیشه بابت همین بود.

نحوه آشنایی آقای وحید شریفی با گروه ماهان تیموری

یه روز یک کلیپی هم برام اومد که راجع به همین قضیه بود شما داشتید خودتون حرف می زنید. زدم روش و اومدم در کانال تلگرام شما و یک ماه هم کانال تلگرامتون را داشتم و می اومدم یک سری میزدم اما خیلی دلچسب نیومده بودم سراغش. یک روز که داشتم با خانومم صحبت می کردیم یکی از کلیپ هاتون را دیدم و خیلی به دلم نشست. شماره پایینش بود گفتیم بزار یک زنگی بزنیم مجموعه ببینیم چطوریه؟ و اینها؟ خانم رضایی همون روز جواب دادند و توضیح دادند. الانم میگم یک طرف خانم رضایی من را راهنمایی کردند که چیکار کنم و یک طرف هم این سختی هایی که کشیده بودم واقعاً. که دیگه باینطوری شد که اپلیکشن را ثبت نام کردیم.

درآمدت چقدر بود و الان چقدر شده است؟

درآمدم به 30 میلیون رسیده5

درآمدم 4 یا 5 میلیون بود که الان 30 یا یه مقدار پایین و بالاتر شده است. ایول 30 میلیون.

از کدوم تکنیک ها استفاده کردی که درآمدت افزایش پیدا کرد؟

اولین تکنیکی که استفاده کردم تکنیک بز بود و تئوری بز که فوق العاده به من جواب داد. عالیه. تغییری که در مجموعه من به خاطر تئوری بز ایجاد شد چون مکانمون خیابون اصلی بود و گفتید که اگه تئوری بز انجام بشه گاهی وقت ها راهنمایی و رانندگی هم بهمون گیر نده خوبه! تا این حد رفتیم جلو و شلوغ میشد و ماشین جمع میشد و اینها.

دیگه چه روش ها و تکنیک هایی را استفاده کردی؟

تبلیغاتتون به من خیلی کمک کرد. فایل تبلیغاتتون بود و فایلی که در اینستاگرام و تلگرام تبلیغات بزاریم خیلی کمکم کرد. آموزش اینستاگرام و این سه تا آخری که تخصصی تلگرام بود خیلی گوش میدادم. عالی.

حاشیه سود در کنار کسب و کار اصلی

درآمدم به 30 میلیون رسیده1

تو همین چند روز و پریروز داشتم ماه دوم را دوره میکردم که خودتون گفتید. ماه دوم پلاس یا هوش مالی؟ نه همون هوش مالی. پلاس را گوش می دهم و موازی می روم. شاید باید 10 بار گوش بدهید تا یک چیزی بگیرید ازش دوباره. یک لحظه داشتید می گفتید که در مجموعه قبلیمون یک جای خالی داشتیم که من سه تا کمد گذاشتم و کتاب و سی دی.یه دقیقه رفتم تو اون فکر حاشیه سود. چون من الان یک جایی دارم که خیلی پرت افتاده و میشه ازش درآمد زایی کرد. خیلی عالی.

[btnForPushNotification]

تفاوت هوش مالی با هوش مالی پلاس چقدره به نظرت؟ گوش دادی هوش مالی پلاس را کامل؟

بله! بله! من باورها را گوش دادم اما فوق العاده و خیلی تخصصی تر و تکمیل تر به طرف داره توضیح میده. نمیگم هوش مالی سطحش پایینه. هوش مالی در سطح بالا اما هوش مالی پلاس چند پله بالاتره. اوکی!

از پلاس از کدوم تئوریش خوشت اومد؟

تئوری لامپش چون فوق العاده این آخریا از این شاخه به اون شاخه می پریدم.چون خودم بارها اشتباه کرده بودم بعد فهمیدم که این تئوری واقعن میتونه من را نجات بده. بعدشم آموزشش دادم. فوق العاده. این چند وقتی که دارم انجامش میدم یکی از تئوری هایی است که احساس می کنم یکی از گلچین های هوش مالی و هوش مالی پلاس است.

تابحال شده ما را به کسی معرفی کنی؟

مجموعه ما جوری است که یک کتابخانه کوچک برای خانواده هایی که میان اونجا داریم و رایگان کتاب برای مطالعه گذاشتیم. اول از همه کتابهای شما رایگان اونجا هست و همه متوجه شدند و می پرسند که چرا کتابهای خاص ایشون هست؟ که من توضیح می دهم دلیلش اینه. تو تغییراتی که تو خودم دیدم اینکه اطرافیانم ازم می پرسند چی شده؟ و من بهشون شما را معرفی کردم و آدرس کانال را دادم. مرسی!

ویدیو ارسالی از محیط کار آقای وحید شریفی

به نا خدا من وحید شریفی هستم از استان یزد به عنوان کارفرما خودم را معرفی می کنم.من از برج 6 پارسال یک مجموعه تفریحی به مساحت 200 متر با دو نفر نیرو زدم. برج 6 امسال با پیشرفتی که داشتم به وسیله هوش مالی و هوش مالی پلاس حدود 1500 متر مساحت با 14 نفر نیرو در اختیار خودم گرفتم. از برج 6 که مغازه را تاسیس کردم برج 9 با اولین کلیپ آقای تیموری در تلگرام آشنا شدم و با تماسی که گرفتم حدوداً 15 ام برج نه بود که هوش مالی را تهیه کردم و واقعن تاثیر بسزایی در مجموعه ما داشت.

[btnForPushNotification]

10 تا 20 درصد راهکارها را استفاده کردم

درآمدم به 30 میلیون رسیده4

اگر بخواهم بگم حدوداً 10 تا 20 درصد راهکارهایی که آقای تیموری دادند را تونستم استفاده کنم اما با همین20 درصد هم میتونم بگم شاید اولین نباشیم اما جزو اولین های صنف خودمون هستیم. خیلی هم خوشحالم که با آقای تیموری آشنا شدم و حتماً هم میخواهم که آقای تیموری مجموعه ما را به همین صورتی که میفرستم بتونند ببینند. خیلی ممنونم!

نکته آموزنده یا راهنمایی به افراد شبیه خودت قبل از آشنایی با ما

اگر بخوای یک نکته ای به کسانی که مثل پارسال خودتند آموزش بدهی تا شرایط خودش را بهتر بکنه و می خواهم خودت خرد خودت را که تا به امروز بهش عمل کردی و نتیجه گرفتی را به دیگران بگی تا آنها هم بتونند استفاده کنند.فکر کن در واقع این دوربین نشسته روبه روت و میخوای نکته را بهش بگی. فک کن معلمی بهش چی میگی؟

از این شاخه به اون شاخه نپر

من پیشنهادی که بهش میکنم اینکه همیشه من مشکل از این شاخه به اون شاخه پریدن را داشتم. اگه رشته کاری را می دونند که واقعن بهش علاقه دارند و چیزی هست که تو وجودشونه حتماً علمشو پیدا کنن و این نباشه که بگن من همیشه میدونم و همیشه آدم باید یاد بگیره. تو رشته مورد علاقتون تخصص بگیرید و کارش را یاد بگیره و باور کنه که میتونه به موفقیت برسه.

هدف من مجموعه وروجک ها را در یزد و کل ایران معروف کردنه

درآمدم به 30 میلیون رسیده2

من همیشه به بچه ها میگم طرف مشهد که میره میگن پارک ملت رفتی؟ تهران بری میگن پارک ارم رفتی؟ فکرم هست که من در یزد یک مجموعه ای را بزنم که هر کس می خواد بیاد بگه رفتی مجموعه وروجک ها رو ببینی؟ باریکلا! ماشالله. اسم مجموعه وروجک هاست؟ بله!دنیای شاد وروجک ها. چه اسم جالبی هم داره. خیلی ممنونم که اومدی و تندیس نماد آموزش را بهت تقدیم می کنم که بزار تو دفتر کارت.

[btnForPushNotification]

خداحافظی

اگه صحبتی داری بکن؟ نه من صحبتی ندارم. چند ساعت تو راه بودی؟ با قطار 5 ساعت.خیلی آرزو داشتم روی این صندلی بشینم و به بچه ها میگم اگه چیزی را بخواید و تلاش کنید بهش می رسید. من هم به این صندلی رسیدم و دوباره هم میام. کی دوباره میای؟ همین موقع سال آینده. مرسی که اومدی. خداحافظ!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.